Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 12:25   #2131
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Natalko Lilka śpi w nocy pod kocykiem w samych spiochach z dlugimi rękawkami.

W dzień śpi przeważnie u siebie w łózeczku, chyba, ze wychodzimy na dwor to wtedy w wozku.
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:33   #2132
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Witam

O 6 się dzisiaj obudziłam patrzę a młody lezy w łóżeczku - nie śpi i między szczebelkami dostrzegłam ten jego cudny uśmiech.
Dostał mleczka ,nie zjadł dużo bo 110(zazwyczaj 150 -160) i ciaglep robuje zasnąc ale jakoś mu to nie wychodzi.

Uciekam do wyrka,może i ja zasnę jeszcze
-----------------------------------------------------------------------------
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?
pierwszych kilka h tak, pote zaczyna sie wiercic i rozkopuje ale ja i tak czuwam i przykrywam... poki co... bp za tydz/dwa idzie juz do swojego pokoju i nie bede latac spr czy spi pod kocykiem

w dzien spi na spacerze w wozku a jak w domu to usypiam go na naszym lozku... na szczescie wieczorem nie ma problemu zeby spac w swoim lozku ufff
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Hej
U nas ostatnio noce masakryczne,młoda ciągle się budzi na jedzenie i tak jak pierwsze karmienie jest po 12-ej to te o 7-ej jest już 5-te. Zaczynam chodzić nie patomna.Jeszcze pokłóciłam się z TŻ bo czepiał się ,że wszędzie są moje włosy i kazał sprzątnąć z podłogi w łazience,a ja nie skończyłam się jeszcze czesać .Co za patafian wrrr.Dziś zamierzam pójśc z Niką na długi spacer ,a ten niech se sam siedzi w tym domu.Mam go w du.pie.
ja tez sie dzis klocilam z tz taki chyba dzien
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:13   #2133
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Widać,że weekend bo pustki.A mąż dziś do pracy

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Dzisiaj obkupiliśmy małego,potem jak się wyrobie to Wam pokaże
Super pogoda,tylko nad morze jechać,szkoda że maż do pracy.
Teraz młody coś za grzecznie siedział w bujaczku,zajrzałam w pieluche i już wiem dlaczego Ide go przebrać.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:19   #2134
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Zapakowaliśmy dzis Nikolę w huśtawkę którą dostała na chrzest i mam nadzieję ,że dzięki niej będe miała więcej czasu na dom w tym wizaż.Jak narazie jest spokoj i cisza,tzn prawie cisza bo lecą jakieś melodyjki,mam nadzieje ,ze będa działały usypiajaco na nią.Wkońcu dzis nie poszłam ja na spacer ,ale TŻ ja zabrał ,a ja mogłam nadrobić zaległości w śnie.Nawet nie słyszałam jak weszli do domu.Kurcze jak słucham tych molodyjek to mi zaczyna się chcieć spać:/
Oj cisza dziś ,nie ma co czytać.Mam pytanie odnośnie podawania kaszki manny.Jak karmie (.)(.) czasami troszkę mm to w czym mam ja zrobić ,na wodzie ,w odciagniętym czy mm,bo już sie w tym pogubiłam,a musze zacząć powoli się interesowac tematem.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:20
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:33   #2135
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

My po chrzcinach Było bardzo ładnie, kameralnie. Jedzonko pyszne, obsługa super! Niestety brat nie dogadał się ze sprzedającym i nie kupił krzesełka, a ja się tak napaliłam...

Eliza- huśtawka super, i wow do 12 kg! Supcio! na długo wystarczy
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Agatek a czy Kini wychodzą ząbiska?że smarujesz?jak poznałaś?
nie wiem czy wychodzą- smaruję, bo wyjmuje smoka i pcha wszystko do buziaka
A Kinga w dzień drzemie albo na moich rękach albo we wózku


CZY KTOŚ PODAWAŁ SŁOICZKI BABYDERAM LUB ZAMIERZA? CO MYŚLICIE O NICH??
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:42
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:10   #2136
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie wiem czy wychodzą- smaruję, bo wyjmuje smoka i pcha wszystko do buziaka
Moja tak samo, do tego ślini sie na potęge i puszcza bąble i jeszcze tak sobie podgryza/ ssie dolną warge, ze az dzis zauwazylam ze ma ją siną
Biedulka się meczy juz godzine zeby zasnąc ale nie wiem czy ją kupa czasem nie meczy bo pierdzi jak stary dziad

Moj tz znowu dzis pojechal w delegacje do piatku/soboty. Ja mam juz teraz sesje i nie wiem jak sie ogarne z małą zeby robic prace i sie uczyc na weekend w dodatku mama za duzo mi nie pomoze, no bo urodzil sie mały Tomuś, wiec tam bedzie potrzebna. No ale nic to, trzeba jakos poradzić
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:33   #2137
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Było bardzo ładnie, kameralnie. Jedzonko pyszne, obsługa super! Niestety brat nie dogadał się ze sprzedającym i nie kupił krzesełka, a ja się tak napaliłam...

Eliza- huśtawka super, i wow do 12 kg! Supcio! na długo wystarczy

nie wiem czy wychodzą- smaruję, bo wyjmuje smoka i pcha wszystko do buziaka
A Kinga w dzień drzemie albo na moich rękach albo we wózku


CZY KTOŚ PODAWAŁ SŁOICZKI BABYDERAM LUB ZAMIERZA? CO MYŚLICIE O NICH??
to fajnie, ze chrzciny się udały

co do słoiczków to widac ze one ZAGRAMANICZNE bo po 4. mies mają juz mięcho... ja na razie mięcha nie daję ale nie wykluczone ze jak mały skońćzy 5. mies to bede mu dawać te rossmanowe, kóre sa po 4. bo cenowo one są przyjemne... a że ja fanka babydream to myślę, ze wypróbuję
a dziś Igorek dostał królika (oczywiście zabitego, pokawałkowanego i zamrożonego) od mojego wujka więc będzie miał co jeść.. chyba mu ten królik starczy na pół roku
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Moja tak samo, do tego ślini sie na potęge i puszcza bąble i jeszcze tak sobie podgryza/ ssie dolną warge, ze az dzis zauwazylam ze ma ją siną
Biedulka się meczy juz godzine zeby zasnąc ale nie wiem czy ją kupa czasem nie meczy bo pierdzi jak stary dziad

Moj tz znowu dzis pojechal w delegacje do piatku/soboty. Ja mam juz teraz sesje i nie wiem jak sie ogarne z małą zeby robic prace i sie uczyc na weekend w dodatku mama za duzo mi nie pomoze, no bo urodzil sie mały Tomuś, wiec tam bedzie potrzebna. No ale nic to, trzeba jakos poradzić
no cóż.. trz asię babcią podzielic : D
współczuję, ze męża ni ma akurat tez

a co do ślinienia to ja juz tego nie ogarniam. mały w śliniaku chodzi bo chyba bym musiała go co 5 minut przebierać... no i wszystko do buzi..masakrejszyn
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 19:45   #2138
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

neska u nas tez sliniak to ostatnio nieodłączny element garderoby :d
A mądra matka, kupiłam 7-pak śliniaków. Każdy jeden z traktorem/samochodem , tak na szybko wybieralam, ze nie zwrócilam uwagi I Lena teraz jak chłopak wygląda
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:47   #2139
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
neska u nas tez sliniak to ostatnio nieodłączny element garderoby :d
A mądra matka, kupiłam 7-pak śliniaków. Każdy jeden z traktorem/samochodem , tak na szybko wybieralam, ze nie zwrócilam uwagi I Lena teraz jak chłopak wygląda
oj tam oj tam po prostu zmotoryzowana kobietka
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:54   #2140
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Moje dziecko leży i zadowolone wierzga kopytami w łóżku i grucha babcia przewinęła, tatuś nakarmił za moją namową i usypiał, ale on śpiewać nie będzie 'bo nie umie'

Ja bym chciała wypróbować te śliniaki jednorazowe o których Uska wspominała tylko gdzie ich szukać? dobrze pamiętam, że w lidlu? Mam nadzieję, że w de znajdę

A młoda dostała ubranka, srebrną Boziulkę, łańcuszek i kasiory duuużo także kolczyki i krzesełko są namberem łan na pierwszy ogień
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:56   #2141
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Moje dziecko leży i zadowolone wierzga kopytami w łóżku i grucha babcia przewinęła, tatuś nakarmił za moją namową i usypiał, ale on śpiewać nie będzie 'bo nie umie'

Ja bym chciała wypróbować te śliniaki jednorazowe o których Uska wspominała tylko gdzie ich szukać? dobrze pamiętam, że w lidlu? Mam nadzieję, że w de znajdę

A młoda dostała ubranka, srebrną Boziulkę, łańcuszek i kasiory duuużo także kolczyki i krzesełko są namberem łan na pierwszy ogień
no to super prezenty

Igucinek juz spi prawie godzinę
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 20:13   #2142
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Było bardzo ładnie, kameralnie. Jedzonko pyszne, obsługa super! Niestety brat nie dogadał się ze sprzedającym i nie kupił krzesełka, a ja się tak napaliłam...

Eliza- huśtawka super, i wow do 12 kg! Supcio! na długo wystarczy

nie wiem czy wychodzą- smaruję, bo wyjmuje smoka i pcha wszystko do buziaka
A Kinga w dzień drzemie albo na moich rękach albo we wózku


CZY KTOŚ PODAWAŁ SŁOICZKI BABYDERAM LUB ZAMIERZA? CO MYŚLICIE O NICH??
Fajnie ,ze się udały chrzciny.A jak Kinga wytrzymała chrzest i za prezenty.Ja kupiłam sloiczek marchewki z babydream i ,ze cenę mają ok to chyba będę je w większości używać,choć też zamierzam znaleźć kogoś kto ma własne warzywka i gotować sama.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:14   #2143
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatek a Ty jutro jedziesz do DE? Takk na stale z Kinia?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:19   #2144
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
-----------------------------------------------------------------------------
Dziewczyny czy Wasze maluchy śpią w nocy przykryte?Bo Bartek ciągle śpi odkryty.

Drugie pytanko w czym kimają dzieci w dzień - łóżeczko,Wasze łóżko czy wózek?
tak śpi przykryta albo kołderką albo kocykiem a że ląduje w nocy u mnie w łóżku to później jej pilnuję żeby się nie odkrywała i jest przykryta moją kołdrą ale często i tak jest rozkopana :P
w dzień różnie najczęściej w wózku i na rękach a najmniej w łóżeczku tzn w łóżeczku śpi po prostu najkrócej więc wolę jak śpi wszędzie tylko nie w łóżeczku bo tu max pół godzinki tylko

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
I wygrałam 50 złw jakiejśtam loterii w centrum handlowym, normalnie pierwszy raz w zyciu


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Hej
U nas ostatnio noce masakryczne,młoda ciągle się budzi na jedzenie i tak jak pierwsze karmienie jest po 12-ej to te o 7-ej jest już 5-te. Zaczynam chodzić nie patomna.Jeszcze pokłóciłam się z TŻ bo czepiał się ,że wszędzie są moje włosy i kazał sprzątnąć z podłogi w łazience,a ja nie skończyłam się jeszcze czesać .Co za patafian wrrr.Dziś zamierzam pójśc z Niką na długi spacer ,a ten niech se sam siedzi w tym domu.Mam go w du.pie.
się należy tz

My wróciliśmy od dziadków dzisiaj a jechaliśmy wczoraj na wariata :P
Dorotka mnie pozytywnie zaskoczyła bo wogóle tam nie marudziła albo spała albo gadała i tak non stop. A tam ludzi pełno bo mieliśmy Dzień Matki trzypokoleniowy i pełno nowych obcych ludzi dla Dorotki a ta do każdego się śmiała no ale jak dziś wracaliśmy to już chyba z nadmiaru wrażeń zaczynała marudzić

Wczoraj w Dzień Matki moja dobra koleżanka z pracy urodziła pod koniec 36 tygodnia córeczkę 1980 i 50 cm taka kruszynka robili jej cc na szybko bo mała miała coś z tętnem i przestała jej też rosnąć bo kumpela leżała w szpitalu już kilka dni. Tak że dostała najpiękniejszy prezent na Dzień Mamy
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:20   #2145
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Agatek a Ty jutro jedziesz do DE? Takk na stale z Kinia?
jadę jadę ale na razie na 1,5 miesiąca, wracam w połowie lipca bo trzeba się odhaczyć w urzędzie no i szczepionka czeka ponoć za friko (zawsze płaciłam 120 i to chyba było 5w1) potem troszkę w pl zostanę, teściowa może na urlop tam pojedzie, no a potem nie mam pojęcia co będzie...

Eliza właśnie K. nie była na mszy (na 11 była) tylko przyjechała z babinką swą bryką o 12.10 coś takiego - bo ksiądz mówi, ze dzieci płaczą bla bla bla i on robi tak chrzciny i na sam 'chrzest' po mszy byli K. się dąsała jak trzymałam ją jak do karmienia, bo ona tak nie lubi, musi przecież być w pionie, żeby widzieć co się dookoła dzieje przy polaniu było spoko, ogólnie grzeczna była no i jeszcze jedną Kingę chrzcili hehe tak się złożyło
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:23   #2146
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Wczoraj w Dzień Matki moja dobra koleżanka z pracy urodziła pod koniec 36 tygodnia córeczkę 1980 i 50 cm taka kruszynka robili jej cc na szybko bo mała miała coś z tętnem i przestała jej też rosnąć bo kumpela leżała w szpitalu już kilka dni. Tak że dostała najpiękniejszy prezent na Dzień Mamy
ale maluteńka ja bym się bałą na ręce wziąć...

a co do snu
Igor śpi w śpiworku (zbawienie bo inbaczej spałby nie przykryty bo on wędruje po całym łóżeczku
w dzień tez śpi w łóżeczku (ale wtedy pod kocykiem), ewentualnie w wózku na spacerze.
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:23   #2147
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej dziewczynki,
melduję że wczoraj Pipin zaczął się przewracać z pleców na brzuch i założenie mu pieluchy graniczy teraz niemalże z cudem
co ja go na plecy, to ten bach i już na brzuchu, ja go z powrotem a ten znowu bam na brzuch! i pełne zadowolenie za niedługo to mi się zacznie turlac po calej podłodze
dostał dziś flipsa kukurydzianego to tak go zajadał że aż mu się uszy trzęsly, i oczywiście buźka cała uklejona
jest taki kochany, do każdego się śmieje, wstaje z drzemki to gada sobie do paprotki, którą ma w zasięgu wzroku, guga, piszczy, takie usmiechy strzela że normalnie serce mi się rozpływa

edit:
moja koleżanka też wczoraj urodziła córeczkę mała Joluś 3500g 57cm, urodzona przez cc.
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:25   #2148
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatku to super prezenty


Fajnie ,ze jedziesz na jakis czas do tzta

Jutro jedziemy kupic jakies mebelki do ogrodu do mnie tam do mamy, bo ni ma gdzie na spokojnie usiasc
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:27   #2149
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jadę jadę ale na razie na 1,5 miesiąca, wracam w połowie lipca bo trzeba się odhaczyć w urzędzie no i szczepionka czeka ponoć za friko (zawsze płaciłam 120 i to chyba było 5w1) potem troszkę w pl zostanę, teściowa może na urlop tam pojedzie, no a potem nie mam pojęcia co będzie...

Eliza właśnie K. nie była na mszy (na 11 była) tylko przyjechała z babinką swą bryką o 12.10 coś takiego - bo ksiądz mówi, ze dzieci płaczą bla bla bla i on robi tak chrzciny i na sam 'chrzest' po mszy byli K. się dąsała jak trzymałam ją jak do karmienia, bo ona tak nie lubi, musi przecież być w pionie, żeby widzieć co się dookoła dzieje przy polaniu było spoko, ogólnie grzeczna była no i jeszcze jedną Kingę chrzcili hehe tak się złożyło
to będziesz isę teraz małżem zajmowac jeszcze
kurka jedziecie tirem? bo ja nie wyobrażam sobie ile rzeczy trzeba zabrać wyjeżdzając z dzieckiem.. chociaz wiadomo-sporo i tak mozna kupic nam iejscu...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
hej dziewczynki,
melduję że wczoraj Pipin zaczął się przewracać z pleców na brzuch i założenie mu pieluchy graniczy teraz niemalże z cudem
co ja go na plecy, to ten bach i już na brzuchu, ja go z powrotem a ten znowu bam na brzuch! i pełne zadowolenie za niedługo to mi się zacznie turlac po calej podłodze
dostał dziś flipsa kukurydzianego to tak go zajadał że aż mu się uszy trzęsly, i oczywiście buźka cała uklejona
jest taki kochany, do każdego się śmieje, wstaje z drzemki to gada sobie do paprotki, którą ma w zasięgu wzroku, guga, piszczy, takie usmiechy strzela że normalnie serce mi się rozpływa

edit:
moja koleżanka też wczoraj urodziła córeczkę mała Joluś 3500g 57cm, urodzona przez cc.
no to dla Fifiego
Igor prawie juz siedzi a przekręcac sie nie bardzo chce.. jeszcze czasem się skusi z brzucha na plecy ale odwrotnie jeszcze niet....


AGATEK - ale Ty nas nie opuścisz na te 1,5 miesiąca, prawda??????????????????? ??????????
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 20:43   #2150
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
jadę jadę ale na razie na 1,5 miesiąca, wracam w połowie lipca bo trzeba się odhaczyć w urzędzie no i szczepionka czeka ponoć za friko (zawsze płaciłam 120 i to chyba było 5w1) potem troszkę w pl zostanę, teściowa może na urlop tam pojedzie, no a potem nie mam pojęcia co będzie...

Eliza właśnie K. nie była na mszy (na 11 była) tylko przyjechała z babinką swą bryką o 12.10 coś takiego - bo ksiądz mówi, ze dzieci płaczą bla bla bla i on robi tak chrzciny i na sam 'chrzest' po mszy byli K. się dąsała jak trzymałam ją jak do karmienia, bo ona tak nie lubi, musi przecież być w pionie, żeby widzieć co się dookoła dzieje przy polaniu było spoko, ogólnie grzeczna była no i jeszcze jedną Kingę chrzcili hehe tak się złożyło
Agatek jak to masz szczepienie za free?
no i za Kinię co by dobrze podróż zniosła
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:44   #2151
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Juz po gościach
obżarłam się ze az milo
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:48   #2152
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
to będziesz isę teraz małżem zajmowac jeszcze
kurka jedziecie tirem? bo ja nie wyobrażam sobie ile rzeczy trzeba zabrać wyjeżdzając z dzieckiem.. chociaz wiadomo-sporo i tak mozna kupic nam iejscu...

właśnie masakra, bo jest b. mało miejsca w aucie a to niby combi... ale nakupowali jakiś zraszaczy, hujki mujki dzikie węże i nie wiem czy się pomieścimy akurat teraz musieli kupić jak zobaczyłam w bagażniku, że zostało pół metra miejsca to się przeraziłam.... wózek, łóżeczko, mata, bujaczek... a gdzie ciuchy małej i moja walizka?!
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
AGATEK - ale Ty nas nie opuścisz na te 1,5 miesiąca, prawda??????????????????? ??????????
właśnie nie wiem jak to będzie, bo kurczaki, teraz będę wolna od około 18... ;/ bo tż wraca z pracy o 17... a teściową miałam już o 13 max w domu i od razu brała małą, a teraz nie wiem jak ja sobie poradzę, boję się zdeczka
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:49   #2153
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Było bardzo ładnie, kameralnie. Jedzonko pyszne, obsługa super! Niestety brat nie dogadał się ze sprzedającym i nie kupił krzesełka, a ja się tak napaliłam...

Eliza- huśtawka super, i wow do 12 kg! Supcio! na długo wystarczy

nie wiem czy wychodzą- smaruję, bo wyjmuje smoka i pcha wszystko do buziaka
A Kinga w dzień drzemie albo na moich rękach albo we wózku
super ze chrzciny się udały

Ja małej smaruje bo tez pakuje wszytsko do buzi i zauważyłam ze jak posmaruje to się uspokaja i przesypia te 2-3 h
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
to fajnie, ze chrzciny się udały

a co do ślinienia to ja juz tego nie ogarniam. mały w śliniaku chodzi bo chyba bym musiała go co 5 minut przebierać... no i wszystko do buzi..masakrejszyn

u nas tez mała w śliniaku od rana do wieczora
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:49   #2154
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Agatek jak to masz szczepienie za free?
no i za Kinię co by dobrze podróż zniosła
no mówiła, że teraz szczepienie po ukończonym 6 miesiącem życia jest za friko nie wiem why, ale tak mi powiedziała
A K. lubi autem jeździć, ale jednak 9h jazdy to daleka podróż, już mam stresa
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:03   #2155
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
właśnie masakra, bo jest b. mało miejsca w aucie a to niby combi... ale nakupowali jakiś zraszaczy, hujki mujki dzikie węże i nie wiem czy się pomieścimy akurat teraz musieli kupić jak zobaczyłam w bagażniku, że zostało pół metra miejsca to się przeraziłam.... wózek, łóżeczko, mata, bujaczek... a gdzie ciuchy małej i moja walizka?!
[/COLOR]
właśnie nie wiem jak to będzie, bo kurczaki, teraz będę wolna od około 18... ;/ bo tż wraca z pracy o 17... a teściową miałam już o 13 max w domu i od razu brała małą, a teraz nie wiem jak ja sobie poradzę, boję się zdeczka
my jechaliśmy wczoraj o 15 na jeden dzień bo wracaliśmy dziś o 17 i dobrze że mamy duże auto bo w bagażniku było: dwie torby takie od wózka, torba duża z naszymi ciuchami, duża kosmetyczka, wózek, wanienka, stojak pod wanienkę, rower starszej córki, rolki :P plecaczek starszej córy + dupna maskotka od niej z powrotem jeszcze jajka wiejskie masakra jakbyśmy jechali na tydzień to nie wiem jak bym się spakowała :P

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no mówiła, że teraz szczepienie po ukończonym 6 miesiącem życia jest za friko nie wiem why, ale tak mi powiedziała
A K. lubi autem jeździć, ale jednak 9h jazdy to daleka podróż, już mam stresa
ja myślałam że jak już się zacznie płatnymi to już do końca się płaci
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:04   #2156
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej Dziewczynki

Wróciłam z wesela! Było fajowo
tylko 7h jazdy z każdą stronę przez cudowne korki na wjeździe/wyjeździe z Warszawy.

Dostałam śliczny prezent od Alana na Dzień Matki
PIERWSZY ZĄBEK

Wczoraj moja mama dzwoniła, że wylazł mu ząbeczek. Jeszcze go nie wiedziałam, bo dopiero jutro po niego jedziemy.

Baaardzo za nim tęskniliśmy.

A teraz idę nadrabiać

P.S. kilka kilometrów przed Krynicą o godzinie 23 skręciliśmy do lasu na małe bara bara. Po chwili w środku akcji dziki ganiały wokół samochodu. Zapalamy światła - a tam lisek, a zaraz potem sarenka. Seksik w lesie z serii "z kamerą wśród zwierząt".
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:05   #2157
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pospała niecałą godzinkę i się rozbudziła?!! posmarowałam jej dziąsła, bo może ją swędzą, nie wiem... i ani śni zasnąć zaczęła gruchać
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:09   #2158
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Pospała niecałą godzinkę i się rozbudziła?!! posmarowałam jej dziąsła, bo może ją swędzą, nie wiem... i ani śni zasnąć zaczęła gruchać
Agatek a jak Kinia zareagowała na tatusia? No i jak tatuś się sprawuje? :P
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:16   #2159
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Pospała niecałą godzinkę i się rozbudziła?!! posmarowałam jej dziąsła, bo może ją swędzą, nie wiem... i ani śni zasnąć zaczęła gruchać
za tatą się stęskniła, to co będzie spać
a powiedz jak warunki mieszkaniowe tam??
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:23   #2160
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
właśnie masakra, bo jest b. mało miejsca w aucie a to niby combi... ale nakupowali jakiś zraszaczy, hujki mujki dzikie węże i nie wiem czy się pomieścimy akurat teraz musieli kupić jak zobaczyłam w bagażniku, że zostało pół metra miejsca to się przeraziłam.... wózek, łóżeczko, mata, bujaczek... a gdzie ciuchy małej i moja walizka?!
[/COLOR]
właśnie nie wiem jak to będzie, bo kurczaki, teraz będę wolna od około 18... ;/ bo tż wraca z pracy o 17... a teściową miałam już o 13 max w domu i od razu brała małą, a teraz nie wiem jak ja sobie poradzę, boję się zdeczka
tyyy wez nawet nie denerwuj bo watek nam umrze
moj tz wraca o 19-20 i jakos daje rade pisac wiec bez wymowek
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Wróciłam z wesela! Było fajowo
tylko 7h jazdy z każdą stronę przez cudowne korki na wjeździe/wyjeździe z Warszawy.

Dostałam śliczny prezent od Alana na Dzień Matki
PIERWSZY ZĄBEK

Wczoraj moja mama dzwoniła, że wylazł mu ząbeczek. Jeszcze go nie wiedziałam, bo dopiero jutro po niego jedziemy.

Baaardzo za nim tęskniliśmy.

A teraz idę nadrabiać

P.S. kilka kilometrów przed Krynicą o godzinie 23 skręciliśmy do lasu na małe bara bara. Po chwili w środku akcji dziki ganiały wokół samochodu. Zapalamy światła - a tam lisek, a zaraz potem sarenka. Seksik w lesie z serii "z kamerą wśród zwierząt".
gratki za zebacza
o i wlasnie boje sie takich sytuacji bo ja bym najpierw posmutniala ze nie ja jako pierwsza to zobaczylam... ty chyba nie masz takich mysli co
ze mnie ominie jego pierwszy krok bo np. przy niani go wykona
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.