Przyjaźń Damsko - Męska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 00:13   #1
Justyna95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Question

Otwarty związek ?


Witam Wszystkich serdecznie.
To mój pierwszy post. Wcale nie orientuje się na tym forum, co gdzie i jak. Także przepraszam najmocniej.

Mam na imię Justyna i mam 17 lat. Może ta sprawa jest głupia i bezsensowna, ale już naprawdę nie wiem gdzie szukać pomocy. Mamy się nie poradzę, koleżanki i tak nie pomogą. Podobno najlepiej doradzają osoby całkiem Ci obce.. Tak więc proszę Was. A sama już nie daje rady. Może w końcu opisze o co chodzi.

W zeszłym roku poznałam mężczyznę. 20 - letni chłopak, bardzo przystojny i w ogóle. Tak się złożyło, że się spotykamy dość często. Każdy piątek jest nasz - wiadomo on praca, a ja szkoła w tygodniu. Kiedyś (bodajże marzec) zapytał czy chciałabym, żeby był tylko mój. Odpowiedziałam twierdząco.. Zakochałam się w Nim. Powiedział mi że nie może być ze mną. Ja się nie poddałam. Walczę o Niego. Kto dla miłości walczy - zwycięża. Prawda ? Jeśli chodzi o nas, zachowujemy się jak para, całujemy się, mówimy sobie, że się kochamy.. Wygląda na to, że nieoficjalnie jesteśmy ze sobą. Spędzamy każdą wolną chwile razem. Nie wiem co robić w tej sytuacji, gdyż wiem, że jest ta 'druga' .. Nie jest jego dziewczyną, ale mówi o niej 'moja'. A mi wtedy smutno, bo wiem, że nigdy nie będzie ze mną. Zazwyczaj kończy się na tym, że zasypiam w łóżku zmęczona płaczem. W wakacje był 'ze swoją' na weselu. Jutro jedzie z nią do kina. Jestem zaślepiona miłością do niego. Po raz pierwszy się zakochałam tak naprawdę, po raz pierwszy, od dłuższego czasu znów zaufałam. Uzależniłam się od Niego. Nie rozumiem, dlaczego On mi to robi. Dlaczego chce się ze mną spotykać, daje mi różę na każdym spotkaniu. Zabiera tu i tu.. Ciągle mąci mi w głowie. Ciągle daje mi nadzieje, a ja się łudzę.

Czy to jest moja wina ? Czy to ja jestem taka głupia, że dałam się wciągnąć w to g..no? Zerwać znajomości nie mogę, gdyż On jest dla mnie wszystkim. Nie potrafię bez niego normalnie funkcjonować.

Edytowane przez Justyna95
Czas edycji: 2012-11-05 o 18:11 Powód: kilka błędów
Justyna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 00:34   #2
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

No to nieźle wdepnęłaś. A on nieźle ustawił. Nie rozumiem tytułu To ma być przyjaźń? Przyjaźń jest pozbawiona fizyczności. Poza tym mówisz wprost o swoim uczuciu. Cierpisz na swoją własną prośbę, ale tyle to Ty sama wiesz.
Wymiksuj się z tego bo szkoda Twojej młodości na tkwienie w trójkącie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 00:39   #3
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Robi tak, bo ta "jego" jest dla niego priorytetem - dlatego Tobie mówi, że nie możecie razem być, a jednocześnie daje Ci nadzieję częstymi spotkaniami, wypadami w różne miejsca, kwiatami na każdym spotkaniu - adoruje Cię, ale to tylko po to, że jeśli mu z nią nie wyjdzie to ma w zapasie Ciebie.
Olej go, nie warto na prawdę.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 01:08   #4
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Kochana, ten chłopak Tobą manipuluje... piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko, bo jesteś zakochana, ale uwierz, że warto poświęcić kilkanaście przepłakanych nocy i zachować szacunek do siebie... Weź się w garść
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 05:35   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Twoj nie będzie. Bawi się tobą, bo czemu nie, jak mu sama wpadasz w ręce i jesteś jego. Będziesz jeszcze bardziej cierpieć, jak to potrwa. Odetnij się od niego, to manipulant.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 08:28   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w Nim. Powiedział mi że nie może być ze mną. Ja się nie poddałam. Walczę o Niego. Kto dla miłości walczy - zwycięża. Prawda ?
Nie, nieprawda.
Z kim Ty walczysz o tę miłość?
Z rodzicami, którzy Was nie akceptują, jak w Romeo i Julii?
Nie, z nikim nie walczysz.
Jakby chciał, to by z Tobą był. A tak - tylko bywa. A jest ze "swoją" - swoją drogą, biedna dziewczyna.
Cytat:
Jeśli chodzi o nas, zachowujemy się jak para, całujemy się, mówimy sobie, że się kochamy.. Wygląda na to, że nieoficjalnie jesteśmy ze sobą. Spędzamy każdą wolną chwile razem. Nie wiem co robić w tej sytuacji, gdyż wiem, że jest ta 'druga' .. Nie jest jego dziewczyną, ale mówi o niej 'moja'.
A Ty jesteś kto?
To jest przerażające, że dajesz się tak upodlać.
Świadomie tkwisz w "związku?!" z niedojrzałym gościem, który ma dwie panienki. Nie wiem jak ta "jego", ale Ciebie wcale mi nie żal, bo wykazujesz totalny brak szacunku do siebie samej.
Cytat:
A mi wtedy smutno, bo wiem, że nigdy nie będzie ze mną.
To po jaką cholerę się z nim widujesz?
Dawaj dalej się sobą bawić.
Cytat:
W wakacje był 'ze swoją' na weselu. Jutro jedzie z nią do kina.
Pewnie jeszcze później pójdą do łóżka i będą się kochać.
Jak Ci jest, kiedy masz tę świadomość?
Ocknij się.
Cytat:
Po raz pierwszy się zakochałam tak naprawdę, po raz pierwszy, od dłuższego czasu znów zaufałam.
Też mi zaufanie. Jak możesz ufać komuś, o kim wiesz, że przyprawia rogi swojej dziewczynie i przelizuje inną. A może inne? Nikt nie powiedział, że nie ma Was więcej. Przecież oficjalnie żadna z Was nie jest jego dziewczyną. Tamta jest "jego?" a Ty - no właściwie niewiadomo.
Cytat:
Nie rozumiem, dlaczego On mi to robi. Dlaczego chce się ze mną spotykać, daje mi różę na każdym spotkaniu. Zabiera tu i tu.. Ciągle mąci mi w głowie. Ciągle daje mi nadzieje, a ja się łudzę
Dlaczego?
Bo sobie na to pozwalasz.
Cytat:
Czy to jest moja wina ?
Że się zakochałaś? Nie.
Ale robisz głupio, nie przerywając tego.
Facet jest dupkiem, który lubi mieć kilka spódniczek naraz. A Ty chodzisz i robisz z siebie cierpiętnicę.
Cytat:
Zerwać znajomości nie mogę, gdyż On jest dla mnie wszystkim. Nie potrafię bez niego normalnie funkcjonować.
Ah, jakie to romantyczne.
To cierp sobie dalej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 08:36   #7
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Facet Cię wykorzystuje, a Ty Mu się dajesz.
Po co, skoro to dla Ciebie tylko cierpienie.
On ma kogoś, ma "swoją", to Ją szanuje, z Nią spędza czas, Ty... Ty jesteś na zawołanie. Tylko. Ciebie nie szanuje, nie odbarza uczuciem. To Ją zaberał na wesele, nie Ciebie.
O miłośc można walczyć, czasem (!!!) się zwycięża, ale to nie jest miłość!

Chcesz tak? A może chciałbyś czegoś więcej? Uczucia, szacunku?Jeżeli tak-0 to daj sobie z Nim spokój, bo On Ciebie nie chce.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 08:41   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
On ma kogoś, ma "swoją", to Ją szanuje, z Nią spędza czas, Ty... Ty jesteś na zawołanie. Tylko. Ciebie nie szanuje, nie odbarza uczuciem.
A moim zdaniem nie szanuje żadnej z nich.
Co to za szacunek, gdy za plecami spotyka się z innymi?
Nie szanuje żadnej, ale jednak z jakichś powodów tamtą woli.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 09:41   #9
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

A ja mam trochę bezpośrednie pytanie? Sypiacie ze sobą?

Bo jeśli tak, to sama sobie możesz odpowiedzieć na pytanie "dlaczego Ci to robi".
Ma dwie dziewczyny na zawołanie. Dwie sobie omamił: tą "swoją" i Ciebie. Przynosi róże? A czymże jest 3-4 zł za badyla w zamian za seks, czy inne formy czułości? Tu wyda 3 zł i pobzyka, tam wyda 3 zł i pobzyka... Dobrze się ustawił.
Omamił Cię, trzyma Cię na na gumowej smyczy - za każdym razem kiedy będziesz się chciała oddalić on będzie Cię ciągnął tak mocno, że chcąc nie chcąc przylecisz do niego jak pies...
Jedyne wyjście - odciąć się całkowicie. Jesteś młodziutka, nie potrzebne Ci takie jazdy emocjonalne.
Zastanów się czy chcesz się dzielić chłopakiem z inną dziewczyną. Swoją drogą ciekawe czy ona o Tobie wie? Może dla niej Ty jesteś "moją". Zostawił sobie palancik baaardzo otwarte pole do działania. A Wy obie pewnie łykacie jego zagrywki jak młode pelikany. Współczuje i Tobie i tamtej...
Obie powinnyście go w tyłek kopnąć tak mocno, żeby w powietrzu z głodu zdechł
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 10:19   #10
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Nad czym Ty dziewczyno w ogóle się zastanawiasz?!
Facet ewidentnie leci na dwa fronty! Co za k.... oszołomy chodzą po tym świecie... Mało tego! Pyta czy chcesz, aby był tylko dla Ciebie, odpowiedziałaś twierdząco, a on Ci powiedział, że nie może być z Tobą... Co za d...ek i ignorant. Zabawia się waszym kosztem, bo tak jak już Kaja-ja napisała: "Dwie sobie omamił: tą "swoją" i Ciebie. Przynosi róże? A czymże jest 3-4 zł za badyla w zamian za seks, czy inne formy czułości? Tu wyda 3 zł i pobzyka, tam wyda 3 zł i pobzyka... Dobrze się ustawił."
Kopnij go w zad i rób swoje!
Haremu mu się zachciało no proszę jaki macho...
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:46   #11
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

On tak na prawde jest z tamta dziewczyna a ty jestes takim dodatkiem bez zobowiązan. Bawi się toba jak laleczką... Olej go
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 19:28   #12
Justyna95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

ale proszę Was, nie jedźcie po mnie tak ostro..
Justyna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:41   #13
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
ale proszę Was, nie jedźcie po mnie tak ostro..
Przecież nikt po Tobie "nie jeździ" Kochana
Wypowiedzi są takie a nie inne, aby uświadomić Ci abyś nie dawała wykorzystywać się takiemu komuś.
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 21:18   #14
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Manipuluje ten koleś jak całkiem niezły psychol. Normalni ludzie nie robią takich akcji, mają coś takiego, co się nazywa sumienie. I gdyby mu zależało na którejkolwiek z Was, to by to skończył, a nie oszukiwał ,,jego" i ranił Ciebie.
Ten chory układ się nie skończy, nawet jeśli ,,jego" dowie się o tym trójkącie i z nim zerwie, kiedyś pewnie pojawi się jakaś za Twoimi plecami, która będzie z kolei płakała przez Ciebie. Są tacy ludzie, którzy chyba żyją tylko po to, żeby komplikować i utrudniać innym życie.
Jedynym wyjściem - i chyba sama o tym wiesz - jest zerwanie jakiegokolwiek kontaktu z tym psycholem. I ja osobiście bym rozważyła poinformowanie tamtej dziewczyny, co jej chłopak wyrabia za jej plecami. Bo się też dziewczyna pakuje w niezłe bagno, tylko że ona w przeciwieństwie do Ciebie pewnie nie ma o tym pojęcia.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:23   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
ale proszę Was, nie jedźcie po mnie tak ostro..
Dobrze. To delikatniej.
Otwórz oczy. Użyj mózgu.
Chłopak spotyka się z Tobą, mając dziewczynę. Przepraszam, "swoją", cokolwiek to znaczy.
Z Tobą nie będzie, sam Ci to dał do zrozumienia.
Na co Ty czekasz?
Odpuść.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:33   #16
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Dlaczego napisałaś w temacie "przyjaźń", skoro jesteś zwyczajnie w otwartym związku?

Poza tym, napiszę to co już napisałam w wątku innej nastolatki:

Po co Ci w tym wieku dramaty jak z telenoweli brazylijskiej?


A potem 19-nastolatki zakładają tematy - "mężczyźni mnie skrzywdzili", "miałam tyle złych doświadczeń w związkach". A wystarczy zastanowić się przez chwilę - jaki to ma sens?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 23:03   #17
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
ale proszę Was, nie jedźcie po mnie tak ostro..
Nikt tutaj nie pojechał. Oczekiwałaś innych odpowiedzi i tyle.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:11   #18
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Dobrze. To delikatniej.
Otwórz oczy. Użyj mózgu.
Chłopak spotyka się z Tobą, mając dziewczynę. Przepraszam, "swoją", cokolwiek to znaczy.
Z Tobą nie będzie, sam Ci to dał do zrozumienia.
Na co Ty czekasz?
Odpuść.
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nikt tutaj nie pojechał. Oczekiwałaś innych odpowiedzi i tyle.
Podpisuję się pod tym obiema rękami
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:10   #19
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Autorko, nigdy nie zrozumiem kobiet, takich jak Ty. Wpakować się w takie bagno i jeszcze chcieć w tym tkwić, mimo tego, że widać problem. Problem nie do przeskoczenia.
Na co Ty liczysz? Czego oczekujesz od typa, który ma dwie panienki? Zgadzasz się na chory układ, a potem ryczysz.
Sama jesteś sobie winna, bo jesteś naiwna jak 5letnie dziecko.
'Masz to, na co godzisz się'
Paranoja i brak słów. A Twoja "MIŁOŚĆ" do niego to nie wszystko. Szanuj SIEBIE, czy nie chciałabyś mieć faceta, dla którego jesteś tą jedyną? w tym układzie nie masz na to szans. OCKNIJ SIĘ !
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 18:13   #20
Justyna95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

zdaję sobie sprawę, że jestem naiwna i zaślepiona "miłością" czy cokolwiek to jest.

czeka mnie szczera rozmowa z Nim. może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.

w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
Justyna95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:59   #21
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że jestem naiwna i zaślepiona "miłością" czy cokolwiek to jest.

czeka mnie szczera rozmowa z Nim. może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.

w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
Pana Boga z tym typem nie łącz. Ten Twój koleś się Tobą nie opiekuje i Cię nie kocha. Gdyby Cię kochał, to by Cię nie ranił w tak wredny sposób. Bo on nie jest z Tobą i tamtą z powodu ogromu miłości, jaka go rozpiera i którą chce obdarować i uszczęśliwić Was obie, tylko jest manipulantem i bawi się Waszym kosztem. I on Ci tej miłości nie da, a tylko skrzywdzi. Ale skoro chcesz sobie dorabiać teorie o przeznaczeniu i tak dalej - po co napisałaś na tym forum? Nie chcesz nic zmieniać w tym układzie praktycznie, odpowiadałoby Ci, gdyby ,,tamta" zniknęła i on wybrał tylko Ciebie. Tylko jak Ty możesz patrzeć z szacunkiem i uczuciem na osobę tak paskudną moralnie? Nie widzisz, że to co on robi, jest złe?
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:59   #22
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
Mój ulubiony argument.

Partnera nikt nie zsyła z nieba. Partnera się wybiera.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:14   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że jestem naiwna i zaślepiona "miłością" czy cokolwiek to jest.

czeka mnie szczera rozmowa z Nim. może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.

w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
Ale on ci jej nie da. To twój wymysł. On tobą manipuluje i cię wykorzystuje. Inaczej nie miałby cię za odskocznię od "swojej". Po raz kolejny dałaś się nabrać. On cię nawet nie kocha, bo gdyby kochał, to by nie krzywdził dzieląc siebie między ciebie i tamtą dziewczynę. Bierzesz świecidełko za diament. Szkiełko za szlachetny kamień. Nie wiem co on z tego ma, ale nikt, kto kocha tak się nie zachowuje.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:26   #24
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że jestem naiwna i zaślepiona "miłością" czy cokolwiek to jest.

czeka mnie szczera rozmowa z Nim. może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.

w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
*na prawdę? to dlaczego nic z tym nie robisz i na to pozwalasz?

*nie szukaj usprawiedliwień. nawet jeśli tak było to czas wziąć się w garść i przestać zezwalać na to, aby nie być szanowaną

*śmiechu warte. OKEJ - na początku mogłaś tak myśleć, ale teraz widzisz, że PRAWDZIWEJ miłości przy tym typie nie doświadczysz.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:36   #25
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Justynko! Brakuje Ci prawdziwej przyjaciółki która pomoże przetrwać Ci to wszystko. Nie spotykaj się z nim i nie próbuj rozmawiać, bo Cię znowu omami , wycałuje, przeprosi może i dasz się znowu uwieźć. Znajdź kogoś kto będzie przy Tobie, jak powiesz dość i już się do niego nie odezwiesz. Zmień numer tel. Zrozumiesz w końcu, że warto było.
A może dasz sobie radę sama?
Jak nie to masz nas
Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Jeszcze jedna rada.
Kupa czekolady, góra słodyczy i wiadro lodów działają cuda
Może jedna, dwie przepłakane noce i będzie lepiej. Nie daj się...
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:38   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Mój ulubiony argument.

Partnera nikt nie zsyła z nieba. Partnera się wybiera.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:51   #27
Magda114
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 41
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

ale nie wybieramy tego w kim się zakochamy.
Magda114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:57   #28
Ziaja89
Raczkowanie
 
Avatar Ziaja89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
zdaję sobie sprawę, że jestem naiwna i zaślepiona "miłością" czy cokolwiek to jest.

czeka mnie szczera rozmowa z Nim. może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.

w pierwszych miesiącach mojej znajomości z Nim zdałam sobie sprawę, że Bóg zesłał dla mnie osobę, która będzie przy mnie. osobę co da mi tę miłość, której brakowało mi w domu.
Jeżeli tak było naprawdę, to tym bardziej powinnaś być bardziej zdystansowana.
Mało razy już Cię skrzywdzili?

Tak jak dziewczyny pisały - to Ty wybierasz partnera, po to właśnie dostaliśmy "wolną wolę".
__________________
"Trwaj chwilo,
jesteś piękna"!
Ziaja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:05   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Justynko! Brakuje Ci prawdziwej przyjaciółki która pomoże przetrwać Ci to wszystko. Nie spotykaj się z nim i nie próbuj rozmawiać, bo Cię znowu omami , wycałuje, przeprosi może i dasz się znowu uwieźć. Znajdź kogoś kto będzie przy Tobie, jak powiesz dość i już się do niego nie odezwiesz. Zmień numer tel. Zrozumiesz w końcu, że warto było.
A może dasz sobie radę sama?
Jak nie to masz nas
Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Jeszcze jedna rada.
Kupa czekolady, góra słodyczy i wiadro lodów działają cuda
Może jedna, dwie przepłakane noce i będzie lepiej. Nie daj się...
A gdzie ją uwiezie?
Przepraszam, nie mogłam się porzeć...
Kupa słodyczy idzie w piodra i inne, na nic więcej nie pomoże. Myślenie pomoże. Nie piep...enie, że "on jest dla mnie wszystkim". Myślenie!!!
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:17   #30
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Przyjaźń Damsko - Męska

Cytat:
Napisane przez Justyna95 Pokaż wiadomość
może to wszystko tak się dzieje przez to, że zawsze byłam krzywdzona przez mężczyzn - już nie mówię o "chłopakach". zawsze gnojona przez ojca, przez kumpli.
Koleżanka swego czasu opowiadała mi o zwiazkach swojego brata i o jego podejsciu do kobiet. Chłopak zawsze na partnerki wybierał sobie dziewczyny z rozbitych rodzin, maltretowane w dziecinstwie, wychowujące sie bez ojca etc. Z bardzo prostego powodu. Te dziewczyny były zwykle łatwiejsze i prostsze w manipulacji. A pozniej je zostawiał jak już się mu znudziły.
Nie pozwalaj sie tak wykorzystywać.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A gdzie ją uwiezie?
Przepraszam, nie mogłam się porzeć...
Kupa słodyczy idzie w piodra i inne
Lepiej uwozić niż żeby miało iść w piodra :P

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:20
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.