Vademecum antykoncepcji! - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 13:04   #1921
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Biorę Yaz od jakichś 9 miesięcy. Po ok. 7 opakowaniu miałam plamienia po okresie które trwały 3-4 dni. Z każdym opakowaniem plamienie się wydłużało
Teraz przy 9 opakowaniu (okres trwał 4 dni) plamienie ciągnie się już 7 dni Po stosunku zawsze pojawia się dużo krwi jakby okres się "odnawiał".
Zmieniałam parę miesięcy temu na Midiane. Fakt, plamienia ustąpiły, ale byłam strasznie rozdrażniona.
Może to być wina nadżerki, czy raczej za słabych tabletek?
Raczej te plamienia wygladaja mi na efekt uboczny tabletek, zmienilas na inne to znowu jestes rozdrazniona to tez efekty uboczne tabletek, jednak jak masz nadzerke warto bylo by skonsultowac sie z lekarzem
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:36   #1922
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Hej
A ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Byłam dzisiaj u ginekologa i przed następną wizytą, która będzie za pół roku, kazała mi zrobić badania krwi i moczu. Dała mi skierowanie z dzisiejszą datą, a przecież jak będę robiła te badania, to nie będzie ono już ważne raczej . Czy to znaczy, że ta kartka to tylko taka informacja dla mnie jakie badania dokładnie mam zrObić, a i tak będę musiała za nie zapłacić? Na kartce jest napisane: Proszę o wykonanie badań: Morfologia, Mocz b. ogólne, ASPT, ALT, Bilurbina, APTT, Cholesterol+frakcje U Pani(i tu moje nazwisko). Dodam, że chodzę do ginekologa prywatnie.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:19   #1923
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Hej
A ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Byłam dzisiaj u ginekologa i przed następną wizytą, która będzie za pół roku, kazała mi zrobić badania krwi i moczu. Dała mi skierowanie z dzisiejszą datą, a przecież jak będę robiła te badania, to nie będzie ono już ważne raczej . Czy to znaczy, że ta kartka to tylko taka informacja dla mnie jakie badania dokładnie mam zrObić, a i tak będę musiała za nie zapłacić? Na kartce jest napisane: Proszę o wykonanie badań: Morfologia, Mocz b. ogólne, ASPT, ALT, Bilurbina, APTT, Cholesterol+frakcje U Pani(i tu moje nazwisko). Dodam, że chodzę do ginekologa prywatnie.
Nie jestem pewna ale chyba bedziesz musiala zaplacic.... skierowanie wazne jest miesiac niestety. Moim zdaniem to kartka informacyjna bo jak chodzisz do gina prywatnie to on na kase chorych skierowan nie daje tak czy siak wiec trzeba placic wnerwia mnie ten system .... ja tez chodze prywatnie i kazde badanie mam platne, mam za wysoka prolaktyne i co miesiac musze robic badanie jakie mam stezenie we krwi i za kazdym razem place 125 zl :/
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:22   #1924
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Basika jak to żadne krwawienie nie występowało, jak robiłaś przerwy między opakowaniami to też nie miałaś żadnego krwawienia? Nie odstawiaj pohopnie. W sumie możesz sama ale lepiej iść do lekarza, wyjaśnić tę sytuację, może da ci inne pigułki. W którym tygodniu brania jesteś, odbyłaś ostatnio jakieś stosunki?

Maladive a cholera go wie
no właśnie przez 3 miesiące zero miesiączki, krwawień nic. na początku lutego zaczęłam krwawić, i nie przeszło do teraz. :/
czasami kłuje mnie prawy jajnik,ale to sporadycznie, szybko przechodzi. oprócz tego żadnych bólów ani nic.
przy cerazette przerw się nie robi (tych 7dniowych).. w opakowaniu jest 28tabletek.
no i raczej myślę o całkowitym odstawieniu na jakiś czas tabletek. tylko potrzebuję recepty na nimesil,bo nie wyrabiam podczas miesiączek.

Edytowane przez basikagniezno
Czas edycji: 2011-03-03 o 19:28
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:27   #1925
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez pituszka Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna ale chyba bedziesz musiala zaplacic.... skierowanie wazne jest miesiac niestety. Moim zdaniem to kartka informacyjna bo jak chodzisz do gina prywatnie to on na kase chorych skierowan nie daje tak czy siak wiec trzeba placic wnerwia mnie ten system .... ja tez chodze prywatnie i kazde badanie mam platne, mam za wysoka prolaktyne i co miesiac musze robic badanie jakie mam stezenie we krwi i za kazdym razem place 125 zl :/
Uuu szkoda Dobrze, że to dopiero za pół roku. A że musisz tyle płacić, to współczuje. Powinni to jakoś inaczej rozwiązać. Ale jak się chodzi prywatnie, to widać już takie są uroki.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:43   #1926
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Uuu szkoda Dobrze, że to dopiero za pół roku. A że musisz tyle płacić, to współczuje. Powinni to jakoś inaczej rozwiązać. Ale jak się chodzi prywatnie, to widać już takie są uroki.
Myslalam o tym ale jak juz zaczelam prywatnie to masakra, tymbardziej ze musze to zrobic miedzy 5 a 7 dniem cyklu.... jedynie pocieszenie takie ze za wizyty u gina nie place bo tak to bym z torbami poszla .... :/
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:53   #1927
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez pituszka Pokaż wiadomość
Myslalam o tym ale jak juz zaczelam prywatnie to masakra, tymbardziej ze musze to zrobic miedzy 5 a 7 dniem cyklu.... jedynie pocieszenie takie ze za wizyty u gina nie place bo tak to bym z torbami poszla .... :/
To dobre i to Ja niestety płacę, dzisiaj poleciało 110zł, do tego tabletki. No ale coś za coś, na zdrowiu nie ma co oszczędzać.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 06:25   #1928
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Witam. Mam takie pytanie: Ginekolog przypisał mi tabletki antykoncepcyjne i mam zacząć je brać pierwszego dnia miesiączki. I tu moje pytanie. Co będzie jak np. pójde spać 0 22, a okresu nie będzie, a rano jak się obudzę to będzie?? Pierwszy dzień okresu czyli pierwsza doba, dobrze rozumiem?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 08:23   #1929
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Witam. Mam takie pytanie: Ginekolog przypisał mi tabletki antykoncepcyjne i mam zacząć je brać pierwszego dnia miesiączki. I tu moje pytanie. Co będzie jak np. pójde spać 0 22, a okresu nie będzie, a rano jak się obudzę to będzie?? Pierwszy dzień okresu czyli pierwsza doba, dobrze rozumiem?
Tak, dobrze rozumiesz.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 10:54   #1930
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

dziękuje bardzo za odpowiedz
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 18:08   #1931
gal23
Raczkowanie
 
Avatar gal23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 136
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cześć dziewczyny!
Mam taką sprawę, niedawno byłam u ginekologa i pani doktor stwierdziła nadżerkę i grzybicę wybrałam leki. martwi mnie coś innego, często mam uczucie ,że co chwile chce mi się siku i później faktycznie latam do wc podsikuję minimalnie ,i mam przy tym uczucie szczypania , strasznie mnie to ogranicza brałam leki na zapalenie pęcherza biorę je znowu ,ale jakoś mi się wydaje ,że powód może być inny wydaję mi się też ,że jak to już mija to dzień po stosunku znów się pojawia a mam faceta na odległość więc nie wiem też do końca czy to aby na pewno po stosunku
__________________
Opera: 24.05.2016 ...
już są: 380cc Arion
gal23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 18:42   #1932
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez gal23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam taką sprawę, niedawno byłam u ginekologa i pani doktor stwierdziła nadżerkę i grzybicę wybrałam leki. martwi mnie coś innego, często mam uczucie ,że co chwile chce mi się siku i później faktycznie latam do wc podsikuję minimalnie ,i mam przy tym uczucie szczypania , strasznie mnie to ogranicza brałam leki na zapalenie pęcherza biorę je znowu ,ale jakoś mi się wydaje ,że powód może być inny wydaję mi się też ,że jak to już mija to dzień po stosunku znów się pojawia a mam faceta na odległość więc nie wiem też do końca czy to aby na pewno po stosunku
bierzesz tabletki? jak tak to jakie?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:22   #1933
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Dziś mam pierwszy dzień okresu i zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne i zarazem jestem przeziębiona od środy. Czy przeziębienie obniża skuteczność tabletek? jak tak to przez jaki czas musimy się dodatkowo zabezpieczać??
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 12:32   #1934
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Dziś mam pierwszy dzień okresu i zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne i zarazem jestem przeziębiona od środy. Czy przeziębienie obniża skuteczność tabletek? jak tak to przez jaki czas musimy się dodatkowo zabezpieczać??
Ło matko było o tym parę postów wyżej, wystarczyło przeczytać tę stronę
Samo przeziębienie: katar, kaszel, kichanie, ból głowy, ból gardła, dreszcze, gorączka, nie mają wpływu na pigułki.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:55   #1935
recondita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Dziewczyny, odkupię Yaz (w Warszawie), chodzę do lekarza poza Warszawą i nie mam jak do niego dotrzeć przez najbliższy miesiąc po receptę, pozdrawiam!
recondita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 16:03   #1936
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez recondita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odkupię Yaz (w Warszawie), chodzę do lekarza poza Warszawą i nie mam jak do niego dotrzeć przez najbliższy miesiąc po receptę, pozdrawiam!
idź do innego, mało w warszawie ginekologów?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 07:04   #1937
recondita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Może dla Ciebie to nie problem, ale dla mnie to nieosiągalne zapłacić 150 zł za wizytę tylko po to żeby wziąć receptę, u swojego lekarza biorę receptę bez wizyty. Nie musisz być uszczypliwa gdy się prosi o pomoc
recondita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:32   #1938
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Hej
A ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Byłam dzisiaj u ginekologa i przed następną wizytą, która będzie za pół roku, kazała mi zrobić badania krwi i moczu. Dała mi skierowanie z dzisiejszą datą, a przecież jak będę robiła te badania, to nie będzie ono już ważne raczej . Czy to znaczy, że ta kartka to tylko taka informacja dla mnie jakie badania dokładnie mam zrObić, a i tak będę musiała za nie zapłacić? Na kartce jest napisane: Proszę o wykonanie badań: Morfologia, Mocz b. ogólne, ASPT, ALT, Bilurbina, APTT, Cholesterol+frakcje U Pani(i tu moje nazwisko). Dodam, że chodzę do ginekologa prywatnie.
Wg mnie to jest tylko informacja dla Ciebie jakie badania masz zrobić - nie jest to skierowanie na badania refundowane, aby dostać skierowanie na badanie refundowane trzeba isc do lekarza ktory przyjmuje na NFZ.
Z tego co wiem to morfologie i badanie ogólne moczu może Ci dać skierowanie lekarz pierwszego kontaktu, na cholesterol też a pozostałe chyba nie, ale nie iwem.

Ponadto jeśli byłoby to skierowanie to byłoby napisane skierowanie do pracowni...
byłoby imie i nazwisko i pesel
a potem rodzaj badania
i na końcu choć nie koniecznie byłoby napisane podejrzenie.

Na badania wykonywane prywatnie nie potrzeba skierowanie, mówisz co chcesz zrobic i płacisz i oni to wykonują.
Skierowania zazwyczaj są na kartce wielkości zeszytu (B5 to chyba jest).

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:34
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:10   #1939
zaneta12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

HEJ,MAM PYTANIE ODNOSNIE LEKU YAZ,MAM ZAMIAR GO BRAC PIERWSZY RAZ,MOZECIE MI POWIEDZIEC CZY KTORAS Z WAS BRALA TEN LEK?JAK ON DZIALA?CZY TYJE SIE PO NIM?DZIEKI I CZEKAM NA ODP
zaneta12345678 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 12:21   #1940
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez zaneta12345678 Pokaż wiadomość
HEJ,MAM PYTANIE ODNOSNIE LEKU YAZ,MAM ZAMIAR GO BRAC PIERWSZY RAZ,MOZECIE MI POWIEDZIEC CZY KTORAS Z WAS BRALA TEN LEK?JAK ON DZIALA?CZY TYJE SIE PO NIM?DZIEKI I CZEKAM NA ODP
Polecam używanie wyszukiwarki (wpisałam "Yaz wizaz" w google ) - tak nakazuje regulamin.
Ponieważ to twój pierwszy post, a ja mam dobry humor, podrzucam ci dwa linki, gdzie znajdziesz ponad 5 tysięcy postów nt. Yaz
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303295 część pierwsza zbiorczego o Yaz
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16101425 część druga zbiorczego o Yaz
Nais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 13:39   #1941
gal23
Raczkowanie
 
Avatar gal23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 136
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Tak biorę. Mickrogynon 21.
__________________
Opera: 24.05.2016 ...
już są: 380cc Arion
gal23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:14   #1942
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Witam. Od 10 marca biorę swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i chciałam się zapytać jak długo może jeszcze trwać okres, bo mam go cały czas... Czasami jest mało krwi czyli idealnie sprawdza się wkładka higieniczna, a czasami zalewa mnie i potrzebny jest tampon. Wiem, że może występować plamienie, ale nie okres tak długo...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 14:35   #1943
Miss Van De Tramp
Przyczajenie
 
Avatar Miss Van De Tramp
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stamtąd :)
Wiadomości: 8
GG do Miss Van De Tramp
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Witam,
Z powodu wyrywanej ósemki dostałam do brania antybiotyk-klindamycynę, która wpływa na antykoncepcję. Skończyłam brać ją (klindamycynę) w ubiegłą niedzielę wieczorem, a dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z opakowania i rozpoczynam w jutro, tj. w niedzielę przerwę. Czy mogę tak zrobić, czy muszę w ramach "dodatkowego zabezpieczenia 7 dni po braniu antybiotyku" przedłużyć branie pigułek o tydzień bądź połączyć dwa opakowania? Dodam, że przez cały ten czas poszczę erotycznie z powodu antybiotyku i doprowadzam wszystkich do szału, tak zagęszczam dramatyczną sytuację.
Proszę o odpowiedź od tutejszych ekspertek : >

Halo halo dziewczyny, odpiszcie jeśli macie chwilę!
__________________
http://www.dark-one-girl.blog.pl/ - dawno temu i nieprawda, ale ciągle śmiesznie

Edytowane przez Miss Van De Tramp
Czas edycji: 2011-03-19 o 16:38
Miss Van De Tramp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:21   #1944
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

.

Edytowane przez pytton
Czas edycji: 2012-05-07 o 13:55
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:46   #1945
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Wydaje mi się, ze musisz poczekać z ewntualna zmiana tabletek. Piszesz, ze bierzesz pierwsze opakowanie, a do zmiany potrzeba minimum 3-4 opakowań.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:52   #1946
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

.

Edytowane przez pytton
Czas edycji: 2012-05-07 o 13:54
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:22   #1947
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez pytton Pokaż wiadomość
a co jeśli bolą mnie łydki i jest możliwość zakrzepu? Mam brać cały czas czy po tym opakowaniu sobie darować i męczyć się z gumkami?
robiłaś sobie badania na krzepliwość? niech zgadnę - nie?

daruj to ty sobie tego konowała co ci przepisał tabletki bez badań. idź do innego, najlepiej jutro.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:40   #1948
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

.

Edytowane przez pytton
Czas edycji: 2012-05-07 o 13:55
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:21   #1949
karola2324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

hej ja mam takie pytani biorę tabletki zawsze o 7 rano a ostatnio zapomniałam i wziełam dopiego gdy wróciłam ze szkoły po 14 czy stało się coś ? czy gdybym jej nie zużyła w przeciągu 12h to wtedy by były jakieś skutki ?
karola2324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:54   #1950
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez pytton Pokaż wiadomość
nie robiłam problem w tym, że chodzę na kasę chorych, a w szpitalu jest tylko jedna pani ginekolog. Dlatego wolę się też tutaj popytać
niestety, ale żadna z nas nie ma szklanej kuli która mogłaby powiedzieć czy masz szanse na zakrzepicę czy nie. do tego trzeba zrobić BADANIA. bez badań to możesz brać tabletki przez 20 lat i może nic się nie stanie, a może jutro zejdziesz na zator płucny.
Cytat:
Napisane przez karola2324 Pokaż wiadomość
hej ja mam takie pytani biorę tabletki zawsze o 7 rano a ostatnio zapomniałam i wziełam dopiego gdy wróciłam ze szkoły po 14 czy stało się coś ? czy gdybym jej nie zużyła w przeciągu 12h to wtedy by były jakieś skutki ?
przeczytaj ulotkę, tam jest wszystko wyjaśnione
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.