Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 16:02   #2671
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

nowojko,o masz nie pomyślałam o tym,no ale wkońcu się za to wzieli.
Dzięki za życzenie zdrowia,w dalszym ciągu lipa jednak bez poprawy u małego
A ja nawet nie umiem mu wyciągnąć gili gruszką
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:24   #2672
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ja oglądałam na allegro takie bodziaki :

http://allegro.pl/imie-dziecka-kolek...364724153.html
http://allegro.pl/body-kr-rekaw-100-...391174450.html
http://allegro.pl/wyprzedaz-body-koc...364999430.html
http://allegro.pl/bamar-nicol-body-b...390867269.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...357318337.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...358671136.html

moje dziecko chyba pokonało największą marudę świata co mu się stało. To marudzenie trwa juz od kilku dni a ja sama nie wiem o co chodzi

Agatek zdjęcie Kini w fotelu jest mega
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:41   #2673
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Mi też się podoba zdjęcie kingi małej tv maniaczki i ta noga na noge.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:43   #2674
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Hej mamunie!
Przyznaje że nie jestem na bieżąco i nie wiem co sie u Was dzieje
U mnie było wielkie zamieszanie ze chrztem, no ale to juz za nami, teraz martwi mnie jedzenie albo raczej NIEjedzenie Asi... nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, nie chce nic jesć wyje jak tylko wezmę ją na rece i ułoze w pozycji do jedzenia a jak wkładam jej do buźki butle z mlekiem to wyje jak bym jej wrzątek wlewała do gardła, aż sie zanosi
Próbowałam jej dawać marchewkę i jabłuszko ze słoiczka i nawet zupę jarzynową - wszystko wypluwa. Dzisiaj jadła mleko o 10 rano i do tej pory nic w nią nie mogłam wmusić(ponad 7 godzin). Wzięłam się na sposób i zaczęłam jej wstrzykiwać mleko strzykawką (jak szczeniakowi) Na początku wypluwała, ale jak trochę jej do brzucha wleciało to zaczęła ciamkać strzykawkę, szybko jej butlę włożyłam do pysiaczka i wypiła wszystko.
No nie wiem o co chodzi. W nocy je normalnie, ale w dzień zaczynają się cyrki. Ma tak od kilku dni
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:56   #2675
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Hej mamunie!
Przyznaje że nie jestem na bieżąco i nie wiem co sie u Was dzieje
U mnie było wielkie zamieszanie ze chrztem, no ale to juz za nami, teraz martwi mnie jedzenie albo raczej NIEjedzenie Asi... nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, nie chce nic jesć wyje jak tylko wezmę ją na rece i ułoze w pozycji do jedzenia a jak wkładam jej do buźki butle z mlekiem to wyje jak bym jej wrzątek wlewała do gardła, aż sie zanosi
Próbowałam jej dawać marchewkę i jabłuszko ze słoiczka i nawet zupę jarzynową - wszystko wypluwa. Dzisiaj jadła mleko o 10 rano i do tej pory nic w nią nie mogłam wmusić(ponad 7 godzin). Wzięłam się na sposób i zaczęłam jej wstrzykiwać mleko strzykawką (jak szczeniakowi) Na początku wypluwała, ale jak trochę jej do brzucha wleciało to zaczęła ciamkać strzykawkę, szybko jej butlę włożyłam do pysiaczka i wypiła wszystko.
No nie wiem o co chodzi. W nocy je normalnie, ale w dzień zaczynają się cyrki. Ma tak od kilku dni
a próbowalaś karmić na leząco?
Moja mała tylko taką pozycję toleruje od kilu dni...



------------------
wpadłam na chwilę. Obiecuje ze w środę nadrobie. Teraz nie mam czasu, mam ostatnie zaliczenia a po szkole dentysta i mała więc ledwo nadążam
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:56   #2676
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
wiesz co, ja dostałam fajnego gryzaka grzechoczącego z canpolu bodajże mała go lubi, ja go przywiązałam na pałąku w macie i łapie sobie i gryzie fajna grzechotko- gryzak bedzie super prezencik (przynajmniej ja się cieszyłam) albo taki gryzak chłodzący motylek- ja go mam i K. bardzo go lubić właśnie chłodzę go w lodówce i dam jej niedługo ten też wydaje sie spoko i oczywiście kup coś dla mamy! należy jej się cosik jakiś fajny balsam do ciała czy scrub do stóp
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a może coś takiego tylko troszkę droższe już- ale fajne bo można i do łóżeczka i do wózka i do fotelika i do leżaka
Dzięki nic takiego nie widziałam, za to kupiłam takie cuś: http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/inne/...by-ono-974.jpg

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aaa i daję kupioną bluzkę, świeżo wypraną

+ 'panienkę z okienka'
słodka panienka
________________________
u nas ewidentnie idą zęby ok. 15 zaczęło się mega wycie z bólu, a co włożył palucha do buzi, to bardziej dostał paracetamol, poszłam na 2 godzinny spacer i śpi nadal... nie wiem co w takim razie będzie robił w nocy, ale mogę nawet nie spać za dużo, byle nie cierpi

byliśmy w mieście, kupiłam tą grzechotkę i ustnik do butelki, bo ten kubek TT jest OK, ale póki co tylko do wody
i w lumpku była wyprz wszystko po 1 zł i kupiłam mamie bluzkę, T. krótkie rękawki, sweterki na zaś i 2 różowe ciuszki dla córeczki kumpeli

aaaa... pochwalę się - T. zjadł wczoraj calusieńki słoiczek zupki jarzynowej + ciut z poprzedniego dnia a dzisiaj calusieńką dynię z pyrką swoją drogą któraś z Was pisała, że dynia z ziemniakiem jest blee, a mi i T smakowała chyba najbardziej z tych wszystkich słoiczków
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:07   #2677
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Gdzie mogę reklamację na córkę złożyć?? jest cos gdzieś?

jakaś dziwna jest...... uspiłam ją na rękach, odkładam do łóżka naszego, zasypia- ledwo na oczy paczy..... zjazd ma i nagle się budzi wystraszona i gały jak 5 zł




nie ma na to reguły... najczęściej dolne mi się wydaje, ale też jak u boroo Krzychu zaszalał i o, z jedynką wyskoczył cwaniaczek [/COLOR]

[/COLOR]
dziękować
Pewnie nigdzie
no tak racja

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Ja oglądałam na allegro takie bodziaki :

http://allegro.pl/imie-dziecka-kolek...364724153.html
http://allegro.pl/body-kr-rekaw-100-...391174450.html
http://allegro.pl/wyprzedaz-body-koc...364999430.html
http://allegro.pl/bamar-nicol-body-b...390867269.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...357318337.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...358671136.html

moje dziecko chyba pokonało największą marudę świata co mu się stało. To marudzenie trwa juz od kilku dni a ja sama nie wiem o co chodzi

Agatek zdjęcie Kini w fotelu jest mega
Fajne bodziaki

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
a próbowalaś karmić na leząco?
Moja mała tylko taką pozycję toleruje od kilu dni...



------------------
wpadłam na chwilę. Obiecuje ze w środę nadrobie. Teraz nie mam czasu, mam ostatnie zaliczenia a po szkole dentysta i mała więc ledwo nadążam
Moj syn np już nie ulezy mi na nogach,tzn głowa na kolanach w keirunku do mnie ulożony,bo się wywija w strone tv-też telemaniak się z niego robi
Mi się najlepiej karmi na naszym małżeńskim łózku leży płasko i pije,a tak czy go karmie na rękach,to się wierci przekręca.Chociaż jak go przed chwilą go karmiłam to z 150 zostawił 60 ml bo zaczął się bawić butelką,wyciągać i wciągać tzn brać do buzi.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Teraz leży obok mnie na łóżku i pedałuje

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Jak kichnął to udało mi się wyciągnąc gila dużego z jednej dziurki bo był na wylocie.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 17:27   #2678
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kundzia dziękuje za słowa uznania

Byłam z nia dziś na krótkim spacerku do sklepu po 1 € i kupiłam parę rzeczy przydatnych usnęła mi i się każdy ją podniecał a ja to już jestem na 2 planie...

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Hej mamunie!
Przyznaje że nie jestem na bieżąco i nie wiem co sie u Was dzieje
U mnie było wielkie zamieszanie ze chrztem, no ale to juz za nami, teraz martwi mnie jedzenie albo raczej NIEjedzenie Asi... nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, nie chce nic jesć wyje jak tylko wezmę ją na rece i ułoze w pozycji do jedzenia a jak wkładam jej do buźki butle z mlekiem to wyje jak bym jej wrzątek wlewała do gardła, aż sie zanosi
Próbowałam jej dawać marchewkę i jabłuszko ze słoiczka i nawet zupę jarzynową - wszystko wypluwa. Dzisiaj jadła mleko o 10 rano i do tej pory nic w nią nie mogłam wmusić(ponad 7 godzin). Wzięłam się na sposób i zaczęłam jej wstrzykiwać mleko strzykawką (jak szczeniakowi) Na początku wypluwała, ale jak trochę jej do brzucha wleciało to zaczęła ciamkać strzykawkę, szybko jej butlę włożyłam do pysiaczka i wypiła wszystko.
No nie wiem o co chodzi. W nocy je normalnie, ale w dzień zaczynają się cyrki. Ma tak od kilku dni
ouuuuuu wiem co przeżywasz, bo mam to samo spróbuj dać jej mleko chodząc po domu i trząchając nią- i tak przez około 5-10 min zanim się nie uspokoi i nie załapie.... jak załapie to spróbuj usiąść...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:31   #2679
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

moje dziecko zjadło właśnie pół słoiczka jabłuszek, popiło soczkiem... jabłkowym ten ustnik co kupiłam jest super, bo działa jak niekapek, ale nakładam go na butelkę
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 17:51   #2680
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ouuuuuu wiem co przeżywasz, bo mam to samo spróbuj dać jej mleko chodząc po domu i trząchając nią- i tak przez około 5-10 min zanim się nie uspokoi i nie załapie.... jak załapie to spróbuj usiąść...
robiłam tak... na samym początku działało, ale teraz już nie daje się oszukać, zaczyna tak wyć że krztusi się mlekiem
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
a próbowalaś karmić na leząco?
Moja mała tylko taką pozycję toleruje od kilu dni...
próbowałam,próbowałam... wypluwa mleko i zaczyna wyć

Jeeeju to straszne jak dziecko nie chce nic jeść, teraz wiem co przeżywa Sandra. Jak na razie będę praktykowała karmienie strzykawką bo innego wyjścia nie widzę, chyba ze Wam coś do głowy przyjdzie
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 18:10   #2681
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Widać co lekarz to inna opinia o rozrzerzeniu.Dziś juz Nikoli tak mafefka nie smakowała i zjadla mniej niz wczoraj,a plamy z ubranka nie zeszły więc widać trzeba wczesniej zamoczyc i ubierać w niewyjściowe ciuchy przed jedzeniem ,mimo,że podkładałam pieluchę i śliniak.K.upiłam jej dziś kaszke ryżowo bananowa bezmleczną ,ciekawe czy zje taka na wodzie ewentualnie na moim mleku
Anabelita mi jak Nika nie chce jeść ,a jest ewidentnie głodna to musze karmić chodząć,albo właśnie się kładę i na leżąo ją karmie tylko,że ja karmie (.)(.).
Karinio a nie masz fridy do odciagania ,bo gruszka to tylko taki suchy glutek,a katar to tym frida idzie jak ta lala.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2012-06-04 o 18:13
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 18:33   #2682
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić, ze w sobotę przebił się pierwszy ząbek!!!
a za nim juz widać drugiego....
klask i:super!!! u mojej Lileczki cisza tzn ślini się i grzebie paluszkami w buzi ale nic nie widać
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość

a powiedz mi czy Kinia przewraca się z brzucha na plecy i odwrotnie? bo Igor tylko kilka razy z brzucha na plecy się przewrócił i cisza.... ;/
z brzucha na plecki? ale supermoja tylko z plecków na brzuś i to kilka razy a teraz juz nic
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
u dzieci karmionych piersia po 4. mies - ekspozycja trwa 2 mies a na mm po 5. mies i trwa 4 mies.
tak jest w poradnikach
neska czyli powinnam jej już podawać kaszkę?
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość

Neska tak łopatologicznie ze szczegółami proszę na temat ekspozycji na piersi
ja też!!!
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
a próbowalaś karmić na leząco?
Moja mała tylko taką pozycję toleruje od kilu dni...



------------------
wpadłam na chwilę. Obiecuje ze w środę nadrobie. Teraz nie mam czasu, mam ostatnie zaliczenia a po szkole dentysta i mała więc ledwo nadążam \
trzymam kciuki mocnoo!


Agaton śliczne ciuszki a Kinia boska!!

dzieciaczki z katarkami odczarowuje coby sobie katar poszedł a kyszzzz!!!

dziewczyny jak wy to robicie ze macie tyle czasu- chyba moja córa jest strasznie rozpieszczona bo ja nie mam czasu nawet teraz tyle czasu siedziec przed netemledwo zrobiłam obiad(kluchy na parze z jagodami) zjadłam i juz się stworek mój obudził później spacery później z nią spałam i tak do teraz a tu już 3 strony do nadrobienia
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 18:59   #2683
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

elizko,jutro mam zamiar kupić fride.
i dzięki renatko za odczarowywanie.
Podczytuje Was,bo mały troszke od czasu do czasu marudzi,ja też niezbyt się czuje.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Ja siedze na necie,bo mam włączonego kompa i non stop zaglądam a tak nie mam czasu prz małym zrobić obiadu i jem od 2-3 dni parówki :/
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:08   #2684
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam wiatm

Nie bylo mnie 3 tygodnie i jak zobaczylam ile stron naprodukowalyscie to...masakra w zyciu nie nadrobie nawet sie za to nie biore :p ponad 50 stron....
bedzie lektura na dluugie deszczowe wieczory bo widze ze tu w UK nadal pada!!
A my mielismy super podroz powrotna z Polski, Misha super sie adaptowala do nowych twarzy i warunkow ...teraz musi miec duuza przerwe w podrozowaniu za duzo wrazen jak na taka mala istotke

Po przyjezdzie mamy same nieszczescia, zostawilismy lodowke wylaczona z miesem w zamrazarce...nie musze mowic jaki smord:/
musimy kupic nowa od dwoch dni probuje ja wyczyscic, probowalam wszystkiego by pozbyc sie zapachu nic nie skutkuje
na stronie ang comet sa aukcje lekko uszkodzonego sprzetu wiec zalizytowalam bo nie stac nas za bardzo na nowa, nie chce oszczednsci ruszac i co? ja gllupia zalizytowalam na dwie lodowkiteraz jestem najwyzej licytujacym i jak nikt mnie nie przebije bede musiala kupic dwie!!!!
bank mnie sciaga za nieplanowany minus na koncie 5 funtow za kazdy dzien a ze sprawdzilam stan konta dopiero pod koniec urlopu to......wcyhodzi 100 futnow

i jeszcze ten deszcz, uciekam bo mala marudzi czas spac dopisze pozniej....
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:16   #2685
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
elizko,jutro mam zamiar kupić fride.
Karino ja też muszę kupić odciągacz kóz bo wczoraj pies mi zeżarł NoseFridę Koleżanka polecała mi fridę ale z Campolu bo ma miękką koncówkę (to co się do nosa wkłada) a typowa NoseFrira jest plastikowa i twarda.

ELiża niestety noszenie nie pomaga Asia wyje w niebogłosy

Agawoo jak chrzciny? Nawet pogoda w miarę dopisała (przynajmniej u mnie)

Dziewczyny, byłam w sobotę na wieczorze panieńskim kumpeli Łooo matko jakie ona zadania musiała wykonywać - latała po barze w kudłatym różowym bikini (oczywiście złożonym na ubranie) i w rogach z welonem i całowała obcych facetów, wyciągała od nich prezerwatywy i pytała o wielkość ich penisów! Teraz już wiem - jak mi odbije i będę się chajtała to zero panieńskiego - siara!
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:29   #2686
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

rybkie to nie zaciekawie u ciebie i jeszcze ta licytacjawspółczuję. Dałam Nikoli kleik ryżowy na moim mleku chwilę pojadła i zaraz zaczęła się krzywić także chyba zostaje mi kaszka ryzowo bananowa na moim mleku,własnie go produkuję.
W aptece DOZ jest camilia z rabatem dla mamy i maleństwa za 17,38.Ja biorę od razu 2 opak.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Zobaczcie jaki fajny śliniak,muszę coś takiego poszukać
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:49   #2687
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić, ze w sobotę przebił się pierwszy ząbek!!!
a za nim juz widać drugiego....
to już trzeci "pierwszy ząbek" na forum
U nas wczoraj wylazł drugi Alan jest już półkasownikiem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ahh zapomniałam Wam napisać... odkąd przebiłam małej uszy (3 tyg temu) to już 3x musiałam jej jedno uszko przemywać wodą i robić śliną, bo jej ropieje przed chwila zauważyłam, że znowu i tak co 5-6 dni to się powtarza zrobię slina i potem jest ok
Dlatego jak kiedyś mówiłam, przekłuwanie uszu takim maluchom (i starszym aż do nastolatki) nie jest dobre i kompletnie nie widzę w tym sensu. Urody im to na pewno nie dodaje. Sama przekłułam jak miałam 25 lat i ropiało mi baaardzo długo. I bolało, także współczuję Kinii. A czemu smarujesz śliną? A jak masz jaką bakterię? Twoja flora bakteryjna jest inna niż dziecka i chyba to nie za dobry pomysł.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Z katarem to i my się borykamy :/
Mam problem wielki mój gin jest na urlopie a ja nie man pigulek! Może ma któraś odstąpić?, potrzebuje na przyszły wtorek, a jakoś nie mam jeszcze ochoty na kolejnego dzieciaka...
Poproś o wypisanie recepty - wypisze inny lekarz obecny w przychodni. Nie musisz iść na wizytę.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:50   #2688
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Happy 3 Friends

Neska tak łopatologicznie ze szczegółami proszę na temat ekspozycji na piersi
pisałam juz cały schemat w k.
chyba w temacie o poradach
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
neska o tej kaszce wyczytałam na tej stronce co podawałam link,chyba,że czytałam bez zrozumienia,ale nie wydaje mi się,bo i w schemacie nie ma wzmianki o kaszce.
Agatek Kinia wymiata,mała telemaniaczka
hmm to ja chyba mam inny schemat żywienia bo owszem przy karmieniu piersią kaszki po 6mies ale w moim schemacie nie ma nic o rodzaju kaszek- jest tylko napisane kaszka/kleik bezglutenowy lub glutenowy ale ja za cholere nigdzie nie mam czy powinna byc ryżowa czy mleczno-ryżowa
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

Igorek jest młodszy o 4dni od Olka a on też dopiero kilka razy to zrobił więc się nie martw
a już odwrotnie to mogę sobie pomarzyć

:
no to spoko
Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
:
z brzucha na plecki? ale supermoja tylko z plecków na brzuś i to kilka razy a teraz juz nic
zawsze myślałam, ze z brzucha na plecy łątwiej
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:03   #2689
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Ja oglądałam na allegro takie bodziaki :

http://allegro.pl/imie-dziecka-kolek...364724153.html
http://allegro.pl/body-kr-rekaw-100-...391174450.html
http://allegro.pl/wyprzedaz-body-koc...364999430.html
http://allegro.pl/bamar-nicol-body-b...390867269.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...357318337.html
http://allegro.pl/body-kocham-tatusi...358671136.html

moje dziecko chyba pokonało największą marudę świata co mu się stało. To marudzenie trwa juz od kilku dni a ja sama nie wiem o co chodzi

Agatek zdjęcie Kini w fotelu jest mega
O dziękowac dziękowac,napewno ktoryś zamówię
A marudy współczuję,mój młody tez tak mial jakiś czas temu

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Hej mamunie!
Przyznaje że nie jestem na bieżąco i nie wiem co sie u Was dzieje
U mnie było wielkie zamieszanie ze chrztem, no ale to juz za nami, teraz martwi mnie jedzenie albo raczej NIEjedzenie Asi... nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, nie chce nic jesć wyje jak tylko wezmę ją na rece i ułoze w pozycji do jedzenia a jak wkładam jej do buźki butle z mlekiem to wyje jak bym jej wrzątek wlewała do gardła, aż sie zanosi
Próbowałam jej dawać marchewkę i jabłuszko ze słoiczka i nawet zupę jarzynową - wszystko wypluwa. Dzisiaj jadła mleko o 10 rano i do tej pory nic w nią nie mogłam wmusić(ponad 7 godzin). Wzięłam się na sposób i zaczęłam jej wstrzykiwać mleko strzykawką (jak szczeniakowi) Na początku wypluwała, ale jak trochę jej do brzucha wleciało to zaczęła ciamkać strzykawkę, szybko jej butlę włożyłam do pysiaczka i wypiła wszystko.
No nie wiem o co chodzi. W nocy je normalnie, ale w dzień zaczynają się cyrki. Ma tak od kilku dni
Nie wiem co doradzic,bo mój Bartek bardzo chętnie je(obym nie powiedziala tego w złą godzinę),no ale szczerzę współczuję i życzę powrotu do apetytu

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Dzięki nic takiego nie widziałam, za to kupiłam takie cuś: http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/inne/...by-ono-974.jpg



słodka panienka
________________________
u nas ewidentnie idą zęby ok. 15 zaczęło się mega wycie z bólu, a co włożył palucha do buzi, to bardziej dostał paracetamol, poszłam na 2 godzinny spacer i śpi nadal... nie wiem co w takim razie będzie robił w nocy, ale mogę nawet nie spać za dużo, byle nie cierpi

byliśmy w mieście, kupiłam tą grzechotkę i ustnik do butelki, bo ten kubek TT jest OK, ale póki co tylko do wody
i w lumpku była wyprz wszystko po 1 zł i kupiłam mamie bluzkę, T. krótkie rękawki, sweterki na zaś i 2 różowe ciuszki dla córeczki kumpeli

aaaa... pochwalę się - T. zjadł wczoraj calusieńki słoiczek zupki jarzynowej + ciut z poprzedniego dnia a dzisiaj calusieńką dynię z pyrką swoją drogą któraś z Was pisała, że dynia z ziemniakiem jest blee, a mi i T smakowała chyba najbardziej z tych wszystkich słoiczków
Biedny Timi,ale się męczy,no ale tak już jest z tymi zębiskami.
Ja narazie podaję pół słoiczka albo pomiędzy mlekiem albo słoiczek i odrazu 100-120ml mleka.Ale mam zamiar zacząc już po całym słoiczku
---------------------------------------------------------
Batruś śpi a ja leniuchuję.
Dzisiaj dałam młodemu jabłuszko z jagodami,no ale po 2 h po kąpieli zwrocił troszeczkę.

Testujemy od dzisiaj pieluchy Dada,zobaczymy jakie będę miała zdanie na ich temat.

Nie umiem wybrac tapet do mieszkania i jestem z tego powodu mega złaaa
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 20:07   #2690
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Witam wiatm

Nie bylo mnie 3 tygodnie i jak zobaczylam ile stron naprodukowalyscie to...masakra w zyciu nie nadrobie nawet sie za to nie biore :p ponad 50 stron....
bedzie lektura na dluugie deszczowe wieczory bo widze ze tu w UK nadal pada!!
A my mielismy super podroz powrotna z Polski, Misha super sie adaptowala do nowych twarzy i warunkow ...teraz musi miec duuza przerwe w podrozowaniu za duzo wrazen jak na taka mala istotke

Po przyjezdzie mamy same nieszczescia, zostawilismy lodowke wylaczona z miesem w zamrazarce...nie musze mowic jaki smord:/
musimy kupic nowa od dwoch dni probuje ja wyczyscic, probowalam wszystkiego by pozbyc sie zapachu nic nie skutkuje
na stronie ang comet sa aukcje lekko uszkodzonego sprzetu wiec zalizytowalam bo nie stac nas za bardzo na nowa, nie chce oszczednsci ruszac i co? ja gllupia zalizytowalam na dwie lodowkiteraz jestem najwyzej licytujacym i jak nikt mnie nie przebije bede musiala kupic dwie!!!!
bank mnie sciaga za nieplanowany minus na koncie 5 funtow za kazdy dzien a ze sprawdzilam stan konta dopiero pod koniec urlopu to......wcyhodzi 100 futnow

i jeszcze ten deszcz, uciekam bo mala marudzi czas spac dopisze pozniej....
Rybkie taki smrodek ciężko wybawić. Może spróbuj umyć gorącą wodą z wyciśniętym sokiem z cytryn lub octem. Albo (ponoć najlepiej) na talerzyku wysyp sodę oczyszczoną i proszek do pieczenia i wstaw do lodówki. Obok tego rozkrojone cytryny i codziennie odkrawaj plasterek.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:17   #2691
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Rybkie taki smrodek ciężko wybawić. Może spróbuj umyć gorącą wodą z wyciśniętym sokiem z cytryn lub octem. Albo (ponoć najlepiej) na talerzyku wysyp sodę oczyszczoną i proszek do pieczenia i wstaw do lodówki. Obok tego rozkrojone cytryny i codziennie odkrawaj plasterek.
albo jeszcze szarą gazete, zwinietą w kłebek dobrze wchłania smród
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:18   #2692
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

cześć laski,
mam zaległości chyba z 10 stron, w piątek moja kochana córka zalała nam laptopa herbatą i był dead całe szczęscie tż pojechał dziś z nim do jakiegoś kumpla i zalana była połowa karty pamięci i ją wymontował i śmiga, tylko wolniej, trzeba tą kartę dokupić. Emi chyba rozbije swoją skarbonkę na ten cel....

Melduję że od 4 dni odciągam co wieczór mleko i daję Fifiemu kleik kukurydziany na kolację z dwoma łyżkami kaszy manny. Wcina wszystko. Poprawy w śnie nie zaobserwowałam, dalej budzi się 2 razy w nocy. A ostatnio to po karmieniu o 5-6 rano to zamiast zasnąć ponownie to mu się gadanie włącza, a ja mam ochotę udusić gada
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:19   #2693
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

była dłuuuuuuga kąpiel małej i na pleckach i na brzuszku popływała, potem stary nakarmił, umył pyszczor, nasmarował żelem i 2x kuń poleciał i śpiuchna myszata

Coś tż do mnie lgnie a ja chyba nie wytrzymam


Blanszor
a ja mam inne zdanie na temat kolczyków u dzieci przekłucie nie boli z pistoletu, a to że ropieje to mi nie raz ropiał palec u nogi bo zbyt mocno obcięłam i się wbijało w skórę przemywam jej wodą i trochę śliną, a czy moja czy córki to dla mnie nie ma znaczenia, ważne, że to pomaga jej, a jak dostane tu wodę utlenioną to będe tym przemywać
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:22   #2694
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
hmm to ja chyba mam inny schemat żywienia bo owszem przy karmieniu piersią kaszki po 6mies ale w moim schemacie nie ma nic o rodzaju kaszek- jest tylko napisane kaszka/kleik bezglutenowy lub glutenowy ale ja za cholere nigdzie nie mam czy powinna byc ryżowa czy mleczno-ryżowa
bo nie ma tego w schemacie tylko na stronie która podawałam.Nie czytasz tego co piszę
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:24   #2695
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie! Mój mały kochany Synek kończy dziś już 5m-cy
wszystkiego najlepszego
my kończymy 5m w weekend
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
pisałam juz cały schemat w k.
chyba w temacie o poradach

hmm to ja chyba mam inny schemat żywienia bo owszem przy karmieniu piersią kaszki po 6mies ale w moim schemacie nie ma nic o rodzaju kaszek- jest tylko napisane kaszka/kleik bezglutenowy lub glutenowy ale ja za cholere nigdzie nie mam czy powinna byc ryżowa czy mleczno-ryżowa
ja wiem że przy azs mogę ryżową raczej niż mleczno-ryżową

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość

Dziewczyny, byłam w sobotę na wieczorze panieńskim kumpeli Łooo matko jakie ona zadania musiała wykonywać - latała po barze w kudłatym różowym bikini (oczywiście złożonym na ubranie) i w rogach z welonem i całowała obcych facetów, wyciągała od nich prezerwatywy i pytała o wielkość ich penisów! Teraz już wiem - jak mi odbije i będę się chajtała to zero panieńskiego - siara!
nieźle
Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Witam wiatm

Nie bylo mnie 3 tygodnie i jak zobaczylam ile stron naprodukowalyscie to...masakra w zyciu nie nadrobie nawet sie za to nie biore :p ponad 50 stron....
bedzie lektura na dluugie deszczowe wieczory bo widze ze tu w UK nadal pada!!
A my mielismy super podroz powrotna z Polski, Misha super sie adaptowala do nowych twarzy i warunkow ...teraz musi miec duuza przerwe w podrozowaniu za duzo wrazen jak na taka mala istotke

Po przyjezdzie mamy same nieszczescia, zostawilismy lodowke wylaczona z miesem w zamrazarce...nie musze mowic jaki smord:/
musimy kupic nowa od dwoch dni probuje ja wyczyscic, probowalam wszystkiego by pozbyc sie zapachu nic nie skutkuje
na stronie ang comet sa aukcje lekko uszkodzonego sprzetu wiec zalizytowalam bo nie stac nas za bardzo na nowa, nie chce oszczednsci ruszac i co? ja gllupia zalizytowalam na dwie lodowkiteraz jestem najwyzej licytujacym i jak nikt mnie nie przebije bede musiala kupic dwie!!!!
bank mnie sciaga za nieplanowany minus na koncie 5 funtow za kazdy dzien a ze sprawdzilam stan konta dopiero pod koniec urlopu to......wcyhodzi 100 futnow

i jeszcze ten deszcz, uciekam bo mala marudzi czas spac dopisze pozniej....
współczuję
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Widać co lekarz to inna opinia o rozrzerzeniu.Dziś juz Nikoli tak mafefka nie smakowała i zjadla mniej niz wczoraj,a plamy z ubranka nie zeszły więc widać trzeba wczesniej zamoczyc i ubierać w niewyjściowe ciuchy przed jedzeniem ,mimo,że podkładałam pieluchę i śliniak.K.upiłam jej dziś kaszke ryżowo bananowa bezmleczną ,ciekawe czy zje taka na wodzie ewentualnie na moim mleku
Anabelita mi jak Nika nie chce jeść ,a jest ewidentnie głodna to musze karmić chodząć,albo właśnie się kładę i na leżąo ją karmie tylko,że ja karmie (.)(.).
Karinio a nie masz fridy do odciagania ,bo gruszka to tylko taki suchy glutek,a katar to tym frida idzie jak ta lala.
dokładnie, ja w sumie trochę się posłucham mojego ale też będę robić po swojemu np. zacznę wcześniej podawać, od jutra co za różnica te 2-3tyg
zaczynamy od marchewy tylko z tym glutenem posłucham się i zacznę go podawać za te 2-3tyg bo chce go podawać do przecieru jarzynowego, jakiejś zupki a na nią to akurat przyjdzie czas wtedy pewnie
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:24   #2696
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Witam wiatm

Nie bylo mnie 3 tygodnie i jak zobaczylam ile stron naprodukowalyscie to...masakra w zyciu nie nadrobie nawet sie za to nie biore :p ponad 50 stron....
bedzie lektura na dluugie deszczowe wieczory bo widze ze tu w UK nadal pada!!
A my mielismy super podroz powrotna z Polski, Misha super sie adaptowala do nowych twarzy i warunkow ...teraz musi miec duuza przerwe w podrozowaniu za duzo wrazen jak na taka mala istotke

Po przyjezdzie mamy same nieszczescia, zostawilismy lodowke wylaczona z miesem w zamrazarce...nie musze mowic jaki smord:/
musimy kupic nowa od dwoch dni probuje ja wyczyscic, probowalam wszystkiego by pozbyc sie zapachu nic nie skutkuje
na stronie ang comet sa aukcje lekko uszkodzonego sprzetu wiec zalizytowalam bo nie stac nas za bardzo na nowa, nie chce oszczednsci ruszac i co? ja gllupia zalizytowalam na dwie lodowkiteraz jestem najwyzej licytujacym i jak nikt mnie nie przebije bede musiala kupic dwie!!!!
bank mnie sciaga za nieplanowany minus na koncie 5 funtow za kazdy dzien a ze sprawdzilam stan konta dopiero pod koniec urlopu to......wcyhodzi 100 futnow

i jeszcze ten deszcz, uciekam bo mala marudzi czas spac dopisze pozniej....
o kurcze... nieciekawie z tą lodówką

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Hej mamunie!
Przyznaje że nie jestem na bieżąco i nie wiem co sie u Was dzieje
U mnie było wielkie zamieszanie ze chrztem, no ale to juz za nami, teraz martwi mnie jedzenie albo raczej NIEjedzenie Asi... nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, nie chce nic jesć wyje jak tylko wezmę ją na rece i ułoze w pozycji do jedzenia a jak wkładam jej do buźki butle z mlekiem to wyje jak bym jej wrzątek wlewała do gardła, aż sie zanosi
Próbowałam jej dawać marchewkę i jabłuszko ze słoiczka i nawet zupę jarzynową - wszystko wypluwa. Dzisiaj jadła mleko o 10 rano i do tej pory nic w nią nie mogłam wmusić(ponad 7 godzin). Wzięłam się na sposób i zaczęłam jej wstrzykiwać mleko strzykawką (jak szczeniakowi) Na początku wypluwała, ale jak trochę jej do brzucha wleciało to zaczęła ciamkać strzykawkę, szybko jej butlę włożyłam do pysiaczka i wypiła wszystko.
No nie wiem o co chodzi. W nocy je normalnie, ale w dzień zaczynają się cyrki. Ma tak od kilku dni
Ja nie pomogę, bo nie mam takich problemów

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wy to robicie ze macie tyle czasu- chyba moja córa jest strasznie rozpieszczona bo ja nie mam czasu nawet teraz tyle czasu siedziec przed netemledwo zrobiłam obiad(kluchy na parze z jagodami) zjadłam i juz się stworek mój obudził później spacery później z nią spałam i tak do teraz a tu już 3 strony do nadrobienia
wcale nie ma tyyle czasu ja korzystam z neta jak T. śpi, bawi się albo wieczorem

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Nie umiem wybrac tapet do mieszkania i jestem z tego powodu mega złaaa
a czemu nie umiesz? dla nas to był jeden z łatwiejszych wyborów, jak urządzaliśmy obecne mieszkanko
_________________________
dziecię padło o 20:30 ból już nie wrócił
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:39   #2697
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ahh zapomniałam Wam napisać... odkąd przebiłam małej uszy (3 tyg temu) to już 3x musiałam jej jedno uszko przemywać wodą i robić śliną, bo jej ropieje przed chwila zauważyłam, że znowu i tak co 5-6 dni to się powtarza zrobię slina i potem jest ok
Agatek a w salonie gdzie przebijałaś uszka nie informowali cię że trzeba przemywać?
ja jak przebiła Emi to mi powiedzieli że poki się uszy nie zagoją czyli przez 6 tygodni, mam 2 razy dziennie przemywać wodą utlenioną i się super zagoiło.
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:47   #2698
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
Agatek a w salonie gdzie przebijałaś uszka nie informowali cię że trzeba przemywać?
ja jak przebiła Emi to mi powiedzieli że poki się uszy nie zagoją czyli przez 6 tygodni, mam 2 razy dziennie przemywać wodą utlenioną i się super zagoiło.
nawet dorosłym mówią bo pamiętam jak sobie przebijałam w LO drugie dziurki to mi babka mówiła
dziwne że przy przebijaniu małemu dziecku tego nie powiedziała
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:02   #2699
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
bo nie ma tego w schemacie tylko na stronie która podawałam.Nie czytasz tego co piszę
wybacz ja ślepota doczytałam, że w schemacie żywienia masz tak napisane....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 21:05   #2700
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Tyle juz napisalam ale mi wcielo...grrr no to jeszcze raz..

Dzieki dziewczyny za rady odnosnie lodowki, probowalam juz wszystkiego, same cytryny zamknelam na noc, wode z octem, kawe....jeszcze sprobuje te sode oczyszczona jak to nie pomoze to....bede miala dwie lodowki ze tez mnei podkusilo zalicytowac na dwie lodowki myslalam ze sie zawsze jakis znajdzie co przelicytuje a tu.....nic, cisza,

Widze ze wy juz zaczelyscie rozszerzanie diety na calego, ja tez powoli zaczelam nowe wprowadzac i chcialam do sprawy podejsc ambitnie i sama jej przygotowywac posilki a tu ...zonk Misha w nosie ma swieze warzywa i owoce i woli sloiczki!!! cukru jej sie zachcialo wiec na razie od czasu do czasu jej daje cos nowego a jak skonczy 6 miesiecy i bedzie prawie ze siedziec (co juz jest blisko lapie sie rzeczy i bardzo wysoko podnosi glowe) zaczeniemy przygode z BLW
A czy koniecznie trzeba podawac dzieciakom kaszki? Bo moja chyba bedzie bezkaszkowa bo pluje i jej nie smakuje zadna

Bylismy tez w Warszawie na warsztatach chustowych, spoznieni o pol godz przez glupie roboty drogowe w Wawrze i....sama nie wiemsposoby , ktore mi pani pokazala na podnoszenie i odkladanie i noszenie dziecka jakos tak.....wygladaja mi na nienaturalne, w zyciu nie widzialam zeby ktos tak nosil/podnosil dziecko, i jeszcze mnie ochrzanila ze Misha jest za mala na noszenie w pionie no ale to co ja mam zrobic na sile ja na lezaco nosic? jak ona sie wyrywa i podnosi do siadu?
powiedziala tez ze ma za szeroko w biodrach i za slabe miesnie brzucha bo lezy czasem plasko tzn prostuje nozki jak lezy na pleckach a niby nie powinna
skolowana jestem bo tu w UK nikt na takie rzeczy nie zwraca uwagi i jakbym zapytala moja health visitor to by na mnie patrzyla jak na kosmitke
Dziewczyny jak wy nosicie swoje dzieciaczki? Nie moge znalezc zadnych zdjec w necie by wam pokazac no ale najczesciej nosimy ja w pionie tak jakby byla w chuscie a czasem przodem do swiata i wtedy jest tak jakby zgieta w C co tez nam poradzila ta Pani w poradni...
No i jeszcze podnoszenie z tego boku..skolowana jestem
Pearl ty tez bylas w Wesolej prawda? stosujesz sie do zalecen Pani?

Koncze i ide nadrabiac moze za miesiac skoncze i bede na biezaco

Edit: Ktos mnie wlasnei podbil w jednej z licytacji

Edytowane przez rybkie
Czas edycji: 2012-06-04 o 21:08
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.