kolczyk w zebie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 19:24   #31
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: kolczyk w zebie

wystarczy zjesc kolorową sałatkę zawsze cos między zębami zostanie
lepiej sobie wsadz cos między jedynki to przynajmniej jakoś wygląda a nie takie nabździane złotko milimetr na milimetr
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:09   #32
luhru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: kolczyk w zebie

mi się także nie podoba. po co psuć sobie zęby takim blaszanym g.ówienkiem. ochydnie to wygląda-jakby ktos coś miał na zębie. wole bardziej naturalne bieluśkie zęby. moja koleżanka kiedyś klejem do butów przykleiła cyrkonie to tak wyglądało ze miała zółte zęby a tu takie coś błyszczącego w zębach. aa feee.
luhru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:34   #33
Thedrugslikeme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w zebie

Istnieją kolczyki, prawdopodobnie one są z tytanu.
Tak jak mój surface.
Więc powodzenia, robi się oczywiście w studio piercingu. Na pewno mnóstwo on kosztuje, ale jak chce się mieć takie coś. To lepiej wydać te pieniądze i być dumnym posiadaczem kolczyka w zębie ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 485659_357788440976159_1451977092_n.jpg (31,1 KB, 21 załadowań)
Thedrugslikeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:02   #34
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: kolczyk w zebie

Cytat:
Napisane przez Thedrugslikeme Pokaż wiadomość
Istnieją kolczyki, prawdopodobnie one są z tytanu.
Tak jak mój surface.
Więc powodzenia, robi się oczywiście w studio piercingu. Na pewno mnóstwo on kosztuje, ale jak chce się mieć takie coś. To lepiej wydać te pieniądze i być dumnym posiadaczem kolczyka w zębie ^^
Szczerze wątpię przecież tego nie da się przekłuć igłą a poza tym takie coś musi strasznie ryć zęby, bo szczoteczką, ba nawet nicią dentystyczną tego doczyścić się nie da...
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:41   #35
Thedrugslikeme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w zebie

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię przecież tego nie da się przekłuć igłą a poza tym takie coś musi strasznie ryć zęby, bo szczoteczką, ba nawet nicią dentystyczną tego doczyścić się nie da...
Szczerze, tak z ciekawości zrobiłam sobie wczoraj o 23. Powiem Wam, że to nie jest w zębie, lecz w dziąśle. Dziąsła są bardzo kruche, rano mi jeszcze trochę krew leciała. Mam kolczyka do wargi, idealny. Niebieska kuleczka na końcu. Przebiłam zwykłym kolczykiem. Końcowa warstwa lekko piekła, ale to nie problem. Jestem zadowolona, w szkole mówili, że nigdy jeszcze nie spotkali osoby z kolczykiem w dziąśle. Polecam

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Jak będę miała czas, zrobię zdjęcie na dowód, że na prawde warto
Thedrugslikeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 08:32   #36
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: kolczyk w zebie

Cytat:
Napisane przez Thedrugslikeme Pokaż wiadomość
Szczerze, tak z ciekawości zrobiłam sobie wczoraj o 23. Powiem Wam, że to nie jest w zębie, lecz w dziąśle. Dziąsła są bardzo kruche, rano mi jeszcze trochę krew leciała. Mam kolczyka do wargi, idealny. Niebieska kuleczka na końcu. Przebiłam zwykłym kolczykiem. Końcowa warstwa lekko piekła, ale to nie problem. Jestem zadowolona, w szkole mówili, że nigdy jeszcze nie spotkali osoby z kolczykiem w dziąśle. Polecam

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Jak będę miała czas, zrobię zdjęcie na dowód, że na prawde warto
z całym szacunkiem ale szczerze wątpię aby jakikolwiek profesjonalny piercer podjął się wykonania takiego przekłucia
czytając Twój post trudno jest odnieść wrażenie, że masz większe pojęcie o piercingu oraz że zrobiłaś kolczyk dla siebie, nie dla koleżanek. abstrahuje w tym momencie od tego, że ryzykujesz zdrowie wykonując piercing samodzielnie
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:19   #37
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: kolczyk w zebie

Chciałam napisać "chyba w du...." ale tam już chyba robią he he
Swoją drogą w ogóle nie rozumiem tego kolczykowania - co my krowy jesteśmy?
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 19:27   #38
Thedrugslikeme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w zebie

Nie masz po co wątpić. U Szpili zrobisz bez problemu 120 zł kolczyk + przekłucie. Czy mam pojęcie, mam. Eksperymentuje na sobie i udoskonalam na znajomych. Nikt jakoś nie marudzi, że coś jest źle zrobione. xXRonixX Uczył się sam na sobie, polecam jego filmiki. Oraz jeżeli uda wam się z nim porozmawiać, zapytajcie się kiedy zaczął. Może ja zaczęłam pare lat wcześniej od Niego, ale cóż. Podziwiam Go, bo wiem jak to jest uwielbiać modyfikować swoje ciało. Poza tym, nie musisz się o mnie martwić.
Pozdrawiam,
Ania
Thedrugslikeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 10:46   #39
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: kolczyk w zebie

Cytat:
Napisane przez Thedrugslikeme Pokaż wiadomość
Nie masz po co wątpić. U Szpili zrobisz bez problemu 120 zł kolczyk + przekłucie. Czy mam pojęcie, mam. Eksperymentuje na sobie i udoskonalam na znajomych. Nikt jakoś nie marudzi, że coś jest źle zrobione. xXRonixX Uczył się sam na sobie, polecam jego filmiki. Oraz jeżeli uda wam się z nim porozmawiać, zapytajcie się kiedy zaczął. Może ja zaczęłam pare lat wcześniej od Niego, ale cóż. Podziwiam Go, bo wiem jak to jest uwielbiać modyfikować swoje ciało. Poza tym, nie musisz się o mnie martwić.
Pozdrawiam,
Ania
No właśnie Twoja wcześniejsza wypowiedź o sposobie w jaki zrobiłaś kolczyk nie świadczy o tym, że masz jakiekolwiek pojęcie o piercingu... ale żeby kłuć i uczyć się na sobie musisz wiedzieć o kilku elementarnych rzeczach, np. takich, że nie przebija się kolczykiem tylko igłą, nie wspomnę o higienie zabiegu, więc proszę Cię, z całym szacunkiem do Ciebie, nie porównuj się do Roniego, bo to porównanie w ogóle nie ma uzasadnienia
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 12:49   #40
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: kolczyk w zebie

Cytat:
Napisane przez Thedrugslikeme Pokaż wiadomość
Nie masz po co wątpić. U Szpili zrobisz bez problemu 120 zł kolczyk + przekłucie. Czy mam pojęcie, mam. Eksperymentuje na sobie i udoskonalam na znajomych. Nikt jakoś nie marudzi, że coś jest źle zrobione. xXRonixX Uczył się sam na sobie, polecam jego filmiki. Oraz jeżeli uda wam się z nim porozmawiać, zapytajcie się kiedy zaczął. Może ja zaczęłam pare lat wcześniej od Niego, ale cóż. Podziwiam Go, bo wiem jak to jest uwielbiać modyfikować swoje ciało. Poza tym, nie musisz się o mnie martwić.
Pozdrawiam,
Ania
nie siedzę w body piercingu tak dobrze jakbym tego chciała stąd nie wiem kto to jest Szpila. o Ronim nie da się nie słyszeć. fajnie, że go podziwiasz ale i tu bez urazy można kogoś podziwiać i się z tym odnosić a można zgłębiać zajawkę bez wyższych fascynacji danym piercerem/modyfikatorem ciała lecz z czystej miłości do tego co chcesz robić choć i iść własną drogą
co do tego co mogę wynieść z Twoich postów to zbyt mało precyzji jak na staż o którym wspominasz i profesjonalne podejście do piercingu. dziąsło to nie jest ząb. kolczyk w zębie wyobrażam sobie bardziej jako akcję u dentysty z imadłem, które robi Ci dziurę w zębie i ładuje w to miejsce kolczyk. dziąsło jest innym kawałkiem chleba
niestandardowe przekłucie tego typu jest dla mnie interesujące i godne podziwu o ile jesteś świadoma zagrożeń z jakimi się to wiąże i wszystko było wykonywane z sterylnych warunkach
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.