wlosy dziewicze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 20:11   #1
Syla992
Przyczajenie
 
Avatar Syla992
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4

wlosy dziewicze


Witam.☠☠Czy włosy dziewicze się koltunia? ?☠Bo ogólnie zawsze miałam kupione na allegro za ok 180 i jakość była bardzo nijaka. . Ciężko rozczesac i w ogóle koltun się robi z tyłu ogromny a przede wszystkim są okropnie sztywne ..dramat. i teraz pytanie czy prawdziwe dziewicze plus zabieg prostowania keratynowego daje gwarancję pięknych włosów na długo?
Pozdrawiam
Syla992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 17:39   #2
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: wlosy dziewicze

Mam głupie pytanie - co to są te włosy dziewicze? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:58   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: wlosy dziewicze

Cytat:
Napisane przez Syla992 Pokaż wiadomość
Witam.☠☠Czy włosy dziewicze się koltunia? ?☠Bo ogólnie zawsze miałam kupione na allegro za ok 180 i jakość była bardzo nijaka. . Ciężko rozczesac i w ogóle koltun się robi z tyłu ogromny a przede wszystkim są okropnie sztywne ..dramat.
nigdy nie kupowalam wlosow - raz je sprzedalam i uwqazam,ze nie powinny sie koltunic a juz na pewno nie powinny byc sztywne - wrecz powiedzialabym,ze pwoinny byc mega miekkie, przeciez to wlosy dzieciece glownie? a splataja Cie je na czas transportu? moze nie i stad koltuny

Cytat:
i teraz pytanie czy prawdziwe dziewicze plus zabieg prostowania keratynowego daje gwarancję pięknych włosów na długo?
Pozdrawiam
z efektem keratynowgo bywa roznie, nie wiem tez co znaczy wg Ciebie ''piekne'' i ''na dlugo''?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 19:41   #4
Syla992
Przyczajenie
 
Avatar Syla992
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4
Dot.: wlosy dziewicze

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie - co to są te włosy dziewicze? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.
WŁOSY dziewicze to takie ścięte naturalne np dziewczynką po komunii .Włosy te nigdy nie były farbowane i nie poddawane chemicznym zabiegom.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
nigdy nie kupowalam wlosow - raz je sprzedalam i uwqazam,ze nie powinny sie koltunic a juz na pewno nie powinny byc sztywne - wrecz powiedzialabym,ze pwoinny byc mega miekkie, przeciez to wlosy dzieciece glownie? a splataja Cie je na czas transportu? moze nie i stad koltuny
Ale ja mówiłam o dziewiczych tylko o tych niby naturalnych tanich ..




z efektem keratynowgo bywa roznie, nie wiem tez co znaczy wg Ciebie ''piekne'' i ''na dlugo''?
Bo te sztywniaki z allegro szybko brzydką i po jakimś miesiącu trzeba ściągnąć bo są paskudne.. a czy dziewicze ile można było nosić żeby były ładne?
Syla992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 20:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.