Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-23, 12:53   #2161
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że można być uczulonym na ślinę kota, zawsze uczuleni mówią o sierści ale w sumie czy jest uczulona na to czy co innego to jej sprawa. Jest dorosła, ma w posiadaniu 2 psy i jeśli to uczulenie by jej tak doskwierało to wie jak postępować i nie musi mieć doradcy w postaci Piotra. Stąd to jego tłumaczenie jest takie..no średnie. Na pewno nie stawia go w lepszym świetle. Może jemu sierść przeszkadza i w tym problem, chociaż to moje domysły bo nic takiego nie powiedział.
Kot liże sierć i stąd mit o masowym byciu uczulonym na sierść. A to ślina jest alergenem.

Sierść ma prawo mu przeszkadzać. Jeżeli się nie obcuje ze zwierzętami, to sierść walająca się wszędzie może szokować. Tu rzeczywiście trzeba się nieźle przyłożyć i to każdego dnia, aby sierść nie zalegała w różnych miejscach (przy większej ilości kotów). Moje tracą kudły bardzo. Wyczesywanie, codzienne odkurzanie, rolkowanie... Walka z wiatrakami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-24, 20:24   #2162
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
.
Boże, to ciągłe zdrabnianie jej imienia jest takie "creepy". Ja nie wiem, ale mi się słodkopierdzące zwracanie do kogoś źle kojarzy, tak jak te wszystkie "pani Ewuniu/Basieńko/Agniesiu" w pracy. Jakieś takie mam doświadczenia, że niezbyt fajni ludzie próbują zdrobnieniami osłodzić swój niezbyt fajny charakter.
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-24, 22:27   #2163
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89196269]Boże, to ciągłe zdrabnianie jej imienia jest takie "creepy". Ja nie wiem, ale mi się słodkopierdzące zwracanie do kogoś źle kojarzy, tak jak te wszystkie "pani Ewuniu/Basieńko/Agniesiu" w pracy. Jakieś takie mam doświadczenia, że niezbyt fajni ludzie próbują zdrobnieniami osłodzić swój niezbyt fajny charakter.[/QUOTE]

Mam to dokładnie takie samo wrażenie na temat zdrabniających. Nie znoszę tego i dziękuję rodzicom, że mam imię, które łatwo się nie zdrabnia. Nie lubię też takiego ciamkania Asiuniu, obiadek, pieniążki itp.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kot liże sierć i stąd mit o masowym byciu uczulonym na sierść. A to ślina jest alergenem.

Sierść ma prawo mu przeszkadzać. Jeżeli się nie obcuje ze zwierzętami, to sierść walająca się wszędzie może szokować. Tu rzeczywiście trzeba się nieźle przyłożyć i to każdego dnia, aby sierść nie zalegała w różnych miejscach (przy większej ilości kotów). Moje tracą kudły bardzo. Wyczesywanie, codzienne odkurzanie, rolkowanie... Walka z wiatrakami.
W sumie logiczne to co piszesz z tą śliną, ja się nigdy nie zagłębiałam w temat mimo iż u mnie większość to kociarze lub psiarze ale o uczuleniach jeśli słyszę to mało i może po prostu używają skrótu z tą sierścią. Sama mam kota i cóż tak jak piszesz walka z wiatrakami. Odkurzanie codziennie, rolki też a i tak kłaki są. Tego się nie wyzbędzie, trzeba zaakceptować.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-24, 22:41   #2164
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
(...)
W sumie logiczne to co piszesz z tą śliną, ja się nigdy nie zagłębiałam w temat mimo iż u mnie większość to kociarze lub psiarze ale o uczuleniach jeśli słyszę to mało i może po prostu używają skrótu z tą sierścią. Sama mam kota i cóż tak jak piszesz walka z wiatrakami. Odkurzanie codziennie, rolki też a i tak kłaki są. Tego się nie wyzbędzie, trzeba zaakceptować.
Albo nie wiązać się z kociarzami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 08:03   #2165
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja mam psa i mam dokładnie tak samo. Codziennie wyczesywany, odkurzana i wycierana chałupa a i tak dom cały w kłakach... Tylko czekam na dzień kiedy nie będzie z niego taki sierściuch.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 10:46   #2166
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
O, nawet nie wiedziałam, że można być uczulonym na ślinę kota, zawsze uczuleni mówią o sierści ale w sumie czy jest uczulona na to czy co innego to jej sprawa. Jest dorosła, ma w posiadaniu 2 psy i jeśli to uczulenie by jej tak doskwierało to wie jak postępować i nie musi mieć doradcy w postaci Piotra. Stąd to jego tłumaczenie jest takie..no średnie. Na pewno nie stawia go w lepszym świetle. Może jemu sierść przeszkadza i w tym problem, chociaż to moje domysły bo nic takiego nie powiedział.
Moim zdaniem powiedział, bo użył wyrażenia zdaje się, że nie wygląda to fajnie czy jakoś tak. I tak to właśnie mogło zostać odebrane i sądząc po jej minie tak to odebrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 20:52   #2167
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O matko, Piotr w tym sklepie zachowuje się strasznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Chamstwo pod płaszczykiem "Dorotka, Dorotka".

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DiabolloPomidorro
Czas edycji: 2022-04-26 o 20:53
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-26, 21:16   #2168
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jaka szuja tempa z tego Piotra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 21:37   #2169
missnothing_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 46
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kurde wychodzi szydło z worka, tzn. z Piotra. Scena w sklepie udowodniła mi tylko to, co przypuszczałam do tej pory. To bardzo toksyczny typ. Jak do rodziców, czy ekspertów to milusi, ale każda sytuacja gdy nie jest po jego i Dorota jest w pobliżu to dostaje całą tyradę. Chłopak ewidentnie ma problem, ale ze sobą. W tym markecie był taki nabuzowany... No popisali się eksperci. Damskiego bokserka jeszcze nie mieliśmy chyba. Póki co wygląda na to, że Piotrusia mogą kiedyś zaswierzbić rączki...

Edytowane przez missnothing_1
Czas edycji: 2022-04-26 o 21:41
missnothing_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 21:51   #2170
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez missnothing_1 Pokaż wiadomość
Kurde wychodzi szydło z worka, tzn. z Piotra. Scena w sklepie udowodniła mi tylko to, co przypuszczałam do tej pory. To bardzo toksyczny typ. Jak do rodziców, czy ekspertów to milusi, ale każda sytuacja gdy nie jest po jego i Dorota jest w pobliżu to dostaje całą tyradę. Chłopak ewidentnie ma problem, ale ze sobą. W tym markecie był taki nabuzowany... No popisali się eksperci. Damskiego bokserka jeszcze nie mieliśmy chyba. Póki co wygląda na to, że Piotrusia mogą kiedyś zaswierzbić rączki...
Nie trzeba bić by stosować przemoc. Czasem ta psychiczna jest gorsza od tej fizycznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 22:21   #2171
missnothing_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 46
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tu masz całkowitą rację. Jednak widząc jego zachowanie i poziom nabuzowania przy tak błahej sprawie, wolę sobie nawet nie wyobrażać i zdecydowanie nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny, gdyby chodziło o coś poważniejszego...
missnothing_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-26, 22:41   #2172
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez missnothing_1 Pokaż wiadomość
Tu masz całkowitą rację. Jednak widząc jego zachowanie i poziom nabuzowania przy tak błahej sprawie, wolę sobie nawet nie wyobrażać i zdecydowanie nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny, gdyby chodziło o coś poważniejszego...
Tyran i despota. Chce by było tak jak on chce, inaczej foch. Ba, to nawet nie foch, awantura. Ja nie wiem czemu ta Dorotka jest taka uległa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 22:49   #2173
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez missnothing_1 Pokaż wiadomość
Kurde wychodzi szydło z worka, tzn. z Piotra. Scena w sklepie udowodniła mi tylko to, co przypuszczałam do tej pory. To bardzo toksyczny typ. Jak do rodziców, czy ekspertów to milusi, ale każda sytuacja gdy nie jest po jego i Dorota jest w pobliżu to dostaje całą tyradę. Chłopak ewidentnie ma problem, ale ze sobą. W tym markecie był taki nabuzowany... No popisali się eksperci. Damskiego bokserka jeszcze nie mieliśmy chyba. Póki co wygląda na to, że Piotrusia mogą kiedyś zaswierzbić rączki...
Właściwie ze wszystkim się zgadzam, oprócz ostatniego. To nie jest typ zonobijcy, za miękki jest na to. Za to przemoc psychiczna już jak najbardziej, totalne 100%.
Koleś przekroczył wszystkie granice cringe'u.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 07:43   #2174
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Właściwie ze wszystkim się zgadzam, oprócz ostatniego. To nie jest typ zonobijcy, za miękki jest na to. Za to przemoc psychiczna już jak najbardziej, totalne 100%.
Koleś przekroczył wszystkie granice cringe'u.
Też tak myślę. Uważam, że jest sfrustrowany, bo chiałaby mieć już żonę i stadko dzieci, a sam sobie to uniemożliwia swoim zachowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 09:23   #2175
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Właściwie ze wszystkim się zgadzam, oprócz ostatniego. To nie jest typ zonobijcy, za miękki jest na to. Za to przemoc psychiczna już jak najbardziej, totalne 100%.
Koleś przekroczył wszystkie granice cringe'u.
Zgadzam się, facet swoje frustracje rozładował na Dorocie. Sytuacja w sklepie była jak dla mnie tylko preludium do tego jak zachowywał się w mieszkaniu. Okropny typ, współczułam tej dziewczynie oglądając to. Ona też momentami jet dziecinna, egzaltowana i może człowieka drażnić przez to ale nie jest to powód do takich psycho akcji jakie odczyniał. Możecie mnie zjechać ale jak widzę te całe przytulanki i całowanie się w przypadku DiP to ma taki rzyg w głowie...przy całej tej sytuacji między nimi jest to dla mnie z lekka obleśne.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 19:09   #2176
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Masakra zachowanie Piotra. Ja bym na miejscu Doroty uciekła jak najszybciej. Po dłuższym kontakcie z Piotrem potrzeba chyba terapii, bo to co on mówi jest mega toksyczne.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 19:27   #2177
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Właściwie ze wszystkim się zgadzam, oprócz ostatniego. To nie jest typ zonobijcy, za miękki jest na to. Za to przemoc psychiczna już jak najbardziej, totalne 100%.
Koleś przekroczył wszystkie granice cringe'u.
Agresor psychiczny, wmawianie ofierze różnych rzeczy, że coś powiedziała, zrobiła, na pewno co innego miała na myśli Obrzydlistwo

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Masakra zachowanie Piotra. Ja bym na miejscu Doroty uciekła jak najszybciej. Po dłuższym kontakcie z Piotrem potrzeba chyba terapii, bo to co on mówi jest mega toksyczne.
Ja się zastanawiam czy on jest taki toksyczny i nią manipuluje czy sam jest na tyle zaburzony, zakompleksiony, że faktycznie błędnie odczytuje jej sygnały (np. brak chęci dalszej rozmowy w sklepie skwitował słowami, że to on jest po☠☠☠any i, że taki był komunikat ).

Współczuję dziewczynie, bo chyba faktycznie będzie miała traumę Najpierw te wszystkie obleśne teksty, a teraz jeszcze to
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 19:40   #2178
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Myślę, że Piotr nie robi tego wszystkiego celowo, bo to nie jest cwany oszust z Tindera, tylko banalny, średnio inteligentny, zakompleksiony incel. On nie umie się odnaleźć w relacji z drugim człowiekiem, nie widzi i nie szanuje jego granic. Próbuje na siłę wpasować Dorotę w swoją foremkę a gdy mu nie wychodzi, to drze japę jak dziecko w piaskownicy.

Jestem przekonana, że on zupełnie nie zdawał sobie sprawy, że w tv będzie to wyglądało tak koszmarnie. Jeszcze tydzień temu kozaczył w grupie na Fb, że źle go pokazują, że montaż, że jeszcze zobaczymy, że jest spoko. W tym tygodniu zniknął, przepadł bez wieści i sądzę, że sam jest wstrząśnięty tym, co zobaczył. Mam nadzieję, że wstydzi się swojego zachowania, a nie pyszczy na TVN, że nagrywali go z ukrycia, żeby go celowo źle przedstawić. Być może należy do osób, które nigdy nie zobaczą winy w samym sobie i zawsze będą obarczać za nią otoczenia - partnerkę, nauczycieli, znajomych, montażystę itd. \

Mam ogromną nadzieję, że nie potwierdzi się plota, że on zaczął spotykać się po programie z Agą, albo że chociaż Aga teraz przejrzy na oczy, jak poczyta nas albo wykop czy Fb.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 20:04   #2179
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A co się stało między Dorotą i Piotrem, co jej powiedział? Nie mogłam jeszcze obejrzeć odcinka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-27, 20:09   #2180
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrycja jest okropną osobą rozumiem, że może ją drażnić nadskakiwanie Adama, ale ta dziewczyna jest tak negatywna, że szok. Nie chciałabym spędzać z nią w pracy kilku godzin, a co dopiero dzielić życie
Może ludzie piszący w komentarzach, że Adam i Dorota tworzyliby dobre dopasowanie mają rację.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 20:31   #2181
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Patrycja jest okropną osobą rozumiem, że może ją drażnić nadskakiwanie Adama, ale ta dziewczyna jest tak negatywna, że szok. Nie chciałabym spędzać z nią w pracy kilku godzin, a co dopiero dzielić życie
(...)
Zaczynam mieć wrażenie, że Patrycja postawiła na ewentualnym związku krzyżyk i robi wszystko, aby kolesia zniechęcić. I sorry, z tym fochem na twarzy, wygląda uber brzydko. Cały urok gdzieś znika. Taki babsztyl się robi z niej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-04-27 o 22:55 Powód: Literówka
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 20:33   #2182
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrycja okropnie się zachowuję. Rozumiem problemy z okazywaniem uczuć, ale jest po prostu wredna. I okropnie się słucha jak obgaduje Adama.


W tym odcinku chyba o dziwo najlepiej mi się patrzyło na Agnieszkę i Kamila. W końcu coś jej się nie spodobało i powiedziała o tym wow.

Dorota i Piotr....szkoda mi dziewczyny. Piotr jest tak odpychający i nabuzowany zła energia. W życiu bym się do niego nie przytuliła po tym wszystkim. Mam nadzieję, że Dorota ucieknie od niego daleko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 22:17   #2183
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaczynam mam wrażenie, że Patrycja postawiła na ewentualnym związku krzyżyk i robi wszystko, aby kolesia zniechęcić. I sorry, z tym fochem na twarzy, wygląda uber brzydko. Cały urok gdzieś znika. Taki babsztyl się robi z niej.
Jejku to samo pomyślałam
Jak jeszcze kilka odcinków wstecz uważałam Patrycje za najładniejszą dziewczynę w tym sezonie, tak z tym wiecznym fochem na twarzy wygląda teraz mega gburowato i po prostu wrednie. Też nie chcialabym mieć takiej osoby w swoim otoczeniu.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 10:20   #2184
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

cześć,

podczas oglądania ostatniego odcinka najbardziej zdziwiło mnie to, że po tym toksycznym zachowaniu Piotra w markecie (od razu wiedziałam, że to toksyk, to bombardowanie miłością na początku... bleee...) ekspertka (już nie pamietam, która to) zaczęła "mosakować" i tłumaczyć to jego toksyczno/chamskie zachowanie. Masakra jakaś....
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 13:08   #2185
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A co się stało między Dorotą i Piotrem, co jej powiedział? Nie mogłam jeszcze obejrzeć odcinka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jakaś masakra. Najpierw poszli na zakupy i wyszła dyskusja na temat niedziel wolnych od handlu. Dorotka i Piotr mieli w tej kwestii odmienne stanowiska i wywiązała się kłótnia. Piotr zaczął przedstawiać argumenty tym swoim negatywnym, podniesionym tonem i Dorotka powiedziała, że woli pogadać w domu, a nie kłócić się przy ludziach w sklepie. A on zaczął się wkurzać, bo on przecież ma emocje i jak ma je powstrzymywać?

Ale najgorsze dla mnie było to, jak zmuszał ją do przytulenia, gdy ona nie chciała. Masakra, to było straszne. "Szkoda, że nie chcesz się przytulać akurat teraz, gdy ja tego najbardziej potrzebuje, no ale trudno, nie może być za łatwo". A potwm było, że łatwo jest się przytulać, gdy jest wszystko ok, a to trzeba wtedy, gdy jest źle i się nie układa.

I ta biedna dziewczyna tak została zmanipulowana, że go faktycznie przytuliła, a on wtedy okazał foch typu: teraz to ja już wcale nie chcę

Mam nadzieje, że on faktycznie nie widział swoich błędów i robił je nieświadomie i może ten program pomoże mu się zmienić, jak zobaczy siebie z boku, jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 13:20   #2186
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89200945]To jakaś masakra. Najpierw poszli na zakupy i wyszła dyskusja na temat niedziel wolnych od handlu. Dorotka i Piotr mieli w tej kwestii odmienne stanowiska i wywiązała się kłótnia. Piotr zaczął przedstawiać argumenty tym swoim negatywnym, podniesionym tonem i Dorotka powiedziała, że woli pogadać w domu, a nie kłócić się przy ludziach w sklepie. A on zaczął się wkurzać, bo on przecież ma emocje i jak ma je powstrzymywać?

Ale najgorsze dla mnie było to, jak zmuszał ją do przytulenia, gdy ona nie chciała. Masakra, to było straszne. "Szkoda, że nie chcesz się przytulać akurat teraz, gdy ja tego najbardziej potrzebuje, no ale trudno, nie może być za łatwo". A potwm było, że łatwo jest się przytulać, gdy jest wszystko ok, a to trzeba wtedy, gdy jest źle i się nie układa.

I ta biedna dziewczyna tak została zmanipulowana, że go faktycznie przytuliła, a on wtedy okazał foch typu: teraz to ja już wcale nie chcę

Mam nadzieje, że on faktycznie nie widział swoich błędów i robił je nieświadomie i może ten program pomoże mu się zmienić, jak zobaczy siebie z boku, jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dzięki. Faktycznie masakra, co za toksyczny typ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 18:06   #2187
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89200945]To jakaś masakra. Najpierw poszli na zakupy i wyszła dyskusja na temat niedziel wolnych od handlu. Dorotka i Piotr mieli w tej kwestii odmienne stanowiska i wywiązała się kłótnia. Piotr zaczął przedstawiać argumenty tym swoim negatywnym, podniesionym tonem i Dorotka powiedziała, że woli pogadać w domu, a nie kłócić się przy ludziach w sklepie. A on zaczął się wkurzać, bo on przecież ma emocje i jak ma je powstrzymywać?

Ale najgorsze dla mnie było to, jak zmuszał ją do przytulenia, gdy ona nie chciała. Masakra, to było straszne. "Szkoda, że nie chcesz się przytulać akurat teraz, gdy ja tego najbardziej potrzebuje, no ale trudno, nie może być za łatwo". A potwm było, że łatwo jest się przytulać, gdy jest wszystko ok, a to trzeba wtedy, gdy jest źle i się nie układa.

I ta biedna dziewczyna tak została zmanipulowana, że go faktycznie przytuliła, a on wtedy okazał foch typu: teraz to ja już wcale nie chcę

Mam nadzieje, że on faktycznie nie widział swoich błędów i robił je nieświadomie i może ten program pomoże mu się zmienić, jak zobaczy siebie z boku, jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Bosh, śmierdzi na kilometr moim ex.

Piotr wszystko co złe obróci przeciwko Dorocie. Jej wina, że się kłócą, bo strzela fochy, jej wina, że nie potrafią się dogadać, bo ona nie chce teraz rozmawiać (a przecież trzeba od razu rozwiązywać konflikty!! nawet w markecie pełnym ludzi, bo czemu by nie zrobić sceny). Zaraz będzie też jej wina, że to nie przetrwa, bo nie chciała iść z nim do łóżka "kiedy tego potrzebował". Obrzydliwe, manipulacyjne gierki. Do utylizacji z nim, bo aż nie chce mi się wierzyć, że ten program zmierza w tak patologicznym kierunku.

Wysłane z pochłaniacza czasu.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 20:46   #2188
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
Zaraz będzie też jej wina, że to nie przetrwa, bo nie chciała iść z nim do łóżka "kiedy tego potrzebował". Obrzydliwe, manipulacyjne gierki. Do utylizacji z nim, bo aż nie chce mi się wierzyć, że ten program zmierza w tak patologicznym kierunku.

Wysłane z pochłaniacza czasu.
Też przez chwilę tak pomyślałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 21:01   #2189
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89200945]

Ale najgorsze dla mnie było to, jak zmuszał ją do przytulenia, gdy ona nie chciała. Masakra, to było straszne. "Szkoda, że nie chcesz się przytulać akurat teraz, gdy ja tego najbardziej potrzebuje, no ale trudno, nie może być za łatwo". A potwm było, że łatwo jest się przytulać, gdy jest wszystko ok, a to trzeba wtedy, gdy jest źle i się nie układa.

I ta biedna dziewczyna tak została zmanipulowana, że go faktycznie przytuliła, a on wtedy okazał foch typu: teraz to ja już wcale nie chcę

Mam nadzieje, że on faktycznie nie widział swoich błędów i robił je nieświadomie i może ten program pomoże mu się zmienić, jak zobaczy siebie z boku, jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O Jezu to bylo najgorsze!!! Bo tak jak jego "pyskowanie" w sklepie bylo toksyczne, zle itp tak na ta sytuacje o ktorej piszess mie potrafię nawet znalezc slow.
To bylo oblesne, zmuszal ja do bliskosci, patrzyl wzrokiem oblesnym, wymuszajacym jakies gesty. No szok!

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 05:26   #2190
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

On jeszcze jej w sklepie powiedzial, ze jak tak ma reagowac, to lepiej niech od razu wezmie ten rozwod i Dorota mowila, ze w sumie to bylo najgorsze dla niej.

A tak półżartem, jak oni maja odmienne zdanie w kwestii niehandlowych niedziel to nie wiem jakim cudem mieliby przetrwac jako malzenstwo
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.