Rolki:) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 21:35   #1501
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Rolki:)

a ja dziś stałam się posiadaczką Rollerblade Spark 80W.
nie ukrywam, że w wyborze rolek pomogło mi tutejsze forum
nie mam dużego doświadczenia, na rolkach jeździłam dawno dawno temu, i dziś w sklepie przymierzając rolki miałam spore trudności... przede wszystkim w hamowaniu
na szczęscie mam dobrego nauczyciela - z którym będę jeździła - mam nadzieje, że nauczy mnie prawidłowego hamowania.
bardzo się cieszę z zakupu rolek! już je wypróbowałam ... pojeździłam sobie na klatce schodowej (pierwszy raz doceniam, że mam taaaaaaki długi korytarz)
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 22:11   #1502
Pela- Iza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do Pela- Iza
Dot.: Rolki:)

hej dziewczyny właśnie dziś kupiłam rolki i mam zamiar na nich trochę pojeździć i poszaleć i oczywiście zadbać też o figurkę trzymajcie kciuki
Pela- Iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:31   #1503
Jaheira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 36
Dot.: Rolki:)

spineczkabdg to takie same jak ja mam super roleczki, nie będziesz żałować. Można jeżdzić w nich i 3 godziny i noga nie jest ani troche poobcierana i nic nie boli.
Ja już umiem hamować, jedynie z ostrymi zakrętami mam problemy (180stopni).
__________________
ROLLERBLADE SPARK 80 - Women's Inline Skates 2010
Jaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:50   #1504
spineczkabdg
Raczkowanie
 
Avatar spineczkabdg
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
Dot.: Rolki:)

Jaheira mam nadzieję, że niedługo będę mogła się podpisać pod Twoimi słowami i tym samym wsytawić pozytywną opinię RB Spark80W.

Póki co pogoda w Bydgoszczy nie sprzyja jeździe na rolkach
Oby weekend był mniej deszczowy
spineczkabdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 01:31   #1505
Jaheira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 36
Dot.: Rolki:)

U mnie też pogoda beznadziejna i też liczę na weekend
__________________
ROLLERBLADE SPARK 80 - Women's Inline Skates 2010
Jaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:17   #1506
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Rolki:)

A ja dzis ide mierzyc roleczki

POstanowilam, ze nie bede "naprawiac" swoich Powerslide Cell II, tylko kupie sobie nowe. Bo tamte okazaly sie jednak lekko badziewne. Nie skacze, ani nie robie zadnego slalomu, a pekla mi klamra, po ponad roku uzywania:/ Nie tylko mi przy nich pekla klamra podczas zwyklej jazdy wiec nie ma sensu kupowac nowej klamry i nowego kompletu rolek.

Zastanawiam sie nad Powerslide Phuzion 2 sport. Ale to znowu Powerslide.. Jak znowu mi cos tam peknie, odpadnie to chyba juz wtedy sie wsciekne

Jak nie Powerslide to Rollerblade Spark. Albo nie wiem co.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:57   #1507
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Rolki:)

Witam wszystkich serdecznie
U mnie sezon w pelni jezdze 4-7 razy w tyg . okolo 13- 20 km.
Od 2 dni jezdze z polarem rs300x + GPS normalnie rewelacja wysylam wszystkie dane na stronke internetowa i tam mam dokladnie pokazany przebieg mojego treningu

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Pela- Iza Pokaż wiadomość
hej dziewczyny właśnie dziś kupiłam rolki i mam zamiar na nich trochę pojeździć i poszaleć i oczywiście zadbać też o figurkę trzymajcie kciuki
Oczywiscie , ze bedziemy kciuki trzymac zobaczysz , ze jak zaczniesz jezdzic to juz nie bedziesz mogla przestac

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;18836069]Witajcie, tak sobie pomyślałam, że to chyba jest wątek dla mnie.
Kupiłam sobie rolki na początku marca, a jeszcze na nich nie jeździłam. Mam takie głupie powody: 1.Bo nie bardzo umiem, a chciałam się nauczyć, a 2.Bo się wstydzę że jestem za stara, widzę tylko dzieci za oknem na rolkach Muszę się jakoś przełamać.[/QUOTE]

traxx glowa do gory szkoda , zeby nowiutkie rolki w kacie staly .
1) zeby sie nauczyc trzeba zaczac jezdzic na poczatek na rownej drodze i obok sciany np.
2) traxx to ile Ty masz lat 80 ?
Ja mam 29 i smigam prawie codziennie nie ma co sie wiekiem przejmowac
Zakladaj rolki i mykaj jezdzic

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj bylam na rolkach i zrobilam ponad 40 km. Najgorsze jest to, ze wcale sie nie zmeczylam... jak to mozliwe?? Miesni tez nie czuje.
Moze dlatego , ze puls byl 11o a droga prosta
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 19:49   #1508
xxJuicyxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: Rolki:)

Miło poczytać o tym jak dobrze działają na was rolki

Ja również dzisiaj zaliczyłam jazdę, tęskniłam za tym strasznie! 2 lata temu jeździłam regularnie, rok temu kółka w moich rolkach były ostro sponiewierane, więc nie mogłam jeździć i wtedy byłam może jakieś 3 razy na nich. Wczoraj dostałam nowe rolki, zatem dzisiaj jazda próbna. I jestem trochę nieusatysfakcjonowana, że tak to ujmę. Otóż przejechałam ponad 10 km. Prosta trasa, w jedną stronę było z góry, później pod... Byłam z koleżanką, która baaardzo się zmęczyła., była czerwona, pot się lał (ona jest raczej w lepszej kondycji fizycznej niż ja). A ja? Ja nic. Owszem, czułam jak pracują mięśnie, ale nie czułam zmęczenia. Dodam, że ja mam lepsze rolki od niej, bo jej są dość stare. Ale czy to znaczy, że moja jazda jest mniej efektywna, skoro się nie męczę?
xxJuicyxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:42   #1509
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez xxJuicyxx Pokaż wiadomość
Miło poczytać o tym jak dobrze działają na was rolki

Ja również dzisiaj zaliczyłam jazdę, tęskniłam za tym strasznie! 2 lata temu jeździłam regularnie, rok temu kółka w moich rolkach były ostro sponiewierane, więc nie mogłam jeździć i wtedy byłam może jakieś 3 razy na nich. Wczoraj dostałam nowe rolki, zatem dzisiaj jazda próbna. I jestem trochę nieusatysfakcjonowana, że tak to ujmę. Otóż przejechałam ponad 10 km. Prosta trasa, w jedną stronę było z góry, później pod... Byłam z koleżanką, która baaardzo się zmęczyła., była czerwona, pot się lał (ona jest raczej w lepszej kondycji fizycznej niż ja). A ja? Ja nic. Owszem, czułam jak pracują mięśnie, ale nie czułam zmęczenia. Dodam, że ja mam lepsze rolki od niej, bo jej są dość stare. Ale czy to znaczy, że moja jazda jest mniej efektywna, skoro się nie męczę?
A co Ty jezdzisz po to by sie zmeczyc? :O

Oczywiscie ze nie mniej efektywna. Tylko jak sama piszesz kolezanka ma gorsze rolki, wiec zeby jechac na poziomie rownym Tobie musiala sie wiecej namachac


A ja juz mam moje nowe roleMusze sie Wam pochwalic Zdecydowalam sie na Powerslide Phuzion 2 Sport.
To pierwsze moje rolki z tak duzymi kolkami. Bardzo jestem ciekawa jazdy
__________________

Edytowane przez ewakuacja
Czas edycji: 2010-04-29 o 20:44
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:59   #1510
xxJuicyxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 57
Dot.: Rolki:)

Niee, ale jak się zmęczę, to czuję, że więcej spaliłam, więcej pracowałam i będą lepsze efekty, ale w takim razie to chyba głupie myślenie Dziękuję za odpowiedź
xxJuicyxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 21:32   #1511
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Rolki:)

Ja dzisiaj przejechalam 23 km
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 02:12   #1512
Jaheira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 36
Dot.: Rolki:)

Szalejecie dziewczyny

ewakuacja - bardzo fajne i ładne roleczki! Oby Ci się dobrze jeździło.
__________________
ROLLERBLADE SPARK 80 - Women's Inline Skates 2010
Jaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 08:09   #1513
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Rolki:)

A dziekuje Tez mi sie podobaja Juz w ten weekend bede testowac
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 08:34   #1514
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Rolki:)

A ja jadę we wtorek i w końcu kupię rolki Gdyby pewne sprawy dobrze poszły, to bym już miała i cały weekend majowy mogłabym spędzić jeżdżąc, no ale... Tak więc po weekendzie majowym zaczynam (po kilku letniej przerwie) Trzymajcie kciuki Aha, a jakie ochraniacze najlepiej? Te Rollerblade (w ogóle są takie?). Wystarczy mi na nadgarstki i na kolana? A może moge kupić jakieś tańsze?
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 22:30   #1515
Jaheira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 36
Dot.: Rolki:)

Ja najpierw kupiłam zwykłe i były do niczego - za ciasne (miałam rozmiar M) i się pruły, ale jeśli chcesz to kup i takie. Teraz mam Rollerblade Lux Activa dla kobiet - bardzo ładniutkie i dosyć porządne (można je też dostać w Polsce). Tylko teraz jak na złość kupiłam rozmiar L i są lekko za duże (ale nie spadają)
A i jeszcze jedna rada - na lokcie też sobie kup ja pierwszy raz wyszłam na rolki i tez nie miałam tych na łokcie a potem chodziłam z siniakiem na łokciu ładnych kilka tygodni I nie ma się czego wstydzić - w ochraniaczach wygląda się bardzo profesjonalnie
__________________
ROLLERBLADE SPARK 80 - Women's Inline Skates 2010
Jaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:36   #1516
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Rolki:)

Hej ja dzisiaj zrobilam 12 km i czuje sie wysmielicie
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:26   #1517
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Rolki:)

Czesc dziewczyny,

Ja już także zaczęłam sezon rolkowy, niestety dopiero 2 razy byłam pojeździć, ale jeszcze sporo przede mną. W tamtym roku zrzuciłam w ciągu 2 miesięcy 5kg jeżdząc na rolkach prawie codziennie po 16km Niestety stracone 5kg wróciło i w tym roku zaczynam walkę od nowa

Jeździć nauczyłam się dopiero w tamtym roku. Pierwszego dnia po 10 minutach zwichnęłam sobie palec, zrobiłam dziure z nodze i pojechałam na pogotowie.. Kolejne 2 tygodnie byłam niedysponowana Ale przełamałam się i poszłam dalej próbować (prawda jest taka, że szkoda było mi kasy włożonej w te rolki ) no ale nauczyłam się
Jeżdżę na Rollerblade Spark i widzę, że nie tylko ja

traxx69 nie masz się czego wstydzić

Pozdrawiam
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:42   #1518
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Witam,

dawno mnie nie było, ale ogarniałem w jeden dzień dwie imprezy na rolkach.

1 z nich:
http://www.94ers.pl/sars-vol-1-juz-za-nami/

2 małe wyścigi, niedługo dostępna relacja

Pozdrawiam jeżdżących na rolkach
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:04   #1519
KarOoOlaYyna
Raczkowanie
 
Avatar KarOoOlaYyna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 199
Dot.: Rolki:)

Witam wszystkich)
Na początku od razu piszę, że super wątek!
Jestem posiadaczką rolek od podstawówkiCzyli już z 10 lat (jak nie więcej)na nich jeżdżę.Uwielbiam rolki!!!Zawsze jeżdzę nimi gdzie tylko się da.Nie przejmuję się jak inni mówią, że jestem na nie za stara i patrzą się jak na dziwolągaAkurat zaczął się sezon więc moje roleczki już odkurzyłamDołączam do Was, na prawdę bez nich już nie wyobrażam sobie życia)))
KarOoOlaYyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 22:09   #1520
eyefunc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
GG do eyefunc
Dot.: Rolki:)

Witam
Chciałabym kupić rolki Spark. Mój rozmiar buta to 40 czyli długość 26 cm. Czy rozmiar 41 będzie w porządku?
Zico, czy jeszcze jakieś rolki mają miękki but w środku, który można wyjąć do wyprania?
Pozdrawiam
eyefunc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:28   #1521
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez eyefunc Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym kupić rolki Spark. Mój rozmiar buta to 40 czyli długość 26 cm. Czy rozmiar 41 będzie w porządku?
Zico, czy jeszcze jakieś rolki mają miękki but w środku, który można wyjąć do wyprania?
Pozdrawiam
Nie wiem jak były mierzone stopy, mam na to swój patent, ale to już dla moich klientów wysyłam i osobiście dobieram - mój czas oraz każdy klient to praktycznie indywidualne podejście.

Wszystkie rekreacyjne oraz fitness marki Rollerblade mają wyciągany but wewnętrzny
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 05:48   #1522
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rolki:)

Jak Wam idzie dziewczyny?
Ja niestety na razie nie mogę szusować na rolkach, bo boli mnie biodro. Uszkodziłam je sobie jak kiedyś wyruszyłam w 15km trasę pod straszny wiatr ;o No ale cóż, człowiek uczy się na błędach....
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 09:39   #1523
eyefunc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
GG do eyefunc
Dot.: Rolki:)

Zico, dzięki. Jak mierzyć stopy Twoją metodą znalazłam na stronie "Jak kupować rolki".
Jutro idę rozeznać się w sklepie co i jak na żywo
eyefunc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:50   #1524
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Rolki:)

Dzisiaj zaliczylam 17 km na rolkach
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:33   #1525
Jaheira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 36
Dot.: Rolki:)

Buuu kolejna (druga już) gleba
Ale to jakieś fatum, bo znowu nie założyłam ochraniaczy na łokcie. Tak jak ostatnum razem.
Wiał wiatr i pomyślałam sobie, że zaloże tyle te ne nadgarstki i kolana a na łokcie jakby co założe potem. Bo ogólnie chciałam tylko sprawdzić, czy da się jeździć na tym wietrze.
No i dało się, aż zapomniałam o łokciach
A glebe zaliczyłam na sam koniec jak schodziłam z krawężnika do samochodu, wygieło mnie do tyłu i bach zbiłam sobie cały lewy pośladek....no i oczywiście lewy łokieć. mam nadzieję, że nic poważniejszego się nie stało bo klepłam zdrowo.
Na razie mam plecy lekko obolałe i biodra, no i ten nieszczęsny łokieć trochę zdarty!
Dziewczyny nie bądzcie takie głupie jak ja i noście ochraniacze, nawet jak czujecie się bardzo pewnie na rolkach!


eyefunc - poczytaj sobie o Sparkach na internecie. Nie wiem jak wcześniejsze modele, ale te z 2010 roku mają but, który dopasowuje się do kształtu Twojej stopy. No i te asymetryczne wiązania. Polecam lekture w necie
__________________
ROLLERBLADE SPARK 80 - Women's Inline Skates 2010

Edytowane przez Jaheira
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:40
Jaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:53   #1526
Gizdziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: Rolki:)

Witam
Rok temu zaczęłam jeździć na rolkach. Wyglądało to tak, że byłam 2 razy, skręciłam kolano i straciłam ochotę na dalsze próby...
Teraz chciałabym na nowo zacząć uczyć się jazdy i mam pytanie: czy łatwiej jest się uczyć na kołach o mniejszej średnicy niż 80mm? (bo mam takie i czuję się w nich trochę nie pewnie, dlatego pytam poza tym nie chcę ponownie wyrzucać niepotrzebnie kasy ).
Gizdziel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:57   #1527
eyefunc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
GG do eyefunc
Dot.: Rolki:)

Właśnie o co chodzi z tymi asymetrycznymi wiązaniami? w opisie jest, że but lepiej dopasowuje się do stopy, ale czy ktoś ma takie i faktycznie widzi różnicę, czy to tylko słowa?


ok, już wiem o co chodzi z asymetrią.

Edytowane przez eyefunc
Czas edycji: 2010-05-03 o 18:58
eyefunc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:52   #1528
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: Rolki:)

hej
Mam pytanie. Czy jest jakaś różnica między rolkami dla dorosłych a dla juniorów??
Oczywiście pomijając fakt dostępności rozmiarów.
Ważę 49kg i mam stopę rozm37 i jestem ciekawa czy mogłabym sobie kupić rolki dziecięce...
Chodzi mi o takie:http://allegro.pl/item1013614304_rol...g_r_36_40.html
__________________

ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:54   #1529
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez ewelinusia222 Pokaż wiadomość
hej
Mam pytanie. Czy jest jakaś różnica między rolkami dla dorosłych a dla juniorów??
Oczywiście pomijając fakt dostępności rozmiarów.
Ważę 49kg i mam stopę rozm37 i jestem ciekawa czy mogłabym sobie kupić rolki dziecięce...
Hej,

Nie jestem specjalnym znawcą, ale moim zdaniem ma znaczenie. Po pierwsze jeśli nie rośnie Ci już stopa, to nie kupowałabym tych butów z regulacją. Jakoś wydają mi się takie mniej pewne.. Ooo tutaj kółka mają tylko 72mm a to chyba mało, no może akurat dla dziecka w sam raz. Ja mam kółka 82mm, maxymalnie mogę zmienić na 84 i żałuję, że nie mogę większych Łożyska SG3..nie jest najgorzej, ale raczej jeśli już kupujesz rolki na dłuższy czas polecałabym coś lepszego A cena w sumie nie jest dużo mniejsza niż za rolki dla dorosłych, także myślę że lepiej jeśli kupisz sobie normalne rolki. Ja za swoje płaciłam po promocji 349zł w sklepie sportowym, także różnica niewielka. Zresztą sprzedawca w sklepie mojej znajomej, która ma rozmiar buta 35/36 także odradzał juniorki, więc coś w tym chyba musi być

Jeśli napisałam coś źle, proszę mnie poprawic (do lepszych znawców)
Pozdrawiam

PS. Pogoda niestety u mnie okropna i nie pojeździłam sobie
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:59   #1530
eyefunc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
GG do eyefunc
Dot.: Rolki:)

Zico, czy Ty bywasz w sklepie na śniadeckich i pomagasz dobrać rolki, czy trzeba się umawiać?
Jestem z Wrocławia, zobaczę co powiedzą w quattro, ale celuję w Poznań, bo mieszkałam tam 3 lata i mam ochotę pochodzić po starych kątach
eyefunc jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.