Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-04-14, 15:01   #2131
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 7 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malgo96 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am u fryzjerki k³adziony szary toner i pomog³o


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy¶ mia³am u fryzjera takie tonowanie na blondzie (mia³am ombre) i wysz³y srebrne wrêcz, super to wygl±da³o, ale blond mia³am ja¶niutkie, teraz to mam trochê ciemny blond po tym Garnierze.
Ju¿ wiem ze rozja¶nianie nie wchodzi w grê bo w³osy mam w bardzo kiepskim stanie, wiec mo¿e bardziej próbowaæ och³odziæ to co ju¿ mam i taki zimny ciemny blond zostawiæ.
Wstawiam wam fotki, nie przestraszcie siê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2049.jpg (172,9 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2047.jpg (134,2 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2045.jpg (120,4 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2036.jpg (110,7 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2059.jpg (121,8 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2060.jpg (79,3 KB, 61 za³adowañ)
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie u¶miech, ca³a reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwiêksze szczê¶cie
kleo_4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-14, 18:47   #2132
moniquemonroe
Przyczajenie
 
Avatar moniquemonroe
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Polecam Ci zapoznaæ siê z tym artyku³em, gdzie znajdziesz idealn± metodê bez farbowania:
JAK OD¦WIE¯YÆ ROZJA¦NIANE W£OSY
moniquemonroe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-14, 20:06   #2133
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 7 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniquemonroe Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam Ci zapoznaæ siê z tym artyku³em, gdzie znajdziesz idealn± metodê bez farbowania:
JAK OD¦WIE¯YÆ ROZJA¦NIANE W£OSY
Dziêkuje za linka

Kiedy¶ u¿ywa³am tego szamponu jak mia³am ca³e w³osy jasny blond, a potem przy ombre. Teraz co drugie mycie do od¿ywki lub maski dodaje trochê srebrnej p³ukanki z Delii. Ona jeste¶ fioletowa ale sk³adnik w opisie wystêpuje jako niebieski. Chyba zacznê ja stosowaæ jako p³ukankê do ostatniego splukania w³osów a nie tylko dodatek do od¿ywki.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie u¶miech, ca³a reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwiêksze szczê¶cie
kleo_4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-15, 03:41   #2134
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziewczyny czym odmierzyc oxydant do farby ?


Potrzebuje 37,5 ml,ale czym to odmierzyc prawidlowo?
moze lyzeczka od herbaty ?
wiec ile by bylo 37,5 ml oxydantu,ile to lyzeczek do herbaty ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2017-04-15 o 03:45
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-15, 08:22   #2135
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny
Chcia³abym uzyskaæ podobny kolorek do zdjêæ w za³±cznikach - zale¿y mi na orzechowym/karmelowym jasnym br±zie - który bêdzie w miarê ch³odny. Chcia³abym ³adny orzechowy kolor, który nie bêdzie za bardzo ¶wieci³ rudo¶ci± czy ¿ó³ci±. Przez ostatnie 2 lata farbowa³am regularnie farbami kemon odcieniami 6.1, 7.1, 6.21 plus mix niebieski - w roznych proporcjach w zaleznosci co mi zostawa³o na wodzie 3 lub 6 % ,efekt - wychodzi³ mi naturalny jasny br±z/ciemny blond, nigdy nie uzyska³am idealnie ch³odnego odcienia, zawsze szybko w³osy wypukuj± mi siê do naturalnego, ciep³ego br±zu - ale by³o w miarê okej. Teraz marzy mi siê orzechowy jasny br±z, ale nie mam pojêcia jaki odcieñ wybraæ, mo¿ecie co¶ doradziæ? Zastanawia³am siê nad farbami Illumina lub Majirel cool cover, natomiast nie wiem który odcieñ wybraæ ¿eby wyci±gn±æ taki orzech?
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-15, 18:02   #2136
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Moim zdaniem najladniejszy efekt swiecacych sie wlosow daja farby wlasnie Illunina i majirel cover,normalny majirel juz nie tak,a KOLESTON od Wella robi twarde wlosy,bez polysku...
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-15, 19:32   #2137
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czym odmierzyc oxydant do farby ?


Potrzebuje 37,5 ml,ale czym to odmierzyc prawidlowo?
moze lyzeczka od herbaty ?
wiec ile by bylo 37,5 ml oxydantu,ile to lyzeczek do herbaty ?
U mnie ka¿da ³y¿eczka ma praktycznie inna wielko¶æ wiêc tu nie pomogê ale mo¿e strzykawka, miarka do proszku albo taka od syropu?

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

[1=41ff265d84073ea81ea45b5 f22eefa92e7fa2b11_6141297 259126;72901071]Hej dziewczyny
Chcia³abym uzyskaæ podobny kolorek do zdjêæ w za³±cznikach - zale¿y mi na orzechowym/karmelowym jasnym br±zie - który bêdzie w miarê ch³odny. Chcia³abym ³adny orzechowy kolor, który nie bêdzie za bardzo ¶wieci³ rudo¶ci± czy ¿ó³ci±. Przez ostatnie 2 lata farbowa³am regularnie farbami kemon odcieniami 6.1, 7.1, 6.21 plus mix niebieski - w roznych proporcjach w zaleznosci co mi zostawa³o na wodzie 3 lub 6 % ,efekt - wychodzi³ mi naturalny jasny br±z/ciemny blond, nigdy nie uzyska³am idealnie ch³odnego odcienia, zawsze szybko w³osy wypukuj± mi siê do naturalnego, ciep³ego br±zu - ale by³o w miarê okej. Teraz marzy mi siê orzechowy jasny br±z, ale nie mam pojêcia jaki odcieñ wybraæ, mo¿ecie co¶ doradziæ? Zastanawia³am siê nad farbami Illumina lub Majirel cool cover, natomiast nie wiem który odcieñ wybraæ ¿eby wyci±gn±æ taki orzech? [/QUOTE]
Chodzi o górne czy dolne odcienie? Powiem Ci ¿e cool cover odpada, one s± mega ch³odne ¿e a¿ wychodz± ciemniej, te kolory które pokaza³as s± ¶rednio ciep³e a nic takiego tam nie znajdziesz. Z iluminy co mi siê kojarz± podobne to 8.38 7.31 8.69 7.3 7.35 7.81 to tak z g³owy je¶li chodzi o dolne odcienie. Generalnie bym postawi³a na poziom 8 i koñcówkê 38 ewentualnie z domieszk± .31

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 18:22   #2138
Rainberry
Mroczny Elf ¶w. Miko³aja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomo¶ci: 1 205
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej, w poszukiwaniu metod na ró¿owy blond trafi³am na zdjêcie które wstawiam poni¿ej, Jest to Wella Instamatic. I teraz mo¿e to byæ kolor Muted Mauve, a mogli pomieszaæ. Czy kto¶ ma pomys³ jaka to formu³a, jaki kolor wyj¶ciowy i w ogóle, jak to mogê zrobiæ? Proszê o pomoc, bo naprawdê na ten kolor zachorowa³am

A jeszcze dodam, ¿e z tego co rozumiem Instamatic to do¶æ nietrwa³a koloryzacja, wola³abym móc to zrobiæ czy¶ trwalszym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 96722e89d662b4ab391084fb20283bd7.jpg (19,3 KB, 69 za³adowañ)

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2017-04-16 o 18:44
Rainberry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-24, 20:20   #2139
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie ka¿da ³y¿eczka ma praktycznie inna wielko¶æ wiêc tu nie pomogê ale mo¿e strzykawka, miarka do proszku albo taka od syropu?

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------


Chodzi o górne czy dolne odcienie? Powiem Ci ¿e cool cover odpada, one s± mega ch³odne ¿e a¿ wychodz± ciemniej, te kolory które pokaza³as s± ¶rednio ciep³e a nic takiego tam nie znajdziesz. Z iluminy co mi siê kojarz± podobne to 8.38 7.31 8.69 7.3 7.35 7.81 to tak z g³owy je¶li chodzi o dolne odcienie. Generalnie bym postawi³a na poziom 8 i koñcówkê 38 ewentualnie z domieszk± .31

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
Dziêkujê za poradê Zamówi³am na spróbowanie 8.69, zobaczê jak farba dzia³a na moich w³osach, jak siê sprawdzi my¶lê ¿e nastêpnym razem przed wakacjami kiedy skóra bêdzie bardziej opalona wypróbujê 8.38 i 7.35 - najchêtniej to bym je wymiesza³a 1:1
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-25, 09:42   #2140
Oliwciai95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 1
Farba br±z

Hej dziewczyny, bardzo potrzebuje pomocy, jak± farbê ma kupiæ, aby uzyskaæ taki kolor jak na zdjêciu ? Z góry dziêkuje za pomoc.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 17992014_405139926551536_7762910406973810_n.jpg (11,5 KB, 47 za³adowañ)
Oliwciai95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-03, 17:41   #2141
melisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 1
Jak uzyskaæ kolor?

Hej!

Ostatnimi czasy staram dbaæ o w³osy, które s± wysokoporowate... Mam na nich obecnie farbê w odcieniu mojego naturalnego koloru (zdj. numer 1), ale ostatnio kusi mnie na zmiany... Nie jakie¶ mocno drastyczne, ale tak czy inaczej zmiana koloru i farbowanie to do¶æ cie¿ka mêczarnia na moich w³osach. Macie jakie¶ pomys³y co do henny lub farby, która bêdzie mia³a odcieñ rudego br±zu... mo¿e nawet bardziej br±zu ni¿ rudo¶ci? Za³±czam zdjêcie koloru, który mi siê wy¶ni³ (zdj. numer 2).

Proszê o pomoc!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie nr 1.jpg (76,7 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie nr 2.jpg (47,2 KB, 55 za³adowañ)
melisek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 22:23   #2142
renifer.
Raczkowanie
 
Avatar renifer.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Czy do farby loreal dialight 7 mo¿na u¿yæ wody wellaton prfect 9% zmiejszaj±c stê¿enie do 3% ? Zale¿y mi na przyciemnieniu jasnego blondu majirej 9.0.

Edytowane przez renifer.
Czas edycji: 2017-05-14 o 22:47
renifer. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-04, 11:50   #2143
Cara24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1
Jak uzyskaæ taki kolor w³osów?

Szukam jakiejs dobrej farby, która pozwoli³aby mi uzyskaæ taki kolor jak na zdjêciach. Zale¿y mi na takim w³a¶nie ciemnym br±zie wpadaj±cym trochê w czerñ. U¿ywa³am farby syoss 3-1 ale kolor szybko siê sp³uka³, i nie podoba mi siê czerwona poswiata jaka tworzy na w³osach. Plus chcia³abym ¿eby farba nie spali³a mi moich w³osków, które ju¿ i tak do¶æ czêsto mêcze prostownica. Dziêkujê za odpowiedzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png IMG_20170604_125112.png (510,3 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png IMG_20170604_125310.png (519,7 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png IMG_20170604_125328.png (879,7 KB, 35 za³adowañ)

Edytowane przez Cara24
Czas edycji: 2017-06-04 o 11:55
Cara24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-11, 13:41   #2144
Vicky442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej, chcialabym zapytac jak uzyskac taki kolor jak na zdjeciu. Chodzi mi o jasniejsze pasma wlosow - naturalnie mam ciemny braz, na sloncu z zlotymi refleksami.
Z gory dziekuje za kazda podpowiedz 1497184823064.jpg
Vicky442 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-19, 20:42   #2145
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Farbowanie w³osów farb± fryzjersk± - pro¶ba o poradê:

- mam farbê revlon young color excel : fryzjer mi k³ad³ 8.0 + 8.3 ale wyp³ukuj±c siê (po³o¿y³ mi na jasny ¿ó³ty blond, bo chcê go przyciemniæ) zrobi³a siê ruda od 8.3 zapewne...
czy je¶li po³o¿ê sobie 8.0 bez tej 8.3 to bêdize ok?
czy trzeba mieszaæ dwa odcienie zawsze bo jeden odcieñ nie wyjdize albo co¶?
wyp³uka³a mi siê i znów mam ¿ó³ty jasny blond. chce mieæ ch³odny, zero rudowego odcienia. ¿ó³ty-tak // rudy-nie.[COLOR="Silver"]





Cytat:
Napisane przez melisek Poka¿ wiadomo¶æ
(...)Mam na nich obecnie farbê w odcieniu mojego naturalnego koloru (zdj. numer 1)(...)
1) te zdjêcie to Twój naturalny kolor czy to t± farbê masz po³o¿on±?
2) je¶li to ta farba to mog³aby¶ b³agam pokazac swoje w³osy, jak wygl±daj± w ¶wietle dziennym po tej farbie?
3) na jaki kolor j± po³o¿y³a¶ t± farbê?


z takim rudym - ja mia³am taki, z blondu na ten odcieñ, taki ciemno rudy, miedziany nie marchewkowy - ale to fryzjerka mi go zrobi³a i siê napracowa³a, to nie by³o ³atwe. Rude odcienie s± trudne raczej..

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny,

Czy która¶ z was wykonywa³a zapienianie w celu och³odzenia koloru i zniwelowania rudo¶ci?
Ja dzisiaj zrobi³am i efekt jest daleki od oczekiwanego
Zmiesza³am ca³a szlachetna perle z po³owa go³êbiego popielu bo ba³am siê zieleni. Mam niby rude, niby ¿ó³te, takie ry¿e w sumie. Po zapienianiu widzê ze s± rudawe znów, ciemniejsze i na pewno nie ch³odne poza kilkoma jakimi¶ pasemkami.
W³osy mam ju¿ zniszczone, podciê³am kilka cm i jak bêdê dalej rozja¶niaæ i kombinowaæ, potem podcinaæ zniszczenia to zostanê ³ysa nied³ugo.
Jak jeszcze mo¿na och³odziæ ten rudy? Czy znów zapienianie? Jest co prawda mniej inwazyjne ni¿ farbowanie ale tez chyba niszczy w³osy?
Bêdê wdziêczna za rady


ja mia³am tak± historiê
rude i próbowa³am och³odziæ. mia³am 8.0 + 8.3 jakiej¶ farby ale wysz³y blondo-rude.
próbowa³am pienienia oraz szamponów szarych oraz olejku z apteki takiego fioletowego, bo na blogach wyczyta³am ¿e och³dzaj±.

guzik.
nic.
zero efektów.


wiêc posz³am zrezygnowana do fryzjera który och³odzi³ ale musia³ po³o¿yæ farbê i powiedzia³ ¿e rudy jest w ³usce w³osa i nie ma szans bez farbowania siê go pozbyæ
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-27, 14:29   #2146
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny. Przychodzê tutaj jak pewnie wiêkszo¶æ z pytaniem. Odk±d zaczê³am farbowaæ w³osy, farbowa³am je zawsze w ca³o¶ci na ten sam kolor. Efekt by³ lepszy lub gorszy, ale nie o tym tutaj. Od pewnego czasu farbujê w³osy na tak zwane ombre. Moim problemem jest to, ¿e od razu po farbowaniu oba kolory i ten ciemniejszy na górze i ten ja¶niejszy na dole s± ³adne, ale niestety po czasie ten na czubku g³owy zaczyna robiæ siê ¿ó³ty, albo w³a¶ciwie rudawy, w sumie sama nie wiem jak go okre¶liæ. W ka¿dym razie jest za ciep³y w stosunku do koñców które maj± ³adny, ch³odny odcieñ blond. Co mo¿na z tym zrobiæ? Jak och³odziæ ten kolor na górze? Nie chce mi siê znowu wydawaæ kasy na fryzjera kiedy po miesi±cu kolor znowu jest brzydki.
dariah4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-27, 14:54   #2147
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dariah4 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Przychodzê tutaj jak pewnie wiêkszo¶æ z pytaniem. Odk±d zaczê³am farbowaæ w³osy, farbowa³am je zawsze w ca³o¶ci na ten sam kolor. Efekt by³ lepszy lub gorszy, ale nie o tym tutaj. Od pewnego czasu farbujê w³osy na tak zwane ombre. Moim problemem jest to, ¿e od razu po farbowaniu oba kolory i ten ciemniejszy na górze i ten ja¶niejszy na dole s± ³adne, ale niestety po czasie ten na czubku g³owy zaczyna robiæ siê ¿ó³ty, albo w³a¶ciwie rudawy, w sumie sama nie wiem jak go okre¶liæ. W ka¿dym razie jest za ciep³y w stosunku do koñców które maj± ³adny, ch³odny odcieñ blond. Co mo¿na z tym zrobiæ? Jak och³odziæ ten kolor na górze? Nie chce mi siê znowu wydawaæ kasy na fryzjera kiedy po miesi±cu kolor znowu jest brzydki.
jaki poziom ma ten kolor ombre bli¿ej g³owy?
masz mo¿e zdj?


niektóre odcienie da sie och³odziæ ale jak s± za ciemne to niestety bez farby siê nie da... tak mi powiedzia³a fryzjerka.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-28, 10:46   #2148
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Za³±czam zdjêcie, wydaje mi siê ¿e s± strasznie ¿ó³te te w³osy na górze, a od razu po farbowaniu mia³am tam fajny ch³odny odcieñ. Nie wiem co z tym teraz zrobiæ, myje w³osy fioletowym szamponem, nak³ada³am fioletow± od¿ywkê na w³osy ale nic to nie daje. U fryzjera farbowaæ by³am dwa miesi±ce temu, mia³am nadziejê, ¿e w³a¶nie przez to ombre bêdê mog³a rzadziej farbowaæ w³osy.
Mo¿e to i racja, ¿e na ciemniejszych odcieniach och³adzanie ju¿ nie dzia³a.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170628_112423.jpg (134,2 KB, 52 za³adowañ)
dariah4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-28, 11:03   #2149
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dariah4 Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±czam zdjêcie, wydaje mi siê ¿e s± strasznie ¿ó³te te w³osy na górze, a od razu po farbowaniu mia³am tam fajny ch³odny odcieñ. Nie wiem co z tym teraz zrobiæ, myje w³osy fioletowym szamponem, nak³ada³am fioletow± od¿ywkê na w³osy ale nic to nie daje. U fryzjera farbowaæ by³am dwa miesi±ce temu, mia³am nadziejê, ¿e w³a¶nie przez to ombre bêdê mog³a rzadziej farbowaæ w³osy.
Mo¿e to i racja, ¿e na ciemniejszych odcieniach och³adzanie ju¿ nie dzia³a.
kurcze no troszkê ciemnie...
ostatnie dwie próby, mo¿e siê udaæ, spróbuj:

1.
szamponetka do wlosow joanna PLATYNOWY BLOND - mi kiedys ochladza³o, ale na ciutke jasniejszych niz Twoje ale mysle ze nie zaszkodzi, nie wyplukuje sie na rudo, warto spróbowaæ

bo juz szamponetka joanna nizszy poziom NATURALNY BLOND przy wyplukiwaniu moze troche miec rudego


- testowalam obie na jasnym blondzie


2.
w aptece za ok 3 -4 z³ mozesz kupic wodny roztwór fioletu gencjanowego
https://wlosymuszabycdlugie.blogspot...ozbyc-sie.html


3.
jak nie to to mo¿e k±piel w³a¶nie w farbie - ale nie jestem pewna, nie robilam tego i tylko czytalam//
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-28, 23:25   #2150
thatgirl_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny mam do Was pytanie, chcia³abym uzyskaæ jasny blond, odcieñ mniej wiêcej taki jak na 1 zdjêciu(po prostu taki jasny blond). 3 kolejne zdjêcia to moje w³osy, rozjasnia³am je 3 razy i to jest efekt po wszystkich 3, tylko, ¿e w ró¿nym ¶wietle. Ogolnie wyszly mi jakie¶ ¿ó³te i rude Rozja¶nia³am rozja¶niaczem Joanny. Uzywalam tez 2x szamponu fioletowego i troszkê moze zesz³y te ¿ó³te po¶wiaty no ale to nie to, czego chcê. Ogolnie to my¶licie, ¿e jeszcze rozja¶nic je i na³o¿yæ farbe czy nalozyc sama farbê? i pytanie jak± Moje naturalne w³osy to taki ciemny blond i raz, w listopadzie tamtego roku farbowa³am je na ¶redni br±z, co ju¿ siê w sumie do tego rozja¶niania wyp³uka³o. Dziêkuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cd_485x640.jpg (31,3 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 19576051_1705167926178808_1781185672_n.png (870,3 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 19578406_1705167876178813_123757608_n.png (997,3 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png 19622283_1705167889512145_1018364886_n.png (570,3 KB, 31 za³adowañ)
thatgirl_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-30, 08:38   #2151
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Friese Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze no troszkê ciemnie...
ostatnie dwie próby, mo¿e siê udaæ, spróbuj:

1.
szamponetka do wlosow joanna PLATYNOWY BLOND - mi kiedys ochladza³o, ale na ciutke jasniejszych niz Twoje ale mysle ze nie zaszkodzi, nie wyplukuje sie na rudo, warto spróbowaæ

bo juz szamponetka joanna nizszy poziom NATURALNY BLOND przy wyplukiwaniu moze troche miec rudego


- testowalam obie na jasnym blondzie


2.
w aptece za ok 3 -4 z³ mozesz kupic wodny roztwór fioletu gencjanowego
https://wlosymuszabycdlugie.blogspot...ozbyc-sie.html


3.
jak nie to to mo¿e k±piel w³a¶nie w farbie - ale nie jestem pewna, nie robilam tego i tylko czytalam//

Z
fioletem gancjanowym probowa³am, czyta³am te¿ o tym kiedy¶ wiêc zmiesza³am go z maseczk± i mam wa¿enie ¿e tylko koñce, tam gdzie w³osy s± ja¶niejsze, zrobi³y siê bardziej szare, a na górze nic siê nie zmieni³o. Kupi³am szamponetkê mo¿e jeszcze j± wypróbujê, a je¿eli to nic nie da to pozostaje mi tylko farbowanie.
Zastanawiam siê nad zrezygnowaniem z ombre i powrotem do farbowania ca³ych w³osów znów na blond, tylko znaj±c moje umiejêtno¶ci fryzjerskie jak zacznê kombinowaæ w domu to bêdzie jeszcze gorzej ni¿ jest teraz.
dariah4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-17, 11:46   #2152
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Nie bardzo wiem gdzie zadaæ to pytanie...

Jak równomiernie zafarbowaæ samemu w³osy, ¿eby nie powsta³y plamy? Kolor bez rozja¶niania, odcieñ podobny do odrostów. Z czym zmieszaæ farbê i oxydant? Wod±? Od¿ywk±?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-18, 15:28   #2153
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

ale po co chcesz mieszaæ co¶ oprócz farby i wody utlenionej? bierzesz porcjê farby i wody utlenionej, tyle, ile wskazuje producent (czyli w stosunku do farby proporcje 1:1, 1:1,5 - sprawdzisz na tubce albo w ulotce), mieszasz to, nak³adasz i tyle. Plamy bêd± tylko jesli ¼le na³o¿ysz farbê, najczê¶cie robi± siê, jak farby nak³ada siê za ma³o
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-24, 14:34   #2154
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

witajcie dziewczyny chcialabym uzyskac taki kolor jak u dziewczyny na zalaczonym zdjeciu czyli piekna miedziana rudosc bez czerwieni i zastanawiam sie jaka farbe wybrac;/
obecnie farbuje sie joanna plomienna iskra utleniacz 6% chcialabym zeby kolor byl bardziej intensywny i nie ciemnial az tak bardzo na koncach. Plomienna iskra daje piekny kolor ale problem jest taki ze odrost lapie mi bardzo intensywnie natomiast konce bardzo ciemno;/ Zastanawiam sie czy jesli uzyje utleniacza 9% to kolor wyjdzie sporo jasniejszy, rozwazam tez zakup farby loreal pure paprika albo mango.
Bede wdzieczna za kazda rade, od lat farbuje sie plomienna iskra wiec nie znam sie na farbowaniu zbytnio. A i jak cos to inne farby tez wchodza w gre
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (212,0 KB, 34 za³adowañ)
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-07-26, 22:11   #2155
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bardzo wiem gdzie zadaæ to pytanie...

Jak równomiernie zafarbowaæ samemu w³osy, ¿eby nie powsta³y plamy? Kolor bez rozja¶niania, odcieñ podobny do odrostów. Z czym zmieszaæ farbê i oxydant? Wod±? Od¿ywk±?
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
ale po co chcesz mieszaæ co¶ oprócz farby i wody utlenionej? bierzesz porcjê farby i wody utlenionej, tyle, ile wskazuje producent (czyli w stosunku do farby proporcje 1:1, 1:1,5 - sprawdzisz na tubce albo w ulotce), mieszasz to, nak³adasz i tyle. Plamy bêd± tylko jesli ¼le na³o¿ysz farbê, najczê¶cie robi± siê, jak farby nak³ada siê za ma³o
plamy te¿ s± od zmieszania farb ró¿nych marek
tak¿e tekila ¶mia³o jak masz wystarczajaca ilo¶æ farby i oxydantu - mozesz farbowac i nie baæ siê plam


Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie dziewczyny chcialabym uzyskac taki kolor jak u dziewczyny na zalaczonym zdjeciu czyli piekna miedziana rudosc bez czerwieni i zastanawiam sie jaka farbe wybrac;/
obecnie farbuje sie joanna plomienna iskra utleniacz 6% chcialabym zeby kolor byl bardziej intensywny i nie ciemnial az tak bardzo na koncach. Plomienna iskra daje piekny kolor ale problem jest taki ze odrost lapie mi bardzo intensywnie natomiast konce bardzo ciemno;/ Zastanawiam sie czy jesli uzyje utleniacza 9% to kolor wyjdzie sporo jasniejszy, rozwazam tez zakup farby loreal pure paprika albo mango.
Bede wdzieczna za kazda rade, od lat farbuje sie plomienna iskra wiec nie znam sie na farbowaniu zbytnio. A i jak cos to inne farby tez wchodza w gre
nie podpowiem ale jak ja farbowalam sie na rudo to mi fryzjerka mowila ze to NAJTRUDNIEJSZY odcien dla fryzjerow nawet, i musza myslec i zastanawiac sie jak na danych wlosach uzyskac efekt bardziej marchewkowy / czerwony / itp a co dopiero w domu... ja bym wydala kase na fryzjera i u niego podpatrzyla jaka marka i numerami i oxydantem farbuje....
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-15, 11:17   #2156
kejti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomo¶ci: 9
Jaki to kolor w³osów?

Witam! Jak my¶licie jaki to mo¿e byæ kolor w³osów?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3999-fajny-kolorek-wlosow-.jpg (48,9 KB, 41 za³adowañ)
kejti_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-18, 09:05   #2157
lapidynka88
Raczkowanie
 
Avatar lapidynka88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Jaki to kolor w³osów?

Cytat:
Napisane przez kejti_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Jak my¶licie jaki to mo¿e byæ kolor w³osów?
Podbijam Te¿ jestem ciekawa
I jak± farb± mo¿na by go uzyskaæ ?

Edytowane przez lapidynka88
Czas edycji: 2017-08-18 o 09:26
lapidynka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-18, 13:49   #2158
a510e57853ff0d7bb6eb359d83a24cf0293ee8f2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 14
cappuccino blonde :)

Heeeej !

Prosze Was pieknie o pomoc

przez ostatni rok moje wlosy byly rozjasniane do jasnego zimnego blondu, niestety ucierpiala na tym ich kondycja i postanowilam ich juz wiecej nie rozjasniac (zawsze robila to moja fryzjerka ).
Teraz na wlasna reke chcialabym po prostu polozyc na nie kolor najbardziej zblizony do mojego naturalnego, tzn taki cappucino blond, nie wiem jak nazwac :P wiecie moze jaka farba mi to pokryje ? slyszalam ze na rozjasnianych wlosach farba zawsze wychodzi ciemniejsza takze uzylam Loreal Stockholm 10.21 jednak wyszedl taki mysi zimny blond a odrosty lekko rudawe. Zalezy mi na kolorze takim jak na zalaczniku ? Wiecie moze jaka farba moze miec podobne rezultaty ?

Dziekuje pieknie za odpowiedzi
a510e57853ff0d7bb6eb359d83a24cf0293ee8f2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-18, 19:20   #2159
Aromatic78
Przyczajenie
 
Avatar Aromatic78
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

ja tam bym sama nie kombinowa³a - raz ju¿ mia³am nauczkê - od tego czasu chodzê z moimi w³osami do presti¿owych salonów - teraz na topie jest colorfulhair w salonach expert
Aromatic78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-20, 22:02   #2160
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Nie wiem co to jest, choæ by³am ze dwa razy. Ja teraz chorujê na ten kolor. Podpowiecie jak go wyczarowaæ i gdzie? <3

KentuckyG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.