Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 10:31   #811
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMiliMarc dziękuję ej kiedy zmieniasz nick? weź do moda zagadaj, żeby Ci edytował

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość

ale mam pytanie - ona miałalodowat rączki jak ją wziełam z tego łóżeczka...
śpi w bodziaku z krótkim rękawem a u nas jest 25 stopni, jak śpi z nami to jest ciepła..

powinnam ją cieplej ubierać do snu jak sama spi?
no to za usypianie moja też często patrzy czy aby jestem jak ją usypiam w dzień na rękach czasami

co do zimnych rączek- może mieć. Moja córka też miała zimne, ale wolę jej nie przegrzewać. Jak miałam 25 st bo mury się nagrzały to spała w krótkim body + cienki kocyk a i tak była spocona dziś spała w długim bodziaki + spodzienki i miała chłodne rączki, ale może mieć dziecko- to nie oznacza, że mu zimno
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość


I jeszcze jedno:
MAM W DOMU MRÓWKI na drugim piętrze!!!!!!!!! Co z nimi zrobić? Nie chcę nic sypać na podłogę
no najlepiej zatrudnij mrówkojada "spoko, spoko, ja to zrobię"

popsikaj jakimś rajdem czy cosik
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:34   #812
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Zuziu,rozumiem aczkolwiek 3 h to mało,w porównaniu do moich 1300 :/

Zapomniałam napisać wcześniej,słodziak z Marcelka

I również,to że junior dał mi spokojnie zjeść śniadanie bo puściłam mu bajki na cb i oglądał baje,a raczej bajki.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:36   #813
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
oki specjalnie 4u coś wkleje zara
oł jeee
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
że ile?!!!!!!! ja Cię sunę szok w trampolach!
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Emila kończy dzisiaj 3miesiące
za 3 miechy!
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Ożesz Ty cholero jedna mądrzyć się możesz ile Ci wlezie, ale mojego zdjęcia na dzień dobry to byś nie wstawiała coooo?
brałam pierwsze z brzegu a że na Ciebie trafiło, to wiesz będziesz sławna dzięki mnie a tak co do foto, to fajne stringi różowe słiiiiiitaśne!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:42   #814
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Co do ubioru w domu,mamy w domu ciepło.I w chwili obecnej młodzieniec leży w bodach z długim rękawem,tylko i ma chłodne nóżki i rączki.Choć jak wypił,to był cieplejsze.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

nowojka,dziękuje za informacje odnośnie paszportu bryt.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
spoko, mnie też to czeka niebawem pojadę do niemiec, to zanim Andrew wróci to będzie 17sta a on się też musi wykąpać, zjeść, wejść na pocztę to tak o 19stej go odpalę mężowi normalnie sam miód mnie tam czeka... nie wiem jak ja sobie poradzę
Dzięki i życze powodzenia Trzeba będzie sobie dać rade.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
spoko, mnie też to czeka niebawem pojadę do niemiec, to zanim Andrew wróci to będzie 17sta a on się też musi wykąpać, zjeść, wejść na pocztę to tak o 19stej go odpalę mężowi normalnie sam miód mnie tam czeka... nie wiem jak ja sobie poradzę
Dzięki i życze powodzenia Trzeba będzie sobie dać rade.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Coś mi strona zamula :/
A i moje dziecie nie lubi być przykryte jak zasypia bo się odkopuje,ale jak już śpi to zakrywam.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:45   #815
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny help w k.
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:47   #816
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

i koń zdycha Trzeba mu naładować energie.
Spać mi się chce
A o 6-7 tak ładnie słońce świeciło,a teraz zaszło i pochmurno.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:58   #817
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Chlip. chlip ;( Jak ja tęsknie za UK i tymi domkami i ogródkami i Bootsem i Tkmaxem i nawet za Asdą i pchlimi targami... Za oceanem... Wiecie jak się wkurze tak porzadnie to jeszcze tam pojadę i zostanę A nie mi się zachciało tdo tej polskiej pipidówy wracać cholera wie po kiego grzyba

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

I jeszcze jedno:
MAM W DOMU MRÓWKI na drugim piętrze!!!!!!!!! Co z nimi zrobić? Nie chcę nic sypać na podłogę
ja tez tesknie za IE na co my do tej PL wracalysmy..

znowu poczytalam chwile was poki tego bujam i biore sie za nauke;(
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 11:05   #818
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej

Byłam z mężem na zakupach, kupiłam dziś trochę wiecej, bo trzy sukienki i jedną bluzkę
I dostałam @
tzn. narazie chyba sie rozkręca ale brzuch boli za te całe 12 miesięcy jade na ketonalu
witaj comiesięczny rejsie po M. Czerwonym
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z

Edytowane przez czubasek20
Czas edycji: 2012-05-14 o 11:10
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:07   #819
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
Wow!! normalnie szok! dopiero się urodziła a już ma pół roczku! - jeee jak to poważnie brzmi :P

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Siema mamuchy!

Pozwolicie, że się z rana będę mądrzyć

Polecam wkładki wielorazowe są wygodne, zapłacisz raz i nara, a nie przepłacać non stop na jednorazówki

Ja miałam jedną pobudkę o 4-tej, potem miała być o 8... ale... nie chciało mi się włączyłam karuzelę, dałam smoka i zasnęła... co jakieś 40 min się budziła i znów karuzela szła w ruch i w końcu się zdziwiona obudziłam o 10... jak poparzona wyskoczyłam z łóżka robić mleko




oj to szkoda może przełożysz na next day? a portfel, dobry pasek do spodni, hmm? albo perfum, antypespirant, ja lubię praktyczne rzeczy- zobacz co mu się kończy i heja

eee nie bardzo, bo była świeżo po mleku... można dawać herbatę w nocy?

aaa taaakie buty
poka foty ze ślubu!
chcę zobaczyć jak była ubrana, już już szybciuchno, bo ja czekam

spoko, mnie też to czeka niebawem pojadę do niemiec, to zanim Andrew wróci to będzie 17sta a on się też musi wykąpać, zjeść, wejść na pocztę to tak o 19stej go odpalę mężowi normalnie sam miód mnie tam czeka... nie wiem jak ja sobie poradzę
ee to ja jestem nie na czasie, nie wiedziałam, że takie są :P

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
i koń zdycha Trzeba mu naładować energie.
Spać mi się chce
A o 6-7 tak ładnie słońce świeciło,a teraz zaszło i pochmurno.
a ja w 1 chwili pomyślałam, że prawdziwy koń:P, że masz w oborze i ci zdycha
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:13   #820
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
To ty go niezapinasz w leżaczku???
nie myślałam że muszę to napisać bo to raczej oczywiste, że zapinam dziecko w leżaczku
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:19   #821
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzien doberek.
Weekend mielismy piękny i zabralismy sie za ogrod. Palma posadzona, trawnik tez, chwasty wyrwane i jest slicznie. Mam zdj w trakcie roboty i zalaczam a efekt koncowy dzis zrobie i wam wstawie wieczorkiem. Marceli wczoraj caly dzien spal w wozeczku na dworze i pozniej w nocy ladnie spal z 2 pobudkami a nie 3 jak zwykle. Szkoda tylko ze wstal o 6.00. Coz juz sie przyzwyczailam.
A i mama przyszla wczoraj z calym workiem ubranek dla M , dostal koszulki na dl i kr rekaw, pajace, 1 spodenki, bajeczke, sciereczke-przytulanke,sliniak a Milenka kurtke wiosenna i szlafrok. Wszystko na car bootcie kupiala.
A i jestem podjarana bo moja siostra ma termin na 2. czerwca i czekam na tel ze rodzi i jade z nia rodzic . Byla z mama wczoraj na carbocie i dokupia brakujace rzeczy do wyprawki. Juz niedlugo Marcello bedzie mial kuzyna Michaela Ja juz sie doczekac nie moge.


Ej kochana gdzie Ty mieszkasz w tym UK bo u mnie tez wczoraj byl festyn z ciuchciami w parku?

Carbooty rulez

i dobrze, jak to Agaton mowi "pod pantofel go"

Zalacznik i nadrabiam dalej
Jak u Was piękna pogoda to u nas paskudna
Marcelek cudowny

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość

ale mam pytanie - ona miałalodowat rączki jak ją wziełam z tego łóżeczka...
śpi w bodziaku z krótkim rękawem a u nas jest 25 stopni, jak śpi z nami to jest ciepła..

powinnam ją cieplej ubierać do snu jak sama spi?
Moja spi w długim rękawku, przykryta pieluszka ale my mamy w pokoju 19 stopniu w nocy
Jeśli ma ciepłe plecki io brzuszek to nic się nie dzieje I macie za gorąco w pokoju temp. Powinna wynosić ok. 21 stopni

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A nie chcecie wyslac tu zdjec swoich pociech np?
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
pół roczku

za Amelke
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 11:22   #822
aneczka_wroc
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_wroc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Jeju, Dziewczyny, poszalałyście w ten weekend! Kiedy ja to nadrobię??

My już po chrzcie, Joasia grzeczna, że aż szok, większość czasu spała, a polewanie wodą wręcz olała, zero reakcji Oprócz nas było 1,5 roczne dziecko, które cały czas kopało, krzyczało i rzucało smoczkiem.
Impreza też udana, teraz przez tydzień będziemy wyjadać jedzonko, które zostało...

Malutka niedawno odkryła, jak fajnie jest piszczeć (umiała wcześniej, ale nie używała tej umiejętności za często). A teraz piszczy cały czas

W ogole to cieszę się jak dziecko, bo dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu. Od roku nie byłam na tanecznej imprezie Tylko zastanawiam się, jak to logistycznie rozplanować z karmieniem (moge odciągnąć mleczka i moi rodzice dzidzię nakarmią, ale tez żeby mi (.) nie rozsadziło..) W sumie to 5,5-miesięczna dziewczynka już będzie jadła dania sloiczkowe, nie?

A swoją drogą, jak Wam idzie rozszerzanie diety, już zaczęłyscie?

Miłego dnia!
aneczka_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:24   #823
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

czeeesc

dzisiaj dostalismy paczuszke z hippa a w niej łyżeczka, słoiczek mafefki , saszetka herbatki, bony rabatowe do rossmana (w tym na kolejną paczuszkę za 1 gr) i jakies ksiązeczki

Lucy - dla malutkiej za 3 mies

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
o matko z córką!!! szok!!!
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Siema mamuchy!

Pozwolicie, że się z rana będę mądrzyć

Polecam wkładki wielorazowe są wygodne, zapłacisz raz i nara, a nie przepłacać non stop na jednorazówki

Ja miałam jedną pobudkę o 4-tej, potem miała być o 8... ale... nie chciało mi się włączyłam karuzelę, dałam smoka i zasnęła... co jakieś 40 min się budziła i znów karuzela szła w ruch i w końcu się zdziwiona obudziłam o 10... jak poparzona wyskoczyłam z łóżka robić mleko




oj to szkoda może przełożysz na next day? a portfel, dobry pasek do spodni, hmm? albo perfum, antypespirant, ja lubię praktyczne rzeczy- zobacz co mu się kończy i heja

eee nie bardzo, bo była świeżo po mleku... można dawać herbatę w nocy?

aaa taaakie buty
poka foty ze ślubu!
chcę zobaczyć jak była ubrana, już już szybciuchno, bo ja czekam

spoko, mnie też to czeka niebawem pojadę do niemiec, to zanim Andrew wróci to będzie 17sta a on się też musi wykąpać, zjeść, wejść na pocztę to tak o 19stej go odpalę mężowi normalnie sam miód mnie tam czeka... nie wiem jak ja sobie poradzę
mała a Ty tam masz juz jakiegoś dżoba pewnego?? czy będziesz szukac? mała ma pewny żłobek??
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej

Byłam z mężem na zakupach, kupiłam dziś trochę wiecej, bo trzy sukienki i jedną bluzkę
I dostałam @
tzn. narazie chyba sie rozkręca ale brzuch boli za te całe 12 miesięcy jade na ketonalu
witaj comiesięczny rejsie po M. Czerwonym
pokazuj fotencje!!
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:34   #824
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dobry
oglaszam wszem i wobec ze wzielam sie za pisanie mojej pracy mgr wkoncu bo w tym roku nie napisałam nic, i ani razu nie bylam na seminarium
Promotor nigdy mnie na oczy nie widział:d

No i szło mi tak pieknie, rozpędzilam sie jak burza. Maż mial isc z mała na spacer, to zadzwonil po swoja mamusie, umowil sie ze po nia przyjdzie z małą. A ta z dupa w domu nie mogla usiedziec i przylazła do nas, wiec zanim mała sie obudzila, zjadła to musialam ją( tesciowa) zabawiac Tym o to sposobem nie moge sie juz połapac w pracy i siedze od 20 min i nie wiem jak sie dalej za to zabrac

Tylko mnie wkurzyla. Nie dosc ze se bylam w pizamie, bałagan w domu, zajęta jestem to se krolowa przyszla. Jakbysmy chcieli zeby przyszla to tz by nie mowil ze to on po nia przyjdzie

Strasznie nie lubie niezapowiedzianych gosci
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:06   #825
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dla Amelki za pol roczku

Haniula ty sie bronisz we wrzesniu? czy teraz?
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:10   #826
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Agawo to ja chętnie przytulę do piersi
Rozumiem, że przytulisz moje wkładki??
Podaj adres na priv
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
Ale już duża
Sto lat
Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
Jeju, Dziewczyny, poszalałyście w ten weekend! Kiedy ja to nadrobię??

My już po chrzcie, Joasia grzeczna, że aż szok, większość czasu spała, a polewanie wodą wręcz olała, zero reakcji Oprócz nas było 1,5 roczne dziecko, które cały czas kopało, krzyczało i rzucało smoczkiem.
Impreza też udana, teraz przez tydzień będziemy wyjadać jedzonko, które zostało...

Malutka niedawno odkryła, jak fajnie jest piszczeć (umiała wcześniej, ale nie używała tej umiejętności za często). A teraz piszczy cały czas

W ogole to cieszę się jak dziecko, bo dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu. Od roku nie byłam na tanecznej imprezie Tylko zastanawiam się, jak to logistycznie rozplanować z karmieniem (moge odciągnąć mleczka i moi rodzice dzidzię nakarmią, ale tez żeby mi (.) nie rozsadziło..) W sumie to 5,5-miesięczna dziewczynka już będzie jadła dania sloiczkowe, nie?

A swoją drogą, jak Wam idzie rozszerzanie diety, już zaczęłyscie?

Miłego dnia!
Super, że Joasia taka grzeczna była
I fajnie, że idziecie na wesele Zadzdroszczę, bo też bym poszła potańczyć

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dobry
oglaszam wszem i wobec ze wzielam sie za pisanie mojej pracy mgr wkoncu bo w tym roku nie napisałam nic, i ani razu nie bylam na seminarium
Promotor nigdy mnie na oczy nie widział:d

No i szło mi tak pieknie, rozpędzilam sie jak burza. Maż mial isc z mała na spacer, to zadzwonil po swoja mamusie, umowil sie ze po nia przyjdzie z małą. A ta z dupa w domu nie mogla usiedziec i przylazła do nas, wiec zanim mała sie obudzila, zjadła to musialam ją( tesciowa) zabawiac Tym o to sposobem nie moge sie juz połapac w pracy i siedze od 20 min i nie wiem jak sie dalej za to zabrac

Tylko mnie wkurzyla. Nie dosc ze se bylam w pizamie, bałagan w domu, zajęta jestem to se krolowa przyszla. Jakbysmy chcieli zeby przyszla to tz by nie mowil ze to on po nia przyjdzie

Strasznie nie lubie niezapowiedzianych gosci
Haniula, teściowa bezmyślna, że tak Wam wparowała Ale lanie sie nalezy też ztwoi, bo mógł jej powiedzeć, że po nią przyjdą dopiero jak już byliby gotowi do wyjścia
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:13   #827
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
dla Amelki za pol roczku

Haniula ty sie bronisz we wrzesniu? czy teraz?
Zależy jak wyrobie sie z zaliczeniami i pracą. Wolałabym miec to wszystko z głowy no i taniej teraz, bo za wrzesien chyba musialabym płacić
Ale jakos nie umiem sie ogarnąć z tym wszystkim

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość


Haniula, teściowa bezmyślna, że tak Wam wparowała Ale lanie sie nalezy też ztwoi, bo mógł jej powiedzeć, że po nią przyjdą dopiero jak już byliby gotowi do wyjścia
tz powiedzial ze mniej wiecej za godzine, ale to jesszcze zalezy jak z małą, i ze po nia przyjdą

A ta musiala przylezc. Niby nic takiego, ale nie lubie takiej nadgorliwości. Pozatym ona zawsze jak przyjdzie to oczekuje wielkiego skakania w okol niej, bo przeciez gosc kawki srawki, ciasteczka, najlepiej obiad jeszcze podac
wrr no co na zrobie, ze jej tak nie lubie


Amelka sto lat, nasza najstarsza dziewczyneczko
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:29   #828
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agawo Ciebie też moge przytulić do piersi jak chceszoprócz twoich wkładek.
Chyba sobie zamówie takie wkładki jak wkleiła Agatek,ale jeszcze muszę się przejść do jednego sklepu bo facet ma chyba wsio i ceny jak na allegro bez kosztów wysyłki
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:44   #829
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!
Jaka ona już duża A pamiętam jak przeczytałam na forum, że urodziłaś i to jeszcze tak wcześnie a teraz Amelka ma już PÓŁ ROCZKU!!! Szok

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
co do castingów to mój tż na pewno nie pozwoli
Mój też by się pewnie po głowie postukał

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Polecam wkładki wielorazowe są wygodne, zapłacisz raz i nara, a nie przepłacać non stop na jednorazówki
Czemu nie napisałaś o tym wcześniej??? To ja opakowanie tego na tydzień zużywam, bo nie jestem na tyle genialna, żeby wpaść na to, że są wkładki jednorazowe
Teraz muszę przekminić czy będę jeszcze na tyle długo karmiła, żeby mi się opłacało Liczę, liczę i liczę i będzie Dzięki
Kliknęłam

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Byłam z mężem na zakupach, kupiłam dziś trochę wiecej, bo trzy sukienki i jedną bluzkę
Poka

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
W ogole to cieszę się jak dziecko, bo dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu. Od roku nie byłam na tanecznej imprezie Tylko zastanawiam się, jak to logistycznie rozplanować z karmieniem (moge odciągnąć mleczka i moi rodzice dzidzię nakarmią, ale tez żeby mi (.) nie rozsadziło..) W sumie to 5,5-miesięczna dziewczynka już będzie jadła dania sloiczkowe, nie?

A swoją drogą, jak Wam idzie rozszerzanie diety, już zaczęłyscie?

Miłego dnia!
A mała je z butelki?
My mieliśmy wesele w kwietniu i próbowałam wcześniej ściągnąć, żeby sprawdzić, czy Wojtuś zje z butli i lipa... Nie chciał ciągnąć
Co do rozszerzania diety, to nie wiem, kiedy zacząć. Na razie karmię tylko piersią a Wojtuś skończył dopiero 3 mies. Niby często słyszę, że zalecają karmienie wyłącznie piersią przez pierwsze 6 mies., ale równie często słyszę pytania, czy już daję stałe pokarmy i już nie wiem, co mam z tym fantem zrobić.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dobry
oglaszam wszem i wobec ze wzielam sie za pisanie mojej pracy mgr wkoncu bo w tym roku nie napisałam nic, i ani razu nie bylam na seminarium
Promotor nigdy mnie na oczy nie widział:d

No i szło mi tak pieknie, rozpędzilam sie jak burza. Maż mial isc z mała na spacer, to zadzwonil po swoja mamusie, umowil sie ze po nia przyjdzie z małą. A ta z dupa w domu nie mogla usiedziec i przylazła do nas, wiec zanim mała sie obudzila, zjadła to musialam ją( tesciowa) zabawiac Tym o to sposobem nie moge sie juz połapac w pracy i siedze od 20 min i nie wiem jak sie dalej za to zabrac

Tylko mnie wkurzyla. Nie dosc ze se bylam w pizamie, bałagan w domu, zajęta jestem to se krolowa przyszla. Jakbysmy chcieli zeby przyszla to tz by nie mowil ze to on po nia przyjdzie

Strasznie nie lubie niezapowiedzianych gosci
Trzymam kciuki za pisanie
A teściowej współczuję Moja jak do mnie przyjedzie raz na ruski rok to mówi, że niepotrzebnie obiad robię, a dzieli na 60km, więc dla niej to przecież troszkę taka wyprawa

Chyba Wojtkowi zęby idą. Wczoraj wieczorem Mąż zaparzył szałwi, żeby sprawdzić, czy normalnie się przyssa do piersi. Przypominam, że jak był głodny i przystawiałam go do piersi, to strasznie się rzucał, prężył i nie chciał zassać. No i pomasowałam mu dziąsełka gazikiem zamoczonym w tej szałwi i potem normalnie ssał Jaka ulga Ale dziwne jest to, że oboje z Mężem mieliśmy późno ząbki. Dodatkowo przeczytałam, że ząbki mogą się wyrzynać w ciągu jednego dnia lub nawet kilku tygodni lub miesięcy!!! Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle.
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:05   #830
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej

Byłam z mężem na zakupach, kupiłam dziś trochę wiecej, bo trzy sukienki i jedną bluzkę
I dostałam @
tzn. narazie chyba sie rozkręca ale brzuch boli za te całe 12 miesięcy jade na ketonalu
witaj comiesięczny rejsie po M. Czerwonym
Zakupy udane
Współczuje okresu-bolesnego okresu. A ponoć po porodzie jest inaczej,tzn okresy są lżejsze.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dobry
oglaszam wszem i wobec ze wzielam sie za pisanie mojej pracy mgr wkoncu bo w tym roku nie napisałam nic, i ani razu nie bylam na seminarium
Promotor nigdy mnie na oczy nie widział:d

No i szło mi tak pieknie, rozpędzilam sie jak burza. Maż mial isc z mała na spacer, to zadzwonil po swoja mamusie, umowil sie ze po nia przyjdzie z małą. A ta z dupa w domu nie mogla usiedziec i przylazła do nas, wiec zanim mała sie obudzila, zjadła to musialam ją( tesciowa) zabawiac Tym o to sposobem nie moge sie juz połapac w pracy i siedze od 20 min i nie wiem jak sie dalej za to zabrac

Tylko mnie wkurzyla. Nie dosc ze se bylam w pizamie, bałagan w domu, zajęta jestem to se krolowa przyszla. Jakbysmy chcieli zeby przyszla to tz by nie mowil ze to on po nia przyjdzie

Strasznie nie lubie niezapowiedzianych gosci
Wrr,to Cię rozproszyli w pisaniu pracy mgr :/

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
a ja w 1 chwili pomyślałam, że prawdziwy koń:P, że masz w oborze i ci zdycha
Omg,masz niezłą wyobraźnie

Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość
nie myślałam że muszę to napisać bo to raczej oczywiste, że zapinam dziecko w leżaczku
No bo jak napisałaś,że sobie usiadł i boisz się że wyleci to pomyślałam,że go nieprzypinasz,stąd moje pytanie i niezrozumienie
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:27   #831
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
pearl ale nie fajnie się ten Twoj tz zachowuje i powiedz mu, ze igra sobie z 81 tylko wizazankami wiec jak tam wpadniemy na te mazury , to sie chlopak nie pozbiera a w samolot nie zdazy uciec


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Stopka,jeśli możesz to zapytaj proszę tz o ten aparat,bo mój to sie zna na samochodach,na aparatach niestety nie chciałabym wydać tak max. 2000, ale to nie jest sztywna granica, może być więcej
spoko to wieczorkiem go dzisiaj podpytam

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
I co myślicie o wzięciu dziecka na casting jakiś do reklamy albo coś takiego? Ma któraś doświadczenie w tym temacie? Bo nie wiem czy warto sie tym szerzej interesować?
mój tż jest przeciwny, więc nie myśle

a na mrówkach się nie znam....

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
Hejka
ogłaszam dzis imprezę i wszystkim stawiam
- która co lubi
Wasze zdrowie!!!

powinnam ją cieplej ubierać do snu jak sama spi?

a co do ubierania to po tych kilku dniach ciepła u nas tez jest ok 24-25 w domu i mała śpi w pajacu przykryta cieniutkim kocykiem, jak ją połozyłam w krótkim rękawku to cała zmarzła...
ona taka ciepła klucha jak mama

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość

Emila kończy dzisiaj 3miesiące


Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
A no i bym zapomniała
Amelka dziś stawia bo kończy 6 miesięcy !!
Matko , jak to zleciało !!

ale dzisiaj imprezowy dzień

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
Jeju, Dziewczyny, poszalałyście w ten weekend! Kiedy ja to nadrobię??

My już po chrzcie, Joasia grzeczna, że aż szok, większość czasu spała, a polewanie wodą wręcz olała, zero reakcji Oprócz nas było 1,5 roczne dziecko, które cały czas kopało, krzyczało i rzucało smoczkiem.
Impreza też udana, teraz przez tydzień będziemy wyjadać jedzonko, które zostało...

Malutka niedawno odkryła, jak fajnie jest piszczeć (umiała wcześniej, ale nie używała tej umiejętności za często). A teraz piszczy cały czas

W ogole to cieszę się jak dziecko, bo dostaliśmy zaproszenie na wesele w czerwcu. Od roku nie byłam na tanecznej imprezie Tylko zastanawiam się, jak to logistycznie rozplanować z karmieniem (moge odciągnąć mleczka i moi rodzice dzidzię nakarmią, ale tez żeby mi (.) nie rozsadziło..) W sumie to 5,5-miesięczna dziewczynka już będzie jadła dania sloiczkowe, nie?

A swoją drogą, jak Wam idzie rozszerzanie diety, już zaczęłyscie?

Miłego dnia!
fajnie, ze wszystko tak ładnie się udało

co do diety to w zeszłym tygodniu zaczęłam podawać marchewke i ziemniaczka

Czubasek pokaż zakupy i współczuję @

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Haniula dla teściowej.....
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:28   #832
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kinga zjadła 5 łyżek mafefki

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Czemu nie napisałaś o tym wcześniej??? To ja opakowanie tego na tydzień zużywam, bo nie jestem na tyle genialna, żeby wpaść na to, że są wkładki jednorazowe
Teraz muszę przekminić czy będę jeszcze na tyle długo karmiła, żeby mi się opłacało Liczę, liczę i liczę i będzie Dzięki
Kliknęłam
ja już kiedyś to wklejałam ale każdy MNIE OLAŁ
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:28   #833
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam w nowym wątku Jakoś ostatnio brak mi czasu na czytanie, pisanie.... ciagle jestem niewyspana itp.
Postaram sie nadrobic troszke

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
Jeju, Dziewczyny, poszalałyście w ten weekend! Kiedy ja to nadrobię??

My już po chrzcie, Joasia grzeczna, że aż szok, większość czasu spała, a polewanie wodą wręcz olała, zero reakcji Oprócz nas było 1,5 roczne dziecko, które cały czas kopało, krzyczało i rzucało smoczkiem.
Impreza też udana, teraz przez tydzień będziemy wyjadać jedzonko, które zostało...



Miłego dnia!
Chyba mieliśmy w tym samym dniu chrzest naszych dzieci.
My mielismy teraz w sobotę 12.05.
Niestety nie miałam tak pieknie jak Ty bo nasz Hubercik niestety zaczął płakać jak mielismy podejść do ołtarza.
Od poczatku mszy ładnie spał, ale po kazaniu- którego nie było bo nasz proboszcza zrobił mega krótka 0,5 godzinna msze... maly zaczął płakać jak zabrałam go na ręce.
Tak u nas niestety jest że matka ma trzymać dziecko, i szkoda, bo nasz maly jak tylko poczul pozycję leżącą na moich rękach od razu obrócił głowkę do cycka i chciał jeść...a przecież nie mogłam go wtedy karmić. ...
i się rozpłakał i ciezko go było uspokoić. Mój mąż miał smoczka na szczescie w kieszeni i go trochę opanowaliśmy. Smoczka zabiera do ust od swieta wiec szok.
Ale cóż....
popłakał a jak wychodzilismy z kościoła już spał.
Nie przejmuję już się tym.
Za to moja tesciowa nie mogla przezyc ze maly pod spodenkami nie miał rajstop tylko same skarpetki i buciki.
"Az zimno mi się zrobilo na ten widok"
jakby jeszcze widziala ze z tego pośpiechu zapomniałam mu bodziaka pod koszulę zalożyć to już w ogóle by marudziła.
Naszemu synkowi zimno nie bylo bo jakoś chory nie jest, a ja nie przegrzewam dziecka....
Tesciowa tez ciągle o czapkę walczy u dzecka swojej córki- urodzil sie w grudniu. Mi jeszcze nic nie powiedziala i dobrze...a nasz maly nie ma czapki jak lezy w gondoli i jest mega upał; chyba ze wyk;ladam go na sloneczko to wtedy taka ma z daszkiem.

Ja jestem zdania ze nie wolno dziecka przegrzewac i tyle. A ten jej drugi wnuk- od córki- (mojgo męza siostry) ciagle nosi czapke i nigdy jeszcze nie byl bez.... i kiedys jezdzili samochodem bo mieli cos do pozałatwiania i malego przegrzali w samochodze i mial gorączke cale dwa dni. Takie sa efekty trzymania dzieci w czapce ,długich spodniach i na dodatek w samochodzie.


Cieszę się ,że juz po tych chrzcinach choc teraz mam zal do siebie ze tak sie denerwowalam.... nie chrztem tylko tym ze mojego meza rodzenstwo oczywiscie musialo przyjechac do nas do domu, mimo tego ze nieli byc w kosciele....
zjechali sie godzine wczesniej i tyle...
moja mama zdenerwowana bo wypadaloby kawe zrobic itp. a sami sie szykowalismy i nei bylo kiedy...
Ale bylam zla i wsciekla!!!
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:31   #834
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Kinga zjadła 5 łyżek mafefki


ja już kiedyś to wklejałam ale każdy MNIE OLAŁ
Pewnie to było kiedyś zanim ja urodziłam A przed porodem, to logiczne, że nie były mi potrzebne
I się już proszę nie złościć, bo wezmę pasiora i po gołym dupsku nastukam
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:40   #835
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Pewnie to było kiedyś zanim ja urodziłam A przed porodem, to logiczne, że nie były mi potrzebne
I się już proszę nie złościć, bo wezmę pasiora i po gołym dupsku nastukam
?? ołłłłłł jeee!
Lubię to!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:43   #836
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dobry
oglaszam wszem i wobec ze wzielam sie za pisanie mojej pracy mgr wkoncu bo w tym roku nie napisałam nic, i ani razu nie bylam na seminarium
Promotor nigdy mnie na oczy nie widział:d

No i szło mi tak pieknie, rozpędzilam sie jak burza. Maż mial isc z mała na spacer, to zadzwonil po swoja mamusie, umowil sie ze po nia przyjdzie z małą. A ta z dupa w domu nie mogla usiedziec i przylazła do nas, wiec zanim mała sie obudzila, zjadła to musialam ją( tesciowa) zabawiac Tym o to sposobem nie moge sie juz połapac w pracy i siedze od 20 min i nie wiem jak sie dalej za to zabrac

Tylko mnie wkurzyla. Nie dosc ze se bylam w pizamie, bałagan w domu, zajęta jestem to se krolowa przyszla. Jakbysmy chcieli zeby przyszla to tz by nie mowil ze to on po nia przyjdzie

Strasznie nie lubie niezapowiedzianych gosci
rosumiem Cie... sama muszę pisać prace mgr i jakos mi to nie wychodzi.
na moim kierunku mam jeszcze 2 egzaminy do zdania.... nie wiem czy ogarnę wszytsko.
Chciałabym obronic się w czerwcu ale nie wiem jak to wyjdzie.

A co do tesciowej to ja mam lepsza... cale chrzciny nie pszyszla nawet do malego. Meza siostra i bratowa to by sobie malego wyrywaly z rak..a ona nic.... ani nie podeszla( oprócz zyczeń na poczatku)..
w koncu moja mama zabrala malego i poszla jej zaniesc na rece.
Dlaczego ona taka dziwna jest.... ja tego nie rozumiem..
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:44   #837
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Kinga zjadła 5 łyżek mafefki
dla CuKini

Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku Jakoś ostatnio brak mi czasu na czytanie, pisanie.... ciagle jestem niewyspana itp.
Postaram sie nadrobic troszke



Chyba mieliśmy w tym samym dniu chrzest naszych dzieci.
My mielismy teraz w sobotę 12.05.
Niestety nie miałam tak pieknie jak Ty bo nasz Hubercik niestety zaczął płakać jak mielismy podejść do ołtarza.
Od poczatku mszy ładnie spał, ale po kazaniu- którego nie było bo nasz proboszcza zrobił mega krótka 0,5 godzinna msze... maly zaczął płakać jak zabrałam go na ręce.
Tak u nas niestety jest że matka ma trzymać dziecko, i szkoda, bo nasz maly jak tylko poczul pozycję leżącą na moich rękach od razu obrócił głowkę do cycka i chciał jeść...a przecież nie mogłam go wtedy karmić. ...
i się rozpłakał i ciezko go było uspokoić. Mój mąż miał smoczka na szczescie w kieszeni i go trochę opanowaliśmy. Smoczka zabiera do ust od swieta wiec szok.
Ale cóż....
popłakał a jak wychodzilismy z kościoła już spał.
Nie przejmuję już się tym.
Za to moja tesciowa nie mogla przezyc ze maly pod spodenkami nie miał rajstop tylko same skarpetki i buciki.
"Az zimno mi się zrobilo na ten widok"
jakby jeszcze widziala ze z tego pośpiechu zapomniałam mu bodziaka pod koszulę zalożyć to już w ogóle by marudziła.
Naszemu synkowi zimno nie bylo bo jakoś chory nie jest, a ja nie przegrzewam dziecka....
Tesciowa tez ciągle o czapkę walczy u dzecka swojej córki- urodzil sie w grudniu. Mi jeszcze nic nie powiedziala i dobrze...a nasz maly nie ma czapki jak lezy w gondoli i jest mega upał; chyba ze wyk;ladam go na sloneczko to wtedy taka ma z daszkiem.

Ja jestem zdania ze nie wolno dziecka przegrzewac i tyle. A ten jej drugi wnuk- od córki- (mojgo męza siostry) ciagle nosi czapke i nigdy jeszcze nie byl bez.... i kiedys jezdzili samochodem bo mieli cos do pozałatwiania i malego przegrzali w samochodze i mial gorączke cale dwa dni. Takie sa efekty trzymania dzieci w czapce ,długich spodniach i na dodatek w samochodzie.


Cieszę się ,że juz po tych chrzcinach choc teraz mam zal do siebie ze tak sie denerwowalam.... nie chrztem tylko tym ze mojego meza rodzenstwo oczywiscie musialo przyjechac do nas do domu, mimo tego ze nieli byc w kosciele....
zjechali sie godzine wczesniej i tyle...
moja mama zdenerwowana bo wypadaloby kawe zrobic itp. a sami sie szykowalismy i nei bylo kiedy...
Ale bylam zla i wsciekla!!!
hej
a rodzinka niefajnie postąpiła... tak zwalać sie na głowę... no bez pomyślunku...
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:45   #838
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość

No bo jak napisałaś,że sobie usiadł i boisz się że wyleci to pomyślałam,że go nieprzypinasz,stąd moje pytanie i niezrozumienie
To taki zwykły leżaczek i ma tylko przypięcie dupki i boję się że jak mi znowu usiądzie i zacznie się przechylać w którąś stronę to poprostu ciężarem ciała pociągnie wszystko siebie i leżak, mam nadzieję że napisałam tak, że da się zrozumieć

no bo już myślałam że masz mnie za jakaś totalnie bezmyślną mamuśkę



Sandra dla Amelki za 6 miesięcy


Agatek dobra mafefka nie jest zła


Anulka_86 teściową się nie przejmuj, jak moja coś gada że za lekko ubrany to już nawet nie komentuje i ubieram po swojemu,
ostatnio byliśmy w gościach w te upały i mały był tylko w samym bodziaku to wszyscy wielki lament że nie ubrałam mu skarpetek i ma gołe stópki to zapytałam ile z obecnych tu osób ma skarpety na nogach? i wystarczyło bo każdy na bosaka w klapkach biegał
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:55   #839
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

przed chwila mnie olśniło, ze za tydzień minie mi 20 tygodni macierzynskiego i musze migiem pisać pismo o te dodatkowe 4 tyg, bo mi przelecą i jeszcze do roboty będę musiała wracać... a ja jeszcze nie chce... potem urlop zaległy i tegoroczny...
i mam nadzieje, ze uda mi się przeciągnąć do wrzesnia

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez 19mala83 Pokaż wiadomość

Anulka_86 teściową się nie przejmuj, jak moja coś gada że za lekko ubrany to już nawet nie komentuje i ubieram po swojemu,
ostatnio byliśmy w gościach w te upały i mały był tylko w samym bodziaku to wszyscy wielki lament że nie ubrałam mu skarpetek i ma gołe stópki to zapytałam ile z obecnych tu osób ma skarpety na nogach? i wystarczyło bo każdy na bosaka w klapkach biegał
u mnie było to samo z tymi skarpetkami...
byłam na chwilkę u teściów po lutownice, no dosłownie 10min i zdążyli mi się zapytać 4 razy czy aby na pewno małej nie jest za zimno bo ma chłodne stopki... a upał 32 stopnie w cieniu...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a słyszałyście o akcji na stylio.pl ??
jak wyslecie zdjęcie sylwetki powiedzą wam jaki macie typ i jak sie ubierać

Edytowane przez mala_stopka
Czas edycji: 2012-05-14 o 13:56
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:05   #840
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

mała stopka,nie słyszałam o tej akcji??Gdzie to??

mała,sorki najwidoczniej tylko ja jakoś inaczej przeczytałam,to pewnie ze zmęczenia.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

*Agatek* za to,że Kinia zjadła markiefkie

Ide wstawić obiad,póki mały śpi.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Ta właśnie się budził,robi mi na złość
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.