Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-20, 22:33   #421
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Zgadza się. Mosak mu mówi, ze nie udało mu się wyjść z twarzą z tego eksperymentu, a ten zadowolony kiwa głową.
Odnoszę wrażenie, że Adam jest na granicy lekkiego opóźnienia umysłowego, czyli ma IQ poniżej średniej. A może to wiele lat picia daje efekt takiego otępienia. Choć patrząc na jego siostrę, która mimo dobrych intencji względem Asi, prezentowała jednak dość niski poziom wypowiedzi (w tym przekleństwa i sławny palec do brata) można zgadywać, że oni wychowali się w jakieś patologii po prostu. Taki chłopak nie pasowałby chyba do żadnej z dziewczyn ze wszystkich edycji. Do głowy przychodzi mi za to kilka dziewcząt z Rolnika ;P
Nie chciałam być dosadna, ale też tak uważam.
Wątpię, że to picie; po prostu wynik wychowania (choć jego rodzice wydawali się w porządku) plus środowiska oraz niskiego ilorazu inteligencji. Też moim zdaniem on balansuje na granicy lekkiego opóźnienia, bo co by nie powiedzieć o takim Przemku, to całkiem inteligentny był, nawet podczas swojego trollingu. Grzesix mniej, ale nadal nie był upośledzony, choć też niezbyt bystry.

No gorzej dopasowanej partnerki niż Asia nie mogli mu dobrać. Nie że jej kadzę, czy się nad nią lituję, ale moim zdaniem ona jest jedną z najbardziej elokwentnych uczestniczek, jej wypowiedzi - pomijając jej osobiste problemy z poczuciem wartości - były niezwykle wyważone, z klasą; jest bardzo elegancką kobietą. Sam fakt, że podziękowała nawet ekspertom, zachowywała się kulturalnie przy takim buraku robi na mnie wrażenie, bo ja chyba bym już nie potrafiła.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 23:07   #422
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja się po prostu zastanawiam, jakim cudem ktokolwiek Adama zakwalifikował do programu. Nie mogę tego zrozumieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 00:00   #423
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez blablaaa Pokaż wiadomość
Wszyscy jada po matce Asi ale koniec koncow wyszlo na to, ze miala racje probujac ja odwiesc od udzialu w tym cyrku. W koncu zna ja najlepiej i moze nie widziala innego sposobu i zdecydowala sie na szantaz emocjonalny ale tylko dlatego, ze chciala dla Asi jak najlepiej ( o ile te wszystkie opowiesci Asi jaka to ma straszna matke byly prawdziwe i nie wyolbrzymione, bo nie sadzicie, ze jakby byla taka zla i wredna jak ja Asia przedstawiala to by nie przyszla na slub? a jednak byla...) Moze to cale jechanie po matce to byl ze strony Asi jakis dziwny sposob na wzbudzenie zainteresowania faceta poprzez litosc? A moze to wlasnie ona poszla do programu, zeby zrobic matce z jakiegos powodu na zlosc, tak jak Agata w poprzedniej edycji? Przeciez w rozmowie z przyjaciolmi w jednym odcinku malo sie na nich nie obrazila, ze jej nie wspolczuja, ze wyszla za maz a wrecz jeszcze POCIESZAJA ze bedzie dobrze...W koncu chyba wszyscy stwierdzili, ze nie jest ona do konca stabilna psychicznie i emocjonalnie delikatnie mowiac...pamietajcie, ze znamy tylko wersje, ktora przedstawiala Asia. I ciekawe za co dziekowala "ekspertom"?, za to ze perfidnie zrobili z niej rozwodke? I w tym jednym punkcie jest mi jej autentycznie szkoda.
Absolutnie się nie zgadzam. To, że jest jej matką wcale nie znaczy, że ją zna najlepiej na świecie ! Nie przypominam sobie, aby Asia mówiła w programie bardzo źle o matce, żeby jej dowalić. Raczej wspominała o trudnym dzieciństwie. A jej matka sama dała obraz o sobie w swoich wypowiedziach do kamery...

Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania jak szantaże emocjonalne czy inne tego typu manipulacje! W życiu bym nie powiedziala, że jej matka z dobrej woli próbowała ją zaszantażować, żeby nie brała udziału w programie. Jak widać, sam program nie jest taki zły, skoro dwie pary się super odnalazły. Jedynie pecha miała, że trafiła na takiego kolesia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 06:20   #424
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mi się wydaje, że on aż taki opóźniony nie jest tylko widać było, że przy decyzjach a później na ostatnim spotkaniu lawirował żeby nie powiedzieć za dużo i stąd ten jego brak elokwencji wcześniej chyba te jego wypowiedzi nie rzucały się aż tak w oczy. Jednak najbardziej podobało mi się jak powiedział, że 'trochę zobaczyłem jak to jest być żoną' może dodał tam 'z' ale to jego niedbalstwo w mowie jest tak duże, że przesłuchałam to 3 razy i ja tego nie słyszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 06:20   #425
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez blablaaa Pokaż wiadomość
Wszyscy jada po matce Asi ale koniec koncow wyszlo na to, ze miala racje probujac ja odwiesc od udzialu w tym cyrku. W koncu zna ja najlepiej i moze nie widziala innego sposobu i zdecydowala sie na szantaz emocjonalny ale tylko dlatego, ze chciala dla Asi jak najlepiej ( o ile te wszystkie opowiesci Asi jaka to ma straszna matke byly prawdziwe i nie wyolbrzymione, bo nie sadzicie, ze jakby byla taka zla i wredna jak ja Asia przedstawiala to by nie przyszla na slub? a jednak byla...) Moze to cale jechanie po matce to byl ze strony Asi jakis dziwny sposob na wzbudzenie zainteresowania faceta poprzez litosc? A moze to wlasnie ona poszla do programu, zeby zrobic matce z jakiegos powodu na zlosc, tak jak Agata w poprzedniej edycji? Przeciez w rozmowie z przyjaciolmi w jednym odcinku malo sie na nich nie obrazila, ze jej nie wspolczuja, ze wyszla za maz a wrecz jeszcze POCIESZAJA ze bedzie dobrze...W koncu chyba wszyscy stwierdzili, ze nie jest ona do konca stabilna psychicznie i emocjonalnie delikatnie mowiac...pamietajcie, ze znamy tylko wersje, ktora przedstawiala Asia. I ciekawe za co dziekowala "ekspertom"?, za to ze perfidnie zrobili z niej rozwodke? I w tym jednym punkcie jest mi jej autentycznie szkoda.
Ludzie bardzo różne rzeczy, także okrutne, robią pod przykrywką "dla dobra dziecka". Matka Asi stosowała i zapewne nadal stosuje wobec niej przemoc psychiczną i na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nie ma mojej zgody na jakiekolwiek wybielanie takich osób. Nie jest to normalne, żeby zapewniać córce traumę, szantażować ją, niszczyć ją psychicznie, "bo się ma rację". Racja to jedno, czyjeś zajmowanie to drugie. Czas na wychowanie już był - sama może ocenić, czy jej to wyszło czy nie. Dorosłe dziecko ma prawo żyć po swojemu i podejmować własne decyzje, których rodzic wcale nie musi popierać, ale nie ma prawa wymuszać niczego szantażem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-05-21 o 06:30
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 09:45   #426
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Gdzie można zobaczyć te zdjęcia aktualne uczestników?? I Oliwii w ciąży?:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 09:54   #427
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Gdzie można zobaczyć te zdjęcia aktualne uczestników?? I Oliwii w ciąży?:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Były na końcu odcinka

Są też na grupie na fb wrzucone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 13:58   #428
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87866896]Były na końcu odcinka

Są też na grupie na fb wrzucone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Co to za grupa? Wiem że na końcu były Ale szybko przeleciały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 13:59   #429
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Co to za grupa? Wiem że na końcu były Ale szybko przeleciały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślub od pierwszego wejrzenia - fani

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 14:09   #430
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O kurdę teraz kończę odcinek i nie wiedzę w Adama, porażka facet.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 14:34   #431
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Na fb odezwała się w Asia napisała że cieszy się że prawda wyszła na jaw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 14:35   #432
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tymczasem Asia na grupie dziękuje za pozytywne i negatywne komentarze i cieszy się ze prawda wyszła na jaw. Bardzo pozytywny odbiór tego wpisu
W odpowiedziach min mój "ulubieniec" Jacus zapewnia ją ze będzie dobrze
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:11   #433
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Adam podobno używa kolejnego konta ( nie wiadomo na ile to jest prawda) Adam Aniedam.
Polubione ma z 2012r. Melanzowe pudernice i Głupie pytania o głupim człowieku, więc możliwe że to jego kolejne konto 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:22   #434
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ludzie bardzo różne rzeczy, także okrutne, robią pod przykrywką "dla dobra dziecka". Matka Asi stosowała i zapewne nadal stosuje wobec niej przemoc psychiczną i na to nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nie ma mojej zgody na jakiekolwiek wybielanie takich osób. Nie jest to normalne, żeby zapewniać córce traumę, szantażować ją, niszczyć ją psychicznie, "bo się ma rację". Racja to jedno, czyjeś zajmowanie to drugie. Czas na wychowanie już był - sama może ocenić, czy jej to wyszło czy nie. Dorosłe dziecko ma prawo żyć po swojemu i podejmować własne decyzje, których rodzic wcale nie musi popierać, ale nie ma prawa wymuszać niczego szantażem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W 100 procentach zwerbalizowałaś moje myśli i odczucia. Totalnie się zgadzam, a to co kiedyś było tu określane jako "nieprzepracowane traumy" u Asi myślę że spokojnie można podciagnac pod efekty przemocy psychicznej. Nie tylko że strony matki, poprzedni partner też raczej dobrze jej nie traktował.

Co do Adama, nie mówi się "opóźniony", "upośledzony", mówi się "z niepełnosprawnością intelektualną" hehe wiecie co, sporo w życiu pracowałam z dziećmi poniżej normy intelektualnej, znam takich dorosłych i tak, Adam ma takie cechy. Jego reakcje na wiele sytuacji, zachowania, ale również cechy fizjonomii.

I tak, ja też usłyszałam "jak to jest BYĆ ŻONĄ"
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 18:43   #435
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
W 100 procentach zwerbalizowałaś moje myśli i odczucia. Totalnie się zgadzam, a to co kiedyś było tu określane jako "nieprzepracowane traumy" u Asi myślę że spokojnie można podciagnac pod efekty przemocy psychicznej. Nie tylko że strony matki, poprzedni partner też raczej dobrze jej nie traktował.

Co do Adama, nie mówi się "opóźniony", "upośledzony", mówi się "z niepełnosprawnością intelektualną" hehe wiecie co, sporo w życiu pracowałam z dziećmi poniżej normy intelektualnej, znam takich dorosłych i tak, Adam ma takie cechy. Jego reakcje na wiele sytuacji, zachowania, ale również cechy fizjonomii.

I tak, ja też usłyszałam "jak to jest BYĆ ŻONĄ"
Jakie cechy fizjonomii? Ciekawa sprawa.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Adam podobno używa kolejnego konta ( nie wiadomo na ile to jest prawda) Adam Aniedam.
Polubione ma z 2012r. Melanzowe pudernice i Głupie pytania o głupim człowieku, więc możliwe że to jego kolejne konto ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Człowiek o stu kontach Zapobiegliwy facet, teraz ma jak znalazł.

Melanzowe pudernice i Głupie pytania o głupim człowieku, więc możliwe że to jego kolejne konto : hahaha:
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 19:17   #436
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Jakie cechy fizjonomii? Ciekawa sprawa.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



Człowiek o stu kontach Zapobiegliwy facet, teraz ma jak znalazł.

Melanzowe pudernice i Głupie pytania o głupim człowieku, więc możliwe że to jego kolejne konto : hahaha:
Wiesz co tak na szybko: mała, cofnięta żuchwa, wąskie szary powiekowe, opadające powieki, oczy lekko zbyt szeroko rozstawione, "elfie" uszy (choć one nie są takie do końca elfie a są właśnie takie, jakie miał disneyowski krasnoludek Gapcio - odstające, z większą i "wywiniętą" górną częścią). To wszystko co sprawia że patrzysz na niego i widzisz, że on ma coś dziwnego w twarzy. Przy czym dysmorfia może świadczyć o wszystkim (wada genetyczna) i o niczym ("takie geny").
Ja genetykiem nie jestem, nie mnie to oceniać, natomiast w mojej branży zawodowej nauczono mnie zwracać uwagę a takie rzeczy, bo "one być może o czymś świadczą).
U nich na pewno świadczą o genach, bo i siostra ma bardzo podobną twarz, i mama miała, natomiast mam wrażenie że u niego te cechy są dużo mocniej uwypuklone.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 20:09   #437
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Wiesz co tak na szybko: mała, cofnięta żuchwa, wąskie szary powiekowe, opadające powieki, oczy lekko zbyt szeroko rozstawione, "elfie" uszy (choć one nie są takie do końca elfie a są właśnie takie, jakie miał disneyowski krasnoludek Gapcio - odstające, z większą i "wywiniętą" górną częścią). To wszystko co sprawia że patrzysz na niego i widzisz, że on ma coś dziwnego w twarzy. Przy czym dysmorfia może świadczyć o wszystkim (wada genetyczna) i o niczym ("takie geny").
Ja genetykiem nie jestem, nie mnie to oceniać, natomiast w mojej branży zawodowej nauczono mnie zwracać uwagę a takie rzeczy, bo "one być może o czymś świadczą).
U nich na pewno świadczą o genach, bo i siostra ma bardzo podobną twarz, i mama miała, natomiast mam wrażenie że u niego te cechy są dużo mocniej uwypuklone.
Ciekawe i pouczające.

Elfie, szpiczaste uszy niektórzy mają niezależnie Tu faktycznie jest cały zbiór cech,
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 21:13   #438
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Każdą z tych cech można mieć niezależnie i wtedy sie mówi właśnie "taka uroda", natomiast jak ze sobą współwystępują to już gdzies tam można snuć domysły. Przy czym jak mówię, tu genetyk mógłby coś powiedzieć i to po szczegółowych badaniach.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 21:27   #439
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Każdą z tych cech można mieć niezależnie i wtedy sie mówi właśnie "taka uroda", natomiast jak ze sobą współwystępują to już gdzies tam można snuć domysły. Przy czym jak mówię, tu genetyk mógłby coś powiedzieć i to po szczegółowych badaniach.

Ja jak zobaczyłam Adama to pomyślałam ze ma FAS.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 23:46   #440
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Ja jak zobaczyłam Adama to pomyślałam ze ma FAS.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wszystko się zgadza, część owszem. ale też FAS nie daje jednoznacznych cech, bywają różne. Mam w pamięci dwoje dzieci z FAS, które wyglądały zupełnie inaczej, ale oboje mieli konkretne cechy. To jest akurat bardzo trudny temat, a mama Adama nie żyje, więc wolałabym się na ten temat nie wypowiadać.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 00:38   #441
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Macie już imię i nazwisko (cyrylicą) dziewczyny Adama. Doszłam do tego, że Opolu jest jeden szpital ginekologiczny. Pogrzebcie sobie w postach Ja znalazłam same cuda...
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 06:48   #442
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Nie wszystko się zgadza, część owszem. ale też FAS nie daje jednoznacznych cech, bywają różne. Mam w pamięci dwoje dzieci z FAS, które wyglądały zupełnie inaczej, ale oboje mieli konkretne cechy. To jest akurat bardzo trudny temat, a mama Adama nie żyje, więc wolałabym się na ten temat nie wypowiadać.
Jaka pewność ,ze zmarła ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 08:19   #443
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jaka pewność ,ze zmarła ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie w tym wątku było? Już mi się miesza. Zmarła dopiero co.
https://wu.po.opole.pl/zegnamy-pania-elzbiete-miciak/
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 09:32   #444
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
A to nie w tym wątku było? Już mi się miesza. Zmarła dopiero co.
https://wu.po.opole.pl/zegnamy-pania-elzbiete-miciak/
Nie widziałam potwierdzonego info. Dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 14:39   #445
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez KarolinkaMisia Pokaż wiadomość
Macie już imię i nazwisko (cyrylicą) dziewczyny Adama. Doszłam do tego, że Opolu jest jeden szpital ginekologiczny. Pogrzebcie sobie w postach Ja znalazłam same cuda...
Chodzi o profil szpitala na FB? Ja znalazłam jej wypowiedzi tylko pod jednym postem, było coś więcej?
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:25   #446
KarolinkaMisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 12
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

11.05.2020
KarolinkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:39   #447
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czytalam to. Tam nic specjalnego nie ma, pozę poza tym że łatwo w ciążę zachodzi.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:45   #448
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czyli rok temu poroniła i krótko po tym zaszła w ciążę. Czyli w czasie trwania eksperymentu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:59   #449
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Poroniła w zeszłym roku, mogła w styczniu, mogła w maju. W tę "bieżącą" ciążę zaszla zapewne koło sierpnia /września.
Tak naprawdę w poprzedniej ciąży też mogła hyc z kimkolwiek.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 20:06   #450
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Asia właśnie odblokowania Isntagrama .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.