M jak Miłość część 7 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-28, 00:48   #2731
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że np.: Martę ostatni raz pokazali tak serio przy konkretnej pracy, gdy prowadziła tę sprawę, przy której poznała Andrzeja, a to już było z dziesięć lat temu chyba. A przynajmniej pokazywali to, że faktycznie jest w sądzie, a z samych początków serialu kojarzę, że ona naprawdę tam trochę tych scen kiedyś miała. Dopiero potem to się jakoś zaczęło rozmywać i Martę zaczęto pokazywać przed powrotem z pracy, po powrocie z pracy, albo na urlopie.
Z samych początków pamiętam jak Marta miała jakąś sprawę gangsterów i to były jakieś niebezpieczne sytuacje, dużo wtedy było wątków jej pracy. No i związek z Gonerą, oboje byli w świetnej formie aktorskiej tak poza tym serialem Później pochorowali się, co niestety miało odbicie w tym, co grali. Gonera w ogóle przez jakiś czas nie pokazywał się na ekranie, a rola Marty z roku na rok coraz bardziej marginalna.
Jeszcze pamiętam romans Małgosi ze starszym pisarzem, a na samym początku z szefem, którego grał Królikowski.
Nie przepadałam za wątkami z życia studenckiego Kingi i Piotra pewnie dlatego, że sama już wyrosłam wtedy z tych klimatów
Macie rację, że na początku wszyscy byli jacyś bliżej rzeczywistości, a teraz takie wątki mało realne jednak i jak się tak przyjrzeć to oderwane od rzewczywistości
O taaaak, śniadania piękne podane, w pełnym makijażu, na cały stół
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 08:44   #2732
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: M jak Miłość część 7

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:23
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:26   #2733
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Tez lubilam te watki studentow w jednym mieszkaniu

No wlasnie, przeciez watek sedzi daje sporo mozliwosci, a tu z Marta taki klops i mamalyga (choc jej od kilku lat prawie juz w serialu nie ma).

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 12:38   #2734
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Z samych początków pamiętam jak Marta miała jakąś sprawę gangsterów i to były jakieś niebezpieczne sytuacje, dużo wtedy było wątków jej pracy. No i związek z Gonerą, oboje byli w świetnej formie aktorskiej tak poza tym serialem Później pochorowali się, co niestety miało odbicie w tym, co grali. Gonera w ogóle przez jakiś czas nie pokazywał się na ekranie, a rola Marty z roku na rok coraz bardziej marginalna.
Jeszcze pamiętam romans Małgosi ze starszym pisarzem, a na samym początku z szefem, którego grał Królikowski.
Nie przepadałam za wątkami z życia studenckiego Kingi i Piotra pewnie dlatego, że sama już wyrosłam wtedy z tych klimatów
Macie rację, że na początku wszyscy byli jacyś bliżej rzeczywistości, a teraz takie wątki mało realne jednak i jak się tak przyjrzeć to oderwane od rzewczywistości
O taaaak, śniadania piękne podane, w pełnym makijażu, na cały stół
Jeszcze przy początku serialu była sprawa tej Radomskiej, też taki mocno rozbudowany wątek zawodowy. A, w którym momencie Martę pobili? Wtedy co w śpiączce leżała. Przy tych gangsterach chyba. Ta Radomska to kojarzę, że kogoś chyba zamordowała. Męża?

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Tez lubilam te watki studentow w jednym mieszkaniu

No wlasnie, przeciez watek sedzi daje sporo mozliwosci, a tu z Marta taki klops i mamalyga (choc jej od kilku lat prawie juz w serialu nie ma).

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Daje mnóstwo możliwości. Nie rozumiem, czemu twórcy w pewnym momencie zaczęli ograniczać sceny Marty w pracy, a potem zupełnie je wycieli. Te jej sprawy były całkiem interesujące.

W ogóle kiedyś naprawdę pokazywali, że ci bohaterowie coś tam robią zawodowo. Mam wrażenie, że teraz już absolutnie wszystkich pokazują w momencie, gdy wychodzą do pracy, gdy wychodzą z pracy, albo mają jakieś wolne.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 12:46   #2735
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: M jak Miłość część 7

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:23
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 13:04   #2736
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To prawda. Już chyba naprawdę Marta ma w sobie więcej zdecydowania i się, aż tak nie miota.

Wiecie, że ja z początku nie lubiłam Budzyńskiego? Kibicowałam Szymonowi. Dopiero potem zaczęłam się przekonywać.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 14:14   #2737
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie, z tą Gośką to jakaś totalna abstrakcja. Korzystniej byłoby z początku uśmiercić jej postać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 14:22   #2738
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Dokładnie, z tą Gośką to jakaś totalna abstrakcja. Korzystniej byłoby z początku uśmiercić jej postać

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Wątek omotania przez sektę pasowałby raczej do nastolatki, a nie do dorosłej, zamężnej i dzieciatej kobiety, która ma każdy aspekt życia już poukładany.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 18:49   #2739
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Jeszcze przy początku serialu była sprawa tej Radomskiej, też taki mocno rozbudowany wątek zawodowy. A, w którym momencie Martę pobili? Wtedy co w śpiączce leżała. Przy tych gangsterach chyba. Ta Radomska to kojarzę, że kogoś chyba zamordowała. Męża?



Daje mnóstwo możliwości. Nie rozumiem, czemu twórcy w pewnym momencie zaczęli ograniczać sceny Marty w pracy, a potem zupełnie je wycieli. Te jej sprawy były całkiem interesujące.

W ogóle kiedyś naprawdę pokazywali, że ci bohaterowie coś tam robią zawodowo. Mam wrażenie, że teraz już absolutnie wszystkich pokazują w momencie, gdy wychodzą do pracy, gdy wychodzą z pracy, albo mają jakieś wolne.
Chyba przy gangsterach, nie pamiętam kogo zamordowała Radomska.
Pamiętam, że mocno rozbudowany był wątek uzależnienia od hazardu Gonery, ale zupełnie nie pamiętam jak umarł jego wątek.
Co do dzieci Marty, od czapy zmieniali postać Łukasza, pierwszy był brunetem, drugi coś pomiędzy, a trzeci blondyn..córka z kolei, chyba najpierw blondynka, później ruda, a teraz znowu blondi. Mateusz z dzieci chyba jako jedyny od początku ten sam, od urodzenia, całe życie w serialu

Tak, albo wolne, albo po pracy, albo nie docierają bo po drodze spotykają znajomych i idą posiedzieć do bistro za rogiem
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 19:25   #2740
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak Miłość część 7

Pamiętacie jak Asia była bezrobotna w Warszawie później znalazła jakąś pracę przy oprowadzaniu wycieczek po mieście, później jej spadł ten dom, to takie proste przecież, później się okazało że jest szefowa biura jakiegoś. O d r e a l n i o n e
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 19:33   #2741
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Chyba przy gangsterach, nie pamiętam kogo zamordowała Radomska.
Pamiętam, że mocno rozbudowany był wątek uzależnienia od hazardu Gonery, ale zupełnie nie pamiętam jak umarł jego wątek.
Co do dzieci Marty, od czapy zmieniali postać Łukasza, pierwszy był brunetem, drugi coś pomiędzy, a trzeci blondyn..córka z kolei, chyba najpierw blondynka, później ruda, a teraz znowu blondi. Mateusz z dzieci chyba jako jedyny od początku ten sam, od urodzenia, całe życie w serialu

Tak, albo wolne, albo po pracy, albo nie docierają bo po drodze spotykają znajomych i idą posiedzieć do bistro za rogiem
O ile faktycznie kogoś zamordowała, ale chyba tak, bo pamiętam, że to też była naprawdę gruba afera.

Ja drugiego też pamiętam jako bruneta .

Matka Andrzeja już się nie pojawia w serialu, nie? Czytałam kiedyś, że aktorka chce odejść, bo na jej bohaterkę nie bardzo jest jakiś konkretny pomysł. Faktycznie, lubiłam ją z ojcem Ewy, ale jakoś dziwnie się toczył ten wątek, tak ani wte, ani we wte.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 20:51   #2742
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Wątek omotania przez sektę pasowałby raczej do nastolatki, a nie do dorosłej, zamężnej i dzieciatej kobiety, która ma każdy aspekt życia już poukładany.
Właśnie tak.
A kto wie, może Koroniewska jednak się kiedyš skusi na powrót

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 20:53   #2743
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: M jak Miłość część 7

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:23
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 20:54   #2744
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Chyba przy gangsterach, nie pamiętam kogo zamordowała Radomska.
Pamiętam, że mocno rozbudowany był wątek uzależnienia od hazardu Gonery, ale zupełnie nie pamiętam jak umarł jego wątek.
Co do dzieci Marty, od czapy zmieniali postać Łukasza, pierwszy był brunetem, drugi coś pomiędzy, a trzeci blondyn..córka z kolei, chyba najpierw blondynka, później ruda, a teraz znowu blondi. Mateusz z dzieci chyba jako jedyny od początku ten sam, od urodzenia, całe życie w serialu

Tak, albo wolne, albo po pracy, albo nie docierają bo po drodze spotykają znajomych i idą posiedzieć do bistro za rogiem
Faktycznie to już trzeci Łukasz...
A Mateusz moim zdaniem gra okropnie, o wiele gorzej niż kiedyś. Stracił dzieciecy urok i razem z nim taka naturalnosc. Teraz gra niczym aktorzy w Ukrytej prawdzie i tym podobnych

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:01   #2745
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: M jak Miłość część 7

Nawet jak był wątek Marty napadniętej czy też prześladowanej za czasów jej bycia jako sędzia to było takie naturalne, związane z ryzykiem jej zawodu.
Z Gonerą to chyba coś było, że gdzieś wyjechał z jakąś kobietą, a wcześniej chyba zaginął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:07   #2746
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Faktycznie to już trzeci Łukasz...
A Mateusz moim zdaniem gra okropnie, o wiele gorzej niż kiedyś. Stracił dzieciecy urok i razem z nim taka naturalnosc. Teraz gra niczym aktorzy w Ukrytej prawdzie i tym podobnych

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Mam to samo odczucie, nie przekonuje mnie jego postać. Ta jego dziewczyna jest za to niezła, ale prawdziwy popis umiejętności dała w wątku w Na Wspólnej Tam w ogóle fajnie dzieciaki grają, w przeciwieństwie do Mki.
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Nawet jak był wątek Marty napadniętej czy też prześladowanej za czasów jej bycia jako sędzia to było takie naturalne, związane z ryzykiem jej zawodu.
Z Gonerą to chyba coś było, że gdzieś wyjechał z jakąś kobietą, a wcześniej chyba zaginął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś faktycznie takiego było, ale finalnie, czy zostawili furtkę do powrotu, czy nie to nie pamiętam..

Próbowałam w sieci odszukać jak potoczył się wątek Gadomskiej, ale jakoś mi się nie udało
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:11   #2747
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Nawet jak był wątek Marty napadniętej czy też prześladowanej za czasów jej bycia jako sędzia to było takie naturalne, związane z ryzykiem jej zawodu.
Z Gonerą to chyba coś było, że gdzieś wyjechał z jakąś kobietą, a wcześniej chyba zaginął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, że też chciałam to napisać? Faktycznie, przy Marcie, biorąc pod uwagę, że jest sędzią, było to jakieś takie naturalniejsze. Te wątki kryminalne, które dzieją się w serialu teraz, są jakieś takie kompletnie od czapy i wynikają trochę nie wiadomo z czego.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:20   #2748
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: M jak Miłość część 7

Nie wiem czy ktoś pamięta wątek Krzyśka, męża Marysi i jego problemy z wierzycielami hurtowni, którą prowadził. To było bardziej prawdopodobne niż Olek, który zabił prześladowcę bratowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:30   #2749
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś pamięta wątek Krzyśka, męża Marysi i jego problemy z wierzycielami hurtowni, którą prowadził. To było bardziej prawdopodobne niż Olek, który zabił prześladowcę bratowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On wiecznie miał jakieś problemy zawodowe, z tego co ja pamiętam. No, nie miał facet ręki do biznesów za bardzo.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 22:55   #2750
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: M jak Miłość część 7

naprawdę, pamiętacie takie sytuacje, które działy się 10-15 lat temu w eMce?? I wszystkie nazwiska bohaterów, gdzie ja nie kojarzę połowy?? to jakaś masakra jest Po co to wywlekać?
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 23:21   #2751
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
naprawdę, pamiętacie takie sytuacje, które działy się 10-15 lat temu w eMce?? I wszystkie nazwiska bohaterów, gdzie ja nie kojarzę połowy?? to jakaś masakra jest Po co to wywlekać?
Ja pamiętam, bo te stare odcinki mi się jakoś miło kojarzą, z dzieciństwem. Lepiej kojarzę właśnie te stare akcje, niż to co teraz się dzieje, bo kiedyś oglądałam regularnie, a teraz to raz na dwa lata włączę sobie z pięć odcinków, jak to u mnie zawsze jest z serialami .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 07:19   #2752
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
naprawdę, pamiętacie takie sytuacje, które działy się 10-15 lat temu w eMce?? I wszystkie nazwiska bohaterów, gdzie ja nie kojarzę połowy?? to jakaś masakra jest Po co to wywlekać?
Może lubimy powspominać ?
Ja tez pamietam lepiej , nawet te z przed 19. Dawniej ten serial byl cieplejszy. Teraz jest kompletnie odrealniony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 07:51   #2753
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mam to samo odczucie, nie przekonuje mnie jego postać. Ta jego dziewczyna jest za to niezła, ale prawdziwy popis umiejętności dała w wątku w Na Wspólnej Tam w ogóle fajnie dzieciaki grają, w przeciwieństwie do Mki.
Coś faktycznie takiego było, ale finalnie, czy zostawili furtkę do powrotu, czy nie to nie pamiętam..

Próbowałam w sieci odszukać jak potoczył się wątek Gadomskiej, ale jakoś mi się nie udało
A kogo ona grała w Na Wspólnej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 09:30   #2754
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: M jak Miłość część 7

Jakoś te początkowe sytuacje bardziej się pamięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 12:04   #2755
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Jakoś te początkowe sytuacje bardziej się pamięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Choć ja np.: lepiej pamiętam nieco późniejszy okres, gdy już Piotrek z Kingą studiowali i mieszkali na Łowickiej. Te całkiem początkowe odcinki to nawet nie wiem czy faktycznie widziałam. Niby wiem co się w nich działo, ale mam wrażenie, że to bardziej ze streszczeń, albo właśnie z takich forumowych wspominek, a nie własnego oglądania.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:36   #2756
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
A kogo ona grała w Na Wspólnej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Tę nastolatkę z toksyczną matką, która trafiła do klasy Danki Później Danka zaangażowała się w jej sprawę, nawet ściągały ją razem z balkonu bo chciała skakać. Jakoś jesienią był wątek.

Krzysiek postać groteskowa, pamiętacie jego romans z dziewczyną, którą grała Dominika Chorosińska
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2019-12-29 o 13:37
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:44   #2757
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tę nastolatkę z toksyczną matką, która trafiła do klasy Danki Później Danka zaangażowała się w jej sprawę, nawet ściągały ją razem z balkonu bo chciała skakać. Jakoś jesienią był wątek.

Krzysiek postać groteskowa, pamiętacie jego romans z dziewczyną, którą grała Dominika Chorosińska
Jejku faktycznie, ona w M jak milosc jest tak mdła, ze nawet jej nie skojarzylam.

Pamietam ten watek ona zaszla w ciaze i urodzila Oleńkę, to bylo jego dziecko czy tego, ktorego gral Chorosinski?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:55   #2758
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Jejku faktycznie, ona w M jak milosc jest tak mdła, ze nawet jej nie skojarzylam.

Pamietam ten watek ona zaszla w ciaze i urodzila Oleńkę, to bylo jego dziecko czy tego, ktorego gral Chorosinski?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To było tego co go Chorosiński grał, ale Krzysiek był chrzestnym tej małej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 14:57   #2759
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak Miłość część 7

A pamiętacie koleżankę Marychy, tę panią doktor (zapomniałam imienia) taka blondynka, miała zawsze krótkie włosy, później spotykała się chyba właśnie z ojcem tej dziewczyny co grała Dominika Figurska. Co się z nią stało?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 15:04   #2760
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A pamiętacie koleżankę Marychy, tę panią doktor (zapomniałam imienia) taka blondynka, miała zawsze krótkie włosy, później spotykała się chyba właśnie z ojcem tej dziewczyny co grała Dominika Figurska. Co się z nią stało?
Ta, która gra w BSz matkę Marka? Chyba Renia to była. Wydaje mi się, że ona gdzieś do Szwecji czy Norwegii wyjechała, ale pewna nie jestem
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 22:50:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.