Koloryzacja włosów na blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 02:04   #1
MrsKatherine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7

Koloryzacja włosów na blond.


Witam wszystkich na forum ! W lipcu postanowiłam (niestety) zafarbować już sporej długości odrost (włosy nie były farbowane 22 miesiące). Odrost był koloru ciemny blond (mysi). Pofarbowała mi koleżanka farbą: Syoss - piaskowy blond 9-60. Przez tak długi okres bez koloryzacji włosów zrobiło mi się na glowie naturalne ombre. Reszta włosów od ucha w dół - była w kolorze bardzo jaśniutkiego blondu (farbowane 22 miesiące wcześniej). Poddany koloryzacji został jedynie długi odrost, a reszta włosów (część wcześniej zafarbowana) została nienaruszona. Myślałam, że kolor się jakoś zrówna. Jednak po umyciu włosów i wcześniejszym nałożeniu farby, ujrzałam ,że kolor zrobiony farbą na odrostach wyszedł złocisto-pomarańczowy. W słońce wpadał w rudy. Miałam nadzieję, że kolor się wypłucze- jednak nic z tego. Kilka tygodni temu poszłam z tym problemem do fryzjerki. Poprosiłam o dekoloryzację i nałożenie farby. ( jedynie na wcześniej pofarbowany odrost). Pani fryzjerka poddała moje włosy dekoloryzacji. Spytałam czy nakładamy farbę, a na to Pani fryzjerka, że lepiej będzie nałożyć toner, gdyż stwierdziła, że będzie szybciej. Pani fryzjerka zapewniała, że kolor będzie się długo utrzymywać. Po dekoloryzacji włosy były mocno żółte. Fryzjerka nałożyła toner i po wysuszeniu włosów kolor mi się dopasował z wcześniejszym farbowaniem. Włosy były prawie bielutkie i w kolorze bardzo jasnym. Byłam zadowolona. Niestety od 2 dni zaczął się problem. Zauważyłam, że w świetle pokojowym/sztucznym włosy od góry do ucha są koloru mocno żółtego. Dziwię się, że z prawie białego blondu takie cuda mam na głowie. Dodatkowo w niektórych miejscach mam grube pasemka w kolorze pomarańczowym, a włosy od spodu w dodatku zrobiły się rdzawe. W świetle dziennym wygląda to o wiele gorzej. Dodam, że przez te kilka tygodni nie używałam niczego oprócz szamponu + odżywki ani nie poddawałam włosów zabiegami chemicznymi. Gdyby były jedynie takie od spodu nie byłoby problemu, jednak od skóry głowy żółć z pomarańczowymi pasmami nie wygląda ciekawie. Chciałabym się poradzić jak zapobiec żółci. Czy warto udać się z reklamacją do fryzjera czy lepiej poradzić sobie domowymi sposobami? Fioletowego szamponu chyba boję się używać ze względu na to, że obawiam się czy nie wyjdę z łazienki nagle siwa. Koleżanka poleciła fioletową płukankę jednak bardzo się boję, że wyjdę z siwymi/ szarymi włosami i nie chciałabym, aby były bardzo jasne przez ten proces. Myślałam nad płukaniem włosów naparem z rumianku lub płukanką z cytryny. Jednak to może być długotrwały proces, a chcę się prędko pozbyć żółci i pomarańczowych refleksów z moich włosów. Jakie są sposoby, by zniwelować ten okropny odcień włosów, który się wytworzył?

Edytowane przez MrsKatherine
Czas edycji: 2015-10-02 o 02:08
MrsKatherine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-02, 15:56   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Koloryzacja włosów na blond.

Zajrzeć tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=653176
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 16:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.