kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 09:30   #1
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67

kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)


heej pytanie takie jak powyżej, czyli osoby zamierzające rozpocząć studia bądź studiujących zaocznie i pracujących , jeśli szukacie mieszkania w Krakowie od października najlepiej blisko centrum np. na ul. smoleńsk albo brakuje wam jednego lub dwóch współlokatorów ( bo razem z koleżanką szukamy) , ale w rozsądnych cenach. piszcie proszę, może się jakoś dogadamy dodam, że ja jestem przyszłą studentką zarządzania na WSH, a koleżanka pedagogiki na Krakowskiej Akademii więc osoby rozpoczynające naukę w tych szkołach również zapraszam do dyskusji gdyż nie mamy żadnych znajomych w tychże szkołach

Edytowane przez Roxana188
Czas edycji: 2009-06-19 o 09:32
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 23:21   #2
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Ja bym chętnie reflektowała, o ile nie zmienią mi się plany mieszkaniowe. Powoli rozglądam się za jakimś pokojem w Krakowie, jednak na 100% będę wiedziała dopiero w drugiej połowie lipca.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 04:57   #3
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość
heej pytanie takie jak powyżej, czyli osoby zamierzające rozpocząć studia bądź studiujących zaocznie i pracujących , jeśli szukacie mieszkania w Krakowie od października najlepiej blisko centrum np. na ul. smoleńsk albo brakuje wam jednego lub dwóch współlokatorów ( bo razem z koleżanką szukamy) , ale w rozsądnych cenach. piszcie proszę, może się jakoś dogadamy dodam, że ja jestem przyszłą studentką zarządzania na WSH, a koleżanka pedagogiki na Krakowskiej Akademii więc osoby rozpoczynające naukę w tych szkołach również zapraszam do dyskusji gdyż nie mamy żadnych znajomych w tychże szkołach


powodzenia



ps. co to jest WSH bo jeszcze o tym nie słyszalam a 'krakowska akademia' mowia teraz na KSW?
__________________

Edytowane przez Hazel Eyes
Czas edycji: 2009-06-21 o 04:59 Powód: dopisek
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:13   #4
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

podobny wątek : kliknij TUTAJ



życzę powodzenia i wytrwałości.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:29   #5
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie reflektowała, o ile nie zmienią mi się plany mieszkaniowe. Powoli rozglądam się za jakimś pokojem w Krakowie, jednak na 100% będę wiedziała dopiero w drugiej połowie lipca.
fajnie to odezwij się na meila czy coś

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość


powodzenia



ps. co to jest WSH bo jeszcze o tym nie słyszalam a 'krakowska akademia' mowia teraz na KSW?
noi co Ci tak do śmiechu WSH jest to Wyższa Szkoła Handlowa znajdująca się w centrum Krakowa, a KA Krakowska Szkoła Wyższa a co, jesteś zainteresowana czy tylko niepotrzebnie tracisz czas wystawiając głupie komenty lol
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:38   #6
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość
noi co Ci tak do śmiechu WSH jest to Wyższa Szkoła Handlowa znajdująca się w centrum Krakowa, a KA Krakowska Szkoła Wyższa a co, jesteś zainteresowana czy tylko niepotrzebnie tracisz czas wystawiając głupie komenty lol

do smiechu to mi z powodu twojej wizji mieszkania na ul. smolensk za "rozsadna cene" ;] na peeewno ci sie uda

nie slyszalam o WSH mimo ze jest w centrum miasta ;] duzo jest tych prywatnych szkółek i studium zaocznych wiec nie mam obowiazku znac wszystkich.
i widze ze KSW brnie ostro do przodu


nie, nie jestem zainteresowana, poprostu nie moglam sie powstrzymac od skomentowania twojego postu, co z reszta moge robic na tym forum, bo po to ono jest ;]
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:15   #7
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
do smiechu to mi z powodu twojej wizji mieszkania na ul. smolensk za "rozsadna cene" ;] na peeewno ci sie uda

nie slyszalam o WSH mimo ze jest w centrum miasta ;] duzo jest tych prywatnych szkółek i studium zaocznych wiec nie mam obowiazku znac wszystkich.
i widze ze KSW brnie ostro do przodu


nie, nie jestem zainteresowana, poprostu nie moglam sie powstrzymac od skomentowania twojego postu, co z reszta moge robic na tym forum, bo po to ono jest ;]
no tak się składa, że już znalazłam pare w śródmieściu a co, masz coś do prywatnych szkół? a Ty co studiujesz? pewnie nic, albo na UJ-cie lub AGH, skoro krytykujesz pozostałe, nie mając pewnie o nich zielonego pojęcia.....
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 20:22   #8
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość
no tak się składa, że już znalazłam pare w śródmieściu a co, masz coś do prywatnych szkół? a Ty co studiujesz? pewnie nic, albo na UJ-cie lub AGH, skoro krytykujesz pozostałe, nie mając pewnie o nich zielonego pojęcia.....
masz racje, na AGH studiuje. od tego roku planuje jeszcze drugi kierunek na UEK
i nie krytykuje tylko mowie ze nie wiem nic o ich istnieniu. pierwszy raz słysze nazwy WSH czy Krakowska Akademia

o KSW słyszalam, bo kto nie słyszal ale ze zmienili nazwe, baaa - status na akademie to nie wiedzialam ;]
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:50   #9
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
masz racje, na AGH studiuje. od tego roku planuje jeszcze drugi kierunek na UEK
i nie krytykuje tylko mowie ze nie wiem nic o ich istnieniu. pierwszy raz słysze nazwy WSH czy Krakowska Akademia

o KSW słyszalam, bo kto nie słyszal ale ze zmienili nazwe, baaa - status na akademie to nie wiedzialam ;]
wiedzialam. tylko prawdziwki z UJ i AGH myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i mają wąty do innych szkół, a nigdy tam nie studiowali;> to już wiesz ;] włącz sobie youtuba , tam nawet jest prezentacja WSH ;>;p ja na zarządzanie idę. to powodzenia ;]
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:25   #10
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość
wiedzialam. tylko prawdziwki z UJ i AGH myślą, że pozjadali wszystkie rozumy i mają wąty do innych szkół, a nigdy tam nie studiowali;> to już wiesz ;] włącz sobie youtuba , tam nawet jest prezentacja WSH ;>;p ja na zarządzanie idę. to powodzenia ;]
oj oj oj!! dziewcze wyluzuj! nikt nie twierdzi ze wszystkie rozumy pozjadalismy. chodzi o to ze nie znamy takich szkol bo nigdy nikt z nas sie nie interesowal szkolami prywatnymi.
i fakt - nigdy tam nie studiowalam i nie zamierzam studiowac bo mam ambitniejsze plany.
nawet prezentacja jest na youtubie? oooo o znaczy ze dobra szkola, dobra, chyba zmienie uczlenie, bo nie wiem czy agh ma prezentacje na youtubie ;]
nie wiem czemu te "prywaciaki" sie tak denerwuja jak sie mowi o ich uczelniach. kompleksy jakies czy cos? nastepnym razem wyluzuj bo nie o klotnie tu chodzi ale o zdrowa dyskusje.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

no tak... dziwisz sie ze nie slyszalam jak tam tylko 2 kierunki są.
SM i zarzadzanie.
ciekawe jakie te SM są...
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 07:15   #11
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
oj oj oj!! dziewcze wyluzuj! nikt nie twierdzi ze wszystkie rozumy pozjadalismy. chodzi o to ze nie znamy takich szkol bo nigdy nikt z nas sie nie interesowal szkolami prywatnymi.
i fakt - nigdy tam nie studiowalam i nie zamierzam studiowac bo mam ambitniejsze plany.
nawet prezentacja jest na youtubie? oooo o znaczy ze dobra szkola, dobra, chyba zmienie uczlenie, bo nie wiem czy agh ma prezentacje na youtubie ;]
nie wiem czemu te "prywaciaki" sie tak denerwuja jak sie mowi o ich uczelniach. kompleksy jakies czy cos? nastepnym razem wyluzuj bo nie o klotnie tu chodzi ale o zdrowa dyskusje.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

no tak... dziwisz sie ze nie slyszalam jak tam tylko 2 kierunki są.
SM i zarzadzanie.
ciekawe jakie te SM są...
;p ale ja się nie denerwuję, irytuje mnie jednak jak ludzie krytykują coś o czym nie mają pojęcia.....no wiesz, nie każdy ma dane dostać się do państwowych szkół, kiedy miejsca tam zajmą tacy jak Ty ;p ( nie mówię tu o sobie, gdyż ja nawet nie składam do państwowych). A kompleksów żadnych nie mam, wręcz przeciwnie, cieszę się, że będę studiowała w lepszych warunkach niż wy, gdyż szkoła ta zajęła 1 miejsce, jeśli chodzi o nauczanie i 2 pod względem warunków studiowania, więc może nie krytykuj tyle
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 15:09   #12
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość
;p ale ja się nie denerwuję, irytuje mnie jednak jak ludzie krytykują coś o czym nie mają pojęcia.....no wiesz, nie każdy ma dane dostać się do państwowych szkół, kiedy miejsca tam zajmą tacy jak Ty ;p ( nie mówię tu o sobie, gdyż ja nawet nie składam do państwowych). A kompleksów żadnych nie mam, wręcz przeciwnie, cieszę się, że będę studiowała w lepszych warunkach niż wy, gdyż szkoła ta zajęła 1 miejsce, jeśli chodzi o nauczanie i 2 pod względem warunków studiowania, więc może nie krytykuj tyle
1) DO CIEBIE DZIEWCZYNO NIE DOCIERA ZE TO NIE JEST KRYTYKA?!?!?!
2) czyli tacy, którzy są ambitniejsi, wiecej sie ucza, lepiej zdaja mature i dzieki temu ucza sie w lepszych szkołach. faktycznie, źli z nas ludzie.
3) na pewno nie bez powodu....
4) a skad wiesz w jakich warunkach ja studiuje? bo co? bo AGH nie ma jeszcze odnowionych kilku budynkow? zwroc uwage jaka powierzchnie ma AGH a jaka twoja szkółka na Smoleńsku. i na to, ze ja studiuje na panstwowej - Ty na prywatnej (być moze bedziesz studiowala)
5) sprawdz kryteria. nie braly udzialu w tym rankingu szkoly publiczne.
6) jak do ściany!! wszystko sie odbija! i dziwic sie ze tacy ludzie sie na dobre uczelnie nie dostają....

reasumujac: nie przekonasz mnie ze WSH () jest lepsza od AGH
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:38   #13
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
1) DO CIEBIE DZIEWCZYNO NIE DOCIERA ZE TO NIE JEST KRYTYKA?!?!?!
2) czyli tacy, którzy są ambitniejsi, wiecej sie ucza, lepiej zdaja mature i dzieki temu ucza sie w lepszych szkołach. faktycznie, źli z nas ludzie.
3) na pewno nie bez powodu....
4) a skad wiesz w jakich warunkach ja studiuje? bo co? bo AGH nie ma jeszcze odnowionych kilku budynkow? zwroc uwage jaka powierzchnie ma AGH a jaka twoja szkółka na Smoleńsku. i na to, ze ja studiuje na panstwowej - Ty na prywatnej (być moze bedziesz studiowala)
5) sprawdz kryteria. nie braly udzialu w tym rankingu szkoly publiczne.
6) jak do ściany!! wszystko sie odbija! i dziwic sie ze tacy ludzie sie na dobre uczelnie nie dostają....

reasumujac: nie przekonasz mnie ze WSH () jest lepsza od AGH
Hazel Eyes KSW zmieniło nazwę, bo za dużo już było możliwości rozwijania ich skrótu a teraz od KA to już ciężej

Nie masz co wchodzić z Roxanną w polemikę, bo ona raczej nie zrozumie, że WSH jest najlepsza ale chyba tylko z nazwy, wręcz prawie jak Szkoła Główna Handlowa (SGH)

A że jest to forum ogólnodostępne to i ja się wypowiem. Szkółki prywatne są dla mnie niczym, bo już bym wolała iść zaocznie na państwową (gdzie o dostanie się nie jest ciężko), gdzie wiem jaki poziom, jacy są wykładowcy niż bulić za tą, że podczas sesji łatwiej o 5 w indeksie.
A co do mieszkania to nie rozumiem po co Ci blisko Smoleńsk , skoro Twoja koleżanka idzie na KA? Dwie uczelnie nie są obok siebie. Radzę szukać za rozsądne cenę poza centrum, bo jak wiesz albo nie w Krk dawno już jest komunikacja miejska całkiem dobra, więc nie będzie problemu z dojazdem.
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:17   #14
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

moim zdaniem niegatywne opinie o prywatnych szkołach wynikaja tylko ze zwykłej złośliwości (czesto osób z panstwowych szkoł)....dlaczego??? sam fakt ze sie placi za nauke wymusza na uczelni odpowiedni poziom...kadra jest na poziomie i zalezy im na studentach... poza tym na prywatnej uczelni sa interesujace kierunki nie tak ja na państowych... nie to zebym cos miala do takich szkól kazdy robi jak uwaza....
ja sie wybieram na ksw ponieważ najbrdziej mi ta szkoła odpowiada nie dlatego ze nie trzeba sie uczyc bo to oczywsicie nie prawda... bo w kazdej szkole trzeba sie uczyc -nie mozna kupic sobie wykształcenia bo jesli by tak bylo to kazdy by tak robił
zreszta nie wazne jaka szkola wazne ze czlowiek chce sie uczyc

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

aaha i co do mieszkania... jesli sie dobrze szuka to mozna znalesc fajne mieszkanko w centrum za rozsadna cene:p zreszta moim zdaniem lepiej dolozyc troche a mieszkac blisko niz dojezdzac do uczelni godzine a placic mniej.................; )
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:21   #15
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
moim zdaniem niegatywne opinie o prywatnych szkołach wynikaja tylko ze zwykłej złośliwości (czesto osób z panstwowych szkoł)....dlaczego??? sam fakt ze sie placi za nauke wymusza na uczelni odpowiedni poziom...kadra jest na poziomie i zalezy im na studentach... poza tym na prywatnej uczelni sa interesujace kierunki nie tak ja na państowych... nie to zebym cos miala do takich szkól kazdy robi jak uwaza....
ja sie wybieram na ksw ponieważ najbrdziej mi ta szkoła odpowiada nie dlatego ze nie trzeba sie uczyc bo to oczywsicie nie prawda... bo w kazdej szkole trzeba sie uczyc -nie mozna kupic sobie wykształcenia bo jesli by tak bylo to kazdy by tak robił
zreszta nie wazne jaka szkola wazne ze czlowiek chce sie uczyc

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

aaha i co do mieszkania... jesli sie dobrze szuka to mozna znalesc fajne mieszkanko w centrum za rozsadna cene:p zreszta moim zdaniem lepiej dolozyc troche a mieszkac blisko niz dojezdzac do uczelni godzine a placic mniej.................; )
A póżniej przyszły pracodawca zobaczy w cv i nie dość, że mało znana uczelnia to jeszcze kierunek, o którym nie słyszał ciekawe co zrobi z rekrutem?
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:31   #16
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

ksw jest bardzooooo znana uczelnia hehe zaryzykuje i go przyjmie zreszta ja sie wybieram na pedag. resocjalizacyjna;p wiec to raczej znany kierunek;p;p
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:36   #17
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Przeglądnęłam ofertę KSW i faktycznie są kierunki, których nie ma na państwowych prawo, pedagogika, ba nawet malarstwo czy ekonomia

A dlaczego studenci szkół pańswtowych mieli by być złośliwi? Bo nie mają szansy wydać pieniedzy akurat na naukę? Pomyśl co mówisz... Mnie poprostu denerwują te wszystkie szkółki i "studenci", którzy idą, płacą i "studiują", a maturę ledwo zdali Studia stają się bardzo powszechne, a kiedyś były tylko dla nielicznych, tych najmądrzejszych, którzy stali się świetnymi prawnikami, pedagogami czy psychologami. Bo to była elita... A teraz aż roi się od specjalistów zarządzania, marketingu, pseudo-pedagogów.

Ps. często pracodawcy w swoich ofertach pracy wyrażnie podkreślają, że nie chcą ludzi po ksw, już nie raz spotkałam się z takim ogłoszeniem
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:50   #18
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

a nie złośliwi??? jakos nie spotkalam sie z ludzmi ktorzy studiuja na prywatnej uczelni zeby zle wypowiadali sie o panstwowej.... za to wy czesto zle mowicie o tych prywatnych szkolach... nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... no tak teraz kazdy idzie na studia.. ze ktos idzie na prywatna wcale nie znaczy ze zdal minimalnie maturne... co do mnie... poszla bym
na panstwowa ale resocjalizacja jest tylko na uj;p a tam nie cche isc
no moze i pisza ze ich nie chca ale czasem lepszy specjalista wychodzi z prywatnje uczelni niz z tej panstwowej... gdzie pozniom z roku na rok sie obniza
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:56   #19
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
a nie złośliwi??? jakos nie spotkalam sie z ludzmi ktorzy studiuja na prywatnej uczelni zeby zle wypowiadali sie o panstwowej.... za to wy czesto zle mowicie o tych prywatnych szkolach... nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... no tak teraz kazdy idzie na studia.. ze ktos idzie na prywatna wcale nie znaczy ze zdal minimalnie maturne... co do mnie... poszla bym
na panstwowa ale resocjalizacja jest tylko na uj;p a tam nie cche isc
no moze i pisza ze ich nie chca ale czasem lepszy specjalista wychodzi z prywatnje uczelni niz z tej panstwowej... gdzie pozniom z roku na rok sie obniza
Znaczy Ciebie nie chcą raczej albo nie myślisz racjonalnie i nie masz co z kasą robić
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:02   #20
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

nie;p to ja nie chce isc na uj ale mniejsza z tym no prosze Cie.... przeciez to logiczne ze wolalabym nie placic za studia.... ale ze tylko ta szkola jest na dobrym poziomie wiec bd płacic a ty gdzie studiujesz ze tak bronisz tych panstowych??? zreszta wogole jak moze sie ktos wypowiadac o prywanej uczelni skoro nie mial z nia doczynienia;p;p
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:49   #21
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
moim zdaniem niegatywne opinie o prywatnych szkołach wynikaja tylko ze zwykłej złośliwości (czesto osób z panstwowych szkoł)....dlaczego??? sam fakt ze sie placi za nauke wymusza na uczelni odpowiedni poziom...kadra jest na poziomie i zalezy im na studentach... poza tym na prywatnej uczelni sa interesujace kierunki nie tak ja na państowych... nie to zebym cos miala do takich szkól kazdy robi jak uwaza....
ja sie wybieram na ksw ponieważ najbrdziej mi ta szkoła odpowiada nie dlatego ze nie trzeba sie uczyc bo to oczywsicie nie prawda... bo w kazdej szkole trzeba sie uczyc -nie mozna kupic sobie wykształcenia bo jesli by tak bylo to kazdy by tak robił
zreszta nie wazne jaka szkola wazne ze czlowiek chce sie uczyc

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

aaha i co do mieszkania... jesli sie dobrze szuka to mozna znalesc fajne mieszkanko w centrum za rozsadna cene:p zreszta moim zdaniem lepiej dolozyc troche a mieszkac blisko niz dojezdzac do uczelni godzine a placic mniej.................; )
Cytat:
ale czasem lepszy specjalista wychodzi z prywatnje uczelni niz z tej panstwowej... gdzie pozniom z roku na rok sie obniza
Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
a nie złośliwi??? jakos nie spotkalam sie z ludzmi ktorzy studiuja na prywatnej uczelni zeby zle wypowiadali sie o panstwowej.... za to wy czesto zle mowicie o tych prywatnych szkolach... nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... no tak teraz kazdy idzie na studia.. ze ktos idzie na prywatna wcale nie znaczy ze zdal minimalnie maturne... co do mnie... poszla bym
na panstwowa ale resocjalizacja jest tylko na uj;p a tam nie cche isc
no moze i pisza ze ich nie chca ale czasem lepszy specjalista wychodzi z prywatnje uczelni niz z tej panstwowej... gdzie pozniom z roku na rok sie obniza
Przeczysz sobie

Pozatym nie wypisuj rzeczy, o których nie masz pojęcia. Płacenie za uczelnie wymusza na niej głównie to, żeby studenta zatrzymać (czytaj nie oblewamy) i żeby był zadowolony (czytaj ocenki ładne).
Mam dużo znajomych na prywatnych i nie uważam ich za gorszych, bo różnie się losy ludzi toczą- to że nie dostali się na państwową to często brak szczęścia. Niekoniecznie też to ja będę miała lepszą pracę. Także krytykuje Ciebie, a nie wszystkich studentów prywatnych uczelni

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:53
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:05   #22
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
oooo o znaczy ze dobra szkola, dobra, chyba zmienie uczlenie, bo nie wiem czy agh ma prezentacje na youtubie ;]
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:43   #23
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

na Krowodrzy są całkiem tanie mieszkania, no i centrum NH, niedawno szukałam i fajne ceny - nawet 250 za miejsce w pokoju plus media.
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:11   #24
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
nie;p to ja nie chce isc na uj ale mniejsza z tym no prosze Cie.... przeciez to logiczne ze wolalabym nie placic za studia.... ale ze tylko ta szkola jest na dobrym poziomie wiec bd płacic a ty gdzie studiujesz ze tak bronisz tych panstowych??? zreszta wogole jak moze sie ktos wypowiadac o prywanej uczelni skoro nie mial z nia doczynienia;p;p
Piszesz w taki sposób jak byś uważała, że KSW jest lepsza o UJ wolisz płacić za studia na KSW, niż darmowo studiować na jakimś Uniwerku czyli Cię nie chcą nie osłabiaj mnie ja nie bronię państwowych tylko rankingi mówią same za siebie
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 07:43   #25
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
1) DO CIEBIE DZIEWCZYNO NIE DOCIERA ZE TO NIE JEST KRYTYKA?!?!?!
2) czyli tacy, którzy są ambitniejsi, wiecej sie ucza, lepiej zdaja mature i dzieki temu ucza sie w lepszych szkołach. faktycznie, źli z nas ludzie.
3) na pewno nie bez powodu....
4) a skad wiesz w jakich warunkach ja studiuje? bo co? bo AGH nie ma jeszcze odnowionych kilku budynkow? zwroc uwage jaka powierzchnie ma AGH a jaka twoja szkółka na Smoleńsku. i na to, ze ja studiuje na panstwowej - Ty na prywatnej (być moze bedziesz studiowala)
5) sprawdz kryteria. nie braly udzialu w tym rankingu szkoly publiczne.
6) jak do ściany!! wszystko sie odbija! i dziwic sie ze tacy ludzie sie na dobre uczelnie nie dostają....

reasumujac: nie przekonasz mnie ze WSH () jest lepsza od AGH
hmm to Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdyż ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać. zwisa mi to gdzie kto chodzi i nikomu ubliżać z tego powodu nie będę czasem jest tak, że słabsi lepiej sobie radzą na studiach czy nawet lepiej zdają maturę...tak jest i tyle i trzeba się z tym pogodzić, gdzie chociaż się zakuwa, znajdzie się taki co się nic nie uczy i zalicza wszystkie egzaminy niewiadomo jakim cudem


Hazel Eyes: ciekawe jakie te SM są...
twierdzisz, że czytać nie umiem, a powyższe zdanie jak mam interpretować, jak to nie jest krytyka to jakaś ironia z Twojej strony.
anyway pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazda89 Pokaż wiadomość
Piszesz w taki sposób jak byś uważała, że KSW jest lepsza o UJ wolisz płacić za studia na KSW, niż darmowo studiować na jakimś Uniwerku czyli Cię nie chcą nie osłabiaj mnie ja nie bronię państwowych tylko rankingi mówią same za siebie
nie kłocić się! GWIAZDO nie napisałaś gdzież to studiujesz;> i czy wiesz coś o KSW czy masz swoje zdanie na ten temat czy tylko powtarzasz " bo ludzie tak mówią"czasem bywa tak, że ludzie po prywatnych lepiej sobie radzą w życiu. wszystko zależy od danej osoby, szczęścia, znajomości po państwowej może i ktoś być dobry, ale bez protekcji są nikłe szanse na dobrą pracę ( choć niektórym się to udaje).
chciałam przypomnieć jednak, że temat tego forum jest inny aniżeli "LEPSZE PRYWATNE CZY PAŃSTWOWE" więc prosiłabym jednak pisać zwięźle na temat

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
;p
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 08:19   #26
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Roxana188 Pokaż wiadomość

nie kłocić się! GWIAZDO nie napisałaś gdzież to studiujesz;> i czy wiesz coś o KSW czy masz swoje zdanie na ten temat czy tylko powtarzasz " bo ludzie tak mówią"czasem bywa tak, że ludzie po prywatnych lepiej sobie radzą w życiu. wszystko zależy od danej osoby, szczęścia, znajomości po państwowej może i ktoś być dobry, ale bez protekcji są nikłe szanse na dobrą pracę ( choć niektórym się to udaje).
chciałam przypomnieć jednak, że temat tego forum jest inny aniżeli "LEPSZE PRYWATNE CZY PAŃSTWOWE" więc prosiłabym jednak pisać zwięźle na temat
Ok. Startuję na państwowe uczelnie: AWF i AM. Mam swoje zdanie, bo znam ludzi na prywatnych uczelniach i nikt o zdrowych zmysłach tam nie idzie, tylko nie ma innej możliwości studiowania niż na prywatnej (bo słabe wyniki).

Ech kurczę, nie mam protekcji, więc raczej będę bezrobotną. A Wy po prywatnych macie już zagwarantowaną pracę w wielkich firmach, że tak piszesz?

Czemu nie patrzysz z perspektywy przyszłego pracodawcy? Co jeśli on będzie miał dwie kandydatury: jedna Twoja z WSH, a druga z SGH (najlepszej uczelni ekonomicznej, tak jakbys nie wiedziała)?

Mi się wydaję, że Ty jesteś z jakiejś małej wioski i jesteś pełna dumy, że idziesz na studia do KRAKOWA i do tego na PRYWATNĄ uczelnie. Zawsze to lepiej brzmi jak się znajomym opowiada, którzy dostali na się na AGH czy UP i będą mieszkać w akademikach
__________________
kochana i kochająca

Edytowane przez gwiazda89
Czas edycji: 2009-06-25 o 08:20
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:51   #27
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

dobra przestanmy juz;p temat dot kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk a nie prywatnych uczelnie: p:

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

i wcale nie uważam że KSw jest najlepsze

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

ja osobiście jestem za mieszkaniem w akademiku ale ze ksw ma taki a nie inny akademik wiec jestem zmuszona szukac mieszkania.....

Edytowane przez irmelin
Czas edycji: 2009-06-25 o 10:48
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:14   #28
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
moim zdaniem niegatywne opinie o prywatnych szkołach wynikaja tylko ze zwykłej złośliwości (czesto osób z panstwowych szkoł)....dlaczego??? sam fakt ze sie placi za nauke wymusza na uczelni odpowiedni poziom...kadra jest na poziomie i zalezy im na studentach... poza tym na prywatnej uczelni sa interesujace kierunki nie tak ja na państowych... nie to zebym cos miala do takich szkól kazdy robi jak uwaza....
ja sie wybieram na ksw ponieważ najbrdziej mi ta szkoła odpowiada nie dlatego ze nie trzeba sie uczyc bo to oczywsicie nie prawda... bo w kazdej szkole trzeba sie uczyc -nie mozna kupic sobie wykształcenia bo jesli by tak bylo to kazdy by tak robił
zreszta nie wazne jaka szkola wazne ze czlowiek chce sie uczyc

aaha i co do mieszkania... jesli sie dobrze szuka to mozna znalesc fajne mieszkanko w centrum za rozsadna cene:p zreszta moim zdaniem lepiej dolozyc troche a mieszkac blisko niz dojezdzac do uczelni godzine a placic mniej.................; )

1) hahaha a jakiż to poziom naucznia ma ksw?
2) ta kadra na poziomie to wykladowcy panstwowych szkół ktorzy dorabiaja na ksw. i sami opowiadaja nam pozniej na wykladach jakie z was "zdolniachy" i nie ukrywam nasmiewaja sie z was
3) wazne, dla mnie wazne jaka szkoła. chce miec ładny dyplom i zachecajace CV, a nie nowe ławki na najnowoczesniejszych salach wykladowych na ksw i byc bez szans na prace.
4) te pierwszaki coraz bardziej burżujskie sie robią. życze ci akademika na prokocimiu!


Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
ksw jest bardzooooo znana uczelnia:) hehe zaryzykuje i go przyjmie zreszta ja sie wybieram na pedag. resocjalizacyjna;p wiec to raczej znany kierunek;p;p
1) zastanow sie z cvzego znana jest ksw
2) słyszalas moze o tym ze po medycynie na ksw nie chca przyjmowac nowych doktorow do szpitali? nie po ksw? wiesz co powiedzial majchrowski, syn prezydenta krakowa, wlasciciel tej wspanialej szkoly? ze wybuduje nowe szpitale i zastrudni swoich absolwentow ;] mam nadzieje ze tylko studenci ksw beda sie w nich leczyc.

Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
a nie złośliwi??? jakos nie spotkalam sie z ludzmi ktorzy studiuja na prywatnej uczelni zeby zle wypowiadali sie o panstwowej.... za to wy czesto zle mowicie o tych prywatnych szkolach... nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc... no tak teraz kazdy idzie na studia.. ze ktos idzie na prywatna wcale nie znaczy ze zdal minimalnie maturne... co do mnie... poszla bym
na panstwowa ale resocjalizacja jest tylko na uj ;p a tam nie cche isc
no moze i pisza ze ich nie chca ale czasem lepszy specjalista wychodzi z prywatnje uczelni niz z tej panstwowej... gdzie pozniom z roku na rok sie obniza
1) nie tylko.
myslalam ze na takie stwierdzenie: nie chce isc na UJ. moze pozwolic sobie tylko wyjatkowo zdolny student, ktory ma szanse sie dostac, ale z wielu powodow nie chce.
2) boooziuu... skad te informacje?
wiesz dlaczego sie obniza? bo buduja te WSH KSW WSZiBy i inne bzdury, ktore podbieraja nam co zamożniejszych studentow, ale jednak zdolnych i na ich miejsce przyjmowane są głąby, ktorych miejsce jest na ksw. ale nie martw sie. tacy ludzie zazwyczaj po pierwszym sem. odpadają.


Cytat:
Napisane przez irmelin Pokaż wiadomość
nie;p to ja nie chce isc na uj ale mniejsza z tym no prosze Cie.... przeciez to logiczne ze wolalabym nie placic za studia.... ale ze tylko ta szkola jest na dobrym poziomie wiec bd płacic a ty gdzie studiujesz ze tak bronisz tych panstowych??? zreszta wogole jak moze sie ktos wypowiadac o prywanej uczelni skoro nie mial z nia doczynienia;p;p

KSW lepsze niż UJ
WSH lepsza niż AGH
chyba koniec siwata jest juz blisko.....

powiedz nam co dla ciebie oznacza "dobry poziom"? że są nowe krzesełka i tablice, czy moze ze jest tam w cholere burżujskich dzieci bogatych rodziców i lasek w szpilkach, ktore mysla ze korytarze KSW to wybieg dla modelek?

a z Roxana188 zakonczylam rozmowe, bo polemika z nia to jak studia na WSH. "wyższy poziom" ;]


Cytat:
Napisane przez gwiazda89 Pokaż wiadomość
Mi się wydaję, że Ty jesteś z jakiejś małej wioski i jesteś pełna dumy, że idziesz na studia do KRAKOWA i do tego na PRYWATNĄ uczelnie. Zawsze to lepiej brzmi jak się znajomym opowiada, którzy dostali na się na AGH czy UP i będą mieszkać w akademikach
do KRAKOWA, na PRYWATNĄ, która jest na STARYM MIEŚCIE, i sama bedzie mieszkac w CENTRUM.

i tylko patrzec jak ego rośnie

gwiazdo
pieknie to podsumowalas
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:33   #29
irmelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
1) hahaha a jakiż to poziom naucznia ma ksw?
2) ta kadra na poziomie to wykladowcy panstwowych szkół ktorzy dorabiaja na ksw. i sami opowiadaja nam pozniej na wykladach jakie z was "zdolniachy" i nie ukrywam nasmiewaja sie z was
3) wazne, dla mnie wazne jaka szkoła. chce miec ładny dyplom i zachecajace CV, a nie nowe ławki na najnowoczesniejszych salach wykladowych na ksw i byc bez szans na prace.
4) te pierwszaki coraz bardziej burżujskie sie robią. życze ci akademika na prokocimiu!




1) zastanow sie z cvzego znana jest ksw
2) słyszalas moze o tym ze po medycynie na ksw nie chca przyjmowac nowych doktorow do szpitali? nie po ksw? wiesz co powiedzial majchrowski, syn prezydenta krakowa, wlasciciel tej wspanialej szkoly? ze wybuduje nowe szpitale i zastrudni swoich absolwentow ;] mam nadzieje ze tylko studenci ksw beda sie w nich leczyc.



1) nie tylko.
myslalam ze na takie stwierdzenie: nie chce isc na UJ. moze pozwolic sobie tylko wyjatkowo zdolny student, ktory ma szanse sie dostac, ale z wielu powodow nie chce.
2) boooziuu... skad te informacje?
wiesz dlaczego sie obniza? bo buduja te WSH KSW WSZiBy i inne bzdury, ktore podbieraja nam co zamożniejszych studentow, ale jednak zdolnych i na ich miejsce przyjmowane są głąby, ktorych miejsce jest na ksw. ale nie martw sie. tacy ludzie zazwyczaj po pierwszym sem. odpadają.





KSW lepsze niż UJ
WSH lepsza niż AGH
chyba koniec siwata jest juz blisko.....

powiedz nam co dla ciebie oznacza "dobry poziom"? że są nowe krzesełka i tablice, czy moze ze jest tam w cholere burżujskich dzieci bogatych rodziców i lasek w szpilkach, ktore mysla ze korytarze KSW to wybieg dla modelek?

a z Roxana188 zakonczylam rozmowe, bo polemika z nia to jak studia na WSH. "wyższy poziom" ;]




do KRAKOWA, na PRYWATNĄ, która jest na STARYM MIEŚCIE, i sama bedzie mieszkac w CENTRUM.

i tylko patrzec jak ego rośnie

gwiazdo
pieknie to podsumowalas

PO 1JA NIE POWIEDZIALAM ZE CHCE MIESZKAC W CENTRUM.... BO NIE MAM ZAMIARU PLACI 800 ZL ZA POKOJ...PO 2 NIE MUSISZ MI ZYCZYC AKADEMIKA NA PROKOCIUMI BO SIE TAM NIE WYBIERAM... A PO 3 WCALE NIE UWAZAM ZE KSW JEST LEPSZE OD UJ... A PO 4 NIE MA MEDYCYNY NA KSW....
irmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:49   #30
Roxana188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: kto szuka wspólokatora lub mieszkania w Krk?? piszcie:)

Cytat:
Napisane przez gwiazda89 Pokaż wiadomość
Ok. Startuję na państwowe uczelnie: AWF i AM. Mam swoje zdanie, bo znam ludzi na prywatnych uczelniach i nikt o zdrowych zmysłach tam nie idzie, tylko nie ma innej możliwości studiowania niż na prywatnej (bo słabe wyniki).

Ech kurczę, nie mam protekcji, więc raczej będę bezrobotną. A Wy po prywatnych macie już zagwarantowaną pracę w wielkich firmach, że tak piszesz?

Czemu nie patrzysz z perspektywy przyszłego pracodawcy? Co jeśli on będzie miał dwie kandydatury: jedna Twoja z WSH, a druga z SGH (najlepszej uczelni ekonomicznej, tak jakbys nie wiedziała)?

Mi się wydaję, że Ty jesteś z jakiejś małej wioski i jesteś pełna dumy, że idziesz na studia do KRAKOWA i do tego na PRYWATNĄ uczelnie. Zawsze to lepiej brzmi jak się znajomym opowiada, którzy dostali na się na AGH czy UP i będą mieszkać w akademikach
<hahaha> ej słuchaj, ja tu grzecznie, a Ty...koleżanko przecież ja nic nie mówię, twierdzę jednak, że takie przypadki będą, są i były a o mnie się nie martw, poradzę sobie;> ba, nawet planuję pójść na drugi kierunek, co by można pracę lepiej znaleźć po studiach. hmm masz rację, do państwowej się nie dostanę, ale nie ubolewam nad tym ani też żył sobie podcinać nie będę z tego powodu a Tobie szczerze życzę Ci powodzenia pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
1) hahaha a jakiż to poziom naucznia ma ksw?
2) ta kadra na poziomie to wykladowcy panstwowych szkół ktorzy dorabiaja na ksw. i sami opowiadaja nam pozniej na wykladach jakie z was "zdolniachy" i nie ukrywam nasmiewaja sie z was
3) wazne, dla mnie wazne jaka szkoła. chce miec ładny dyplom i zachecajace CV, a nie nowe ławki na najnowoczesniejszych salach wykladowych na ksw i byc bez szans na prace.
4) te pierwszaki coraz bardziej burżujskie sie robią. życze ci akademika na prokocimiu!




1) zastanow sie z cvzego znana jest ksw
2) słyszalas moze o tym ze po medycynie na ksw nie chca przyjmowac nowych doktorow do szpitali? nie po ksw? wiesz co powiedzial majchrowski, syn prezydenta krakowa, wlasciciel tej wspanialej szkoly? ze wybuduje nowe szpitale i zastrudni swoich absolwentow ;] mam nadzieje ze tylko studenci ksw beda sie w nich leczyc.



1) nie tylko.
myslalam ze na takie stwierdzenie: nie chce isc na UJ. moze pozwolic sobie tylko wyjatkowo zdolny student, ktory ma szanse sie dostac, ale z wielu powodow nie chce.
2) boooziuu... skad te informacje?
wiesz dlaczego sie obniza? bo buduja te WSH KSW WSZiBy i inne bzdury, ktore podbieraja nam co zamożniejszych studentow, ale jednak zdolnych i na ich miejsce przyjmowane są głąby, ktorych miejsce jest na ksw. ale nie martw sie. tacy ludzie zazwyczaj po pierwszym sem. odpadają.





KSW lepsze niż UJ
WSH lepsza niż AGH
chyba koniec siwata jest juz blisko.....

powiedz nam co dla ciebie oznacza "dobry poziom"? że są nowe krzesełka i tablice, czy moze ze jest tam w cholere burżujskich dzieci bogatych rodziców i lasek w szpilkach, ktore mysla ze korytarze KSW to wybieg dla modelek?

a z Roxana188 zakonczylam rozmowe, bo polemika z nia to jak studia na WSH. "wyższy poziom" ;]




do KRAKOWA, na PRYWATNĄ, która jest na STARYM MIEŚCIE, i sama bedzie mieszkac w CENTRUM.

i tylko patrzec jak ego rośnie

gwiazdopieknie to podsumowalas
: hahaha: ale wy jesteście dziwne ;p do roboty się wziąć, a nie głupoty pisać. ja w pracy jestem i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie przeczytać tego szefowi, ale już nie możemy wytrzymać ze śmiechu nie będę pisać skąd jestem, bo i tak nie uwierzycie a do Krakowa idę tylko z tego względu, że podoba mi się to miasto i potrzebuje zmian, a nie że jakieś niewiadomo jak duże, nie przesadzajmy. a o mieszanie też nie będę się kłóciła, że dojeżdżać 2h nie zamierzam, mieszkając na Nowej Hucie czy gdzieś tam, jakby bliżej nie możnabyło noi przy okazji będę miała wszędzie blisko, nie tak jak wy przypuszczam skoro takie brednie wypisujecie tak się składa, że jestem rok starsza od WAS i trochę przez ten czas zwiedziłam i jak chciałabym to za granicą mogłam się uczyć i mieć dobrą pracę ( żeby nie było zbędnych komentarzy dodam, że nie na zmywaku ) jak się umie angielski to sie ma. jednak wróciłam do swojego ojczystego kraju rządzonym przez złodziei i gdzie pełno chamstwa, złośliwości i zazdrości. aaa właśnie, nie pieprz już tyle, bo nie ma medycyny na KSW więc nie dziwota, że nie chcą przyjmować lekarzy z tejże szkoły<hahaha> cya

Edytowane przez Roxana188
Czas edycji: 2009-06-25 o 11:57
Roxana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.