Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 11:23   #4921
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Dziewczyny, masakra. miałam dziś sprzątać a tu i od rana na wizazu siedzę. Idę, bo jak już mi największej bałaganiarze na świecie przeszkadza bałagan w pokoju, w którym normalnie meksyk-kanada jest, to znaczy że trzeba zrobić chociaż trochę porządku.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:27   #4922
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ooo a odwiedziłaś już nasz wątek storczykowy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...303913&page=36
kocham je uwielbiam i w ogóle
Muszę tam zajrzeć

O biedna Kasia!
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:34   #4923
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

dzien dobry

ja mam nadal kijooooowe samopoczucie, na wadze ostatecznie rano 70 czyli i tak masakra, bo jakbym wczoraj pojadla wieczorem, to by bylo 71, ale mialam rano pusciutki zoladek...
od dzis przechodze na francuska diete proteinowa, moze to cos da, poczytalam trochew necie i ludzie sobie chwala bardzo, a wiem po sobie, ze ja sie na takich dietach dobrze czuje, to moze akurat
tylko zaraz musze isc do tesco zrobic zakupy odpowiednie, bo nic nie mam oprocz chudego twarogu....
za oknem snieg widzialam, masakra....ale w sumie to ja wiosny nie chce, bo w czym ja bede chodzic, jak tu cala szafa fajnych ciuchow,a ja nawet w kurtki sie nie mieszcze

Dziewczynki ja tez kocham storczyki ale zadnego swojego nie mam ale moze sie pokusze, tylko gdzie ja tu biedaka postawie w akademiku,jak wszedzie nagracone

Dzieki za komplementy na temat avatarka to jedno z moich ulubionych fotek mnie hehe z kwietnia 2008 i waga 59 kg....(tak na marginesie hehe)

Kasiu dobrze,ze jestes, bo sie juz zastanawialam,gdzie Cie wywialo

A i co do allegro, to ja okolo 15 rzeczy w zeszlym roku tam kupilam i nie narzekam w tym mp4, aparat cyfrowy i telefon nienajtanszy
ale co do wystawiania aukcji, to ja tysz nie umiem choc chcialam kiedys ciuchy sprzedac,moze kiesys sie naucze,poki co nie mam nic na sprzedaz przy sobie
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)



Edytowane przez 88niezapominajka88
Czas edycji: 2009-02-12 o 11:35
88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:38   #4924
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
dzien dobry

ja mam nadal kijooooowe samopoczucie, na wadze ostatecznie rano 70 czyli i tak masakra, bo jakbym wczoraj pojadla wieczorem, to by bylo 71, ale mialam rano pusciutki zoladek...
od dzis przechodze na francuska diete proteinowa, moze to cos da, poczytalam trochew necie i ludzie sobie chwala bardzo, a wiem po sobie, ze ja sie na takich dietach dobrze czuje, to moze akurat
tylko zaraz musze isc do tesco zrobic zakupy odpowiednie, bo nic nie mam oprocz chudego twarogu....
za oknem snieg widzialam, masakra....ale w sumie to ja wiosny nie chce, bo w czym ja bede chodzic, jak tu cala szafa fajnych ciuchow,a ja nawet w kurtki sie nie mieszcze

Dziewczynki ja tez kocham storczyki ale zadnego swojego nie mam ale moze sie pokusze, tylko gdzie ja tu biedaka postawie w akademiku,jak wszedzie nagracone

Dzieki za komplementy na temat avatarka to jedno z moich ulubionych fotek mnie hehe z kwietnia 2008 i waga 59 kg....(tak na marginesie hehe)

Kasiu dobrze,ze jestes, bo sie juz zastanawialam,gdzie Cie wywialo

A i co do allegro, to ja okolo 15 rzeczy w zeszlym roku tam kupilam i nie narzekam w tym mp4, aparat cyfrowy i telefon nienajtanszy
ale co do wystawiania aukcji, to ja tysz nie umiem choc chcialam kiedys ciuchy sprzedac,moze kiesys sie naucze,poki co nie mam nic na sprzedaz przy sobie
jo tysz nie umiałam ale jak musialam to się naumiałam hehe prościzna
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:45   #4925
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
A kfiotki to mój nowy nabytek ostatnio kupuję storczyki mam juz ich 6 ciekawe jak długo u mnie będą bo nie mam ręki do nich

A nie było mnie bo miałam trochę różnych załatwień,a synuś czuje się lepiej a nawet dobrzeRobię mu właśnie badania

Muszę się pochwalić że po niedzieli jedziemy na kilka dni na narty!!!!
Może w końcu pojeżdżę bo ostatnio to przecież chora byłam

To pokażę Wam jeszcze moją kicię
jaka sliczna kicia!!
i niby chcialabym miec psa ale jak patrze na te kociaki to rece sie same wyciagaja zeby poglaskac to cudo
tez mam kicke czarna calutka ale hasa mi po polu....ledwo cieplo sie robi a ona za wszystkim co ucieka przed nia biega
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:52   #4926
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Jakby ktos cos chciala na allegro sprzedac, to ja moge szablonik zrobic, gdzie sie wkleja zdjecia z serwera jakiegos np fotosika i nie trzeba dodatkowe za nie placic... prawda jest,ze wieksze zainteresowanie jest gdy sie zrobi ładny szablonik, dopasowany pod dane aukcje... do tego duzo duzo duzo zdjec, szczegolowy opis...
pokaze wam jedna z moich aukcji... nauczylam sie wczoraj robic szabloniki... i moge pomoc komus jakby chcial
http://www.allegro.pl/item554670047_...zka_r_s_m.html
mam nadzieje,ze bana za to nie dostane
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:56   #4927
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Jakby ktos cos chciala na allegro sprzedac, to ja moge szablonik zrobic, gdzie sie wkleja zdjecia z serwera jakiegos np fotosika i nie trzeba dodatkowe za nie placic... prawda jest,ze wieksze zainteresowanie jest gdy sie zrobi ładny szablonik, dopasowany pod dane aukcje... do tego duzo duzo duzo zdjec, szczegolowy opis...
pokaze wam jedna z moich aukcji... nauczylam sie wczoraj robic szabloniki... i moge pomoc komus jakby chcial
http://www.allegro.pl/item554670047_...zka_r_s_m.html
mam nadzieje,ze bana za to nie dostane
jak coś to bede sie zglaszac po pomoc obejrze w domu bo tu mam all zablokowane...;/

Kasiu-bidulo!!!
ciekawe gdzie nasza brenda i madzia-chyba dawno ich nie było... i donia mało pisze....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:02   #4928
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

yyyy aj malutko sprzedawałam i akurat szablonów robi ć nie umiem ja to tak zwyczajnie zdjęcia wstawiałam poprostu i opisik i kuniec hihihi zresztą sprzedawałam tylko książki i telefon
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:30   #4929
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

ale sprawdzone jest to,ze bardziej rozbudowane aukcje, wizualnie przyciagajace maja wieksze zainteresowanie niz te takie normalne... wiec w razie czego moge zrobic w chwili wolnego czasu... moze nie robie rewelacyjnych szablonow,ale jak cos... no to wiadomo ja wysprzedaje przed wiosną rzeczy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:32   #4930
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

a jesli chodzi o kupowanie przez net to znacie jakies stronki z tanią bizuterią szctuczną?? bo ja ostatnio sfiksowałam
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:42   #4931
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

no no Basiu to jauz wiem, gdzie zlosic po pomoc mam w domu troch rzeczy do sprzedania z ciuchow no i troche ksiazek ze szkoly...ale do domu na wielkanoc pojade,a potem losy mojego pobytu w wakacje beda staly pod znakiem zapytania, wiec nie wiem,czy bede miala czas na zabawe w allegro

wlasnie tez ostatnio myslalam,gdzie ta nasz Brenda, czy taka zapracowana,czy sie tak obrazila....
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:47   #4932
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Jakby ktos cos chciala na allegro sprzedac, to ja moge szablonik zrobic, gdzie sie wkleja zdjecia z serwera jakiegos np fotosika i nie trzeba dodatkowe za nie placic... prawda jest,ze wieksze zainteresowanie jest gdy sie zrobi ładny szablonik, dopasowany pod dane aukcje... do tego duzo duzo duzo zdjec, szczegolowy opis...
pokaze wam jedna z moich aukcji... nauczylam sie wczoraj robic szabloniki... i moge pomoc komus jakby chcial
http://www.allegro.pl/item554670047_...zka_r_s_m.html
mam nadzieje,ze bana za to nie dostane
ale fajny tos Ty zdolna bestia ! ja ciagle bawie sie z all to ze sprzedawaniem to z kupowaniem ale szablonu sama zrobic nie umiem lewus jestem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:50   #4933
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

A kurcze no caly czas o allegro ajajajaj ja nie umim nic na tum robic wiec sie nie udzielam

Martynko dziekowac dziekowac sliczny wkocnu cie widze jak pisze bambOOcha

jejq a ja nie moge miec zadnego zwirzaka buuu

a tak pozatym to mi 2 rybka umarnela ale zostalo mi jesio 14 buahahaha moze juz nei beda umieraly biedne nie wiem czemu tak sie dzieje...

a teraz jadem na zakupki jakies do zarloczenia ale dajetetyczne oczywista hihi
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:57   #4934
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
A kurcze no caly czas o allegro ajajajaj ja nie umim nic na tum robic wiec sie nie udzielam

Martynko dziekowac dziekowac sliczny wkocnu cie widze jak pisze bambOOcha

jejq a ja nie moge miec zadnego zwirzaka buuu

a tak pozatym to mi 2 rybka umarnela ale zostalo mi jesio 14 buahahaha moze juz nei beda umieraly biedne nie wiem czemu tak sie dzieje...

a teraz jadem na zakupki jakies do zarloczenia ale dajetetyczne oczywista hihi
a mnie sie ostatnio molinezje sklonowały.... czarne i złote i jeszcze czarne ze złotymi sie skrzyzowaly i sa złote w czarne plemy i mam tych małych chyba ze 100...masakra...musze powydawac je...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:05   #4935
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

ale bym chciala takie zmiksowane molinezje... maz by sie ucieszyl
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:20   #4936
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

a ja rybów nimom ino tylko czy koty czy piesuchy dwuch gejów koszatniczków i tyli by było był jeszcze królicek pikny ale go piesio zamęczył podczas zabawy( i zmarła na niewydolnść serca )

tero se szamię jabłko bo dzisiej taką mam przekąskę hihihi no i w domku jeszcze warzywka na obiadek i na kolacyje jednak dzisiej se jajcownice zeźrę booooo jakoś nie mam ochoty na tę surowiznę
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:23   #4937
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
ale bym chciala takie zmiksowane molinezje... maz by sie ucieszyl
wysłałabym Ci pocztą ale mogłyby nie przezyc
jak nam sie skrzyzowały pierwszy raz i rozmnozyly to nie wiedzielismy z tz co to i skad sie wzieło
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:36   #4938
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
a ja rybów nimom ino tylko czy koty czy piesuchy dwuch gejów koszatniczków i tyli by było był jeszcze królicek pikny ale go piesio zamęczył podczas zabawy( i zmarła na niewydolnść serca )

tero se szamię jabłko bo dzisiej taką mam przekąskę hihihi no i w domku jeszcze warzywka na obiadek i na kolacyje jednak dzisiej se jajcownice zeźrę booooo jakoś nie mam ochoty na tę surowiznę
to masz nizely zwierzyniec
wiesz,ze ja tez mialam 2 koszatniczkow gejow haha
i krolika zboczucha
mialam tych zwierzatek oj mialam w swoim zyciu....pieski, kotki, swinki morskie,kroliki normalne i miniaturki, biale myszko,koszatniczki, rybki...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:39   #4939
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

ufffff
a już myślaloam że o mnie zapomnialyście

Dzięki temu choróbsku troszke mi ubyło, ale to glownie dlatego że caly czas spalam i nic nie jadlam
Zobaczymy ile pokaże waga jak wróce do normalnego jedzenia
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:56   #4940
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
to masz nizely zwierzyniec
wiesz,ze ja tez mialam 2 koszatniczkow gejow haha
i krolika zboczucha
mialam tych zwierzatek oj mialam w swoim zyciu....pieski, kotki, swinki morskie,kroliki normalne i miniaturki, biale myszko,koszatniczki, rybki...
no to jak tak juz wspominamy swoje zwierzątka to ja wam powiem jakie miałam i na co umarły hihihihi

No to tak
owczarek niemiecki - BAKS piękny ino pupa wołowa żył lat 14 , zmarł ze starości na moich rękach....

Kotka PSOTKA - zachowywała się jak pies, warczała gryzła itp zmarła tragicznie na ulicy...

Kotek Pieszczoch syn Kotki Psotki cudowny tez jak piesek przybiegała na przywitanie i na kazde zawołanie, uwielbiał się przytulać Prawdopodobnie został porwany przez jakieś dzieciątko niech tam sobie mieszka jak chce

Suka DORA pudel miniatura se żyje już lat 13 i miała juz tyle operacji i chorób ze hohohooo teraz jest na etapie gubienia zębów ale nadal zachowuje się jak szczeniak

świnka morska BUNIA żyła lat 8 i zmarła otruta przez dziadka mojego nie myślącego który swą nadgorliwością ją zabił a była boska prawą połowę miała białą a lewą czarną idealnie symetrycznie jak od linijki tak podzielona była rozumiała mnie i mówiła do mnie i cieszyła się jak przychdziłam ze szkoły

chomik bez imienny poprostu "chomik" ten mały dzungarski czy jak im tam boski żył lat 2 i zmarł ze starości

drugi taki sam pipuś wytresowany żył lat 1 i zmarła na raka skóry a szkoda bo był taki kochany

chomik trzeci taki jak poprzednie zmarł z mojej winy bo poprostu miała cukrzycę i był baaaaaardz otyły i pan doktor kazał mu mało jedzenia dawać i kazał mu też ćwiczyć dużo a ja się tak przejełam ze nie dawałam mu am przez dwa tygodnie i zmarł w swoim domku z głodu chyba
miał nogę w gipsie raz nawet i musiał spać ze mną zeby se gipsu nie zjadł

Chomik syryjski OSAMA koloru trocin wielkie maiła jajka i rzucał we mnie kupami przeterminowany żył lat 4,5 (powinien góra 3) nie miał już zębów(a od urodzenia jednego tylko miał) nie miał paznokci i wyłysiał jadł mielone ziarna

no potem jeszcze królik adoptowany z zoologa bo go nikt nie chciał biały cału z jednym okiem czarnym, wielka miniatórka na pasztet spasłam go i miał chore serce a żył lat 2,5 i miał na imię Królik
pies go zamęczył podczas treningu CARDIO

Pies Astor przybłęda który tylko mi ufa mieszaniec taki wilczur z kundlem ale duży i ładny , stary już chyba , u mnie od 4 lat... żyje

Suka Bianka miała być labradorem ale jej nie wyszło cosik hihihihi ale słdka jest i bardzo grzeczna kolor tylko ma po tym czym być miała

Kotka Krówka boska przytulaśna kochana moja najcudowniejsza śliczna i w ogóle

Kotek przytargany przez chrześniaka TŻta i adoptowany przez nas Zetosłav vel Zenon vel Zet żył 1,5 roku prawdopodobnie jakaś kocica wpuściła go w maliny i popełnił samobuja... pod kołami ciała nie odnaleziono.... a minoł juz rok....

Zastąpił go glutosław kot biały brzydalek taki ale kochany ktoś go przyniusł maluniego takiego i taki chudy był szcurek i zastraszony ale jest teraz wielki gruby i bodski wytniemy mu za miesiąc jajcenta

i ostatni Tacław ten co się przybłąkał niedawno.....

Były tysz rybki kiedyś
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:00   #4941
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Mimiusia Pokaż wiadomość
Orishko to sa me najlepsiejsze buziunie : ale wole ogorki niz groszzki a borówków nie lubim tylko tak jakosik mi smutasno bylo ehh... a jak tam z tz-cikiem kochana?? lepiej jus cio nie??
Lepiej lepiej. Pogadaliśmy troche w sb i tak naprawdę było mi to bardzo potrzebne. Wyluzowałam już i wiem co spowodowało moje dziwne histeryczne zachowania
Jakoś to będzie. A jak sie nie ułozy to trudno, trzeba sie bedzie odnaleźć... Mam nadzieję, ze dalej pojdzie wszystko dobrze, ale nie bedziemy nic na siłe robić.

Jak tam wasz dzionek mija?

Ja sie pomału odrabiam ze swoich zadań. Tworze coraz to nowe dokumenty. Mam straaaaasznei duzo roboty, ale to w sumie dobrze. Zastanawiam sie czy nie zabrac kompa w pt i nie popracowac w pociagu...

No - wlasnie zjadłam 2 delicje... pomaranczowe. Głodna jestem, ale juz zjem jak wróce do domu. Jeszcze musze dzisiaj skoczyc po bilet na Dworzec.

Zastanawiam sie czy chce mi sie dzieisaj gdzies po pracy isc... W sumie gdyby było ciepło i ładnie to poszłybym sobie gdzieś w okolice Starówki w Waw. Na spacer. Ale ze jak tak brzydko, to koniec końcow szwedam sie tylko po jakichs centrach handlowych.

kasiag nie zapomniałyśmy o tobie. Jestes juz na stałe wpisana w ten wątek i jego dłuuuugą historie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:19   #4942
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Glizdka wowo ale historia

Ja to na wsi,jak mieszkalam w gospodarstwie lat 18 i prawie pol, to mialam tego zwierzynca teraz tam moj tata mieszka z ostatkiem pieskow bo ma chyba 4 teraz...

to tak w skrocie i ja cos opowiem o moich pupilach ale na pewno nie w kolejnosci chronologicznej

Fokus - pies duzy, troche glupi ale to z racji tego,ze za duzo mial do czynienia z moim tata a on sie wyglupia zawsze z psami i one glupieja pamietam,jak go moi rodzice przywiezli malutkiego, ja sie nim zajmowalam, nauczylam go dawac lape i siadac ale potem czasu na nauki nie mialam i nikt juz go ldanie nie wychowal a zyl 3 lata, zdechl w wakacje jakos, mial jakiegos raka chyba a moj tata przez tydzien sie zachowywal,jakby mu ktos umarl bliski, bo tak sie do glupolka przywiazal

Jolka - zastepczyni Fokusa, ktora moj tata wziaz od kogos,jak jeszcze Fokus zyl ale ja tylko pare razy widzialam, glupolek taki z niej mlody

Saba - suka wiczyca, lat zyla z 7, rodzice ja wzieli od kogos, jak miala niecaly rok, madra byla, chodzilam z nia na spacery na wies i osiedle,wszytskim sie podobala i wszyscy sie jej bali choc nikomu by nic nie zrobila na cudzym terenie ale wyladowala przy budzie, bo sie balismy o przychowek gospodarski i tam troche zglupiala

Rubel - zyje staruszek juz prawie 14 lat kundel, piesem mojej mamy byl a mial rodzenstwo Dolara (moj piesiek), Marke i Korone ale suczki oddalismy, a Dolarek zachorowal i kaput

Bulinka - taka mala fajna sunia, mialam chyba 5 lat, jak sie urodzila,ale niedlugo pozyla

Puszek - kochany kundelek, niestety zyl tylko jakos z 4 miesiace, zginal pod kolami olbrzymiego traktora

Bala i Mała - pierwotnie Balanga i Impreza zyja takie 2 sunie kundelki sobie jeszcze

Fortuna i Junior - oba juz nie zyja, rodzenstwo, byl jeszcze Clippo ale zostal oddany

Reks - przybleda, duzy wilczur, lagodny, ubieralysmy o z kuzynka uwielbial jezdzic traktorem, jak Reks odbiegl z kilometr od domu, wystarczylo zeby tata odpalil traktor, za 5 min juz w nim siedzial

Azor - taki jakis mieszany chyba, przy budzie w sadzie mieszkal, ale slabo go pamietam

Lejdi - sunia kundelka, zyla z 12 lat zginela z klow Saby bo Saba bronila swojego terytorium okolobudowego i jedzonka na nim nie raz nie dwa Lejdi i Fortuna fruwaly w powietrzu...Lejdi byla matka Rubla, Fortuny, Juniora i tam jeszcze calej masy szczeniat

Lordzik - maly czarny kundelek, syn Lejdi, dzikusek, szczekal na wszytskich, ciezko bylo go zlapac, nieufny jakis

Maksiu - kundelek taki ladniutki i milusi, ale zachorowal i zszedl z tego siwta

no to sie rozpisalam a to tylko o psach pewnie jeszcze ktoregos przeoczylam
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)



Edytowane przez 88niezapominajka88
Czas edycji: 2009-02-12 o 14:22
88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:25   #4943
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

wow nnooo kto nas przebije babki
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:35   #4944
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
wow nnooo kto nas przebije babki
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:33   #4945
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Nikt...
Ja walczyłam zawsze zeby psa miec - i mielismy dwa, teraz rodzice maja trzeciego Mialam tez mysz i chomika, ale nie dla mnie zabawa z takimi potworkami...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:50   #4946
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Czesc laski
Dlugo nie pisalam ale sporo sie zmienilo od tego czasu po pierwsze- po prawie 2,5roku nareszcie dostalam okres ! nawet niewiecie jak sie ciesze,nie da sie tego opisac codziennie o tym myslalam i martwilam sie ze juz go nie odzyskam i akurat w dniu jak szlam robic kolejne badania hormonow to sie pojawil.Szok. po drugie widze po sobie efekty odchudznia ALE mam zamiar troche przystopowac z dieta i chce chudna nie 1kg tygodniowo a 2 kg miesiecznie zeby znow nie stracic okresu.
pozdrawiam
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:57   #4947
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
Czesc laski
Dlugo nie pisalam ale sporo sie zmienilo od tego czasu po pierwsze- po prawie 2,5roku nareszcie dostalam okres ! nawet niewiecie jak sie ciesze,nie da sie tego opisac codziennie o tym myslalam i martwilam sie ze juz go nie odzyskam i akurat w dniu jak szlam robic kolejne badania hormonow to sie pojawil.Szok. po drugie widze po sobie efekty odchudznia ALE mam zamiar troche przystopowac z dieta i chce chudna nie 1kg tygodniowo a 2 kg miesiecznie zeby znow nie stracic okresu.
pozdrawiam
hmmm... ja ze tak powiem w temacie nie jestem ale domyślam się jak to jest stracić okres , koleżanka miała to samo jak popadła w anoreksję wiem tez jaka musisz buć szczęśliwa ze go masz spowrotem bo koleżanka przybiegła do mnie i płakała z radości ze wrócił więc cieszę się razem z tobą ale widzę ze trzeba cie na liście poprawić na 60 kg więc to robię : jak nie trzeba to popraw mnie

1.Donia27 169 cm START 64 kg ->jest 62,7 kg -> CEL 58 kg. zrzuciła 1,3 (+4,7)
2.Zielonamorelka173cmSTART 76,6kg->jest76,6kg->CEL60kgzrzuciła0 (+16,6)
3.Młoda_to_glupia START84 kg->jest 79,2kg-> CEL 66 kg.zrzuciła 4,8 (+13,2)
4.Martyna2696 168cm START 62 kg ->jest 55kg->CEL 53 kg.zrzuciła 7 (+2)
5.Brenda_21 167cm START 55kg ->jest 53,5kg->CEL 48 kg.zrzuciła 1,5 (+5,5)
6.Orisha 160cm START 65,5kg ->jest 58,7kg ->CEL 49 kg.zrzuciła 6.8 (+9,7)
7.Talka_18 160cm START 72kg ->jest 60,5kg->CEL 55 kg. zrzuciła 11,5 (+5,5)
8.inutil 158 cm START 59 kg -> jest 57,5 kg->CEL 50 kg. zrzuciła 1,5(+7,5)
9.88niezapominajka88175cmSTART 68kg->jest67kg->CEL 58kgzrzuciła1(+9)
10.blackbird 167cm START 57kg ->jest 56 kg-> CEL 50kg. zrzuciła 1 (+6)
11.kwakwa_1 179cm START 73,6kg ->jest 67,7kg->CEL65kgzrzuciła5,9 (+2,7)
12.dymka 159cm START 54,5 kg->jest 51,2kg->CEL 47kg. zrzuciła 3,3 (+4,2)
13.kasiag-01 165cmSTART 67,3kg-> jest 67,3kg-> CEL 58 kg. zrzuciła 0 (+9,3)
14.neska22 159cm START 60kg-> jest 59kg-> CEL 50kg. zrzuciła 1 (+ 9)
15.Sniezynka21 171cmSTART 89,5kg->jest 85kg->CEL 65kg. zrzuciła 4,5(+20)
16.klatka 161cm START 57kg -> jest 54,3kg-> CEL 48 kg. zrzuciła 2,7( + 6,3)
17.nefretari 155cm START 58kg ->jest 58kg -> CEL 50 kg. zrzuciła 0 (+8)
18.Licja20 174cm START 61kg ->jest 60kg->CEL 55 kg. zrzuciła 1 (+5)
19.zoffen 174cm START 70,2kg ->jest 67,2kg ->CEL 60 kg. zrzuciła 3 (+7,2)
20.lucynka22 179cm START 75kg ->jest 75 kg ->CEL 65kg. zrzuciła 0 (+10)
21.aszlaja 167 cm START 67kg ->jest 67kg ->CEL 57kg. zrzuciła 0 (+10)
22.glizdka 158 cm START 68kg ->jest 65kg->CEL 55kg. zrzuciła 3 (+10)
23.Mimiusia 165 cm START 64kg ->jest 59kg ->CEL 55kg. zrzuciła 5 (+4)
24.ewelina* 162 cm START 63kg ->jest 58kg ->CEL 50kg. zrzuciła 5 (+8)
25.ewaw71 164cm Start 59,2kg->jest 58 kg->CEL 55 kg. zrzuciła 1,2(+3)
26.bassienkaw 167 cm START 71 kg -> jest 70kg -> CEL 60 kg. zrzuciła 1(+10)
27.kiichi 160cm START 54kg -> jest 54 kg -> CEL 50kg zrzuciła 0(+4)
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:02   #4948
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

a ja nadal sie nie waze
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:07   #4949
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
Czesc laski
Dlugo nie pisalam ale sporo sie zmienilo od tego czasu po pierwsze- po prawie 2,5roku nareszcie dostalam okres ! nawet niewiecie jak sie ciesze,nie da sie tego opisac codziennie o tym myslalam i martwilam sie ze juz go nie odzyskam i akurat w dniu jak szlam robic kolejne badania hormonow to sie pojawil.Szok. po drugie widze po sobie efekty odchudznia ALE mam zamiar troche przystopowac z dieta i chce chudna nie 1kg tygodniowo a 2 kg miesiecznie zeby znow nie stracic okresu.
pozdrawiam
wiesz,ze ja tez nie mialam okresu 2,5 roku
raz mialam wywolywany,ale potem sie nie pojawial, a jak chcialam isc do gina, to sie zjawil konkretny...ale potem znowu ponad rok go nie bylo, takze mam nadzieje,ze u Ciebie zagosci na stale, ale lepiej uwazaj, bo to moze byc jednorazowe...na Twoim miejscu bym sie nie odchudzala, u mnie okre zanika mniej wiecej okolo wagi 57 kg, wiec ponizej zejsc nie moge, mazy mi sie 58,a le i przy 60 bede zadowolona w obecnym stanie rzeczy
nie ma co, z hormonami trzeba uwazac
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:12   #4950
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta - MŻ-WR kontynuacja IV

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
hmmm... ja ze tak powiem w temacie nie jestem ale domyślam się jak to jest stracić okres , koleżanka miała to samo jak popadła w anoreksję wiem tez jaka musisz buć szczęśliwa ze go masz spowrotem bo koleżanka przybiegła do mnie i płakała z radości ze wrócił więc cieszę się razem z tobą ale widzę ze trzeba cie na liście poprawić na 60 kg więc to robię : jak nie trzeba to popraw mnie

1.Donia27 169 cm START 64 kg ->jest 62,7 kg -> CEL 58 kg. zrzuciła 1,3 (+4,7)
2.Zielonamorelka173cmSTART 76,6kg->jest76,6kg->CEL60kgzrzuciła0 (+16,6)
3.Młoda_to_glupia START84 kg->jest 79,2kg-> CEL 66 kg.zrzuciła 4,8 (+13,2)
4.Martyna2696 168cm START 62 kg ->jest 55kg->CEL 53 kg.zrzuciła 7 (+2)
5.Brenda_21 167cm START 55kg ->jest 53,5kg->CEL 48 kg.zrzuciła 1,5 (+5,5)
6.Orisha 160cm START 65,5kg ->jest 58,7kg ->CEL 49 kg.zrzuciła 6.8 (+9,7)
7.Talka_18 160cm START 72kg ->jest 60,5kg->CEL 55 kg. zrzuciła 11,5 (+5,5)
8.inutil 158 cm START 59 kg -> jest 57,5 kg->CEL 50 kg. zrzuciła 1,5(+7,5)
9.88niezapominajka88175cmSTART 68kg->jest67kg->CEL 58kgzrzuciła1(+9)
10.blackbird 167cm START 57kg ->jest 56 kg-> CEL 50kg. zrzuciła 1 (+6)
11.kwakwa_1 179cm START 73,6kg ->jest 67,7kg->CEL65kgzrzuciła5,9 (+2,7)
12.dymka 159cm START 54,5 kg->jest 51,2kg->CEL 47kg. zrzuciła 3,3 (+4,2)
13.kasiag-01 165cmSTART 67,3kg-> jest 67,3kg-> CEL 58 kg. zrzuciła 0 (+9,3)
14.neska22 159cm START 60kg-> jest 59kg-> CEL 50kg. zrzuciła 1 (+ 9)
15.Sniezynka21 171cmSTART 89,5kg->jest 85kg->CEL 65kg. zrzuciła 4,5(+20)
16.klatka 161cm START 57kg -> jest 54,3kg-> CEL 48 kg. zrzuciła 2,7( + 6,3)
17.nefretari 155cm START 58kg ->jest 58kg -> CEL 50 kg. zrzuciła 0 (+8)
18.Licja20 174cm START 61kg ->jest 60kg->CEL 55 kg. zrzuciła 1 (+5)
19.zoffen 174cm START 70,2kg ->jest 67,2kg ->CEL 60 kg. zrzuciła 3 (+7,2)
20.lucynka22 179cm START 75kg ->jest 75 kg ->CEL 65kg. zrzuciła 0 (+10)
21.aszlaja 167 cm START 67kg ->jest 67kg ->CEL 57kg. zrzuciła 0 (+10)
22.glizdka 158 cm START 68kg ->jest 65kg->CEL 55kg. zrzuciła 3 (+10)
23.Mimiusia 165 cm START 64kg ->jest 59kg ->CEL 55kg. zrzuciła 5 (+4)
24.ewelina* 162 cm START 63kg ->jest 58kg ->CEL 50kg. zrzuciła 5 (+8)
25.ewaw71 164cm Start 59,2kg->jest 58 kg->CEL 55 kg. zrzuciła 1,2(+3)
26.bassienkaw 167 cm START 71 kg -> jest 70kg -> CEL 60 kg. zrzuciła 1(+10)
27.kiichi 160cm START 54kg -> jest 54 kg -> CEL 50kg zrzuciła 0(+4)
Glizdko zmien u mnie na liscie, ze waze 70 i nic nie zgubilam bo te dane to sa sprzed ponad miesiaca...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.