Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 09:50   #3271
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszperałam na kompie i znalazłam zdjecia Mili jak siedzi. Pierwsze gdy skonczyla 4 miesiace i sama siedzi (Marcel jeszcze jest do tyłu za nią) a potem niespełna poł roku jak ładnie siedzi, przemieszcza się i na czworaka próbuje raczkować. Siedzi prosto i widać ze stabilnie. Miałam im wrzucic ale nie bede sie znizac do ich poziomu. Pokaze wam
1-6 miesiecy
2-6 miesiecy
3-6 miesiecy , przymierza sie do raczkowania
4-6 miesiecy
5-4 miesiace, pierwsze proby siedzenia

I nie wierze ze dziecko samo siada z czworaka bo gdybym z Milena nie cwiczyla to pewnie siadlaby pozniej jak np moja znajoma ma 9 miesieczne dziecko ktore raczkuje ale nie siedzi a gdy ja posadzilam to mnie ochrzanila bo ona nie umie
Marcel nie umie sam siedziec wiec go nie sadzam bez podparcia ale na pollezaco siedzi i nie widze w tym nic zlego.
Wow, ale Mili imponująco szybko usiadła. Chociaż moja mama mówi, że ja miałam 10 miesięcy i już samodzielnie chodziłam, a mówiłam pełnymi zdaniami i chodziłam bez pieluchy jak miałam rok i dwa miesiące - ale każde dziecko ma swoje tempo. Mój siostrzeniec zaczął mówić jak miał 2 lata i 8 miesięcy, wcześniej miał opanowane do perfekcji tylko "nie"

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Zobaczcie jaki super znalazłam, ale babeczka za samą spacerówkę i torbę chce 650 pln no ale aukcja się skończyła bez sprzedaży, więc napisałam jej maila...
http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:06   #3272
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
Hej witam się z rana hehe Mikołaj jadł dziś kaszke przed tv jestem ZŁA

Inutil witaj

A może by Bydgoskie mamusie się znowu spotkały w bardziej przyjemnym miejscu niż szpital
Jestem ZA

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Ze spuszczoną głową witam Was kochaneBardzo długo mnie nie było za co przepraszam - ale trochę się nazbierało jak to w życiu Wybaczcie, że Was tak odsunełam, ale obiecuję już poprawę
Spróbuję Was choć troszkę nadrobić, choć pewnie nie dam rady odkurzyć wszystkiego
Stęskniłam się za Wami
oo, jesteś długo Cię nie było, pytałyśmy o Ciebie... jak tam Gabrysia?

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Marcel nie umie sam siedziec wiec go nie sadzam bez podparcia ale na pollezaco siedzi i nie widze w tym nic zlego.
Pięknie Mili siedziała

Ja tam podchodzę o siadania/stania i innych umiejętności, że jak chce wcześniej to niech siada (samo, bez zbytniej pomocy). Dziecko rozwija się we własnym tempie. Jak będzie to robić później to się nic nie stanie. Tak mi wytłumaczyła rehabilitantka i tego się trzymam. Nic na siłę. Jak siada wcześnie to znaczy że jest na to gotowe

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Ja mam Graco Fusio (ważne było, żeby siedzisko było przekładane)

taki http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...:13,s:22,i:181

wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że ma bardzo wąskie siedzisko i obawiam się, że na zimę może być ciasnawy

Ale będę miała możliwość odkupić albo nawet dostanę DOT. Delti więc będą dwa. http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...81&tx=75&ty=60
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:10   #3273
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
aż boję się napisać, że moje dziecko wczoraj z pozycji siedzącej przy podpieraniu się na moich dłoniach na nózki wstało - patologia normalnie haa
ale patologia,ja pierdziu.Swoja drogą masz atomowe dziecko

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszperałam na kompie i znalazłam zdjecia Mili jak siedzi. Pierwsze gdy skonczyla 4 miesiace i sama siedzi (Marcel jeszcze jest do tyłu za nią) a potem niespełna poł roku jak ładnie siedzi, przemieszcza się i na czworaka próbuje raczkować. Siedzi prosto i widać ze stabilnie. Miałam im wrzucic ale nie bede sie znizac do ich poziomu. Pokaze wam
1-6 miesiecy
2-6 miesiecy
3-6 miesiecy , przymierza sie do raczkowania
4-6 miesiecy
5-4 miesiace, pierwsze proby siedzenia

I nie wierze ze dziecko samo siada z czworaka bo gdybym z Milena nie cwiczyla to pewnie siadlaby pozniej jak np moja znajoma ma 9 miesieczne dziecko ktore raczkuje ale nie siedzi a gdy ja posadzilam to mnie ochrzanila bo ona nie umie
Marcel nie umie sam siedziec wiec go nie sadzam bez podparcia ale na pollezaco siedzi i nie widze w tym nic zlego.
Śmiesznie wygląda taki mały berbeć siedzący.Już widać,że to Mili tylko taka dzidziusiowa,ale bardzo fajna
Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Ze spuszczoną głową witam Was kochaneBardzo długo mnie nie było za co przepraszam - ale trochę się nazbierało jak to w życiu Wybaczcie, że Was tak odsunełam, ale obiecuję już poprawę
Spróbuję Was choć troszkę nadrobić, choć pewnie nie dam rady odkurzyć wszystkiego
Stęskniłam się za Wami
Witaj,witajŻartuję ,ale nie opuszczaj juz nas na tak dluuuuuuugo

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Tak ładnie świeciło słońce więc ubrałam krótkie spodenki i du.pa trzeba się przebrać bo już po słońcu.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:19   #3274
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
uuuu to ja nawet nie wiedziałam że mam do czynienia z patologią, marginesem społecznym i dewiacją Chyba przestane się tu udzielać bo mnie demoralizujecie i gorszycie Wy zwyrodniałe, wykolejone matki!

Wykolejone hahahaha leże i leje ze śmiechu.
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:24   #3275
Mijus
Rozeznanie
 
Avatar Mijus
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 515
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
oo, jesteś długo Cię nie było, pytałyśmy o Ciebie... jak tam Gabrysia?
Gabrysia dobrze Rośnie jak szalona - już ciuszki na 74 wkładam, a w sobotę skończyła 4 miesiące Mieliśmy troszkę problemów z główką bo nie przyswajała wit.d3 :-( ale sytuacja jest już opanowana
Teraz mamy problem z jakąś alergią czy podrażnieniem Wyskoczyło jej coś na klatce piersiowej, nóżce, rączce i buźce. Takie nie duże suche placki. Dostała maść i przykaz kąpania co 2 dzień ( co mi się wogóle nie podoba). Na razie złagodniało i mam nadzieję, że zejdzie i nie wróci


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Witaj,witajŻartuję ,ale nie opuszczaj juz nas na tak dluuuuuuugo
Obiecuję


Lecę na spacer bo pogoda piękna - trzeba korzystać! Jak wrócę będę Was nadrabiać dalej Oczywiście jak mi berbeć pozwoli
__________________
Gabrysia - 09.02.2012
Aniołek [*] - 05.02.2010

Edytowane przez Mijus
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:26
Mijus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:34   #3276
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Lila dzis kończy 4 miesiące, matko jedyna ten czas leci strasznie szybko.


Spalismy dzisiaj to 10 30 , tz. ja spałam z Lilą :P


Teraz szukam w necie jakichś pomysłów na kuchnie i łazienke na poddaszu, problem z tym, że skos jest bardzo duzy, a kuchnia ma byc połączona z salonem.

Do lazienki wszystko mamy, cała łazienka juz leży od roku i czeka az sie ją zrobi.

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-06-12 o 10:37
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:36   #3277
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć patologiczne żony!

Jak tam po nocce? U nas w miarę pobudka przed 4, tatus pamperłana zmienił a mama ledwo na oczy widząca mlenio zrobiła


Czubasek si ju lejter
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Tak, wiem...86 kilogramów to nie przelewki
normalnie lofffciam Ciem
Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!
Pisze z komorki wiec bedzi krotko. Wczoraj wrocilusmy. Bylo fantastycznie. Julek to urodzony turysta, spisal sie na medal.


Widze ze mowa o patoligii... Hii, hi tez czytalam. Skacze z wami z kraweznika bo pojechalam z 4,5 miesiecznym dzieckiem do hiszpanii na wakacje a tam w trakcie pierwszego meczu siedzial w wozku przodem do telewizora i mecz ogladal. Nie mowiac o powrocie 2200km samochodem w poltorej doby :-D

Nie bede nadrabiac bo nie ma sensu, moze uda mi sie wbic.
witamy z powrotem czekamy na sexy fotky
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Wiecie co to MENDA???? To taka wsza co się po jajach szwęda

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Z reszta ona chyba tez się swoim dzieckiem tak idealnie nie zajmuje, bo siedzi na necie i głupoty wypisuje, ciekawe co robi jej bobasek w czasie wygłupów mamuśki
no jak to co?!!!!

ogląda tv!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
moja ma dokładnie to samo z tą pieluchą a zarzekałam się że do tego nie dopuszczę bo starsza będąc kilkulatkiem musiała mieć pieluchę czyli dla pocieszenia powiem ci że więcej dzieci bez pieluchy nie zaśnie
jest nas więcej... moja kocha tetrę normalnie patologia, ze do tego dopuściłyśmy
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 10:53   #3278
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Boroo zdaj relacje potem!

mała stópka czekamy na foto
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Alee aleee chce pochwalić moją córkę ponieważ gdyż przed chwilą oddała stolec ( czyli wg jezyka patologicznego zrobiła kupsztala ) sama samiuteńka


ale nie jesteś na 1szym miejscu w rankingu w klubie obsrańców!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce sobie poczytać o fantastycznej sexy mamie (cichopek) albo jeszcze fantastyczniejszej eko-mamie (Jusis) to niech sobie poczyta Pudelka, a nie nasz wątek
jesteś mega!

lecę przejrzeć:
no i to by było najciekawsze
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Heloł

ja tam już na tamten wariacki wątek nie wchodzę. Tak sobie myślałam, że założycielka chciała być kontrowersyjna jak Kuba Wojewódzki, no ale nie wyszło, bo ma IQ dżdżownicy. Być może niezbyt dobrze posługuje się językiem polskim i dlatego też wydźwięk wątku był inny niż zamierzony.

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
uuuu to ja nawet nie wiedziałam że mam do czynienia z patologią, marginesem społecznym i dewiacją Chyba przestane się tu udzielać bo mnie demoralizujecie i gorszycie Wy zwyrodniałe, wykolejone matki!



Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ooo dzięki za info Ty gorszycielko Widziałam na you toube filmik z tym wóziem - jest całkiem interesujacy Szkoda tylko ze w necie nie ma opinii na jego temat A Ty masz używkę? Jeśli wózeczek jest już używany i tak dobrze się trzyma to znaczy że skubaniec wytrzymały
dasz piataka i zapomnimy o sprawie
tak, mam uzywkę za 20 ojro plus maskotka drżąca i śliczny spiworek różowy do wózka w cenie zakupu
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ja pierwszy raz o niej słyszę
Ten drugi przemądrzały KWIATUSZEK to owszem owszem bywał u nas
chyba kffffffiatuszek
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:54   #3279
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ja pitole nienawidzę troli

Wchodzę ok 6 rano na watek a tu takie dymy... Aż przeczytalam tamten z ciekawości... Dla mnie ta osoba to osoba pracująca tutaj, siejaca zamęt i wprowadzająca nerwowke... A wiadomo, i więcej postów i więcej osób odezwie się więc podbija się statystyki... Przeciez nie można miec sielanki na forum, nie
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58

Edytowane przez MissZuzia
Czas edycji: 2012-06-12 o 11:00
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:58   #3280
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

AgaMiliMarc i pomysleć, że Mili była taka malunia

Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
A może by Bydgoskie mamusie się znowu spotkały w bardziej przyjemnym miejscu niż szpital
a dlaczego ja nic nie wiem?? z Torunia mnie przyjmiecie na krzywy ryj?
Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Ze spuszczoną głową witam Was kochaneBardzo długo mnie nie było za co przepraszam - ale trochę się nazbierało jak to w życiu Wybaczcie, że Was tak odsunełam, ale obiecuję już poprawę
Spróbuję Was choć troszkę nadrobić, choć pewnie nie dam rady odkurzyć wszystkiego
Stęskniłam się za Wami
no w końcu no
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:03   #3281
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Zmieniajac temat, przyszedl mi wczoraj wozek. Jestem super zadowolona. Jest stabilny i duzy, nie jakas szajska parasolka. Jest w sam raz z waga. Ma super siedzisko bo nogi uniesione do gory a plecy odchylone w tyl. Marcel jechal w nim do lekarza i ani razu nie zaplakal. A w przychodni siedzial w nim grzecznie mimo ze marudek chory. Super zakup i super cena. W starym wozku darl sie jak poparzony a tutaj mu wygodnie i jeszcze dostalam gratis torbe taka fajna z zaczepami zeby sie nie zsuwala z ramy CZAD

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziekuje za komplementy w imieniu Miluni. Dawno tych zdjec nie ogladalam . Powiem wam ze jak sobie przypominam te chwile to Mili byla 100x grzeczniejsza i spokojniejsza od Marcocha. Ten to wyjec rozdarciuch, tylko raczki, kolanka i zabawianie. A Mili siedziala w swojej hustawce i ani nie zaplakala, nie wiedziala co to nuda. Sama sie grzecznie bawila. Interesowala. Aniol nie dziecko. A ten moj terrorysta polezy sam 5 minut i wola o zainteresowanie, ale i tak go kocham: love:
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:10   #3282
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

U mnie jakos pochmurnie mam nadzieję, że się rozpogodzi bo muszę jechać kupic sobie czkoladę bo mnie naszło (wiadomka why) pan monsz się chciał cos teges, mimo, że był padnięty na 120 (ja też ) i trza sie pocieszać czekoladą
znów dziś sama do 20

Blanszor zauważyłam, że nie dając zagęszczacza (dałam 3 łychy kleiku na śniadanko i było geste bardzo) to i tak ulewa dzis sporo? A może dlatego, że wierzga tymi girami teraz na wersalce

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Zmieniajac temat, przyszedl mi wczoraj wozek. Jestem super zadowolona. Jest stabilny i duzy, nie jakas szajska parasolka. Jest w sam raz z waga. Ma super siedzisko bo nogi uniesione do gory a plecy odchylone w tyl. Marcel jechal w nim do lekarza i ani razu nie zaplakal. A w przychodni siedzial w nim grzecznie mimo ze marudek chory. Super zakup i super cena. W starym wozku darl sie jak poparzony a tutaj mu wygodnie i jeszcze dostalam gratis torbe taka fajna z zaczepami zeby sie nie zsuwala z ramy CZAD

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziekuje za komplementy w imieniu Miluni. Dawno tych zdjec nie ogladalam . Powiem wam ze jak sobie przypominam te chwile to Mili byla 100x grzeczniejsza i spokojniejsza od Marcocha. Ten to wyjec rozdarciuch, tylko raczki, kolanka i zabawianie. A Mili siedziala w swojej hustawce i ani nie zaplakala, nie wiedziala co to nuda. Sama sie grzecznie bawila. Interesowala. Aniol nie dziecko. A ten moj terrorysta polezy sam 5 minut i wola o zainteresowanie, ale i tak go kocham: love:
super, ze jestes zadowolona z pojazdu

No słuchaj młoda była mała i grzeczna to teraz musi byc inaczej co by Ci nudno nie było, co nie?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:23   #3283
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Blanszor zauważyłam, że nie dając zagęszczacza (dałam 3 łychy kleiku na śniadanko i było geste bardzo) to i tak ulewa dzis sporo? A może dlatego, że wierzga tymi girami teraz na wersalce
to może jak będziesz u pediatry to poproś o syrop na refluks Gastrotuss. U nas pomagało. Niestety nasze dieci chyba szybko nie wyrosną z ulewania.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:23   #3284
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Lila dzis kończy 4 miesiące, matko jedyna ten czas leci strasznie szybko.


Spalismy dzisiaj to 10 30 , tz. ja spałam z Lilą :P


Teraz szukam w necie jakichś pomysłów na kuchnie i łazienke na poddaszu, problem z tym, że skos jest bardzo duzy, a kuchnia ma byc połączona z salonem.

Do lazienki wszystko mamy, cała łazienka juz leży od roku i czeka az sie ją zrobi.
ja mam łazienkę pod skosem (nieco mniejszym) i kuchnię i salon pod skosami połączone razem (w salonie skos duuuzy niestety)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
U mnie jakos pochmurnie mam nadzieję, że się rozpogodzi bo muszę jechać kupic sobie czkoladę bo mnie naszło (wiadomka why) pan monsz się chciał cos teges, mimo, że był padnięty na 120 (ja też ) i trza sie pocieszać czekoladą
znów dziś sama do 20

Blanszor zauważyłam, że nie dając zagęszczacza (dałam 3 łychy kleiku na śniadanko i było geste bardzo) to i tak ulewa dzis sporo? A może dlatego, że wierzga tymi girami teraz na wersalce


:
no i jak Ty mówisz?? lutnąć CI?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:35   #3285
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
to może jak będziesz u pediatry to poproś o syrop na refluks Gastrotuss. U nas pomagało. Niestety nasze dieci chyba szybko nie wyrosną z ulewania.
u pediatry będziemy pod koniec lipca, bo wtedy wracam spytam. Powiedz jeszcze jak to wygląda finansowo i na ile około starcza? To leczy czy zapobiega?
No niestety, musimy się z tym wzmagać, oby szybko ustapiło samoistnie!
Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no i jak Ty mówisz?? lutnąć CI?
wierzgoli tymi śmierdzącymi gyrami lepiej? platfusami?
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:35   #3286
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

neska i jak macie szafki ustawione te dolne? pod skosem sie zmiescily? bo u nas ten blat musialby byc bardzo szeroki, zeby dalo rade cos w kuchni robic i w ten skos nie zaryc głowa
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:40   #3287
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Właśnie miałam się spytać i zapominam ciągle

czy Wy kąpiecie jeszcze w żelach dla niemowlaka? Kiedy można zmienic na np. ziaję? O, doczytałam, że dopiero od 2 lat
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:47   #3288
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
neska i jak macie szafki ustawione te dolne? pod skosem sie zmiescily? bo u nas ten blat musialby byc bardzo szeroki, zeby dalo rade cos w kuchni robic i w ten skos nie zaryc głowa
u nas wygląda to tak (wtedy jeszcze troszke "surowo" bo dopiero co się wprowadzaslismy i wszystko nie było jeszcze dopracowane. w łazience w rogu teraz jest pralka a nad blatem duze lustro) no i jest jeszcze korytarz i pokój małego ale nie mam łądnych zdjęc no i sypialnia tez pod duzym skosem...
ogólnie mamy prawie 80 m ale ginie to przez skosy...
i za tym oknem w salonie jest balkon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1817.jpg (35,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1818.jpg (31,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1819.jpg (35,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1822.jpg (69,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1825.jpg (46,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1827.jpg (31,8 KB, 46 załadowań)
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:48   #3289
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Właśnie miałam się spytać i zapominam ciągle

czy Wy kąpiecie jeszcze w żelach dla niemowlaka? Kiedy można zmienic na np. ziaję? O, doczytałam, że dopiero od 2 lat
ja jeszcze zapasy niemowlęcych wykorzystuję
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:57   #3290
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ojej kffiatuszek się na mnie poskarżył
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:57   #3291
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska piękna chata, ładna ta szafa na skos. Nowocześnie i ładnie

U nas ten skos w kuchni i lazience jest bardzo ostry, kończy się jakis metr nas podłogą i potem jest prosta sciana. Kuchnię raczej zostawimy do pomyslenia architektowi.

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2012-06-12 o 11:58
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:14   #3292
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Neska - świetna chałupka - ja dopiero wybieram do swojej, a raczej oglądam, bo jeszcze nie kupuję nic

AgaMili pokaż ten wózeczek

Ale się u mnie rozpadało, a miałam iść z Julią do narzeczonego kilka bloków dalej
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:42   #3293
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kurza dupa, zawsze najlepsze akcje mnie omijaja

Jeju, jeju, jako wykolejona (Anabellita ) matka napisze, ze przez moje marudzace dziecko nie mam czasu byc na biezaco, ale zaraz wysle tzta na spacer z Mlodym, to mam nadzieje troche nadrobic

Katerina, co do Jaska, to mial kilka takich cudownych nocek, ze od 22 spal ciagiem do 4 lub od 23 do 5, ale to sporadyczne wyczyny :/ Wiem, wiem, gdybym nie byla patologiczna matka, to bym sie z tego cieszyla i radowala, ze Maly co chwila sie budzi po nocach, ale ze jestem spaczona, to troche mnie to denerwuje

Ranula, Jas nauczyl sie juz sciagac ta pieluche, ale jak mocno marudzi i dlugo sie meczy z zasnieciem, to tetra dalej pomaga
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:01   #3294
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
u pediatry będziemy pod koniec lipca, bo wtedy wracam spytam. Powiedz jeszcze jak to wygląda finansowo i na ile około starcza? To leczy czy zapobiega?
No niestety, musimy się z tym wzmagać, oby szybko ustapiło samoistnie!

wierzgoli tymi śmierdzącymi gyrami lepiej? platfusami?
to kosztuje ok 25 pln i starcza na ok miesiąc. To tylko zapobiega ulewaniu, robi się taka zawiesina w żołądku i zapobiega cofaniu pokarmu. W smaku jest słodkie więc dzieci to lubią.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:01   #3295
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Bebi wklejalam linka juz 2x za nadrabianie po lebkach

http://www.ebay.co.uk/itm/1507043702...#ht_1490wt_987
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:32   #3296
klaurencja
Raczkowanie
 
Avatar klaurencja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Klara, ja pamietam, bo moja kotka ma takie samo imie...

Ladne sobie zrobilas wakacje od wizazu !!!!!!!
Gdybym jeszcze odpoczywała w tym czasie obiecuję poprawę

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość


Boże dziewczyno!!!!!!!! piszemy co jakis czas co z Tobą, bo na wizaż nie weszłaś, juz czarne mysli w głowie a Ty se kulky z nas robisz!!!! no jak to tak?!!!
ja pamiętam! napisz co u Was!!!!!! Na początku miałaś spoko z F. a teraz co? opowiadaj!!!!!
A teraz nie spoko! Wydziera się po nocach i dniach, tylko w gościach siedzi cicho, aniołek z różkami i się dziwią że mówię że nie mogę spać najpierw udaje grzecznego i matka się cieszy a potem pokazue oblicze

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ja to jestem głupia i normalnie patologia bo sadzam dziecko przed tv gdy chce posprzątać na spokojnie i zakolczykowałam swoją 4-ro miesiączną córkę i ja jestem nienormalnaaaaaaa normalnie idę skoczyć z krawężnika!!!!!!


spadłam z dywanu normalnie
RZĄDZISZ LASKA!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kurza dupa, zawsze najlepsze akcje mnie omijaja
Nie tylko ciebie

pozjadało mi posty chyba
__________________
klaurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:33   #3297
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

wyprałam ręcznie dywan

wszystko by było ok, gdyby nie to, że nie mam gdzie wywiesić i ścieka w wannie i za i waży chyba z 20 kg z wodą chłopaki mnie zabija ale co tam, chcialam dobrze, nie?

na balkon wywieszę kiedy ocieknie bo mam pod sobą inny balkon i tamtej by leciało i by był dym

ide karmic młodą i spadam połazić po sklepie i znów do parku
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:36   #3298
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Bebi wklejalam linka juz 2x za nadrabianie po lebkach

http://www.ebay.co.uk/itm/1507043702...#ht_1490wt_987
No tak, to juz jest patologia do n-tej potęgi - nie dość, że córce pozwala ogladać TV przy jedzeniu, i pozwala synkowi siedzieć z podparciem to jeszcze publicznie bije na wątku swoje wykolejone koleżanki



---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
wyprałam ręcznie dywan
A co w tym czasie robiło Twoje dziecko? pewnie Tv ogladało
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:36   #3299
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
[


a dlaczego ja nic nie wiem?? z Torunia mnie przyjmiecie na krzywy ryj?
Ciebie zawsze to kiedy ruszamy w miasto;> proponuje Galerie Pomorska albo Focusa
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:37   #3300
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
uuuu to ja nawet nie wiedziałam że mam do czynienia z patologią, marginesem społecznym i dewiacją Chyba przestane się tu udzielać bo mnie demoralizujecie i gorszycie Wy zwyrodniałe, wykolejone matki!
no kulam...


Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Ze spuszczoną głową witam Was kochaneBardzo długo mnie nie było za co przepraszam - ale trochę się nazbierało jak to w życiu Wybaczcie, że Was tak odsunełam, ale obiecuję już poprawę
Spróbuję Was choć troszkę nadrobić, choć pewnie nie dam rady odkurzyć wszystkiego
Stęskniłam się za Wami
hej hej fajnie ze wróciłaś

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

mała stópka czekamy na foto



lecę przejrzeć:
no i to by było najciekawsze
o maj gad nie wiedziałam, ze tyle tego istnieje

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Właśnie miałam się spytać i zapominam ciągle

czy Wy kąpiecie jeszcze w żelach dla niemowlaka? Kiedy można zmienic na np. ziaję? O, doczytałam, że dopiero od 2 lat
tak tak
Majce się dosyć wysusza skóra i kapiemy ją na zmianę raz w oillanie (wtedy tż mówi, ze ją moczymy, a nie myjemy ) a raz w baby dreamie i wtedy kremuje jeszcze kremem emolium, bo inaczej jest sucharek

moja tez musi zasypiać z czymś, swego czasu była to pielucha, ale podmieniłam jej na taką przytulankę i teraz jak jej nie ma to jest wrzask
o taką http://allegro.pl/e-d-kocyk-przytula...413950743.html
mamy słonia jest rewelacyjna, super milutka i wysycha w godzine
i na żywo wygląda lepiej....

no i wklejam kiece w sumie pierwszy raz kupiłam sobie w takim stylu, ale bardzo mi się spodobała i dobrze się w niej czuje i jest taka przewiewna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SG200591-001.jpg (88,3 KB, 23 załadowań)
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.