Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 15:01   #2821
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska no przewijak nie jest w sumie już potrzebny- też teraz na naszym łozu przewijam no ale chodzi mi o to, że za ta cenę, to mamy więcej rzeczy jeszcze kuriera nie ma a już zdążyłam umyć nawet włosy

Kinga zaczęła marudzić dobrze, że wcześniej obrobiłam sie troszku
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:07   #2822
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Anabellita, cieszę się, że małej niejedzenie to jedniowy wybryk.

Czasem aż mnie ściska jak czytam jak wasze dzieciaczki chętnie jedzą itp. Moja znów od poniedziałku nie chce jeść Jak jest dobrze 2 tygodnie to potem tydzien albo dluzej malej nic nie mozna wcisnac Wczoraj jak probowalam dawac jej jedzenie to sie poryczalam .
Bo jak nie chciala mleka to dawalam kaszke, a teraz nawet kaszki nie zje tylko trzyma w buzi a potem sie rozryczy i koniec jedzenia. Wczoraj dwa razy jak już zjadla to za chwile to zwrocila . Sumujac jadla wczoraj 3 razy. Przy kazdym jedzeniu jest placz, probuje byc spokojna ale po 10 minutach wysiadam rzucam butelka talerzykiem i rycze, bo ile mozna

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A i moj tz nie widzi problemu, bo skoro nie chce jesc jak powinna to zje za kilka godzin i te karmienia sie tak przeciagaja , ze nijak nie mozna jej nakarmioc 5 razy tylko 2 lub 3 na dobe
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:08   #2823
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
zdróweczka


no ale powiedz szczerze czy Ci ten przewijak teraz będzie potrzebny?? ja na ten moment nie korzystam bo muszę ściągać z łózeczka bo mały nogami nawala i bym musiała zakładac i zdejmować w kółko... przewijam małego na sofie u niego w pokoju. Moze jak opuścimy łózeczko to wtedy znow sie zamontuje ale raczje nie bo mały po łózeczku wędruje to go spod przewijaka nie będę wyciągać....
no właśnie
ja też mam nałóżeczkowy i stoi i nie korzystam z niego bo zdejmowanie za każdym razem mnie denerwowało
ale tz kupił oddzielny przewijak jako mebel i to jest super sprawa, ale zagraca nam pokoj i blokuje jedna z szafek aktualnie...
poza tym niedługo dziecko przestanie się mieścić na nim i zastanawiam się wtedy czy na kanapie nie robić tego...ale aż mnie bolą plecy na myśl o tym
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:12   #2824
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Neska no przewijak nie jest w sumie już potrzebny- też teraz na naszym łozu przewijam no ale chodzi mi o to, że za ta cenę, to mamy więcej rzeczy jeszcze kuriera nie ma a już zdążyłam umyć nawet włosy

Kinga zaczęła marudzić dobrze, że wcześniej obrobiłam sie troszku
no włąaaaasnie....
zrób się na bóstwo zanim przyjedzie
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Anabellita, cieszę się, że małej niejedzenie to jedniowy wybryk.

Czasem aż mnie ściska jak czytam jak wasze dzieciaczki chętnie jedzą itp. Moja znów od poniedziałku nie chce jeść Jak jest dobrze 2 tygodnie to potem tydzien albo dluzej malej nic nie mozna wcisnac Wczoraj jak probowalam dawac jej jedzenie to sie poryczalam .
Bo jak nie chciala mleka to dawalam kaszke, a teraz nawet kaszki nie zje tylko trzyma w buzi a potem sie rozryczy i koniec jedzenia. Wczoraj dwa razy jak już zjadla to za chwile to zwrocila . Sumujac jadla wczoraj 3 razy. Przy kazdym jedzeniu jest placz, probuje byc spokojna ale po 10 minutach wysiadam rzucam butelka talerzykiem i rycze, bo ile mozna

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A i moj tz nie widzi problemu, bo skoro nie chce jesc jak powinna to zje za kilka godzin i te karmienia sie tak przeciagaja , ze nijak nie mozna jej nakarmioc 5 razy tylko 2 lub 3 na dobe
przytulam... mnie tez by pewnie cos trafiało...
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
no właśnie
ja też mam nałóżeczkowy i stoi i nie korzystam z niego bo zdejmowanie za każdym razem mnie denerwowało
ale tz kupił oddzielny przewijak jako mebel i to jest super sprawa, ale zagraca nam pokoj i blokuje jedna z szafek aktualnie...
poza tym niedługo dziecko przestanie się mieścić na nim i zastanawiam się wtedy czy na kanapie nie robić tego...ale aż mnie bolą plecy na myśl o tym
ja juz nie wspominam o moim kręgosłupie ....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:45   #2825
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ale fajna dupa była z tego dhl'u umyłam włosy, nie ubrałam stanika więc chyba poleciał na mnie

w końcu łózeczko mam! a teraz ja McGywer idę je złożyć

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

s☠☠☠☠.ysyny za☠☠☠.ane!!!!!!
oczywiście łóżeczko same, bez dodatkowego POZIOMU! ale A. się wkur.wi !!!!
same łóżeczko z dodatkowym wyjściem i materacem kosztowało nas 276 zł jak ja za 250 zł w pl miałam z przewijakiem, dodatkowym poziomem, dodatkowym wyjściem i materacem aaaagrrrrrrrrrrr
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-06-06 o 15:46
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:03   #2826
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczynki, dziekuje za przytulaski za chorobsko.

Bede odpisywala tak pewnie troche chaotycznie,bo nie mam sily na cytowanie i tez pewnie polowe juz zapomnialam. Masakra jakas u nas... Ja czuje sie do dupy, Jasiek albo ma skok, albo ida zeby i to jego marudzenie meczy mnie 3 razy bardziej niz normalnie :/ Tz wpadl dzisiaj z lotniska i zabral go na 3 h na spacer, a mnie sie wydawalo,ze ledwo co zamknelam oczy, a juz musialam je otworzyc,bo byli z powrotem :/ Teraz na szczescie na chwilke przysnal, a ja czekam znowu na tzta, ale o 16 mial lot, wiec bedzie pewnie dopiero wieczorem

Agatku
, ja bym zwrocila to lozeczko. Zamowilabym w PL i sie dogadala co do ceny przesylki za granice i juz.

Zuzia
, tz sie nie popisal. No,ale oni maja takie zachowania chyba juz wrodzone. Taka wada konstrukcyjna...

Dph, ja tez nawet nie wiem,co to ta spacerowka kubelkowa

Sandra
, ja na Twoim miejscu wyladowalabym pewnie w wariatkowie... Trzymaj sie, Kochana.

Zuza, Neska
, ja wlasnie tez sie zastanawialam nad tym,ze Glizdogon zaraz wyrosnie z przewijaka i tez juz mnie plecy bola,jak o tym pomysle.

Eliza, gratuluje zabka!!! Pokazesz, jak sie spotkamy,co ?

Kurna, obudzil sie i juz jeczy i steka. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:14   #2827
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Agatku
, ja bym zwrocila to lozeczko. Zamowilabym w PL i sie dogadala co do ceny przesylki za granice i juz.
nie ma mowy o zwrocie bo to koszt i czas którego A. nie ma + język :/ trudno się mówi nagadam A. że mogliśmy drewniane wziąć to by nie było takiego rozczarowania
ponad tydzień śpimy z małą w łóżku i to czysta udręka dla mnie :/ więc trudno, niech będzie, ale go zje.bie, bo niby umie niemiecki a gó.wno umie skoro czytał i nic nie wywnioskował!!!


---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
co za debil zaozyl sobie zaluzje we wlasnym domu
tez mylam jedno okno, w pokoju malego, w pt i klelam jak cholera
nie? w pl mamy rolety a tu nie chcą kasy dużo wydawać to kupili to, co najtańsze
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-06-06 o 16:17
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 16:48   #2828
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
aaa dziewczyny które miały umowy o pracę do porodu, mam prośbę
potrzebuję wzór podania do ZUS o przdłużenie macierzyńskiego o te 4 dodatkowe tygodnie - pomożecie?
P.S.
ile wcześniej się takie coś składa?
ja składałam od razu z podaniem o urlop macierzynski.Ogólnie piszesz ,że prosić o dodatkowy zasiłek macierzyński od tego do tego (wyliczasz 4 tyg)po urlopie macierzyńskim,który trwa od tego do tego.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Eliza, gratuluje zabka!!! Pokazesz, jak sie spotkamy,co ?
Dziękujemy wszytkim za gratulacje,niestety na podium się nie załapałyśmy bo jest 4 dzieckiem z 1 zębem.Nie pokażę,a co to jakiś cyrk czy co.Nie no dżołk mi się trzyma ,pokażę,pokażę,piękny biały ząbek
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:26   #2829
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
nie ma mowy o zwrocie bo to koszt i czas którego A. nie ma + język :/ trudno się mówi nagadam A. że mogliśmy drewniane wziąć to by nie było takiego rozczarowania
ponad tydzień śpimy z małą w łóżku i to czysta udręka dla mnie :/ więc trudno, niech będzie, ale go zje.bie, bo niby umie niemiecki a gó.wno umie skoro czytał i nic nie wywnioskował!!!


---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


nie? w pl mamy rolety a tu nie chcą kasy dużo wydawać to kupili to, co najtańsze
sluchaj a moze A dobrze czytał tylko oni Was w ... jajo zrobili
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:05   #2830
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Hej...

A my nadal chorujemy,z małym jakby lepiej ale dalej ma katar i kaszle od czasu do czasu.Mąż pojechał go zarejstrować do lekarza,bo ostatnie pare dni były wolne i przyjmowały pielęgniarki Ja gorzej znosze chorobe,bo mnie oczy bolą,łzawią,kicham i głowa boli czasami.Mam dość
zdrówka

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Hej laski ja tak na szybko z telefonu więc sory za błędy
Czy wy już jezdzicie spacerowkami ? Czy macie spacerowki kubelkowe ? Ja dziś wyciaglam nasza spacerowke a że mam po bratanicy używana to nie wybrzydzalam ale okazało sie że to jest kubelkowa a ja jakoś nie jestem przekonana do niej bo ja tradycjonalistów jestem i chciałam podpytac czy którąś używa? Blanszor specjalistko od wózków dziecięcych weź sie proszę wypowiedź na temat spacerowek kubelkowych plizzz
my mamy kubełkową, bo nie zwróciłam na to uwagi przy zakupie no, ale jeszcze przynajmniej miesiąc zanim T. zacznie siedzieć... oby, bo w gondoli mieści się z kiloma cm zapasu tylko

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Czasem aż mnie ściska jak czytam jak wasze dzieciaczki chętnie jedzą itp. Moja znów od poniedziałku nie chce jeść Jak jest dobrze 2 tygodnie to potem tydzien albo dluzej malej nic nie mozna wcisnac Wczoraj jak probowalam dawac jej jedzenie to sie poryczalam .
Bo jak nie chciala mleka to dawalam kaszke, a teraz nawet kaszki nie zje tylko trzyma w buzi a potem sie rozryczy i koniec jedzenia. Wczoraj dwa razy jak już zjadla to za chwile to zwrocila . Sumujac jadla wczoraj 3 razy. Przy kazdym jedzeniu jest placz, probuje byc spokojna ale po 10 minutach wysiadam rzucam butelka talerzykiem i rycze, bo ile mozna

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A i moj tz nie widzi problemu, bo skoro nie chce jesc jak powinna to zje za kilka godzin i te karmienia sie tak przeciagaja , ze nijak nie mozna jej nakarmioc 5 razy tylko 2 lub 3 na dobe


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

s☠☠☠☠.ysyny za☠☠☠.ane!!!!!! oczywiście łóżeczko same, bez dodatkowego POZIOMU! ale A. się wkur.wi !!!!
same łóżeczko z dodatkowym wyjściem i materacem kosztowało nas 276 zł jak ja za 250 zł w pl miałam z przewijakiem, dodatkowym poziomem, dodatkowym wyjściem i materacem aaaagrrrrrrrrrrr
kurcze...a może akurat dałoby się oddać
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:20   #2831
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatek, to troche lipton z tym lozeczkiem :/ Ale po co jezyk? Przeciez zawsze mozna zwrocic towar w przeciagu ilus tam dni nie podajac powodu...

Eliza, a Mloda byla bardzo marudna jak wychodzil ten zabek? Bo jakos nie kojarze, zebys mocno narzekala Czy przegapilam?

Przyszla do nas tesciowa z wielkim slojem pomidorowki, makaronem i udkami z kurczaka. Sama chrypie, kaszle i widac, ze zle sie czuje, a jeszcze mnie przepraszala, ze nie moze pomoc. Zwariowalabym tutaj bez niej

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Agaton, przeczytalam opis tego lozeczka i tam nie ma mowy o dwoch poziomach lozeczka. Jednak ze zdjecia wynika, ze niby jest... Ten przybornik tez jest na zdjeciu, a tak normalnie sie go nie dostaje, ale o tym dokladnie informuja, ze przybornik kupuje sie ekstra, a z tym dodatkowym poziomem cisza, wiec ja bym odsylala lub poprosila o doslanie dodatkowego poziomu - moze to ich przeoczenie.
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 19:09   #2832
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pearl była marudna ,ale wtedy zaraz jej smarowałam dentinoxem albo dawałam camilię i było ok w miarę.Pisałam ostatnio ,że nocki mamy masakryczne bo budzila sie po 6 razy czasami i ciągle przy (.).Wczoraj już jadła w nocy mniej ,ale budziła się z placzem,no i ząbek wyszedł.Mam nadzieje,ze dzisiejsza nocka będzie bez płaczu.
Agatek nieźle z tym łóżeczkiem.Zróbcie tak jak mówi Pearl i zwróćcie to w cholerę.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Przypomniało mi się:ile ma trwać przerwa po podaniu przez 3 dni marchwi bo nie wiem kiedy jej podać marchew z ziemniakiem.A drugie pytanie deserek wprowadzam jak już będę wiedziała,ze np.cały zestaw warzyw jej nie alergizuję.Deserki chce dać dopiero jak pozna smak ziemniaka i zupki jarzynowej.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:19   #2833
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Blanszor hehe tylko ja mam wymagania, bo to musi byc nokia i nic innego
Zawsze jak wezme telefon inny niz nokia to mam z nim problemy, wiec juz zadnego innego nie chce
No i budżet tez mam skromny bo zaledwie 300zł, ja nie jestem jakas wielka gadżeciara ale lubie miec coś ładnego
jak narazie skłaniam się ku tej noki c3 albo 500. Co myślisz??
Haniula nie polecam dotykowego nokia 500 - jest na Windowsie (bardzo wolna). Dużo bardziej przyjazne są telefony na systemie Android (menu wszystkie mają takie same bo mają ten sam system, różnią się parametrami). Polecam Samsunga albo Sony Ericssona lub HTC. Do tej kwoty jest kilka fajnych modeli.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:21   #2834
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Wniosek wypełniasz w Zusie ,praktycznie na gotowym arkuszu wpisujesz tylko imię nazwisko i datę
Ja byłam 3 dni przed końcem macierzyńskiego
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
[LEFT]ja składałam od razu z podaniem o urlop macierzynski.Ogólnie piszesz ,że prosić o dodatkowy zasiłek macierzyński od tego do tego (wyliczasz 4 tyg)po urlopie macierzyńskim,który trwa od tego do tego.
Dziękuję za odp W przyszłym tyg będę musiała to załatwić

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Anabellita, cieszę się, że małej niejedzenie to jedniowy wybryk.

Czasem aż mnie ściska jak czytam jak wasze dzieciaczki chętnie jedzą itp. Moja znów od poniedziałku nie chce jeść Jak jest dobrze 2 tygodnie to potem tydzien albo dluzej malej nic nie mozna wcisnac Wczoraj jak probowalam dawac jej jedzenie to sie poryczalam .
Bo jak nie chciala mleka to dawalam kaszke, a teraz nawet kaszki nie zje tylko trzyma w buzi a potem sie rozryczy i koniec jedzenia. Wczoraj dwa razy jak już zjadla to za chwile to zwrocila . Sumujac jadla wczoraj 3 razy. Przy kazdym jedzeniu jest placz, probuje byc spokojna ale po 10 minutach wysiadam rzucam butelka talerzykiem i rycze, bo ile mozna

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A i moj tz nie widzi problemu, bo skoro nie chce jesc jak powinna to zje za kilka godzin i te karmienia sie tak przeciagaja , ze nijak nie mozna jej nakarmioc 5 razy tylko 2 lub 3 na dobe
Kurczę, ja Ci współczuję wiem co przeżywasz przy każdym karmieniu.
Mój TŻ taki sam mądry jak Twój. Zaczął mi gadać, że skoro w nocy nie je przez 7 godzin to jej się nic nie stanie jak w dzień bedzie bez jedzenia "
Moja darła się jak tylko wkładałam butlę do buźki, więc na początku wstrzykiwałam jej po troszeczku mm ze strzykawki (mała leżała na pleckach) Po kilku minutach jak jej to mleczko doleciało do żołądka to zaczynała cmokać strzykawkę i wtedy jej butle podkładałam, u nas to działało, może spróbuj tak jeść z Amelką, po troszeczkę jej podawaj ze strzykawki.
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:25   #2835
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

hej dziewczyny pisze z tableta, wiec sory za brak cytowania. czytam Was na biezaco, mam dola bo bylam u fryzjera i za mocno przyciemnila mi wlosy i mam kupe na glowie mam nadzieje, ze sie to spierze, niby wszyscy mowia ze dobrze, ale ja czuje sie jak chora...
gratuluje wszystkich dzieciowych zabkow
dph ja specjalnie patrzylam na wozek by nie mial kubelkowej spacerowki i nie sadzalabym jeszcze w nia dziecka, kubelkowe to takie ktore nie rozklada sie tylko oprzechyla sie jego kat polozenia. Alex juz z 2 tyg. w spacerowce
z tym przewijakiem to nie mialam i dziwie sie czemu maja was plecy bolec
ja klade Alexa na lozku siadam obok, wyglupiamy sie od razu, wydaje mi sie to niepotrzebne.
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:28   #2836
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dziewczyny nie odeślemy łózeczka bo nie wiadomo co gdzie jak, czy by dotarło i czy by oddali kase, a nie chcemy sobie robic problemów dodatkowych A. jest zły na samego siebie, no ale trudno, ważne, że mała ma 'swoje' miejsce mądry człowiek po szkodzie

i tak mamy problem z telefonem stacjonarnym, płacą za neta i tel a tel nie działa od 2 miechów... byli dziś znów to zgłosić, a oni niby, że jakiś przycisk nie był włączony, choć teść go włączał no i co... wrócili do domu, robili tak jak baba kazała i nadal nie działa se w kulki lecą, więc nie chcę teraz żeby było podobnie z łóżeczkiem i tak szybko szybko, a to to a to tamto i wrócili koło 19stej a ja sama urzęduję z małą... teraz sobie robią jedzenie to tez nie ma czasu małej wziąć i o, a gdzie tu z łóżkiem startować trudno już, przeszło mi. Teść robi materac dla młodej a ja już 'na razie' zrobiłam jej spanko
nie chcę go też zwracać, bo znów byłoby czekanie i spanie z małą czego nie zdzierżę

daję foto
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-06-01 o 09:02
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:36   #2837
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
[
[/COLOR]Przypomniało mi się:ile ma trwać przerwa po podaniu przez 3 dni marchwi bo nie wiem kiedy jej podać marchew z ziemniakiem.A drugie pytanie deserek wprowadzam jak już będę wiedziała,ze np.cały zestaw warzyw jej nie alergizuję.Deserki chce dać dopiero jak pozna smak ziemniaka i zupki jarzynowej.
ja nie robiłam przerwy.
no i najpierw dałam warzywka i w miedzyczasie kaszke i kleik a dopiero na koniec owoce... jakos tak...
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie odeślemy łózeczka bo nie wiadomo co gdzie jak, czy by dotarło i czy by oddali kase, a nie chcemy sobie robic problemów dodatkowych A. jest zły na samego siebie, no ale trudno, ważne, że mała ma 'swoje' miejsce mądry człowiek po szkodzie

i tak mamy problem z telefonem stacjonarnym, płacą za neta i tel a tel nie działa od 2 miechów... byli dziś znów to zgłosić, a oni niby, że jakiś przycisk nie był włączony, choć teść go włączał no i co... wrócili do domu, robili tak jak baba kazała i nadal nie działa se w kulki lecą, więc nie chcę teraz żeby było podobnie z łóżeczkiem i tak szybko szybko, a to to a to tamto i wrócili koło 19stej a ja sama urzęduję z małą... teraz sobie robią jedzenie to tez nie ma czasu małej wziąć i o, a gdzie tu z łóżkiem startować trudno już, przeszło mi. Teść robi materac dla młodej a ja już 'na razie' zrobiłam jej spanko
nie chcę go też zwracać, bo znów byłoby czekanie i spanie z małą czego nie zdzierżę

daję foto
no to juz trudno... tylko się naschylasz do młodej żeby ją wyciągnąć albo położyć....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:39   #2838
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
Hej laski ja tak na szybko z telefonu więc sory za błędy
Czy wy już jezdzicie spacerowkami ? Czy macie spacerowki kubelkowe ? Ja dziś wyciaglam nasza spacerowke a że mam po bratanicy używana to nie wybrzydzalam ale okazało sie że to jest kubelkowa a ja jakoś nie jestem przekonana do niej bo ja tradycjonalistów jestem i chciałam podpytac czy którąś używa? Blanszor specjalistko od wózków dziecięcych weź sie proszę wypowiedź na temat spacerowek kubelkowych plizzz
Dph ja jeżdżę spacerówką (ale do tego dostosowaną) od urodzenia Alana. Ale oczywiście rozłożoną na płasko. Ostatnio czasem sobie jedzie na półleżąco i bardzo mu się to podoba. Powiedz proszę jaki masz model wózka. Generalnie spacerówki kubełkowe są przeznaczone dla dzieci które bardzo dobrze siedzą. Myślę, że na krótki dystans mogłabyś jej używać, ale na długi spacer raczej nie. Napisz jaka to spacerówa to looknę na siedzisko.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:40   #2839
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
no właśnie
ja też mam nałóżeczkowy i stoi i nie korzystam z niego bo zdejmowanie za każdym razem mnie denerwowało
ale tz kupił oddzielny przewijak jako mebel i to jest super sprawa, ale zagraca nam pokoj i blokuje jedna z szafek aktualnie...
poza tym niedługo dziecko przestanie się mieścić na nim i zastanawiam się wtedy czy na kanapie nie robić tego...ale aż mnie bolą plecy na myśl o tym
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja juz nie wspominam o moim kręgosłupie ....
Ja od początku przewijam u nas na łózku, przewijak mnie denerwował
i plecki jak na razie nie bolą

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
daję foto

Widać ze Kini dobrze w łóżeczku

-------------------------

mój srul juz śpi więc mama ma czas dla siebie.
Jestem na etapie szukania kiecki na chrzciny i podoba mi się tylko jedna ale 139 zł
I jest problem z chrzestnym i chrzestną ksiądz nie chce im dać zaświadczenia bo... '' on ich nie zna '' sku.r.wy.ny czekają tylko na $$ chyba
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 19:43   #2840
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Siemanko

Co do przewijaka to mi się bardzo przydał.Na początku nie miałam i od nachylania bolaly mnie plecy a tak przynajmniej stoję prosto przy zmianie pieluchy.

Dzisiaj byliśmy z Tżem i Bartkiem u notariusza i mieszkanie jest już formalnie nasze.

W piątek muszę iśc trochę ochrzanic płytkarza(bo ja jestem od tego u nas w związku)bo spieprzył w łazience rządek płytek i musi poprawic.
Zamówiłam też panele ale będą zakładac dopiero za tydzień w piątek.

Bartuś śpi ,tz w pracy,ale jak wroci po 22 to podrinkujemy trochę za w 100% już nasze mieszkanko.
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:49   #2841
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja od początku przewijam u nas na łózku, przewijak mnie denerwował
i plecki jak na razie nie bolą




Widać ze Kini dobrze w łóżeczku

-------------------------

mój srul juz śpi więc mama ma czas dla siebie.
Jestem na etapie szukania kiecki na chrzciny i podoba mi się tylko jedna ale 139 zł
I jest problem z chrzestnym i chrzestną ksiądz nie chce im dać zaświadczenia bo... '' on ich nie zna '' sku.r.wy.ny czekają tylko na $$ chyba
ja od dawna mam problemy z kręgosłupem.. w zaadzie od podstawówki... na wf robilismy stanie na rękach przy drabinkach no i jak już byłam "w połowie drogi" to ugięła mi się jedna ręka i przyłożyłam z rozpędu plecami w drabinki.... no i mi się małe kuku zrobiło... a wina była wfisty bo dziad nas nawet nie asekurował tylko gdzies se łaził po sali a nam kazał ćwiczyć... no i jak poszłam z mamą do lekarza i lekarka się zainteresowała co się stało to wfista miał ciepło....
no i tak mam bóle, na które nic nie działa (żadne leki, zastrzyki), JEdynie nieco pomagały masaże ale to na krótką metę...najfajniejsze jest to, ze w badaniach nic nie wychodzi-tzn mój ból nie ma udokumentowanej przyczyny...
a bywa tak, ze nie śpię całe noce bo tak napierdziela...strasznie bałam się co będzie w ciązy ale ku mojemy zdziwieniu w ciązy ani razu mnie nie bolało.
no ale teraz jak się nanoszę małego (a juz troche jest co dźwigać), czy cos wiecej porobię w domu-nachylam się czy stoję za długo to juz mam pozamiatane....;/ juz nawet nie biorę tabletek bo i tak nie pomagaja to o co mam sie truć

mój terrorysta tez spi... ob y noc była lepsza od poprzedniej... no ale dzis tz juz na noc nie idzie to luzz...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:50   #2842
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość

I jest problem z chrzestnym i chrzestną ksiądz nie chce im dać zaświadczenia bo... '' on ich nie zna '' sku.r.wy.ny czekają tylko na $$ chyba
Czubasek jak masz takie zdanie o instytucji kościoła to po co chrzcisz dziecko?
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:51   #2843
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

aaa Pearl ja bede w Wawce koniec czerwca, poczatek lipca, juz czytalam ze Eliza chetna na spotkanko, wiec mozna sie ustawic, choc czytalam, ze wczesniej cos kombinujecie, szkoda ze wczesniej nie moge ale jak dacie rade jeszcze raz sie spiknac ze mna to ja chetna
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:56   #2844
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Czubasek jak masz takie zdanie o instytucji kościoła to po co chrzcisz dziecko?
ja mam takie zdanie o księżach i to niektórych, znam kilku z powołania którzy od x lat jeżdzą tym samym autem i kazdą złotówkę przeznaczają na pomoc inny.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja od dawna mam problemy z kręgosłupem.. w zaadzie od podstawówki... na wf robilismy stanie na rękach przy drabinkach no i jak już byłam "w połowie drogi" to ugięła mi się jedna ręka i przyłożyłam z rozpędu plecami w drabinki.... no i mi się małe kuku zrobiło... a wina była wfisty bo dziad nas nawet nie asekurował tylko gdzies se łaził po sali a nam kazał ćwiczyć... no i jak poszłam z mamą do lekarza i lekarka się zainteresowała co się stało to wfista miał ciepło....
no i tak mam bóle, na które nic nie działa (żadne leki, zastrzyki), JEdynie nieco pomagały masaże ale to na krótką metę...najfajniejsze jest to, ze w badaniach nic nie wychodzi-tzn mój ból nie ma udokumentowanej przyczyny...
a bywa tak, ze nie śpię całe noce bo tak napierdziela...strasznie bałam się co będzie w ciązy ale ku mojemy zdziwieniu w ciązy ani razu mnie nie bolało.
no ale teraz jak się nanoszę małego (a juz troche jest co dźwigać), czy cos wiecej porobię w domu-nachylam się czy stoję za długo to juz mam pozamiatane....;/ juz nawet nie biorę tabletek bo i tak nie pomagaja to o co mam sie truć

mój terrorysta tez spi... ob y noc była lepsza od poprzedniej... no ale dzis tz juz na noc nie idzie to luzz...
współczuje :/
moją szwagierkę plecy bolą od cesarki, alee to podobno częste bo moja ciotka tez tak ma



Czy któraś z Was ubiera się w Quiosque?
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:56   #2845
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
ja mam takie zdanie o księżach i to niektórych, znam kilku z powołania którzy od x lat jeżdzą tym samym autem i kazdą złotówkę przeznaczają na pomoc inny.
niestety tych z powołania jest mniej, no ale ważne, że są.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:59   #2846
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
niestety tych z powołania jest mniej, no ale ważne, że są.
no niestety . Z ślubem tez mieliśmy problem ale sie uporaliśmy. Tz ma iść do księdza który będzie chrzcił i ma się dogadać, na szczęście ten jest ok i rozumie ze niektórzy nie chądzą do siebie do parafii na msze

A Ty chyba nie chrzcisz malucha o ile się nie mylę?
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:07   #2847
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to juz trudno... tylko się naschylasz do młodej żeby ją wyciągnąć albo położyć....
u mnie jest o tyle dobrze, że ona tylko śpi w łóżeczku a tak to drzemki ma na wersalce

Czubasek ja niestety się w takich sklepach nie obkupuję

spadam małą kąpać z Edim

dobranoc!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:09   #2848
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was ubiera się w Quiosque?
kiedys miałam stamtąd kilka rzeczy i byłam zadowolona. ale dawno tam nic nie kupowałam
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
u mnie jest o tyle dobrze, że ona tylko śpi w łóżeczku a tak to drzemki ma na wersalce

:
aa no to spoko
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:13   #2849
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
u mnie jest o tyle dobrze, że ona tylko śpi w łóżeczku a tak to drzemki ma na wersalce

Czubasek ja niestety się w takich sklepach nie obkupuję

spadam małą kąpać z Edim

dobranoc!
Ja w sumie tez nie, mam tylko kilka ciuchów ale to było w czasach kiedy byłam sama teraz tylko od czasu do czasu jak potrzebuje coś mega wyjściowego

dobranoc

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
kiedys miałam stamtąd kilka rzeczy i byłam zadowolona. ale dawno tam nic nie kupowałam


aa no to spoko
Ja tez dawno nie kupowałam (ostatni raz ponad rok temu) i zastanawiam się czy się jakosć nie popsuła
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:25   #2850
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez nie, mam tylko kilka ciuchów ale to było w czasach kiedy byłam sama teraz tylko od czasu do czasu jak potrzebuje coś mega wyjściowego

dobranoc



Ja tez dawno nie kupowałam (ostatni raz ponad rok temu) i zastanawiam się czy się jakosć nie popsuła
no to ja tez ponad rok temu-bolerko do sukienki na chrzciny chrzesnicy mojej..
no jak się było samemu to się szalało nawet na studiach caaaaałe stypendium ( a było niezłe ) szło na "pierdółki" ja miałam świra na punkcie torebek.... jak wyszłam na zakupy to nie było opcji zebym nie wróciła bez nowej torebki

yeraz wolę kupowac dla juniiora tz nawet stwierdził ostatnio ze jemu to juz nic nie potrzeba (heheh jak stary dziadek) byle mały miał
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.