Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 15:02   #2761
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
no to ja noszę go w pionie nie wiedziałam
czasem nosze jak ty to opisałaś w pierwszym punkcie

ale ze mnie matka
Zuziu nam też nikt nic nie mówił, a jak się potem okazało, że małemu napięcie mięśniowe nie może zejść i jeszcze się wzmaga to się okazało, że przez nas bo źle nosiliśmy
Zresztą w pionie też się nosi, ale wtedy baaaardzo kręgosłup boli, bo się trzeba mega do tyłu odchylać.
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
W niedzielę mieliśmy gości, moja siostra z rodzinka przyszłą, dzieciaki sie wybawiły Na dzień dziecka kupiliśmy Mili basenik z kuleczkami ale chyba mamusia miałą największą radochę (dołączam zdjecie)
Wyglądacie super, a mamusia faktycznie z bananem od ucha do ucha
Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
zosia myślę że nie w supermarkecie raczej w jakiś sklepach z ekologiczną żywnością, ja tez myślałam o samodzielnym robieniu tych wszystkich warzyw ale nie mamy u nas takiego sklepu i teraz mam dylemat czy nie lepsze są słoiczki bo ponoć właśnie z upraw ekologicznych....wiadomo w lipcu juz powinny być marchewki w ogródkach to wtedy wezmę z tamtąd a teraz to sama nie wiem
Pytałam pediatry czy lepiej samemu gotować czy słoiczki i stwierdził, że teraz słoiczki lepsze, bo warzywa na straganach niepewne. A jak już będzie sezon na warzywka to spokojnie można samemu. I tak też zrobić zamierzam ja
Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Dzieki borootylko nie czaje tego drugiego sposobu nie masz czasem jakichs rysunkow albo zdjec? Znalazlam cos takiego na osesek, zdj numer 3 bokiem do siebie, czy to tak wyglada?
A mowila wam Pani czy w ogole nie wolno cale zycie czy tylko w tym okresie zycia, czy np jak juz pewnie siedzi okolo 8 miesiaca to mozna w pionie? A no i w chuscie przeciez jest w pionie?No i ja tak najczesciej nosze tylko ze zamiast wezla z kieszonki pod pupa sa moje rece
Pewnie, że można w pionie, ale dopiero wtedy jak niemowlakowi zejdzie całkiem napięcie mięśniowe. My mieliśmy przez noszenie z tym duży problem, dlatego wyczuliłam się na noszenie i np. mojej mamie nie pozwalam, bo wiem że małego nie będzie nosić jak trzeba i będzie przekrzywiała go.
Nasza pani rehabilitantka ma ponad 20letni staż samej pracy z dziećmi, także na pewno wie co mówi i jest ze wszystkim ciągle na bieżąco.
Znalazłam takie zdjęcia: artykuł i foty

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę sie wymadrzać a ze niby co to ja nie jestem ale tak z ciekawości pytam, czy Mamusie karmiące (.)(.) czy Wy się wstydzicie karmic np. na dworze jak jesteście na spacerze, lub jak jesteście w gosciach.

Ja nie mam takich oporów, na spacer wychodzę a jak małej się zechce to czy na łąwkę czy na murek siadam i karmię. W gościach też nie wychodzę z pokoju a w kawiarenkach to już norma

Jak byłąm w pl to w supermarkecie karmiłam na ławce i co niektórzy aż głowę zadzierali zeby popatrzeć a mi się wtedy chce śmiać

No i mi się przypomniał (.) Boro...gdzie ona się podziewa?????
Że też Ci się skarbie z cyckami skojarzyłam
Wywalam gdzie popadnie. Na zdjęciach w k. miejsce to centrala przed naszą katedrą
Mamy zadatki na striptizerki?????
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Ach no jesteś.....teraz doczytałam
za ząbek.
My też jedziemy na takich ciuszkach
Ufff, dobrze wiedzieć że te rozmiarówki to jakieś nieforemne na nasze skarby hihi
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
melduję że marchewka zjedzona ze smakiem dałam mu ze 3 łyżeczki
nie zabrudził siebie, mnie też nie, nic dookoła więc sukces
zobaczymy jak będzie przy zwiększaniu porcji

ja chcę kupić Olkowi
coś takiego do jego pokoju:
http://allegro.pl/interaktywny-stoli...390237410.html
ale nie wiem czy będzie miał frajdę na dłużej
Marchewka z Hippa tydzieńn temu nie smakowała. Słoiczek z Bobovity jarzynowej zupki pycha i zjedzony od wczoraj cały. Śliniaki jak nowe. Krzyś zaskoczył i połyka troszkę żując
dostaliśmy dwie paczki ze słoikami z bobovity, ale ciiiiiiii

Na ostatniej giełdzie kupiłam fishera takiego i szczerze polecam, bo już teraz młody chce do niego podpełznąć (obczaił, że po dotknięciu łapki na macie małpka się kręci i zabawka gra )
Nie powiem, że zapłaciłam 14
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:09   #2762
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
robiłam tak... na samym początku działało, ale teraz już nie daje się oszukać, zaczyna tak wyć że krztusi się mlekiem

próbowałam,próbowałam... wypluwa mleko i zaczyna wyć

Jeeeju to straszne jak dziecko nie chce nic jeść, teraz wiem co przeżywa Sandra. Jak na razie będę praktykowała karmienie strzykawką bo innego wyjścia nie widzę, chyba ze Wam coś do głowy przyjdzie

a moze to ząbki?

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
nawet dorosłym mówią bo pamiętam jak sobie przebijałam w LO drugie dziurki to mi babka mówiła
dziwne że przy przebijaniu małemu dziecku tego nie powiedziała

mmi tez mówili ale ja przemywalam z 2 razy i potem nic, Na szczęście nie paprało się

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość

Agatek o co chodzi z tym kuniem? bo ja jestem do tyłu strasznie to jakaś zabawka mam nadzieję??
koń to zabawka z fp
o taka http://www.ceneo.pl/8176026

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad przygotowywaniem dla Lilki dań samodzielnie, tylko, że nie wiem jak sie za to zabrać. Gdzie kupić warzywa? W jakims dobrym warzywniaku ? Raczej nie w supermarkecie. W ogródku warzywa są jeszcze za małe, bym mogła je używać . No i jak przechowywać potem takie dania. Czytałam o wkładaniu do foremek do lodu, a potem te kostki do woreczków.

Przydalby sie taki temat w K.
A nie masz w poblizu jakiegoś gospodarstwa sprawdzonego gdzie chodują warzywka bez nawożenia w folii?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Hej,hej

Ja na momencik, bo cos mnie chorobsko wzielo Tz spaceruje z Janem, wiec ja sprobuje sie troche kimnac.

Melduje, ze wesele bylo super udane, a Mielony podobno byl "aniolem", jak to okreslila moja szwagierka, a tesciowka potwierdzila, bo nocke super przespal. Wychodzi na to, ze on tylko ze swoja stara se w kulki leci i marudzi. Tym sposobem bawilismy sie do 4 rano , a ja pierwszy raz od niepamietnych czasow tanczylam i czulam sie soba, jako soba, a nie soba jako mama. Z tztem tez sie lepiej dogaduje i wszytsko byloby ok, gdyby nie chorobsko No, i gdyby Jasiek spal tak jak ostatnio, a nie wybudzal sie co godzina Dostaje na glowie juz przez to. Okropnie marudzi :/

Rybkie, ta pani mowila nam dokladnie to samo, co i Wam i moze przez pierwsze 3 dni sie stosowalam, ale tak mi nieporecznie to szlo, ze odpuscilam. Jakies tam wskazowki stosuje, ale na pewno nie robie tak wszytskiego dokladnie, jak nam kazala.. Cale nasze pokolenie bylo noszone bez podwpoedzi rehabilitantow i zyjemy, mamy sie dobrze, polomani nie jestesmy, wiec nie biore za bardzo do glowy. Zreszta jak stosowalam te wszystkie sposoby, to Jasiek sie wkurzal i darl, bo mu nie pasowalo.

Agatek
, wspolczuje tuch ropiejacych uszu. To na pewno kolejny powod, dla ktorego ja bym nie przekluwala uszu takiej malej niuni... Po pierwsze balabym sie wlasnie tego, ze bedzie bolalo, po drugie jakos nie wydaje mi sie to do niczego potrzebne dla tekiego dzieciatka. No, ale to tylko MOJE zdanie. Trzymam kciuki, zeby sie szybko zagoilo Swoja droga ten salon to porazka

Renatko
, witaj z powrotem. Gratuluje sesji !!!

Zuzia, jakies pomysly co do spotkania? Moze Nikotynke udaloby sie zwerbowac?
super ze wesele sie udało


AgaMili gratulacje dla siostry
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:18   #2763
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć Dziewczynki
Parę dni mnie nie było i mam spore zaległości Nie wiem kiedy nadrobię, przeczytałam wczoraj trochę po łebkach tylko :/

Widziałam, że Anabellita pytała o chrzciny - udały się
Amelka w kosciele była grzeczniutka, rozglądała się z zaciekawieniem Bałam się, że nie będzie chciała się położyć do polania wodą, ale też było ok Oczywiście jak tylko chrzestna położyła jej szatke, to Amelka ją przechwyciła i zjadła Na szczęście nie było kazania, tylko adoracja po mszy, więc było szybciej
Na obiedzie też było ok, pogoda była ładna to wszystkie dzieciaki (oprócz Amelki oczywiście i jej miesiąc mlodszego kuzyna) skakały na trampolinie i innych zabawkach przed restauracją
Zostało kupę jedzenia, więc i my i goście mają gotowanie z głowy na kilka dni

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę sie wymadrzać a ze niby co to ja nie jestem ale tak z ciekawości pytam, czy Mamusie karmiące (.)(.) czy Wy się wstydzicie karmic np. na dworze jak jesteście na spacerze, lub jak jesteście w gosciach.

Ja nie mam takich oporów, na spacer wychodzę a jak małej się zechce to czy na łąwkę czy na murek siadam i karmię. W gościach też nie wychodzę z pokoju a w kawiarenkach to już norma
Ja tam też nie mam oporów, jedyne co to na chrzcinach karmiłam w aucie, ale tylko dlatego, że okazało się, że z sukienki nie dam rady wyciągnąć cyca, więc musiałam ją zadrzeć do góry A niekoniecznie mialam ochotę świecić majtkami przed bratem, ojcem i szwagrem Tzta, moim dziadkiem i kuzynem
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
My byliśmy w sobotę w Ikei i pokupowaliśmy trochę rzeczy dla małej do pokoju a wczoraj walczyliśmy z urządzeniem jego bo jeszcze od przeprowadzki wszystko stało tak na kupę

W niedzielę mieliśmy gości, moja siostra z rodzinka przyszłą, dzieciaki sie wybawiły Na dzień dziecka kupiliśmy Mili basenik z kuleczkami ale chyba mamusia miałą największą radochę (dołączam zdjecie)
Kasik, własnie widziałam to zdjęcie na fb i miała Ci pisać, gdzie dorwaliście ten basenik, pewnie w Ie?? Bo u nas widziałam tylko te dmuchane, i to z zawrotną ilością piłek - 20 Ile piłeczek jest u Was??
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
no to ja noszę go w pionie nie wiedziałam
czasem nosze jak ty to opisałaś w pierwszym punkcie
Ja noszę w pionie do odbicia, czasem też tak chwilkę potrzymam, ale zawzyczaj nosimy tak jak opisała Boroo w pkt 1 - zwracała nam na to uwagę rehabilitantka i neurolog

Lecę, bo dzidzia się budzi
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-06-05 o 15:31
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:18   #2764
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
melduję że marchewka zjedzona ze smakiem dałam mu ze 3 łyżeczki
nie zabrudził siebie, mnie też nie, nic dookoła więc sukces
zobaczymy jak będzie przy zwiększaniu porcji
ostatnio jak Tz dawał małemu odrobine jabłka łyżeczką,to nawet spodnie miał brudne

To mnie nastraszyłyscie tym noszeniem.Znalazłam cos podobnego:
http://www.maluchy.pl/artykul/151
próbowalismy z Tz i predzej malego upuszcze przy tym kombinowaniu albo jeszcze bardziej zaszkodze,jak bede nim nieumiejetnie manewrowala.

Co do karmienia(.)(.) w miejscach publicznych,zdazylo mi sie kilka razy ale kupiłam specjalnie chuste taka duza i nią sie zakrywam,albo pieluszka.Juz nie chodzi o to,ze sie wstydze,ale maly sie nie umie skupić jak je i gapi sie dookoła.
Raz u znajomych wyszłam do ich sypialni bo mi zezwolili,gospodyni tez wyszła na czas karmienia.
Tutaj w Uk ogólnie sie nie przejmuja,kiedys siedzielismy na kawie w Coscie i siedziała babka z dzieckiem okolo 2 miesiace,dziecko zapłakało a ona buch bluzke do góry cyca na wierzch,podłączyła dzieciaka i wszyscy zadowoleni.Przyznam,ze juz sama zaczełam sie zastanawiac wtedy,jak by tu malego nakarmic w razie alarmu ale se mysle,co mi tam,ale sie nie domagał

Ktos mi napin.kala perkusja juz 3 godzine

Pisalyscie tez o wozkach Oyster,tutaj sa bardzo popularne ale sa strasznie niskie,dla naprawde niskich rodziców.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:27   #2765
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Zuziu nam też nikt nic nie mówił, a jak się potem okazało, że małemu napięcie mięśniowe nie może zejść i jeszcze się wzmaga to się okazało, że przez nas bo źle nosiliśmy
Zresztą w pionie też się nosi, ale wtedy baaaardzo kręgosłup boli, bo się trzeba mega do tyłu odchylać.

Wyglądacie super, a mamusia faktycznie z bananem od ucha do ucha

Pytałam pediatry czy lepiej samemu gotować czy słoiczki i stwierdził, że teraz słoiczki lepsze, bo warzywa na straganach niepewne. A jak już będzie sezon na warzywka to spokojnie można samemu. I tak też zrobić zamierzam ja

Pewnie, że można w pionie, ale dopiero wtedy jak niemowlakowi zejdzie całkiem napięcie mięśniowe. My mieliśmy przez noszenie z tym duży problem, dlatego wyczuliłam się na noszenie i np. mojej mamie nie pozwalam, bo wiem że małego nie będzie nosić jak trzeba i będzie przekrzywiała go.
Nasza pani rehabilitantka ma ponad 20letni staż samej pracy z dziećmi, także na pewno wie co mówi i jest ze wszystkim ciągle na bieżąco.
Znalazłam takie zdjęcia: artykuł i foty

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------


Że też Ci się skarbie z cyckami skojarzyłam
Wywalam gdzie popadnie. Na zdjęciach w k. miejsce to centrala przed naszą katedrą
Mamy zadatki na striptizerki?????

Ufff, dobrze wiedzieć że te rozmiarówki to jakieś nieforemne na nasze skarby hihi

Marchewka z Hippa tydzieńn temu nie smakowała. Słoiczek z Bobovity jarzynowej zupki pycha i zjedzony od wczoraj cały. Śliniaki jak nowe. Krzyś zaskoczył i połyka troszkę żując
dostaliśmy dwie paczki ze słoikami z bobovity, ale ciiiiiiii

Na ostatniej giełdzie kupiłam fishera takiego i szczerze polecam, bo już teraz młody chce do niego podpełznąć (obczaił, że po dotknięciu łapki na macie małpka się kręci i zabawka gra )
Nie powiem, że zapłaciłam 14
przeczytałam ten artykuł i nosiłam go tym sposobem na piersi ale jak zaczął już trzymać główkę to pod paszkami tak go otaczałam żeby tylko rączki miał wyżej ostatnio tez tym fotelowym
a teraz zaczne tez nosic tym na tacy


my testowalismy marchewke gerbera, ogólnie kupiłam hippa i gerbera. bobovita stała nisko w sklepie i nie chciało mi się sięgać

fajny ten FP ja chcę mu kupić parę zabawek z FP na 6m+
tż będzie sponsorował bo jeszcze dziecku nic na DD nie kupił
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:36   #2766
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
tż będzie sponsorował bo jeszcze dziecku nic na DD nie kupił
My też nic jeszcze nie kupiliśmy na DD, ale będziemy zamawiać krzesełko do karmienia

Dziewczyny, czy Wy kupowałyście coś maluszkom na chrzciny od siebie?
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 15:54   #2767
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Kasik, własnie widziałam to zdjęcie na fb i miała Ci pisać, gdzie dorwaliście ten basenik, pewnie w Ie?? Bo u nas widziałam tylko te dmuchane, i to z zawrotną ilością piłek - 20 Ile piłeczek jest u Was??
To jest obecnie hit giełdowy. W tą sobotę cały taki basen z ok. 100szt. piłeczek kosztował 50zł. Ale to był taki baseno-namiot wyczesany
Podobny do TEGO
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
My też nic jeszcze nie kupiliśmy na DD, ale będziemy zamawiać krzesełko do karmienia

Dziewczyny, czy Wy kupowałyście coś maluszkom na chrzciny od siebie?
Krzesełko kupi babucha, ale na DD obiecała i muszę ją naciągnąć na super porządne
A na chrzciny planuję Krzysiowi zakupić coś złotego z imieniem i datą na pamiątkę - o ile nikt na taki pomysł nie wpadnie przede mną
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 16:04   #2768
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Super ze wesele wam sie udalo, i chyba przynam ci racje co do Pani fizjoterapeutki, niepotrzebnie sie tylko stresuje, bede robic na czuja i moze troche pomieszam jej metody, wkurza mnie tylko ze nikt nigdzie o tym nie mowi, w szpitalu, szkole rodzenia, u pdeiatry tylko tak pozno czlowiek sie dowiaduje ze wszystko robi ZLE! i w ogole WSZYSCY robia ZLE!! to czemu nikt nic z tym nie robi?
Uciekam na spacer, w pionie!
Jak probowalam robic wszystko tak, jak mowila pani f., to malo co kilka razy Jasiek nie wyslizgnal mi sie z rak, wiec podeszlam do tego bardziej na luzie i bardziej ufajac swojej intuicji. I w sumie jak tak popatrzylam na te zdjecia z artykulow,ktore wkleily Dziewczyny, to nosze podobnie (tylko pewnie na bank za malo sie odchylam)
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Pearl oo to jednak byłaś na weselu a foci swojej synówki nie skomentowałaś <foch> no ale przez choróbsko mogę przymknąć oko...
bylam,bylam
i jak tancowalam, fiu fiu !!!
tylko jak zwykle bylam wkurzona na swoja fryzure, ale w porownaniu do pysznego jedzenia, super klimatu i dobrej zabawy to byl taki tyci szczegolik
a Kundzia slodka z ta nozia, ale przeciez to nic nowego ona zawsze jest slodka

no i chorobsko mnie rozklada, a ja walcze i walcze... obym wygrala

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę sie wymadrzać a ze niby co to ja nie jestem ale tak z ciekawości pytam, czy Mamusie karmiące (.)(.) czy Wy się wstydzicie karmic np. na dworze jak jesteście na spacerze, lub jak jesteście w gosciach.

Ja nie mam takich oporów, na spacer wychodzę a jak małej się zechce to czy na łąwkę czy na murek siadam i karmię. W gościach też nie wychodzę z pokoju a w kawiarenkach to już norma

Jak byłąm w pl to w supermarkecie karmiłam na ławce i co niektórzy aż głowę zadzierali zeby popatrzeć a mi się wtedy chce śmiać
Ja jak mam mozliwosc,to wychodze, ale bardziej przez wzglad na Jaska, zeby mu bylo latwiej sie skupic.
Kiedy nie ma mozliwoscie, to moge nakarmic wszedzie, ale przykrywam Malca i (.) pielucha.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
super, że wesele udane
i zdrówka życzę
dziekuje
Cytat:
Napisane przez Bambusiek
a co do BD - smak fajny (z zupek warzywnych chyba najfajniejszy był gerber), firma jakby nie było raczej dobra, cena (teraz w promo 2,49, potem ok. 3 zł) i T. wcinał, a to ważne
widziałam deserki też
a kaszek nie próbowaliśmy, tyle co czytałam na jakimś portalu opiniowym
moja kumpela od jakiegos czasu "jedzie" tylko na BD i wedlug niej jej synek najchetniej zajada ich sloiczki i kaszki

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
pierwszy pomysł to spotkanie w tygodniu od 18tego czerwca (musimy w czerwcu jeszcze bo Blanszor od lipca zaczyna pracę), mnie teraz nie ma od pt do 17tego
dzień dowolny - pewnie w dzień się umówimy
miejsce musi być dogodne dla wszystkich
gdzieś pośrodku
park czy galeria
do N1kotynki zadzwoni się/napisze jak coś ustalimy
ale to lepiej tak kilka dni po 18, bo 16 jade na Mazury na urodziny mojego Taty i pewnie mi sie tam przedluzy, zeby Jaska podrozami w ta i z powrotem nie katowac
chyba lepiej jakis park, co?
albo park przy galerii
dla mnie to najlepiej byloby obojetnie gdzies na trasie z Wesolej na lotnisko na Bemowie
Cytat:
Napisane przez Zuzia
my też byliśmy 2h
oglądaliśmy sobie na ławce żurawie budujące blok takie męskie zajęcie
ciekawe...


czuje sie okropnie, a juz zostalam sama z Maluchem, bo tz lata
niech mnie ktos przytuuuliiiiiiiii
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:33   #2769
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Czytałam negatywne opinie nt kaszek Bobovity, za to super nt Rossmanowych, więc jak wykończę te co mam próbuję tamtych
Nikola zjadła marchewę z BD i jej dobrze poszła,nawet dla mnie jej smak byl całkiem ok i jak jej będzie odpowiadał smak to będe kupowała te dopóki nie zacznę sama robić.Jeszcze mam z BD ziemniaka z marchewka i warzywną.A o kaszce ostatnio pisałam,mała jadła jak ta lala i mi też smakowała,ale tylko spróbowałam,żeby nie było,ze wyjadłam dziecku.Teraz są w promo po 3,99

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Eliza ja jestem tego zdania że każde pokarmy stałe powinny być podawane łyżeczką. Ew. kleik na noc czy mleko zagęszczone kaszką czy kaszą manna na noc może być z butli ale w ciągu dnia łyżeczka, żeby dziecko sie uczyło jedzenia.
Mam kuzynkę która pół roczne dziecko karmiłą zupką z butelki...jak dla mnie masakra ale to moje zdanie.
Karmię łyzeczka ,a nad kaszka się na razie zastanawiam czy podawać czy nie ,ale Nika już jadła i dobrze jej to nawet idzie.
Widac ,ze masz radochę w tych piłach
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
lalka kupujesz kaszkę glutenową albo np kaszkę mannę na tych wszytskich teraz masz napisane "produkt bezglutenowy". to potem będziesz szukac takich, gdzie jest napisane "zawiera gluten"
jeszcze moze być kaszka pszenna ,tez ma gluten
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę sie wymadrzać a ze niby co to ja nie jestem ale tak z ciekawości pytam, czy Mamusie karmiące (.)(.) czy Wy się wstydzicie karmic np. na dworze jak jesteście na spacerze, lub jak jesteście w gosciach.

Ja nie mam takich oporów, na spacer wychodzę a jak małej się zechce to czy na łąwkę czy na murek siadam i karmię. W gościach też nie wychodzę z pokoju a w kawiarenkach to już norma

Jak byłąm w pl to w supermarkecie karmiłam na ławce i co niektórzy aż głowę zadzierali zeby popatrzeć a mi się wtedy chce śmiać
Jak trzeba to nakarmie.Jak na razie karmiłam w parku,w przychodni i to chyba na tyle ,a przy gościach wychodzę do drugiego pokoju jak jestesmy u siebie,bo Nikola sie nie może skupić i zamiast jeść to sie odrywa i patrzy w koło.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
a na obiad naleśniki na 2 sposoby wczoraj robiłam spaghetti na 2 dni, ale zjedliśmy 2/3 porcji i tym sposobem na dzisiaj byłoby ciut mało, więc zapieczemy sos jako farsz w naleśniku + naleśnik ze serem żółtym, parówką i odrobiną pieczarek mniami
o dobry pomysł z tymi naleśnikami z parówami,bo wczoraj zrobiłam i jeszcze zostały więc jutro będzie taki obiad.A podsmażasz to czy pieczesz?

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
melduję że marchewka zjedzona ze smakiem dałam mu ze 3 łyżeczki
nie zabrudził siebie, mnie też nie, nic dookoła więc sukces
zobaczymy jak będzie przy zwiększaniu porcji




pierwszy pomysł to spotkanie w tygodniu od 18tego czerwca (musimy w czerwcu jeszcze bo Blanszor od lipca zaczyna pracę), mnie teraz nie ma od pt do 17tego
dzień dowolny - pewnie w dzień się umówimy
miejsce musi być dogodne dla wszystkich
gdzieś pośrodku
park czy galeria
do N1kotynki zadzwoni się/napisze jak coś ustalimy
za udaną degustację i jak to zrobiłas ,ze nie ufafluniłaś Olka,ani on siebie?
Mi pasuje każdy termin.Może być tak jak mówi Pearl park przy galerii
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy Wy kupowałyście coś maluszkom na chrzciny od siebie?

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
no i chorobsko mnie rozklada, a ja walcze i walcze... obym wygrala
ale to lepiej tak kilka dni po 18, bo 16 jade na Mazury na urodziny mojego Taty i pewnie mi sie tam przedluzy, zeby Jaska podrozami w ta i z powrotem nie katowac
chyba lepiej jakis park, co?
albo park przy galerii
dla mnie to najlepiej byloby obojetnie gdzies na trasie z Wesolej na lotnisko na Bemowie
czuje sie okropnie, a juz zostalam sama z Maluchem, bo tz lata
niech mnie ktos przytuuuliiiiiiiii
Bemowo mi pasi
żeby choroba odejszla
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 17:47   #2770
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


ale to lepiej tak kilka dni po 18, bo 16 jade na Mazury na urodziny mojego Taty i pewnie mi sie tam przedluzy, zeby Jaska podrozami w ta i z powrotem nie katowac
chyba lepiej jakis park, co?
albo park przy galerii
dla mnie to najlepiej byloby obojetnie gdzies na trasie z Wesolej na lotnisko na Bemowie
przytulam mocno!!!

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
za udaną degustację i jak to zrobiłas ,ze nie ufafluniłaś Olka,ani on siebie?
Mi pasuje każdy termin.Może być tak jak mówi Pearl park przy galerii

Bemowo mi pasi
nie wiem jak he he zlizywał z łyżeczki i nie pluł, tylko ciamkał sobie aż miło he he dzioba wysuwał do łyżeczki


tylko nie bemowo
a chyba nie ma tutaj CH z parkiem
przynajmniej ja nie znam....
to może ustalmy datę na piątek 22.06
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58

Edytowane przez MissZuzia
Czas edycji: 2012-06-05 o 17:48
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:16   #2771
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
To jest obecnie hit giełdowy. W tą sobotę cały taki basen z ok. 100szt. piłeczek kosztował 50zł. Ale to był taki baseno-namiot wyczesany
Podobny do TEGO

Krzesełko kupi babucha, ale na DD obiecała i muszę ją naciągnąć na super porządne
A na chrzciny planuję Krzysiowi zakupić coś złotego z imieniem i datą na pamiątkę - o ile nikt na taki pomysł nie wpadnie przede mną
Namiot widziałam na all, tylko mniejszy, ale własnie niekoniecznie bym chciała, bo Amelka jeszcze nie będzie w nim sama siedzieć

Ze złota do kupienia został mi już tylko pierścionek, a na to Amleka za mała Muszę coś pomyśleć ...
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
czuje sie okropnie, a juz zostalam sama z Maluchem, bo tz lata
niech mnie ktos przytuuuliiiiiiiii
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 18:23   #2772
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

jestem zdezorientowana nam lekarz od bioderek(specjalista i rehabilitant) kazał nosić babla w pionie od 2 miesiąca!
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:53   #2773
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość

tylko nie bemowo
a chyba nie ma tutaj CH z parkiem
przynajmniej ja nie znam....
to może ustalmy datę na piątek 22.06
mi data pasuje
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 19:01   #2774
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ja małą od urodzenia do odbicia w pionie nosiłam i jak miała kolki od 3 tyg to też w pionie przez godzinę się nosiło, bo wtedy tak ją nie bolało... jak zaczęła główkę sztywniej nosić to ją trzymam cały czas w pionie, a na leżąco wcale :/ bo ona nie lubi tak, bo to poza do karmienia jest... przodem do swiata rzadko noszę, bo szybko ja się męczę... ogólnie nosimy ja w pionie max godzinę dziennie od około 2 miecha... i co, teraz to moja wina jeśli coś będzie nie tak? nawet nie wiedziałam, że nie można nosić, zawsze trzymałam jej plecki i kark... ehh
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 19:48   #2775
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Mi pasuje każdy termin.Może być tak jak mówi Pearl park przy galerii



Bemowo mi pasi
żeby choroba odejszla

dziekuje Ci dobra kobieto
a park przy galerii to strzelilam - nie wiem, czy jest cos takiego w Warszawie
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
przytulam mocno!!!

tylko nie bemowo
a chyba nie ma tutaj CH z parkiem
przynajmniej ja nie znam....
to może ustalmy datę na piątek 22.06


dla mnie pasuje wszystko na trasie do Bemowa ale jak bedzie trzeba, to tz sie przejedzie w inne rejony

poki co 22 mi pasuje

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja małą od urodzenia do odbicia w pionie nosiłam i jak miała kolki od 3 tyg to też w pionie przez godzinę się nosiło, bo wtedy tak ją nie bolało... jak zaczęła główkę sztywniej nosić to ją trzymam cały czas w pionie, a na leżąco wcale :/ bo ona nie lubi tak, bo to poza do karmienia jest... przodem do swiata rzadko noszę, bo szybko ja się męczę... ogólnie nosimy ja w pionie max godzinę dziennie od około 2 miecha... i co, teraz to moja wina jeśli coś będzie nie tak? nawet nie wiedziałam, że nie można nosić, zawsze trzymałam jej plecki i kark... ehh
e tam
podejrzewam, ze kazda z nas tutaj byla noszona pionowo
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 19:51   #2776
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Na ostatniej giełdzie kupiłam fishera takiego i szczerze polecam, bo już teraz młody chce do niego podpełznąć (obczaił, że po dotknięciu łapki na macie małpka się kręci i zabawka gra )
Nie powiem, że zapłaciłam 14
Wow

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
czuje sie okropnie, a juz zostalam sama z Maluchem, bo tz lata
niech mnie ktos przytuuuliiiiiiiii


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Nikola zjadła marchewę z BD i jej dobrze poszła,nawet dla mnie jej smak byl całkiem ok i jak jej będzie odpowiadał smak to będe kupowała te dopóki nie zacznę sama robić.Jeszcze mam z BD ziemniaka z marchewka i warzywną.A o kaszce ostatnio pisałam,mała jadła jak ta lala i mi też smakowała,ale tylko spróbowałam,żeby nie było,ze wyjadłam dziecku.Teraz są w promo po 3,99

o dobry pomysł z tymi naleśnikami z parówami,bo wczoraj zrobiłam i jeszcze zostały więc jutro będzie taki obiad.A podsmażasz to czy pieczesz?
dzięki za opnie nt kaszki, jutro idę po kolejne słoiczki BD i kaszkę od razu jak taka tania

a naleśniki zapiekam (na szybko tylko w piekarniczku elektrycznym) posypane serem

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja małą od urodzenia do odbicia w pionie nosiłam i jak miała kolki od 3 tyg to też w pionie przez godzinę się nosiło, bo wtedy tak ją nie bolało... jak zaczęła główkę sztywniej nosić to ją trzymam cały czas w pionie, a na leżąco wcale :/ bo ona nie lubi tak, bo to poza do karmienia jest... przodem do swiata rzadko noszę, bo szybko ja się męczę... ogólnie nosimy ja w pionie max godzinę dziennie od około 2 miecha... i co, teraz to moja wina jeśli coś będzie nie tak? nawet nie wiedziałam, że nie można nosić, zawsze trzymałam jej plecki i kark... ehh
my też tak robiliśmy, ale moja mama mówiła, że zawsze się tak robiło i było ok
teraz bardziej będę zwracać uwagę jak noszę
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:10   #2777
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Widzę,że dzisiaj na tapecie temat noszenia .
Więc u nas Bartek noszony był poziomo na leżaco tylko do czasu gdy był becikowany.Pionowo tylko do odbica bo nie lubi byc tak noszony,chociaż widzę,że ostatnio nawet daje sie przytulac w tej pozycji.
Ogólnie caly czas nosimy go przodem do świata,bo tylko tak pozwala i tak by ciągle chciał.Tzn tak jaby siedzil pleckami do mojej klaty.

Spotkałam się z róznymi opiniami na ten temat,jedni lekarza twierdzą,że powinno nosic się pionowo - "klatą do klaty"i do tego szeroko nogi a anni znowu ,że odwrotnie.

Sama nie wiem czy noszę dobrze czy nie - poprostu Bartek inaczej nie lubi.

Jest bardzo silnym dzieckiem i myślę ,że mu nie zaszkodziłam w rozwoju.
Teraz jak złapie moje palce to bez problemu podnosi sie i siada.Na leżaczku też nie jest calkiem oparty ,tylko główka ciągle w powitrzu i to samo w foteliku w aucie -wcale nie chce oprzec głowy.
Jak leży i się pochylam do niego to próbuje się sam podnosic.

Więc twierdzę,że poprzez takie czy inne noszenie nie zrobi się dziecku krzywdy,przecież kiedys nikt nie biegał do rehabilitantów z takimi pytaniami a wszyatkie jak tu jestesmy pewnie mamy w miarę prawidłowe postawy.
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:17   #2778
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
my też tak robiliśmy, ale moja mama mówiła, że zawsze się tak robiło i było ok
teraz bardziej będę zwracać uwagę jak noszę
właśnie dziś zaczęłam w pozycji półleżącej nosić
noo mam nadzieję, że źle to na nia nie wpłynęło do tej pory...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:42   #2779
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Więc twierdzę,że poprzez takie czy inne noszenie nie zrobi się dziecku krzywdy,przecież kiedys nikt nie biegał do rehabilitantów z takimi pytaniami a wszyatkie jak tu jestesmy pewnie mamy w miarę prawidłowe postawy.
dobrze godo! polać jej


nie dajmy się zwariować....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 20:44   #2780
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej

dzieciaczek już śpi 1,5 tak więc czas dla siebie mam

muszę go pochwalić bo znów 2 noc zasypia sam w łóżeczku a już się tak bałam że zapomniał

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
Lilka śpi od 11wtuliła się w kocyk i śpi pewnie będzie wielki głód jak tylko się obudzi
Jak Wy to dziewczyny robicie że Wasze dzieciaczki tyle śpią mój tuptuś drzemki tylko 30 min 3-4 razy dziennie

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie chcę sie wymadrzać a ze niby co to ja nie jestem ale tak z ciekawości pytam, czy Mamusie karmiące (.)(.) czy Wy się wstydzicie karmic np. na dworze jak jesteście na spacerze, lub jak jesteście w gosciach.

Ja nie mam takich oporów, na spacer wychodzę a jak małej się zechce to czy na łąwkę czy na murek siadam i karmię. W gościach też nie wychodzę z pokoju a w kawiarenkach to już norma
ja też już parę razy karmiłam Młodego gdzie popadnie jeśli jest dużo ludzi to przykrywam się pieluszką bo wkurza mnie jak starzy napaleńcy patrzą mi w biust już parę razy to zauważyłam

co do noszenia to my z tz często małego nosimy w pionie Nigdy by mi do głowy nie przyszło że w ten sposób robimy mu krzywdę. Jak byliśmy na szczepieniu też tak małego trzymałam i nikt mi uwagi nie zwrócił, co więcej nawet tak rozmawiałam z pediatrą jak wypisywał recepty Nawet ciocia tz jest ordynatorem szpitala dziecięcego i nie raz widziała jak małego nosimy też nic nie powiedziała Można zwariować

a teraz się chwalę jutro jadę oddać swoją pracę magisterską tak więc zostały tylko 2 egzaminy, obrona i koniec
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:47   #2781
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
O 3.00 nad ranemmoja siostra urodzila synka. Wazy 2700g.
AgaMili, gratulacje dla siostryI brawo dla Ciebie, że z nią byłaś Ja chyba nie dałabym rady pomóc ko0muś przy porodzie


Ależ jestem zmęczona:/ A jeszcze muszę zrobić prasowanie i pojechać po tzta do pracy
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-06-05 o 20:48
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:47   #2782
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość

Jak Wy to dziewczyny robicie że Wasze dzieciaczki tyle śpią mój tuptuś drzemki tylko 30 min 3-4 razy dziennie
a teraz się chwalę jutro jadę oddać swoją pracę magisterską tak więc zostały tylko 2 egzaminy, obrona i koniec
za pracę
a co do pogrubionego to mój Igorek też tyle śpi.... max 40 minut włansie ze 3-4 razy dziennie...a to i tak więcejj niz jak był mniejszy bo wtedy prawie wcale nie spał w dzień. ale i tak jeste mega happy, ze przesypia noc...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:51   #2783
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Gratulacje


O to super Ci się udało sprzedać Mi się marzy taka spacerówka.
http://allegro.pl/bugaboo-bee-wozek-...383287661.html

Ale to jak sprzedam swój wózek to dorzuce kasy i chyba sie zdecyduje. No chyba,że upatrze coś fajniejszego.
Angelika widziałam ją na żywo i jest boska
Uwielbiam nowoczesny design. Ja do miasta mam Peg Perego UNO, a teraz szukam spacerówy terenówy. Dziś byłam w Świecie Dziecka i znowu nic nie wynalazłam nowego. Chyba jednak kupię Jane Slalom. Super był dziś Icoo Peak, zawieszenie mega terenowe, ale nie sprzedają samej spacerówki.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
O coś takiego chcę kupić teraz:
http://www.mothercare.com/Mothercare...0Lime%2520Soda
I on się rozklada na płasko



---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------


serio chcesz wydac 2000 na wózek?
AgaMili wózek podobny do MacLarena, są fajne. Ja tylko nie lubię rogów zamiast całej rączki. Wolę wózki składane na kanapkę, bo można je prowadzić jedną ręką.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:54   #2784
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
AgaMili, gratulacje dla siostryI brawo dla Ciebie, że z nią byłaś Ja chyba nie dałabym rady pomóc ko0muś przy porodzie


Ależ jestem zmęczona:/ A jeszcze muszę zrobić prasowanie i pojechać po tzta do pracy
mnie się udało nawet po południu zdrzemnąć godzinkę i tz siedział z małym bo już normalnie oczy mi się same zamykały... a teraz zgredziol poszedł do pracy na noc ;/
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:56   #2785
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Na holenderskiej stronie uzywane max. roczne mozna kupić za 300e. Więc może tak mi się uda upolować.Ma mi kto go tam kupić w razie czego. Szczerze mówiąc to ten wózek co mam jest super tylko ,że wnoszenie go na 2 piętro mnie dobija.
Angelika a czym jeździsz teraz?
Ja kupuję już czwarty wózek
no ale to przez to, że nie chce mi się wozić wózków między naszym domem a rodziców. U mamy jest spacerówka do autka Chicco Simplicity i na jazdę w terenie Bebecar Style. Teraz ja muszę znaleźć jakiegoś pożeracza otwockich chodników i lasów.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 21:46   #2786
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

monika gdzie jestes??
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 21:55   #2787
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

O aż się muszę z Wami podzielić czymś
Wysłałam tżta do Kauflandu po promocyjne piwko Żywiec (2zł za puszkę) od 22:00 do 1:00 w nocy jakaś akcja taka.
Pojechał bidny, bo ja jeszcze karmiłam Krzynia.
Chwilę temu wrócił, bo w sklepie była aż policja tak się ludzie o to piwo bili
Jak mi opowiadał to mało nie popuściłam. Zjechało się wieśniaczków do sklepu i ponoć z wózkami krążyli już pół godziny przed wystawieniem towaru po sklepie A jak jechali z piwem na tych wózkach sklepowych to piwo ponoć nawet nie dotarło do półki promocyjnej, bo rozgramiali od razu po wyłonieniu się z magazynów

Jakie szczęście, że nam koleżanka odłożyła 4 zgrzewki hihih i tż zdążył uciec
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 22:49   #2788
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Z tego co pamiętam:
Boro uwielbiam twoje opowieści o giełdowych zakupach chwal sie jak najwięcej bo mi tego brakowało normalnie jestem Twoja fanka ;-)
Pearl przytulam i sciskam gorąco a co ci wogóle jest? Mnie wczoraj bolał cycek i oczywiście temperatura wyskoczyła ale kapusta dała radę i dziś ok do
Kasik ja bardziej siewstydzę brzucha jak karmie bo nie mam bluzkę specjalnych do karmienia i często muszę podnieść bluzkę do góry i świecie moim brzuszyskiem jak jestem u kogoś to staram sie z mała wyjść do osobnego pomieszczenia bo nie wszyscy lubią ten widok niektórzy sie krepuja przeważnie faceci np mój teść ale przy tacie już cycek wywalam i nie ma problemu ani on nie wychodzi ani ja a w miejscu publicznym to na razie w przychodni i w sanatorium w odwiedzsnach u taty karmilam
Blanszor ty to już ekspertka od wózków jesteś :-P
Co do noszenia i jedzenia to fakt jest jeden nie dajmy sie zwariowac dawniej nie było tyle informacji co teraz podawali nam mleko krowie a w 3 miesiącu już całą resztę i żyjemy słuchajcie swojej intuicji i tyle
a teraz zmykam spać bo więcej nie pamiętam
aha Monia coś sie nie odzywa i Paula też zamilkla

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Monia widzę cię pisz co u Was
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 06:50   #2789
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Paula chyba do Londynu leciała

Troche ponadrabiałam ale nie cytowałam wiec po łebkach:

pearl ciesze sie ze weselisko udane i Jasiek grzeczny a choróbsko sio sio
AgaMiliMarc gratulacje dla siostry i dla Ciebie za odwage ze dalaś rade z nią przy porodzie
boro dobrze, ze wrocilaś, bo juz myślałam ze gdzies na tym swoim targu ugrzęzłaś
Anabelita wspolczuje problemów z jedzeniem u nas czasem tez sa takie akcje- zazwyczaj jak ona jest albo za mocno głodna/zmeczona albo w ogole nie jest glodna a ja mysle ze tak
Najcześciej pijemy mleko w leżaczku bo damie cos juz na rączkach nie pasuje
Dla wszystkich ochrzczonych aniołów buziaki

odnosnie noszenia, to ja nosze jak mi i damie wygodnie najczęsciej w kierunku świata, i nie sądze zeby to jakos wplynęło na dalszy rozwój

My sie wczoraj szczepiliśmy, i bylo jakos wyjątkowo mało placzu, tzn płakala, ale szybko sie uspokoiła, bo czasem to trwa nawet 30min, a wczoraj inna pielegnarka byla i zwrocilam uwage ze szybko po wkłuciu przyłozyła gazik z altacetem, moze dlatego

Niestety pozniej mała byla marudna niespokojna i wieczorem chyba miala lekki stan podgoraczkowy. Ale nie wiem, bo wg termometru bezdotykowego miala 37,6 a juz za godzine 36,2 a termometr elektroniczny pokazał 36,4 chyba pod paszką

No i wazymy równe 6kg i wczoraj była kupa, nawet dwa razy raz samodzielna troche rzadka ale mysle ze to prrzez szczepienie, albo po dyni
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 06:51   #2790
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

mam dość
juz nie wyrabiam to dziecko tylko marudzić ostatnio potrafi... w łózeczku źle, w leżaku źle, na macie źle, na kanapie źle, na rękach źle...... śpi coraz mniej i coraz krócej... z dnia na dzień. zawsze spał do 8 a teraz już 6.20.... w nocy dzisiaj co 15 minut do niego wstawałam.. teraz siedzi w leżaku i miałczy.. tz na noc w pracy, teraz odsypia
idę sobie palnąć w łeb...kręgosłup mnie tak napier..... że chyba się złamę w pół....

mama pojechała na targ.. jak tylko wróci to jej go sprzedam bo juz mnie nerwy biorą po prostu....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.