Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 22:20   #1111
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

http://demotywatory.pl/3800450/Podczas-porodu hm....

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
takich linków możesz jak najwięcej wklejać - tylko nie takie drastyczne jak ostatnio
ależ nie ma sprawy
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:21   #1112
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie
ojej, to pilnuj tej lapki, bo babcia nie zostaniesz
Cytat:
Napisane przez Zuzia
my jestesmy ze soba 10 lat a tez sie strasznie klocimy, odkad pojawilo sie dziecko, stres ze zmeczenia i braku czasu dla siebie zrobil swoje ... tylko ze my sie juz naimprezowalismy, nawychodzlismy, namieszkalismy tylko we dwoje a wam szybko ten czas uciekl... zaraz ktos tzreci sie pojawil i nie mieliscie czasu dla siebie i od razu wskoczyly problemy dnia codziennego
ale trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo a klpoty przejsciowe

Czasami wlasnie to mnie przeraza, ze po tak krotkim czasie mamy problemy jak stare malzenstwo. Wiec skoro teraz jest juz taka lipa, to co bedzie pozniej?
A moze wlasnie bedzie na odwrot i bedzie super? oby

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
Pearl ja chodze do Vity do ginekologa, u jakiego byłaś???
o masz
pisalam przeciez, ze dowiedzialam sie na badaniu usg, jak mi szukali kamieni w brzuchu, wiec nie bylam u gina
a ta babka, ktora wykryla mojego "KAMIENIA" powiedziala, zebym nie szla tam do gina, bo nie maja nikogo fajnego
Cytat:
Napisane przez Kamciurka
hello
u mnie wszystko ok, dnie spędzam na spacerach z sąsiadko-koleżanką ma ponad roczną córę, jak wychodzimy o12 do wracamy po 16 , potem siedzę z tz i jak jedzie gdzieś to mam chwilę na wizaz, bo podobnie jak TZ Pearl "tylko wizaż" moj żali się że wolę net niż jego
Taki plus klotni z tz tylko wizazem, ze jak nie gadamy ze soba, to mi nie marudzi, ze siedze na wizazu
fajnie Ci, ze masz taka sasiadko-kolezanke
tez bym chciala
Ja za to zwiedzam przydrozne lasy
Dzisiaj chodzilam po takich miejscach, ze stwierdzilam, ze moj wozek to normlanie jakas dzika terenowa posrod wozkow. Serio. Bylam w szoku, po czym ten wozek pojedzie.


Cytat:
Napisane przez Kamciurka
więcej grzechów nie pamiętam
To nie dostaniesz rozgrzeszenia

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
dałam foto na fejsa
daj do klubu, ja nie mam fejsa

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają karuzele Tiny Love. Jak długo trzymają Wam baterie? Nam dzisiaj padły.....po 3 tygodniach użytkowania
odkad uzywamy, to wymienialismy raz, a u nas karuzela chodzi z jakies 6 razy dziennie

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
jestem w głębokim szoku
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
naciągnął Cię na kasę! przecież on jest z Tobą dla pieniędzy, to Ty nie wiedziałaś? na przekrętach się bogaci hihihi
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
utrzymuje jakąś lafiryndę z moich pieniedzy?! hee?
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
mówie Ci, weź, żeby pokazał rachunek!


Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
nareszscie dalas jakis fajny link

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Pearl u mnie juz dzieci dawno spia. Butle na noc gotowe w termoopakowaniu wiec ja tez ide lulac.
to mnie pocieszylas
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:21   #1113
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
mój ma jutro 4 miesiące i mierzy 66-67 cm mierzyłam sama miarą krawiecką, ale prostowałam nóżki w przychodni u nas nie mierzą



No nieźle z tą kupą Jula pobiła chyba wszystkie inne dzieciaczki tutaj stopniem obsrutania

zaraz będę szukać odgłosu suszarki, tudzież innego szumu, bo jak włączyłam z karuzeli, to minuta i dziecko spało normalnie lepiej niż kuń
no to podobnie, tyle ze widzialam ze dla chlopcow jest inaczej norma.., dziewczynki niby mniejszepowinny byc... jutro jeszcze raz spojrze
a ile wazy? bo Olenka 5600

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
przenieśliśmy sie do plewisk do Koramedu bardzo fajny lekarz tam przyjmuje super ja jestem bardzo zadowolona
ząbki tragedia ale np po tych kropelkach co dawałam to było elegancko nocki całe przesypiał a przedwczoraj rano dostał ostatnią ampułke i nocka już tak aelegancka nie była bo sie już o 4 obudził dziś o 3 wiec jednak te kropelki mu bardzo pomagały no ale zobaczymy jak będzi epo tym żelu bo wczoraj mu dopiero pierwszy raz posmarowałam
a teraz może na niego to nie działać bo to teraz to się musi przez dziasło przebic ten ząbek to będzie pewnei jeszcze większy ból bo to dziąsło będzie rozrywać więc w tym przypaqdku moze by nawet kropelki nie pomogły nie wiem okaże sie
w każdym razie dzis jeszcze zębola nie ma ale dziasło jest już coraz mocniej wypukłe więc może już jutro lub pojutrze się pojawi

a tak miałam cię pytac w którym miejscu w Luboniu mieszkasz gdzieś bliżej pajo czy zupełnie inne okolice??

no mój od 4 godzin butli nie chce ruszyć wiec wpierw dostał słoiczek deserku a godzinke później obiadek też ze słoiczka i to chętnie zjadł widze że przy tych ząbkach woli jeść łyżeczką niż z butli ciągnąć
synka najbardiej zawsze bolalo wczesniej, jak sie przebijalo to juz wcale, ale on jak pisalam w ogole delikatnie to przechodzil... teraz mu 5 wychodza i tu chyba gorzej jest...

ale fajne dzieciaki
moje sie najczesciej bawia w "Ola spi" - kladziemy sie wszyscy na lozko = ja i dzieciaki, albo ja mam sie nie klasc czasem (nie wiem czemu mnie mały wyklucza ) i lezymy... Jeremi trzyma Ole za reke, albo sie przytula, od czasu do czasu sie podnosi i ja caluje w policzek i tak potrafi 20min po kilka razy dziennie...


Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
utrzymuje jakąś lafiryndę z moich pieniedzy?! hee?
z różnycy na bateriach

moja Ola też próbuje siadać - jak się jej poda ręce to zaraz siada i potem się ładnie trzyma, ale na razie nie pokazuję jej takich rzeczy za mocno, bo pomijając kręgosłupy itp, to im później dziecko zacznie chodzić, tym łatwiej mamie więc po co samemu sobie krzywdę robić - co się nauczy sama to trudno potem jak już będzie chodzić, to będziemy jak z Jeremim się wygłupiać i ćwiczyć rozwój fizyczny, a teraz lepiej dla niej i dla nas jak sama osiągnie te etapy w normie, ale później
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:25   #1114
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

za kapiel. Ja też chcę wanne,a nie prysznic
nooooo,super sprawa

ale Ty za to skoczylas na bungee

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
pearl,być może musicie się poprostu dostrzeć,zresztą nowa sytuacja bo dziecko jest na świecie i już jest inaczej Jak mi młody wyrośnie z wanienki to spróbuje też wykąpać się w wannie z małym.
Pytałaś kto jeszcze nie śpi,z tego co widze to 22 osoby wraz ze mną :brzydal
zebysmy sie tylko nie przetarli

Ja pytalam, czy jeszcze jakies dziecko oprocz mojego nie spi... To chyba nie jest normalne... Se urodzilam NIETOPERKA
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:46   #1115
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

http://demotywatory.pl/3799228/Dzieci

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


zebysmy sie tylko nie przetarli

Ja pytalam, czy jeszcze jakies dziecko oprocz mojego nie spi... To chyba nie jest normalne... Se urodzilam NIETOPERKA
No włąśnie,oby,oby
Moje dziecie śpi,odłożyłam do łóżeczka,troche pomarudził i śpi.
Oj,nocny marek

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

No nic zmykam się położyć,choć mały może obudzi się o 24-tej na ostatnie karmienie albo i nie ,to właśnie newiem czy iść spać,czy tylko się położyć.Zobaczymy
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 06:14   #1116
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012



Wstawać lenie!

Zajączkówna obudziła się tylko raz- 6.30 a taka głodna, że hej jeszcze mi się zagęszczacz skończył gratis łapczywie jadła

Karino
fajne demoty, uśmiałam się!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ale Ty za to skoczylas na bungee
ale jej dowaliłaś!!!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja pytalam, czy jeszcze jakies dziecko oprocz mojego nie spi... To chyba nie jest normalne... Se urodzilam NIETOPERKA
a mówiłam Ci... urodź córuń! a żeś się wybiła z pisiorem to masz co chciałaś, swoje żołnierze i czołgi ja mam kucyki pony i róż!

Moja o tej porze to się obracała na drugi boczuś
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:14   #1117
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ja też już na nogach, nawet włoski już umyłam i wysuszyłam Jedziemy z Wojtkiem dzisiaj na ćwiczenia i po zakupy do nowej galerii, bo mają być super promocje No i mam nadzieję, że rano nie będzie dużo ludzi a jak będą ludzie, to spadamy do innej galerii

Ktoś pytał o karuzelkę z Tiny love. My mamy dopiero 2 baterie od lutego a chodzi ok. 6-7 razy dziennie po 20 minut

Myślałam, że będzie powtórka wczorajszej nocy, bo Wojtuś obudził się już o 23, ale na szczęście ładnie potem usnął i wstał o 5 Minus jest taki, że potem już się go nie dało uśpić :/ Ale i tak 6 h snu prawie

No i powtórzę, że w DOZ jest witaminka D w promocji Zamówiłam już, bo akurat mi została jedn kapsułka
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 07:21   #1118
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej

Moje dziecie jeszcze śpi wiec mogę po nadrabiać
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:30   #1119
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
jezu jak tak piszecie i pokazujecie jak te Wasze dzieci siedzą to normalnie zaczynam się stresować bo moja się nie dźwiga jeszcze jak się ją złapie za rączki a dziś kończy 3 miechy nie wiem czy to normalne czy nie ale jutro idziemy na szczepienie to się zapytam
dph, ja też z przerażeniem czytam o osiągnięciach forumowych dzieci, bo moja Emi to jeszcze ani nie śmieje się tak w głos jak niektórych bobasy na filmikach , nie przewraca się na boczki...
póki co bardzo wysoko i długo trzyma główkę leżąc na brzuszku...



idę dziś szukać tanich baterii
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 07:53   #1120
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Neska ,a widzisz udalo sie

Haha, ale fajnie teraz tak powspominac.


Ja tez sie bałam powiedziec moim rodzicom o ciazy, ale najbardziej bałam się mojego tescia. Powiedział mu o Lilce TZ, jak mi opowiadal co zrobil tesciu to wtedy mi do smiechu nie bylo, teraz mi sie smiac chce. Tz do niego, :Iwona jest w ciąży. Który tydzien zapytał tesciu, TZ odpowiedział, że 5-6. Tesciu bez slowa wsiadl do auta, a jeszcze tego samego dnia wieczorem juz większosc o nas na wiosce gadała.
ja tez sie balam reakcji teściów
tz im oznajmil '' bedziecie dziadkami '' '' przeciez jestesmy'' '' bedziecie po raz trzeci''
teśc odpowiedział '' aha '' i poszedł spać a teściowa zaczęła się smiać i wyskoczyła z pytaniem '' i co zamierzasz synu z tym zrobić '' 3 dni później mieliśmy juz ustalone wesele

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
nooooo,super sprawa

ale Ty za to skoczylas na bungee


zebysmy sie tylko nie przetarli

Ja pytalam, czy jeszcze jakies dziecko oprocz mojego nie spi... To chyba nie jest normalne... Se urodzilam NIETOPERKA
moja spała od 20



Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dph, ja też z przerażeniem czytam o osiągnięciach forumowych dzieci, bo moja Emi to jeszcze ani nie śmieje się tak w głos jak niektórych bobasy na filmikach , nie przewraca się na boczki...
póki co bardzo wysoko i długo trzyma główkę leżąc na brzuszku...



idę dziś szukać tanich baterii
Moja tez w tyle, ale ja sie nie przejmuje, każde dziecko rozwija sie w swoim tempie.
Mała w głos smieje sie b. rzadko, siadać siada ale sama jej nie sadzam, przekręca się z plecków na brzuch.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

A mała nadal śpi idę ją obudzić

w ogóle to ja nie wiem co mi z tego dziecka wyrośnie tz wczoraj ją kąpie i gada do niej '' Ty będziesz córeczka tatusia, będziemy zawsze uśmiechnieci, bedziemy jarać zioło '' jak uszłyszła słowa '' jarać zioło'' to wpadła w dziki rechot

tz namówił mnie tez na pójscie do dentysty powiedział ze albo ide z nim prywatnie albo bede zmuszona isc państwowo

Agatek Kiga wygląda cudnie z tymi kolczykami

Co do kołysanek, ja mojej śpiewam wszystko, ostatnio hitem jest ''KOKO KOKO EURO SPOKO ''
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:07   #1121
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Moja tez w tyle, ale ja sie nie przejmuje, każde dziecko rozwija sie w swoim tempie.
Mała w głos smieje sie b. rzadko, siadać siada ale sama jej nie sadzam, przekręca się z plecków na brzuch
ja też się nie przejmuję. widzę, jak codziennie uczy się nowych rzeczy, jaka jest ruchliwa... to mnie uspokaja
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
w ogóle to ja nie wiem co mi z tego dziecka wyrośnie tz wczoraj ją kąpie i gada do niej '' Ty będziesz córeczka tatusia, będziemy zawsze uśmiechnieci, bedziemy jarać zioło '' jak uszłyszła słowa '' jarać zioło'' to wpadła w dziki rechot
hehe
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 08:08   #1122
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć Mamusie! Standardowo M zrobił pobudkę 5.30, teraz odsypia, a ja siedzę wkurzona, zła, wściekła, wyć mi się chce i co tylko na świecie. Kurcze tak się nastawiłam, ze w przyszłym tygodniu polecę do PL, a tu taka dupa, paszportu ani widu ani słychu. Jak zwykle nic nie wychodzi.
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
zalaczam jak moje dzieci sie razem dzis bawily oraz dowod na to ze Marc sam siada
Śliczne te Twoje dzieciaki.
Cytat:
Napisane przez a1988 Pokaż wiadomość
Na początku stawiamy z Mikołajem Wszystkim czy co kto lubi + po kawałeczku Załącznik 4675880 bo Miki ma już 5 miesięcy, ale jesteśmy happy z tego powodu.
Jedynym moim zmartwieniem jest ostatnio to, że mały nie chce pić, już próbowałam wszystkiego wody, herbatek, soczków i dalej nic mu nie podchodzi; starałam się mu też dawać dwoma różnymi butelkami, z kubka niekapka i łyżeczką i też nic, qrde już nie wiem co z nim robić...... Dodam tylko, że dosładzanie też nie pomaga. Czy któraś z Was miała taki problem??? Jak sobie poradziłyście??? Zamówiłam już kubek doidy, zobaczymy jak z tym będzie.
Załącznik 4675947
za pięć m-cy, mojego tez picie gryzie ostatnio. Ładny synuś
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
ostatnio w dzień przesypia mi w 2-3 turach ok. 5-6 godzin, a wieczorem o 20 pada i śpi do 4
kiedyś tak nie miał, a w nocy spał tak samo
To dużo T śpi
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
jestem w głębokim szoku
to jak ten mój tż kupował te baterie ja się pytam?!!
Pewnie zbierał na pifko
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
lepsze to niż jak byś miała śpiewać'' anielski orszak niech twą duszę przyjmie''.Twój Michu o miesiąc

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Tż mnie dzisiaj rozbraja,słysze że gada do małego: leż grzecznie bo9 tatuś idzie siusiu,bo nie nosi już pieluszki jak Ty
O szok jeszcze musiałabyś i TZ przewijać
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
A co :P chłopy to ogólnie często z natury zachowują się tak,że należało by im dziennie z rana z patelni w łeb przywalić co by prosto chodzili - no cóż taka wada fabryczna
hehe ja pamiętam, jak z 1 synkiem...też się bałam powiedzieć mamie... miałam wtedy 19 lat, dla nas to szok nie był bo my chcieliśmy :P tylko mamie nie wiedziałam jak powiedzieć więc powiedziałam jej jak byłam jakoś w 4 miesiącu - napisałam jej sms :P hehe nie odzywała się chyba tydzień do mnie:P
No, a teraz wklejam wam zdjęcie mojej akrobatki, tak stękała, tworzyła, aż jej wyszło...z pozycji pół leżącej se....usiadła ..(a ja z aparatem czekałam, bo już jej się tak 3 raz udało)

Oooo Martynka silna babka pewnie po mamie.
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Jestem w szoku,mały przed chwilą płakał,na karmienie troszke za wcześniej.Wiec stwierdziłam,że dam mu przegotowaną do picia,poraz pierwszy.Chce mu nie dawać herbatki koperkowej bo robił po niej zielone kupy. :/ I wode wypił,ani się nie skrzywił wcale

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
przekazuję dalej

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
skoro juz się chwalimy... to Igorek z pozycji półleżacej siada juz lajtowo... a dzis jak go połozyłam na brzuchu to nóżkami taki ruchy wykonywał jakby juz chciał pełzac tylko mu nie wychodziło i się wściekał
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:16   #1123
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
mój ma jutro 4 miesiące i mierzy 66-67 cm mierzyłam sama miarą krawiecką, ale prostowałam nóżki w przychodni u nas nie mierzą
dla T za 4m-ce
Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
hejjjjjjjj
wyczilas mnie hihi ja cały czas wasz szpieguje hihii

a u nas dobrze jutro jedziemy do pl i wracamy za 7 tygoni
mlodej ida juz pierwsze zeby i jest marudna ale tak to oki

zeby nie było wiem dokładnie co sie dzieje u kazdej z was i jestem z wami całym serduchem

nie pisze tylko dltego ze spedzam z mala 24 godziny i ciezko mi sie skupic n a odpisywanieu
Udanego urlopu, baw się dobrze
Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
My po szczepieniu...było znośnie sama byłam i ją na rękach zaniosłam ale dałyśmy radę płacz byłam, hehe tak śmiesznie 2 sek po ukłuciu dotarło do niej że boli ale tylko krzyczała 10 sek.. bardziej mi się wydziera przy ubieraniu
mała ma 19 tyg, 6625g i 63 cm główka 43 a klatka 41cm
Mój ma dziś 19 tygodni, wczoraj byłam go zważyć i jest 7340 czyli od urodzenia przybrał 4480
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
MAMY CHLOPCÓW, CZY WASZE DZIECIACZKI PODCZAS ZMIANY PILEUCHY LAPIĄ SIĘ ZA SISIAKI bo mój ma od tygodnia fazę łapania się za niego i muszę mu dawac cos do reki albo trzymac lapke bo normalnie se urwie
Olek ma 18tyg wazy 8,09 kg - kto tu ma spasione dziecko mierzy 68cm i obwody ma oba w okolicach 43 cm
Mój nie łapie sie za siusiaka, boisz się, że urwie. No wypasiony ten Twój Oluś
Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Witaj
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:29   #1124
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
a teraz się chwalę podczas kąpieli i mycia Wiktorkowi buźki dostrzegłam przebijający się ząbek jakie było moje zdziwienie kiedy to zobaczyłam ale też straszna radość. Już wiem czemu wczoraj był taki marudny i miał kłopoty z zaśnięciem aaa i zapomniałam jeśli któraś chciałaby jakiś żel na ząbkowanie to polecam Dentinox - działa od raz po posmarowaniu. Siostra mi go poleciła a jej córeczka przechodziła strasznie ząbkowanie - miała gorączki po 40 stopni, płacz marudność brak apetytu itp a po tym żelu wszystko jak ręką odjął
za ząbka
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
u nas dziś z dzieckiem ok gorzej z mężem i jego pracą - same problemy i to duże problemy ;( ahhh jak nie urok to sraczka jak to mówią nie rób komuś dobrze a nie będzie ci źle i sprawdza się to w 100%
Oj oby się wszystko dobrze poukładało
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
Jutro idziemy na szczepienia. Mały po rozszerzeniu diety ma mini wysypkę na buzi (albo to potówki od ostatnich upałów). Jutro się może dowiem. Generalnie jest żarłaczny i muszę szybko nakładać jedzenie na łyżeczkę bo inaczej się złości.
To mały żarłok jeden

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Któraś mówiła, że ma problem ze sprzedaniem samochodu! - reklamę macie byle jaką widocznie:
http://demotywatory.pl/462533/Reklama

nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:30   #1125
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Nie powiem dzien dobry bo dobry to on nie bedzie. Mały zgłupiał i od 0.00 nie spał tylko przysypiał przy suszarce a jak wyłączałam to ryk. W koncu o 5.30 sie rozbudził na dobre i nie dało rady go uśpić. Zasnął dopiero o 7.00 a ja tu zdycham teraz. Ugotowałam Mili kasze manna dodałam syropku malinowego i włączyłam bajkę , lezy w łózku i ogląda Rogate Ranczo. Nadal chora z gorączką. W nocy opatulałam ją kołdrą i dwoma kocami bo się trzęsła z zimna Dziewczyny mam dość.
Mam taki chytry plan ale muszę kaskę uzbierać i planuje kupic last minut wycieczkę Na Izizę (tam gdzie bylismy rok temu) na weekend i sie zastanawiam czy moja mama da sobie radę 3 dni z Marcem . Fizycznie na pewno ale psychicznie może zbźikować po jego darciu przy usypianiu
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:31   #1126
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Pearl u mnie juz dzieci dawno spia. Butle na noc gotowe w termoopakowaniu wiec ja tez ide lulac.
Aga powiedz przygotowujesz butelki z mlekiem i trzymasz tyle godzin w termoopakowaniu, czy samą wodę?
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Któraś mówiła, że ma problem ze sprzedaniem samochodu! - reklamę macie byle jaką widocznie:
http://demotywatory.pl/462533/Reklama


Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
o masz
pisalam przeciez, ze dowiedzialam sie na badaniu usg, jak mi szukali kamieni w brzuchu, wiec nie bylam u gina
a ta babka, ktora wykryla mojego "KAMIENIA" powiedziala, zebym nie szla tam do gina, bo nie maja nikogo fajnego
no co Ty gadasz, ja tam mam ginekologa, który mnie z takich komplikacji wyprowadził, po porodzie 6 lat temu, że nie wiem czy mu życia nie zawdzięczam, bo bujałam się od jednego do drugiego i ręce rozkładali i chodzę non stop, uwielbiam go, nie dość że dobry lekarz, znany i polecany w szpitalu na Brochowie to jeszcze przesympatyczny, no ale może sobie czymś tam nagrabił u nich, że go nie polecają no a mnie też go polecono i klientek ma mnóstwo
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość


w ogóle to ja nie wiem co mi z tego dziecka wyrośnie tz wczoraj ją kąpie i gada do niej '' Ty będziesz córeczka tatusia, będziemy zawsze uśmiechnieci, bedziemy jarać zioło '' jak uszłyszła słowa '' jarać zioło'' to wpadła w dziki rechot


hej
odnośnie piosenek do u nas na tapecie KLE KLE BOĆKU KLE KLE

Alex w dzień śpi tak godzinkę od 9 do 10, potem na spacerze potrafi spać od 12 do 15 z małą przerwą pół godzinną i jeszcze po 18 robię mu drzemkę, bo tak to pada przed 19 na nocny sen i już się do rana nie budzi tzn. tylko na jedzonko i śpi dalej , więc kładę go tak 17-18 i wtedy pada ok. 20,00.
Od dwóch nocy podaje małemu zamiast jednego posiłku herbatkę i tak je przed 20, budzi się 1-2 daje mu herbatkę i śpi do 4 mam nadzieję, że w ten sposób zacznie sypiać w końcu ciągiem do 4 bez przerwy na herbatkę, TZ wstał do niego w nocy i tak spróbował i zadziałało pierwszy raz jak mu dawał to byłam przekonana, ze max za 15 minut wstanę robić mleko a tu niespodzianka i spał do 4
Poodkurzałam już, umyłam podłogi, umyłam włosy i przed 12 na spacerro
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:36   #1127
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Tam bylismy rok temu
klik
Ja chce tam jechac
Na 2 noce prawie 600f troche za drogo My placilismy za cala rodzine na 10 nocy 1000...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
Aga powiedz przygotowujesz butelki z mlekiem i trzymasz tyle godzin w termoopakowaniu, czy samą wodę?
Sama wode a proszek odmierzony w pojemniczkach na proszek
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:37   #1128
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
nooooo,super sprawa

ale Ty za to skoczylas na bungee
teraz mi bedziesz wypominac

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

ale jej dowaliłaś!!!


a mówiłam Ci... urodź córuń! a żeś się wybiła z pisiorem to masz co chciałaś, swoje żołnierze i czołgi ja mam kucyki pony i róż!

Moja o tej porze to się obracała na drugi boczuś
nastepna

Pisiory, czołgi i żołnierze fajni są A nie tam landrynkowy róż i falbanki....pfffff:brzyda l:

------------------
halo, halo

Chciałam tylko napisac, ze jade na uczelnie
A pozniej z Nikulcem na bioderka

Miłego dnia życzę i do poźniej
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:42   #1129
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Chciałam tylko napisac, ze jade na uczelnie
A pozniej z Nikulcem na bioderka

Miłego dnia życzę i do poźniej
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 08:47   #1130
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Tam bylismy rok temu
klik
Ja chce tam jechac
Na 2 noce prawie 600f troche za drogo My placilismy za cala rodzine na 10 nocy 1000...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------


Sama wode a proszek odmierzony w pojemniczkach na proszek
ślicznie tam, ale cena za dwie noce
kurde muszę sobie zakupic to cos na mleko z tt co blanszor pisala ze wsypuje tam mlesio i ma wodę i proszek przygotowany tylko miesza
ja podgrzewam wodę w czajniku, obok w butelce mam zimną i też w sumie raz dwa i butla gotowa, ale ja to zawsze idę całkiem na łatwiznę więc szukam dalej
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:50   #1131
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzieńdoberek
My znowu pospałyśmy do 5-tej, ale pogoda jest tak beznadziejna, że dalej mi się chce spać
Nie miałam was kiedy nadrobić wczoraj, spróbuję teraz
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sama nie wiem czy dobrze robie.
Mała dziś znowu sie meczyła na bączka. Napinała się płakała az z bolem małego pruta puściła, pomimo ze daje ten delicol.
Dalam jej ss i od rayu slicynie pierdy szły, nawet jaccuzi w wannie było ale obstawiam ze ten delicol to moze pomoc przy kupie, wiec nie chce z niego rezygnowac, a nie wiem cy moge dawać jednoczesnie jedno i drugie?
Pewnie dziewczyny Ci już odpowiedziały, ale jeszcze nie dotarłam do tego - więc się powtórzę Można Delicol z innymi środkami na bączki podawać Na ulotce Delicolu jest napisane Więc się nie stresuj, tylkopodawaj, skoro to malutkiej pomaga
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Eliza ja tak sadzam Marcela odkad skaczyl 3 miesiace. On jest b. silny i rwie sie do siadania i stania gdy mu poda sie rece to og razu sie podciaga di siadu a czasem od razu na nozki i stoi. Kazde dziecko ma swoje wlasne tempo rozwoju. Kiedy zobaczysz ze dziecko jest gotowe na nast, etap to po prostu sama Ci komunikuje. Moj nie chce lezec bo jak lezy na plasko to sie siluje, podnosi glowke i tlow i sie zlosci a jak na pollezaco to siada sam i siedzi z bananem na buzce
Moja też już się podciąga do siadu, ale jej jeszcze nie pozwalam siedzieć, za wczesnie mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
AgaMili, co do siadania, to ja byłam z mała 8 maja w ośrodku rehabilitacji z mała na kontroli i pani fizjoterapeutka powiedziała, ze sadzanie dziecka to duży błąd rodziców. Dziecko owszem jak się siłuję pozwolić mu , ale nie sadzać . Nawet z podparciem. Jeśli jest na pół leżąco pozwolić mu siadać, ale żeby nie trwało to długo.
No własnie ja tak malutką na chwilę podciągam (a raczej ona sama się podciaga) - chichra się wtedy niemiłosiernie Ale nie sadzam jej jeszcze
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:00   #1132
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
odkad uzywamy, to wymienialismy raz, a u nas karuzela chodzi z jakies 6 razy dziennie
Nam kiedyś wieczorem zaczęła zawodzić bo baterie były słabe, a ze miałam w domu tylko jedną to wymieniliśmy jedną, reszta została stara i karuzela hula jak złoto
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ja pytalam, czy jeszcze jakies dziecko oprocz mojego nie spi... To chyba nie jest normalne... Se urodzilam NIETOPERKA
Chciałaś to masz, trzeba było go susełkiem nazywać
Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Ja też już na nogach, nawet włoski już umyłam i wysuszyłam Jedziemy z Wojtkiem dzisiaj na ćwiczenia i po zakupy do nowej galerii, bo mają być super promocje No i mam nadzieję, że rano nie będzie dużo ludzi a jak będą ludzie, to spadamy do innej galerii
Udanych łowów.
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dph, ja też z przerażeniem czytam o osiągnięciach forumowych dzieci, bo moja Emi to jeszcze ani nie śmieje się tak w głos jak niektórych bobasy na filmikach , nie przewraca się na boczki...
póki co bardzo wysoko i długo trzyma główkę leżąc na brzuszku...
Mój bardzo wysoko trzyma nozki jak go odkładam w nocy po karmieniu do łózeczka to nie mam jak go przykryć bo te nogi tak ciągle w górze i śpi jak pod namiotem
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
A mała nadal śpi idę ją obudzić

w ogóle to ja nie wiem co mi z tego dziecka wyrośnie tz wczoraj ją kąpie i gada do niej '' Ty będziesz córeczka tatusia, będziemy zawsze uśmiechnieci, bedziemy jarać zioło '' jak uszłyszła słowa '' jarać zioło'' to wpadła w dziki rechot
Co do kołysanek, ja mojej śpiewam wszystko, ostatnio hitem jest ''KOKO KOKO EURO SPOKO ''
mój już niedługo będzie z tatusiem na motorze jeździł w orzeszku na głowie i tatuś będzie robił castingi na narzeczoną i kupi sobie wiatrowkę coby te brzydsze odganiać i wogole.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie powiem dzien dobry bo dobry to on nie bedzie. Mały zgłupiał i od 0.00 nie spał tylko przysypiał przy suszarce a jak wyłączałam to ryk. W koncu o 5.30 sie rozbudził na dobre i nie dało rady go uśpić. Zasnął dopiero o 7.00 a ja tu zdycham teraz. Ugotowałam Mili kasze manna dodałam syropku malinowego i włączyłam bajkę , lezy w łózku i ogląda Rogate Ranczo. Nadal chora z gorączką. W nocy opatulałam ją kołdrą i dwoma kocami bo się trzęsła z zimna Dziewczyny mam dość.
Mam taki chytry plan ale muszę kaskę uzbierać i planuje kupic last minut wycieczkę Na Izizę (tam gdzie bylismy rok temu) na weekend i sie zastanawiam czy moja mama da sobie radę 3 dni z Marcem . Fizycznie na pewno ale psychicznie może zbźikować po jego darciu przy usypianiu
Współczuje nocki, mama pewnie da rade tylko co bedzie jesli siostra zacznie rodzic?
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
Od dwóch nocy podaje małemu zamiast jednego posiłku herbatkę i tak je przed 20, budzi się 1-2 daje mu herbatkę i śpi do 4 mam nadzieję, że w ten sposób zacznie sypiać w końcu ciągiem do 4 bez przerwy na herbatkę, TZ wstał do niego w nocy i tak spróbował i zadziałało pierwszy raz jak mu dawał to byłam przekonana, ze max za 15 minut wstanę robić mleko a tu niespodzianka i spał do 4
Poodkurzałam już, umyłam podłogi, umyłam włosy i przed 12 na spacerro
Chytry plan z ta herbatka.
Przyjdz do mnie, tez trzeba poodkurzac, umyc podlogi i moje wlosy
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Tam bylismy rok temu
klik
Ja chce tam jechac
Na 2 noce prawie 600f troche za drogo My placilismy za cala rodzine na 10 nocy 1000...
Nom troche drogo.
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
halo, halo

Chciałam tylko napisac, ze jade na uczelnie
A pozniej z Nikulcem na bioderka

Miłego dnia życzę i do poźniej
Dla Was rowniez milego dnia.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:10   #1133
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
teraz mi bedziesz wypominac



nastepna

Pisiory, czołgi i żołnierze fajni są A nie tam landrynkowy róż i falbanki....pfffff:brzyda l:

------------------
halo, halo

Chciałam tylko napisac, ze jade na uczelnie
A pozniej z Nikulcem na bioderka

Miłego dnia życzę i do poźniej
powodzenia

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
ślicznie tam, ale cena za dwie noce
kurde muszę sobie zakupic to cos na mleko z tt co blanszor pisala ze wsypuje tam mlesio i ma wodę i proszek przygotowany tylko miesza
ja podgrzewam wodę w czajniku, obok w butelce mam zimną i też w sumie raz dwa i butla gotowa, ale ja to zawsze idę całkiem na łatwiznę więc szukam dalej
ja mam naszykowany termos i zimna wode ale na szczescie mała przesypia cała noc
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:11   #1134
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

DZiŃ dybry(pamiętacie allo allo)
Dzis Nikola obudziła się o 5.30 i juz nie chciała spać, cały czas ją kładłam na boczek raz,jeden raz drugi u nas w łóżku,ale nie bardzo to cos dawało i tak prawie pół godz. ,w końcu położyłam ją do łózeczka i zaraz jej nie było.Gdybym wiedziała ,a później wstała o 7.45 więc nie jest źle,tylko gdyby nie budziła się o 2 na jedzenie i jeszcze musze się odciagnać ,a później cieżko mi zasnać.
Dziewczyny które mieszkaja w bloku,jak to możliwe ,ze przy takich temp macie 20 kilka stopni w mieszkaniu,jak nie grzeja.U nas jest 19 i normalnie zamarzam.Dzwonłam do administracji to nawet nie maja zamiaru właczyć.
Drugie pytanie jak jechałyście gdzieś z dziećmi daleko tzn kilkaset km to wyjeżdżałyście w nocy,w dzień czy jak bo my będziemy jechać teraz na komunie do Szczecina i już sama niie wiem kiedy wyjeżdżać czy na nocny sen wieczorem ,czy jakoś o 2 w nocy,żeby rano być,a ona powinna wtedy spac.Tylko jak ja później do siebie dojdę
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:25   #1135
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Czubasek Ty to masz dobrze z tą córą
Eliza u mnie jak temp. spada poniżej 15 stopni to automatycznie włącza się ogrzewanie

Było o tej lasce przed chwilą na TVN (jak to moja babcia mówi na tefałenie) robi sesje z porodów rewelacja http://fotosister.eu/cud-narodzin/

no i wyczerpałam limit neta, to się nasłucham, że "tylko wizaz" bo TZ będzie czekał 5 godzin na załadowanie strony, a następne doładowanie 20 maja
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:29   #1136
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

helołłł
nasz marud zasnął o 20 ale koło 1 zaczął się strasznie rzucać na łóżku więc dałam mu mleka bo pewnie było mu gorąco jak nam, tż w pokoju obok zamknął okno wrrrr i poszedł spać, ponownie karmilismy się koło 7 i jeszcze koło 8 zasnęlimsy na ponad godzinke ale po 9 nas obudziły młoty, wiercenie i burzenie ścian

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ojej, to pilnuj tej lapki, bo babcia nie zostaniesz
z racji swojego wieku gdy zostalam matka moge tego po prostu nie dozyc ...szczylu
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Moja o tej porze to się obracała na drugi boczuś
to zes jej pojechala
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Co do kołysanek, ja mojej śpiewam wszystko, ostatnio hitem jest ''KOKO KOKO EURO SPOKO ''

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie powiem dzien dobry bo dobry to on nie bedzie. Mały zgłupiał i od 0.00 nie spał tylko przysypiał przy suszarce a jak wyłączałam to ryk. W koncu o 5.30 sie rozbudził na dobre i nie dało rady go uśpić. Zasnął dopiero o 7.00 a ja tu zdycham teraz. Ugotowałam Mili kasze manna dodałam syropku malinowego i włączyłam bajkę , lezy w łózku i ogląda Rogate Ranczo. Nadal chora z gorączką. W nocy opatulałam ją kołdrą i dwoma kocami bo się trzęsła z zimna Dziewczyny mam dość.
Mam taki chytry plan ale muszę kaskę uzbierać i planuje kupic last minut wycieczkę Na Izizę (tam gdzie bylismy rok temu) na weekend i sie zastanawiam czy moja mama da sobie radę 3 dni z Marcem . Fizycznie na pewno ale psychicznie może zbźikować po jego darciu przy usypianiu
ojeju to mieliscie masakryczna nocke

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość

Alex w dzień śpi tak godzinkę od 9 do 10, potem na spacerze potrafi spać od 12 do 15 z małą przerwą pół godzinną i jeszcze po 18 robię mu drzemkę, bo tak to pada przed 19 na nocny sen i już się do rana nie budzi tzn. tylko na jedzonko i śpi dalej , więc kładę go tak 17-18 i wtedy pada ok. 20,00.
to duzo ci spi
moj spi z pol h rano kolo 10-11
potem spacer max 2h
i czasem jesli na spacer pojdziemy dosc wczesnie jeszcze z pol h po poliudniu
i zasypia miedzy 20 a 21

choc wczoraj w ogole nie spal w dzien jak zazwyczaj, tylko z rana do 10 miazl ten dlugi nocny sen (oczywiscie z pobudkami na jedzenie), potem ze 20min jak bylismy w supermarkecie i ok godz 16 ze 20min i tyle... spaceru nie bylo bo lalo jak z cebra
i o 20 juz smacznie chrapal

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Tam bylismy rok temu
klik
Ja chce tam jechac
Na 2 noce prawie 600f troche za drogo My placilismy za cala rodzine na 10 nocy 1000...
extra!!! ja też chcęęęęęęęę gdzieś pojechać
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
DZiŃ dybry(pamiętacie allo allo)
Dzis Nikola obudziła się o 5.30 i juz nie chciała spać, cały czas ją kładłam na boczek raz,jeden raz drugi u nas w łóżku,ale nie bardzo to cos dawało i tak prawie pół godz. ,w końcu położyłam ją do łózeczka i zaraz jej nie było.Gdybym wiedziała ,a później wstała o 7.45 więc nie jest źle,tylko gdyby nie budziła się o 2 na jedzenie i jeszcze musze się odciagnać ,a później cieżko mi zasnać.
Dziewczyny które mieszkaja w bloku,jak to możliwe ,ze przy takich temp macie 20 kilka stopni w mieszkaniu,jak nie grzeja.U nas jest 19 i normalnie zamarzam.Dzwonłam do administracji to nawet nie maja zamiaru właczyć.
Drugie pytanie jak jechałyście gdzieś z dziećmi daleko tzn kilkaset km to wyjeżdżałyście w nocy,w dzień czy jak bo my będziemy jechać teraz na komunie do Szczecina i już sama niie wiem kiedy wyjeżdżać czy na nocny sen wieczorem ,czy jakoś o 2 w nocy,żeby rano być,a ona powinna wtedy spac.Tylko jak ja później do siebie dojdę
no nie wiem, w naszej sypialni zawsze mamy 22-23 a grzejników nie włączam, tylko zimą w największe mrozy... może zalezy od tego z czego blok jest zbudowany, jaka technika, nowy/stary i czy sąsiedzi są wokoł
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:36   #1137
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
poćwicz trochę nagraj płytkę to jeszcze karierę zrobisz i fiszer prajs zbankrutuje bo będą musieli wycofać produkcję kunia

ja mysle ze jakby tak kazda z nas nagrała swojego hiciora i bysmy zgrały to razem to dopiero byłby szał

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
przenieśliśmy sie do plewisk do Koramedu bardzo fajny lekarz tam przyjmuje super ja jestem bardzo zadowolona
(...)

a tak miałam cię pytac w którym miejscu w Luboniu mieszkasz gdzieś bliżej pajo czy zupełnie inne okolice??
plewiska to troche daleko... a przyjmuje ten lekarz prywatnie? tak w razie w ??

a mieszkam niedaleko pajo, jakies 5 min piechotką, za tym kosciołem co sie buduje, w tych nowych żółtych blokach

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

ponadto, czy wasze dzieci zaczynaja tak machac lapkami ale cos na ksztalt bicia reka ciagle w jedno miejsce
oj tak, bije ile wlezie

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
zalaczam jak moje dzieci sie razem dzis bawily oraz dowod na to ze Marc sam siada
super fotki

jak Mili?

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
witaj napisz cos wiecej o sobie

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
A co chłopy to ogólnie często z natury zachowują się tak,że należało by im dziennie z rana z patelni w łeb przywalić co by prosto chodzili - no cóż taka wada fabryczna
świete słowa...

i brawo dla Martynki :brawo:


Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
jezu jak tak piszecie i pokazujecie jak te Wasze dzieci siedzą to normalnie zaczynam się stresować bo moja się nie dźwiga jeszcze jak się ją złapie za rączki a dziś kończy 3 miechy nie wiem czy to normalne czy nie ale jutro idziemy na szczepienie to się zapytam
pearl mojej też się coś popierdzieliło i ostatnio zasypia później tzn już nie od razu po kąpieli i karmieniu, dziś jak zaczęła o 21 gadać tak nie mogła skończyć a zasnęła ok 21.30 śpi niespokojnie ale chyba coś zęby ją swędzą bo normalnie jakby mogła to by dwie pięści wepchała do buźki
u nas dziś z dzieckiem ok gorzej z mężem i jego pracą - same problemy i to duże problemy ;( ahhh jak nie urok to sraczka jak to mówią nie rób komuś dobrze a nie będzie ci źle i sprawdza się to w 100%

karinio jak tu już ktoś pisał po ostatnim to się boję Twoich linków otwierać
współczuję

Edytowane przez mala_stopka
Czas edycji: 2012-05-16 o 09:37
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:39   #1138
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Nadrobiłam kolejną strone
Niestety dzidzia się już obudziła, więc nie wiem ile jeszcze doczytam
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
naciągnął Cię na kasę! przecież on jest z Tobą dla pieniędzy, to Ty nie wiedziałaś? na przekrętach się bogaci hihihi
Toś dziewczynę oświeciła
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
lepsze to niż jak byś miała śpiewać'' anielski orszak niech twą duszę przyjmie''.

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość

Tż mnie dzisiaj rozbraja,słysze że gada do małego: leż grzecznie bo9 tatuś idzie siusiu,bo nie nosi już pieluszki jak Ty

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
też to nuciłam mu z 2-3 razy ja mu nuce co w danej chwili mi przyjdzie na myśl

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość


No, a teraz wklejam wam zdjęcie mojej akrobatki, tak stękała, tworzyła, aż jej wyszło...z pozycji pół leżącej se....usiadła ..(a ja z aparatem czekałam, bo już jej się tak 3 raz udało)

Ta poducha za nią jest bo się bałam, że walnie, ale ona się o nią nie opiera...oczywiście po parunastu sekundach od momentu kiedy usiadła kulnęła się do przodu
Niezła akrobatka z Martynki
Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
A moja lekarka i hv twierdza inaczej ale kazdy ma swoje racje. W Anglii jest zupelnie inaczej. Np. na zatwardzenia noworodkom mozna podac odrobine soku pomaranczowego, rozszerza sie diete zupelnie inaczej niz tak jak tu dziewczyny pisaly, nie ma tylu badan co w pl np. usg bioderek tylko lekarz bada bioderka recznie. W ogole roznica o 180'. Moja lekarka powiedziala mi ze zna dziecko ktore chodzilo w wieku 7 miesiecy a ktos by powiedzial ze to nie do pomyslenia bo wykrzywi sobie nogi. Ja z milena sie nie cackalam, jezdzila w parasolce od malego, siedziala sama bez podpory jak miala 4,5 miesiaca, niecale 5 a chodzila juz gdy skonczyla 10 miesiecy. Jest zdrowa i nie ma wad kregoslupa. I taki krytykowanie ze "a tata marcina powiedzial.... Wiec zle robisz" tylko potrafi wkurzyc. Co innego gdy dzielimy sie radami, pytaniami, czy wskazowkami ale uczyc kogos co jest zle a co dobre?
Mam nadzieje ze nikogo nue urazilam. Ja z natury mowie to co mysle.

P.s. Agawo serio rozwiodlabys sie gdyby ci maz cos bardzo przykrego powiedzial? Czy to byl zart?
Ja chodziłam jak miałam 9 miesięcy i nic mi nie dolega

AgaMili, oczywiście żartowałam z tym rozwodem, muszę edytować post i to dopisać
My bez przerwy się straszymy rozwodem, szczególnie ja TZta Ale to wszysto w zartach. Wszystkie powazne sprawy, nawet jak się pokłócimy, staramy sie omówić i wyjaśnić
Rózne kryzysy mieliśmy, części jeszcze przed ślubem, i nadal jesteśmy razem
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Moja Lilka często się chce podnosić do siadu. Dzis na macie jak lezała na plecach to przewrocila sie na boczek i probowała sie podniesc. Marnie jej to wyszło. Akurat jak lezala na tej macie to wszedl tesciu i mnie ochrzanił, bo Lila spogląda na tv. Chyba ją za sofę wrzuce z tą matą, bo gdziekolwiek ją w pokoju położe to patrzy na tv

Teraz nie chce zasnac, tak pokrzykuje, poplakuje, wkłada palce do buzi, co kto widzi ją to mówi,że ząbki wychodzi.
Moja też patrzy w telewizor, bo mamy TV u nas w pokoju, i nie mam jak postawić leżaczka, żeby Amelka TV nie widziała.
Oczywiście nie leży tak cały dzień
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Brawo dla Mikołajka za 5 miesiecy ale Wam te dzieci rosną

ja śpiewam małemu "kundel bury", "była sobie żabka mała", hmm co tam jeszcze... aaa kotki dwaaa oczywiscie a moja mama to co jej się tam przypomni

Agatek łądnie Kiniusiowi w kolcach

co to ja chciałam jeszcze hmmm....
kurka moj stary juz drugi tydzien na noce bo mu zmiany pozmieniali... wrrr
Ja mojej Amelce w kapieli śpiewam ostatnio "koko, koko, euro, spoko" i cieszy się jak szalona
Albo jej śpiewam "polną scieżką przez ogródek idzie sobie krasnoludek" I jeszcze parę innych piosenek
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:45   #1139
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzień dobry

No dziś sobie pospałam-liśmy,bo młody wczoraj zjadł ostatni posiłek o 21-szej i nie obudził się o 12 a spał do rana-6stej A potem do 9 Także czuje się chyba wyspana
Zaraz Was nadrobie,tylko nakarmie brzdąca.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:51   #1140
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Nie powiem dzien dobry bo dobry to on nie bedzie. Mały zgłupiał i od 0.00 nie spał tylko przysypiał przy suszarce a jak wyłączałam to ryk. W koncu o 5.30 sie rozbudził na dobre i nie dało rady go uśpić. Zasnął dopiero o 7.00 a ja tu zdycham teraz. Ugotowałam Mili kasze manna dodałam syropku malinowego i włączyłam bajkę , lezy w łózku i ogląda Rogate Ranczo. Nadal chora z gorączką. W nocy opatulałam ją kołdrą i dwoma kocami bo się trzęsła z zimna Dziewczyny mam dość.
Mam taki chytry plan ale muszę kaskę uzbierać i planuje kupic last minut wycieczkę Na Izizę (tam gdzie bylismy rok temu) na weekend i sie zastanawiam czy moja mama da sobie radę 3 dni z Marcem . Fizycznie na pewno ale psychicznie może zbźikować po jego darciu przy usypianiu
współczuje nocki
a miejsce na wypoczynek ekstra

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

Chciałam tylko napisac, ze jade na uczelnie
A pozniej z Nikulcem na bioderka

Miłego dnia życzę i do poźniej


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
DZiŃ dybry(pamiętacie allo allo)
Dzis Nikola obudziła się o 5.30 i juz nie chciała spać, cały czas ją kładłam na boczek raz,jeden raz drugi u nas w łóżku,ale nie bardzo to cos dawało i tak prawie pół godz. ,w końcu położyłam ją do łózeczka i zaraz jej nie było.Gdybym wiedziała ,a później wstała o 7.45 więc nie jest źle,tylko gdyby nie budziła się o 2 na jedzenie i jeszcze musze się odciagnać ,a później cieżko mi zasnać.
Dziewczyny które mieszkaja w bloku,jak to możliwe ,ze przy takich temp macie 20 kilka stopni w mieszkaniu,jak nie grzeja.U nas jest 19 i normalnie zamarzam.Dzwonłam do administracji to nawet nie maja zamiaru właczyć.
Drugie pytanie jak jechałyście gdzieś z dziećmi daleko tzn kilkaset km to wyjeżdżałyście w nocy,w dzień czy jak bo my będziemy jechać teraz na komunie do Szczecina i już sama niie wiem kiedy wyjeżdżać czy na nocny sen wieczorem ,czy jakoś o 2 w nocy,żeby rano być,a ona powinna wtedy spac.Tylko jak ja później do siebie dojdę

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
no nie wiem, w naszej sypialni zawsze mamy 22-23 a grzejników nie włączam, tylko zimą w największe mrozy... może zalezy od tego z czego blok jest zbudowany, jaka technika, nowy/stary i czy sąsiedzi są wokoł
zgadzam się z Zuzią, to chyba zalezy czy nowszy czy starszy blok...u nas tez w sypialni jest baaardzo ciepło i właczam tylko w mega mrozy


a dzisiaj czeka mnie nie lada wyzwanie... Iga zazyczyła sobie na urodziny tort tęczowy i mowi juz o nim od pół roku, nie wiem skąd jej się to wzięło... więc robie takie cudo, zobaczymy jak wyjdzie
trzymajcie kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort teczowy.jpg (20,6 KB, 18 załadowań)
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.