pomoc dla Adasia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 08:23   #1
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664

pomoc dla Adasia


--------------------------------------------------------------------------------

List kopiuje z wątku,w którym udzielam się regularnie,nie chce pisac drugi raz tego samego.


Kochane Jestem z Wami tu od dawna,i myśle ze mogłabym Was prosic o przysługę.Jestem osobą,która nagłaśnia sprawy związane w chorymi dziećmi.
A niewątpliwie taką jest Adaś.Ostatnio byłam u Adasia w szpitalu( jest w tym momencie w Krakowie-szpital Prokocim ,czeka na skomplikowaą operacje serduszka)
zawiozłam mu chusteczki,pampki,oliwki, kremy.Adaś ujął mnie swoimi kochanymi oczkami-ma takie piękne piwne,waży 5,500 -urodził się we wrześniu.Widać mu żeberka,nóżki ma jak patyczki.Nie umie śmiac się,śsie kciuka i potrzebuje ogrom miłości ,niestety podejrzewamy,że matka traktuje go jak skarbonke,ma ona 25 lat,4 dzieci wraz z Adasiem.Adaś przez kilka dni był sam w Krakowie,bo mama podobno nie miała za co przyjechać,a jak teraz jest u niego,nie spedza z nim nocy,bo uważa ze w nieludzkich warunkach spac nie bedzie i ze ona też jest ważna-powiedzcie mi kochane czy zostawilybyscie swoje dzieci,same w nocy w szpitalu???Dodam,że Adaś ze względu na rurkę tracho nie wydaje zadnych dźwieków,jak płacze-jest to niemy płacz-i napiszę Was,ze jak pierwszy raz to zobaczyłam-to prawie się popłakałam...bo tego nie da się opisać,naprawde....A te nieludzkie warunki...sama mieszka na 20 metrach z dziecmi,zastanawiam sie czy to nie sa nieludzkie warunki ale cóz...mama Adasia wszędzie podaje swoje konto prywatne-na które jakby co ostrzegam aby nie wpłacać.Jest konto fundacji.Ale chciałabym abyście jak tylko jestescie w stanie zrobic małe paczkuszki art higienicznych-pieluszki,kremy ,płyny d kąpieli,chusteczki,moze cos więcej....wiem,moze to zabrzmi glupio ale kazden z nas moglo się urodzic dziecko troszke chore,musimy dziękowac Bogu za to własnie,ze są zdrowe,ale obok nas często jest cierpienie,ogromne cierpienie.Zapewniam Was,że Adaś wkradłby się w wasze serca jakbyście go poznały.Adasiek nie siedzi,nie umie się uśmiechac-bo nikt go tego nie nauczył,nie trzyma główki...a moze byc zdrowym dzieckiem-w następnym tyg operacja,kiedy tego jeszcze nie wiemy dokładnie.Proszę nie zrozumcie mnie źle,wiem że kazdy ma problemy,że nie wszyscy mają kase,ale ja też nie mam a jednak się udaje zawsze coś dla Adasia kupic
Chciałabym również wedle możliwości abyście pisały,mówiły o Adasiu wszędzie gdzie się da....
Dodam od serca,bo znam juz sprawę bardzo dobrze,że mamie Adasia jednak wierzyc nie można,często nas kłamała.
Publiczne zbiórki pieniędzy na leczenie i rehabilitację na prywatne konto wymagają specjalnej zgody MSWiA, czego mama Adasia nie posiada. W związku z powyższym prosimy nie wpłacać pieniędzy na prywatne konto Anny Kierzkowskiej. Każda wpłata może spowodować sankcje skarbowe i karne oraz utratę zasiłku opiekuńczego.

Jedyne konto do wpłat na Leczenie i Rehabilitację Adasia Kierzkowskiego to:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
nr konta:
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Kierzkowski Adam Andrzej



to jest link do Adasia

http://www.ludzie-serca.pl/index.php...&directory=208

i ostatnie zdjęcie-spotkanie szpital prokocim Kraków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg index.jpg (48,9 KB, 75 załadowań)
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:00   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: pomoc dla Adasia

Przenoszę ogólnie na plotkowe i podpinam.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:59   #3
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: pomoc dla Adasia

Adaś zmarł w poniedziałek podczas operacji.
Zbiórka rzeczy odwołana,w resztą nikt z wizażu się nie pokwapił by pomóc,a szkoda....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (28,9 KB, 48 załadowań)
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:26   #4
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: pomoc dla Adasia

szkoda że dopiero teraz to przeczytałam...

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
Adaś zmarł w poniedziałek podczas operacji.
Zbiórka rzeczy odwołana,w resztą nikt z wizażu się nie pokwapił by pomóc,a szkoda....
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.