Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 08:21   #1381
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Weekend spędziłam w Warszawie na pierwszym zjeździe na studiach podyplomowych i jestem przeszczęśliwa, bo zajęcia są bardzo ciekawe. Na ostatnią chwilę musiałam szukać sobie noclegu i w końcu wylądowałam w sześciosobowym pokoju w hostelu wśród samych obcokrajowców - nie było tak źle, z soboty na niedzielę nawet trochę spałam
Jakie to ciekawe studia robisz, bo chyba się nie chwaliłaś albo mi umknęło?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No, wczoraj lekarz powiedział mi zdziwiony "ale duże dziecko!", oczywiście strasznie mnie przestraszył Ale okazało się, że myślał, że to usg sprzed miesiąca i w tym czasie ma prawo ważyć do 3.5 kg...
Heh no to dobrze w sumie, że teraz tyle waży a nie miesiąc temu. Ale i tak będzie chyba spora.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, od kilku dni boli mnie gardło, wczoraj zapytałam lekarza, co na to w ogóle mogę brać... i mi podał same leki z cukrem (m.in. Cholinex), a przed 2 minutami mówił, że mam cukrzycę, muszę iść do poradni itd (to mój kolejny lekarz, każdy mówi co innego...). Nic mu już nie mówiłam, ale wychodzi na to, że muszę to przeczekać
No nie brzmi to jak super kompetentny lekarz. Nie masz jakiegoś ogarniętego internisty, do którego mogłabyś iść z tym gardłem?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:49   #1382
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja byłabym chętna na spotkanie... tylko kompletnie nie wiem, w jakim będę stanie

Jakie świece wybrałaś? Ostatnio wąchałam te świąteczne, mam nadzieję, że będą jeszcze z tej serii olejki lub wkłady do dyfuzorów, bo kilka zapachów mi się podobało
Mam wolne piątki od 20 i soboty od 17.30, więc jakbyś kiedyś miała ochotę, to możesz się po prostu odezwać.

Ze świec wzięłam Mint Chocolate i Peach Bellini - wrzuciłam zdjęcia na bloga, możecie też zobaczyć mój nowy protfel: http://www.lusterko.net/2013/11/moje...i-michael.html

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jakie to ciekawe studia robisz, bo chyba się nie chwaliłaś albo mi umknęło?
Politykę wydawniczą i księgarstwo na UW.

Po tych rozmowach o ciążach i dzieciach śnił mi się dziś mój poród.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:17   #1383
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No nie brzmi to jak super kompetentny lekarz. Nie masz jakiegoś ogarniętego internisty, do którego mogłabyś iść z tym gardłem?
No nie bardzo, choć z drugiej strony podał mi po prostu leki dopuszczalne w ciąży. No i ginekolog nie musi się znać na gardle (choć mógłby lepiej łączyć fakty, ale może to ja jestem przeczulona) Mój internista jest dobry... ale boi się polecać cokolwiek ciężarnym - na początku ciąży byłam przeziębiona, to bał mi się przepisać czegokolwiek, w sumie polecał tylko rumianek i chyba szałwię
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ze świec wzięłam Mint Chocolate i Peach Bellini - wrzuciłam zdjęcia na bloga, możecie też zobaczyć mój nowy protfel: http://www.lusterko.net/2013/11/moje...i-michael.html
[...]

Po tych rozmowach o ciążach i dzieciach śnił mi się dziś mój poród.
Fajne zapachy, mint chocolate ostatnio mi się podobał, a do peach bellini się czaiłam na wiosnę. No ale po Spice, która nie podobała mi się do samego końca (przy paleniu, bez palenia bardzo fajna), więcej raczej nie zaryzykuję z ich świecami...
Portfel piękny


Straszne Mi się śnił raz (nie wiem, czy pisałam) - że urodziłam 7-kilowego chłopca i byłam strasznie rozczarowana
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:20   #1384
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Politykę wydawniczą i księgarstwo na UW.
To ciekawie brzmi mam nadzieję, że będziesz zadowolona z całości.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No nie bardzo, choć z drugiej strony podał mi po prostu leki dopuszczalne w ciąży. No i ginekolog nie musi się znać na gardle (choć mógłby lepiej łączyć fakty, ale może to ja jestem przeczulona) Mój internista jest dobry... ale boi się polecać cokolwiek ciężarnym - na początku ciąży byłam przeziębiona, to bał mi się przepisać czegokolwiek, w sumie polecał tylko rumianek i chyba szałwię
Hmm no to chyba pozostaje Ci płukanie gardła sola i siedzenie w domu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Straszne Mi się śnił raz (nie wiem, czy pisałam) - że urodziłam 7-kilowego chłopca i byłam strasznie rozczarowana
Też bym była rozczarowana. Zwłaszcza rozmiarem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:27   #1385
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W SP jest -20% na Essie w nowej gazetce. Bez szału, ale można by coś dobrać do kolekcji.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:31   #1386
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Politykę wydawniczą i księgarstwo na UW.

Po tych rozmowach o ciążach i dzieciach śnił mi się dziś mój poród.
O to widzę, że kierunek na prawdę związany z Twoimi zainteresowaniami
Ja wciąż myślę intensywnie nad mgr, ale za nic nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny kierunek Jeśli wybrałabym zgodnie z pracą to logistyka i transport są tylko na państwowych uczelniach w Krakowie (i bodajże tylko na AGH i Politechnice), a ja myślę jednak dalej o jakiejś prywatnej.
No i nie wiem czy studiowanie zgodnie z obecną pracą ma sens, bo kto wie co będzie w przyszłości i czy przy tej branży zostanę? Na razie mi się jednak podoba


Co do śmiesznych snów to ja miałam ostatnio taki, że wyszłam za mąż za.... japończyka Na weselu jedliśmy sushi, i chodziliśmy wśród kwitnących kwiatów wiśni.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:24   #1387
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Powróciłam, finansowo bardzo pod kreską

Obiecuję więcej porządnych fotek Stefana, nie mam czasu przysiąść
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się wykurujesz jakoś przed wyjazdem.

Ty jesteś twardziel Jak marudzę to TŻ mi Ciebie stawia teraz za przykład. Ja już zrezygnowałam w sumie z roweru ale mi się autko zepsuło. I TŻ zabronił ruszać aż naprawimy. Teraz to sobie pewnie na to kilka dni poczekam i pomarznę na tym rowerze.
No i się nie wykurowałam, jeszcze cherlam

Odpiściłam w tym tyg. rowerek, chcę wyleczyć ten głupi kaszel. Ale jak tylko bedzie sucho to zamierzam kontynuować.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale budują mi coś koło pracy albo Lidla albo Biedronkę, wolałabym Lidla. No i z domu będę mieć bliziutko do L., ale nie wiem kiedy w nim zamieszkam. W każdym razie wtedy problemu z kupnem pidżamy nie będzie.
Nie wiem dokładnie o którym miejscy mówisz, ale wiem, że gdzieś tam biedronka powstaje.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rzyrafkoci Stefan cudowny! Też mi wygląda na mieszankę z jakimś rasowym długowłosym

Poza tym czekam na 2 paczki z wydawnictwa Zysk (znalazłam na wizażu kod "rabat50" który daje 50% zniżki na wszystko, także warto skorzystać) i Naszej Księgarni - trochę prezentów, no ale dla siebie też coś wzięłam...
No i w S kupiłam na -20% perfumy dla TŻta, wyszło podobnie jak w necie a mam pewność co do oryginalności
Niby do ragdolla podobny, ale weterynasz rozwiał wątpliwości. Myślimy o wysłaniu go pod nóż wniedługim czasie, boję sie czy nie będzie żadnych niepożądanych efektów, ale jeszcze nic nie czytałam na ten temat..

Ja sobie własnie dziś uświadomiłam, że z racji nowego statusu finansowego powinnam chyba jakieś porządniejsze prezenty w tym roku zakupić

Super, że wizażowe ciąże są w porządku!
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wklejam więc zdjęcia - z aktualnych i poprzednich promocji w SP + R... Kerastase kupiłam na feelunique (była zniżka i torba gratis - bardzo fajna).
Z YR bardziej podoba mi się żel malinowo-czekoladowy, mniej zmienia zapach przy pienieniu, nie wiem, czy się nie skuszę jeszcze na balsam o tym zapachu, bo jest piękny

A z promocji R. skorzystałam pierwszego dnia rano - byłam jedną z pierwszych osób na moim za..piu więc mogłam się na spokojnie pozostanawiać - niepotrzebnie, bo przez to kupiłam pomadkę Wibo, której wcale nie chciałam... Myślałam jeszcze o różu z Bourjois, ale testery są tak pomieszane, że nie mogłam znaleźć tego co chciałam...
Niezłe zakupki, ja też musze do YR po coś z tych limitek, niestety na stronie nie widzę co dokładnie jest z każdej linii zapachowej :/

Wyjazd się udał, aczkolwiek miałam parę przygód - np. nieaktywowany roaming na szczęście na lotnisku były komputery z dostępem do netu za opłatą więc udało się porozumieć z Mag (umówione byłyśmy na telefon jak wyląduję ) Powrót też wyszedł nie do końca jak powinien- wróciłam prosto do pracy w poniedziałek
Za to jestem szczęśliwym bankrutem
Kupiłam piżamkę w matrioszki, 2 pary majtek (matrioszki i cookie monster), trochę słodyczy, kakao Cadbury, herbatkę i jak zwykle furę kosmetyków- topshopowy duplikat lakieru Chanel Peridot, złotego Telescopica, rozświetlacz Revlonu nr 100, 2 pędzle RT, 3 maski w Lushu, olejek do włosów got2b, carmex z granatem i owocowy chapstick.
Nie zdążyłam do lotniskowego bootsa z powrotem, za to jeszcze dobiłam zakupami po lądowaniu w Polsce- 2 nowe lakiery Bell GW i zestaw mini eris z Sephory.
A dziś odebrałam zamówienie z Oriflame- mydełko Mała Syrenka i szminka z drobinkami
Butów jak nie miałam tak dalej nie mam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 08:18   #1388
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wciąż myślę intensywnie nad mgr, ale za nic nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny kierunek Jeśli wybrałabym zgodnie z pracą to logistyka i transport są tylko na państwowych uczelniach w Krakowie (i bodajże tylko na AGH i Politechnice), a ja myślę jednak dalej o jakiejś prywatnej.
No i nie wiem czy studiowanie zgodnie z obecną pracą ma sens, bo kto wie co będzie w przyszłości i czy przy tej branży zostanę? Na razie mi się jednak podoba
A czemu nie chcesz na państwowej uczelni? Płatne studia to zupełnie jak na prywatnej.
Logistyk moim zdaniem niegłupi zawód, ciągle są oferty a i wykształcenie + doświadczenie w wąskiej dziedzinie jest fajnym wyjściem zawodowym.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Odpiściłam w tym tyg. rowerek, chcę wyleczyć ten głupi kaszel. Ale jak tylko bedzie sucho to zamierzam kontynuować.
Ja chyba już odpuszczę, pora najwyższa, skoro zamiast jechać wolę iść na nogach. A najbardziej dobija mnie wracanie po ciemku i przebieranie w pracy z tych wszystkich warstw, nie lubię tego, latem jest fajniej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie o którym miejscy mówisz, ale wiem, że gdzieś tam biedronka powstaje.
Koło stacji się buduje coś co ponoć ma być Biedronką albo Lidlem i podobno gdzieś za nową galerią powstaje jakaś wielka Biedrona, ale nie wiem gdzie.

A w nowej Galerii ze sklepami będzie żenua... Kolejny Rossmann, kolejny Douglas, kolejne YR i koniec. TBS nie wróciło.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wyjazd się udał, aczkolwiek miałam parę przygód - np. nieaktywowany roaming na szczęście na lotnisku były komputery z dostępem do netu za opłatą więc udało się porozumieć z Mag (umówione byłyśmy na telefon jak wyląduję ) Powrót też wyszedł nie do końca jak powinien- wróciłam prosto do pracy w poniedziałek
Za to jestem szczęśliwym bankrutem
Kupiłam piżamkę w matrioszki, 2 pary majtek (matrioszki i cookie monster), trochę słodyczy, kakao Cadbury, herbatkę i jak zwykle furę kosmetyków- topshopowy duplikat lakieru Chanel Peridot, złotego Telescopica, rozświetlacz Revlonu nr 100, 2 pędzle RT, 3 maski w Lushu, olejek do włosów got2b, carmex z granatem i owocowy chapstick.
Nie zdążyłam do lotniskowego bootsa z powrotem, za to jeszcze dobiłam zakupami po lądowaniu w Polsce- 2 nowe lakiery Bell GW i zestaw mini eris z Sephory.
A dziś odebrałam zamówienie z Oriflame- mydełko Mała Syrenka i szminka z drobinkami
Butów jak nie miałam tak dalej nie mam
Super, że wyjazd udany i że się odnalazłyście z Mag mimo trudności rzeczywiście niezłe zakupy i tam i po powrocie. Które BW kupiłaś? Wrzucisz foto nabytków?

No i po co ci buty jak masz tyle fajnych kosmetyków?

Musimy się jakoś umówić, odbiorę od Ciebie moje drobiazgi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2013-11-28 o 10:17
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 14:56   #1389
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O to widzę, że kierunek na prawdę związany z Twoimi zainteresowaniami
Całkowicie. Mam nadzieję, że moja praca zawsze będzie związana z książkami (jak do tej pory).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niezłe zakupki, ja też musze do YR po coś z tych limitek, niestety na stronie nie widzę co dokładnie jest z każdej linii zapachowej :/
http://www.yves-rocher.pl/kolekcja_z_czekolada_1 tu masz i u góry po prawej zmieniasz zapachy

Cieszę się, że wycieczka się udała.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A w nowej Galerii ze sklepami będzie żenua... Kolejny Rossmann, kolejny Douglas, kolejne YR i koniec. TBS nie wróciło.
Zgadzam się, lista sklepów mnie bardzo rozczarowała. Myślę, że będę zaglądać tylko do H&M Home przy okazji wizyt w Ikei.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:31   #1390
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wyjazd się udał, aczkolwiek miałam parę przygód - np. nieaktywowany roaming na szczęście na lotnisku były komputery z dostępem do netu za opłatą więc udało się porozumieć z Mag (umówione byłyśmy na telefon jak wyląduję ) Powrót też wyszedł nie do końca jak powinien- wróciłam prosto do pracy w poniedziałek
Za to jestem szczęśliwym bankrutem
Kupiłam piżamkę w matrioszki, 2 pary majtek (matrioszki i cookie monster), trochę słodyczy, kakao Cadbury, herbatkę i jak zwykle furę kosmetyków- topshopowy duplikat lakieru Chanel Peridot, złotego Telescopica, rozświetlacz Revlonu nr 100, 2 pędzle RT, 3 maski w Lushu, olejek do włosów got2b, carmex z granatem i owocowy chapstick.
Nie zdążyłam do lotniskowego bootsa z powrotem, za to jeszcze dobiłam zakupami po lądowaniu w Polsce- 2 nowe lakiery Bell GW i zestaw mini eris z Sephory.
A dziś odebrałam zamówienie z Oriflame- mydełko Mała Syrenka i szminka z drobinkami
Butów jak nie miałam tak dalej nie mam
Cieszę się, że wyjazd udany i jak widzę owocny w zakupy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A czemu nie chcesz na państwowej uczelni? Płatne studia to zupełnie jak na prywatnej.
Logistyk moim zdaniem niegłupi zawód, ciągle są oferty a i wykształcenie + doświadczenie w wąskiej dziedzinie jest fajnym wyjściem zawodowym.
Jakoś się obawiam państwowej
Na razie mam też tylko podstawy wiedzy z pracy, ale żeby się przekonać czy chcę iść dalej w tym kierunku jeszcze muszę się obyć z tematem bardziej. Poza tym ja się obecnie zajmuję papierologią i trochę obsługą klienta - jestem bardziej działem administracyjnym w logistyce, więc do prawdziwej logistyki jeszcze mi dużo brakuje.
Ale mam jeszcze czas na pomyślenie o kierunku. Nie zacznę nic wcześniej jak jesienią przyszłego roku, bo chcę po pierwsze odłożyć jakieś pieniądze na cele naukowe


PS. Przyszedł mój teleobiektyw dzisiaj Teraz tylko czekam na zimę i będę focić ptaki w karmniku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:02   #1391
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chyba już odpuszczę, pora najwyższa, skoro zamiast jechać wolę iść na nogach. A najbardziej dobija mnie wracanie po ciemku i przebieranie w pracy z tych wszystkich warstw, nie lubię tego, latem jest fajniej.

Koło stacji się buduje coś co ponoć ma być Biedronką albo Lidlem i podobno gdzieś za nową galerią powstaje jakaś wielka Biedrona, ale nie wiem gdzie.

A w nowej Galerii ze sklepami będzie żenua... Kolejny Rossmann, kolejny Douglas, kolejne YR i koniec. TBS nie wróciło.

Super, że wyjazd udany i że się odnalazłyście z Mag mimo trudności rzeczywiście niezłe zakupy i tam i po powrocie. Które BW kupiłaś? Wrzucisz foto nabytków?

No i po co ci buty jak masz tyle fajnych kosmetyków?

Musimy się jakoś umówić, odbiorę od Ciebie moje drobiazgi.
Mi się strasznie nie chce chodzić

Jakieś wielkie to ma być duży magazyn, ale też nie wiem gdzie dokładnie, nie zapuszczam się za rondo

dokładnie, masakra z tymi markami, cokolwiek nowego mogłoby być. Nie wiem w takim razie po co zbudowali kolejną galerię na siłę skoro firmy nie chcą inwestować tutaj
Za TBSem nie tęsknię wcale, za to coś innego z ciuchów by się przydało na lokalnym rynku

Nie obiecuję, nie wiem kiedy będę mieć chwilę- na pewno nie w ten weekend

Prawą nogę obkleję cieniami, a lewą lakierami, na pewno będzie mi ciepło
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
http://www.yves-rocher.pl/kolekcja_z_czekolada_1 tu masz i u góry po prawej zmieniasz zapachy

Cieszę się, że wycieczka się udała.
Już na żywo poogladałam- udało mi się dorwać miniaturkę letniego żeliku i pani była bardzo niezadowolona, że nie chciałam przedłużac karty u nich- a po co mi, jak wszystko co kupowałam ma teraz zielony punkt i nie zaliczy się do żadnej promocji W każdym razie chyba kupię z każdej linii po żeliku (szkoda, że nie ma miniaturek) i kremiku do rąk co prawda liczyłam, że pistacja to będzie coś bardziej orzechowego niż chemiczny marcepan, ale lubię hurt więc niech stracę Wanilia jak dla mnie nie różni sie od klasycznej wanilii, może jest ciut słodsza.

Ja też
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jakoś się obawiam państwowej

PS. Przyszedł mój teleobiektyw dzisiaj Teraz tylko czekam na zimę i będę focić ptaki w karmniku
Państwowe zawsze mają lepszą renomę, chyba, że wybierzesz najlepszą z prywatnych.

Ja też chcę się bardziej wciągnąć w fotografię, ale organizacja czasu u mnie leży i kwiczy- jeszcze niepomeblowałam się po malowaniu

Spodobały mi się botki Vagabond, ale nie ma ich w ogóle w necie jutro rano zaciągnę siostry i ocenią jak wyglądam..

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

http://allegro.pl/wf-vagabond-polbut...695015045.html jednak znalazłam te buty, no nie wiem co myśleć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 07:36   #1392
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zgadzam się, lista sklepów mnie bardzo rozczarowała. Myślę, że będę zaglądać tylko do H&M Home przy okazji wizyt w Ikei.
Mnie też rozczarowała bardzo lista sklepów, ale poza H&M Home cieszy mnie Auchan w tym miejscu, bo i tak robimy zakupy w Auchan, teraz będzie bliżej. No i cieszy mnie Mohito, bo miałam daleko, a ten sklep akurat lubię. Co nie zmienia faktu, że liczyłam na coś lepszego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakieś wielkie to ma być duży magazyn, ale też nie wiem gdzie dokładnie, nie zapuszczam się za rondo
Ja też nie aż tak daleko.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Za TBSem nie tęsknię wcale, za to coś innego z ciuchów by się przydało na lokalnym rynku
Dokładnie. Liczyłam na River Island osobiście, ale nie ma.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie obiecuję, nie wiem kiedy będę mieć chwilę- na pewno nie w ten weekend
Ok to po weekendzie jakoś się spotkamy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/wf-vagabond-polbut...695015045.html jednak znalazłam te buty, no nie wiem co myśleć
Dla mnie nie istnieje coś takiego jak botki na konturnie, ale te wyglądają całkiem zgrabnie.


Ja wczoraj kupiłam Essie Mezmerised w SP, coś mnie wzięło na niebieski zupełnie znienacka. Jeszcze Coctail Bling wypatrzyłam z ciekawych rzeczy w szafie, ale to może przy kolejnej promocji. Kupiłam też beżową kredkę MF, której nie udało mi się dorwać w Rossmannie w promocji, była w sumie niewiele droższa. A potem się okazało, że w Futurze piętro wyżej otworzyli tego samego dnia Rossmanna i były pełne szafy (w ogóle Rossmann ogromny, przestrzenny, z szafa Revlon), więc mogłam tam kupić tę kredkę, ale już trudno. Skusiłam się za to na piasek Wibo, zobaczę czy mi taka formuła lakieru w ogóle podejdzie.
Kupiłam też Aussie 3MM Reconstructor, bo mi się kończy, a strasznie polubiłam i chyba znacznie potaniała ta seria. Zapłaciłam bez żadnej promocji 23.99 a wcześniej chyba kosztowały 24.99 na promocji właśnie. Chyba że mi się liczby poprzestawiały.

Poza tym kupiłam dwa swetry z golfem w outlecie Mohito i jestem minimalnie rozczarowana, że nie udało mi się znaleźć żadnej sukienki ani spódnicy bo po to pojechałam. Udało się za to ubrać TŻa, więc jestem zadowolona, ale wróciłam ledwo żywa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:25   #1393
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dokładnie. Liczyłam na River Island osobiście, ale nie ma.

Ok to po weekendzie jakoś się spotkamy.

Dla mnie nie istnieje coś takiego jak botki na konturnie, ale te wyglądają całkiem zgrabnie.

Ja wczoraj kupiłam Essie Mezmerised w SP, coś mnie wzięło na niebieski zupełnie znienacka. Jeszcze Coctail Bling wypatrzyłam z ciekawych rzeczy w szafie, ale to może przy kolejnej promocji. Kupiłam też beżową kredkę MF, której nie udało mi się dorwać w Rossmannie w promocji, była w sumie niewiele droższa. A potem się okazało, że w Futurze piętro wyżej otworzyli tego samego dnia Rossmanna i były pełne szafy (w ogóle Rossmann ogromny, przestrzenny, z szafa Revlon), więc mogłam tam kupić tę kredkę, ale już trudno. Skusiłam się za to na piasek Wibo, zobaczę czy mi taka formuła lakieru w ogóle podejdzie.
Kupiłam też Aussie 3MM Reconstructor, bo mi się kończy, a strasznie polubiłam i chyba znacznie potaniała ta seria. Zapłaciłam bez żadnej promocji 23.99 a wcześniej chyba kosztowały 24.99 na promocji właśnie. Chyba że mi się liczby poprzestawiały.

Poza tym kupiłam dwa swetry z golfem w outlecie Mohito i jestem minimalnie rozczarowana, że nie udało mi się znaleźć żadnej sukienki ani spódnicy bo po to pojechałam. Udało się za to ubrać TŻa, więc jestem zadowolona, ale wróciłam ledwo żywa.
A ja na TopShopa

Nie obiecuję fotek, spotkanie jak najbardziej

Czemu nie istnieje? Uświadom mnie, bo ja w kwestii butów to ostatni wieśnak jestem

Ooo, a gdzie go umiejscowili?
Chyba się natknęłam w skarbie na info, że mają potanieć dobrze wiedzieć, że to prawda, bo chyba przez najbliższy czas pozostanę im wierna. Wykańczam te codzienne, a po serii do długich zainwestuję w tę na objętość

wypłata na koncie, jak tylko będę w stanie to jutro chcę kupić buty wreszcie.

Tymczasem zmykam się szykować do Andrzeja, jutro też imprezy, także grafik napięty
Udanej zabawy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 11:25   #1394
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Wybrałam się dziś do Bonarki z rana Liczyłam, że coś fajnego z Home&You przyniosę, ale ostatecznie kupiłam 2 małe świeczniczki i taki jeden a`la lampion w Auchanie Z Sinsaya przytargałam też cienki bluzko-sweterek

W Douglasie z kolei potestowałam kilka zapachów i już wiem, że Prada Candy jednak nie będzie dla mnie dobra - dość szybko przestałam ją czuć. Za to jabłko Lempickiej chyba niedługo dołączy do mojej perfumowej rodzinki. Ładne też wydały mi się reklamowane ostatnio Si i Elie Saab (te z Anją Rubik), ale jednak nie porwały mnie na tyle, by to była miłość od pierwszego niucha
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 11:42   #1395
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam Essie Mezmerised w SP, coś mnie wzięło na niebieski zupełnie znienacka.
Właśnie mam go dziś pierwszy raz na paznokciach. Położyłam na niego top ze złotymi drobinkami i się zachwycam. Taki manicure kojarzy mi się z Wigilią.

isa, ja się dopiero wybieram do Bonarki po pracy. W końcu idę na nową część Igrzysk Śmierci (od tygodnia nie mogę się doczekać ) i zajrzę też do House, bo jest -40%.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:55   #1396
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niby do ragdolla podobny, ale weterynasz rozwiał wątpliwości. Myślimy o wysłaniu go pod nóż wniedługim czasie, boję sie czy nie będzie żadnych niepożądanych efektów, ale jeszcze nic nie czytałam na ten temat..
[...]
Kupiłam piżamkę w matrioszki, 2 pary majtek (matrioszki i cookie monster), trochę słodyczy, kakao Cadbury, herbatkę i jak zwykle furę kosmetyków- topshopowy duplikat lakieru Chanel Peridot, złotego Telescopica, rozświetlacz Revlonu nr 100, 2 pędzle RT, 3 maski w Lushu, olejek do włosów got2b, carmex z granatem i owocowy chapstick.
Nie zdążyłam do lotniskowego bootsa z powrotem, za to jeszcze dobiłam zakupami po lądowaniu w Polsce- 2 nowe lakiery Bell GW i zestaw mini eris z Sephory.
Ja mam kocicę, więc to jednak inna operacja, ale kot mojej cioci był koszmarnie złośliwy, po prostu okropny przed... a po był nadal złośliwy, ale mniej Tylko to był pers, jedyny w swoim rodzaju, trudny do polubienia... Natomiast zapach w mieszkaniu zmienił się zdecydowanie na plus

Super zakupy, a matrioszki typowo londyńskie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jakoś się obawiam państwowej
Nie studiowałam na prywatnej, ale państwowej nie ma co się bać - dziewczyny mają rację, że to całkiem inna renoma - zwłaszcza, że tylko tam jest interesujący się kierunek
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Prawą nogę obkleję cieniami, a lewą lakierami, na pewno będzie mi ciepło

Już na żywo poogladałam- udało mi się dorwać miniaturkę letniego żeliku i pani była bardzo niezadowolona, że nie chciałam przedłużac karty u nich- a po co mi, jak wszystko co kupowałam ma teraz zielony punkt i nie zaliczy się do żadnej promocji


Ja teraz regularnie kupuję tylko krem na zaczerwienienia - na szczęście nie oznaczyli go zieloną kropką, bo też bym chyba nie przełużyła karty...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie mam go dziś pierwszy raz na paznokciach. Położyłam na niego top ze złotymi drobinkami i się zachwycam. Taki manicure kojarzy mi się z Wigilią.
A mi zaczęły się nagle rozdwajać paznokcie, chyba od zmywania więc pomalowałam tylko Bubble Bath dzisiaj



Byłam dziś w YC znowu, ale kupiłam tylko kilka wosków, bo akurat była promocja -15%. Za to czekam na dostawę Christmas Eve, bo to mój ulubiony zapach, tylko, że chciałam kupić duży słoik, a pan powiedział, że nie będzie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:48   #1397
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W Douglasie z kolei potestowałam kilka zapachów i już wiem, że Prada Candy jednak nie będzie dla mnie dobra - dość szybko przestałam ją czuć. Za to jabłko Lempickiej chyba niedługo dołączy do mojej perfumowej rodzinki. Ładne też wydały mi się reklamowane ostatnio Si i Elie Saab (te z Anją Rubik), ale jednak nie porwały mnie na tyle, by to była miłość od pierwszego niucha
Mnie też początkowo spodobały się E. Saab, jednak na mnie zupełnie nie leżą. Za to Si pasuje, ale nie wiem czy zdążę kupić tej zimy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam kocicę, więc to jednak inna operacja, ale kot mojej cioci był koszmarnie złośliwy, po prostu okropny przed... a po był nadal złośliwy, ale mniej Tylko to był pers, jedyny w swoim rodzaju, trudny do polubienia... Natomiast zapach w mieszkaniu zmienił się zdecydowanie na plus

Super zakupy, a matrioszki typowo londyńskie
Stefan jeszcze nie rozsiewa żadnego zapachu, chcemy zdążyć zanim zacznie

Dokładnie
Wczoraj przetestowałam złotego teleskopa- trochę jeszcze za świeży, ale już mi się bardzo podoba! Za to jeden pędzel kupiony na targach pójdzie w świat- za duży dla moich oczu.

Podliczyłam listopadowe wydatki na kosmetyki- doznałam ciężkiego szoku, to mój życiowy rekord

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...t-na-Sylwestra
jestem zawiedziona, liczyłam na takie topy z "piaskiem" jak zeszłoroczny

Odwiedziłam nową galerię, ale nie zdążyłam się dobrze przyjrzeć- straszne tłumy były oraz pilnowałam wstawionej koleżanki
Jedno mi się bardzo podoba- moje ulubione kino ma tam ekran

Zarezerwowałam sobie jutro pilates po pracy i wracam na rower
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 07:25   #1398
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie obiecuję fotek, spotkanie jak najbardziej
No to trzeba coś ustalić.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Czemu nie istnieje? Uświadom mnie, bo ja w kwestii butów to ostatni wieśnak jestem
Nie no, modne są chyba jak najbardziej. Mi się po prostu nie podobają koturny-botki, w ogóle nie przepadam za koturnami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, a gdzie go umiejscowili?
Koło Zebry, kojarzysz gdzie jest? Z tej strony co Calzedonia i Tchibo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba się natknęłam w skarbie na info, że mają potanieć dobrze wiedzieć, że to prawda, bo chyba przez najbliższy czas pozostanę im wierna. Wykańczam te codzienne, a po serii do długich zainwestuję w tę na objętość
Ja chyba też pozostanę im wierna na dłuższą chwile, bo po obu 3MM, które miałam mam włosy takie, że się tylko nieskromnie zachwycam cały czas. Tak więc cieszy mnie zmiana ceny, to teraz w promocji pewnie koło 20 zł będą kosztować a to nieźle.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Właśnie mam go dziś pierwszy raz na paznokciach. Położyłam na niego top ze złotymi drobinkami i się zachwycam. Taki manicure kojarzy mi się z Wigilią.
Mi się z Wigilią kojarzy perłowa czerwień.

Mezmerised miał iść do testów w weekend ale jako że kupiłam piasek Wibo i bardziej kusiło spróbowanie całkowitej nowości, to czeka. A piasek ciekawa sprawa, byłam całkiem na nie, ale podoba mi się w sumie, mam ciemny fiolet z drobinkami i wygląda ciekawie. Jakiś jasny beż bym jeszcze chętnie przetestowała, ale nie wiem jaka firma ma taki w ofercie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Odwiedziłam nową galerię, ale nie zdążyłam się dobrze przyjrzeć- straszne tłumy były oraz pilnowałam wstawionej koleżanki
Jedno mi się bardzo podoba- moje ulubione kino ma tam ekran
Ja jechałam w sobotę przez Conrada i załamała mnie ilość samochodów w korku w tamtą stronę i pod Ikeą na parkingu. Masakra. Dlatego trzymam się zasady, że na otwarcia galerii nie chadzam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:20   #1399
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Dziewczyny robicie jakieś zakupy z okazji DDD? Ja kliknęłam rano kilka rzeczy i na tym dzisiaj koniec

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 08:25   #1400
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja nie robię żadnych nadprogramowych zakupów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:28   #1401
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie robię żadnych nadprogramowych zakupów.
Dobre podejście Ja jednak skusiłam się na coś co i tak chciałam wypróbować i zaoszczędziłam na dwóch wysyłkach przynajmniej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:48   #1402
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny robicie jakieś zakupy z okazji DDD? Ja kliknęłam rano kilka rzeczy i na tym dzisiaj koniec

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie robię.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:54   #1403
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja też nic nie zamawiałam z okazji DDD. Póki co pasowałoby trochę oszczędzić jeszcze przed Świętami

Do tej nowej galerii ode mnie się parę osób wybierało, ale również odstraszyły ich tłumy, a ja po przejrzeniu listy sklepów też doszlam do wniosku, że nic nowego tam nie ma co by mnie mogło zaiteresować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 23:35   #1404
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to trzeba coś ustalić.

Nie no, modne są chyba jak najbardziej. Mi się po prostu nie podobają koturny-botki, w ogóle nie przepadam za koturnami.

Koło Zebry, kojarzysz gdzie jest? Z tej strony co Calzedonia i Tchibo.

Ja chyba też pozostanę im wierna na dłuższą chwile, bo po obu 3MM, które miałam mam włosy takie, że się tylko nieskromnie zachwycam cały czas. Tak więc cieszy mnie zmiana ceny, to teraz w promocji pewnie koło 20 zł będą kosztować a to nieźle.

Mezmerised miał iść do testów w weekend ale jako że kupiłam piasek Wibo i bardziej kusiło spróbowanie całkowitej nowości, to czeka. A piasek ciekawa sprawa, byłam całkiem na nie, ale podoba mi się w sumie, mam ciemny fiolet z drobinkami i wygląda ciekawie. Jakiś jasny beż bym jeszcze chętnie przetestowała, ale nie wiem jaka firma ma taki w ofercie.

Ja jechałam w sobotę przez Conrada i załamała mnie ilość samochodów w korku w tamtą stronę i pod Ikeą na parkingu. Masakra. Dlatego trzymam się zasady, że na otwarcia galerii nie chadzam.
No to jak byś chciała?

Akurat czy modne czy nie to jest ostatnie kryterium dla mnie Myślałam, że masz jakieś praktyczno-techniczne argumenty

Kojarzę

No chyba, że zrezygnowali z promocji na rzecz obniżki

Mesmerized chodzi mi po głowie co jakiś czas, ale za każdym razem jak stoję przy szafie to jednak wytwarza sie między nami jakiś dystans Piaskowcom nie uległam i chyba nie ulegnę.

Szał ciał, w pracy mówili, że są filmiki na YT jak tłum jakieś drzwi szklane potłukł w pogoni za telewizorem Ja tez nie chadzam na takie spędy, poszłam dla towarzystwa wczoraj, ale z każdym krokiem czułam się jak coraz większa kretynka
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny robicie jakieś zakupy z okazji DDD? Ja kliknęłam rano kilka rzeczy i na tym dzisiaj koniec
Ja nic.
Za to przysłali mi biustonosz i jest dokładnie o tyle przyciasny o ile poprzedni był za luźny Ale poczekam parę dni aż zejdzie przedokresowa opuchlizna i wtedy ocenię

Mam już pierwszy grudniowy kosmetyk w rubryczce "zakupy"- szamponetka koloryzująca Joanny- tak mi się strasznie chce tego kasztana na głowie kiedyś mi fajnie wychodziła, oby teraz też się spisała.

Internet mi się poprawił wreszcie- nadrabiam więc blogowe zaległości hurtem
To wam pospamuję trochę
Naked3 http://www.britishbeautyblogger.com/...-swatches.html
CC z linii 123 perfect Bourjois http://www.britishbeautyblogger.com/...3-perfect.html
Ciekawy kształt szczoteczki do brwi http://www.britishbeautyblogger.com/...imme-brow.html
ciekawe jakie kolorki będą http://www.britishbeautyblogger.com/...-lipstick.html
kolejne serie grubych ołówków do ust http://www.britishbeautyblogger.com/...quer-balm.html
http://www.britishbeautyblogger.com/...tte-balms.html te interesujące!
tuszydło, końcówka wreszcie wygląda na mniejszą od mojego oka http://www.britishbeautyblogger.com/...eaky-peek.html

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Tetowałam sobie ostatnio Idealię z kilku próbek, nawet fajny kremik, ale bez serum nie daje rady. W ogóle na cały listopad odstawiłam filterek i zużywam próbki dzielnie, niestety nic nie zachwyciło na tyle żeby kupić pelnowymiarówkę.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 07:47   #1405
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to jak byś chciała?
Miałam Ci wczoraj wyskrobać PW w tej sprawie, ale na śmierć zapomniałam zaraz działam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Akurat czy modne czy nie to jest ostatnie kryterium dla mnie Myślałam, że masz jakieś praktyczno-techniczne argumenty
Praktyczno-technicznych nie mam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Szał ciał, w pracy mówili, że są filmiki na YT jak tłum jakieś drzwi szklane potłukł w pogoni za telewizorem Ja tez nie chadzam na takie spędy, poszłam dla towarzystwa wczoraj, ale z każdym krokiem czułam się jak coraz większa kretynka
No tak na telewizor zawsze się naród musi rzucić. No ale pewnie się opłacało.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O nie a ja myślałam, że odbębnione mam już kupowanie palet Naked, a tu widzę kolejna czeka do kolekcji. Śliczności.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To też wygląda ciekawie, a reszta mnie nie rusza.


Myślałam wczoraj intensywnie nad tym, żeby dzisiaj przyjechać do pracy na rowerze, ale wczoraj było +4 rano a dzisiaj -6 i to mnie skutecznie zniechęciło. Zaliczyłam za to pierwsze drapanie szyby... kartą do Luxmedu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 12:08   #1406
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jedno mi się bardzo podoba- moje ulubione kino ma tam ekran
Rzeczywiście jest tam Mikro. Tego to się w ogóle nie spodziewałam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jakiś jasny beż bym jeszcze chętnie przetestowała, ale nie wiem jaka firma ma taki w ofercie.
Też mam ochotę na piaskowy jasny beż, coś mi mignęło, że w Lovely będzie niedługo jakaś edycja limitowana z jasnymi piaskami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Szał ciał, w pracy mówili, że są filmiki na YT jak tłum jakieś drzwi szklane potłukł w pogoni za telewizorem Ja tez nie chadzam na takie spędy, poszłam dla towarzystwa wczoraj, ale z każdym krokiem czułam się jak coraz większa kretynka

To wam pospamuję trochę
Naked3 http://www.britishbeautyblogger.com/...-swatches.html
Czytałam gdzieś, że w sobotę wjazd na parking trwał godzinę, a wyjazd kolejną godzinę. I że ceny wcale nie były takie, żeby opłacało się czekać po ciemku na mrozie. Jak któraś z was dotrze do H&M Home to niech da mi znać, czy warto tam jechać.

Naked 3 już widziałam na youtube i wygląda super.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

I jeszcze od wczoraj mam nowy telefon! Zdecydowałam się w końcu na białego Samsunga Note 2, wygląda na razie super.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:09   #1407
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na piaskowy jasny beż, coś mi mignęło, że w Lovely będzie niedługo jakaś edycja limitowana z jasnymi piaskami.
O to by było dobre, bo dużych pieniędzy na pewno w piaski inwestować nie będę. Jeszcze dzisiaj zobaczę jak to się zmywa, bo może mi przejdzie ekspresowo.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że w sobotę wjazd na parking trwał godzinę, a wyjazd kolejną godzinę. I że ceny wcale nie były takie, żeby opłacało się czekać po ciemku na mrozie. Jak któraś z was dotrze do H&M Home to niech da mi znać, czy warto tam jechać.
Ja się pewnie wybiorę w tym miesiącu to dam znać co i jak.
Mam nadzieję, że w tygodniu nie będzie tam żadnych poootwarciowych scen.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I jeszcze od wczoraj mam nowy telefon! Zdecydowałam się w końcu na białego Samsunga Note 2, wygląda na razie super.
To prawie jak tablet takie wielkie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 23:13   #1408
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Praktyczno-technicznych nie mam.


O nie a ja myślałam, że odbębnione mam już kupowanie palet Naked, a tu widzę kolejna czeka do kolekcji. Śliczności.

Myślałam wczoraj intensywnie nad tym, żeby dzisiaj przyjechać do pracy na rowerze, ale wczoraj było +4 rano a dzisiaj -6 i to mnie skutecznie zniechęciło. Zaliczyłam za to pierwsze drapanie szyby... kartą do Luxmedu.
Niestety nie będą moje, strasznie mi się podobały, ale 38 w podbiciu jest za wąskie- zapiąć zapnę, ale mocno ciśnie 39 z aduże na długość.

Co złego to nie ja

Ja dziś wyciągnęłam starą kurtkę deskową z piwnicy, bo wczoraj wieczorem to zimnawo mi trochę było. I rajty naciagnęłam pod dżinsy (tak, ja, która nie uznaje rajtów powyżej -20 stopni )
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jest tam Mikro. Tego to się w ogóle nie spodziewałam.
i do jutra włącznie wszystkie seanse sa za 1 zł. Ja się mogę tylko na ostatnie łapać, ale fajnie że tu jest, oby mieli więcej kasy na projekty typu Pora Zwyrola (nie wiem dlaczego w tym roku akademickim jeszcze nie było żadnego seansu z cyklu )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To prawie jak tablet takie wielkie.
Zastanawiam się jak iść z takim telefonem na imprezę

Dziś rano starczyło mi czasu na cien do powiek. Co prawda jeden, ale zawsze
Niestety drugi pędzel Maestro też okazał się za duży dla mojego oka ale za to RT do cieniowania jest świetny

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

A, i jeszcze mi się przypomniało z wizyty w krakowskiej- po lewej stronie od środkowego wejścia na poziomie 0 są szyldy Clinique i EL i napis że "już niedługo coś tam" nie wiecie czy to będzie nowa perfumeria czy salony tych marek czy co?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 07:26   #1409
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A, i jeszcze mi się przypomniało z wizyty w krakowskiej- po lewej stronie od środkowego wejścia na poziomie 0 są szyldy Clinique i EL i napis że "już niedługo coś tam" nie wiecie czy to będzie nowa perfumeria czy salony tych marek czy co?
Ciekawe, może salon firmowy. W cywilizowanym świecie takie bywają, to może i u nas?

Pomalowałam pazurki Essie Mezmerised i malowało mi się źle. Nie wiem czy w moim lakierze były jakies paprochy na pędzelku (a to by znaczyło, że był paprany w sklepie przez jakąś niewychowaną małpę ) czy zgarnęłam coś niewidzialnego z otoczenia, ale mi się na dwóch paznokciach naczepiały paprochy i jednego nie udało się uratować, jest nierówny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:23   #1410
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To prawie jak tablet takie wielkie.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak iść z takim telefonem na imprezę
Ja chciałam jeszcze większy (np. Samsung Mega), ale nie było na nie dobrych ofert. A na imprezę trzeba będzie przełożyć kartę do starego telefonu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pomalowałam pazurki Essie Mezmerised i malowało mi się źle. Nie wiem czy w moim lakierze były jakies paprochy na pędzelku (a to by znaczyło, że był paprany w sklepie przez jakąś niewychowaną małpę ) czy zgarnęłam coś niewidzialnego z otoczenia, ale mi się na dwóch paznokciach naczepiały paprochy i jednego nie udało się uratować, jest nierówny.
U mnie nie było paprochów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.