Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 20:55   #2581
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
-"skąd masz mięsko"
-"samo przypełzło"
znam to
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:56   #2582
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Na imie ma Amir. A ja nie nie. Za duzo mnie to kosztowalo stresu
To się biedna na pewno zestresowała jak tętno skakało.
Śliczne imię - bardzo lubię krótkie imiona.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:56   #2583
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
poka bluzkę
w praniu jest bo młoda mi ją obrzygała trza było poświęcić nową zdobycz, co nie?
of kors z dekoltem, ale taka sportowa
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 20:58   #2584
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
w praniu jest bo młoda mi ją obrzygała trza było poświęcić nową zdobycz, co nie?
of kors z dekoltem, ale taka sportowa
IGorowi jak się uleje na ubranie (najczęsciej na TZta koszulkę) to trza odplamiaczem traktować, bo inaczej nie zlezie...
ja tysz lubię dekolty
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:00   #2585
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dziewczyny jak dawałyscie kaszkę pierwszy raz to tez kilka łyzeczek ??

No i czy jutro moge zrobić tak:

w obiad druga część dyni z ziemniakami ( dziś był pierwszy raz)
na podiweczorek sok marchew jabłko ( samodzielnie jadła już marchew i piła sok jabłkowy)
i na kolacje kaszka ( to bedzie nowosć)
Czy powinnam sie ograniczyc jutro tylko do dyni z ziemniakiem
Haniula kaszka może powodować zaparcia. Także ja bym na razie z nią zaczekała. No chyba że Sinlac. Ja bym dała tak:
druga część obiadku plus cały soczek lub druga część obiadku i deserek z jabłek i herbatkę do picia.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:04   #2586
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
IGorowi jak się uleje na ubranie (najczęsciej na TZta koszulkę) to trza odplamiaczem traktować, bo inaczej nie zlezie...
ja tysz lubię dekolty
ooooo to Igor poziom hard propaguje

za dekolty poluję na taką dziwną... niby golf ma u góry a jak się cycki zaczynają to takie 'oczko' jest taka dziura i widać cycuchy widziałam taka na rynku za 20 zł, ale cienki material, zbyt obcisła no i dziurę miała ale mega sexy

ooooo coś takiegooooooo sama dziura oczywiście
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-06-03 o 21:06
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:07   #2587
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Ok neska dzięki
Zaraz do K. zajrzę


Własnie jem czareśnie i jestem ciekawa ile juz robaczków zjadłam :P
Moja teściowa dziś znalazła takiego wypaśnego robala w truskawce! I teraz schizuje i każdą rozcina
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 21:09   #2588
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzięki Ci Blanszor , juz sobie pojadłam :P

Wczoraj dostałam okres, a dzis mi juz prawie nic nie lecii... Na pewno nie było to plamienie po tabletkach, bo nie biorę na razie. Brałam, wzięłam paczkę, ale przestałam. Ale dziwna taka krew ze mnie leciała, bo taka ciemna, prawie, że brązowa.. Możliwe, że w czasie karmienia są takie skąpe ?

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-06-03 o 21:17
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:11   #2589
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Moja teściowa dziś znalazła takiego wypaśnego robala w truskawce! I teraz schizuje i każdą rozcina
mmmmmmm
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Dzięki Ci Blanszor , juz sobie pojadłam :P


ja czasem w jabłku znajdę to od razu cały gryz wypluwam
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:17   #2590
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ooooo to Igor poziom hard propaguje

za dekolty poluję na taką dziwną... niby golf ma u góry a jak się cycki zaczynają to takie 'oczko' jest taka dziura i widać cycuchy widziałam taka na rynku za 20 zł, ale cienki material, zbyt obcisła no i dziurę miała ale mega sexy

ooooo coś takiegooooooo sama dziura oczywiście
oo fajne
ja to muszę dekolt pokazywać- to odwraca uwagę od mojego tłuszczu na reszcie ciała
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam okres, a dzis mi juz prawie nic nie lecii... Na pewno nie było to plamienie po tabletkach, bo nie biorę na razie. Brałam, wzięłam paczkę, ale przestałam.
takim braniem i niebraniem tabletek mozesz sobie zrobic kuku w hormonach
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja czasem w jabłku znajdę to od razu cały gryz wypluwam
ojtam ojtam ;D ponoć to łatwoprzyswajalne białko

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Moja teściowa dziś znalazła takiego wypaśnego robala w truskawce! I teraz schizuje i każdą rozcina
w truskawce ?? chyba nigdy nie patrzyłam czy truskawka, którą jem moze miec robala
co inengo
czereśnie
śliwki
jabłka...
ale truskawka???????????????
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:19   #2591
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska ?Powaznie ?

To są specjalne dla kobiet karmiących. Piszą że można przestać brac w dowolnym momencie i zacząc tak samo

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-06-03 o 21:23
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 21:20   #2592
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ooo właśnie, co do tabsów, to ja chyba odstawię, bo tż rzadko odpala śmigło, to po co sie truć?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:22   #2593
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ooo właśnie, co do tabsów, to ja chyba odstawię, bo tż rzadko odpala śmigło, to po co sie truć?
Haha, padłam na łopatki
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:25   #2594
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Neska ?Powaznie ?

To są specjalne dla kobiet karmiących. Piszą że można przestać brac w dowolnym momencie i zacząc tak samo , bo wiadomo, ze kobieta karmiaca nie ma okresu...
no pod warunkiem, ze nie będziesz robiła tak, ze wezmiesz opakowanie, potem zrobisz miesiac przerwy potem wezmiesz znów trochę tabletek i znów na kilka tyg przestaniesz...


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ooo właśnie, co do tabsów, to ja chyba odstawię, bo tż rzadko odpala śmigło, to po co sie truć?
kurka ja tez biorę a nam obojgu się nie chce seksować... to chyba starosć

i dostalismy własnie na mejla gotowy projekt zaproszenia na chrzciny jestem w szoku. myslałam, ze wniedziele nie zrobią... a tu szurprize no ale ludzie chcą zarobić to dla klienta się starają....

ide spac bo stary już wykąpany.....

si ju tumoroł

Agatek bis Morgen
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 21:45   #2595
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska jo jo si ju lejter

a ja jem kolację i gram w kulki na fb
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 22:24   #2596
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
gratki dla siostry!!! ale się namęczyła!!!


chyba imię od tatusia ale ładnie

Agatek dla TZ... chłop to tak myśli, ze opieka przy dziecku to czysty relaksik....
na razie mniej pokasłuje... gorączki nadal brak, kataru tez....

pokażę Wam coś, dzis zamówiliśmy i juz projekt dostaliśmy na maila i tak mi się spodobało, ze az mi się łezka zakręciła
Neska cudowne te podziekowania
Pisze z tel więc z tego co pamiętam
Renata pochwal sie gdzie jedziecie? I jaki jest wasz ulubiony pensjonat?
My też tylko na cycu od czasu do czasu herbatka ale rzadko i rozszerzanie diety mamy zamiar zacząć po 5 miesiącu
Agatek wszyscy faceci to dzieci :-P cały czas powtarzam że mam teraz już 3 dzieci ale chociaż ja na mojego póki co nie mogę narzekać dzisiaj nawet rano zajmował sie młodą i myl podłogi a ja spalam ale najbardziej nie lubie jak bierze mała siada z nią przed tv i to sie nazywa że sie nią zajmuje :pala : a
AgaMili brawa dla siostry i dla Ciebie ja chyba nie dalabym rady towarzyszyć przy porodzie
Nadrabiam dalej
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 07:08   #2597
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ooo właśnie, co do tabsów, to ja chyba odstawię, bo tż rzadko odpala śmigło, to po co sie truć?
haah

Co do piosenki Jachimka to fajny tekst wykorzystałam nawet na fb
Na szczęście weekend za nami, jeszcze spać mi się chce. Czekam na męża, bo wróci z pracy.
Jak wczoraj wróciłam z poprawin, to moja Julka tak się od mnie tuliła, coś pięknego takie stęsknione dziecko
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 08:04   #2598
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Helol lejdis
Widze ze dyskusja o rozszerzaniu diety u nas wczoraj bylo tak:
rano cyc
ok 10.30 kaszka
ok 14 sloik mafefki
i od 16 do 21 to juz 3 razy cyc i spac
zoska ja tez przy karmieniu zaliczylam juz pierwsza @ i nie biere tabsow a wygladala tak jak piszesz- skapa, bardziej brazowa niz czerwona:/a co do kaszki dodawanej do przecierow to tak sie robi,tzn mozna robic jak w 5mc wprowadza sie gluten to wtedy ta glutenowa kaszke mozna dodac do obiadku czy cos.
kropeczka ja tez bardziej jakos przekonana jestem do mleczno ryzowej niz kleiku,no i fakt- trzyma mala dluzej niz cyc.
Lece, bo weszlam do domu wlasnie (bylam zawiez mlodego do przedszkola) i musze ogarnac holm i zrobic jakis brekfest

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Helol lejdis
Widze ze dyskusja o rozszerzaniu diety u nas wczoraj bylo tak:
rano cyc
ok 10.30 kaszka
ok 14 sloik mafefki
i od 16 do 21 to juz 3 razy cyc i spac
zoska ja tez przy karmieniu zaliczylam juz pierwsza @ i nie biere tabsow a wygladala tak jak piszesz- skapa, bardziej brazowa niz czerwona:/a co do kaszki dodawanej do przecierow to tak sie robi,tzn mozna robic jak w 5mc wprowadza sie gluten to wtedy ta glutenowa kaszke mozna dodac do obiadku czy cos.
kropeczka ja tez bardziej jakos przekonana jestem do mleczno ryzowej niz kleiku,no i fakt- trzyma mala dluzej niz cyc.
Lece, bo weszlam do domu wlasnie (bylam zawiez mlodego do przedszkola) i musze ogarnac holm i zrobic jakis brekfest
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 08:43   #2599
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

bry u nas deszczowo, ja mam nerwa i kazdy dzien zaczynam od kłotni z tz do tego zapomnialam ze mielismy skier na badanie krwi dla małego i juz za pozno a dzis szczepienie wiec pewnie opierd dostane

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ooo właśnie, co do tabsów, to ja chyba odstawię, bo tż rzadko odpala śmigło, to po co sie truć?
uwazaj zebyscie nie zmajstrowali braciszka Kini tam w dojczlandi
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
pokażę Wam coś, dzis zamówiliśmy i juz projekt dostaliśmy na maila i tak mi się spodobało, ze az mi się łezka zakręciła
sliczne
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
]
Ale powiem Wam, ze Lena robi kupe codziennie. Z moją pomocą, ale to itak dobrze bo dawniej po 4 dniach dopiero udało 'nam' sie wypchnąć kupsztala.
nawet po marchewce nie było inaczej ( chociaz ona jej nie zjadła duzo, nawet pol słoiczka na 2 dni nie poszło)

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Jakoś ta mleczno-ryżowa bardziej do mnie przemawia niż kleiki
do mnie tez bo sama bym ja chetnie zjadla
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja nie daję do obiadku kaszki
Igor je o stałuch porach (pisałam jadłospis małego w k.)
nam teraz tez kazała przyspieszyc z rozszerzaniem diety i dawać juz to co po 5. mies wiec dzisiaj dostał jarzynową z kurczakiem (pierwszy posiłek mięsny)
jejku u was jak w zegarku, fajnie ze juz te poczatki za toba i teraz podajesz inne rzeczy
ja sie troche boje przez to azs
Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Własnie jem czareśnie i jestem ciekawa ile juz robaczków zjadłam :P
czeresnie
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 08:58   #2600
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
ja sie troche boje przez to azs
U nas też azs i boję się jak to u nas będzie z owocami, bo dermatolog mi mówił, że mogę tylko nasze krajowe, czyli teraz to praktycznie jabłka, bo znowu truskawki uczulają Banana też nie mogę, to niby co mi zostanie?

U nas dziwna noc.
Mały wstał już o 23 i to z rykiem! Zazwyczaj o tej godzinie zaczynał się kręcić, ale usypiał po włączeniu karuzeli i podaniu smoka a wczoraj tak się rozkręcił, że dałam mu cyca i zjadł. Następna pobudka... pół godziny później Ja ledwo na oczy widziałam Znowu był ryk a ja nie bardzo wiedziałam, co mu jest Taka bida upłakana Potem wstał jeszcze o 2 i o 5. Za to od rana już jest spokój. Wczoraj jadłam tort z winogronemi. Może to jest winowajca

U nas też beznadziejna pogoda, a ja mam w niedzielę chrzciny i przyjeżdża rodzinka z Wrocławia na kilka dni, to wypadałoby okna umyć, pościele pięknie poprać dla nich a tu lipa... Oby się ta pogoda poprawiła i uwzględniła, że jeszcze inne rzeczy mam na głowie
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:20   #2601
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Czesc
U nas noc standardowa. Spac o 9.00, pobudka o 2.00 i 4.00. Wstalismy o 8.00. dzis zaczelam dawac kaszke bobovity brzoskwiniowa bo do tej pory same sloiczki jadl a poza tym 6x w ciagu doby mleko. Wykancza mnie nocne wstawanie wiec moze on w dzien sie nie najada samym mlekim . Ma juz 4,5 miesiaca. Zakupilam zapas sloiczkow z warzywami i owocami, musy owocowe i kaszki i Marcelek bedzie jadl teraz rano i przed spaniem kaszke a na obiadek warzywka. Jak skonczy 5 miesiecy to wlacze miesko i dodatkowu posilek czyli deserek. Ja b powoli wprowadzam wszystko. Zaczelam 3 tygodnie temu i po kazdej nowosci mial 2 dni przerwy. Teraz sie przyzwyczail do sloiczkow wie zaczynam kaszki. HANIULA musisz b. powoli rozszerzac diete. Im szybciej i wiecej nowosci tym trudniej z kupka.

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2012-06-04 o 09:26
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:23   #2602
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
kropeczka1984 ja kaszke rozrabiam z woda, kupuje wlasnie taka mleczno ryzwa i ona ma juz mm w sobie wiec dolewam tylko wody
czekam bo w tym tyg powinna przyjsc nasza chusta- mam pytanko: w jakich sytuacjach uzywacie chust mamusie?
dzis bylismy na obiadku u mojej mamy,Martynka byla grzeczna. We wtorek festyn i wystepy u T. w przedszkolu oby byla pogoda.

Studiowalam ten poradnik z BV fajna sprawa tak przejzyscie napisany i wogole przydatny.
Jeee ja juz chce moj komp. Bo mam fotki wam do przeslania i wogole na tel zle sie pisze...
AgaMili-Gratki dla siosty i dla Ciebie za odwage.
Kciuki za wszystkie niepogodzone z TZami
... I jeszcze jak o czyms zapomnialam to wybaczcie!
chustuję w domu jak muszę coś porobić ,albo chce ja uśpić i jak muszę wyskoczyć na szybkie zakupy bo czegoś zabrakło w domu.A i jeszcze jak jesteśmy np u moich rodziców i żeby jej nie dżwigać na ogrodzie to w chustę i sobie ogląda,aż padnie,a zwykle długo to w chuscie nie trwa.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a co do zebów to Igorek tez przechodzi armagedon... widać, ze dziąsła go tak swędzą, ze nie może dać rady nawet gryzakiem. dzisiaj mu pomagałam i mu jeździlam po dziąsłach taką szczoteczką (to z lewej strony) to aż się bidny uśmiechał i sam pyszczek otwierał
też mam taka szczoteczke z BD ,tam zreszta sa 3 rózn,na dziasełka,na pierwszy zabek i poźniej już na kilka ząbkow.

Hello
Moja Nika po kaszce zapiła wczoraj (.) ,poszłam odciagnąć to co ostało,ale się obudziła i wtrąbiła jeszcze to odciągnięte.Ta to ma spust
Dziś była kupa ,mmmm po kaszce i mafefce ,az body wyrzuciłam.
W ogóle sama juz nie wiem czy dawac jej kaszke bo niby w tym poradniku BVity jeżeli dziecko jest na (.)(.) to nie ma wpisu ,zeby dawać ,a nawet jak opisują te kaszki to ,ze są dla dzieci na mm i juz sama nie wiem czy taka jej podawac czy te bezmleczne.

MissZuzia pisałaś coś z Blanszor o tym,ze jeszcze ja się muszę wypowiedzieć ,juz raz pisałam o co chodzi ,ale chyba przeoczyłas.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:25   #2603
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
U nas też azs i boję się jak to u nas będzie z owocami, bo dermatolog mi mówił, że mogę tylko nasze krajowe, czyli teraz to praktycznie jabłka, bo znowu truskawki uczulają Banana też nie mogę, to niby co mi zostanie?

U nas dziwna noc.
Mały wstał już o 23 i to z rykiem! Zazwyczaj o tej godzinie zaczynał się kręcić, ale usypiał po włączeniu karuzeli i podaniu smoka a wczoraj tak się rozkręcił, że dałam mu cyca i zjadł. Następna pobudka... pół godziny później Ja ledwo na oczy widziałam Znowu był ryk a ja nie bardzo wiedziałam, co mu jest Taka bida upłakana Potem wstał jeszcze o 2 i o 5. Za to od rana już jest spokój. Wczoraj jadłam tort z winogronemi. Może to jest winowajca

U nas też beznadziejna pogoda, a ja mam w niedzielę chrzciny i przyjeżdża rodzinka z Wrocławia na kilka dni, to wypadałoby okna umyć, pościele pięknie poprać dla nich a tu lipa... Oby się ta pogoda poprawiła i uwzględniła, że jeszcze inne rzeczy mam na głowie
w azs podobno można jeść winogron ale bez skóry - bardziej chodzi o te chemikalia którymi są pryskane niż o skórkę jako taką
może śmietanka z tortu ja np. mam teraz zakaz jajek i drobiu

u nas nocka ok

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
MissZuzia pisałaś coś z Blanszor o tym,ze jeszcze ja się muszę wypowiedzieć ,juz raz pisałam o co chodzi ,ale chyba przeoczyłas.
sorki zapomniałam
chodzi o spotkanko, ja Blanszor i pearl wyraziłyśmy chęć
a ty
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:28   #2604
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kropeczka wspolczuje nocki. Pewnie go brzuszek bolal.

Dziekuje wszystkim w imieniu siostry za gratulacje. Zaraz jade do niej, do szpitala
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:37   #2605
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
w azs podobno można jeść winogron ale bez skóry - bardziej chodzi o te chemikalia którymi są pryskane niż o skórkę jako taką
może śmietanka z tortu ja np. mam teraz zakaz jajek i drobiu
Do całego tortu, to nie chciało mi się obierać ze skórki No ale dla siebie to teraz będę obierała. Dzięki

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Kropeczka wspolczuje nocki. Pewnie go brzuszek bolal.
Też tak pomyślałam, ale wieczorem ładnie kupkę zrobił. Tylko, że tak dziwnie ją zrobił, o tak jakby wypierdział :/ A zawsze jest takie sruuuu No ale jak na razie kupki nie ma, a zawsze rano była...
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:38   #2606
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
sorki zapomniałam
chodzi o spotkanko, ja Blanszor i pearl wyraziłyśmy chęć
a ty
kurcze gdzie wy to pisałyscie,jakas ślepa byłamPewnie ,ze wyrażam chęć.Uzgodniłyście już cos gdzie ,co i jak.

Właśnie czytałam o kaszkach dla dzieci na piersi i wynika z tego,ze podałam po pierwsze za szybko,a po drugie nieodpowiednią,bo powinnam bezmleczną i zrobić na wodzie ,albo na swoim odciagnietym.Więc kaszka do wyrzucenia,chyba ,ze MissZuzia chcesz bo coś wspominałaś tym,ze sama byś taka zjadła.A mannę którą kupiłam też nie moge uzywac więc ja oddam.
Dobra idę przewinąć Nikolę bo chyba poszła 2 kupa.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 09:55   #2607
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Zapraszam do K.



Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-06-04 o 10:11
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 10:02   #2608
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć dupeczki!

U nas K. obudziła się o 4.55 ja wystrzeliłam z łoża jak poparzona bo przecie ona się budzi punkt 4 i wtedy je hehe, zjadła i zasypiała godzinę wrr ogólnie od 2 zaczęła sie wiercić, smoka nie chciała i co pół h włączałam jej chyba kunia... i tak jest od 2-3 dni... może zęby?!! niby dziecko się wybudza podczas snu jak mu się wyrzynają czytałam w poradniku

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

uwazaj zebyscie nie zmajstrowali braciszka Kini tam w dojczlandi
te te tej to się żarciki od rańca trzymaja
Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
U nas dziwna noc.
Mały wstał już o 23 i to z rykiem! Zazwyczaj o tej godzinie zaczynał się kręcić, ale usypiał po włączeniu karuzeli i podaniu smoka a wczoraj tak się rozkręcił, że dałam mu cyca i zjadł. Następna pobudka... pół godziny później Ja ledwo na oczy widziałam Znowu był ryk a ja nie bardzo wiedziałam, co mu jest Taka bida upłakana Potem wstał jeszcze o 2 i o 5. Za to od rana już jest spokój. Wczoraj jadłam tort z winogronemi. Może to jest winowajca
ojej to nieciekawie miałaś dzisiaj, współczuję faktycznie może go brzunio bolało?? oj oj Tobie należą się baty na dupsko!

Zośka w k. wklej!!!!
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-06-04 o 10:35
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 10:08   #2609
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
kurcze gdzie wy to pisałyscie,jakas ślepa byłamPewnie ,ze wyrażam chęć.Uzgodniłyście już cos gdzie ,co i jak.

Właśnie czytałam o kaszkach dla dzieci na piersi i wynika z tego,ze podałam po pierwsze za szybko,a po drugie nieodpowiednią,bo powinnam bezmleczną i zrobić na wodzie ,albo na swoim odciagnietym.Więc kaszka do wyrzucenia,chyba ,ze MissZuzia chcesz bo coś wspominałaś tym,ze sama byś taka zjadła.A mannę którą kupiłam też nie moge uzywac więc ja oddam.
Dobra idę przewinąć Nikolę bo chyba poszła 2 kupa.
a czemu manna nie? przeciez u dzieci na piersi gluten po 4, miesiącu się wprowadza... zobacz sobie o wprowadzeniu glutenu....

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Cześć dupeczki!

U nas K. obudziła się o 4.55 ja wystrzeliłam z łoża jak poparzona bo przecie ona się budzi punkt 4 i wtedy je hehe, zjadła i zasypiała godzinę wrr ogólnie od 2 zaczęła sie wiercić, smoka nie chciała i co pół h włączałam jej chyba kunia... i tak jest od 2-3 dni... może zęby?!! niby dziecko się wybudza podczas snu jak mu się wyrzynają czytałam w poradniku

!
Igorek tez się kręci ostatnio w nocy ....... :/ ale zęboli nie widać...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 10:08   #2610
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Prosimy o głosy, prosimy, prosimy
Już

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Cześć dupeczki!

U nas K. obudziła się o 4.55 ja wystrzeliłam z łoża jak poparzona bo przecie ona się budzi punkt 4 i wtedy je hehe, zjadła i zasypiała godzinę wrr ogólnie od 2 zaczęła sie wiercić, smoka nie chciała i co pół h włączałam jej chyba kunia... i tak jest od 2-3 dni... może zęby?!! niby dziecko się wybudza podczas snu jak mu się wyrzynają czytałam w poradniku
.......
oj oj Tobie należą się baty na dupsko!
Może u nas to też od ząbków Ale ostatnio mu lekarka zaglądała w paszczę i mówiła, że nic nie czuje...

Ej nie bądź dla mnie taka ostra, myślałam, że mu nie zaszkodzi ;(

Eliza czyli że tylko kaszka ryżowa będzie dobra dla naszych dzieciaczków, karmionych wyłącznie piersią i to zrobiona albo na naszym mleku albo na mm? Bo chyba na wodzie się takiej samej ryżowej nie robi
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.