Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 11:18   #2641
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agata zagłosowałam
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:18   #2642
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Gdzie mogę reklamację na córkę złożyć?? jest cos gdzieś?

jakaś dziwna jest...... uspiłam ją na rękach, odkładam do łóżka naszego, zasypia- ledwo na oczy paczy..... zjazd ma i nagle się budzi wystraszona i gały jak 5 zł



Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Królik Bunny No właśnie odnośnie zębów,które najpierw wychodza jedynki czy dwójki???

nie ma na to reguły... najczęściej dolne mi się wydaje, ale też jak u boroo Krzychu zaszalał i o, z jedynką wyskoczył cwaniaczek


Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Zagłosowałam
dziękować
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:35   #2643
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Lekarz rodzinny powinien Ci wypisać recepte, ja tak zawsze robilam i nie bylo problemów
serio? to super!nie wiedziałam
Agatek jagłosuję na Kinię proszę o zwrot głosika na Kamilkę
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:40   #2644
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Bry nadrabiam na szybko i lecę robić obiad

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dziewczyny co myślicie o tym mleku?
https://wizaz.pl/najlepsze-dla-dziec...dukt=21&next=1

bo cena kusząca i to bardzo
fajne może być czytałam same dobre opinie, jedyne co, to ponoć ciężko się rozpuszcza

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
O 3.00 nad ranemmoja siostra urodzila synka. Wazy 2700g. Bylam z nia 12 godzin przy porodzie i kilka po. Wrocilam do domu o 7.00 kiedy Marcel wstawal a tz powiedzial ze jest spiacy i zebym sie nim zajela chwilke. ☠☠☠☠a co za bezmozgowiec... Uspilam go i sie polozylam padnieta. Po 2 godzinach mlody wyje a tz nic. Tak wiec dzis spalam 2 godz... Tzwstal o 10.00 i poszedl na pepkowe do mojego ojcia. ☠☠☠☠a dawno takie nerwa mie mialam. Jak on tak mogl .
Porod byl masakryczny... Opisze za chwilke bo mlody wyje a ja oczy na zapalkach. Ide go uspic.
Gratulacje dla siostry

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić, ze w sobotę przebił się pierwszy ząbek!!!
a za nim juz widać drugiego....


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Wiesz co ja już sama nie wiem,ale mojej siostry synek miał AZS i ona dawała mu ryżową bezmleczną na wodzie.
u nas teoretycznie AZS jest nadal i mam dawać mleczne

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja Was ciągle podczytuję, ale nie odpisuję, bo mi głupio, ze nie mogę wszystkich którym chcę odpowiedzieć. A dwa to mnie wizaż wkurza, bo jak sobie coś zaznaczę to mi odznaczają :/ i trzy nie mam czasu, żeby pisać... Do małomównych (małopiszących) nie należę i takie dwa zdania dziennie to ni chu chu by było. Wolę raz a porządnie - tyle tylko, żeby to raz a porządnie uczynić to trzeba sporo czasu poświęcić co przy Krzysiu jest niemożliwe. Jest super grzeczny i aż sie dziwię bo nie wiem po kim to przejął ale... musi być w centrum zainteresowania, a uwagę poświęcić trzeba, bo inaczej to tylko się chować
cześć
a ślub możecie przecież wziąć bez wesela - obiad dla najbliższych i tyle
_______________________
T. śpi
wczoraj wieczorem zasypiał 1,5 godziny, w końcu usnął przy (.) za to spał do 7:30, potem (.) i kolejną godzinkę, póki, bo tatuś nie obudził

i chyba też ząbki na całego idą, bo taki marudny to jeszcze nie był, no i masa śliny i ciągle paluszki miziają dolne dziąsła

tyle i zmykam obiad robić od razu porcja na 2 dni
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:54   #2645
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Kurka no właśnie,mąz nie mógł nigdzie dostać maści i musiałabym przez neta zamówić,ale zanim to przyjdzie to niewiem czy jest sens.Ja mam w spray nasosal i mu pomaga troche,ma olejki i kropie pileuche naktórej śpi.
A byłaś u lekarza??bo ja niewiem czy dzwonić dzisiaj czy nie,bo jak mam iśc do przychodni z małym gdzie róźni ludzie łazą z chorobami,to mi się odechciewa.
Musze sprawdzić kaszke bo nie pamiętam
Byłam bo nam jeszcze kaszlała do tego i kichała,ale to cale szczęscie tylo przeziębienie było.A ta masc to pulmex baby
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:01   #2646
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
serio? to super!nie wiedziałam
Agatek jagłosuję na Kinię proszę o zwrot głosika na Kamilkę
zagłosowane
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:03   #2647
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
A w tym poradniku w rozdziale z kaszkami i kleikami jest napisane
Pierwsze kaszki i kleiki BoboVita mozna wprowadzać już po 4 mcu życia.Dzieciom karmionym mlekiem modyfikowanym podaje sie bezglutenowe kaszki ryzowe i mleczno-ryżowe oraz kleik BoboVita.

Rozumujac to dzieciom na piersi nie daje sie kaszki i jeszcze w schemacie dzieciom karmionym piersią w 5-6 mcu podaje się tylko zupa przecier jarzynowy z dodatkiem kaszy manny,a kaszki ,deserki ,soczki i dodatki sa w późniejszym wieku.Schemat jest w zakładce Rady Żywieniowe
no tak ale nigdzie nie napisali, ze trzeba podawać kaszki mleczno-ryżowe czy same ryżowe... po prostu napisali, ze bezglutenowe albo glutenowe. a ja z Twojego postu wywnioskowałam ze powinnas dawac małej tylko któreś z nich...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 12:05   #2648
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska Twój konkurs już nieaktualny klikałam wczoraj już i zapomniałam Ci napomknąć
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:24   #2649
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Obiadek wstawiony, dzieć nadal śpi (choć już pewnie niedługo, bo śpi od 10:30), ogarnęłam ciut kuchnię
pogoda fatalna, ale chyba wyjdę z T. później na spacer, bo zauważyłam, że jak nie ma codziennie przynajmniej jednego spaceru, to potem jest marudny

no i do dziecięcego dokupić coś dla córci koleżanki, bo jakoś niedługo idziemy w odwiedziny. mała ma jakoś koło miesiąca i kurcze nie wiem co kupić byle nie ciuszki, bo już część dostała po T.

od razu bym kupiła ten pojemnik na porcje mleka co pisałyście, chociaż nie wiem czy przy obecnym jadłospisie jest sens
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:45   #2650
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Byłam bo nam jeszcze kaszlała do tego i kichała,ale to cale szczęscie tylo przeziębienie było.A ta masc to pulmex baby
No właśnie mój mały kaszle i mu rzęzi tam od zalegajacej wydzieliny pewnie zadzwoniłam do przychodni,ale nie ma możliwości by doktor odwiedził chorego w domu.No cóż mam isć do dosyć sporej przychodni pełnej zarazków z maluchem???
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:57   #2651
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

mała zjadła obiadek- oszukałam ja trochę i do zupki jarzynowej dodałam troszkę wczorajszych brokuł&ziemniaki i zjadła wygnałam ja na balkon, przypiełam grzechotki i nara

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
no i do dziecięcego dokupić coś dla córci koleżanki, bo jakoś niedługo idziemy w odwiedziny. mała ma jakoś koło miesiąca i kurcze nie wiem co kupić byle nie ciuszki, bo już część dostała po T.

od razu bym kupiła ten pojemnik na porcje mleka co pisałyście, chociaż nie wiem czy przy obecnym jadłospisie jest sens
wiesz co, ja dostałam fajnego gryzaka grzechoczącego z canpolu bodajże mała go lubi, ja go przywiązałam na pałąku w macie i łapie sobie i gryzie fajna grzechotko- gryzak bedzie super prezencik (przynajmniej ja się cieszyłam) albo taki gryzak chłodzący motylek- ja go mam i K. bardzo go lubić właśnie chłodzę go w lodówce i dam jej niedługo ten też wydaje sie spoko i oczywiście kup coś dla mamy! należy jej się cosik jakiś fajny balsam do ciała czy scrub do stóp

aha a co do pojemnika- też chciałam kupić, ale stwierdziłam, że teraz trochę za póxno, bo mało mleka je, nie to co kiedyś 6-7 razy i na noc odliczam ilość do słoiczka z bobovity
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-06-04 o 12:58
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 13:13   #2652
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Neska Twój konkurs już nieaktualny klikałam wczoraj już i zapomniałam Ci napomknąć
oj tam jakos się nie zaangażowałam w ten konkurs z resztą nigdy nic nie wygrywam
ale dzięki za kliki

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Obiadek wstawiony, dzieć nadal śpi (choć już pewnie niedługo, bo śpi od 10:30), ogarnęłam ciut kuchnię
pogoda fatalna, ale chyba wyjdę z T. później na spacer, bo zauważyłam, że jak nie ma codziennie przynajmniej jednego spaceru, to potem jest marudny

no i do dziecięcego dokupić coś dla córci koleżanki, bo jakoś niedługo idziemy w odwiedziny. mała ma jakoś koło miesiąca i kurcze nie wiem co kupić byle nie ciuszki, bo już część dostała po T.

od razu bym kupiła ten pojemnik na porcje mleka co pisałyście, chociaż nie wiem czy przy obecnym jadłospisie jest sens
a może coś takiego tylko troszkę droższe już- ale fajne bo można i do łóżeczka i do wózka i do fotelika i do leżaka
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:17   #2653
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

a oto moje łowy z wczorajszego fromarku za całe 7,5 €

nie było do wyboru zbytnio duzo kolorów...
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:02
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:23   #2654
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a oto moje łowy z wczorajszego fromarku za całe 7,5 €

nie było do wyboru zbytnio duzo kolorów...
ależ Kinia będzie teraz pink fajne
a ten bodziak z hello kitty nie za mały???

a powiedz mi czy Kinia przewraca się z brzucha na plecy i odwrotnie? bo Igor tylko kilka razy z brzucha na plecy się przewrócił i cisza.... ;/
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:26   #2655
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
T. śpi
wczoraj wieczorem zasypiał 1,5 godziny, w końcu usnął przy (.) za to spał do 7:30, potem (.) i kolejną godzinkę, póki, bo tatuś nie obudził
haha skadś to znam,mały zaśnie to tatuśiek zaczyna tak chrapać,ze sie sciany trzęsą,jak nie jeden to drugi mi nie daje spac
jeszcze jak młodemu moge to przebaczyc tak stary dostaje regularne kopniaki za co ja dostaje opr "Ze on przeciez nie chrapie" tia ....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:30   #2656
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
O 3.00 nad ranemmoja siostra urodzila synka. Wazy 2700g. Bylam z nia 12 godzin przy porodzie i kilka po. Wrocilam do domu o 7.00 kiedy Marcel wstawal a tz powiedzial ze jest spiacy i zebym sie nim zajela chwilke. ☠☠☠☠a co za bezmozgowiec... Uspilam go i sie polozylam padnieta. Po 2 godzinach mlody wyje a tz nic. Tak wiec dzis spalam 2 godz... Tzwstal o 10.00 i poszedl na pepkowe do mojego ojcia. ☠☠☠☠a dawno takie nerwa mie mialam. Jak on tak mogl .
Porod byl masakryczny... Opisze za chwilke bo mlody wyje a ja oczy na zapalkach. Ide go uspic.
uuu biedulka a męża ubić!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Cześć!

Neska jestem jestem, tylko mam dwójkę dzieci do opieki dołączam się do kłócących z tżtami

poszło o opiekę nad dzieckiem of kors bo on uważa, że robi to 'za karę' albo nadrabia te 4 miesiące 'będę się opiekował kiedy będę chciał' 'kiedy mam odpocząć?' a kiedy ja mam odpocząć?!!! ma w domu posprzątane, 9h sama opiekuję się małą.... teściowa wracała z pracy to od razu bierze malą do wózka i hop buja... a on... pff...


---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


A z moją córą dzis lepiej, wczoraj miała gorszy dzień ALBO to po tej pietruszce? chociaż ona przed obiadem była taka
dziś byliśmy na fromarku, kupiliśmy małej ubranka- ubranka, oczywiście biało-różowe bo rzygam niebieskim, ale to już mówiłam

Dzis mi po herbatce strasznie ulewa przed chwila mnie obrzygała ja już nie wiem, chyba jej zagęszcze też herbatkę

małz się przyzwyczai Agatku i będzie gites majonez w końcu to córunia tatunia
zazdroszcze zakupów!!! musisz nam koniecznie pokazać co kupiłas za granicą są jeszcze ładniejsze rzeczy niż u nas


Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Parla godzine. Wspomina to najgorzej bo wszystkie bole wrocily. Trzymalam jej glowe i dopingowalam. W koncu maly wyskoczyl. Ale byl wymeczony bo wody odeszly o 8.00 rano a urodzil sie o 3.00 nad ranem nastepnego dnia. Ma temperature ciala tylko 35' i nie chce ssac piersi. Na razie jest na butelce
Jak go trzymalam w ramionach na sali porodowej to wszystkie wspomnienia wrocily i chcialabym to przezyc jeszcze raz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


Na imie ma Amir. A ja nie nie. Za duzo mnie to kosztowalo stresu
gratulacje dla siostry dobrze że się wszystko dobrze skończyło
Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Neska cudowne te podziekowania
Pisze z tel więc z tego co pamiętam
Renata pochwal sie gdzie jedziecie? I jaki jest wasz ulubiony pensjonat?
My też tylko na cycu od czasu do czasu herbatka ale rzadko i rozszerzanie diety mamy zamiar zacząć po 5 miesiącu
Agatek wszyscy faceci to dzieci :-P cały czas powtarzam że mam teraz już 3 dzieci ale chociaż ja na mojego póki co nie mogę narzekać dzisiaj nawet rano zajmował sie młodą i myl podłogi a ja spalam ale najbardziej nie lubie jak bierze mała siada z nią przed tv i to sie nazywa że sie nią zajmuje :pala : a
AgaMili brawa dla siostry i dla Ciebie ja chyba nie dalabym rady towarzyszyć przy porodzie
Nadrabiam dalej
jedziemy nad morze do jarosławca na tydzień-sami a na drugi tydzień w bieszczady- ze znajomymi a w sierpniu będziemy klęczec pod kościołem po kawałek chlebabo się za późno zdecydowaliśmy i trzeba było brac co jest a nie wybrzydzać z cenami...
w jarosławcu mamy super pensjonat - Arkada w sam raz dla rodzin z dziećmi bo tam sami tacy przyjeżdżają,poza tym jest na obrzeżach a nie w centrum no i bardzo milo czysto i sympatyczni włąsciciele
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a czemu manna nie? przeciez u dzieci na piersi gluten po 4, miesiącu się wprowadza... zobacz sobie o wprowadzeniu glutenu....

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Igorek tez się kręci ostatnio w nocy ....... :/ ale zęboli nie widać...
po4 miesiącu? ja myślałam że po 6 wszedzie piszą...
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:33   #2657
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ależ Kinia będzie teraz pink fajne
a ten bodziak z hello kitty nie za mały???

a powiedz mi czy Kinia przewraca się z brzucha na plecy i odwrotnie? bo Igor tylko kilka razy z brzucha na plecy się przewrócił i cisza.... ;/
róż jak ta lala no ale już jest tak- niebieskie dla chłopaka a róż dla dziewuchy i o o inne kolory to ciężko w takich miejscach z używkami A bodziak jest rozmiaru 68 niby okaże się kiedy załozę

co do obracania z pleców na brzuch to niet, u mnie cisza raz na macie sie obróciła pod moim nadzorem... ale za to do perfekcji obracanie na boki, plecy, a przy zakładaniu pieluchy to teraz jakaś masakrioza ale myślę, że to kwestia paru dni a nasze dzieciory będą wymiatać z obracania się na brzuchacz i na pleciory
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:43   #2658
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
po4 miesiącu? ja myślałam że po 6 wszedzie piszą...
u dzieci karmionych piersia po 4. mies - ekspozycja trwa 2 mies a na mm po 5. mies i trwa 4 mies.
tak jest w poradnikach
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:53   #2659
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:02
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 14:03   #2660
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
fajna
a Kinia jaka damesa noga na nogę fiu fiu i powiedz mi jeszcze, ze ona Ci tak spokojnie poleży??? Igor już by w poprzek leżał- ja bym go nie mogła tak na chwilę zostawić bo już by kombinował....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 14:08   #2661
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
fajna
a Kinia jaka damesa noga na nogę fiu fiu i powiedz mi jeszcze, ze ona Ci tak spokojnie poleży??? Igor już by w poprzek leżał- ja bym go nie mogła tak na chwilę zostawić bo już by kombinował....
poleży jak coś ciekawego włączysz, jak nudy to i ona załącza tryb 'maruda'
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 14:17   #2662
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
ale nachabiłaś! super zazdraszczam u mnie body 68 za małe w 74 wskakuje, a ma 65
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:02   #2663
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agacia rozmiar rozmiarowi nie równy

Myję zęby, wystające z gęby....
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:02
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:07   #2664
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Agacia rozmiar rozmiarowi nie równy

Myję zęby, wystające z gęby....
Uwielbiam Happy 3 Friends

Neska tak łopatologicznie ze szczegółami proszę na temat ekspozycji na piersi
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:07   #2665
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

neska o tej kaszce wyczytałam na tej stronce co podawałam link,chyba,że czytałam bez zrozumienia,ale nie wydaje mi się,bo i w schemacie nie ma wzmianki o kaszce.
Agatek Kinia wymiata,mała telemaniaczka
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:21   #2666
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić, ze w sobotę przebił się pierwszy ząbek!!!
a za nim juz widać drugiego....
no super

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a oto moje łowy z wczorajszego fromarku za całe 7,5 €

nie było do wyboru zbytnio duzo kolorów...
ale zakupy,a Kinia jaka roźowa landrynka będzie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość

a może coś takiego tylko troszkę droższe już- ale fajne bo można i do łóżeczka i do wózka i do fotelika i do leżaka
Mam cosik takiego,kiedyś nie moglam się oprzec i kupiłam u nas w sklepie.
Bartek bardzo to lubi i wlaśnie przy tym zaczął obracac się na boczek.
-------------------------------------------------
Witam

Właśnie wstawiłam pranie i zmywarkę a młody śpi więc mam chwilę wolną.
U nas nic ciekawego się nie dzieje,Bartek chetnie wcina obiadki i deserki a najbardziej kocha kaszę wieczorkiem.

Jakoś nie chce nam sie jechac na te urodziny chrześnicy tżta do wrocławiam,może kupimy prezent i wyślemy paczką.Ma ła ma 6 lat a oni w tym czasie ani razu u nas nie byli,bo im zadaleko jest,nawet na naszym weselu nie byli.

Agatek też myślałam o odstawiniu krążka bo kosztuje 50 zl a praktycznie tak rzadko sie przydaje
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:24   #2667
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatek świetne zdjęcie a Kinia dama pierwsza klasa z ta nogą na nodze
u nas dziś dzień spania mloda cały czas śpi ale to dlatego że jest na dworze we wózku pogoda nieciekawa właśnie pada a ona śpi w takim wiatrolapie
gorzej ze mną bo mnie strasznie cycek boli chyba mnie przewialo do tego jest mi zimno i chyba mam gorączkę kapusta sie wyokladalam i mam nadzieję że przejdzie
obudziła sie
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:28   #2668
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej Mamusie! Mój mały kochany Synek kończy dziś już 5m-cy

AgaMili gratulacje dla siostry i dla Ciebie dałaś radę, ja bym chyba uciekła
QUOTE=neska22;34484258]pokażę Wam coś, dzis zamówiliśmy i juz projekt dostaliśmy na maila i tak mi się spodobało, ze az mi się łezka zakręciła [/QUOTE]
Jakie słodkie
Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
hejka

melduję, ze żyjemy i mamy sie dobrze mam straszne tyły ale sił brak żeby nadrobić
my juz po chrzcinach pogoda nawet nie była taka zła, nie padało, a jak szliszmy do kościoła to nawet słonko wyszło i przestało wiać
Maja się spisała, nawet nie zakwiliła, tylko ciekawie się rozglądała przez prawie całą mszę i potem na chrzcie też
wychrapała się w domu, tuż przed wyjściem zapodałam jej flache na śpika i musiałam lekko przebudzić, zeby ją przebrać, no ale dzięki temu dziecko było zadowolone-wyspane i najedzone
impreza tez się udała i nawet fajnie wyszło, bo robiłam w domu i to na raty, bo chrzest był dopiero na 19, więc zaprosiłam wszystkich na 17 i torcik i ciacho, a po kościele wrociliśmy na kolacyjkę
za chrzest i ząbka
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Noi poszłam do tego Tesc i kupiłam Karvol,olejki i młodemu dobrze się spało,bo spał do rana,a potem do 10 no,ale ma kaszelek ale już nie tak często-chyba i nadal ma katar,ale chyba lepiej. Za to i ja mam teraz katar i gardło mnie boli. /
No to dziś Tobie życzę zdrówka
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Zaś jak ostatnio byłam na ważeniu to HV-położna środowiskowa zapytała mnie,czy wiem że od 6 miesiąca moge mu podawać semi food,czyli tzw słoiczki,ale są przecież od 4 miesiąca No,ale poczekam jeszcze z tymi słoiczkami.Najpierw zaczne mu kaszke dawać.
Karinio bo oni tu według najnowszych badań zalecają rozszeżanie diety od 6m-ca, walczą z otyłością
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
A i jeszcze zapomniałam napisać, ze ogarniamy powoli ten temat przeprowadzki do Krakowa. Mieszkanie już jest, tylko teraz kwestia pracy dla tżta i heja
Boroo dla Krzysia za ząbka i kciuki za przeprowadzkę.
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a oto moje łowy z wczorajszego fromarku za całe 7,5 €

nie było do wyboru zbytnio duzo kolorów...
Się obkupiła
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
co do obracania z pleców na brzuch to niet, u mnie cisza raz na macie sie obróciła pod moim nadzorem... ale za to do perfekcji obracanie na boki, plecy, a przy zakładaniu pieluchy to teraz jakaś masakrioza ale myślę, że to kwestia paru dni a nasze dzieciory będą wymiatać z obracania się na brzuchacz i na pleciory
Mój cfffaniak tak mnie wczoraj załatwił, że myślałam, że na zawał zejdę. Położyłam go na chwilę na łóżku i chciałam otworzyć okno w sypialni i nie zdążyłąm się odwrócić a on już wisiał na krawędzi łóżka, w ostatniej chwili udało mi się go złapać. Przekręca się już tak skubaniec mały po trzy razy na brzuch i plecy i znów na brzuch i znów plecy. Nauczył się już sobie radzić z tą łapką co pod nim zostawała jak się przekręcał na brzuch i teraz wiercioch już nie poleży spokojnie, kręci się jak beczka.
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
O matko jaka dama, mój by już na podłodze leżał jakbym go tak zostawiła w tym fotelu.
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:33   #2669
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ROZSZERZANIE DIETKI DLA MAM KARMIĄCYCH (.)(.)
wg mojej lek pediatry

- od 5,5miesiąca
- przy AZS nie podajemy kaszek mlecznych
- dla maluchów z wagą pudziana także nie podajemy jeszcze kaszek bo są tuczące
- podajemy gluten po 1 łyżeczce do warzywek raz dziennie od 5,5m
- rozszerzanie zaczynamy od mafefki (łyżeczka pierwszego dnia, czekamy 2-3 dni i stopniowo zwiększamy oraz podajemy marchew z ziemniakiem i inne modyfikacje warzywne plus owocki podobnie)
i tyle


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a oto moje łowy z wczorajszego fromarku za całe 7,5 €

nie było do wyboru zbytnio duzo kolorów...


Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość

a powiedz mi czy Kinia przewraca się z brzucha na plecy i odwrotnie? bo Igor tylko kilka razy z brzucha na plecy się przewrócił i cisza.... ;/
Igorek jest młodszy o 4dni od Olka a on też dopiero kilka razy to zrobił więc się nie martw
a już odwrotnie to mogę sobie pomarzyć
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
fajna bluzka
a panienka wymiata cóż za poza
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:48   #2670
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny jak natkniecie się na allegro na body z krótkim rękawkiem z napisem "kocham mojego tatusia" to proszę dac mi znac,bo chcę kupic takowy na dzień ojca
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.