nie rosną mi włosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 09:29   #1
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Unhappy

nie rosną mi włosy :(


Witam. Długo sie zabieram żeby tu napisać, bo wydaje mi sie już, że nie ma dla mnie ratunku... Przez długi czas walczyłam z trichotillomanią i teraz w sumie prawie nie mam z tym problemu, ale moje włosy nie chcą odrastać. W miejscach, z których je wyrywałam mają teraz może kilka centymetrów i już od dłuuuugiego czasu nie rosną ani troszke. To samo zresztą z tymi dłuższymi. Obcięłam je jakiś czas temu, żeby mieć pewność, że się nie łamią ale to nic nie dało. Łykałam tabletki Vitapil, pije herbate z pokrzywy, codziennie nakładam olej z łopianu na zmianę z maską Biovax, wcieram też ampułki placenta i w ogóle staram sie o nie dbać. Nie susze, nie prostuje. Robiłam sobie też podstawowe badania, żeby wiedzieć, czy nie mam anemii itp. Tak samo badania tarczycy, ale wszystko wyszło ok.. A, byłam też u pani trycholog na badaniu skóry głowy i powiedziała mi, że jest w porządku... Co mam zrobić żeby w końcu zaczęły rosnąć??? prosze Was o jakieś rady

Edytowane przez mardybum666
Czas edycji: 2015-07-10 o 10:51
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 11:15   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Cytat:
Napisane przez mardybum666 Pokaż wiadomość
Witam. Długo sie zabieram żeby tu napisać, bo wydaje mi sie już, że nie ma dla mnie ratunku... Przez długi czas walczyłam z trichotillomanią i teraz w sumie prawie nie mam z tym problemu, ale moje włosy nie chcą odrastać. W miejscach, z których je wyrywałam mają teraz może kilka centymetrów i już od dłuuuugiego czasu nie rosną ani troszke. To samo zresztą z tymi dłuższymi. Obcięłam je jakiś czas temu, żeby mieć pewność, że się nie łamią ale to nic nie dało. Łykałam tabletki Vitapil, pije herbate z pokrzywy, codziennie nakładam olej z łopianu na zmianę z maską Biovax, wcieram też ampułki placenta i w ogóle staram sie o nie dbać. Nie susze, nie prostuje. Robiłam sobie też podstawowe badania, żeby wiedzieć, czy nie mam anemii itp. Tak samo badania tarczycy, ale wszystko wyszło ok.. A, byłam też u pani trycholog na badaniu skóry głowy i powiedziała mi, że jest w porządku... Co mam zrobić żeby w końcu zaczęły rosnąć??? prosze Was o jakieś rady
Jeśli wyrywałaś włosy razem z cebulkami, to po jakimś czasie one po prostu odrastają wolniej i są słabsze - po czym przestają rosnąć w ogóle, tak się dzieje w każdym miejscu na twarzy i ciele - a więc i na głowie. Pewnie dlatego nie chcą rosnąć, bo wyrywałaś je z korzeniami - nie wiem co by Ci doradzić, może prędzej stosowanie jakiegoś produktu, który pomógłby skutecznie wzmocnić korzenie włosów w ich odbudowie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 13:45   #3
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Dzięki za odpowiedź hmm no poszukam jakiegoś takiego produktu..
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 11:32   #4
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: nie rosną mi włosy :(

może ci się po prostu włosy wykruszają? ja mam ten problem i nie chcialy rosnąć, bo sie strasznie lamaly, sprobuj podciac, jakies witaminki moze na wlosy i daj im odpoczac od zabiegow prostowania czy innych, jakie stosujesz
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 11:56   #5
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Cytat:
Napisane przez muminkowa900 Pokaż wiadomość
może ci się po prostu włosy wykruszają? ja mam ten problem i nie chcialy rosnąć, bo sie strasznie lamaly, sprobuj podciac, jakies witaminki moze na wlosy i daj im odpoczac od zabiegow prostowania czy innych, jakie stosujesz
Podcinałam już ale dalej nie rosną, więc wykruszanie odpada.. I tak jak pisałam, nie prostuje, nie susze, ani nic..
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 20:13   #6
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: nie rosną mi włosy :(

Podbijam...
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 13:07   #7
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Spróbuj wcierać w skórę głowy rozgrzewającą maść końską, tylko uważaj bo może podrażniać. Na porost działa świetnie, więc może pomoże.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 20:13   #8
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Dzięki, spróbuje na pewno ;D
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 21:22   #9
EwaBer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Miałam podobne problemy, dopiero wizyta u profesjonalisty i poddanie się badaniu trychologicznemu za pomocą specjalnego urządzenia powiekszającgo pokazało że mam problemy z mieszkami włosowymi.

Warto zbadać przyczynę, zanim zacznie się na ślepo leczyć, ja polecam klinikę włosów b[[] w krakowie. Trzeba się przebadać, i to porządnie a potem dopiero szukać sobie leczenia i rozwiązania problemu.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-09-17 o 16:19
EwaBer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:39   #10
mardybum666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: nie rosną mi włosy :(

Hmm ja byłam na takim badaniu i właśnie niby wszystko wyszło ok..
mardybum666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 10:39:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.