Wypada mi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 19:29   #1
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540

Wypada mi?


Pisałam tutaj kiedyś, że przenosze się do nowej szkoły. No i bardzo stresuje się, mam coraz większe wątpliwości, boje się że nowa klasa nie zaakceptuje mnie, tymbardziej, że do szkoły przenosze się w połowie września Wpadłam więc na pomysł, że może w ramach integracji z nową klasą zaprosze osoby z którymi "złapie" jakiś kontakt np. na kręgle, bilard lub pizze. Nie chce tylko żeby pomyśleli, że próbuje "wkraść się w ich łaski" albo odebrali to negatywnie. Jak myślicie, dobry pomysł? Jak byście zareagowały gdyby nowa osoba w klasie wyszła do Was z taką inicjatywą? Czy to z mojej strony będzie nietakt?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:36   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wypada mi?

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Pisałam tutaj kiedyś, że przenosze się do nowej szkoły. No i bardzo stresuje się, mam coraz większe wątpliwości, boje się że nowa klasa nie zaakceptuje mnie, tymbardziej, że do szkoły przenosze się w połowie września Wpadłam więc na pomysł, że może w ramach integracji z nową klasą zaprosze osoby z którymi "złapie" jakiś kontakt np. na kręgle, bilard lub pizze. Nie chce tylko żeby pomyśleli, że próbuje "wkraść się w ich łaski" albo odebrali to negatywnie. Jak myślicie, dobry pomysł? Jak byście zareagowały gdyby nowa osoba w klasie wyszła do Was z taką inicjatywą? Czy to z mojej strony będzie nietakt?

Jak bym zareagowała? Gdyby ta osoba ogólnie była fajna, gdybym sie z nią dobrze dogadywała (bo to wiadomo juz na początku) - to bym zaproszenie przyjęła. Jesli nie - to tak, uznałabym, że chce się przypodobać.

Zamiast kombinowac od razu na początku (bo tak to rozumiem), to skup się na tym, by być sobą i tyle A nie wymyślasz atrakcje ludziom których jeszcze nie znasz, byleby Cię polubili
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:39   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wypada mi?

A czemu nie? Co ci szkodzi? dziwne jest to, jak ludzie celowo unikają kontaktów a potem się dziwią, że nikt ich nie błaga o znajomość.

jak zrobisz to przyjaźnie to myslę, że nie odbiorą tego jako jakieś wkupowanie się w łaski tylko próbę integracji
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:50   #4
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wypada mi?

Ja bym uznała że to bardzo sympatyczne i bym się zgodziła niezależnie od tego jak by mi się ta osoba spodobała - bo warto dać każdemu szansę mimo może złego wrażenia a nóż widelec właśnie na takim wyjściu znalazłybyśmy wspólny język
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:01   #5
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Dot.: Wypada mi?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Zamiast kombinowac od razu na początku (bo tak to rozumiem), to skup się na tym, by być sobą i tyle A nie wymyślasz atrakcje ludziom których jeszcze nie znasz, byleby Cię polubili [/FONT]
Absolutnie nie wymyślam żadnych atrakcji po prostu chcę zintegrować się z nową klasą. Przecież nie zaprosze osoby która od początku wyda mi się niesympatyczna albo będzie unikała kontaktu. A sobą będę na pewno
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:04   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wypada mi?

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie wymyślam żadnych atrakcji po prostu chcę zintegrować się z nową klasą. Przecież nie zaprosze osoby która od początku wyda mi się niesympatyczna albo będzie unikała kontaktu. A sobą będę na pewno

Chodzi mi o to, że jeśli wpadniesz 2 czy 3 dnia szkoły i rzucisz takim zaproszeniem... nie wiem, dla mnie to byłoby dziwne (w negatywnym sensie dziwne). Myślę, że zamiast na siłę takie rzeczy planować - poczekaj. Może oni już mają jakieś miejsce, w którym się integrują i po prostu do nich dołączysz?

Nie martw się na zapas!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:06   #7
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wypada mi?

Przede wszystkim- bądź sobą.
Zobaczysz, jak bedzie, jezeli uznasz, że to fajny pomysł abys z kilkoma osobami wyskoczyła na kregle, czy bilard- jest to zrób to.
Ja bym takie zaproszenie chetnie przyjęła.
Na bank- nic na siłę!

I nie stresuj się tak.
Sytuacja nie jest fajna, ale dasz rade.
Powodzenia!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 20:27   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wypada mi?

Ja zmieniłam klasę w 2 liceum, nie miałam oporów, żeby podejść do każdego (30 osób) i powiedzieć "Cześć, jestem Aśka". Może jakoś obyło się bez większych przyjaźni (jak w przypadku 1 klasy, z którą byłam dużo lepiej zgrana), ale na pewno ze wszystkimi miałam dobry kontakt, nawet mam kilka całkiem dobrych koleżanek z tej klasy.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:30   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wypada mi?

A ja CI powiem, że jak trafisz na fajną klasę, to już sami się postarają, żebyś nie czuła się odsunięta, więc nie martw się tak

A co do zaproszenia to czy ja wiem... Pomysł nie głupi, ale może lepije coś neutralnego bardziej? W stylu zwykłe spotkanie w parku an soczek, czy w pubie na pogadanie? Żeby nie było podziału na fundatora i zaproszonych.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:50   #10
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Wypada mi?

ja przeniosłam się w 3 gimnazjum do nowej klasy. w sumie nie zależało mi jakoś bardzo, bo emocjonalnie wciąż byłam zżyta ze starą szkołą, ale parę osób do mnie podeszło i przedstawiło się... dlatego powiem Ci: jeśli ludzie są fajni i przyjemni, sami wyjdą z inicjatywą i się Tobą 'zaopiekują'. jeśli niekoniecznie, pizzą i kręglami ich nie przekonasz. poczekaj chwilę, rozeznaj się w towarzystwie zanim zaczniesz składać takie propozycje.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.