Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 14:19   #1021
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość

Jakbyś kiedyś chciała się pozbyć teścia, to ja go chętnie przygarnę
takiego usypiacza zawodowego nie pozbędę się z domu no co ty

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
no pewnie, ze spiewam i to często, ale raczej w formie zabawiania
jesli chodzi o usypianie to to nigdy nie działało, az do dzisiaj
poćwicz trochę nagraj płytkę to jeszcze karierę zrobisz i fiszer prajs zbankrutuje bo będą musieli wycofać produkcję kunia

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
i chciałam Was jeszcze zapytać: mierzycie Wasze dzieciaki? bo wg centyli moja mała jest strasznie długa... i nie wiem czy to te normy sa skopane czy rzeczywiście? ma skończone 4msc i 67cm... polozna kazala mierzyc od główki pod kolankami centymetr podgiac - zeby nie naprostowywac nozek - jak kiedys ja pytalam jak sie mierzy - gdyby ktos byc ciekawy - mierze cm krawieckim
moja była mierzona tylko w szpitalu po urodzeniu w przychodni Pani pielęgniarki nie raczą jej zmierzyć a sama nie wpadłam na to

Dorotka kończy dziś 3 miesiące

i spadam bo się właśnie wybudza, a starsza zaraz ze szkoły wróci więc nie piszcie za wiele bo może wieczorem dopiero będę przy kompie
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:34   #1022
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska ,a widzisz udalo sie

Haha, ale fajnie teraz tak powspominac.


Ja tez sie bałam powiedziec moim rodzicom o ciazy, ale najbardziej bałam się mojego tescia. Powiedział mu o Lilce TZ, jak mi opowiadal co zrobil tesciu to wtedy mi do smiechu nie bylo, teraz mi sie smiac chce. Tz do niego, :Iwona jest w ciąży. Który tydzien zapytał tesciu, TZ odpowiedział, że 5-6. Tesciu bez slowa wsiadl do auta, a jeszcze tego samego dnia wieczorem juz większosc o nas na wiosce gadała.

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-05-15 o 14:39
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:40   #1023
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
i chciałam Was jeszcze zapytać: mierzycie Wasze dzieciaki? bo wg centyli moja mała jest strasznie długa... i nie wiem czy to te normy sa skopane czy rzeczywiście? ma skończone 4msc i 67cm... polozna kazala mierzyc od główki pod kolankami centymetr podgiac - zeby nie naprostowywac nozek - jak kiedys ja pytalam jak sie mierzy - gdyby ktos byc ciekawy - mierze cm krawieckim
mój ma jutro 4 miesiące i mierzy 66-67 cm mierzyłam sama miarą krawiecką, ale prostowałam nóżki w przychodni u nas nie mierzą

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Moja Julka strasznie dzisiaj marudzi i ryczy.
Obsrała się po pachy, a nawet po głowę. Kupa na buzi, rękach, włosach - masakra. Dałam ją pod kran,to tak zaczęła wyć, że nie mogłam jej uspokoić. Teraz drzemie na huśtawce, ale zaraz pewnie zbudzi się na jedzenie.
No nieźle z tą kupą Jula pobiła chyba wszystkie inne dzieciaczki tutaj stopniem obsrutania

zaraz będę szukać odgłosu suszarki, tudzież innego szumu, bo jak włączyłam z karuzeli, to minuta i dziecko spało normalnie lepiej niż kuń
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:06   #1024
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Kasiahexe co u Ciebie?

hejjjjjjjj
wyczilas mnie hihi ja cały czas wasz szpieguje hihii

a u nas dobrze jutro jedziemy do pl i wracamy za 7 tygoni
mlodej ida juz pierwsze zeby i jest marudna ale tak to oki

zeby nie było wiem dokładnie co sie dzieje u kazdej z was i jestem z wami całym serduchem

nie pisze tylko dltego ze spedzam z mala 24 godziny i ciezko mi sie skupic n a odpisywanieu
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:19   #1025
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Paula , a ile masz lat ,że bałaś się mamie powiedzieć :P ?

JA zrobiłam test w domu. Zanim go zrobiłam to przyszla paczka z butami, takie ładne szpilki, których nie założyłam od tamtego czasu ani razu , bo nie bylo kiedy. nawet nie umiałam się z nich cieszyc po tym jak zrobiłam test, byłam w szoku, w wielkim szoku, hehe. Teraz nie wyobrazam sobie, ze moglabym nie miec mojej Lilki kochanej.
teraz już 24, wtedy jeszcze 23 a bałam sie, bo niby z Tz jestesmy razem juz 5 lat, ale bez slubu, ja studia jeszcze mam i jakos tak balam sie reakcji rodzicow


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy

Oznajmiam, że Kinga została zakolczykowana

A jaki mi ktoś powie, że to dziecko BOLI to chyba wyśmieje
Bardziej dziecko wystraszy się huku pistoletu i zaszczypie na kilka sekund ogólnie było bardzo dobrze

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

co do Kingi- to nie są afty bym odrazu wyczaiła... albo sobie zrobiła 'malinkę' od ssania smoczka dzwoniłam do lekarza, ale dziś niestety nie ma lekarki- poza tym połowa już jej zniknęła... chyba faktycznie- albo coś jej haczy- ząb, albo sobie zassała...

Walczyłam z pleśniawkami i zupełnie inaczej to wygląda, i byłyby w kilku miejsach a to tylko na dolnej wardze ma
dajaj fotę
Kurcze to moze te ranki sa od tego smoczka, wywal go

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

ja pamietam, jak wylecialam zalana lzami z Vity (dla dziewczyn z Wro) i pierwsze co zrobilam, to wpadlam niechcacy na pania w ciazy i jak spojrzalam na jej brzuch, to zamiast przeprosic, to sie rozryczalam - ale ludzie mieli widowisko (a ludzi na tej ulicy zawsze jest pelno), a babka pewnie mnie pozniej gdzies obsmarowala, ze co za wariatka

Kochana, nawet nie wiesz, jaki zatrzyk energii mi dalas. Masz racje - trzeba sie docierac, bo teraz juz nie my jestesmy najwazniejsi, ale nasza dzidzia, ktora sama sobie na swiat nie przyszla...
I faktycznie powinnam doceniac to co mam, a nie sie uzalac nad soba.
To ze zmeczenia :/
zycie

Ja tez sie balam Ryczalam 5 dni, to sie wkoncu sama domyslila
a tesciom ???
myslalam, ze nie damy rady, taka byla wydygana

Oj z powiedzeniem te sciom to zwlekaliśmy dluuuuuuuudo, bardzo dlllllllugo Ale nie taki diabeł straszny, jak sie okazalo

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość

wiecie czym uśpiłam córcie?? nie żadne tam melodyjki, pioseneczki czy suszary.... nic na nia nie działało, wyła, a widać ze mega śpiąca... więc zaczęłam jej śpiewać a właściwie to fałszować bo to ze śpiewem ma niewiele wspólnego, ta na mnie takie gały jak 5 zł, smoka wypluła i się gapi, gapi... co ta matka robi i za chwile powieki klap i śpi
normalnie chyba sie nagram i będe jej puszczać
u nas mistrzem spiewania jest Tż, Nikos juzchba na pamiec zna szła dzieweczka do laseczka i "był sobie raz Felek, chodzil bez szelek"

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
hejjjjjjjj
wyczilas mnie hihi ja cały czas wasz szpieguje hihii

a u nas dobrze jutro jedziemy do pl i wracamy za 7 tygoni
mlodej ida juz pierwsze zeby i jest marudna ale tak to oki

zeby nie było wiem dokładnie co sie dzieje u kazdej z was i jestem z wami całym serduchem

nie pisze tylko dltego ze spedzam z mala 24 godziny i ciezko mi sie skupic n a odpisywanieu
To miłego odpoczynku
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:22   #1026
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
fajny gest mężula



nie przejmuj się, jak by fachowcy robili to też można się do wszystkiego przyczepić
a taki remont to studnia bez dna...niestety, mój tż mówi, ze do tej kasy, którą się mysli ze się wyda trzeba dodać jakieś 30% bo zawsze są jakies nieprzewidziane wydatki...
i u nas się sprawdziło...



wyrzuć ten dziurawy smoczek koniecznie!
wygląda to jak afty, ale jak schodzi to moze zassała sobie usta w ta dziurkę



kciuki za szczepienie



uuu pierwsza na wątku zakolczykowana laseczka pokaż pokaż



a gdzie teraz chodzisz do lekarza??

i współczuję akcji zębowych...
u nas też sie powoli zaczyna tak mysle...bo dzisiejsza nocka do d, w dzien je czesciej ale tylko po 80-90ml i ogolnie taki maruder dziś jest, tylko słoika wciągnęła z uśmiechem na twarzy, a jak sie przy nim rozgadała....
no i połyka swoje łapki, obie na raz najlepiej
przenieśliśmy sie do plewisk do Koramedu bardzo fajny lekarz tam przyjmuje super ja jestem bardzo zadowolona
ząbki tragedia ale np po tych kropelkach co dawałam to było elegancko nocki całe przesypiał a przedwczoraj rano dostał ostatnią ampułke i nocka już tak aelegancka nie była bo sie już o 4 obudził dziś o 3 wiec jednak te kropelki mu bardzo pomagały no ale zobaczymy jak będzi epo tym żelu bo wczoraj mu dopiero pierwszy raz posmarowałam
a teraz może na niego to nie działać bo to teraz to się musi przez dziasło przebic ten ząbek to będzie pewnei jeszcze większy ból bo to dziąsło będzie rozrywać więc w tym przypaqdku moze by nawet kropelki nie pomogły nie wiem okaże sie
w każdym razie dzis jeszcze zębola nie ma ale dziasło jest już coraz mocniej wypukłe więc może już jutro lub pojutrze się pojawi

a tak miałam cię pytac w którym miejscu w Luboniu mieszkasz gdzieś bliżej pajo czy zupełnie inne okolice??

no mój od 4 godzin butli nie chce ruszyć wiec wpierw dostał słoiczek deserku a godzinke później obiadek też ze słoiczka i to chętnie zjadł widze że przy tych ząbkach woli jeść łyżeczką niż z butli ciągnąć
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:56   #1027
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Sprzedałam podgrzewacz! jeeeeeeeee
ale się cieszę! kupiłam go za 89 a sprzedałam za 85 no i w końvcu jakaś kasa to zamówię parasolkę dla małej i biogaJde jeeeeee
ej to jak tak wszystko dobrze sprzedajesz to opchnij mi samochód bo się z nim już bujamy ze 3 tyg

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Ja się dziś obudziłam w środku nocy i szukałam Michałka po pokoju spał sobie oczywiście w łóżeczku, chyba mi się coś śniło
ja chyba co noc budze się i szukam w łóżku Nikoli chociaż spi w łóżeczku i ostatnio TŻ mnie budzi jak Nika się kręci w nocy do jedzenia,a ja nie słyszę

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu pisałam,ze Bartuś ma jakieś uczulenie,ale szybko zniknęło.Myślałam,że to tzw trzydniówka. mama znowu twierdziła,że to może od rumianku,wczoraj wieczorem młody wypił rumianek no i dzisiaj na policzkach ma malutnie chrosteczki i policzki są zaczerwienione.Więc chyba to rumianek.Ale z drugiej strony do tej pory pil i było wszystko ok..
u nas ostatnio mała miała krostki nad pupcią,ale zniknęło ,a smarowałam bepantenem.U ciebie mówi się chrostki
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ej ale ja to dla jajec napisałam na prawdę nie przeszkadza mi to serio serio
wiem,że ty dla jajec,ale Agatek za bardzo nie

Cytat:
Napisane przez agawoo;34136050

[B
Eliza,[/B] wyslalam wkładki Mam nadzieje, że poczta się spisze i niedługo będą u Ciebie
dziękuję kochana,ale nie odpisałaś mi na moje pyt na priv

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
wiecie czym uśpiłam córcie?? nie żadne tam melodyjki, pioseneczki czy suszary.... nic na nia nie działało, wyła, a widać ze mega śpiąca... więc zaczęłam jej śpiewać a właściwie to fałszować bo to ze śpiewem ma niewiele wspólnego, ta na mnie takie gały jak 5 zł, smoka wypluła i się gapi, gapi... co ta matka robi i za chwile powieki klap i śpi
normalnie chyba sie nagram i będe jej puszczać
ja swojej śpiewam kolędy cicha noc,gdy śliczna panna,lulajże Jezuniu i oj maluśkiale wymyślone też jej śpiewam i zasypia

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Też będę czekała z wprowadzeniem stałych pokarmów Mi lekarka ostatnio mówiła, żebym czekała przynajmniej do następnego szczepienia, kiedy Wojtek będzie miał skończone 4,5 mies. Tylko właśnie nie wiem, kiedy te kaszki glutenowe w takim razie wprowadzić, bo niby od 4-go mies. dla dzieci karmionymi piersią.
Kiedy masz zamiar dać kaszkę?
Mi lekarka mówiła ,że jak mała będzie miec 4msc i 2-3 tyg to mogę wprowadzać i nie ważne czy coś z glutenem czy od razu warzywka.Dostałam różne schematy kartmień i niby kaszy manny dać np do zupki 2-3g na 100ml 1xdziennie

Dziękuję za trzymanie kciuków,Niki zaplakała w sumie na sam koniec i troszke popłakała póżniej ,ale zaraz zasneła.Teraz marudzi ,dostała czopka i czekam aż będzie lepiej bo nic nie pomaga.Waży 7100g a ma 16 tyg ,co za klocek.Lecę do małej bo cały czas TŻ sie nia zajmował i już się buntuje
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 17:02   #1028
Psotnika
Raczkowanie
 
Avatar Psotnika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 149
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

My po szczepieniu...było znośnie sama byłam i ją na rękach zaniosłam ale dałyśmy radę płacz byłam, hehe tak śmiesznie 2 sek po ukłuciu dotarło do niej że boli ale tylko krzyczała 10 sek.. bardziej mi się wydziera przy ubieraniu
mała ma 19 tyg, 6625g i 63 cm główka 43 a klatka 41cm

i pani stwierdziła że ją przekarmiam jeśli mi tak ulewa bo ładnie urosła
na cycu przekarmiam a podobno się nie da...
kiedy ona sama tyle chce, a przecież ja nie wiem ile wypiła?
i powiedziała bym z dokarmianiem się wstrzymała do skończonego 5 mies..a ja już nakupiłam słoiczków... no nic poczekam bo jeszcze spaszę to dziewczę a chcę by mi laseczka wyrosła
choć już teraz jest pyza mała

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
ja swojej śpiewam kolędy cicha noc,gdy śliczna panna,lulajże Jezuniu i oj maluśkiale wymyślone też jej śpiewam i zasypia
ja swojej zimą non stop śpiewałam Lulajże Poleńko.. a teraz lubię śpiewać te turnau i umer choć przebój nr 1 to kołysanka puchatka:
http://www.youtube.com/watch?v=MSisE75nL0U

i ta - znalazłam ją w necie jeszcze w ciaży i ją już wtedy śpiewałam:
http://www.youtube.com/watch?v=deYHaXGgaPI
__________________
[*]08.12.2010
Psotnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:19   #1029
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

buuu u nas od rana leje wiec bylismy na spacerze w leclercu
potem gotowalam i odwiedzila mnie kolezanka a teraz mam chwile na nadrabianie

MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie

ponadto, czy wasze dzieci zaczynaja tak machac lapkami ale cos na ksztalt bicia reka ciagle w jedno miejsce

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość

i chciałam Was jeszcze zapytać: mierzycie Wasze dzieciaki? bo wg centyli moja mała jest strasznie długa... i nie wiem czy to te normy sa skopane czy rzeczywiście? ma skończone 4msc i 67cm... polozna kazala mierzyc od główki pod kolankami centymetr podgiac - zeby nie naprostowywac nozek - jak kiedys ja pytalam jak sie mierzy - gdyby ktos byc ciekawy - mierze cm krawieckim
sama próbowałam właśnie cm krawieckim a w CZD ostatnio go mierzyli i ma 68cm a jest z 09.01
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!! Kinga ma od wczoraj na ustach- w środku takie czerwone plamy, jakby sobie zdarła naskórek
wyglada mi na afty
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Ech, u Was od slubu minelo 8,5 miesiaca, przed tem mieliscie czas tylko dla siebie. My poznalismy sie w sierpniu, a w czerwcu dowiedzialam sie o ciazy. Czasami zdaje mi sie, ze w ogole nie mialam czasu poznac swojego tzta przed ciazia :/
my jestesmy ze soba 10 lat a tez sie strasznie klocimy, odkad pojawilo sie dziecko, stres ze zmeczenia i braku czasu dla siebie zrobil swoje ... tylko ze my sie juz naimprezowalismy, nawychodzlismy, namieszkalismy tylko we dwoje a wam szybko ten czas uciekl... zaraz ktos tzreci sie pojawil i nie mieliscie czasu dla siebie i od razu wskoczyly problemy dnia codziennego
ale trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo a klpoty przejsciowe
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy

Oznajmiam, że Kinga została zakolczykowana

A jaki mi ktoś powie, że to dziecko BOLI to chyba wyśmieje
Bardziej dziecko wystraszy się huku pistoletu i zaszczypie na kilka sekund ogólnie było bardzo dobrze
o nieeeee

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Najwazniejsze ze zrobiona- samodzielnie i bez wiekszego stekania
brawo za kupsztala oby bylo ich wiecej
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Sprzedałam podgrzewacz!
extra, gratuluje!!!
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Zapomnialam sie pochwalic ze Marcel wczoraj pierwzzy raz przewrocil sie na brzuch i potem to bylo jego ulubione zajecie, ja go na plecy a ten siup i na brzuchu, ale tylko w jedna strone tak potrafi. Dumna jestem z niego tylko jeszcze mu glowka zostaje i mu odrobinke pomagam bo jak sie przewroci i glowe ma wykrzywiona to wola zeby mu pomoc

Dzieki za zyczenie zdrowia dla miki. Strasznie kaszle
ale silny chlopak z niego

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
My po szczepieniu...było znośnie sama byłam i ją na rękach zaniosłam ale dałyśmy radę płacz byłam, hehe tak śmiesznie 2 sek po ukłuciu dotarło do niej że boli ale tylko krzyczała 10 sek.. bardziej mi się wydziera przy ubieraniu
mała ma 19 tyg, 6625g i 63 cm główka 43 a klatka 41cm

i pani stwierdziła że ją przekarmiam jeśli mi tak ulewa bo ładnie urosła
na cycu przekarmiam a podobno się nie da...
kiedy ona sama tyle chce, a przecież ja nie wiem ile wypiła?
i powiedziała bym z dokarmianiem się wstrzymała do skończonego 5 mies..a ja już nakupiłam słoiczków... no nic poczekam bo jeszcze spaszę to dziewczę a chcę by mi laseczka wyrosła
choć już teraz jest pyza mała
Olek ma 18tyg wazy 8,09 kg - kto tu ma spasione dziecko mierzy 68cm i obwody ma oba w okolicach 43 cm
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:25   #1030
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczynki to nie są afty przyjrzałam się bardzo dogłębnie i jakby były, to byłoby to białe, bądź miały małe wklęsłe dziurki i w tym białe coś, ale ona nic takiego nie ma dbam o jej higienę jamy ustnej, codziennie na wieczór myjąc jej tetrą w środku zobaczymy jutro, jak się nie poprawi to spadam do lekarza

Wyrzuciłam stary smok

Hania marchewka odpada leciutko podgrzewam na 5 sek i jeszcze potem sama sprawdzam

Kropeczka a weź nie słuchaj mamy karm piersią, kup KAMILLE na zęby i nara też muszę to kupić, a orientujecie się ile to kosztuje

bambusek dzięki za info
Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Moja też takie coś miała raz, a na drugi dzień jej zniknęło i więcej się nie pojawiło
Kinga teraz laseczka z kolczykami - foto zrób niuni i pokaż
taak?? kurcze4 no wygląda jakby sobie zassała usteczka i maliny porobiła gdy wróciłam po kolczykowaniu to miała połowę tego mniej (ma inny kolor smoka na dzień) więc nie wiem Stary, który używałam tylko na noc wyrzuciłam i zastąpiłam nowym
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Czy co dobrze napisałas??? Bo teraz to ja nie kumam?
ahh qmam już Twój post (ostatnio myślę jak blondynka ale musisz mi wybaczyć, bo wiesz, że ja na dropsach )
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
o rety dziewczyny, nawet nie wiecie jakie to mile czytac ze cieszycie sie razem z nami z tej kupy
dawno nie było ympry, co nie?
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
No nieźle z tą kupą Jula pobiła chyba wszystkie inne dzieciaczki tutaj stopniem obsrutania
oj tak!!!
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
ja swojej śpiewam kolędy cicha noc,gdy śliczna panna,lulajże Jezuniu i oj maluśkiale wymyślone też jej śpiewam i zasypia


---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Ufff....., dobrze, że przystałas na moją propozycję, bo normalnie wnocy spać nie mogłam, mysląc o tym co zrobie, jak się obrazisz, w myslach juz żegnałam się z forum


mamy kolejną rywalkę- Haniulę...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:43   #1031
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

u nas na razie wiecej zgrzytow niz pieknych chwil, no ale moze minie

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
wiecie czym uśpiłam córcie?? nie żadne tam melodyjki, pioseneczki czy suszary.... nic na nia nie działało, wyła, a widać ze mega śpiąca... więc zaczęłam jej śpiewać a właściwie to fałszować bo to ze śpiewem ma niewiele wspólnego, ta na mnie takie gały jak 5 zł, smoka wypluła i się gapi, gapi... co ta matka robi i za chwile powieki klap i śpi
normalnie chyba sie nagram i będe jej puszczać

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI
mój jeszcze nie, ale to całkiem normalne, odkrywa swoje ciało

kurde nie pocytowało mi, wkurza mnie ten wizaz.

Pearl ja chodze do Vity do ginekologa, u jakiego byłaś???

---------------------

hello
u mnie wszystko ok, dnie spędzam na spacerach z sąsiadko-koleżanką ma ponad roczną córę, jak wychodzimy o12 do wracamy po 16 , potem siedzę z tz i jak jedzie gdzieś to mam chwilę na wizaz, bo podobnie jak TZ Pearl "tylko wizaż" moj żali się że wolę net niż jego

no i to tyle co u mnie

Haniula gratki dla Lenki za kupala

więcej grzechów nie pamiętam
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 17:44   #1032
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej ponownie,pewnie na chwile bo młody zaraz sie obudzi na karmienie.

Byłam na zakupach z tż-tem,kupiliśmy pieluchy tetrowe,bo nam szybko schodzą,zwłaszcza jak mały ulewa bo pojedzeniu zaczyna fikać nogami.Kupiliśmy jednak dwa smoczki do butelek TT 2,czyli 3 + bo dzisiaj jak pił to miauczał,myśle że wkurzał się,że wolno mu leci i mocniej musi ssać.
Chcieliśmy kupić obraz do salonu,ale rozmyślamy nad tym,bo był piękny AA noi kupiliśmy jeszcze Oilatum,bo junior ma gdzie niegdzie placki suchej skóry. A jak przed wyjściem z domu zrobił kupe,to jak mu myłam pupe,to była krew na chusteczce-kropeczka i miał oszczypaną.Pewnie dlatego,ze on jak zrobi kupe to sobie leży,jak gdyby nigdy nic.A zazwyczaj widze jak robi-stęka,tym razem niewidziałam choć dużo nie było,ale za to jak przebierałam,to wtrakcie jeszcze cisnął


Zuziu,mój synek boksuje
Agamili,witam w klubie tż też pracuje po 12 h godzin.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:47   #1033
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
buuu u nas od rana leje wiec bylismy na spacerze w leclercu
potem gotowalam i odwiedzila mnie kolezanka a teraz mam chwile na nadrabianie

MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie

ponadto, czy wasze dzieci zaczynaja tak machac lapkami ale cos na ksztalt bicia reka ciagle w jedno miejsce
Igorek się nie łapie....jeszcze...

a co do rączki to miał tak jak miał ok miesiąca może- przeszło samo...
ale niepokoi mnie, ze macha tak teraz nóżką jedną jakby mu się miałą zaraz urwac...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:00   #1034
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

MissZuzia moj synek zlapal sie za siusiora pare razy ale to chyba przypadkiem ale widze ze przy przebieraniu maca sie po kolankach i chyba lada moment zacznie lapac stopki,a na boczki sie nada
l nie przewraca.
Slyszalam,ze wlasnie tak dzieci poznaja swoje cialo.
Co do machania raczkami tez tak ma jak piszesz a do tego "s
trzela"stopkami na boki i do gory,az musze robic uniki bo mnie kopie bo brzuchu.Ostatnio mnie skopal po (.)(.)az mi mlesio polecilo zboj jeden
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:01   #1035
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Aaa własnie,moj synuś nie łapie się za fujarke-jeszcze
Za to robraja mnie jak kładzie sobie ręke na kolanie.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:28   #1036
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dałam foto na fejsa
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:28   #1037
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny, które mają karuzele Tiny Love. Jak długo trzymają Wam baterie? Nam dzisiaj padły.....po 3 tygodniach użytkowania

dodam, że wchodzą do karuzeli trzy baterie R14 (14zł/2szt ). Chyba zbankrutujemy


Hania, brawo dla Lenki za kupę
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:29   #1038
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Siema siema
Dzis sprzedalam dzieciory mamie tzn przyszla do nas na kawe a ja jej powiedzialam "o jak dobrze ze jestes bo ja musze wyjsc i czekam az B sie obudzi" i ona chetnie zostala. Kupilam mlodemu maffefke z hippa oraz kaszke na sniadanko. Chcialam dzis mu dac obiadek ale jak usnal o 14.30 tak wstał o 18.00 i byl glodny jak wilk wiec dostal 190ml mleka i wygladal jak zjarany po obaleniu calej flachy. Teraz lezy w foteliku obok mnie i łapie gryzaka i sie wkurza bo mu nie wychodzi.
Mili nadal gorączkuje, raz czuje sie lepiej, zaraz znowu gleba. Mam nadzieje ze w nocy bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
hejjjjjjjj
wyczilas mnie hihi ja cały czas wasz szpieguje hihii

a u nas dobrze jutro jedziemy do pl i wracamy za 7 tygoni
mlodej ida juz pierwsze zeby i jest marudna ale tak to oki

zeby nie było wiem dokładnie co sie dzieje u kazdej z was i jestem z wami całym serduchem

nie pisze tylko dltego ze spedzam z mala 24 godziny i ciezko mi sie skupic n a odpisywanieu
oo to sobie odpoczniej w pl az 7 tyg
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI
jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Hej ponownie,pewnie na chwile bo młody zaraz sie obudzi na karmienie.

Byłam na zakupach z tż-tem,kupiliśmy pieluchy tetrowe,bo nam szybko schodzą,zwłaszcza jak mały ulewa bo pojedzeniu zaczyna fikać nogami.Kupiliśmy jednak dwa smoczki do butelek TT 2,czyli 3 + bo dzisiaj jak pił to miauczał,myśle że wkurzał się,że wolno mu leci i mocniej musi ssać.
Chcieliśmy kupić obraz do salonu,ale rozmyślamy nad tym,bo był piękny AA noi kupiliśmy jeszcze Oilatum,bo junior ma gdzie niegdzie placki suchej skóry. A jak przed wyjściem z domu zrobił kupe,to jak mu myłam pupe,to była krew na chusteczce-kropeczka i miał oszczypaną.Pewnie dlatego,ze on jak zrobi kupe to sobie leży,jak gdyby nigdy nic.A zazwyczaj widze jak robi-stęka,tym razem niewidziałam choć dużo nie było,ale za to jak przebierałam,to wtrakcie jeszcze cisnął


Zuziu,mój synek boksuje
Uu biedna pupka
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Agamili,witam w klubie tż też pracuje po 12 h godzin.

zalaczam jak moje dzieci sie razem dzis bawily oraz dowod na to ze Marc sam siada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03707.jpg (118,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03678.jpg (89,4 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2012-05-15 o 18:34
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:33   #1039
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają karuzele Tiny Love. Jak długo trzymają Wam baterie? Nam dzisiaj padły.....po 3 tygodniach użytkowania

dodam, że wchodzą do karuzeli trzy baterie R14 (14zł/2szt ). Chyba zbankrutujemy
że ile płacisz? ja kupuję philipsa w kiosku ruchu jedna 1,50 czyli 4,50 na około 2-3 tyg, zależy (zaczęła mi szwankować, od tego, że rdza jest na jednej sprężynie, ale trochę wyczyściłam )

AgaMiliMarc wow ale fajne dzieciaczki!! miłość widać gołym okiem!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 18:37   #1040
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMili to już mozna tak podeprzeć dziecko do siadu,bo ja nie wiem kiedy można
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:45   #1041
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Moja pindzia tez łapie się za kolanka, i fika rękoma jakby chciała nas po kątach porozstawiac

Dziewczyny, sama nie wiem czy dobrze robie.
Mała dziś znowu sie meczyła na bączka. Napinała się płakała az z bolem małego pruta puściła, pomimo ze daje ten delicol.
Dalam jej ss i od rayu slicynie pierdy szły, nawet jaccuzi w wannie było ale obstawiam ze ten delicol to moze pomoc przy kupie, wiec nie chce z niego rezygnowac, a nie wiem cy moge dawać jednoczesnie jedno i drugie?

A i po tym nowym mleku ulewa niby nie dużo, ale dobrze łyzke stołową by sie uzbierało. Tak moze byc?:bezradny:
Do lekarza idziemy najprawdopodobniej w pt, jutro bede dzwonic

I juz spi moja kruszyna
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:49   #1042
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie

mój podczas przewijania flirtuje z żyrafą

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają karuzele Tiny Love. Jak długo trzymają Wam baterie? Nam dzisiaj padły.....po 3 tygodniach użytkowania

dodam, że wchodzą do karuzeli trzy baterie R14 (14zł/2szt ). Chyba zbankrutujemy
nasza trzyma od końca marca a baterie kupiłam jakieś energizery 8 zł/2 szt. takie niby do tego typu zabawek

Agatek - a Ty nie używasz czasem baterii paluszków? bo coś za tanio jak za takie duże baterie
_________________________
moje dziecko już śpi wykąpany 19:15, butla obalona do połowy i śpi już dłuższą chwilę w ciągu dnia spał ok. 4 godzin, a teraz był już tak zmęczony, że nie było sensu czekać do 20, czyli pory spanka i tak już od 18 marudził na spanie
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:49   #1043
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMili sliczne dzieciaczki, teraz Mili bedzie Ci coraz wiecej pomagać napewno
Agatek widzialam zdjęcia fajnie Kinia wygląda w tych kolczykach, tak dorośle
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:08   #1044
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

U nas juz 19.00 i malemu sie maruda wlacza. Na razie buja sie w hustawce ale pewnie na wspolnej obejrze z nim na rekach, w przerwie pojde go wykapac i klasc juz.

Eliza ja tak sadzam Marcela odkad skaczyl 3 miesiace. On jest b. silny i rwie sie do siadania i stania gdy mu poda sie rece to og razu sie podciaga di siadu a czasem od razu na nozki i stoi. Kazde dziecko ma swoje wlasne tempo rozwoju. Kiedy zobaczysz ze dziecko jest gotowe na nast, etap to po prostu sama Ci komunikuje. Moj nie chce lezec bo jak lezy na plasko to sie siluje, podnosi glowke i tlow i sie zlosci a jak na pollezaco to siada sam i siedzi z bananem na buzce
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:15   #1045
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Smile Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Przyjmiecie mnie do swojego grona?
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:16   #1046
a1988
Raczkowanie
 
Avatar a1988
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: High Wycomba/UK
Wiadomości: 65
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam Wszystkie mamusie
W końcu znalazłam trochę czasu na wizaz, ostatnio mam strasznie zajęte dni. Na początku stawiamy z Mikołajem Wszystkim czy co kto lubi + po kawałeczku 01028_d.jpg bo Miki ma już 5 miesięcy, ale jesteśmy happy z tego powodu.
Mi ostatnio brakuje czasu na wszystko, wczoraj cały dzień sprzątałam, dzisiaj od rana na zakupach a potem załatwienia na mieście, nawet nie miałam czasu poczytać co u Was.
Gratuluję wszystkim kupek, przespanych nocy, zjedzonych nowości.
My już dużo różności zjedliśmy teraz kupiłam dynię z kurczaczkiem (jutrzejszy obiadek) i brokuły z groszkiem, zobaczymy jak zasmakuje. Mam zamiar mu też ugotować słodkiego ziemniaczka i zmiksować, rozważam tez zakup czegoś oto takiego http://www.ebay.co.uk/itm/3209039335...#ht_500wt_1416. Co sądzicie??? Uważacie za potrzebne czy zbędny wydatek???
Jedynym moim zmartwieniem jest ostatnio to, że mały nie chce pić, już próbowałam wszystkiego wody, herbatek, soczków i dalej nic mu nie podchodzi; starałam się mu też dawać dwoma różnymi butelkami, z kubka niekapka i łyżeczką i też nic, qrde już nie wiem co z nim robić...... Dodam tylko, że dosładzanie też nie pomaga. Czy któraś z Was miała taki problem??? Jak sobie poradziłyście??? Zamówiłam już kubek doidy, zobaczymy jak z tym będzie.
Kupiłam ostatnio małemu takiego tigerka http://www.youtube.com/watch?v=wcJ6q...eature=related, a okazało się że większą frajdę sprawiłam tztowi
Pisałam Wam kiedyś, że posadziłam sobie zioła na parapecie i muszę się pochwalić, że już ładnie wszystko urosło, już niedługo będę mogła zbierać plony :P
Kurczaki ale się za Wami stęskniłam, ale nie będę Was już zanudzać tym co u nas, postaram się być na bieżąco
Pozdrowienia od Mikołaja
__________________
15/12/2011MIKOŁAJEK

Edytowane przez a1988
Czas edycji: 2012-05-16 o 18:34
a1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:26   #1047
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
że ile płacisz? ja kupuję philipsa w kiosku ruchu jedna 1,50 czyli 4,50 na około 2-3 tyg, zależy (zaczęła mi szwankować, od tego, że rdza jest na jednej sprężynie, ale trochę wyczyściłam )

AgaMiliMarc wow ale fajne dzieciaczki!! miłość widać gołym okiem!
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość


nasza trzyma od końca marca a baterie kupiłam jakieś energizery 8 zł/2 szt. takie niby do tego typu zabawek
a często używasz karuzeli? my średnio 2razy dziennie odpalamy. jeden cykl trwa 20minut.
gdzie kupiłaś takie tanie baterie?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:35   #1048
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
buuu u nas od rana leje wiec bylismy na spacerze w leclercu
potem gotowalam i odwiedzila mnie kolezanka a teraz mam chwile na nadrabianie

MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie

ponadto, czy wasze dzieci zaczynaja tak machac lapkami ale cos na ksztalt bicia reka ciagle w jedno miejsce



sama próbowałam właśnie cm krawieckim a w CZD ostatnio go mierzyli i ma 68cm a jest z 09.01

wyglada mi na afty

my jestesmy ze soba 10 lat a tez sie strasznie klocimy, odkad pojawilo sie dziecko, stres ze zmeczenia i braku czasu dla siebie zrobil swoje ... tylko ze my sie juz naimprezowalismy, nawychodzlismy, namieszkalismy tylko we dwoje a wam szybko ten czas uciekl... zaraz ktos tzreci sie pojawil i nie mieliscie czasu dla siebie i od razu wskoczyly problemy dnia codziennego
ale trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo a klpoty przejsciowe

o nieeeee


brawo za kupsztala oby bylo ich wiecej

extra, gratuluje!!!

ale silny chlopak z niego


Olek ma 18tyg wazy 8,09 kg - kto tu ma spasione dziecko mierzy 68cm i obwody ma oba w okolicach 43 cm

no to ładnie hahaha , mój tak nie robi go bardziej interesują nózki próbuje obie naraz włożyć do buzi

mi lekar zwczoraj powiedział ze mały powienien w granicach 8-9 kg ważyć bo powienien podwoić swoją wagę urodzeniową - no ale on tak mocno ulewał długo (wymiotował) że pewnei dlatego tak wolniutko przybierał na wadze zobaczymy jak teraz będzie bo dzis ani razu nie rzygnął ani nie ulał co mnie bardzo cieszy - a ja czekam z niecierpliwościa na pierwszego zęba coś czuję ze jutro się pojawi
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:38   #1049
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMili, co do siadania, to ja byłam z mała 8 maja w ośrodku rehabilitacji z mała na kontroli i pani fizjoterapeutka powiedziała, ze sadzanie dziecka to duży błąd rodziców. Dziecko owszem jak się siłuję pozwolić mu , ale nie sadzać . Nawet z podparciem. Jeśli jest na pół leżąco pozwolić mu siadać, ale żeby nie trwało to długo.
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:41   #1050
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
ej to jak tak wszystko dobrze sprzedajesz to opchnij mi samochód bo się z nim już bujamy ze 3 tyg


ja chyba co noc budze się i szukam w łóżku Nikoli chociaż spi w łóżeczku i ostatnio TŻ mnie budzi jak Nika się kręci w nocy do jedzenia,a ja nie słyszę


u nas ostatnio mała miała krostki nad pupcią,ale zniknęło ,a smarowałam bepantenem.U ciebie mówi się chrostki

wiem,że ty dla jajec,ale Agatek za bardzo nie


dziękuję kochana,ale nie odpisałaś mi na moje pyt na priv


ja swojej śpiewam kolędy cicha noc,gdy śliczna panna,lulajże Jezuniu i oj maluśkiale wymyślone też jej śpiewam i zasypia


Mi lekarka mówiła ,że jak mała będzie miec 4msc i 2-3 tyg to mogę wprowadzać i nie ważne czy coś z glutenem czy od razu warzywka.Dostałam różne schematy kartmień i niby kaszy manny dać np do zupki 2-3g na 100ml 1xdziennie

Dziękuję za trzymanie kciuków,Niki zaplakała w sumie na sam koniec i troszke popłakała póżniej ,ale zaraz zasneła.Teraz marudzi ,dostała czopka i czekam aż będzie lepiej bo nic nie pomaga.Waży 7100g a ma 16 tyg ,co za klocek.Lecę do małej bo cały czas TŻ sie nia zajmował i już się buntuje

robie to samo co ty też jak mi się wkręcą kolędy to jade wszystkie a od kilku dni cały czas za mną chodzi melodia od "dobry jezu a nasz panie" które się śpiewa na pogrzebach no nie wiem dlaczego ale tą melodię mam cąły czas w głowie i ją nuce małemu jak pije kache wieczorkiem

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez a1988 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie mamusie
W końcu znalazłam trochę czasu na wizaz, ostatnio mam strasznie zajęte dni. Na początku stawiamy z Mikołajem Wszystkim czy co kto lubi + po kawałeczku Załącznik 4675880 bo Miki ma już 5 miesięcy, ale jesteśmy happy z tego powodu.
Mi ostatnio brakuje czasu na wszystko, wczoraj cały dzień sprzątałam, dzisiaj od rana na zakupach a potem załatwienia na mieście, nawet nie miałam czasu poczytać co u Was.
Gratuluję wszystkim kupek, przespanych nocy, zjedzonych nowości.
My już dużo różności zjedliśmy teraz kupiłam dynię z kurczaczkiem (jutrzejszy obiadek) i brokuły z groszkiem, zobaczymy jak zasmakuje. Mam zamiar mu też ugotować słodkiego ziemniaczka i zmiksować, rozważam tez zakup czegoś oto takiego http://www.ebay.co.uk/itm/3209039335...#ht_500wt_1416. Co sądzicie??? Uważacie za potrzebne czy zbędny wydatek???
Jedynym moim zmartwieniem jest ostatnio to, że mały nie chce pić, już próbowałam wszystkiego wody, herbatek, soczków i dalej nic mu nie podchodzi; starałam się mu też dawać dwoma różnymi butelkami, z kubka niekapka i łyżeczką i też nic, qrde już nie wiem co z nim robić...... Dodam tylko, że dosładzanie też nie pomaga. Czy któraś z Was miała taki problem??? Jak sobie poradziłyście??? Zamówiłam już kubek doidy, zobaczymy jak z tym będzie.
Kupiłam ostatnio małemu takiego tigerka http://www.youtube.com/watch?v=wcJ6q...eature=related, a okazało się że większą frajdę sprawiłam tztowi
Pisałam Wam kiedyś, że posadziłam sobie zioła na parapecie i muszę się pochwalić, że już ładnie wszystko urosło, już niedługo będę mogła zbierać plony :P
Kurczaki ale się za Wami stęskniłam, ale nie będę Was już zanudzać tym co u nas, postaram się być na bieżąco
Pozdrowienia od Mikołaja Załącznik 4675947
za 5 mc

śliczny synuś a jakie ma piękne oczka
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.