Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 19:22   #1381
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

dlaczego nie lubisz?
to niedaleko mnie

ale fakt, ja tez jestem tam najczesciej tylko ze wzgledu na odleglosc
najbardziej chyba mi sie widzi blue city
bo tam są same snobistyczne sklepy na które mnie nie stać he he więc po co się denerwować przechodząc obok i wzdychać
blue city też mi jakoś nie pasi, lubie GM za spokój i to że nie ma takich tłumów jak w Arkadii ale jak mam coś znaleźć większego to Arkadia tylko

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
hejka
nie piszę teraz bo nie mam czasu nawet nadrobić was... od dwóch dni mała nie chce spać przed 22 a budzi się o 4 rano i jestem załamana może po zastrzyku ale nic mi wyjaśnienie nie pomoże..

mam zjazd i zaliczenia i nei mam czasu się uczyc... a teraz jeszcze to wesele.. na którym będę spać z mała bo przecież inaczej nie będzie a w niedzielę muszęwrócic do lublina na kolosy dwa.. żyć nie umierać

pożarłam się dzis z tż i jest mi źle bardzo czemu my się tak kłócimy on mnie wyprowadza tak zrównowagi i jego to bawi a ja jestem w nerwach i mówię rzeczy których załuję a on jest lepszy ode mnie bo zawsze wyciąga ręke na zgodę a ja okazuje się złym człowiekiem

do dupy wszystko.. chciałam ładnie wyglądać na weselu i sie bronzerem smarnąć bo nei wiem skąd mam całe nogi w siniakach ale nie kupiłam a nie wiem czy tak dzień przed to ładnie wyjdzie???

z tego co pamiętam: Haniula , bardzo mi cię szkoda i Lenki też
oby w końcu się unormowało, a lekarzy jak takich spotykasz to się ich nie bój tylko żądaj od nich skierowań czy recept bo rzeczywiście zbankrutujecie
o jeju współczuje ci kochana i zyczę duuużo sił
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:30   #1382
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość

__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:59   #1383
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Witam witam.
Nawet nie mam kiedy do Was zajrzeć, mały ostatnio potrzebuje bardzo dużo uwagi. I w kółko tylko mamusia i rączki. Odpadają mi już ręce. Biceps to mam twardszy od mojego męża :P

Ja z zapytaniem , co sądzidzie o tym nosidełku?Być może któraś z Was już o nim pisała ale ostatnio jestem w czarnej du.pie i nie mam czasu na nic.
http://allegro.pl/womar-nosidlo-nosi...335402817.html


Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Dużo dużo całusków dla dzieciaczków.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, imienin dla dziewczyn , które miały.
hej. ja mam takie nosidełko :
http://allegro.pl/nosidelko-niemowle...325648645.html
tylko że mój Hubert był w nim dwa razy aż i jak na razie nie spodobało mu się ...


Haniula
żal mi Ciebie, bo wiem co przezywasz. Choć mój synek tylko 3 razy nie zrobił kupy w ciągu całego dnia...ale wiem jak wtedy się męczy.... mapręża...płacze... je z cycka i wyje...za chwile znowu chce itp.
Wczoraj np. wszytsko co zjadł zwracał; po prostu miał takie mega ulewanie. Nie wiem co to było. Dzisiaj nie chciał jeść i w końcu zrobił kupe i jest juz ok.

Radziłabym Ci jechać do starego jakiegoś pediatry- lekarza który ma doświadczenie.Tacy są najlepsi.Pracuja wu kupe lat i znaja nie jeden taki przypadek na pewno.
A to, że lekarze mają w du... to ja wiem... do mnie tez przyszla pani ledwo starsza o 2-3 lata, świeżo po studiach na wizyte domowa, pierwsza jak się maly urodził. Myślałam ze jej zaraz odpowiem co mysle...bo sie mądrowala jak nie powiem co- a sama nie ma dzieci i nie wie co to znaczy patrzec jak się dziecko męczy i płacze.. ona nie rozumie co to znaczy nie przespac pare nocy. Pródowała mi wmówić wtedy że MUSZE podawac witamine D bo to karygodne jesli to odstawialam.
A odstawilam bo maly po witaD mial takie problemy z brzuchem ze szok. poporstu za tłuste to było. Teraz dostaje devikap i jest wszytsko ok. A ta babka mi powiedziala ze wymyslam...od tego brzuch na pewno bolec nie powinien.

Trzymaj się, i bądz dobrej myśli.
Nutranigem przecież możesz mu podać.... ktoś proponował Ci nawet puszke. Nie pamietam kto...bo czytam na raty z powodu braku czasu.
Na recepte Nutranigen jest refundowany...ale normalnie tez kupisz w aptece - tylko ze bedzie drozszy troszke.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość

dziś odglądałam "pytanie na śniadanie " i było o dużych piersiach bo ja przed ciążą już miałam duży a w ciązy mi jeszcze urósł i już nie zmalał taki duży pozostał czuję sie z nim bardzo źle wręcz fatalnie marzy mi sie pomniejszenie biustu bo jak wiadomo przy bardzo dużym biuście pojawia sie coś takiego jak grawitacja czyli ciągnie w dół a ja nei chce mieć takich zwisów bo chyba sie pochlastam i już nigdy przed tż sie nie rozbiore już teraz mam opory i najchętniej sexiłabym sie w zupełnej ciemności, więc w tym programie była dziewczyna która sobie pomniejszyła biust i lekarz był który sie wypowiadał że jak się pomniejsza biust i usuną tej tkanki 2kg to wtedy jest to refundowane przez nfz tylko jak zważyć cycki by wiedzieć ile ważą i ile można by było usunąć

i ponoć to jest bardziej niebezpieczne od powiększania piersi z pomniejszeniem wiąże sie wiecej komplikacji i zostają blizny ale wolała bym mieć blizny niż takei cycochy które strasznie ciążą i codziennie boli od tego kręgosłup ;( łaj łaj mnie to musiało spotkać?
noo a sie pytali tego lekarza od czego to zależy ze talkei duże piersi rosną więc to są jakieś nieprawidłowości hormonów a u kobiet po ciązy też to jest związane z hormonami że takie duże pozostają już lub nadal rosną nawet po porodzie masakra jakaś
oddam chętnei połowe jakiejś potrzebującej
ja z chęcią przyjmę tylko jak przestane karmić...
na razie moje piersi sa takie jak bym chciala...ale wiadomo...podobno spadaja jeszcze bardziej niz było
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:06   #1384
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

rany zasypiam na siedząco no nic czas spać , mały dzis przez cały dzień był kochaniutki nawet rano jak sie obudził to nie piszczał tylko sobie leżał obok mnie i gaworzył ( bo on teraz nauczył się piszczeć i krzyczeć i już nie gaworzy tylko drze sie ) no a dziś rano mu sie odwidziało i znowu tak fajno sobie gaworzył no ale przyszedł wieczór i masakra musiałam dzwonić po tż by nachwile przyszedł bo mały płacze ( aż sie trząsł cały) a ja nic nei mogłam w domu zrobic to na bank te zęby) bo igorączki dostał i taki jakiś nie swój był znowu mi mleka nie chciał wypić cmoknął kilka razy 50 upił i zasnął ehhhhh biedne te dzieci z tymi ząbkami - a to dopiero początek ;(
nic mykam spać bo lece wczoraj też nie dzwignełam tematu o 21 oglądałam film i zasnełam w trakcie nawet nie wiem kiedy obudziłam sie jak już leciałl inny

dobranoc lalunie spokojnej nocki paaaa
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:11   #1385
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
I będzie mega sraka
jaasne gdyby tak miało być, to nie pisaliby o łączeniu kilku łyżeczek posiłku stałego z mlecznym

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
no niestety nie pomaga
jestem w czarnej dupie i tylko wścieklizny dostaję jak słyszę 'oooo, Julek dziś lepiej wygląda' (mówi ktoś kto nie widział jego brzucha)
ma takie bordowe pręgi łuszczące się?
bo mój mały AZSik miał takowe + wszelkie możliwe zgięcia + twarz.
teraz wczoraj wyszło coś na buźce, ale cała reszta zniknęła i nie wróciła
nie wiem czy słusznie, ale wydaje mi się, że kąpiel w Emolium pogorszyła nawet sprawę

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Aaaa i bylam dzis w biedronce i sa fajne zabawki dla dzieci za 22,99zl. Duze i fajne, mysle ze za ta cene warto. Nie kupilam, bo specjalnie nie moge szalec z kasa ale jak kiedys jeszcze beda to sie skusze
no właśnie, miałam już rano pisać też o tych zabawkach
kupiłam T. 2 sztuki: od nas i od mojej mamy na dzień dziecka superaśne są jak za taką cenę
_________________________
T. śpi darł się niesamowicie, mężol gonakarmił, położył i Mały padł, a potem póki co 2 razy obudził się z płaczem... kurcze... a może ta marchewka zjadł jej ok. 3 łyżeczek jak od cukru zostało mi jeszcze na jutro i jak sytuacja się powtórzy, to pewnie o to chodzi
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:33   #1386
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Nakarmiłam Nikolę bo się przebudziła,wzięłam do odbicia,ale nie odbiła więc odłożyłam i poszłam odciągnąć się z 2 (.).Za jakis czas TŻ otworzył drzwi do sypialni i wali Nikę po plecach,zaczęła się rzucać po łóżku ,mąż zerknąl ,a ona powietrza nie mogła złapaćDobrze,że TŻ był w sypialni już i oglądał tv.Ja się wykończę
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:50   #1387
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Idę nadrabiać :P bo trochę mam tego.

http://demotywatory.pl/3804243

słodziachne takie :P
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 20:54   #1388
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nakarmiłam Nikolę bo się przebudziła,wzięłam do odbicia,ale nie odbiła więc odłożyłam i poszłam odciągnąć się z 2 (.).Za jakis czas TŻ otworzył drzwi do sypialni i wali Nikę po plecach,zaczęła się rzucać po łóżku ,mąż zerknąl ,a ona powietrza nie mogła złapaćDobrze,że TŻ był w sypialni już i oglądał tv.Ja się wykończę
a była na boczku?? moja też ma takie akcje ale w czasie dnia, ale akurat jestem przy niej... już spokojnie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:08   #1389
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Podczytałam Was na telefonie i tylko zauważyłam, że ktoś zapytał o te testy, które miał robione Wojtuś. To były testy z krwi pobranej z rączki a nie takie typowe testy, bo tylko takie można robić w tym wieku. No i że to nie były typowe testy, to i cena nie była typowa - 155 zł

Pearl kąpałam się dzisiaj z Wojtkiem Fajnie było Na początku się rozpłakał ale potem to mu się podobało No i chyba go troszkę tym zmęczyłam, bo usnął mi podczas kremowania Słodziak mój malutki

Lecę spać, bo zmęczona jestem. Dobranoc, pchły na noc
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:37   #1390
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Marcelowi idzie dolna jedynka, juz biale sie przebija i nie wyrabiam z nim. Wczoraj od 17.00 do 19.00 go nosilam i caly czas plakal, usnal mi na rekach na pol godziny i potem nadal plakal i go nosilam do 21.30 az usnal w lozeczku. Chyba mu troche przeszlo juz wtedy bo nie zasypial z placzem ale przy suszarce w lozeczku. Nawet nie mialam zadnego zelu na dziasla bo bylam sama z dziecmi a Milena z goraczka i nie moglam wyjsc do sklepu . Dzis mu juz cos kupie. W nocy budzil sie 3x ale zjadl i spal dalej. Wstal o 6.00 i juz teraz drzemie. Do tego Milena w nocy krztusila sie flega i katarem, przebieralam jej pizamke bo byla cala mokra od potu, tez sie meczyla i spi nadal. Matko ja nie wyrabiam z tymi dziecmi. Wczoraj wylam pol godziny jak usneli, posprzatalam dom po calym dniu, przygotowalam butelki i padlam w minutke...
bidulko oby małej się jak najszybciej poprawiło chore dziecko to najgorsza rzecz na świecie

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
tz mi wczoraj napisal smsa "nie wiem jak ty to robisz, posprzatalas, ugotowalas, zajmujesz sie malym, jestes wielka, ja bym juz 5x popelnil samobojstwo. W niedziele ci to wynagrodze i pojdziemy na super randke"
brawa dla tz

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
:mu:

Ja pierdo** ide na medycyne i sama bede sie leczyc. Do ch** wazona siedze w kolejce godzine z chorym dzieckiem, zeby uslyszec ze jest przeziebiona, nawet k**wa nie zajrzała do gardła, dopiero jak sie upomniałam.

Kupy są NORMALNE i mam DOPAJAC a sie pytam, co ja niby innego robie przez 4msc jej zycia, ewentualnie za tydzien po debridat. Skierowania nie dostałam , bo po pomacaniu brzucha, mądra PAni doktor stwierdzila, ze ona nic tam NIE WIDZI, i skoro smółka byla ok, to ona jest ZDROWA
Nosz oszalejemur

Z tego co czytam to klasyczna nietolerancja, ale wg Pani doktor nie, bo przy nietolerancji są biegunki, i to nic, ze jak ona wkoncu zacznie sr*c to leci jak z kranu, nie to nic
to NORMALNE

Jestem ZAŁAMANA
je.bany NFZ kurcze może mi nie uwierzysz ale jak czytam twoje posty to mam czasami łzy w oczach bo doskonale wiem przez co przechodzisz dla pocieszenia powiem Ci choć to marne pocieszenie że moja siedmioletnia dziś już córka teraz za przeproszeniem sra nawet i 3 razy dziennie

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie jakas pani obładowana torbami podroznymi, sprzedaje jakies rzeczy na rzecz dzieci uposledzonych, a ja bez grosza jestem. Kupujecie u takich ludzi cos?

Blanszor
wakacje jak ta lala

Przyszla do mnie przed chwila przesylka reklamowa, dostala Lila kaszke i mleko nastepne. Robilyscie jedzonko z tych probek czy nie? Wiem, ze Lila ma jeszcze czas, ale właśnie jestem ciekawa czy uzywacie te probki do jedzenia
nie nie daję nic takim ludziom bo nigdy nie jestem pewna że oni są "prawdziwi" daję tylko jedzenie jeśli ktoś o nie poprosi
mi dziś też przyszła ta przesyłka

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
u mnie sa dwie przychodnie, w tej do ktorej naleze nie ma takich specjalistow, a zeby isc do innej musze miec chyba skierowanie, nie? zreszta w tej drugiej tez nie ma alergologa. Moglabym jechac do bdg, ale nie dała mi zadnego skierowania, na nic, do zadnego lekarza.
w tym miesiacu juz nie stac mnie na zadna prywatna wizyte. za miesiac moze pediatre wezwe. a od lipca koniec macierzynskiego wiec w ogole bieda z nędzą.
Chorowac mogą tylko bogaci w tym kraju taka rzeczywistosc

Musze sie chyba na jakis czas wyciszyc, odciac od komputera bo tylko czytam o tych GÓWNACH i mam coraz wiekszy mętlik w głowie.
Ale jestem PEWNA ze to nie jest normalne i nikt mi nie wmówi ze nie

Tutaj zrobilam sie monotematyczna i tylko gadam o sobie, juz pewnie macie mnie dość.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------




sok jablkowy dawałam 6 razy, nie pomogl ani razu

a z Nutra nie bede sama kombinowac bo to na recepte i co z tego, ze dam jej jedna puszke jak pozniej nikt mi recepty na to nie da, wiec narobie tylko wiekszego bałaganu w brzuszku
kurcze Haniula podpytaj wśród znajomych o jakiegoś dobrego lekarza prywatnie tylko że jeśli chcesz skierowanie na badania na NFZ to u prywatnego lekarza nie dostaniesz, ja bym próbowała szukać ratunku u innego lekarza w takim razie na ZFZ
jeszcze Ci powiem że my mieliśmy skierowanie do chirurga żeby sprawdził odbyt chyba nie pamiętam dokładnie ale w każdym razie badanie polegało na tym że ten chirurg wsadził delikatnie paluszka do pupci i nie wiem chyba macał czy wszystko ok. W każdym razie był zbulwersowany że mu dupę zawracam takimi pierdołami

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
http://www.google.com/imgres?q=denti...135GeDg&zoom=1 o takim


UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!! CHWALĘ SIĘ !!!!!!!
Michaś ma pierwszego ząbka obok idzie drugi więc pewnie na dniach się pojawi

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY LASECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!
gratulację pierwszy ząbek na wątku matka musisz coś kupić młodemu z tej okazji oczywiście jeśli to ty pierwsza zauważyłaś ząbka

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
edit dzwonilam do innej przychodni i faktycznie nie moge isc z nia do lekarza na nfz , tylko odpłatnie. Ale na szczescie to nie duza suma bo 25zł
wiec w przyszlym tygodniu jak nic sie nie zmieni po mleku i delicolu to pojde

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------


chociaz jakas dobra wiadomosc
25 zł to super cena więc idź i nie daj się zbyć
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 21:38   #1391
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Melduje ze niedlugo sie wykoncze i spadam spac. Maly wyjec dal mi dzis popalic
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 22:10   #1392
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Aaaa i bylam dzis w biedronce i sa fajne zabawki dla dzieci za 22,99zl. Duze i fajne, mysle ze za ta cene warto. Nie kupilam, bo specjalnie nie moge szalec z kasa ale jak kiedys jeszcze beda to sie skusze
potwierdzam super te zabawki sa
nie kupilam bo mloda ma tego duzo

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Miałam pocytowane i du.pa blada
Ogólnie dziś mam cieżko.Nikola duuużo dziś ryczy,nie wiem od czego,może od wtorkowego szczepienia,ale wczoraj było ok.W każdym razie podałam jej herbatki z kopru włoskiego i dostała bóli brzuszka.Chciałam sprawdzic czy juz może ja pic,ale widać ,ze cały czas cos jej nie podchodzi.Zreszta mnnie po niej tez brzuch boli.TŻ przyjechał po pracy dopiero po 18 ,powiedziałam,że teraz on sie bedzie zajmowała nia,bo ja jestem wykonczona od ciagłego noszenia,a ona zasneła,póxniej pobudka wiec (.),a ten zajał sie naprawą tego przykrycia od akwarium i znowu musiałam ja ją nosić bo znowu wyła i teraz znowu śpi,a ten pojechał do Leroy Merlin po jarzeniówkę.Moze Nika ma temperrature,ale oczywiście nie sprawdziłam.Mam nadzieję,ze nie poszła spac na nocny sen,bo jak tak to mam przekichaną noc.o budzi sie spadam
moja byla szczepiona wczoraj i wczoraj nic jej nie bylo a dzis marudna i wieczrem placz i gorączka 37,8 dalam czopka zeby sie nie meczyla ale i tak co chwile placze aktualnie mam ja na rekach i jest ok ale spadam spac moze wezme ja do siebie to jakios przetrwamy nocke
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 22:29   #1393
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Marcelowi idzie dolna jedynka, juz biale sie przebija i nie wyrabiam z nim. Wczoraj od 17.00 do 19.00 go nosilam i caly czas plakal, usnal mi na rekach na pol godziny i potem nadal plakal i go nosilam do 21.30 az usnal w lozeczku. Chyba mu troche przeszlo juz wtedy bo nie zasypial z placzem ale przy suszarce w lozeczku. Nawet nie mialam zadnego zelu na dziasla bo bylam sama z dziecmi a Milena z goraczka i nie moglam wyjsc do sklepu . Dzis mu juz cos kupie. W nocy budzil sie 3x ale zjadl i spal dalej. Wstal o 6.00 i juz teraz drzemie. Do tego Milena w nocy krztusila sie flega i katarem, przebieralam jej pizamke bo byla cala mokra od potu, tez sie meczyla i spi nadal. Matko ja nie wyrabiam z tymi dziecmi. Wczoraj wylam pol godziny jak usneli, posprzatalam dom po calym dniu, przygotowalam butelki i padlam w minutke...


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
tz mi wczoraj napisal smsa "nie wiem jak ty to robisz, posprzatalas, ugotowalas, zajmujesz sie malym, jestes wielka, ja bym juz 5x popelnil samobojstwo. W niedziele ci to wynagrodze i pojdziemy na super randke"
super dla tż-ta

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
Hej Kochane!
Mało się ostatnio odzywam, ale jestem na bieżąco (w czytaniu, na odpisywanie jakoś nigdy nie starcza czasu.. )
Dzisiaj Joasia kończy 4 miesiące!
Blanszor, ach, jakie widoki! Nic, tylko zazdrościć takich wakacji!
Lecę, bo Malutka wzywa, jeszcze Wam pokażę moje zacieszające dzieciątko.
Miłego dnia!
słodziachna
i gratki za 4 miechy!

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Ja pierdo** ide na medycyne i sama bede sie leczyc. Do ch** wazona siedze w kolejce godzine z chorym dzieckiem, zeby uslyszec ze jest przeziebiona, nawet k**wa nie zajrzała do gardła, dopiero jak sie upomniałam.

Kupy są NORMALNE i mam DOPAJAC a sie pytam, co ja niby innego robie przez 4msc jej zycia, ewentualnie za tydzien po debridat. Skierowania nie dostałam , bo po pomacaniu brzucha, mądra PAni doktor stwierdzila, ze ona nic tam NIE WIDZI, i skoro smółka byla ok, to ona jest ZDROWA
Nosz oszaleje:mur

Z tego co czytam to klasyczna nietolerancja, ale wg Pani doktor nie, bo przy nietolerancji są biegunki, i to nic, ze jak ona wkoncu zacznie sr*c to leci jak z kranu, nie to nic
to NORMALNE

Jestem ZAŁAMANA
biedne jestescie...
a skierowanie to tak jak ktos tu pisał (sorry nie pamiętam kto...) to Ci się należy
w ogole to nie rozumiem takich lekarzy, przychodzisz z problemem, ze coś cie niepokoi, a ta ci gada,ze to normalne... no zaciukać to mało...


Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kochane, dzien dobry, zaraz nadrobie - mam od strony 42, ale na razie potrzebuje pomocy!!!
Co zrobic, jak dzieciak nie chce pic Nutramigenu ??????????
u mnie przy Idze pomogło mieszanie z moim mlekiem, najpierw więcej mojego mniej Nutry, a potem stopniowo odwracałam proporcje

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!! CHWALĘ SIĘ !!!!!!!
Michaś ma pierwszego ząbka obok idzie drugi więc pewnie na dniach się pojawi
gratki pierwszego ząbka

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
A i Jasiek stawia torta, bo juz jest "dorosly" - skonczyl dzisiaj 3 miechy
no to już konkretne chłopisko...

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
i ponoć to jest bardziej niebezpieczne od powiększania piersi z pomniejszeniem wiąże sie wiecej komplikacji i zostają blizny ale wolała bym mieć blizny niż takei cycochy które strasznie ciążą i codziennie boli od tego kręgosłup ;( łaj łaj mnie to musiało spotkać?
noo a sie pytali tego lekarza od czego to zależy ze talkei duże piersi rosną więc to są jakieś nieprawidłowości hormonów a u kobiet po ciązy też to jest związane z hormonami że takie duże pozostają już lub nadal rosną nawet po porodzie masakra jakaś
oddam chętnei połowe jakiejś potrzebującej
ja chetnie przyjmę, bo to co mi zostało z piersi to jakaś kpina... jak u nastolatki jakieś, mam mikropiersi

no i chwale się tortem
takie cudo zrobiłam jej do przedszkola, w środku ma kilka warstw kolorowych biszkoptów, ale te kolory na brzegach jakieś takie małonasycone... niestety nie mam foty przekrojonego, bo poszedł do przedszkola i wszystko zjedzone wrocilo puste, umyte opakowanko he he

1.po przełozeniu kremem
2.efekt koncowy
3.siostry - róż rulez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SG200304.jpg (54,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SG200309.jpg (55,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SG200298.jpg (60,7 KB, 48 załadowań)
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 04:21   #1394
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
no i chwale się tortem
takie cudo zrobiłam jej do przedszkola, w środku ma kilka warstw kolorowych biszkoptów, ale te kolory na brzegach jakieś takie małonasycone... niestety nie mam foty przekrojonego, bo poszedł do przedszkola i wszystko zjedzone wrocilo puste, umyte opakowanko he he

1.po przełozeniu kremem
2.efekt koncowy
3.siostry - róż rulez
extra!!! masz zdolnosci dziewczyno!!!!
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 04:48   #1395
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
weź co? bo Ty nie byłaś dziś zapisana na mądrzenie się

Ty bo ja tak chustowałam: http://www.chustomania.pl/online/chu...ste_elastyczna i miałam gotowca- ale jest choojowoo trochę i wolę wersję tą: http://www.chustomania.pl/online/chu...nka_instrukcja

świetne te obrazki! chyba rzeczywiście to nic trudnego, tylko czy dziecku jest wygodnie w takim wynalazku? nie za gorąco w lato?
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 04:59   #1396
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

HELP!
CZY WASZE DZIECI GORACZKUJA PO SZCZEPIENIACH ?
Moja miała szczepienie w środę 5w1,pneumo i rota i w środę był ok tzn normalne dziecko a wczoraj była marudne i wieczorem miała temp 37,8 mierzona w pupci czyli odjąć te pół stopnia to miała 37,3 ale dałam jej czopka na noc żeby sie nie męczyła. Nocka tragiczną mieliśmy bo cały czas na rękach i teraz jej mierze temp a tam 38,8 czyli 38,3 zamiast lepiej to gorzej niby lekarz mówił że do dwóch dni może być gorączka ale to chyba powinna spadać a nie rosnąć? czy któraś z Was też tak miała?
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 05:03   #1397
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pękam z dumy! moja mała dziewczynka, skończyła 3 miesiąc ) z tej okazji odkryła, że ma kciuk i teraz w całym domu słychać cmokanie.
Zosi tak się spodobało, że ssie go cały czas... wkładam smoczka,żeby zajęła czymś innym buzie ale rączka póki co wygrywa.
Mam nadzieję, że poradzę sobie z wymianą rączka - smoczek a póki co, niech się cieszy nowym odkryciem, od taki prezencik )))

: love::l ove::lo ve::lov e::love :

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
HELP!
CZY WASZE DZIECI GORACZKUJA PO SZCZEPIENIACH ?
Moja miała szczepienie w środę 5w1,pneumo i rota i w środę był ok tzn normalne dziecko a wczoraj była marudne i wieczorem miała temp 37,8 mierzona w pupci czyli odjąć te pół stopnia to miała 37,3 ale dałam jej czopka na noc żeby sie nie męczyła. Nocka tragiczną mieliśmy bo cały czas na rękach i teraz jej mierze temp a tam 38,8 czyli 38,3 zamiast lepiej to gorzej niby lekarz mówił że do dwóch dni może być gorączka ale to chyba powinna spadać a nie rosnąć? czy któraś z Was też tak miała?

Nasza była bardzo marudna i cały czas chciała się tulić. Gorączkę też miała ale mama mi poradziła, żebym nie podawała jej czopka za szybko wiec przeczekałam jeden dzień i było ok. Każdy maluch reaguje inaczej ale różnica w zachowaniu jest kolosalna... dobrze, że dzieci wracają do siebie powodzenia z Mała
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 06:50   #1398
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a była na boczku?? moja też ma takie akcje ale w czasie dnia, ale akurat jestem przy niej... już spokojnie
Położyłam na boczek lewy,ale ona woli spać na plecach i się przekręciła

Matko co za noc masakrioza.Nikola ostatecznie poszła spać o 22,obudziła się po 1 i tak już z nią walczyliśmy do 3,40.Dobrze ,ż TŻ ma dziś wolne.Usnęła chyba tylko dzięki suszarce(przy okazji ogrzewałam sobie nią łóżko bo tam mamy zimno).
Obudziła się na (.) o 7 i już koniec naszego spania.Dziś pełno roboty z pakowaniem do Szczecina i w nocy wyjazd,a co za tym idzie znowu nieprzespana noc,a tam u nich to już w ogóle nie pośpię.
Ponarzekałam ,a i jeszcze jedno ,pewnie was tam nie nadrobię
Przypomniało mi się Dph może moja tak teraz miała po szczepieniu,ale zapomiałam jej zmierzyć tempkę,a była bardzo marudna.Teraz nie wiem czy przez zęby czy szczepienie,ale zębó nie widzę.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2012-05-18 o 06:53
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 07:41   #1399
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

czesc ;/

net mi nadal chodzi do d..... nienawidze firmy orange.... ;/ chyba zerwiemy umowe bo meczyc sie z tym do konca roku to sie wykonczymy

chyba Was nie nadrobie bo strony sie otwieraja godzine....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 07:55   #1400
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nakarmiłam Nikolę bo się przebudziła,wzięłam do odbicia,ale nie odbiła więc odłożyłam i poszłam odciągnąć się z 2 (.).Za jakis czas TŻ otworzył drzwi do sypialni i wali Nikę po plecach,zaczęła się rzucać po łóżku ,mąż zerknąl ,a ona powietrza nie mogła złapaćDobrze,że TŻ był w sypialni już i oglądał tv.Ja się wykończę
O bidulka! Takie akcje są najgorsze. Dobrze ,że mąż był w pobliżu. Ja też się boje takich sytuacji i dlatego mały po karmieniu nocnym śpi już z nami.
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Idę nadrabiać :P bo trochę mam tego.

http://demotywatory.pl/3804243

słodziachne takie :P
Oooooooooo
Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
hej. ja mam takie nosidełko :
http://allegro.pl/nosidelko-niemowle...325648645.html
tylko że mój Hubert był w nim dwa razy aż i jak na razie nie spodobało mu się ...
Hmm może się jeszcze przywyczai, albo mu może nie wygodnie.
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 08:05   #1401
19mala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 167
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
czesc ;/

net mi nadal chodzi do d..... nienawidze firmy orange.... ;/ chyba zerwiemy umowe bo meczyc sie z tym do konca roku to sie wykonczymy

chyba Was nie nadrobie bo strony sie otwieraja godzine....
znam ten ból też mamy orange i net muli od 2 tyg ale mam nadzieję, że jutro będzie już normalnie ale czekanie aż strona się załaduje 10 minut porażka, a jak jest dużo grafiki to w ogóle nie otwiera

Dzień dobry i w sumie do widzenia bo mój mały wypił mleko i marudzi więc nawet nie mogę wiele się rozpisać co najdziwniejsze nawet na rękach źle
19mala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 08:50   #1402
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej, nadrobiłam
Monika - dziękuję za nazwę, poczytałam też opinie na innych forach i tez to polecają, więc już zrobiłam zamówienie w doz tego i syropu ibum.

Mała_stopka - piękne torciki, a najpiękniejszy widok dzieci razem

Wczoraj Juli skończyła 16 tygodni, byliśmy też na szczepieniu rotawirusowym. Waży 7 kg ;D

Pani doktor z niej zachwycona, bo tak pięknie się rozwija, zainteresowana jest otoczeniem, pięknie się podnosi i trzyma główkę.

Oznajmiła, ze zaczął się okres ząbkowania.

W nocy co godzinę się budzi i marudzi - kolejna taka nic - masakra.

Dziś dostanie pierwszą marchewkę

Dziewczyny, a poradźcie mi proszę, jak dam przez dwa dni marchewkę, to co mam dać następnego, może owoc ? Jabłuszko ?
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:11   #1403
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny czy po rozszerzaniu diety kupy Waszych dzieci były normalne?? bo moja dziś zrobiła jednego zbitego boba i w niej też resztki marchewki czy to aby normalne??

BebiBebi ponoć lepiej zacząć od gorszego smaku- warzyw a potem deserki. Ja podawałam 2 dni sama marchew, 2 dni jabłuszko ze słodką marchwią, a teraz 2 dzień młoda marchewka z ziemniakiem potem dynia z ziemniakiem czeka i dopiero 'złociste jabłko'

Dph daj jeszcze raz czopka - u mnie na paracetamolu napisane jest 'po szczepieniach, gorączka' więc dwie osobne rzeczy i nie wiem jaka różnica
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:32   #1404
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Wczoraj Juli skończyła 16 tygodni, byliśmy też na szczepieniu rotawirusowym. Waży 7 kg ;D

Pani doktor z niej zachwycona, bo tak pięknie się rozwija, zainteresowana jest otoczeniem, pięknie się podnosi i trzyma główkę.

Oznajmiła, ze zaczął się okres ząbkowania.

W nocy co godzinę się budzi i marudzi - kolejna taka nic - masakra.

Dziś dostanie pierwszą marchewkę

Dziewczyny, a poradźcie mi proszę, jak dam przez dwa dni marchewkę, to co mam dać następnego, może owoc ? Jabłuszko ?
owow u nas tylko dwa dni różnicy a moja Lena wczoraj była ważona i ma 5600 i 64cm

Juz rozszerzasz diete? Ja czekam do czerwca

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy po rozszerzaniu diety kupy Waszych dzieci były normalne?? bo moja dziś zrobiła jednego zbitego boba i w niej też resztki marchewki czy to aby normalne??
Bo marchewka zatwardza, daj jej moze teraz jabłuszko, albo dynie , tez podobno rozluźnia stolec i duzo wody

Moja mała sie chyba przekonuje do wody przegotowane, dziś wypiła az 20ml nie duzo, ale itak lepiej bo do tej pory wziela łyka i jak skapnęla sie ze woda to wypluwała

Kupy dalej niet
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:34   #1405
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

a Blanka bedzie prala w rzece

no wlacha, a nie na jakies tam kembrydze wydajesz
i bajceps by Ci sie zrobil od prania w rzece
Pear ale będę EKO jak RENI JUSIS : hahaha:
a zamiast pieluch będę używać liści.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:34   #1406
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy po rozszerzaniu diety kupy Waszych dzieci były normalne?? bo moja dziś zrobiła jednego zbitego boba i w niej też resztki marchewki czy to aby normalne??

BebiBebi ponoć lepiej zacząć od gorszego smaku- warzyw a potem deserki. Ja podawałam 2 dni sama marchew, 2 dni jabłuszko ze słodką marchwią, a teraz 2 dzień młoda marchewka z ziemniakiem potem dynia z ziemniakiem czeka i dopiero 'złociste jabłko'

Dph daj jeszcze raz czopka - u mnie na paracetamolu napisane jest 'po szczepieniach, gorączka' więc dwie osobne rzeczy i nie wiem jaka różnica

Ja jeszcze nic nie podaje ale marchewka powoduje zatwardzenia.


Hej
Noc cała przespana ale jak mała się obudziła o 6 tak usnęla przed chwila i cały czas marudzi :/
smaruje jej dziąsełka bo te zębole coraz bardziej widoczne. Błagam jeszcze i miesiąc czasu

I dziś wreszczie jakaś konkretna pogoda, wczoraj było 5 stopni na plusie plus okropny wiatr wiec darowalismy sobie spacer ale dzis juz 20 stopni wiec idziemy.
Jutro mamy impreze, chrzesnica męza konczy 6 lat a mała 3 miesiące wiec szampan pójdzie w ruch
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:34   #1407
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Biedactwo, kuruj się Kochana

Hahaha dobra jesteś -klituś bajduś

go

No to przecież Bambusiek już kilka razy pisała

To już nie dobrze z Tobą skoro gadasz do lustra, nie lepiej z nami?? Zazdroszczę budowy domku.

Nie napita?? Eeee to się impreza nie udała

Wow ale tam pięknie

dla Muchy Plujki. A czy jak dziecko ma taką wysypkę to nic się nie stanie jak go zaszczepię? Pytam bo mój też ma od kilku dni uczulenie i też mi się wydaje, ze to od rozszerzania diety, a dziś idziemy na szczepienie.

Lepiej późno niż wcale

jasne ze z Wami lepiej ale ja cały czas nie na bieżąco a czytac moge tylko wieczorkiem bo w dzien nie daje rady a wieczorkiem to tak max godz bo padam na twarz

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Agatek - moja Jula na chrzciny dostała krzesełko najzwyklejsze drewniane 2w1 za ok. 100 zł i nieźle się prezentuje Ale jeszcze za wcześnie by ją sadzać do krzesełka, póki sama nie siedzi



O jakich żelach piszesz na dziąsełka ?


haha ;D


Ja mam tą witaminkę co drugi dzień jedna kropelka ze względu na sztbkie zarastanie ciemiączka.



Biedna <przytul>

ZDRÓWKA !!!

Jak będziesz potrzebowała pomocy - to dzwoń po nas heeh



Mój tak samo (remontuje nasz dom) , ale przyjeżdża przed kąpaniem Julki, czyli ok. 20.

BLANSZOR - zazdroszcze
----
Dzień Dobry!
Kolejna noc nieprzespana dzięki Julii. Chyba też heh zęby idą, bo marudzi okropnie, a jak jej dziąsełka masuje to się cieszy.
Dziś mamy szczepienie drugie na rotawirusa
Wczoraj składaliśmy orbitreka 21-00- 22-40, a ile nerwów poszło, ale jest, stoi i czeka na mnie, a ja leżę w łóżku i już zjadłam do kawy 3 pierniczki
my mamy budowe 24 km od miejsca gdzie teraz mieszkamy a malego kąpiemy o 19.30 i tz nie daje rady dojechac
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:36   #1408
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Bo marchewka zatwardza, daj jej moze teraz jabłuszko, albo dynie , tez podobno rozluźnia stolec i duzo wody
właśnie sobie przypomniałam, że faktiko zatwardza- ja to mam pamięć dziś kończy małą porcję marchwi z pyrą i otworzę dynię z pyrą
Jeszcze kleik jest be i zostawiła dziś 70 ja chodzę z nią, trzącham, włączam suszarę a ona niet... zainteresowana wszystkim innym tylko nie żarciem już suszara nie działa jeszcze gorsza się zrobiła do jedzenia po rozszerzaniu... a może kleik jej nie pasuje


Kinga kończy dziś 4 miechy... jak ten czas leci.... za tydzień też A. wraca
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-05-18 o 09:37
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:37   #1409
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

witam.
Zamowilam camilie i herbatke jablkowa z melisa z Hippa. Mlody wyje od 3 dni a ja razem znim. Wykoncze sie... Caly czas mi sie plakac chce i w srodku mnie krew zalewa jak on zaczyna wyc...
Bylismy wczoraj u lekarza i mnie tak wkur.wila ze chyba zapisze sie do innej przychodni... Mowie, oczko mu ropieje od urodzenia, uzywalam soli fiz, wody przeg., kropli, antybiotyku a ona "oczko wyglada na zdrowe, przemywasz woda?" kur.wa co za debilka... On ma zatkany kanalik, lzawi i ropieje non stop... No to przepisala krople... Nast. Pytam o zabki to nawet do buzi nue zajrzala, zakaszlal wie sprawdzila gardlo i mowi "jest chory zapisze antybiotyk" i dostal kolejny raz antybiotyk, za kazdym razem gdy do niej ide to ona mowi ze jest chory i przepisuje ten sam antbiotyk! Wykupilam ale nie podaje na razie bo on nie wyglada na chorego, poczekam do jutra i jak bedzie nadal tak wyl to od jutra zaczne bo moze go gardlo boli, ale on je normalnie i goraczki nie ma... Wykoncze sie...
Przynajmniej Milenue juz lepiej...
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:39   #1410
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość

pożarłam się dzis z tż i jest mi źle bardzo czemu my się tak kłócimy on mnie wyprowadza tak zrównowagi i jego to bawi a ja jestem w nerwach i mówię rzeczy których załuję a on jest lepszy ode mnie bo zawsze wyciąga ręke na zgodę a ja okazuje się złym człowiekiem

do dupy wszystko.. chciałam ładnie wyglądać na weselu i sie bronzerem smarnąć bo nei wiem skąd mam całe nogi w siniakach ale nie kupiłam a nie wiem czy tak dzień przed to ładnie wyjdzie???
Psotnika tż się nie przejmuj - buzują nam hormony

może spróbuj ziemię egipską - http://allegro.pl/ziemia-egipska-bi-...334529858.html
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.