Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 11:32   #2011
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko
nie sądze, że przebijesz.
Mimo, ze od maja nie kupiłam żadnego, zużyłam ok 10 to nadal mam blisko 70 sztuk.


Polećcie mi podkład dający podobny efekt do Colorstaya do cery suchej.
Nie wiem gdzie ja miałam oczy że wybrałam kolor Natural beige. Przecież on różowy jest Sprawdziłam wczoraj wszystkie inne kolory i nawet Buff, który ma być żółty i na początku jest żółty, robi się po chwili różowawy.

Mam od siostry Healthy mix serum (czym się różni od nie-serum?) Vanilla i kolor jest prawie idealny (mógłby być ciut ciemniejszy, ale jest odpowiednio żółty), ale efekt jednak bardziej podoba mi się po colorstay.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-11-07 o 11:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 11:50   #2012
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko zobacz sobie Bourjois 123 Perfect, trochę bardziej kryjący ale efekt podobny. Super podkład. Krem CC z tej samej linii tez lubię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:24   #2013
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Też właśnie potrzebuję nowego podkładu, przegrzebałam internet i KWC, potestowałam na ręce w drogerii i w tej promocji 1+1, która jest od poniedziałku w Rossmannie, skuszę się na nowego Rimmela z czerwoną zakrętką (chyba 25h czy coś takiego). Wydaje się być idealny do suchej skóry i kolory też fajne
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2014-11-07 o 14:27
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:00   #2014
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć dziewczyny
Dawno mnie tu nie było tzn. podczytywałam Was, ale jakoś nie miałam weny na pisanie Ostatnie 2 miesiące były dość intensywne, bardzo dużo się działo (co niestety odbiło się niezbyt dobrze na moim zdrowiu i nerwach) i właściwie dopiero od kilku dni czuję, że powoli wraca wszystko do normy. Wzięłam dziś w końcu dzień wolnego i trochę zadbałam o siebie. M.in. odwiedziłam fryzjera i wyglądam nareszcie jak człowiek

Kosmetycznie w tym okresie nie szalałam zbytnio, nawet nie miałam ochoty na zakupy, nie malowałam paznokci i ogólnie dbanie o wygląd jakoś zeszło na drugi plan. Skusiłam się jedynie niedawno na 2 rzeczy z serii Ziaja Liście Manuka: pastę do mycia twarzy i krem z kwasem na noc. Jak na razie obie rzeczy mi służą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 16:58   #2015
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hosenko zobacz sobie Bourjois 123 Perfect, trochę bardziej kryjący ale efekt podobny. Super podkład. Krem CC z tej samej linii tez lubię.
Zerknę na niego

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też właśnie potrzebuję nowego podkładu, przegrzebałam internet i KWC, potestowałam na ręce w drogerii i w tej promocji 1+1, która jest od poniedziałku w Rossmannie, skuszę się na nowego Rimmela z czerwoną zakrętką (chyba 25h czy coś takiego). Wydaje się być idealny do suchej skóry i kolory też fajne
Sprawdziłam go dzisiaj w Wispolu - zmyłam twarz i nałożyłam z testera nr 200 i w sumie niegłupi mi się wydaje. Daje fajny efekt, choć przy nakładaniu wydaje się wchodzić w pory. Przypatrzę się mu jeszcze jak się zachowuje na twarzy.

EDYCJA:
jednak nr 200 jest za jasny i dodatkowo zaczął uwidaczniać pory
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-11-07 o 19:38
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 20:40   #2016
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak nie zapomnę dzisiaj i znajdę słoiczek to wezmę Ci odsypkę.

Chyba jesteś bezpieczna.
A jaki masz kolor? Myślałam, że on jest tylko jeden, a wczoraj widziałam, że min. 2, ale tester był tylko od rose

No nie wiem, już mi przybyły 2 następne żele
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Polećcie mi podkład dający podobny efekt do Colorstaya do cery suchej.
Nie wiem gdzie ja miałam oczy że wybrałam kolor Natural beige. Przecież on różowy jest Sprawdziłam wczoraj wszystkie inne kolory i nawet Buff, który ma być żółty i na początku jest żółty, robi się po chwili różowawy.
Fajnie kryje Pharmaceris matujący http://www.pharmaceris.pl/pl/matowie...c-sloniowa/189 ma świetną masełkowatą konsystencję, tylko jak to zwykle u pani E. kłopot z kolorami- są jedynie 4. Ja mam 01 i bywają dni, kiedy bardzo fajnie się stapia, aczkolwiek bywa za różowy. To chyba zależy od kremu, a ja ostatnio zużywam wszelkie nagromadzone próbki. Nie wysusza mnie. Są też inne wersje, przyjrzyj się
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też właśnie potrzebuję nowego podkładu, przegrzebałam internet i KWC, potestowałam na ręce w drogerii i w tej promocji 1+1, która jest od poniedziałku w Rossmannie, skuszę się na nowego Rimmela z czerwoną zakrętką (chyba 25h czy coś takiego). Wydaje się być idealny do suchej skóry i kolory też fajne
Hmm, to muszę sobie coś znaleźć do kompletu do pudru B.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dawno mnie tu nie było tzn. podczytywałam Was, ale jakoś nie miałam weny na pisanie Ostatnie 2 miesiące były dość intensywne, bardzo dużo się działo (co niestety odbiło się niezbyt dobrze na moim zdrowiu i nerwach) i właściwie dopiero od kilku dni czuję, że powoli wraca wszystko do normy. Wzięłam dziś w końcu dzień wolnego i trochę zadbałam o siebie. M.in. odwiedziłam fryzjera i wyglądam nareszcie jak człowiek

Kosmetycznie w tym okresie nie szalałam zbytnio, nawet nie miałam ochoty na zakupy, nie malowałam paznokci i ogólnie dbanie o wygląd jakoś zeszło na drugi plan. Skusiłam się jedynie niedawno na 2 rzeczy z serii Ziaja Liście Manuka: pastę do mycia twarzy i krem z kwasem na noc. Jak na razie obie rzeczy mi służą
Praca, praca i jeszcze raz praca?

Ja wolnego nie mam, na dodatek wczoraj też byłam w pracy, ale w coraz lepszym humorze trzyma mnie myśl 10-cio dniowym urlop za 2 tyg

Czy ta pasta to jest coś mniej więcej jak gęsta maska glinkowa?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 21:04   #2017
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko
Dzięki, popatrzę. Z Lirene pasował mi zawsze odcień karmel/toffee, ale z tego podkładu nei ma takiego koloru :/
Tak mnie właśnie korci, że kupić City Matt (miałam parę la temu) i Shiny Touch (nie miałam wcześniej)


Przegladam n Rossnecie podkłady - Rimmel z czerwoną zakrętką w R. 39zł, a w Wispolu widziałam przedwczoraj po 25zł (i promocja -25% na Rimmel)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-11-09 o 21:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 15:09   #2018
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Praca, praca i jeszcze raz praca?

Czy ta pasta to jest coś mniej więcej jak gęsta maska glinkowa?
Praca swoją drogą, ale jeszcze coś a raczej ktoś mi zaprząta głowę
Ale muszę powiedzieć, że ostatnie miesiące to była na prawdę ostra harówka, a że ja chcę żeby zawsze wszystko było perfekcyjnie, to kosztowało mnie to wiele nerwów. Nawet moi przełożeni pewnymi rzeczami mniej się przejmują niż ja i dziwią się dlaczego jak tak wszystko zawsze przeżywam i się stresuję

Pasta jest gęsta, ale chyba nie aż tak. Raczej jak pasta do zębów tylko z "piaskiem" złuszczającym

Skorzystałyście z promocji w Rossmannie? Ja się miałam wybrać, bo w sumie tusz mi się kończy, ale z drugiej strony poza nim z kolorówki nic mi pilnie nie potrzeba, a lakiery do paznokci jakoś przestały mnie na pewien czas interesować

A z pielęgnacji za to przybył mi olejek Bielenda z olejkiem arganowym. Od 3 dni stosuję go trochę na twarz i włosy, pięknie pachnie Niewiele więcej póki co mogę o nim powiedzieć.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2014-11-18 o 15:11
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 15:34   #2019
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
a raczej ktoś mi zaprząta głowę
OOooo

Aż chciałoby się rzec: w końcu


Ja zaszalałam i to aż za bardzo. Na swoje usprwiedliwienie mam to, że dopiero zaczynam przygodę z podkładami, a taka promocja to świetna okazja, to rozeznania rynku.

Dzisiaj zamówiłam przez neta próbki kilku Colorstayów, mam nadzieję, ze jednak któryś mi podpasuje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 15:39   #2020
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wolnego nie mam, na dodatek wczoraj też byłam w pracy, ale w coraz lepszym humorze trzyma mnie myśl 10-cio dniowym urlop za 2 tyg
Ale Ci dobrze

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Praca swoją drogą, ale jeszcze coś a raczej ktoś mi zaprząta głowę
O proszę to trzymam kciuki za rozwój sytuacji

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Skorzystałyście z promocji w Rossmannie? Ja się miałam wybrać, bo w sumie tusz mi się kończy, ale z drugiej strony poza nim z kolorówki nic mi pilnie nie potrzeba, a lakiery do paznokci jakoś przestały mnie na pewien czas interesować
Ja kupiłam 2 cienie pojedyncze L'Oreal, z testerów się wydawały ekstra, ale jeszcze nie miałam czasu przetestować naocznie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja zaszalałam i to aż za bardzo. Na swoje usprwiedliwienie mam to, że dopiero zaczynam przygodę z podkładami, a taka promocja to świetna okazja, to rozeznania rynku.
A co kupiłaś fajnego z podkładów?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 15:47   #2021
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Moje zakupy tu: http://instagram.com/p/vfocrouqgf/?modal=true

Żel Wibo do brwi wzięłam drugi raz, uwielbiam go.
Podkład Match Perfection do rozjaśniania innych.
Podkład Lasting Finish, bo ma fantastyczne opinie w necie, pod którymi po 3 dniach się podpisuję
I lakier dodatkowo, bo taki ładny kameleon.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 16:37   #2022
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
YC są super, bardzo wciągają ja ostatnio "wypalam" zapasy i nie kupuję nic nowego, nawet nie znam nowości
Za to mocno wkręciłam się w Bath&Body Works, w piątek była promocja 2+2 gratis i przepadłam
Też nie znam nowości, poza tym z wózkiem nie udałoby mi się wejść do tych sklepików w centrum, a na Okęcie nie chce mi się jechać Poza tym mam duże zapasy, a daaawno ich nie paliłam...

Super zakupy! Teraz weszła jakaś jesienna kolekcja, oczywiście też nie wąchałam, ale nawet mam ochotę na coś nowego...

Ja mam Addicta bez obrączki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam siostry -1,5 roku i - 6, przez pierwsze lata to wiadomo, że z tą średnią byłam bliżej, potem to ja byłam dalej i to nawet dość długo, a teraz pomimo, że mieszkam sama to wszystkie jesteśmy tak samo blisko
Może to kwestia tej samej płci... Choć pewnie są i rodzeństwa "mieszane", które mają dobry kontakt Ja bym bardzo chciała, żeby moje dzieci były ze sobą zżyte... A tak à propos, ostatnio na usg pani mi powiedziała, że to będzie chłopiec...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Praca swoją drogą, ale jeszcze coś a raczej ktoś mi zaprząta głowę
fajnie


Ja właściwie to już mogę napisać, że nie jestem kosmetykoholiczką... A przynajmniej nałóg jest w głębokim śnie Wręcz nie chce mi się kupować nowych żeli, balsamów, paznokci nie malowałam od hoho lata
W rossamanowej promocji kupiłam dwa tusze - skończył mi się ostatni, a na nic innego nie miałam ochoty. Wzięłam L'oreale: z couture w nazwie i wings.
Za to mania kosmetyczna przerzuciła się na inne dziedziny W październiku skorzystałam z promocji -20% w merlinie i nakupiłam książek z bajkami M.in. baśnie Perraulta tłumaczone z oryginału (przeczytałam już, baardzo różnią się od powszechnie znanych wersji) i Królową Śniegu - polecaną kiedyś przez Em - dziękuję bardzo, to najpiękniejsza książka jaką widziałam Jak znasz jeszcze podobne to daj znać
A ostatnio jak co roku kupiłam kilka nowych bombek - niestety w Obi nie ma w tym roku tańszych bombek, które zbieram, więc kupiłam 2 bombki Komozji - za jedną zapłaciłam więcej niż za tusz L'oreala, który wydawał mi się drogi - a bombkę kupiłam bez namysłu - mimo że pewnie już w przyszłym roku nie będę ich wieszać na choince

Poza tym naczytałam się na cincinie o wyciskarkach do soków, naoglądałam filmików na yt... i nie wiem, czy sobie z TŻ nie kupimy Omegi na Święta, bo on też się wkręcił w temat Macie kogoś znajomego, kto ma wyciskarkę Omegi?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 17:26   #2023
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

A jakie to baśnie Peraulta?
Chce kupić synowi na roczek jakieś ładne wydanie baśni/bajek ale poki co nic mi w księgarniach nie wpadło w oko.

Z podkladow kupiłam:
- Bourjois 123 perfect light beige
- Bourjois Healthy mix Serum light beige - był w CND po 38zł
- Bourjois BB Creme golden beige-wzięłam do pary z HMS bo też był w CND w podobnej cenie. Używam od soboty i jestem bardzo z niego zadowolona,ale że lepiej wpisuje się bez kremu to odloze na cieplejsza porę roku, ale teraz też katastrofy nie robi jak naloze bez kremu
- L'oreal True match Golden
- Max Factor Facefinity sand
- Max Factor Skin Luminizer Sand

Oprócz tego 2 roze L'oreal - w CND po 29 z groszami, tusze Million lashes So couture i Black laquer i Lash Architekt. Puder sypki Max Factor.

Mam nadzieję, że wśród podkladow jest ten "mój".
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:16   #2024
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W SP do 24.11 wszystkie dermokosmetyki -40%
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:49   #2025
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jakie to baśnie Peraulta?
Chce kupić synowi na roczek jakieś ładne wydanie baśni/bajek ale poki co nic mi w księgarniach nie wpadło w oko.
To jest to wydanie:
http://merlin.pl/Basnie_Charles-Perr.../1,829450.html
Tylko to jest wersja trochę brutalna (przy czym taka była oryginalna), pewnie na początku nie będę wszystkiego czytać Helence - np. o ćwiartowaniu dzieci Jeśli chodzi o ilustracje, to bardzo lubię klasyczne w stylu Szancera, ale te też są całkiem ładne.
Na prezent najbardziej podoba mi się ta książka:
http://merlin.pl/Powiastki-Beatrix-P.../1,811495.html
Jest sporo droższa, ale już kupiłam ją Helence (przed jej urodzeniem...) i mojej siostrzenicy na chyba szóste urodziny. Jestem nią po prostu oczarowana
Albo po prostu klasyczne wydanie Kubusia Puchatka?

My Helence chyba na urodziny "kupimy" sesję zdjęciową dla malucha, bo książek ma duuużo, zabawki dostanie i tak od rodziny, w dodatku zaraz mikołajki, Święta, więc i tak się z tych prezentów nie odgrzebiemy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W SP do 24.11 wszystkie dermokosmetyki -40%
Przed chwilą dostałam sms i na soczewki kontaktowe, jakby ktoś chciał


Od wczoraj oglądam zdjęcia, wymyśliłyśmy z siostrą, że zrobimy mamie na imieniny album ze zdjęciami z ich wyjazdów, bo nie wywoływali od baardzo dawna. Tylko strasznie dużo czasu zabiera wybieranie...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:47   #2026
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
OOooo
Aż chciałoby się rzec: w końcu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O proszę to trzymam kciuki za rozwój sytuacji

Czas pokaże czy coś z tego będzie, nie nastawiam się na nic. Zwłaszcza, że dzieli nas spora różnica wieku. Mi to nie przeszkadza, no ale wiem, że na takie związki ludzie reagują różnie


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z podkladow kupiłam:
- Bourjois 123 perfect light beige
- Bourjois Healthy mix Serum light beige - był w CND po 38zł
- Bourjois BB Creme golden beige-wzięłam do pary z HMS bo też był w CND w podobnej cenie. Używam od soboty i jestem bardzo z niego zadowolona,ale że lepiej wpisuje się bez kremu to odloze na cieplejsza porę roku, ale teraz też katastrofy nie robi jak naloze bez kremu
- L'oreal True match Golden
- Max Factor Facefinity sand
- Max Factor Skin Luminizer Sand
Widziałam na blogu, że poszalałaś z podkładami
Ja obecnie używam punktowo musu Maybelline (służy mi raczej jako korektor), poza tym wystarcza mi puder LU. Co prawda moja cera wciąż nie jest idealna, ale w porównaniu do tego co było jeszcze parę miesięcy temu, teraz i tak jest w dobrym stanie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 16:05   #2027
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Isa
Moja skóra ma się dobrze ale widzę że jednak z podkladem wygląda ładniej.


Trzymam kciuki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:40   #2028
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Czas pokaże czy coś z tego będzie, nie nastawiam się na nic. Zwłaszcza, że dzieli nas spora różnica wieku. Mi to nie przeszkadza, no ale wiem, że na takie związki ludzie reagują różnie

Najważniejsze, że Wam jest dobrze, ludzie są nieważni
Też trzymam kciuki


Dziewczyny znacie jakiś mocno nawilżający i natłuszczający krem/balsam/masło do ciała? Kiedyś uratował mnie Garnier z mocznikiem (lepił się strasznie, ale pomógł), ale nie wiem, czy mocznik można w większym stężeniu stosować na duże powierzchnie ciała w ciąży A strrrrasznie swędzi mnie skóra na brzuchu, po prostu zanim dojdę do łazienki po balsam (teraz Mustela), to się zwyczajnie drapię, aż skóra jest różowa Ten balsam pomaga, ale na kilka godzin, wolałabym, żeby w ogóle nie swędziało
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 07:56   #2029
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że Wam jest dobrze, ludzie są nieważni
Też trzymam kciuki


Dziewczyny znacie jakiś mocno nawilżający i natłuszczający krem/balsam/masło do ciała? Kiedyś uratował mnie Garnier z mocznikiem (lepił się strasznie, ale pomógł), ale nie wiem, czy mocznik można w większym stężeniu stosować na duże powierzchnie ciała w ciąży A strrrrasznie swędzi mnie skóra na brzuchu, po prostu zanim dojdę do łazienki po balsam (teraz Mustela), to się zwyczajnie drapię, aż skóra jest różowa Ten balsam pomaga, ale na kilka godzin, wolałabym, żeby w ogóle nie swędziało
A swędzą Cię jeszcze dłonie, stopy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 11:53   #2030
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kosmetycznie w tym okresie nie szalałam zbytnio, nawet nie miałam ochoty na zakupy, nie malowałam paznokci i ogólnie dbanie o wygląd jakoś zeszło na drugi plan. Skusiłam się jedynie niedawno na 2 rzeczy z serii Ziaja Liście Manuka: pastę do mycia twarzy i krem z kwasem na noc. Jak na razie obie rzeczy mi służą
Ja uwielbiam tę pastę, właśnie kończy mi się pierwsza tubka i na pewno kupię drugą Tonik też mi bardzo pasuje
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Praca swoją drogą, ale jeszcze coś a raczej ktoś mi zaprząta głowę
Ale muszę powiedzieć, że ostatnie miesiące to była na prawdę ostra harówka, a że ja chcę żeby zawsze wszystko było perfekcyjnie, to kosztowało mnie to wiele nerwów. Nawet moi przełożeni pewnymi rzeczami mniej się przejmują niż ja i dziwią się dlaczego jak tak wszystko zawsze przeżywam i się stresuję

Skorzystałyście z promocji w Rossmannie? Ja się miałam wybrać, bo w sumie tusz mi się kończy, ale z drugiej strony poza nim z kolorówki nic mi pilnie nie potrzeba, a lakiery do paznokci jakoś przestały mnie na pewien czas interesować
Super, bardzo się cieszę a ludźmi w ogóle się nie przejmuj, nie warto

Kupiłam tylko dwa tusze Wibo Pump Up - kończę pierwszy egzemplarz i to naprawdę bardzo dobry tusz, idealnie podkręca, wydłuża - teraz sztuka wyszła za 4,50, grzech nie wziąć
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Super zakupy! Teraz weszła jakaś jesienna kolekcja, oczywiście też nie wąchałam, ale nawet mam ochotę na coś nowego...

Ja mam Addicta bez obrączki

Może to kwestia tej samej płci... Choć pewnie są i rodzeństwa "mieszane", które mają dobry kontakt Ja bym bardzo chciała, żeby moje dzieci były ze sobą zżyte... A tak à propos, ostatnio na usg pani mi powiedziała, że to będzie chłopiec...
Z jesieni ładna jest dynia i jabłko pewnie przed świętami będzie dużo promocji w B&BW mają już świąteczną kolekcję, ale z zeszłego roku (pewnie im nie zeszła cała i teraz wypychają starocie ) w tym są ładniejsze opakowania, mam nadzieję, że jednak do nas trafią

Ja też wciąż mam starą wersję, obecnie chyba najbardziej poszukiwana

Chłopiec? Fajnie

Ostatnio czytałam, że Urban Decay wchodzi do PL, będzie w wybranych Sephorach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:55
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:16   #2031
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A swędzą Cię jeszcze dłonie, stopy?
Nie, tylko brzuch. Ale to mi przypomniało, że przy poprzedniej ciąży też się na to skarżyłam i też pytałaś o dłonie i stopy Tylko wtedy tak mnie swędziało pod koniec, nie wiem, co będzie później, chyba wyjdę ze skóry
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Z jesieni ładna jest dynia i jabłko pewnie przed świętami będzie dużo promocji w B&BW mają już świąteczną kolekcję, ale z zeszłego roku (pewnie im nie zeszła cała i teraz wypychają starocie ) w tym są ładniejsze opakowania, mam nadzieję, że jednak do nas trafią

Ja też wciąż mam starą wersję, obecnie chyba najbardziej poszukiwana
W zeszłym roku świąteczna kolekcja weszła do sprzedaży dopiero w grudniu, nie dziwne, że nie zdążyli sprzedać - pamiętam, bo jeszcze 2 dni przed porodem byłam u nich o nią pytała, a potem weszła, jak ja byłam uziemiona

Moje, mimo że nie trzymam w cieple ani na słońcu, ściemniała - jak psikam, to płyn jest ciemny Ale pachnie cały czas tak samo, więc nie wyrzucam... Zresztą dawno nie używałam żadnych perfum, nie mam na to weny


Byłam dzisiaj pierwszy raz od dawna w centrum handlowym (na Placu Unii) i nic mi się nie podobało Mam wielką ochotę kupić sobie coś nowego do ubrania...

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Też czytałam o UD, ciekawe kiedy wprowadzą, mogliby przed Świętami, żeby się załapało na obniżki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 07:45   #2032
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

UD już jest w jakiejś warszawskiej Sephorze, widziałam wczoraj u kogoś zdjęcie na insta
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 08:40   #2033
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Moje, mimo że nie trzymam w cieple ani na słońcu, ściemniała - jak psikam, to płyn jest ciemny Ale pachnie cały czas tak samo, więc nie wyrzucam... Zresztą dawno nie używałam żadnych perfum, nie mam na to weny

W zeszłym roku świąteczna kolekcja weszła do sprzedaży dopiero w grudniu, nie dziwne, że nie zdążyli sprzedać - pamiętam, bo jeszcze 2 dni przed porodem byłam u nich o nią pytała, a potem weszła, jak ja byłam uziemiona
One tak mają, dobrze, że flakon ciemny, to tak nie widać, bo np. przy Lolicie Lempickiej błękitny flakon i ciemna zawartość tworzy słaby widok

Ja jeszcze czekam na Thousand Wishes, mają piękne opakowania
a tymczasem kupiłam małe masełka TBS - Glazed Apple i Vanilla Brulee, kusi mnie jeszcze jakiś świąteczny krem do rąk YR też ma fajną gruszkę z karmelem, bardzo jadalny zapach
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też czytałam o UD, ciekawe kiedy wprowadzą, mogliby przed Świętami, żeby się załapało na obniżki
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
UD już jest w jakiejś warszawskiej Sephorze, widziałam wczoraj u kogoś zdjęcie na insta
Właśnie miałam pisać, że na stronie S. już są - dużo rzeczy już wykupionych, ale można sprawdzić, gdzie są stacjonarnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 10:43   #2034
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jako że do niedzieli było -20% w S. (i że była ostatnia sztuka w wersji Original) kupiłam tę bazę UD - dzisiaj testy, mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:52   #2035
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na prezent najbardziej podoba mi się ta książka:
http://merlin.pl/Powiastki-Beatrix-P.../1,811495.html
W Arosie dyche taniej

Myślałam jeszcze o personalizowanej książce (www.jestemwbajce.pl) ale sama nie wiem


Planujecie coś na DDD?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-11-30 o 17:53
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 07:58   #2036
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
One tak mają, dobrze, że flakon ciemny, to tak nie widać, bo np. przy Lolicie Lempickiej błękitny flakon i ciemna zawartość tworzy słaby widok

Ja jeszcze czekam na Thousand Wishes, mają piękne opakowania
a tymczasem kupiłam małe masełka TBS - Glazed Apple i Vanilla Brulee, kusi mnie jeszcze jakiś świąteczny krem do rąk YR też ma fajną gruszkę z karmelem, bardzo jadalny zapach

Właśnie miałam pisać, że na stronie S. już są - dużo rzeczy już wykupionych, ale można sprawdzić, gdzie są stacjonarnie
Uff, czyli to nie tylko moje tak mają
O, to TBS wypuścił w końcu nowe zapachy na święta, muszę tam zajrzeć kiedyś w grudniu
Wąchałam tę gruszkę na szybko, też będę chciała kupić - chociaż płyn do kąpieli...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Jako że do niedzieli było -20% w S. (i że była ostatnia sztuka w wersji Original) kupiłam tę bazę UD - dzisiaj testy, mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi
I jak? Dobrze działa?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Arosie dyche taniej

Myślałam jeszcze o personalizowanej książce (www.jestemwbajce.pl) ale sama nie wiem


Planujecie coś na DDD?
O, nie wiedziałam o tej księgarni, dzięki Ja kupowałam tę książkę z dużą zniżką, więc nie była aż tak droga.

Ja nie planuję nic specjalnego, wszystko co mnie interesuje ostatnio jest ze sklepów, które nie biorą udziału w akcji:/ A w zeszły roku planowałam spore zakupy i trafiłam na porodówkę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:21   #2037
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Planujecie coś na DDD?
Nie ja uzupełniłam garderobę w Mango z okazji black friday i wystarczy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, to TBS wypuścił w końcu nowe zapachy na święta, muszę tam zajrzeć kiedyś w grudniu
Wąchałam tę gruszkę na szybko, też będę chciała kupić - chociaż płyn do kąpieli...
Jak u nas nie ma to puszczają nowe zapachy, no pewnie. Niesprawiedliwość.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:51   #2038
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, to TBS wypuścił w końcu nowe zapachy na święta, muszę tam zajrzeć kiedyś w grudniu
Wąchałam tę gruszkę na szybko, też będę chciała kupić - chociaż płyn do kąpieli...

I jak? Dobrze działa?
Całkiem przyjemne zapachy jest jeszcze żurawina, ale to raczej zapach jak co roku, nic nie zmienili

Działa! Najlepsza baza z jaką miałam do czynienia ja mam naprawdę bardzo tłuste powieki i zwykle po 2 godzinach cienie zbierają się w załamaniach, a tu przez cały dzień nic takiego się nie dzieje, nic nie blednie - myślałam, że to niemożliwe zdecydowanie warta zakupu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak u nas nie ma to puszczają nowe zapachy, no pewnie. Niesprawiedliwość.
Zamknęli u Was TBSy?

jak Ci się spisują te pojedyncze cienie L'Oreala? Wczoraj oglądałam i jeden kolor (chyba 306?) bardzo mi się spodobał (inne też, ale ten najbardziej ), one są takie jakby bardziej żelowe niż pudrowe?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:33   #2039
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W ramach DDD skorzystałam z L'Occitane (są kody na dodatkowe prezenty), w jakimś papierniczym kupiłam zapas kopert bąbelkowych, w księgarni - album Moje pierwsze pięć lat i tyle.

Chciałam kupić Insolence Guerlain, ale w magiczny sposób wczoraj podrożały o 25zł. Kupiłam więc w innej perfumerii, odbiorę u siebie w mieście, też bez kosztów dostawy, a perfumy tańsze.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 12:49   #2040
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Zamknęli u Was TBSy?
Jeden był, już chyba z 3 lata temu go zamknęli.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak Ci się spisują te pojedyncze cienie L'Oreala? Wczoraj oglądałam i jeden kolor (chyba 306?) bardzo mi się spodobał (inne też, ale ten najbardziej ), one są takie jakby bardziej żelowe niż pudrowe?
Nie próbowałam jeszcze muszę pranie pędzelków urządzić najpierw a brakuje mi czasu. Nawet kolorów jakie mam już nie pamiętam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.