Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-02, 16:29   #1
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90

Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?


Zakupiłam swoją pierwszą maske, padło na LADY SPA- maske kaszmirową(w różowym opakowaniu). Mam wrażenie że od niej przyciemniły mi się włosy...Czy jest to możliwe?
Ponieważ nie chciałabym mieć ciemniejszego koloru, wręcz mogę powiedzieć że mógł by być odrobine jaśniejszy...
A może to sprawka szamponu łopianowego z Green Pharmacy?
Bardzo proszę o opinie, z góry dziękuje za odpowiedz
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:29   #2
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Cytat:
Napisane przez Kurami Pokaż wiadomość
Zakupiłam swoją pierwszą maske, padło na LADY SPA- maske kaszmirową(w różowym opakowaniu). Mam wrażenie że od niej przyciemniły mi się włosy...Czy jest to możliwe?

Ponieważ nie chciałabym mieć ciemniejszego koloru, wręcz mogę powiedzieć że mógł by być odrobine jaśniejszy...

A może to sprawka szamponu łopianowego z Green Pharmacy?

Bardzo proszę o opinie, z góry dziękuje za odpowiedz

Nie wiem co jest w tej masce, ale wiem, że np olej rycynowy moze przyciemnić włosy.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 14:55   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Rycynowy nie tyle przyciemnia, to domyka łuski włosa (chyba) i wygładza, więc mogą wyglądać na ciemniejsze. No i musiałaby nakładać często, a chyba tego nie robi.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 17:08   #4
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Zdarza się, że niektóre rodzaje włosów są podatne na ekstrakty/rośliny zawarte w szamponach.odzywkach. Mogą wtedy zmienić nie tylko odcień, ale i kolor. Moje włosy właśnie takie są. Odżywka Inter Fragrances petrole przyciemnia mi włosy do mocno ciemnego blondu, płukanki rumiankowe do złotego blondu, a szampony z henną powodują, że moje włosy rudzieją, przy czym w słońcu stają się wściekle rude. Także odpowiedź na Twoje pytanie jest jak najbardziej twierdząca.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 19:54   #5
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Jezeli to maska o nauralnym skladzie to ktorys ze skladnikow mogl je przyciemnic- robi to np. olej rycynowy ( a rozjasnia np. miod czy cytryna). Ale jezeli to jest drogeryjny produkt to watpie. Moze ci sie wydaje? Mi wlosy ciemnieja na jesien i zime.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 08:08   #6
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Zniszczone albo nawet tylko przesuszone włosy zwykle wydają się jaśniejsze, są takie trochę wypłowiałe. Możliwe, że przy lepszej pielęgnacji odzyskały swój naturalny odcień.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:17   #7
Kurami
Raczkowanie
 
Avatar Kurami
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Dot.: Czy jest możliwe by od maski przyciemniły się włosy :(?

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest w tej masce, ale wiem, że np olej rycynowy moze przyciemnić włosy.
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Polyquternium-7, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Limonene Proszę o to skład maski

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Zniszczone albo nawet tylko przesuszone włosy zwykle wydają się jaśniejsze, są takie trochę wypłowiałe. Możliwe, że przy lepszej pielęgnacji odzyskały swój naturalny odcień.
być może, ponieważ niedawno podciełam końcówki i zaczełam o nie dbać
teraz planuje jeszcze zakup olejku ale nie wiem jakiego tyle do wyboru xD

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
Jezeli to maska o nauralnym skladzie to ktorys ze skladnikow mogl je przyciemnic- robi to np. olej rycynowy ( a rozjasnia np. miod czy cytryna). Ale jezeli to jest drogeryjny produkt to watpie. Moze ci sie wydaje? Mi wlosy ciemnieja na jesien i zime.
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Polyquternium-7, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Limonene oto skład....jest coś w tym składzie co mogło przyciemnić?być może masz racje, może przez to że jest jesień
Kurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-07 16:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.