Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 10:32   #2101
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
co do włosów to ja też polecam WAX ale ten

http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...1/odzywka1.jpg
a nie ten z pilomaxu
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...,r:11,s:0,i:92

dla mnie ten drugi w ogóle nie działa
ja nakładam na umyte wlosy, na to folia aluminiowa i na to ręcznik bo ta odżywka w cieple działa. i chodzę z tym zdecydowanie dłuzej niz 15 minut... pół godziny minimum. potem spłukuję dłłłłłłłłłłłługo i gitara. no tylko wymaga stosowania regularnie na początku (a ja się zebrac nie mogę)

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



ten drugi może nie widać działania bo nie ma silikonów jak ten pierwszy, więc wiadomo jak to po silikonach włosy ładniejsze się wydają, ale ogólnie nie są za dobre dla włosa, ale sama maska jest ok też ją lubię cały sekret w wosku pszczelim
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość

To chyba właśnie tak działa, Zosia widzi co facet robi źle, ale tłumaczy go nawet sama przed sobą, że robił przecież jeszcze gorzej, więc jeszcze i tak nie ma tragedii.... no i wiadomo, że mają razem Lilę,kocha go więc ciągle liczy, że jednak mimo wszystko będzie ten "postęp" szedł do przodu. Stojąc z boku ma się do tego więcej dystansu i łatwiej widzi się radykalne rozwiązania - ale to tylko moje zdanie

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

tak z ciekawosci jakie metraze maja pokoje bo jakos wydaje mi sie tak malo m2 na 3 pokoje, oddzielna kuchnie i lazienke
bambusiek pamietam ze pisala o 60m2 na 4 pokoje, to juz w ogole ogarnac nie moge tego jakos

o prosze, jakie doroslak z Alexa!!!!
no właśnie ja na początku myślałam że to pomyłka bo ja mam dwa pokoje w tym salon z aneksem i mam 55 m2 ale fakt faktem wolałabym chyba mniejsze pokoiki a więcej
a odnośnie spacerówy to Alex zadowolony jak nie wiem, leży rozgląda się i nogi wywala na tą barierkę i jeździ z takimi serami i wystawia na wiatr
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Kochane MAMUSIE!!!
Wszystkiego najlepszego w Dniu Naszego Święta!
Abyśmy zawsze chodziły uśmiechnięte i zadowolone,
Aby nasze pociechy napawały nas dumą,
Aby macierzyństwo było przede wszystkim powodem do radości
Oraz by nasze życia poukładały się tak jak sobie tego wymarzymy!!!

Tego wszytskiego i najlepszego życzę Wam i sobie samej w naszym pierwszym
DNIU MATKI




p.s. Bukiety dla wszystkich i dla Agatka też
dziękuję i wzajemnie Bukiet dla Agatka rewelacja

hej ho
ja również życzę Wam wszystkiego naj z okazji Dnia Matki szczególnie tym, które przeżywają go pierwszy raz, poczekajcie na wzruszające wystąpienia w przedszkolu, tęskni mi się za tym chociaż dostałam dzisiaj od córy piękną laurkę, naprawdę, takie teksty jakie mi tam wpisała nie doceniałam jej
a od synusia dostałam yyyy kupsztala z rana
niestety poki co TZ jakoś nie wpadł na nic by w imieniu synka zrobić a ja planuję na dzień taty torta ze zdjęciem tatusia z Alexem no cóż... nie można mieć wszystkiego
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:34   #2102
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzień dobry!!!

STO LAT MAMUŚKI


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziewczyny
MAMY KUPĘ kolejną, samodzielną, bez bólu i stękania
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 11:06   #2103
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Siedziałam na macie, bawiłam sie z lila i mnie osa uzadliła w udo ! jakos mi do spodni weszla, bo mialam szerokie. matko, ani nie chce wiedziec co by bylo gdyby lilke uzadliła, przeciez to tak boli. to cholerstwo do domu wpada nawet przez drzwi, przez okno , juz mam dosc tego robactwa !
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 12:35   #2104
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU MAMY
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
LASKI ZACHUSTOWANE - jakie wybrałyście chusty (tkana/elastyk) i wiązania?

a tu znalazłam o takie o, może się przyda:
http://warsztatychustowe.pl/
ja mam tą w paseczki co wstawiałaś linka i na razie wiaze w kieszonkę


Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
no właśnie ja na początku myślałam że to pomyłka bo ja mam dwa pokoje w tym salon z aneksem i mam 55 m2 ale fakt faktem wolałabym chyba mniejsze pokoiki a więcej

To ja mam 45m i 3 pokoje,ale kuchnia z aneksem na salon i przedpokój otwarty na salon więc wydaje się całkiem spore

Moja dama zaczęła teraz zakładać sobie noge na nogę i strasznie marudzi bo zęby jej ida nie tylko na dole ,ale na górze tyż
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 12:57   #2105
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
bambusiek pamietam ze pisala o 60m2 na 4 pokoje, to juz w ogole ogarnac nie moge tego jakos
nie wiem dokładnie jakie są poszczególne pokoje, ale mamy 3 po ok. 10 m2, jeden ok. 12-14, kuchnia z 8, łazienka i osobno wc, to tak ok. 7-8, no i przedpokój
pokoje nie są zbyt duże, ale nam bardziej chodziło o ilość

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Siedziałam na macie, bawiłam sie z lila i mnie osa uzadliła w udo ! jakos mi do spodni weszla, bo mialam szerokie. matko, ani nie chce wiedziec co by bylo gdyby lilke uzadliła, przeciez to tak boli. to cholerstwo do domu wpada nawet przez drzwi, przez okno , juz mam dosc tego robactwa !
współczuję bólu
______________________
Cześć
T. świruje we wózku, wyspany, bo byliśmy już na spacerku przed 10 kupiliśmy osłonki przeciwsłoneczne do auta, akurat były w promocji 15 zł/kpl i taką poduszkę dziecięcą w kształcie ślimaka

po 15 wychodzę z mamą na ślub daaaalekiej kuzynki, a na 17 do teściowej na urodziny...

zrobiłam porządek w słoiczkach T. i mamy jeszcze 6 obiadków po 4 m-cu i sporo deserków, bo jeszcze ani jednego nie otworzyłam
jabłuszko jadł wczoraj, ale starłam mu sama
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 13:23   #2106
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość

no właśnie ja na początku myślałam że to pomyłka bo ja mam dwa pokoje w tym salon z aneksem i mam 55 m2 ale fakt faktem wolałabym chyba mniejsze pokoiki a więcej
a odnośnie spacerówy to Alex zadowolony jak nie wiem, leży rozgląda się i nogi wywala na tą barierkę i jeździ z takimi serami i wystawia na wiatr
o to spory metraz jak na kuchnie na salon otwarta
mieszkalismy kiedys w takim metrazu w wynajmowanym ale kuchnia byla oddzielna

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość

Moja dama zaczęła teraz zakładać sobie noge na nogę i strasznie marudzi bo zęby jej ida nie tylko na dole ,ale na górze tyż
ulala damulcia z niej
moj sie lapie juz za jajca wiec porzadnis z niego zaden
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
nie wiem dokładnie jakie są poszczególne pokoje, ale mamy 3 po ok. 10 m2, jeden ok. 12-14, kuchnia z 8, łazienka i osobno wc, to tak ok. 7-8, no i przedpokój
pokoje nie są zbyt duże, ale nam bardziej chodziło o ilość



współczuję bólu
______________________
Cześć
T. świruje we wózku, wyspany, bo byliśmy już na spacerku przed 10 kupiliśmy osłonki przeciwsłoneczne do auta, akurat były w promocji 15 zł/kpl i taką poduszkę dziecięcą w kształcie ślimaka

po 15 wychodzę z mamą na ślub daaaalekiej kuzynki, a na 17 do teściowej na urodziny...

zrobiłam porządek w słoiczkach T. i mamy jeszcze 6 obiadków po 4 m-cu i sporo deserków, bo jeszcze ani jednego nie otworzyłam
jabłuszko jadł wczoraj, ale starłam mu sama
dla rodzenstwa
czyli ten najwiekszy to bedzie salon czy z dwoch 10m pokoi zrobicie
bo 12-14m salon to tyciuni
ja mam 20m salon otwarty na kuchnie ktora ma z 9-10 i salon wydaje mi sie przymaly ale dzieki temu ze to aneks czyli lacznie 30 to jest ok

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
missZuzia kciuki za wybor niani
dzieki
dzisiejsza sie odwolala bo miala wypadek
juz jedno spotkanie za mna, w pon i wt kolejne
zobaczymy
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość


Największy pokój ok. 16m, a dwa pozostałe po 13m, kuchnia 11m a pozostała czesc to łazienka i mini przedpokoj
my wlasnie mamy dwie 13m sypialnie i to bardzo spoko metraz na sypialnie/pokoj dziecka
nasz przedpokj jest dluuuugi i spory w ksztalt T i zabiera duzo m2 niestety....
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 13:55   #2107
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
dla rodzenstwa
czyli ten najwiekszy to bedzie salon czy z dwoch 10m pokoi zrobicie
bo 12-14m salon to tyciuni
ja mam 20m salon otwarty na kuchnie ktora ma z 9-10 i salon wydaje mi sie przymaly ale dzieki temu ze to aneks czyli lacznie 30 to jest ok
te 3 mniejsze, to będzie pokój T., nasza sypialnia i pokój "do pracy" z kompem, książkami itp., który jak będzie potrzeba zamieni się w drugi dziecięcy

ten największy jest z balkonem i najbliżej wejścia i kuchni, więc będzie jako salon spokojnie zmieści się tam meblościanka z TV, sofa 2 os. (którą musimy kupić dopiero), 2 fotele takie gięte i mała ława + duży stół i 6 krzeseł tak strzeliłam 12-14 m
może i będzie mało przestrzeni w tym pokoju, ale co tam zresztą my mamy raczej wszystko w stylu swojsko-domowym niż nowoczesnym
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 14:25   #2108
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziś coś Nikola ciągle przy (.),aż nie wyrobiłam i dałam mm bo nie zdążyłam się napełnić.Zaraz siię kładę lulu tylko dokończe ściąganie bo coś tam było ale nie na pewno 150ml jak zjadła z butli.
Dziś pytałam TŻ co ma dla mnie od córki ,a on,że wczoraj kupiłam sobie torbę o taka i mój pan mąż oczywiście powiedział ,ze to od córki na dzień matki.Nie ma to jak podczepić sie pod jakąś okazję.Ale nic straconego niedługo dzień ojca.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:27   #2109
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Wszystkiego Najlepszego Mamusie

Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna

Niestety mąż nie pomyślal i kwiatka 'od corki' nie dostalam, ale moze za rok sie ogarnie bo mu troche glupio bylo, jak moj brat mowil ze kupil kwiaty dla zony od Tomka
I idziemy dzis odwiedzić małego Tomusia, bo już jest w domku
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:32   #2110
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Mamusie

Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna

Niestety mąż nie pomyślal i kwiatka 'od corki' nie dostalam, ale moze za rok sie ogarnie bo mu troche glupio bylo, jak moj brat mowil ze kupil kwiaty dla zony od Tomka
I idziemy dzis odwiedzić małego Tomusia, bo już jest w domku
/ chyba ta lekarka miała dobry sposób na Lenkę

a co do prezentu to nie jesteś sama-ja tez nic nie dostałam... mój mąż jest z tych niedomyślnych
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 14:42   #2111
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Uff dojechali- ale dopiero 5.50 mieli korki w Niemczech w sumie 35 kilometrowy dlatego tak późno...
córuń wstała mi o 4, zjadła i nie chciała spać żelem znów posmarowałam jej dziąsła bo wyjmuje smoka i non stop wkładała do buziaka tak po 20 min zasnęła w końcu, ale męczyła się nieco godzinę...

Tż chciał zaliczyć speedy gonzalesa ale nie pozwoliłam się omamić na 5 minut wieczorem... ale oczywiście gram niedostępną cnotkę niewydymkę co by się musiał namęczyć, abym poleciała na jego zaloty

W ogóle pali się mi za oknem sąsiad rozpalił ognisko(ma folie pod którymi kiedyś miał kwiaty- zaczęły się jarać to jest zakład pracy gdzie ludzie hodują kwiatki i potem sprzedają hurtem)a że wiatr był duży to poszło dalej dym na ulicy, koleś gasił... grabkami myślał, że grabiąc ugasi teściu obkichany, przyniósł wiadra z wodą, bo się bał, że nam zaraz się zajarają drzewa a brakowało 2 metrów do płotu nie chciał sąsiadowi robić problemu, bo w końcu teściowa u niego pracowała koło 12 lat, ale i tak ktoś zaalarmował strażaków... także gaszą godzinę po☠☠☠ani ludzie musiałam wyjść i zobaczyć z bliska bo pierwszy raz w życiu widziałam taką akcję z bliska... strażacy mniamniuśni


Również Wam życzę mamusie drogie, dużo zdrówka, cierpliwości oraz pociechy z naszych dzieci, aby się zdrowo chowały

Boroo ohh dla mnie? piękny paneczek
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna
super! Lenka to sprawiła najpiękniejszy prezent dla mamusi
Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość
Ale noc miałam fatalną... Ok 4.00 mały obudził się na szamanie ja wstaję i nagle zimny pot mnie oblewa, do tego stopnia że koszulę od razu można by wykręcać, łapy mi się trzęsą, na nogach ledwo stoję, to cud jakiś że zdołałam Konrada nakarmić i go nie upuściłam... Masakra jakaś. Na szczęście teraz jest już lepiej...
zdrówka życzę!
Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Dziekujemy, ja chce ten bukiet co ma Agatek
nie da rady on jest tylko dla mnie, bo ja mężucha widzę raz na 1,5 miecha i mi się NALEŻY
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 16:05   #2112
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
te 3 mniejsze, to będzie pokój T., nasza sypialnia i pokój "do pracy" z kompem, książkami itp., który jak będzie potrzeba zamieni się w drugi dziecięcy

ten największy jest z balkonem i najbliżej wejścia i kuchni, więc będzie jako salon spokojnie zmieści się tam meblościanka z TV, sofa 2 os. (którą musimy kupić dopiero), 2 fotele takie gięte i mała ława + duży stół i 6 krzeseł tak strzeliłam 12-14 m
może i będzie mało przestrzeni w tym pokoju, ale co tam zresztą my mamy raczej wszystko w stylu swojsko-domowym niż nowoczesnym
fajnie w sumie b. przyszlosciowe mieszkanko ja bede miala za dwa lata problem :/
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Dziś coś Nikola ciągle przy (.),aż nie wyrobiłam i dałam mm bo nie zdążyłam się napełnić.Zaraz siię kładę lulu tylko dokończe ściąganie bo coś tam było ale nie na pewno 150ml jak zjadła z butli.
Dziś pytałam TŻ co ma dla mnie od córki ,a on,że wczoraj kupiłam sobie torbę o taka i mój pan mąż oczywiście powiedział ,ze to od córki na dzień matki.Nie ma to jak podczepić sie pod jakąś okazję.Ale nic straconego niedługo dzień ojca.
heheh oliwa sprawiedliwa
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Mamusie

Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna

Niestety mąż nie pomyślal i kwiatka 'od corki' nie dostalam, ale moze za rok sie ogarnie bo mu troche glupio bylo, jak moj brat mowil ze kupil kwiaty dla zony od Tomka
I idziemy dzis odwiedzić małego Tomusia, bo już jest w domku
brawo za kupala
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
/ chyba ta lekarka miała dobry sposób na Lenkę

a co do prezentu to nie jesteś sama-ja tez nic nie dostałam... mój mąż jest z tych niedomyślnych
u mnie tez nic na jakiegos loda by chociaz zabral a ten jeszcze jak wybieralam dzisiaj Alexowi sliniak taki zeby nie trzeba bylo prac, stwierdzil ze mam za duzo pieniedzy

pochwale wam sie, otworzyli u mnie fitness point, ma 3000 m2 powierzchni, karnet za 90 zl na wejscia bez ograniczen, jeden miesiecznie trening z trenerem osobistym, napoje izotoniczne bez ograniczen i solarium bez ograniczen , to sie nazywa robić interesy
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:45   #2113
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Trzeba myszką/kursorem najechac na obraz ,zeby zobaczyć jak to jest po pijaku
http://mowianamiescie.pl/impreza-ocz...awdziwy-obraz/
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:30   #2114
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej my po 5 min naukach

Eliza fajny filmik


Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
u mnie tez nic na jakiegos loda by chociaz zabral a ten jeszcze jak wybieralam dzisiaj Alexowi sliniak taki zeby nie trzeba bylo prac, stwierdzil ze mam za duzo pieniedzy
no przecież mogłaś iść z nim dziś szybko w jakieś krzaki to by było


ja dostałam różyczki od Kingusi ale oczywiście po moim smsie do męża: "pamiętaj, że dzisiaj jest dzień matki i niektórzy go obchodzą... "
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 18:35   #2115
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzis dostalam rozyczke od Lilki, ale to raczej tylko dlatego, ze kazalam kupic mojej mamie kwiatka i tak chyba mu po drodze poszlo.



Bylam dzis pol dnia u mamy i czułam się jak za dawnych czasów bezdzietnych. Kosiłam trawe, wyrywałam chwasty i takie tam. Mama sie Lilka zajęła. Fajnie mi tam było, wrociłam znowu jednak do tego pustego, ciemnego, ogromniastego, bez duszy i miłości domu. I czuję ogromną różnice. Dziwnie tutaj.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:09   #2116
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej

Ja tak jak AgaMili,Dzień Mamy obchodziłam w marcu,dostałam orchidee,a dzisiaj poprostu życzenia.
Jak fajnie upalnie,choć męczące,ale wole to niż deszcze/

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Aaaa i wszystkiego dobrego z okazji oczywiście Dniu Mamy
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:46   #2117
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

uf
tarabtulka moja śpi od 40 minut tz pojechał odwieźć tesciów a mi się nic nie chce
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:14   #2118
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna
superr dla Ciebie to chyba najlepszy prezent

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
fajnie w sumie b. przyszlosciowe mieszkanko ja bede miala za dwa lata problem :/

pochwale wam sie, otworzyli u mnie fitness point, ma 3000 m2 powierzchni, karnet za 90 zl na wejscia bez ograniczen, jeden miesiecznie trening z trenerem osobistym, napoje izotoniczne bez ograniczen i solarium bez ograniczen , to sie nazywa robić interesy
no właśnie szukaliśmy takiego mieszkania, żeby za 10-15 lat było wystarczające, zważywszy, że chcielibyśmy 2-3 dzieci

co do fitnessu, to super oferta

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Bylam dzis pol dnia u mamy i czułam się jak za dawnych czasów bezdzietnych. Kosiłam trawe, wyrywałam chwasty i takie tam. Mama sie Lilka zajęła. Fajnie mi tam było, wrociłam znowu jednak do tego pustego, ciemnego, ogromniastego, bez duszy i miłości domu. I czuję ogromną różnice. Dziwnie tutaj.

--------------------------
Bry

mój mężol oczywiście też nie pomyślał, żeby mi coś sprawić w imieniu T. ale wypomniałam i chyba mu się głupio zrobiło

za to założyłam T. bodziaka z napisem " I love mummy" i tak cały dzień paradował chociaż w ten sposób poczułam, że dziś również moje święto

teraz dziecię me już śpi, dawno nie był tak padnięty od rana jeden spacer, potem w domu ciągle turlał się i skakał, potem byliśmy na ślubie (młodzi jechali na motorach), na chwilę w domu i na zakupach (jutro wszystko nieczynne), u teściów, gdzie zawsze głośno (dziecko+pies) i jeszcze na koniec zakrztusił się jabłuszkiem

jednak dziecko w domu od razu inaczej się czuje, już się boję tak dużej dla niego zmiany mieszkania
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:40   #2119
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny czy Niemieckim odpowiednikiem mleka Bebilon może być Aptamil- Milupa??
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:02
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 21:59   #2120
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Niemieckim odpowiednikiem mleka Bebilon może być Aptamil- Milupa??
wydaje mi się, ze AgaMili pisała, ze to to..ale na 100% nie jestem pewna
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 05:21   #2121
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam

O 6 się dzisiaj obudziłam patrzę a młody lezy w łóżeczku - nie śpi i między szczebelkami dostrzegłam ten jego cudny uśmiech.
Dostał mleczka ,nie zjadł dużo bo 110(zazwyczaj 150 -160) i ciaglep robuje zasnąc ale jakoś mu to nie wychodzi.

Uciekam do wyrka,może i ja zasnę jeszcze
-----------------------------------------------------------------------------
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?

Edytowane przez NataliaM1103
Czas edycji: 2012-05-27 o 05:24
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 07:35   #2122
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Ja dostalam dzis kolejny prezent w postaci KUPY tzn o 5 rano, ale cos mi sie wydaje, ze idzie następna
A my nadal czekamy na kupę, już 6 dzień dzisiaj.... Do tej pory jak z zegarkiem w ręku co 2 dni a od podania czopków p/gorączkowych nic Oj jutro chyba czeka mnie telefon do pediatry. Mieliśmy dziś startować z żelazem ale chyba nie podam bo może działać zaparciowo...

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Niemieckim odpowiednikiem mleka Bebilon może być Aptamil- Milupa??
Wydaje mi się, że tak ale głowy nie dam.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?
Konradek śpi w śpiworku, teraz jak jest ciepło zakładam mu tylko bodziak i wrzucam w śpiworek.

Na spacerku kima w wózku a tak to gdziekolwiek zaśnie to transportuję do łóżeczka. Ogólnie łóżeczko lubi (pod warunkiem, że nie jest w nim za długo)

---------------------

Dzieńdoberek

Muszę się pochwalić, tż stanął wczoraj na wysokości zadania, dostałam piękny bukiecik od Konradka Aż mi było głupio bo dzień wcześniej rozmawiałam z przyjaciółką i wątpiłam w niego...

A dzisiaj piękna pogoda, bez upałów więc wybywamy na spacerek, potem obiad u teściów a na koniec idziemy oglądać mieszkanie bo trzeba zmienić metraż na większy. Ale to pewnie dopiero w przyszłym roku, teraz to raczej rozeznanie rynku
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 07:58   #2123
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na "bukiety" dedykuję i rozsyłam go wszystkim, które chcą

Miłego dnia kobitki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet A.jpg (8,8 KB, 7 załadowań)
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:22   #2124
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Niemieckim odpowiednikiem mleka Bebilon może być Aptamil- Milupa??
Tak

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?
Mój śpi przykryty kołderka, on zmarzluch więc napewni gorąco mu nie jest
Natomiast w dzien śpi tylko na spacerach, a jak cudem zaśnie w domu to śpi tam gdzie padl

-----------------------------
dziękuję wszystkim za wczorajsze życzenia imieninowe
kupiłam wczorak żakiet i buciki na komunię i chrzest I wygrałam 50 złw jakiejśtam loterii w centrum handlowym, normalnie pierwszy raz w zyciu

Jedziemy dziś do teściów bo odpust u nichi obiecali Nikulcowi balonika

Kurde muszę się uczyć bo jutro kolokwium, ale tak nie lubię logistyki, że jak biorę książkę to dostaję drgawek A poza tym od kiedy mamy mieszkanie, to ciągle je mebluje w myślach i skupić się nie mogę. Tyle pomysłów tylko kto podoła finansowo, żebym mogła urządzić mieszkanie tak, jak mi się marzy to potrzebowałabym chyba ze 150tys
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:23   #2125
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej
U nas ostatnio noce masakryczne,młoda ciągle się budzi na jedzenie i tak jak pierwsze karmienie jest po 12-ej to te o 7-ej jest już 5-te. Zaczynam chodzić nie patomna.Jeszcze pokłóciłam się z TŻ bo czepiał się ,że wszędzie są moje włosy i kazał sprzątnąć z podłogi w łazience,a ja nie skończyłam się jeszcze czesać .Co za patafian wrrr.Dziś zamierzam pójśc z Niką na długi spacer ,a ten niech se sam siedzi w tym domu.Mam go w du.pie.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:26   #2126
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez annyonne Pokaż wiadomość

Dzieńdoberek

Muszę się pochwalić, tż stanął wczoraj na wysokości zadania, dostałam piękny bukiecik od Konradka Aż mi było głupio bo dzień wcześniej rozmawiałam z przyjaciółką i wątpiłam w niego...


A dzisiaj piękna pogoda, bez upałów więc wybywamy na spacerek, potem obiad u teściów a na koniec idziemy oglądać mieszkanie bo trzeba zmienić metraż na większy. Ale to pewnie dopiero w przyszłym roku, teraz to raczej rozeznanie rynku
No to brawo dla Tż,mój niestety nie wpadł na ten pomysł.
U nas też dzisiaj bez upału ale słoneczko świeci,więc planujemy wyjazd na wieś do teściow.posiedzimy całe popołudnie na dworze.

A i dzisiaj pierwszy raz startujemy spacerowką.

Agatek a czy Kini wychodzą ząbiska?że smarujesz?jak poznałaś?
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:27   #2127
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

heeej Mamuski
ja tak na szybko, bo jest u mnie mama i nie mam jak pisać.

Wczoraj miałyśmy nasze świeto
buziaki dla Was

dziękuję Wam za pochwały, ze dzielna byłam zaraz jadę na zmianę sączków, tylko czekam na tzta.

Odezwę się jak będę mieć chwilkę
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:58   #2128
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej

Moje dziecko leży obok mnie w łóżku i śpiewa
I nie śpi pod przykyciem,bo jest ciepło to raz a dwa,to nie lubi i się zaraz odkopuje.
I śpi róźnie,bywa czasami że w bujaczku,w wózku.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 10:55   #2129
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?

co do pierwszego, mała śpi w piżamce z krótkimi nogawkami i krótkim ekawku , pod kocykiem ale rano i tak sie wykopuje i jest w samej piżamce
skarpetki przestałam jej zakładać z miesiąc temu bo sciągała jak tylko poczuła ze ma je na stopach


Łóżeczko, wózek, nasze łózko zalezy gdzie padnie



Dzień dobry
u nas w parafii dzis odpust więc mamy gości ze ledwo przy stole się pomieścimy
uciekam sie ogarnąć
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:07   #2130
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Niemieckim odpowiednikiem mleka Bebilon może być Aptamil- Milupa??
chyba tak, ale najlepiej to może porównaj skład

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?
Mój śpi pod kołderką w cienkim pajacu, dopiero nad ranem się rozkopuje
w dzień śpi gdzie ma ochotę, teraz np. w naszym łóżku, bo w swoim łóżeczku dziś nie bardzo
ostatnio upodobał sobie wózek na drzemki
----------------------
bry

T. śpi, mężol pojechał ściągnąć gdzieś z lasu mojego brata, bo mu się rower zepsuł w trasie
obiadu dzisiaj nie robię, tzn. dzisiaj tylko wrzucić do piekarnika i gotowe, za to wieczorkiem przychodzą znajomi i grillujemy trzeba korzystać z tej możliwości, póki jeszcze mamy kawałek ogródka

no i chyba tyle...

aaa... we wtorek idziemy na szczepienie i chciałam pytać lakarkę o zmianę mleka, bo co prawda Enfamil jest super, T. go pięknie pije i toleruje, ale po 6 m-cu chcieliśmy przejść na jakieś tańsze mleczko, konkretnie Bebiko. no i muszę się dowiedzieć czy: dawać Enfamil do końca i ruszyć Bebiko 2, czy przejść na Bebiko 1 i potem na 2, czy dokupić kilka puszek i szysbciej na 2
kończy nam się zapas tanich puszek z neta i nie wiem czy jest sens zamawiać kolejną partię
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.