Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 13:15   #4081
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Dzien dobry wszystkim

nie pisalam tu bo pogoda taka ladna ze caly czas gdzies na zew jestesmy albo w ogrodzie albo na spacerze albo na miescie...a teraz znow pada
spedzilismy mily rodzinny weekend, dostalam wiadomosc ze w przyszlym tyg zaczynamy nasz kurs plywania dla maluchow, w koncu sie dowiem co i jak, jak trzymac i jak nurkowac.. mala zachowuje sie fantastycznie na basenie i bardzo to lubi
a dzisiaj wkurza mnie niemilosernie to na pewno nie zeby wiec nie wiem co, rzuca sie po lozeczku tez i w nocy nie ma spania tylko tylko musze ja brac do lozka, a dzis jeczala przy jedzeniu kaszki i tak machala rekami ze musialam ja cala kapac w wanience!

o juz sie obudzila, i juz jeczy
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:45   #4082
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim

nie pisalam tu bo pogoda taka ladna ze caly czas gdzies na zew jestesmy albo w ogrodzie albo na spacerze albo na miescie...a teraz znow pada
spedzilismy mily rodzinny weekend, dostalam wiadomosc ze w przyszlym tyg zaczynamy nasz kurs plywania dla maluchow, w koncu sie dowiem co i jak, jak trzymac i jak nurkowac.. mala zachowuje sie fantastycznie na basenie i bardzo to lubi
a dzisiaj wkurza mnie niemilosernie to na pewno nie zeby wiec nie wiem co, rzuca sie po lozeczku tez i w nocy nie ma spania tylko tylko musze ja brac do lozka, a dzis jeczala przy jedzeniu kaszki i tak machala rekami ze musialam ja cala kapac w wanience!

o juz sie obudzila, i juz jeczy
to ja do ciebie jade bo u nas leje okrutnie juz nie wiem ktory dzien,
malutki tez zmierzły,dziś nie śpimy od 1 extra nie?
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 17:40   #4083
zoja04
Raczkowanie
 
Avatar zoja04
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
to ja do ciebie jade bo u nas leje okrutnie juz nie wiem ktory dzien,
malutki tez zmierzły,dziś nie śpimy od 1 extra nie?
u mnie tez leje..... a my byśmy chcieli na spacerek.....

oby do piatku - i bede w Polsce!!!!
zoja04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:47   #4084
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a wszystkie się wyrzekły? bo sobie nie przypominam

człowieka chwilę nie ma, a juz obgadują


nie było mnie ale oprócz ząbka Kingi zdaje się ze stracilam tylko kłótnie - czyli nic ciekawego chyba ze cos przegapilam, to prosze o zwrocenie uwagi bo jestem ciekawa, a ciezko mi sie przeczytuje przez temat forumowy
Fajnie ze sie dziewczynie udalo przejsc malo bolesnie zabkowanie, mam nadzieje ze Oli tez sie uda ale na razie sie nie zapowiada

szukam opiekunki - zupelnie nie wiem czym sie kierowac zdrowy rozsadek podpowiada co innego intuicja co innego....
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:05   #4085
zoja04
Raczkowanie
 
Avatar zoja04
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pytanko do dziewczyn które uzywaja łóżeczek turystycznych - czy ten cienki materacyk jest wygodny dla dziecka ? Czy moze lepiej dokupic jakis lepszy materacyk...?

Kupilimsy używane łóżeczko na wyjzad do polski .... i nie wiem czy bedzie malemu wygodnie na tym materacyku?

dodam ze bede tam 2,5 mies - takze dosc długo...
zoja04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:55   #4086
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ja mam łóżeczko turystyczne u rodziców na wsi. Jak na mój gust ten cienki materac nie wystarczy, jest na nim raczej twardo i niewygodnie. Dlatego ja dokupiłam zwykły piankowy materacyk za 30zł i wkładam go dodatkowo.

edit:
fifi skończył dziś pół roczku
__________________
Fifi!

Emi!



Edytowane przez anankee
Czas edycji: 2012-07-03 o 19:57
anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:04   #4087
b6226e0a547db786f57f5d12fdee7d3dd3b4b01d_63d071027e6e4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Witam dziewczyny, widzę że bardzo dużo się tu zmieniło. Miałam bardzo dużo nauki, dlatego długo tu nie wchodziłam. Zauważyłam, że są nowe dziewczyny a po "starych";P ani śladu. No nic, może uda mi się dołączyć. Moja Dominika ma już 4,5 miesiąca. daje jej już słoiczki,Jadła marchewwkę z zmieniaczkami, z ryżem, jabłuszko, dziś zjed zupke jarzynową. Nie bardzo wiem jak zabrać się do gotowania dla niej, więc narazie pozostajemy przy tym. A i już widać, ze ząbki będą się przebijać jak tak Was czytam to trochę się boję co to będzie dziś dziwna pogoda, raz ma się na deszcze, potem się przejaśnia...ech...A moje dziecię bawi się na macie Pozdrawiam
b6226e0a547db786f57f5d12fdee7d3dd3b4b01d_63d071027e6e4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 12:52   #4088
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
to ja napiszę co u nas
upał jak cholera, mała strasznie marudna - przebija jej się aż 5 ząbków! jestem przerażona ręce mam już jak Pudzian
5 naraz ,biedna Kamilka.Możesz jej podac paracetamol w czopku,też jest na zabkowanie
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:53   #4089
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez zoja04 Pokaż wiadomość
Pytanko do dziewczyn które uzywaja łóżeczek turystycznych - czy ten cienki materacyk jest wygodny dla dziecka ? Czy moze lepiej dokupic jakis lepszy materacyk...?

Kupilimsy używane łóżeczko na wyjzad do polski .... i nie wiem czy bedzie malemu wygodnie na tym materacyku?

dodam ze bede tam 2,5 mies - takze dosc długo...
nie starcza raczej
my jak pojechalismy z malym pierwszy raz z turystyzcnym to nie zasnal wcale, mimo kocyka i spal z nami - ale to bylo 2 dni tylko, pozniej juz zawsze zabieramy koce, albo w hotelu zadowalamy sie 1 koldra a dziecku dajemy druga... Tesciowa ma takie stare wklady do foteli, ktore akurat idealnie pasuja do naszego lozeczka i u niej spi na tym... i w ten sposob nie ma problemu ze spaniem. Mój Tata ma łózeczko z najtańszym materacem za 30zł a my taki materacyk kupiliśmy Oli na początek (bo jest bardziej miękki) i on jest ok moim zdaniem, więc ja bym na Waszym miejscu dokupiła taki materacyk, albo wlozyla do lozeczka jakas koldre na dno (jak na 2,5msc to bym sie zdecydowala na materac, na 2 dni koldra/koce starczy moim zdaniem )

[1=b6226e0a547db786f57f5d1 2fdee7d3dd3b4b01d_63d0710 27e6e4;35094276]Witam dziewczyny, widzę że bardzo dużo się tu zmieniło. Miałam bardzo dużo nauki, dlatego długo tu nie wchodziłam. Zauważyłam, że są nowe dziewczyny a po "starych";P ani śladu. No nic, może uda mi się dołączyć. Moja Dominika ma już 4,5 miesiąca. daje jej już słoiczki,Jadła marchewwkę z zmieniaczkami, z ryżem, jabłuszko, dziś zjed zupke jarzynową. Nie bardzo wiem jak zabrać się do gotowania dla niej, więc narazie pozostajemy przy tym. A i już widać, ze ząbki będą się przebijać jak tak Was czytam to trochę się boję co to będzie dziś dziwna pogoda, raz ma się na deszcze, potem się przejaśnia...ech...A moje dziecię bawi się na macie Pozdrawiam[/QUOTE]

a to roznie jest z zabkami, może przejdzie prawie bezboleśnie jak mój Jeremi - mam wrażenie, że trochę było kłopotów dopiero przy trójkach no i spore teraz są jak mu piątki idą - niby nie boli, ale nikomu nie życzę tak mało śpiącego dwulatka wiem ze piatki, bo jak pierwsza wyszla to na kilka tygodni wrocil do normy, kilka dni temu bylo najgorzej bo nawet mowil ze boli, a teraz znow tylko nie spi u Oli na razie nawet jedynki sie nie zapowiadaja...

agacia_cz: jak jest ciezko, to albo paracetamol na szybko, albo Camille-ona jest sympatyczna, bo dluzej dziala niz masci i dziecko moze sie przespac (dawalam Jeremiemu na trojki wlasnie, ale dawalam tylko na noc, bo w dzien sobie radzil bez tego)

Bylam dzis z nia na szczepieniu 5w1, za 2 tyg ostatnie wzw..
zobaczymy czy sie dzis wyspie.,...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2012-07-04 o 17:55
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:38   #4090
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ale tu cichutko.....

u nas zębów nie ma,ale bedą
dzis malutkiego zostawilam na sekunde w łóżeczko na brzuszku wracam,a ten na plecach lezy stałam i sie zastanawialam,jak ja go zostawiłam ale na bank na brzuszku hehe
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 19:59   #4091
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ale tu cichutko.....

u nas zębów nie ma,ale bedą
dzis malutkiego zostawilam na sekunde w łóżeczko na brzuszku wracam,a ten na plecach lezy stałam i sie zastanawialam,jak ja go zostawiłam ale na bank na brzuszku hehe
moja miesiac starsza i tez robi ten trick tylko w druga strone - od dosc dawna juz... ostatnio chyba sie zorientowala jak go zrobic w te co Twoj bo wczesniej to co ja polozylam na momencik i zaraz ona na brzuchu, siegnela sobie zabawke i w ryk, zeby ja na plecki ale ostatnio juz nie placze od razu, wiec widac polubila na brzuchu i chyba nauczyla sie tez odwracac w druga strone jak chce (ja nie lubie tej umiejetnosci, bo sie teraz wszedzie przemieszcza, jak tylko cos dojrzy - szczegolnie kartki i kable ja interesuja - juz jedna ulotke prawie zjadla cala byla niebieska od niej - bo jak wymoczyla te farbe to jej na rekach zostala, no i sie zaczynam obiawiac zeby nam z lozka nie spadla - ostatnio spie sobie po drugiej stronie lozka i nagle czuje ze sie po mnie wspina )
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 21:44   #4092
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

witam
wątpię czy któraś z tu obecnych mnie kojarzy jeszcze... nie wchodziłam na wizaż 2 miesiące, czasu i możliwości kompletnie było brak. widzę ze się troszkę ekipa tu zmieniła, pobieżnie przeczytałam ze jakieś kłótnie były... nie wiem o co chodzi... ale tak czy siak pozdrawiam wszystkie mamuśki
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 23:59   #4093
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
witam
wątpię czy któraś z tu obecnych mnie kojarzy jeszcze... nie wchodziłam na wizaż 2 miesiące, czasu i możliwości kompletnie było brak. widzę ze się troszkę ekipa tu zmieniła, pobieżnie przeczytałam ze jakieś kłótnie były... nie wiem o co chodzi... ale tak czy siak pozdrawiam wszystkie mamuśki
teraz watek przesuwa sie duzo wolniej, moze nawet dasz rade byc na biezaco tez nie doczytalam calkiem o klotniach jak tam dziecie?
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 01:11   #4094
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ooo mama drugiego Danielka sie odnalazla

a moj od poltorej godz urzadza jeki i steki a ja grzeje mleko :/
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 09:02   #4095
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
teraz watek przesuwa sie duzo wolniej, moze nawet dasz rade byc na biezaco tez nie doczytalam calkiem o klotniach jak tam dziecie?
dziecinka ma się całkiem dobrze, rośni łobuz ciekawski jakich mało czas tak szybko leci, że jak tylko pomyśle, że mam niedługo do pracy wracać to buuuu ryczeć mi się chce... teraz to przybajmniej jest już lepiej, mam parę minut do siebie czasami, bo wcześniej była katastrofa, normalnie chodziłam jak zombieee
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ooo mama drugiego Danielka sie odnalazla

a moj od poltorej godz urzadza jeki i steki a ja grzeje mleko :/
tak jestem Daniel to takie śliczne imię prawda?

tak go zachwalam powyżej a nocka i tak prawie nieprzespana, bo mały ciągle cyca chce teraz ma drzemke, ale przy dźwiękach suszarki, więc ja korzystam z okazji
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 19:44   #4096
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość

tak jestem Daniel to takie śliczne imię prawda?

tak go zachwalam powyżej a nocka i tak prawie nieprzespana, bo mały ciągle cyca chce teraz ma drzemke, ale przy dźwiękach suszarki, więc ja korzystam z okazji
bardzo ładne
u nas tez nocka nieprzespana ale to juz standard,ze moje dziecko spi max 5 godzin na dobe.Wybieram sie z nim do lekarza bo ma coraz wiecej takich krostek ktore wygladaja jak potówki,kąpie go i smaruje Oilatum ale nic nie działa.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:06   #4097
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pustki,widać że korzystają mamuśki z pięknej pogody,ja także
Pozdrawiam
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:50   #4098
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
witam
wątpię czy któraś z tu obecnych mnie kojarzy jeszcze... nie wchodziłam na wizaż 2 miesiące, czasu i możliwości kompletnie było brak. widzę ze się troszkę ekipa tu zmieniła, pobieżnie przeczytałam ze jakieś kłótnie były... nie wiem o co chodzi... ale tak czy siak pozdrawiam wszystkie mamuśki
ja pamiętam i także nie wiem o co poszło... chodzi o te kłotnie.
ja mialam egzaminy i kupe nauki dlatego tutaj nie bywałam.
Jestem już po absolutorium i po przeprowadzce.... hm... po 5 latach w jednym mieszkaniu aż żal było...ale cóż, studia skończone pora zaczać normalne życie.
A moj Hubik wczoraj skończył 4 miesiące. Jest bardzo pogodny,śmieje się ciągle. Przewraca się z plecków na brzuch. W nocy śpi od 20-21 do 3-4... nie narzekam już.Jest bardzo kochany i aż nie mogę uwierzyć ze ten czas tak szybko leci i za chciwlke będzie mówił i chodzil.
z tym chodzeniem to chyba bedzie szybciej bo on już nie siada jak go chwyce za raczki tylko od razu staje i idzie... doslownie "kroczy" nózkami.

pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:13   #4099
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

cześć,
ja byłam dziś z dzieciakami w mojej pracy. Zawiozłam podanie o urlop wychowawczy, od 8 sierpnia idę. Będzie krucho, jak mojej wypłaty zabraknie.....
w ogóle zapoczątkowalam w firmie falę ciąż. Najpierw ja dwie ciąże jedna po drugiej. W kwietniu urodziła koleżanka, a dziś się dowiedziałam że dwie dziewczyny z kadr i jedna z działu handlowego zaciążyły

Filip od kilku dni wciąga na kolację 250 mleka muszę mu 2 razy w ciągu dnia ściągać mleko na taką kolację, bo za jednym razem ściągam jakieś 130ml.... raz ściągam jak on je obiad, a drugi raz wieczorem, jak już śpi.
I daję mu albo z kleikiem z łyżeczki albo z niekapka pije zagęszczone.

I coraz lepiej idzie mu siedzenie. Jeszcze go asekuruję, sadzam go sobie między nogami, bo czasem tak macha rączkami, że się przewraca, ale generalnie lubi sobie posiedzieć i nieźle mu to wychodzi.
Zębów jeszcze nie ma żadnych, ani nic nie widać na dziąsłach...
dużo czasu spędzamy teraz na dworze, bo pogoda dopisuje, nie jest za gorąco, więc jest fajnie.
A Emi już odpieluchowana w dzień. Jeszcze ma pieluchę na noc, bo boję się o materac, ale coraz częściej rano ma pieluchę suchą i robi od razu siku do nocnika. Jeszcze jej się czasem wpadki zdarzają, ale i tak jestem strasznie zadowolona
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 22:04   #4100
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

a moja maluda cos przeziebiona niestety i maruda taka ze masakra, w nocy jej nawet ibum dawalam, bo nie mialam sily wymyslac jak ja uspokoic inaczej, mimo ze goraczki nie miala, ale po tym przeszlo - i tak mysle ze moze ja tak jak doroslych glowa czy cos bolala... a teraz tez marudzi - przysnalea mi wlasnie na kolanach,ale odlozyc sie pewnie nie da...

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
dziecinka ma się całkiem dobrze, rośni łobuz ciekawski jakich mało czas tak szybko leci, że jak tylko pomyśle, że mam niedługo do pracy wracać to buuuu ryczeć mi się chce... teraz to przybajmniej jest już lepiej, mam parę minut do siebie czasami, bo wcześniej była katastrofa, normalnie chodziłam jak zombieee

tak jestem Daniel to takie śliczne imię prawda?

tak go zachwalam powyżej a nocka i tak prawie nieprzespana, bo mały ciągle cyca chce teraz ma drzemke, ale przy dźwiękach suszarki, więc ja korzystam z okazji
no to ja zaczynam teraz chodzic jak zombie bo mala w dzien i wieczorem nie da juz odpoczac od siebie, a w nocy mi sie starszy ostatnio co noc budzi i zaczynamy go miec z tztem dosc jak spi z nami to jest ok, jak w lozeczku to co godzina sie budzi i placze...

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
cześć,
ja byłam dziś z dzieciakami w mojej pracy. Zawiozłam podanie o urlop wychowawczy, od 8 sierpnia idę. Będzie krucho, jak mojej wypłaty zabraknie.....
w ogóle zapoczątkowalam w firmie falę ciąż. Najpierw ja dwie ciąże jedna po drugiej. W kwietniu urodziła koleżanka, a dziś się dowiedziałam że dwie dziewczyny z kadr i jedna z działu handlowego zaciążyły

Filip od kilku dni wciąga na kolację 250 mleka muszę mu 2 razy w ciągu dnia ściągać mleko na taką kolację, bo za jednym razem ściągam jakieś 130ml.... raz ściągam jak on je obiad, a drugi raz wieczorem, jak już śpi.
I daję mu albo z kleikiem z łyżeczki albo z niekapka pije zagęszczone.

I coraz lepiej idzie mu siedzenie. Jeszcze go asekuruję, sadzam go sobie między nogami, bo czasem tak macha rączkami, że się przewraca, ale generalnie lubi sobie posiedzieć i nieźle mu to wychodzi.
Zębów jeszcze nie ma żadnych, ani nic nie widać na dziąsłach...
dużo czasu spędzamy teraz na dworze, bo pogoda dopisuje, nie jest za gorąco, więc jest fajnie.
A Emi już odpieluchowana w dzień. Jeszcze ma pieluchę na noc, bo boję się o materac, ale coraz częściej rano ma pieluchę suchą i robi od razu siku do nocnika. Jeszcze jej się czasem wpadki zdarzają, ale i tak jestem strasznie zadowolona
ale fajnie ze idziesz na wychowawczy - nas jednak nie stac wiec bedzie opiekunka od wrzesnia, wlasnie szukam, ale cos nie moge znalezc ostatecznie zglosily sie 4 panie, z 2 juz rozmawialam, jedna to zakladam ze pewnie ja wezmiemy, bo pilnowala takiej parki jak moja u nas na osiedlu, ale jakos nie moge tak od razu sie zdecydowac, bez rozmowy z innymi, bo a nuz mi cos bardziej podpasuje? no i do tego troche sie boje, ze ona mi sie bedzie rzadzila z metodami wychowawczymi, a ja juz za stara jestem zeby nie oczekiwac ze to ktos sie do mnie dostosuje, nawet jesli robie zle w jego mniemaniu...
U nas Ola zaczyna sama siadac, jak tylko ma sie czego chwycic, to juz siedzi, ostatnio w gondoli jechala wychylona glowa za wozek, wiec juz jej wiecej w gondoli nie zabralam - na razie pozyczylam jej spacerowke Jeremka, bo jest lekka a ja chcialam zaliczyc sklep ze schodami ale docelowo ma jezdzic na razie w spacerowce od tego duzego wozka, tylko jeszcze ktos by musial budke z gondoli przemontowac, bo za duze slonce na jazde bez budki bardzo ladnie jechala w pozycji polsiedzacej, nawet nie probowala bardziej siadac i obciazac kregoslupa jak miala wystarczajacy widok wiec mysle ze spokojnie moge ja pakowac do niej (w jej wieku Jeremi juz siedzial z podparciem, bez lecenia do przodu, Ola jeszcze odrobine leci do przodu glownie, ale za to on sie pozniej podciagal do siedzienia - w sumie jak sie zaczal podciagac to i usiedziec potrafil a Ola sie podciaga juz od 2 miesiecy - dopiero teraz na dworze tez - a siedziec tak zeby sobie nosa nie rozbic o cos to dopiero od 2tygodni przytrzymujac sie czegos)

W ogole to rozszerzam jej diete, ale na razie to ciezko mi idzie, bo ona chetnie to tylko ziemniaka - takiego suchego bulke i kaszke gotowa jest jesc... kalafiorem plula, jabluszko czy marchewke od biedy zje, ale zeby otwierala buzie, to nie powiem, albo zeby tego wiecej niz 3 lyzeczki dala rade, do bulki to tak sie rwie i otwiera ze az milo patrzec... Wczoraj zjadla cale pol srodka jak karmilam Jeremiego i ostatnio zjada jego ziemniaka (bo on i tak nie je nigdy )

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2012-07-10 o 22:08
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 22:22   #4101
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć! To się porobiło
Cholera jasna!!!
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 08:57   #4102
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

czesc Nowojka
jak po urlopie?tak sie zastanawialam,kiedy wracasz....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 22:09   #4103
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Cześć! To się porobiło
Cholera jasna!!!
hej
kolejna mamusia ze "starej" ekipy
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 21:53   #4104
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Uuuuułaaa! Jaka tu ciszaaa ! Gdzie was wywiało
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:29   #4105
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Uuuuułaaa! Jaka tu ciszaaa ! Gdzie was wywiało
ja jestem chwilowo przygotowania do chrzcin u mnie trwają wiec...
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 10:42   #4106
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Bry!
byBella to powodzenia!
Wczoraj sie stala by straszna rzecz,mianowicie siedzielismy z Tz na sofie a Danielek na bujawce,jedlismy winogrona i gadalismy nagle Tz skoczyl jak opazony do malego az sie winogrona posypaly.
Na buzce siadla mu pszczola i juz sie zaczynala tam szykowac do ataku chyba.
Zaplakalabym sie jakby go u
gryzla

danielek juz siedzi,ze 2tyg temu usiadl mi sam w gondoli a przedwczoraj karmilam go jablkiem na pollezaco a ten hyc i siedzi zadowolony.
Musze go przelozyc do spacerowki z pasami.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:48   #4107
aneczka_wroc
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_wroc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ale tu cichutko! dawno mnie nie było - bo duzo się dzieje, Asi chyba idzie ząbek i non stop chce byc z mamą
ja tez ide na wychowawczy, od koncowki sierpnia.. oj, bedzie mi brakowalo tej wypłaty :P
milego dnia!
aneczka_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:38   #4108
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez aneczka_wroc Pokaż wiadomość
ale tu cichutko! dawno mnie nie było - bo duzo się dzieje, Asi chyba idzie ząbek i non stop chce byc z mamą
ja tez ide na wychowawczy, od koncowki sierpnia.. oj, bedzie mi brakowalo tej wypłaty :P
milego dnia!
Pieniądze pieniędzmi ale spedzanie czasu z dzieckiem i nie przegapianie tych pięknych chwil bezcenne
__________________

Edytowane przez dph
Czas edycji: 2012-07-15 o 19:39
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 20:19   #4109
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

A moja Ola dzis sama usiadla. Na srodku lozeczka bez podtrzymywania sie szczebelkow... i siedziala potem chwilke (bez trzymanki )... niestety zaraz potem uznala ze jej malo rzucila sie w kierunku szczebelkow i probowala wstac wiec dzis obnizamy lozeczko na sam dol.... Ma rowno 6msc i 5 dni


aneczka: to moze byc zab, ale moze sie tez zaczynac taki okres gdzie dziecko bardzo ciagnie do mamy... moj synek przechodzil to tragicznie, nalozylo sie na to dodatkowo smierc mojej Mamy i w ogole bylo strasznie - nie moglam do lazienki wyjsc, bo plakal jakby go mordowali... 24h/dobe musialam z nim byc... po tygodniu troche minelo, ale w ogole zrobilo sie normalniej dopiero po ponad 2 miesiacach (zaczelo sie dzien po smierci Mamy, mial wtedy rowno 8msc...) u Oli juz widze niestety pierwsze objawy rozpaczy jak straci mnie z oczu, no ale mam nadzieje ze nie bedzie az tak kiepsko jak wtedy w polaczeniu z nerwami moimi...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2012-07-15 o 20:20
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 22:02   #4110
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

agat_ka tez zauwazylam,ze jak pojde tylko do lazienki to mlody lament podnosi,trudno mu sie dziwic,jak tylko ze mna i ze mna,no troche z tata,staramy sie,zeby na weekendzie wiecej razem przebywali.
Taki okres dla dziecka i jak z kolkami-trzeba przejsc.

Kupilam dzis na sunday markecie......zimowy kombinezon dla malego
U nas 15 stopni i wieje,kropi,pogoda jak w pazdzierniku i skoro przekladamy malutkiego do spacerowki,to wypadaloby go cieplej ubrac.
Sama dzis smigalam w ocieplnej kurtce :/
ja chce w tropiiiiiikiiiiiii
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.