Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 19:10   #31
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię
A nie lubię, bo:

- nie lubię jak ktoś mnie de facto 'zmusza' do pójścia na imprezę w danym dniu
- nie rozumiem wydawania np. po 1000zł za jedną noc
- jak chcę iść na imprezę to mogę iść kiedykolwiek
- nie znoszę puszczania petard

- mój pies w okresie przedsylwestrowym dużo szczeka i się denerwuje, bo puszczają te petardy
z ust mi wyjęłaś
nie wiem z czego tu się cieszyć, iśc na imprezę "bo tak wypada"... moi znajomi już od 1,5 msc huczą co tu w sylwestra robić... dla mnie to impreza jak każda inna a raczej -gorsza...
nie lubiię, byłam na dwóch większych imprezach i zachwycona nie byłam...

jedyne co mi się marzy na sylw to kiedyś wyjechać gdzieś daleko w las albo do jakiegos domku w górach i tam spokojnie 3 dni przy kominku i winku przesiedzieć
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:37   #32
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię,głównie dla tego, że znowu spędze go sama
o to to to ;/ Chociaż w tym roku spędzam w gronie przyjaciół, ale znów samotnie.
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:40   #33
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

ja w tym roku sylwestra najchętniej spędziłabym w domu, przed telewizorem, oglądają jakiś fajny film opatulona kocem pierwszy raz tak mnie wzięło i w dodatku nie wiem dlaczego, chyba się starzeję... tylko dlatego, że już wcześniej ze znajomymi zaplanowaliśmy imprezę, nie mogę poddać się tej mojej tegorocznej melancholii
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:57   #34
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;31319480]
A tak na marginesie, to nigdy nie jestem w stanie w skupieniu przeczytać Twoich postów, bo zawsze gapię się na Rickmana i trwam w tym zawieszeniu przez parę minut [/QUOTE]
tez tak mam mimo, ze to moj avek ale milo sie patrzy, nie?


[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;31319480]Miałam rok temu identyczną sytuację przepłakałam pół nocy, bo myślałam że mi psina zdechnie.
[/QUOTE]
no ja to samo pies mi sie lal przez rece i caly trzasl sie ze strachu.


Zeby nie bylo kompletnego offa... Nie lubie Sylwestra, ale to chyba przez to, ze pod koniec imprezy jestem jedyna trzezwa osoba W tym roku zostaje w domu w nadziei, ze nikt nie zwali mi sie na glowe. Odpale jakis film ze wspomnianym wczesniej AR, albo nawet 2 filmy
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:11   #35
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

ja np lubię ale jakoś nie w tym roku. nie wiem dlaczego-jadę do stolicy ze znajomymi, będzie nas 8 osób, wszystko jest przygotowane na ostatni guzik a ja na dzień dzisiejszy jakos nie mam ochoty nigdzie jechac. na pewno pic dużo nie zamierzam, 2-3 drinki max, już ten czas obowiązku upijania się w tą noc dawno minął
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:15   #36
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

ja nie lubię świąt i sylwestra, bardzo samotna się wtedy czuję i w ogóle mi źle. nawet jak gdzieś pójdę to źle sie bawię, takie to wymuszone, a ja wcale nie czuję się lepiej dlatego, że zmienia się rok i zaraz będę starsza.
poza tym zawsze wydarzy się coś co mi mega popsuje humor, albo słaba impreza, albo ktoś mi coś niemiłego powie, a ja jestem bardzo zakompleksiona i nie lubię takich sytuacji.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:17
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:17   #37
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Bardzo nie lubię sylwestra, bo przypomina mi, że kolejny rok spędzę go sama i to jest w tym dla mnie najgorsze, najlepiej poszłabym normalnie jutro spać , póki co dla mnie noc jak każda inna, nie mam za bardzo co świętować...
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 20:19   #38
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

ja nie lubie jedynie tego że jestem starsza i kolejny rok uciekł i bliżej do trumny
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:25   #39
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie lubie i bede siedziec w domu i ogladac filmy i jest mi z tym dobrze
to tak jak ja
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:56   #40
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
Dziś spotkałam się z tym jak to jedna z wizażanek naskoczyła na drugą "jak to nie wiesz co założyć? przecież to już jutro!" i kupno sukienek specjalnie na tą okazję.
Ludzie to mają problemy

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię
A nie lubię, bo:

- nie lubię jak ktoś mnie de facto 'zmusza' do pójścia na imprezę w danym dniu
- nie rozumiem wydawania np. po 1000zł za jedną noc
- jak chcę iść na imprezę to mogę iść kiedykolwiek
- nie znoszę puszczania petard
- mój pies w okresie przedsylwestrowym dużo szczeka i się denerwuje, bo puszczają te petardy
Zgoda w 100%
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/

Edytowane przez lunatique
Czas edycji: 2011-12-30 o 21:01
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:16   #41
shannyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

O, ja nie lubię. Z całego serca nie lubię. Zawsze przed sylwestrem /mniej więcej dzień przed/ odechciewa mi się szukania fajnego stroju oraz nastrajania się na superimprezę. Zazwyczaj takie imprezy są nudne, ludzie się bawią na siłę,albo z kolei piją na umór i na tym polea cała zabawa. A byłam też na takiej, gdzie prawie nikt nikogo nie znał (poza osobą,z którą przyszedł), a i średnio chciał poznać, więc nuda była totalna-pary w parach,koleżanki z koleżankami itd.
Ale jutro idę na wyjątkową imprezę-dłuuugi spacer wzdłuż Wisły,a potem ognicho!
shannyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 21:38   #42
lithium14
Raczkowanie
 
Avatar lithium14
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

lubię i nie lubię

co roku od kilku lat sylwester okazuje się dla mnie totalną niespodzianką, choć niby wiem gdzie idę, wszystko jest zaplanowane to i tak w trakcie wszystko ulega niespodziewanie zmianie i dzieją się dziwne rzeczy
ale finał z reguły pozytywny

najbardziej wkurza mnie ta presja, że w sylwestra po prostu 'trzeba gdzieś pójść', a jak tak rozmawiam z ludzmi szczerze, to wszyscy przyznają się, że woleliby zostac w domu, i pooglądac tv

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

chyba trzeba zmienić podejście, kiedyś tak się nastawiałam na super imprezę, że w sylwestra muszę się super bawić, a teraz, zwłaszcza w tym roku w ogóle o tym nie myślę, będzie co będzie, impreza jak impreza, najwyżej będę mile zaskoczona
lithium14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:45   #43
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię
A nie lubię, bo:

- nie lubię jak ktoś mnie de facto 'zmusza' do pójścia na imprezę w danym dniu
- nie rozumiem wydawania np. po 1000zł za jedną noc
- jak chcę iść na imprezę to mogę iść kiedykolwiek
- nie znoszę puszczania petard
- mój pies w okresie przedsylwestrowym dużo szczeka i się denerwuje, bo puszczają te petardy

Dlatego my z TŻtem w tym roku spędzimy sobie miły wieczór w domu z winkiem i dobrym jedzeniem
Tym bardziej, że oboje byliśmy mocno przeziębieni i jeszcze nie do końca wyzdrowieliśmy.
Dokładnie.

I zdrowia życzę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:36   #44
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

A ja jutro śmigam do pracy i jestem do późnego popołudnia w niej ,ale nie płaczę z tego powodu.Nigdy nie przepadałam zarówno za Andrzejkami jak i za Sylwestrem, generalnie chyba jestem aspołeczna bo wszelakich Świąt też nie lubie W każdym razie niechęć potęguje fakt że nie spędzę tego dnia z pewnych przyczyn z TŻ-tem Byle do niedzieli
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:52   #45
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
Sama idę jutro na imprezę "przebieraną", bo nie będę siedzieć sama w domu w TAKĄ noc. Ale szczerze mówiąc mi się nie chce
Nie ogarniam - nie lubisz sylwestra, nie chce ci się ale idziesz o.O Jaki w tym sens? Ja nie lubię sylwestra, nie chcę nigdzie wychodzić, więc zostaję w domu (sama ze zwierzakami).

Cytat:
Napisane przez krolewnanacynamonie Pokaż wiadomość
Eh. Ja też nie lubię tego dnia. Denerwuje mnie to że wciąż się o tym huczy. Kilka dni przed. A chyba najgorszą rzeczą jak dla mnie jest puszczanie petard juz 5 dni przed sylwestrem. Moze jestem jakas nienormalna ale strasznie strasznie mnie to drażni,
Mnie też, ale dlatego, że mimo, iż prosiliśmy sąsiadów (ba! nie tylko my), żeby nie puszczać przed sylwestrem petard, bo psy się boją (na tę jedną noc, to nie ma problemu, mogą siedzieć w domu), ale gdzieee tam, poszpanujmy

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Nigdy nie przepadałam zarówno za Andrzejkami jak i za Sylwestrem, generalnie chyba jestem aspołeczna bo wszelakich Świąt też nie lubie
Mam tak samo

W tym roku posiedzę w domu w rozciągniętych spodniach od piżamy i koszulce w podobnym stanie, upiję na smutno i pomarudzę na społecznościowym, jak to nie lubię sylwestra
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:17   #46
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię . Może dlatego, że większość była "niewypałem", a obecnego spędzam w domu. Totalnie nie uśmiecha mi się ten dzień...
Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię,głównie dla tego, że znowu spędze go sama
Właśnie o to chodzi. W dodatku nie wypada 'publicznie' marudzić z tego powodu... Ech... jakoś przeżyjemy!
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 01:44   #47
Alyssia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 46
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Tak jak niektorzy napisali wczesniej - wydaje mi się to trochę wymuszone. taka impreza na siłe.

Dodatkowo jakoś przestały mnię kręcić te fajerwerki całe... fakt, ze takie profesjonalne moga zachwycic, ale te amatorskie, przed blokiem, nie robia juz na mnie wrazenia.

No i nie przepadam za tym zwyczajem skladania zyczen noworocznych... Niedawno co byly swieta, a teraz znow zyczenia...;p

Ogolnie moge powiedziec, ze samo obchodzenie sylwestra mi sie znudzilo.. niezaleznie od tego czy spedzalabym co rok gdzie indziej... Taka monotonia... szampan, zyczenia i fajerwerki.... zawsze...

ale na szczescie spedze go tylko z chlopakiem, wiec jakos przezyje;p

Edytowane przez Alyssia
Czas edycji: 2011-12-31 o 01:45 Powód: dodane:
Alyssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 04:15   #48
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Jestem zdania, że każdy ma prawo spędzić Sylwestra jak chce. Ja w tym roku będę z przyjaciółką, jej bratem i moim facetem. Z nimi pewnie do 2-3, mój facet u mnie nocuje. Nie wpadam w jakiś szał, bo Sylwester. Założę pewnie jeansy, ładną bluzkę i tyle. Nie idę przecież na jakieś bale. Pojemy, pogadamy, może w coś pogramy, pooglądamy filmy- dla mnie wieczór jak znalazł. A potem pooglądamy fajerwerki . Uwielbiam oglądać fajerwerki Dla mnie ta noc będzie magiczna, bo spędzą ją tak jak ja chce. Jeżeli miałabym na tę noc zakładać suknię balową i iść na bal, to tak nie byłabym wtedy zadowolona.
A tak pojemy sobie popcorn oglądając komedię śmiejąc się do rozpuku. Dobrze nam to zrobi i powitamy Nowy Rok w dobrym nastroju .
Rozpoczęcie Nowego Roku to też dobry czas na postanowienia noworoczne, ja takowe niby mam, ale gorzej może być z realizacją .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-12-31 o 04:21
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:12   #49
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

W sumie chyba mogę się dołączyć noc jak kazda inna, ale glownie nie lubie sylwestra ze wzgledu na to (jak juz wspominalyscie), że po prostu TRZEBA go jakos obchodzic paranoja jak dla mnie. Na szczescie w tym roku spedzamy go we dwoje
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 10:33   #50
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Nie wiem czy mnie nie wyrzucicie z wątku, bo generalnie nie lubię spędzać sylwestra sama, lubię tą noc. Chciałabym tylko wyrazić pewne hmm zdziwienie? Nie rozumie jak komuś się chce wydać np. na sylwestera w górach kupe forsy, za którą mógłby sobie pojechać w inny dzień i starczyłoby mu na tygodniowy pobyt. Lubie Sylwestra, ale z głową, niektórzy przesadzają co do wydatków/cen, no chyba, że ktoś śpi na kasie i nie ma co z nią zrobić to ok
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:47   #51
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

A ja uwielbiam sylwestra, bo zawsze fajnie go spędzam. Spotykam się z przyjaciółmi, z nimi bawię w róznych miejsach, w zaleznosci od danego roku(ale zawsze jakies domówki), a skoro uwielbiam z nimi imprezy, to dlaczego mialabym nie lubic tego dnia? No i bardzo lubie wyjsc na dwor o 12 z szampanem i skladac ludziom zyczenia. To taki pozytywny okres.
Nie kupuje specjalnych kreacji, a wydaje tylko na jedzenie, alkohol plus taksówkę. Mysle, ze nie zbankrutuje.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:19   #52
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Nie to, że nie lubię Sylwestra - po prostu jest to dla mnie zwykły dzień/noc ... Natomiast irytuje mnie ta presja związana z koniecznością zabawy i te zdziwienia " no jak to? nigdzie nie idziesz w taką noc??". Ja w przeciągu roku imprezuję często Także ja Sylwestra spędzam w domu i już mam przygotowane ciekawe filmy na które w końcu mam czas

Btw

Ale imprezy na Wizażu nie odmowię
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2011-12-31 o 11:21
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:26   #53
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Generalnie jest tak pogląd, że w sylwestra trzeba bawić się w dużym gronie nawet jeśli tego nie lubisz
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:29   #54
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Jeszcze parę lat temu 'jarało mnie' to wszystko związane z sylwestrem, te przygotowania, odliczanie no i następny, nowy rok ale teraz, gdy już coraz bardziej zwracam uwagę na niemożliwie i nieubłagalnie płynący czas, to jakoś ta perspektywa następnego roku i bycia coraz starszym mnie nie cieszy poza tym, w tym roku spędzam go w gronie słabo znanych mi osób (znajomi mojego chłopaka z liceum), ale że innej propozycji nie mieliśmy to idziemy tam.
I tak teraz myślę, że 1000 razy bardziej wolałabym spędzić tę noc siedząc wygodnie pod kocem, pijąc wino i oglądając do rana filmy
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra



Edytowane przez iamcookie
Czas edycji: 2011-12-31 o 11:33
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:33   #55
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

ja też nie lubię Sylwestra,noc jak noc
będę oglądać filmy na laptopie, jeść popcorn i pić miętową herbatę. nie widzę w tym nic złego a jak mi się znudzi to spać i tyle
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:46   #56
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię
A nie lubię, bo:

- nie lubię jak ktoś mnie de facto 'zmusza' do pójścia na imprezę w danym dniu
- nie rozumiem wydawania np. po 1000zł za jedną noc
- jak chcę iść na imprezę to mogę iść kiedykolwiek
- nie znoszę puszczania petard
- mój pies w okresie przedsylwestrowym dużo szczeka i się denerwuje, bo puszczają te petardy

Dlatego my z TŻtem w tym roku spędzimy sobie miły wieczór w domu z winkiem i dobrym jedzeniem
Tym bardziej, że oboje byliśmy mocno przeziębieni i jeszcze nie do końca wyzdrowieliśmy.
Nic dodać nic ująć
W ogóle nie lubie takich dni typu Sylwester, Walentynki itp. Że nicy co - dzisiaj trzeba się bawić a 14go lutego kochać? I nie lubię tych całych szopek i zamieszania. Bawić mogę się w każdym dniu, okazywać miłość też. No
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:02   #57
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Widzę, że wiele z Was też odczuwa przymus "świętowania" Ja czuję się wśród znajomych mi osób jak jakieś dziwadło, które tego dnia zostaje w domu, jak tak można !
I strasznie nie znoszę petard... Niech już będzie ten 1.01
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:12   #58
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

W dzieciństwie uwielbiałam sylwestra To była taka magiczna noc Robiłam z bibuły różne ozdoby, łańcuszki i przystrajałam pokój.
Później wymyślałam sobie jakiś strój i tańczyłam do Smerfnych hitów.
Gdy byłam strasza zazwyczaj sylwestra musiałam spędzić z koleżanką/koleżankami na wygłupach, tańcach, jedzeniu czipsów, ciastek, oczywiście z szampanem Piccolo.

Od roku nie obchodzę tego dnia. Może to starość mnie dopadła po 20-tce, a może to wina imprezy sprzed 2 lat, która okazała się niewypałem z powodu fochów mojej jednej koleżanki.

Tak więc spędze tego sylwestra w łóżku przed telewizorem, pijąc sok bananowy, jedząc ciasto, które wczoraj upiekłam i ogladają szampańską zabawę w Warszawie i Wrocławiu

BTW - oprócz tego, co wcześniej wymieniono (wymyślne stroje, wielkie przygotowania, wydawanie pieniędzy) nie rozumiem ludzi, którzy idą na imprezę żeby tylko się nawalić (oczywiście tyczy się to nie tylko sylwestra, ale również dyskotek, wesel w szczególności).
Czy kac na następny dzień jest takim fajnym przeżyciem? Czy oni nie widzą jak wygląda człowiek zarąbany w 3D, który byle co mówi, zalicza zgona, wymiotuje, śmierdzi i bynajmniej dobrze nie tańczy?
Rozumiem - napić się, lekko wstawić, rozluźnić. Ale są jakieś granice.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:27   #59
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

W sumie to jak tak pomyślę, to o wiele lepiej bym się bawiła siedząc w łóżku, popijając szampana, jedząc lody z bitą śmietaną i owocami i oglądając filmy na dvd, niż spędzając sylwestra przy tym stole z ludźmi, jeść, tańczyć, jeść, jeść, pić pić pić, jeść i udawać, że się świetnie bawię i nie mogę doczekać się nowego roku chyba w przyszłym roku już nie popełnię tego błędu i nie będę zmuszać się do imprez. imprezy są też w ciągu roku
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:54   #60
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Czy jest tu ktoś jeszcze kto nie lubi SYLWESTRA?

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
W sumie to jak tampana, jedząc lody z bitą śmietaną i owocami i oglądając filmy na dvd, niż spędzając sylwestra przy tym stole z ludźmi, jeść, tańczyć, jeść, jeść, pić pić pić, jeść i udawać, że się świetnie bawię i nie mogę doczekać się nowego roku chyba w przyszłym roku już nie popełnię tego błędu i nie będę zmuszać się do imprez. imprezy są też w ciągu roku
w zeszłym roku tak spędziłam i było super

a to co napisałaś trochę się kłóci z podpisem
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.