Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 12:59   #631
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
obejrzałam 4 s i wymiękłam :/


Ale się pokłóciłam z tz pierwszy raz krzyczeliśmy na siebie. A teraz wyje. JA juz nie wiem co mam zrobić zeby było dobrze.
Pearl Tobie brakuje wolności a mi domu rodzinnego Nienawidze tu mieszkać.
Oj Szczerze pogadać???Choć zapewne to zrobiłaś.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Nic ide obudz tż-ta i ide z małym na spacer,bo marudzi.Póki ładna pogoda
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:00   #632
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

czubasek faceci, to są czasem nierozumni
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:02   #633
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Ech.... też prowadziłam inne zycie, takie jak to nazwałaś studenckie, byłam na płatnych praktykach w gracji, na erazmusie, trenowałam siatkówke i z tego się utrzymywałam, ciagle jeździłam na obozy, turnieje, wymiany itp, zwiedziłam dzieki temu pół świata no i napewno szkoda i czsami chciałoby się do tego wrócić....

I podobnie jak Ty tutaj, tez nie mam znajomych, wszyscy w Katowicach dalej studjuja i choć niby to tylko 40km to nie ma jak się spotkac i nie jest tak, jak było kiedyś...

A Ty jak masz potrzebę wygadania się to właź na łizaż i gadaj co Ci leży na sercu

To faktycznie podobne zycia wiodlysmy.

A tak spytam z ciekawosci, o ile moge , planowaliscie dzidzie?

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Lila kończy dziś 3 miesiące Ale ten czas leci


Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
ja pier.dole co za ku.rwa, je.bana sz.mata!! żeby gorzej nie powiedzieć. Obejrzalam kilka pierwszych sekund i normalnie poczółam jak mi ciśnienie skacze i aż mnie w mostku zatkało, a łzy chyba same w oczach staneły!! no normalnie jak można!! jak se przypomnę to mnie trzęsie..nie pokazujcie takich rzeczy lepiej...
sssssoczysty jezzzyczek

ciesze sie, ze tego nie ogladalam


Cytat:
Napisane przez MartuNiunia
Po za tym co mała cwaniara zrobiła ?? leżę sobie na plecach nogi podwinięte, a ona "leżała" sobie tak oparta o moje kolana, nagle złapała moją koszulę i siada....ja patrze a ona tak się trzyma, siedzi na moim brzuchu i cieszy do mnie!! oczywiście po kilku sekundach przewróciła się na bok (podtrzymałam ją), ale i tak! no usiadło mi dziecko..a jeszcze 3 miesięcy nawet nie ma (2,5m) , teraz muszę na cwaniarę uważać, bo kurde sobie jeszcze coś zrobi!
a to Ci akrobatka mala
niedlugo przyjdzie do Ciebie na nozkach i powie "ej, mama, daj na gume"

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ale się pokłóciłam z tz pierwszy raz krzyczeliśmy na siebie. A teraz wyje. JA juz nie wiem co mam zrobić zeby było dobrze.
Pearl Tobie brakuje wolności a mi domu rodzinnego Nienawidze tu mieszkać.
oj biedna
trzymam kciuki,zeby tz zmadrzal (bo to ZAWSZE musi tz zmadrzec )
i zebyscie sie jak najpredzej wyprowadzili, bo chyba tesciowka psuje atmosfere...

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość

O co poszło? Bo jak o teściową to dla tż. Zresztą i tak dla niego!
o wlasnie, dobrze ujete
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:09   #634
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzień dobry!

Julkowi włączyłam tvn turbo i mam chwilę na nadrabianie.

Neska
co do zdjęć. ja wywoływałam, bo kupiłam kupon na gruponie i co? przyszło 100 beznadziejnych zdjęć. Nie wiem czy na resztkach tuszu drukują czy co, ale beznadziejne. A na kompie super wyglądały.

My musimy kupić ochraniacz na łóżeczko taki cały bo Julek tak się wierci, że prawie co noc budzi się albo w poprzek albo z głową w nogach czasem słychać jak nogami jeździ po szczebelkach. Jedną ręką łapie się za szczebelek a nogi i tyłek pracują i tak się przemieszcza -> ostatnio w nocy go przydybaliśmy

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z bebilonu a w niej sexi biały śliniak, próbka mlesia 2 i książeczka taka tam
ja też dostałam w tygodniu. Śliniaczek rzeczywiście sexi

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi odnośnie ubranek na chrzest Najbardziej mi podpasowało, to co miały na sobie Julek i Igorek Ale wszystkie dzieciaczki pięknie wyglądały Właśnie czegoś takiego szukam na allegro, ale albo za wysoka cena, albo nie ten rozmiar :/
kochana, ja kupiłam wszystko w sklepach, spodnie w Smyku (drogie były, ale miałam 20% zniżki, wzięłam większe, może jeszcze na lato się przydadzą, bo cieniutkie (zapłaciłam za nie 40zł a normalnie 49zł kosztowały), koszulę w 5-10-15 za 29zł (też w promocji była), szelki Julek dostał kiedyś w prezencie a buty po prostu takie jakie miałam w domu (też dostane), więc uważam, że wiele nie wydałam, patrząc na zestawy za ponad 200zł...
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Moje 3 kolezanki wczoraj urodzily tzn wczoraj zaczely wszystkie ale niektore skonczyly juz dzis bo w nocy;p 3 chlopakow Krystian, Ignas i Mateusz
ale Igulec będzie miał kolegów do zabawy

[QUOTE=Haniula;34063883
Ale czytam i czytam, i wyczytałam ze takie przewlekle zaparcia moga wystepowac tez przy alergii na mleko krowie i kolki tez. Wiec by pasowało.
Bo skoro laktoza nie pomaga, tzn ze chyba nie w tym tkwi problem I mysle, czy nie jechac kupic mleko hipoalergiczne?
Tylko, teraz podaje jej bebiko, a myslalam zeby kupic bebilon HA. Czy lepiej BebikoHA?
Czy nie kombinowac? to moze zaszkodzic?[/QUOTE]dobrze zrobiłaś, zobaczysz, spróbujesz, może będzie lepiej zaszkodzić, nie zaszkodzisz. Trzymam kciuki za kupę

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
O ja pierdziu Jeśli macie słabe nerwy,to lepiej nie wchodzcie
http://kwejk.pl/obrazek/1155197
ja obejrzałam kilka sekund i wyłączyłam. MASAKRA , poobcinałabym ręce na żywca

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Hej, chciałam Wam życzyć miłego dnia Z Julą na rękach piszę - mówi, ze od niej macie buziaki gorące (szczególnie dla synusiów) heeh Skubana już chce siedzieć
ochhh, Julek krzyczy z pokoju, że dziękuje za buziaka i przesyła dla siedzącej Julki też

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Lila kończy dziś 3 miesiące Ale ten czas leci


Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ale się pokłóciłam z tz pierwszy raz krzyczeliśmy na siebie. A teraz wyje. JA juz nie wiem co mam zrobić zeby było dobrze.
Pearl Tobie brakuje wolności a mi domu rodzinnego Nienawidze tu mieszkać.
przytulam
Jakieś smętne dni ostatnio

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Czy wkładanie dziecka do kojca jest polecane od jakiegoś konkretnie miesiąca? Musi już siedzieć? Jak to jest, wie ktoś?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:14   #635
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Inutil moja Lila robi tak samo

To jest moment, zostawiam ja na chwile, przychodze, a ona nogi ma juz tam gdzie glowe, a glowe gdzie nogi, cwaniara
Nie raz tak włoży sobie noge w szczebelki, ze nie umie jej stamtad wyszarpac...

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-05-12 o 13:18
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:30   #636
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o słabych nerwach niech nie czytają.




Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
No i sluchajcie. Siedze sobie siedze, odpisuje na łizaż , slysze kroki po schodach. Mysle sobie, o, idzie gbur czyt.moj tz. No i patrze sie takim zlowrogim wzrokiem na drzwi i raptem widze cos takiego:
sorry za jakosc,ale w pomieszczeniach smerffon mojego tzta nie daje rady

Tak mnie rozsmieszyl, ze mu wybaczylam dzisiejsze fochy. No i mam miec zaraz robiony masaz Tak wiec
pod pantofel go!!!


rewelacja

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A teraz wam cos napisze . Poszlam karmic i klasc Marca a Mili miala zaczekac na kolacje w pokoju. Ja wychodze od Marcela, ide do Mileny a ona.. spi ma dywanie . Szkoda ze nie zrobilam zdjecia bo mnie strasznie rozbawila bidulka, lezala plackiem na brzuchu wyzgoniona . Przebralam na spiocha i spi bez mycia i kolacji


no nieźle
ja ponoć często zasypiałam pod drzwiami wyjściowymi z mieszkania

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
aaaaaa jeszcze raz ja. Wrzucam fotkę Martynki - udało się zrobić foto uśmieszku i tej jej minki (nomen omen odziedziczonej bo TŻ) - podnosi jedną brew i kącik ust po przeciwnej stronie buziuni - no padam zawsze jak tak na mnie patrzy jak by chciała powiedzieć "spoko maleńka:P"


śliczności

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Dziecie nam wyrasta z wanienki,już prawie się w niej nie mieści
Wczoraj też z mężem oglądaliśmy fotelik isamochodfowe,bo ten co mato też z niego wyrasta i jakoś mi go szkoda,że wygląda na ściśniętego.Noi upatrzyliśmy sobie wczoraj taki fajny fotelik od newborn do 18 kg że można go fajnie rozkładać dla małego dziecka i wygląda na wygodny,bo planujemy jechać latem do polski i będziemy napewno fotelik kupować.Zresztą już terasz chcemy kupić.Znajde linka to pokaże.


Nasza wanienka też już za mała, ale jeszcze ciut przemęczymy, a później się przeniesiemy do dużej wanny
a z fotelikiem tak samo, czekamy aż mały zacznie siadać i kupujemy taki do 36 kg

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
Czy wy karmicie piersią i jecie czekoladę??? bo a już 4 miesiąc nie jadłam .. tylko białą.. bo podobno bardzo uczula
a tak bym zjadła... taką bez orzechów zwykłą czekoladkę mała


cały czas jadłam, potem jak pojawiło się u T. AZS, to zaczęłam obserwację i 3 razy wysypało go po czekoladzie/kakao... no i nie jadłam długo, wczoraj zjadłam 2 paski czekolady i nic się nie pokazało

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Mamy chłopców w czym chrzciliście swoich synków?


w białym kombinezonie ale to marzec był

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Waszych dzieci modne jest teraz ssanie kciuka?!!! Albo podczas karmienia wkłada kciuka gratis ? :mdleje: i smoka i kciuka ssie ja wcześniej trącałam ją nosem, a teraz ma tyle siły skubana, że ręką ciężko odgonic jej paluchy


Kciuk jest modny, jak i cała dłoń. podczas jedzenia z butli nie, ale przy piersi czasem nie zauważam kiedy ją wypluwa i ssie rączkę

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Mam pytanko co do smoczków-uspokajaczy. Kupiłam Asi większy smoczek przeznaczony dla dzieci od3 do 6 m-cy i za nic na świecie nie chce go ciamkać, od razu go wypluwa. Woli swój pierwszy smoczek. Wasze dzieci też tak miały przy zmianie smoczków na większe? Może jej kształt nie pasuje?


z tego co wiem dzieci lubią konkretne kształty smoczków ja np. mam symetryczny Canpola i żałuję, że ten dałam na początek, bo ten kształt jest chyba średnio korzystny dla ząbków

Cytat:
Napisane przez monaa511 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie!
Cytat:
Napisane przez monaa511 Pokaż wiadomość

Przygarniecie mnie do swojego grona?
Przyznam się bez bicia, że podczytuje Was dość regularnie prawie od początku ciąży i w końcu postanowiłam wyjść z ukrycia
A więc urodziłam Nadie 19-tego lutego i jak na razie to mały aniołek, noce przesypia


cześć

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z bebilonu a w niej sexi biały śliniak, próbka mlesia 2 i książeczka taka tam


aaa... też niedawno dostałam cieszę się, bo misia nie otrzymałam

Cytat:
Napisane przez majsty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,w styczniu urodziłam córke Maje,niedawno odkryłam Wasz watek i postanowilam napisac, poniewaz jest mi z Wami po drodze,a nie bardzo mam z kim rozmawiac na dzieciowe tematy. Widze, ze jestescie mocno zzyte ze soba i nie mialam wczesniej odwagi napisac. Mieszkam we Wrocławiu,tzn jakies 5 km od Wrocławia Czy przyjmiecie mnie i mojego wrzeszczka do swojego grona ?


cześć

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
gratuluje skoku, ja w zeszłym roku byłam z TZ w Głogowie tam skakal tak prawie jak na bungee, troche inna technika z komina ktory ma 222 metry stałam na dole a i tak prawie zaliczyłam zawał wiec podziwiam.


Mój brat miał tam skakać... dzisiaj, ale z powodu pogody przełożyli najbliższy wolny termin w lipcu

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Moje 3 kolezanki wczoraj urodzily tzn wczoraj zaczely wszystkie ale niektore skonczyly juz dzis bo w nocy;p 3 chlopakow Krystian, Ignas i Mateusz


wow

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Bo skoro laktoza nie pomaga, tzn ze chyba nie w tym tkwi problem I mysle, czy nie jechac kupic mleko hipoalergiczne?
Tylko, teraz podaje jej bebiko, a myslalam zeby kupic bebilon HA. Czy lepiej BebikoHA?
Czy nie kombinowac? to moze zaszkodzic?


Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale jak byłam u mojej lekarki z tym AZSem, to pytała czy T. pije mlesio zwyłe czy HA, jak powiedziałam, że zwykłe, to mówiła, że skoro od początku pił zwykłe to HA teraz już nic nie zdziała
Ufff... wreszcie nadrobiłam

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

czubasek - takie niestety podejście facetów

nadrobić nadrobiłam chyba na 5 rat
Nocka, a raczej ranek dziś średni... co prawda T. spał 20-4 i potem do 7:30, ale potem pojadł i nie mógł już zasnąć, mimo, że baaardzo śpiący męczyliśmy się z nim do 9:30 obudził się po 12, poszalał, pojadł i znów powtórka z rozrywki z zasypianiem
2 razy musiałam go usypiać we wózku, bo nic innego na niego nie działa no, ale może mu brakuje spaceru - pogoda nieciekawa, więc nie chciałam wcześniej wychodzić, a jak się zbój obudzi, to może chociaż wokoło osiedla się przejdziemy

poza tym moj niespełna 4 miesięczny dzieciak potrafi się już samodzielnie (tzn. z podpórką) usiaść wczoraj zrobił tak 4 razy z rzędu i dzisiaj tak samo. I nawet jak już usiądzie, to się nie gibie na wszystkie strony
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:41   #637
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Martynka moja dziś od rana cała obsypana ma uczulenie, dzwoniłam do lekarki i podajemy calcium jak nie przejdzie do pon to na wizytę...ale to wynik mojej próby pomidorowej - zjadłam 2 plasterki, a ją mega wysypało.

Po za tym co mała cwaniara zrobiła ?? leżę sobie na plecach nogi podwinięte, a ona "leżała" sobie tak oparta o moje kolana, nagle złapała moją koszulę i siada....ja patrze a ona tak się trzyma, siedzi na moim brzuchu i cieszy do mnie!! oczywiście po kilku sekundach przewróciła się na bok (podtrzymałam ją), ale i tak! no usiadło mi dziecko..a jeszcze 3 miesięcy nawet nie ma (2,5m) , teraz muszę na cwaniarę uważać, bo kurde sobie jeszcze coś zrobi!
Zachciało się mamie pomidorow Współczuje wszystkim tym, które musza ograniczać jedzenie ze względu na karmienie (.), jak cudownie, że mój Nikoś toleruje wszystko

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
obejrzałam 4 s i wymiękłam :/


Ale się pokłóciłam z tz pierwszy raz krzyczeliśmy na siebie. A teraz wyje. JA juz nie wiem co mam zrobić zeby było dobrze.
Pearl Tobie brakuje wolności a mi domu rodzinnego Nienawidze tu mieszkać.


Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Według niego opieka nad dzieckiem to sam relaks i ja NIE MAM PRAWA byc zmęczona ( przecież dziecko przesypia całe noce) a ja jestem wykończona. Serio, uwielbiam się zajmować małą ale robię to 24h na dobę i śpię na siedząco czasami.
A po drugie wydarłam się ze wiecznie go w domu nie ma i ja nie mam nawet do kogo sie odezwać (jedynie wizaz)
serio on od rana w pracy a potem tyra na działce, Ja rozumiem godiznę czy dwie ale nie od 15 do późnego wieczora a potem pada zmęczony i nie mamy dla siebie czasu. Wyryczałam się ze takie małżeństwo to nie małżeństwo bo ja nie mam co na niego obecnie teraz liczyć.

Dobrze ze mama do mnie przyjedzie dziś z siostra to trochę odetchne bo zwariuje
Też już powoli warjuję, szczególnie w takie dni jak dziś, kiedy nawet na spacer nie mo jak pojść....... A gadem też tylko z malym, niedługo zapomnę jak się mówi, bo ciagle tylko aguuu, aguuu.....

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

To faktycznie podobne zycia wiodlysmy.

A tak spytam z ciekawosci, o ile moge , planowaliscie dzidzie?



sssssoczysty jezzzyczek

ciesze sie, ze tego nie ogladalam


a to Ci akrobatka mala
niedlugo przyjdzie do Ciebie na nozkach i powie "ej, mama, daj na gume"

oj biedna
trzymam kciuki,zeby tz zmadrzal (bo to ZAWSZE musi tz zmadrzec )
i zebyscie sie jak najpredzej wyprowadzili, bo chyba tesciowka psuje atmosfere...

o wlasnie, dobrze ujete
Planowaliśmy ale nie już, ja chciałam poki co grać w siatkówke i skończyć drugi zaczęty kierunek, a tu taki psikus Brałam tabletki i jak byłam chora połączyłam z antybiotykiem i z tego mixu wyszedł Nikoś
Tż, dzieki Bogu pracował, ale z zarobkami szału nie było, ja w sumie też pracowałam na pół etatu w Tkmaxx Ale Poszłam na L4, wzięłam dziekanke, tz sie zwolnił i postaowiliśmy wyjechać do Anglii, tam moja siostra ze szwagrem załatwili prace dla mjego Łmały sie urodził, niby mieliśmy zostać, ale,że Tz angielska firma ma też sklep w Katowicach i udało sie przenieść, to postanowiliśmy jednak wrócić No i w sumie nie narzekam, wróciłam na studia tzn. mam jedne zajecia co dwa tygodnie i jakoś leci Do pełni szczęscia brakuje mi mamy, taty, dziadków i sióstr
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 14:07   #638
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Ponadrabiałam i teraz sie pochwalę, skoczyłam na bungee i bylo super
Troszke strachu i przerazenia,ale uczucie nieziemskie

W plazówe zajełysmy drugie miejsce i wygralysmy dresy nike, torbe treningowa i 3miesieczny karnet do pure fitness, bo byli sponsorami
A i spaliłam sie na raka ale w koncu nie wygladam jak blada du....
Gratuluję skoku Ja bym się chyba posikala ze strachu
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Mnie swedzi rana na zmiane pogody. Moja ciotka miala 3 cesarki i to jeszcze pionowo i mowila, ze to normalne.
Mnie też swędzi, nawet dość często Też słyszałam, że na zmianę pogody będzie swędzialo - i w sumie chyba tak jest
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ja tam dowiedzialam sie podczas badania usg jamy brzusznej, bo szukali u mnie kamieni
gdyby nie to, ze lezalam, na bank bym zemdlala
a pozniej ryk i histeria
To Ci dopiero kamień milowy znaleźli
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę z bebilonu a w niej sexi biały śliniak, próbka mlesia 2 i książeczka taka tam
Też ją dostałam
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
uffff... jak gorąco
Właśnie wróciłam z łowów.
Kupiłam sobie kieckę na chrzest Już traciłam nadzieję, że cokolwiek kupię bo moje wielkie (.)(.) w nic się nie mieściły lub jak kiecka w cycu była ok to w tali wisiała jak wór po ziemniakach.

Polecić nie mogę bo dopiero dzisiaj wzięłam się za te zaproszenia. Mi się bardzo spodobały te---> http://allegro.pl/zaproszenia-na-chr...277038820.html Właśnie zasiadłam do kąpa i zabieram się do wybierania wierszyka i tekstu zaproszenia, koloru wstążki...
Gratuluję zakupu kiecki
Zaproszenia bardzo ladne Ja w sumie mogłam zamówić na all, ale kupiłam w pobliskiej hurtowni


Aha, Haniula - sper, że Lence już lepiej

Idę nadrabiać dalej
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:27   #639
monaa511
Przyczajenie
 
Avatar monaa511
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
hej hej
Witamy Ciebie i Nadie. Skad jestescie?
Jestesmy z Poznania





Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
nie
o ile nie przychodzą po to, aby prowokować i zgłaszać nas do moderatora, jak to zrobiła ostatnia 'koleżanka'
Prowokowac nie przyszlam wiec spokojnie nie praktykuje dziwnych metod zostawiania dziecka samego zeby sie wyplakalo.

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
a mojemu dziecięciu odwidziało się spanie na spacerach kręci się, fika, trze oczka i widać ze jest mega zmęczona ale nie usnie... pewnie jej za goraco albo co....
w związku z tym nie moge na spokojnie porobić zakupów i pozałatwiać różnych spraw, bo się denerwuje...wrrr
Moja tez juz nie lubi spania na spacerach, ale na szczescie nie placze dopoki wozek jedzie jak tylko sie zatrzyma od razu ryk.
A tak w ogole to mieszkamy niedaleko siebie,bo ja w Poznaniu ale wlasciwie przy Luboniu.






Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nowa koleżanko,a czemu po tak dlugim czasie dopiero tu na odchowalni postanowiłaś sie zalogowac na wizaż i dopiero odezwać.Jak chodziłas z brzuszkiem nie miałaś czasu ,czy jak
Sama nie wiem teraz brakuje mi kogos z kim moglabym pogadac o dzieciach, zapytac o rade itp.






Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej
Moja Hania tez jest z 19 lutego. I tez całe nocki przesypia
Moze to jakis szczesliwy dzien


Ale lecicie z tymi postami,troche nadrobilam i zaraz zabieram sie za czytanie dalej. I pisze z telefonu wiec nie wiem jak mi wyjdzie to cytowanie.

Dziewczyny czy ktoras jeszcze nie dostala okresu? Ja wczoraj juz polecialam po test(na szczescie wynik negatywny),bo ponad miesiac temu bylam u lekarza i powiedziala ze za dwa tygodnie powinnam dostac,a tu nic. :banghead: Czekam i tylko sie stresuje. Dodam ze dwa tygodnie karmilam piersia,pozniej tydzien laktatorem,bo mala raz posmakowala butelki i cycek zrobil sie bee. No a potem juz tylko mm.
monaa511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:32   #640
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
co do smoczków to pola nie chce smoczka żadnego tylko CYC i CYC
Może się nauczy Moja Amelka długo nie chciała, dławiła sie wręcz - a teraz sie nauczyła
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
dorastaja te nasze dzieciaki i juz im spanko w wozku nie wystarcza
kiedys odpalalo sie Jaska do wozka i spal tyle, ile ktos chodzil - moglam go przynajmniej sprzedac Mamie/Tacie i miec spokoj
Teraz nawet na spacery sie boja go brac Rodzice, bo marudzi :/
Widze, ze Majeczka ma to samo
Amelka tez tak ma, ale wzięłam się na sposób i składam jej budkę i troszkę podnoszę oparcie w gondoli Wtedy więcej widzi i jest git
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Laski, Kinia uwielbia wszelakie woreczki, folie bąbelkowe, normalnie zabawa że hej! a nie tam jakieś fiszer prajsy! dobra szeleszcząca reklamówka i nara
Widzisz, jak dziecku niewiele do szzęścia potrzeba??A wy tu jakieś bujaczki, kunie i inne takie
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
szwagierka tez mi o nich mówiła, podobno sliczne
Aż pojadę zobaczyć
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
A ja u lekarza potwierdziłam w dzien dziecka a z testu to sie dowiedziałam 30 maja
Ja potwierdziłam ciążę w moje urodziny A teraz w ten sam dzień Amelka będzie miała chrzciny Równo rok od czasu, kiedy na monitorze zobaczyłam jej serduszko
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dzwoniłam dzisiaj na PKS dowiedzieć się o ten fotelik, a babka na moje pytanie odpowiedziała "ja nie wiem"
Toś się dowiedziala

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
chciałam dzis sprzedac moje dziecko, ale chetnych nie bylo Pochłonął marchewe, po godzince ubrałam go w nowa biała bluzeczke, zapakowałam do wózka i heja na zakupy, wyszlismy z bloku a ten ulał/ wyplył ta marchewe i poł bluzki pomaranczowe, nachyliłam sie zeby go powycierac i wtedy posanowił kichnac i tym oto sposobem opluł owa marchewa gondole i moja koszule Pytam go czy oszałał, czy zglupial, aten sie cieszy jak szalony
Chciał, żebyś też spróbowała, a co, sam będzoe jadł ??
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
Moje 3 kolezanki wczoraj urodzily tzn wczoraj zaczely wszystkie ale niektore skonczyly juz dzis bo w nocy;p 3 chlopakow Krystian, Ignas i Mateusz
To się zgrały dziewczyny
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:43   #641
monaa511
Przyczajenie
 
Avatar monaa511
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Zaczynam drugi raz odpisywanie, bo za pierwszym pocytowałam, odpisałam i posta nie ma

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
hej hej
Witamy Ciebie i Nadie. Skad jestescie?
Jesteśmy z Poznania
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
nie
o ile nie przychodzą po to, aby prowokować i zgłaszać nas do moderatora, jak to zrobiła ostatnia 'koleżanka'
Prowokować nie przyszłam więc spokojnie nie praktykuje zostawiania dziecka żeby się wypłakało bo ja chce mieć czas dla siebie

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
a mojemu dziecięciu odwidziało się spanie na spacerach kręci się, fika, trze oczka i widać ze jest mega zmęczona ale nie usnie... pewnie jej za goraco albo co....
w związku z tym nie moge na spokojnie porobić zakupów i pozałatwiać różnych spraw, bo się denerwuje...wrrr
Moja też już nie śpi na spacerach, ale na szczęście jest grzeczna dopóki wózek jedzie, jak tylko się zatrzyma to od razu ryk.

A tak w ogóle to mieszkamy niedaleko siebie, bo ja poznań, ale przy Luboniu
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nowa koleżanko,a czemu po tak dlugim czasie dopiero tu na odchowalni postanowiłaś sie zalogowac na wizaż i dopiero odezwać.Jak chodziłas z brzuszkiem nie miałaś czasu ,czy jak
Sama nie wiem Teraz jakoś mi brakuje pogadania z kimkolwiek niż z dzieckiem i postanowiłam napisać.
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej
Moja Hania tez jest z 19 lutego. I tez całe nocki przesypia
Może to jakiś szczęśliwy dzień


Ale lecicie z tymi postami, trochę nadrobiłam i lecę czytać dalej.

Dziewczyny czy któraś jeszcze nie dostała okresu? Ja wczoraj poleciałam po test do apteki(na szczęście wynik negatywny),bo ponad miesiąc temu byłam u lekarza i powiedziała, że za dwa tygodnie powinnam dostać a tu nic i tak sobie czekam cała w stresie. Dodam że karmiłam piersią dwa tygodnie, później tydzień laktatorem bo mała raz dostała butelkę i już koniec cyca. Potem już tylko mm.
monaa511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:03   #642
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Ja też zapraszam najblizszą rodzinę, 14 osób w tym 4 dzieci, ale jak zobaczyłam takie piękne zaproszenia na all to nie mogłam się oprzeć, szczególnie, ze potrzebuję 6 zaproszeń po 2,5 zł więc koszt niewielki. Jedno zaproszenie zamówiłam bezimienne - włożę do pamiątkowego pudła Asi
Dory pomysł
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dziś rozmawiałam z taką jedną dziewczyną. Tak sie zgadałysmy i mówię jej, że jak Lila będzie miała już ponad rok to chciałabym zacząć szukać jakiejś roboty, że nie chce w domu utknąć jak kołek. Na to usłyszałam, że ona sobie nie wyobraża , żeby swojego synka (6 lat) zostawić samemu sobie, żeby nie odbierać go z przedszkola i że ona chce ,żeby on czuł ,że ma rodziców. Trochę poczułam takie potepienie mojej osoby, tak jakbym była wyrodną matką i ,że mi tylko na kasie zależy , bo dla niej tylko i wyłącznie jest ważne dobro jej dziecka , więc ona do pracy nie pójdzie, bo chce wychowywać swoje dziecko... Normalnie matka polka...
Jak ją stać, to niech siedzi w domuPotem będzie płakać, bo ani emerytury, ani nic. Dzieci podrosną i będzie marzyła o tym, żeby wyjść do ludzi
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Zośka, już kiedyś o Tym pisałam Kupiłam kolorowe, zamykane pudło i wrzucam do niego różne pamiątki np. test ciażowy z dwoma kreseczkami, USG ciąży, szpitalna opaska z rączki, pierwszy smoczek Asi, malutki pierwszy kaftanik... kosmyk włosków... pierwszy rysunek... itd.
Jak dorośnie będzie super pamiątka
Ja będę robić album Też już kiedyś pisałam tu o tym Smoczek się tam nie zmieści, ale test ciązowy może jakoś dokleję
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Aaa, to ja dostalam cos podobnego od mojej mamy, gdy przyszla nas odwiedzic jeszcze w szpitalu. Akurat ja mam to w postaci książki. Wpisuję tam przerozne rzeczy, ile mala rosnie i przybiera na miesiac, pierwszy usmiech, pierwsze trzymanie zabawki w rączkach, pierwsze słowa mamy przy narodzinach itd. jest tego strasznie dużo, multum przeróznych wydarzeń w życiu dziecka .

Ja akurat testu nie mam ,bo byłam tak zszokowana tą wiadomością , że wrzuciłam go do kosza, teraz żałuje...
Ja mam dwa, ale do alumu wkleję ten pierwszy
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Zoska- to ja dopiero wyrodna matka jestem bo wracam do pracy juz w lipcu. chętnie bym z małym posiedziała chociaz z rok ale nie mamy takiej mozliwosci bo finansowo nie wyrobimy....
My też nie damy rady z jedną wypłatą, a szkoda mi Amelkę zostawiać Albo do żłobka pójdzie, albo coś będziemy kombinować

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem na skraju juz tej kupy i szczerze nie licze, ze mi ten lekarz w poniedzialek pomoże. Bardziej licze ze mi da skierowanie na usg

Ale czytam i czytam, i wyczytałam ze takie przewlekle zaparcia moga wystepowac tez przy alergii na mleko krowie i kolki tez. Wiec by pasowało.
Bo skoro laktoza nie pomaga, tzn ze chyba nie w tym tkwi problem I mysle, czy nie jechac kupic mleko hipoalergiczne?
Tylko, teraz podaje jej bebiko, a myslalam zeby kupic bebilon HA. Czy lepiej BebikoHA?
Czy nie kombinowac? to moze zaszkodzic?

Ja bym poczekała do poniedziałku i zapytala lekarza, czy mleko zmienić czy coś innego robić Tyle się już męczycie z tą kupą, to do poniedziałku dacie radę jeszcze
Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
cześć laski
ale miałam usypianie wczoraj - wróciłyśmy od rodziców to padła w czasie jazdy ale potem się rozbudziła więc kąpiel dopiero po 20 zrobiliśmy i myślałam że jak ją przetrzymałam to mi szybko zaśnie przy cycu - gdzie tam ciamlała sobie potem zabawki poszły w ruch i zobaczyłam że pada, to jej dałam cyca i zaczęła mi ulewać.. już było po 21.30 - no i do 22 usypiałam ją na rękach i śpiewałam jeju jak ona zawodzi - to słychać takie nieszczęście w głosie.. jakbym jej krzywdę robiła i tak na mnie patrzy że nie chcę dać jej cyca

ale pospłała tylko pół godziny i się obudziła - dobrze że jej do łóżeczka nie odłożyłam bo szybko jej wsadziłam do buzi tego pustego cyca i pociumkała 3 min i spała..

a dziś rano znowu- chciałam uspić w łóżeczku - powtórzyłam wszystko jak wczoraj i niet.. zawodzenie płacz i takie przerażenie w oczach więc wyjmowałam z łóżeczka przytulałąm i nosiłam śpiewając i jak się uspokajała to do łózia ale przy 3 turze musiałam jej dać cyca bo pomyślałam że musi jej się chcieć pić po takim placzu i darciu więc dałam na 5 min i zabrałam i znowu ryk
mówię wam jak ona sie łapie mojej bluzki i biustonosza albo samego cyca tak szczypiąc mnie bym jej nie zabierała... w końcu usnęła mi na rękach - jak odkładałam to się wybudziła więc jeszcze wzięłam i potem juz odłożyłam ja śpiącą - potem tż hałasował i ją zbudził ale pogłaskałam i padła i śpi już 45 min...
ja wógóle nie mogę się koło niej położyć bo ona od razu odwraca głowę w bok i ręce wyciąga i łapie cyca tak w pełne dłonie a potem oczy w górę na mnie z pytaniem w oczach: "czemu nie ma suta? na co jeszcze czekasz? wyciągaj!" to śmieszne ale z drugiej strony...nie uwolnię sie od niej .. i jej będzie ciężko jak jej zabiorę...

nie wiem co robić - tzn czy dobrze robię że ją tak męczę i zabieram tego cyca? smoczka też wciskałam cały czas ale czasem chciała a czasem widziałam że jeszcze bardziej się wkurzała że jej tego smoka wkładam
oj obudziła sie potem dopiszę.. o co mi chodzi z tym pytaniem


dopiszy szybko jeszcze:
któraś pisała o pudełku pamiątkowym born in 2012 ? są dostępne u nas?
i na którym poziomie u was jest materac w łóżeczku wyżej czy niżej?

a potem się jeszcze pożale..
Psotnika, ja bym nie zabierała cyca, tylko dawała tyle ile chce. Aż zaśnie przy nim Moja też tak miała, że potrzebowała sobie pociukmać po prostu

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
sprobuje, chociaz zaczne od tego mleka.
Chociaz wątpie, bo delicol ma w skladzie glowie chyba laktoze, a to daje w syropie lactolosum i nic

tylko nie wiem, jak dam delicol to juz ss chyba nie?
Można delicol i inne środki typu Espumisan jednocześnie stosować
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
A Martynka moja dziś od rana cała obsypana ma uczulenie, dzwoniłam do lekarki i podajemy calcium jak nie przejdzie do pon to na wizytę...ale to wynik mojej próby pomidorowej - zjadłam 2 plasterki, a ją mega wysypało.

!
Martuniunia, a kiedy jadlaś pomidora?? Ja dziś zjadłam na śniadanie, i nie wiem po jakim czasie mam się spodziewać reakcji??
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Miałm pytać co to za link, ale po przeczytaniu tego co Sandra i reszta dziewczyn napisała to już nawet pytać nie chcę
.
Ja też nie obejrzałam, po samych komentrzach dziewczyn płakać mi się zachciało
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Według niego opieka nad dzieckiem to sam relaks i ja NIE MAM PRAWA byc zmęczona ( przecież dziecko przesypia całe noce) a ja jestem wykończona. Serio, uwielbiam się zajmować małą ale robię to 24h na dobę i śpię na siedząco czasami.
A po drugie wydarłam się ze wiecznie go w domu nie ma i ja nie mam nawet do kogo sie odezwać (jedynie wizaz)
serio on od rana w pracy a potem tyra na działce, Ja rozumiem godiznę czy dwie ale nie od 15 do późnego wieczora a potem pada zmęczony i nie mamy dla siebie czasu. Wyryczałam się ze takie małżeństwo to nie małżeństwo bo ja nie mam co na niego obecnie teraz liczyć.

Dobrze ze mama do mnie przyjedzie dziś z siostra to trochę odetchne bo zwariuje
Czubasku, współczuję Obyście się szybko pogodzili, tzn. oby TZ zrozumiał, co robi źle

U nas pogoda do doopy Byłyśmy rano na krótkim spacerku, chociaz tyle. Bo teraz leje i zimno
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:56   #643
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Wróciłam ze spaceru i jestem jakaś zmęczona. Marzyłam tylko o kawie o lodzie i zachcianke spełniłam Kurka chciałam kupić to pudło born in 2012 ale nie było niebieskiego,zostały tylko różowe dla dziewczynek.No,ale byłam w dwóch innych sklepach,też były pudła dla dziewczynek i chłopców,ale mniejsza niż te co chciałam kupić born in 2102 :/ Widziałam też w 3 sklepie z szufladkami,ale ja chce puste pudło,by móc wrzucać.Chciałam też kupić kubusia trójwymiarowego na ściane ale też nie było No nic,zobacze te pudła i miśka na ścianie,może będą w centrum,ale to razem z mężem musze pojechać bo nie chce się tłuc autobusem.

W sklepach zaczepiały mnie panie zerkając w wózek i rozpływając się nad małym,tzn pytały ile ma,że jest super i jedna pani pytała czy jestem zmęczona,poczym odp,twierdząca a ona: oh bless you

Teraz w tv leci maternity ward

Młody jeszcze śpi
Zaraz Was nadrobie.

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:58
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:57   #644
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Zachciało się mamie pomidorow Współczuje wszystkim tym, które musza ograniczać jedzenie ze względu na karmienie (.), jak cudownie, że mój Nikoś toleruje wszystko
zebys wiedziala
Cytat:
Napisane przez Paula
Planowaliśmy ale nie już, ja chciałam poki co grać w siatkówke i skończyć drugi zaczęty kierunek, a tu taki psikus Brałam tabletki i jak byłam chora połączyłam z antybiotykiem i z tego mixu wyszedł Nikoś
Tż, dzieki Bogu pracował, ale z zarobkami szału nie było, ja w sumie też pracowałam na pół etatu w Tkmaxx Ale Poszłam na L4, wzięłam dziekanke, tz sie zwolnił i postaowiliśmy wyjechać do Anglii, tam moja siostra ze szwagrem załatwili prace dla mjego Łmały sie urodził, niby mieliśmy zostać, ale,że Tz angielska firma ma też sklep w Katowicach i udało sie przenieść, to postanowiliśmy jednak wrócić No i w sumie nie narzekam, wróciłam na studia tzn. mam jedne zajecia co dwa tygodnie i jakoś leci Do pełni szczęscia brakuje mi mamy, taty, dziadków i sióstr
Fajnie udalo sie Wam wszystko poukladac. Wielki plus, ze tzta udalo sie przeniesc do Polski. Zawsze u siebie to u siebie
No i podziwiam,ze udaje Ci sie polaczyc szkole z macierzynstwem. Ja bym nie dala rady.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
To Ci dopiero kamień milowy znaleźli
dokladnie
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Amelka tez tak ma, ale wzięłam się na sposób i składam jej budkę i troszkę podnoszę oparcie w gondoli Wtedy więcej widzi i jest git
Ech, probowalam z opuszczana budka i z podwyzszonym siedzonkiem,ale jaral sie tylko przez moment, a pozniej jakby sie zczail, ze i tak na rekach wiecej widzi i dalej jest problem

Cytat:
Napisane przez Paula
Ja potwierdziłam ciążę w moje urodziny A teraz w ten sam dzień Amelka będzie miała chrzciny Równo rok od czasu, kiedy na monitorze zobaczyłam jej serduszko
to sie super zlozylo
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:11   #645
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Julkowi włączyłam tvn turbo i mam chwilę na nadrabianie.
[B]

My musimy kupić ochraniacz na łóżeczko taki cały bo Julek tak się wierci, że prawie co noc budzi się albo w poprzek albo z głową w nogach czasem słychać jak nogami jeździ po szczebelkach. Jedną ręką łapie się za szczebelek a nogi i tyłek pracują i tak się przemieszcza -> ostatnio w nocy go przydybaliśmy

ja obejrzałam kilka sekund i wyłączyłam. MASAKRA , poobcinałabym ręce na żywca

Czy wkładanie dziecka do kojca jest polecane od jakiegoś konkretnie miesiąca? Musi już siedzieć? Jak to jest, wie ktoś?
Mój mały też tak ma,kłade go na prosto,tak jak normalnie się a jak się budze to leży w poziomie,mąż to dzisiaj nawet nagrał jak wrócił z pracy. No,ale młody nie od dzisiaj tak robi,że rozwala się na prawie pół łóżka,a jak śpi z nami,to my śpimy na brzegach.

Tylko ręce,ja bym jej łeb obcieła.

Ja tego niewiem.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Mały się budzi,później dokończe.No,chyba że ta piszczałka to było przez sen..
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:14   #646
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Haniula, pamiętasz moja Jula też miała problem ze zrobieniem kupki, żadne preparaty nie pomagały - aż cud się zjawił - zmieniłam mleko i są normalne Więc może Ty mm też zmień

Ja przeszłam z bebilonu comfortu na zwykły bebilon
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:51   #647
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

To nie było przez sen,bo się obudził,Został przebrany nakarmiony i leży i próbuje zasnąć ale coś mu jak zwykle nie idzie. Chyba coś ciśnie
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:52   #648
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
zoskazamoska Ty się wcale nie stresuj tym co Ci powiedziała ta kobieta. Też nie wyobrażam sobie zostawić Krzysia, ale jeśli będę musiała i oczywiście miała ku temu warunki (bo tyrać na samą opiekunkę to nie, nie, nie, nie ) to wrócę do pracy - co prawda nie do tych wykorzystywaczy moich poprzednich co mi w szóstym miesiącu kazali jechać do Niemiec samej na targi no ale do jakiejś innej fajnej pracy jak się trafi

DarkLady nie mam tu żadnych takich ogródków ;( Ale znalazłam w hotelu obok mojego domu - dokładniej w tych Społemowskich Grodzkich salę z jedzonkiem za ok. 70zł za osobę i na starówce we Flisaku za 80zł za osobę
A już myślałam, że zrobię chrzciny na 10 osób (znaczy my we trójkę i chrzestni, ale chyba bez dzieci, bo po dwójce mają )

H/aniula 3 dni brak kupy? Hmmm... Nie wiem czy Ci to coś pomoże, ale u nas kupa jest raz na tydzień bez żadnych wspomagaczy - no czasem na brzuszek młodego położę z rana i starczy

Agatek Oluska i inne "kocie mamy" podziwiam, bo sama to bym się śmiertelnie bała mieć dzidziusia i kota pod jednym dachem. Tyle historii, które słyszałam, ze kot się na dziecku położył i udusił (i to nawet w moim sąsiedztwie niedalekim) to aż mi sie włoś na głowie jeżył jak jeszcze w ciąży chodziłyśmy i pisałyście o kotach.
ehhh no właśnie , ja wczoraj byłam na bezrobociu ale nic nie załatwiłam bo się spóźniłam , następny termin mam na poniedziałek podpytałam sie jednak babki jak to będzie teraz wyglądać czy teraz już odrazu dostane oferte pracy? a ona mi odp że tak że jako bezrobotna musze byc dyspozycyjna w każdej chwili? no ale teraz tak dyspozycyjna nie jestem bo mam małe dziecko a nie miałam w planach oddawać małego do żłobka do przedszkola owszem ale żłobek nie i tak sobie myśle że jak pójdę do pracy to będe zarabiać tylko albo na żłobekj albo na nianie bo i to i to 1000zł kosztuje a nie pojdę do pracy przecież żeby tylko na nianie zarobic - poza tym nie chce by mnie omineły najważniejsze chwile takei jak pierwsze kroki miśka pierwsze słowa itp itd wiesz o co chodzi

tylko najgorsze w tym wszystkim jest to że jak strace status bezrobotnego to strace ubezpieczenie a co za tym idzie mały też je utraci bo on jest ubezpieczony na mnie i tylko to mnie martwi)


Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Według niego opieka nad dzieckiem to sam relaks i ja NIE MAM PRAWA byc zmęczona ( przecież dziecko przesypia całe noce) a ja jestem wykończona. Serio, uwielbiam się zajmować małą ale robię to 24h na dobę i śpię na siedząco czasami.
A po drugie wydarłam się ze wiecznie go w domu nie ma i ja nie mam nawet do kogo sie odezwać (jedynie wizaz)
serio on od rana w pracy a potem tyra na działce, Ja rozumiem godiznę czy dwie ale nie od 15 do późnego wieczora a potem pada zmęczony i nie mamy dla siebie czasu. Wyryczałam się ze takie małżeństwo to nie małżeństwo bo ja nie mam co na niego obecnie teraz
liczyć.

Dobrze ze mama do mnie przyjedzie dziś z siostra to trochę odetchne bo zwariuje
ehhh doskonale cie rozumiem mam to samo tż całymi dniami nie ma w domu ja się małym zajmuje sama ja go kąpie ja karmie ja wstaje w nocy i tak w kółko chociaż jeszcze ani razu mu się nie poskarżyłam tylko mu trułam że tak mało nam poświęca czasu że nie ma czasu by z nami isc na spacer że nie spędzi nawet jednego dnia w tyg z nami że ani dziecko ani ja go prawie nie widuje że czuje sie jak samotna matka bo całymi dniami sama sama sama
a tak jak jest teraz to ja równei dobrze mogę się wyprowadzic do rodziców tam sobie mieszkać a on tylko będzie przysyłać pieniądze bo tutaj wygląda to identycznie
tam to chociaż mama jest w domu to miała bym z kim spędzać czas

w sumie ni epowinnam narzekać bo jest robota on zapierdziel abym ja mogła z dzieckiem siedzieć w domu bym nie musiała do roboty iść
ale wkurza mnie to czasami bo widze jak inni mają czas na prace i na rodzine - mają czas by iść do pracy wrócić pobyć z rodziną poświęcić im czas i stać ich czy to na wyjście do kina do restauracji czy gdzie kolwiek
a tu tyle zapierdzielania i tylko garaż garaż garaż a czasu dla nas zero już mu ostatnio powiedziałam kiedy ty masz zamiar temu dziecku poswięcić czas jak będzi emieć 20 lat i nie bedzie go podniecać siedzenie ze staruszkami w domu i wysłuchiwania naszego ględzenia
to jest takie przykre wiem jak to boli doskonale cię rozumiem ;(


a co do tego linku rany dziewczyny błagam nie wklejajcie tu już takich linków matko jak ja się popłakałam cała sie trzęsłam sie uspokoić nie mogłam rany ... tititiiiiii.... tiiiititiiiii.tiiiiititii iiii... jak by gdzies była moja wypowiedz puszczana to tak by właśnie ona brzmiała no udusiała bym gołymi rękoma tą s.........
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:54   #649
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

[QUOTE=agawoo;34072518]

Chciał, żebyś też spróbowała, a co, sam będzoe jadł ??

[QUOTE]

Przynajmniej wie, ze trzeba sie dzielic

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
zebys wiedziala
Fajnie udalo sie Wam wszystko poukladac. Wielki plus, ze tzta udalo sie przeniesc do Polski. Zawsze u siebie to u siebie
No i podziwiam,ze udaje Ci sie polaczyc szkole z macierzynstwem. Ja bym nie dala rady.

dokladnie
Ech, probowalam z opuszczana budka i z podwyzszonym siedzonkiem,ale jaral sie tylko przez moment, a pozniej jakby sie zczail, ze i tak na rekach wiecej widzi i dalej jest problem

to sie super zlozylo
Oj nie podziwiaj mnie za łaczenie macierzyństwa ze szkoła, bo nijak mi to wychodzi....
jezdze na zajecia co dwa tygodnie na 1,5 godz, ale zeby prace napisac to juz niet, nie wiem kiedy i jak to zrobie, bo calymi dniami siedze sama z Nikodemem Pocieszam sie tym, że jeden kierunek juz mam, a ten drugi też moze jakos, kieddys skoncze

To, ze super sie złożyło to nie do mnie
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:11   #650
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Boszzz.... pojechałam do ross i nakupowałam tych słoiczków jak głupia 27 słoików chyba na 2 miechy jej wystarczy 2 hippa, 2 gerbera a reszta bobovity - bo nie mogłam znaleźć w bobo/hippie samej marchwi zaszlałam normalnie, wszycho wyszło 60 zł
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:12   #651
monaa511
Przyczajenie
 
Avatar monaa511
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Ale mnie wkurza to cytowanie. Juz dwa razy pocytowalam i odpisalam a moje posty sie nie pojawiaja.
Z tego co pamietam to:

Pearl jestesmy z Poznania

Haniula nie przyszlam po to zeby prowokowac wiec spokojnie poza tym nie praktykuje zostawiania dziecka zeby sie wyplakalo

Dziewczyny czy ktoras nie dostala jeszcze okresu? Ja wczoraj polecialam do apteki po test(wynik na szczescie negatywny),bo ponad miesiac temu bylam u lekarza i wtedy powiedziala mi ze za dwa tygodnie powinnam dostac,ale do tej pory nic. I tak czekam w stresie :banghead:

Lece nadrabiac dalej bo piszecie jak szalone :p
monaa511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:24   #652
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Julkowi włączyłam tvn turbo i mam chwilę na nadrabianie.
I jak podobało mu się???

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Boszzz.... pojechałam do ross i nakupowałam tych słoiczków jak głupia 27 słoików chyba na 2 miechy jej wystarczy 2 hippa, 2 gerbera a reszta bobovity - bo nie mogłam znaleźć w bobo/hippie samej marchwi zaszlałam normalnie, wszycho wyszło 60 zł
Wow,niezłe zapasy I nie dużo dałaś
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:26   #653
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
I jak podobało mu się???


Wow,niezłe zapasy I nie dużo dałaś
no bo promocja jest Neska mi cynk dała to szybko szybko bo już czas Kindze rozszerzać dietę
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:31   #654
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
to sie super zlozylo
Coś pomieszałaś z cytatem, bo to ja pisałam
Ale faktycznie, fajnie wyszło

Szkoda, że Johny nie chce podróżować w wózku

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Boszzz.... pojechałam do ross i nakupowałam tych słoiczków jak głupia 27 słoików chyba na 2 miechy jej wystarczy 2 hippa, 2 gerbera a reszta bobovity - bo nie mogłam znaleźć w bobo/hippie samej marchwi zaszlałam normalnie, wszycho wyszło 60 zł
Agatek, ale zapasy
Ale ja też kiedyś chyba ze 12 słioczków kupiłam, jak były po 1,69
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:36   #655
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no bo promocja jest Neska mi cynk dała to szybko szybko bo już czas Kindze rozszerzać dietę
Aaaa,to super
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:40   #656
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
DarkLady nie mam tu żadnych takich ogródków ;( Ale znalazłam w hotelu obok mojego domu - dokładniej w tych Społemowskich Grodzkich salę z jedzonkiem za ok. 70zł za osobę i na starówce we Flisaku za 80zł za osobę
A już myślałam, że zrobię chrzciny na 10 osób (znaczy my we trójkę i chrzestni, ale chyba bez dzieci, bo po dwójce mają )

H/aniula 3 dni brak kupy? Hmmm... Nie wiem czy Ci to coś pomoże, ale u nas kupa jest raz na tydzień bez żadnych wspomagaczy - no czasem na brzuszek młodego położę z rana i starczy
To dobrze że się coś znalazło

Ile Krzyś kupy nie robi?! Mój robi 6-8 dziennie! I lekarz powiedział w czwartek że to norma a że jak nowe posiłki zacznie dostawać to do 3-4 dziennie powinno się zmniejszyć.

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
To sobie dzisiaj ładnie pospaliśmy,wczoraj ostani posiłek o 9 czy po 9 i potem spał do dzisiaj,do godziny 5 A potem następne karmienie i spaliśmy do po 9-tej
Nie mogę już czytać o tych waszych dobrych nocach Ja ciągle mam pobudki co 2 godziny i mój "kochany" mąż nie budzi się nigdy sam, na płakanie małego i ja muszę być w wiecznym stanie czuwania i już naprawdę nie daję rady i wpadam w jakieś załamanie nerwowe.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
sprobuje, chociaz zaczne od tego mleka.
Chociaz wątpie, bo delicol ma w skladzie glowie chyba laktoze, a to daje w syropie lactolosum i nic

tylko nie wiem, jak dam delicol to juz ss chyba nie?
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Możesz to i to. To są leki na inne doleglwości i mają inne składy. Ja już to przerabialam na wszelke sposoby gdy Mała miała kolki. Zaszkodzić na pewno nie zaszkodzisz. Delicol to tylko enzym laktazy. Środek spożywczy ktory nie jest inwazyjnym lekiem, a SS jest wydalany z kupą- i też ne można go przedawkować ani nic.
Dokładnie Delicol nie zawiera laktozy tylko laktazę - enzym rozkładający laktozę i jeśli dziecko ma nietolerancję lub problemy z trawieniem laktozy to pomaga i właśnie powinien pomóc z "gęstością" kupy.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
trzymam kciuki,zeby tz zmadrzal (bo to ZAWSZE musi tz zmadrzec )
i zebyscie sie jak najpredzej wyprowadzili, bo chyba tesciowka psuje atmosfere...
Oj tak, zgadzam się że to zawsze facet musi zmądrzeć Oj i teściowe potrafią psuć atmosferę, jakoś tak z moich obserwacji wynika że zwykle jednak synowej a nie jak w kawałach zięciom.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:44   #657
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dark dzieki, pomyliłam w takim razie z laktozą.
Kupie jutro, bo dzis juz nie mam jak. A jestem juz na skraju. Wmuszałam w małą dzis herbatke, i ten lactolosum a ostatecznie skonczylo sie na czopku ktory tez nie przyniosl efektów
A mala nawet nie cisnie na kupe
Do tego wrocil problem z pierdami, pomimo ze daje ss
Ja sie poddaje

Sory, ze ja ciagle o sobie i o tych kupach
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:07   #658
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

a musze wam napisać że jak wasze dzieciaczki zaczną ząbkować i zaczną się nieprzespane nocki to polecam z czystym sercem kropelki camilia!!!
mi mały tak pięknie przesypiał nocki aż tu nagle zaczął sie wybudzać o 24-1 w nocy, w dzień katorga mały dostaje szały gryzie co popadnie widać że go męczą te zęby dziąsła na dole ma już tak twarde że czuć że niebawem się przebiją te zębiska jak palcem mu jeżdze to aż czuć te ząbki pod dziąsłem, no więc tż raz pojechał do apteki i kupił te kropelki co reklamują bo u o nich nadawałam więc już w drugim dniu mały dłużej w nocy przespał a od 3 dnia podawania kropelek śpi już po 10-11 godzin znowu wczoraj o 19:30 dostał mleko a obudził się dopieor o 7:30
tak więc widzę ze od tego czasu jak zaczełam mu podawać kropelki to jest ogromna różnica przesypia spokojnie całą noc

bo czytałam na necie opinie wi wiara pisała ż eza te kilka szt to bardzo drogie to jest ale to pisze chyba wiara która nie umie czytać ulotek

w pudełku jest 10 ampułek dziennie daje się po 2 lub 3 jeżeli po 2 to starcza to na 5dni
ja za to dałam 21 zł więc faktycznie jeżeli miała bym co 5 dni kupować za 21zł to dużo ale w ulotce wyraźnie pisze że : JEŻELI OBJAWI NIE USTĄPIĄ PO 3 DNIACH LUB SIE NASILĄ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM

więc po tych 3 dniach powinny objawy ustąpić i nie trzeba wiecej opakowań kupować i faktycznie u nas po 3 dniach zadziałało to
gorzej tylko w ciągu dnia ale to w ciągu dnia mu smaruje dodatkowo maścią te dziąsła nie jest marudny ani nie płacze tylko widać że go strasznie swędzą.
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:07   #659
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej,juz tyle razy cytowałam i wyłaczałam kompa,ze nic nie mam pocytowane.Obejrzałam filmik,aż sę popłakałam .Są u nas znajomi z 3 letnim dzieckiem i jest troche zamieszania i bałaganu i oczywiscie duzo dobrego jedzonka,a ja sie teraz odciagam,bo cyc be.Dzis ta moja psiapsióła rozsmieszała Nike i 1 raz słyszałam u niej rechotwreszcie:j upi:
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:28   #660
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
hej,juz tyle razy cytowałam i wyłaczałam kompa,ze nic nie mam pocytowane.Obejrzałam filmik,aż sę popłakałam .Są u nas znajomi z 3 letnim dzieckiem i jest troche zamieszania i bałaganu i oczywiscie duzo dobrego jedzonka,a ja sie teraz odciagam,bo cyc be.Dzis ta moja psiapsióła rozsmieszała Nike i 1 raz słyszałam u niej rechotwreszcie:j upi:
A moja rechocze na psa my z tz sie gimnastykujemy przed nia zeby sie smiała, a wystarczy ze Tifi przyjdzie to ona śmiech, i potrafi tak kilka minut
W ogole chyba bardzo jej sie spodobał, bo ciagle za nim śledzi wzrokiem, no ale jest wielki i biały wiec przykuwa uwage.
Dzis nawet ją nagraliśmy jak się chichra do Tifka
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.