Majówki 2016 - część ósma ❤ - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-05, 20:05   #751
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Koleżanka teraz też twierdzi że nie ma mleka i zaczęła dokarmiac mm. A mały ma miesiąc i przybrał 1 kg jak jej tłumaczę że dziecko je często że napewno nie glodzisz go to ona mówi że brzuszek go boli po jej mleku albo że boli przy karmieniu to dałam sobie spokój, widzę że nie chce w sumie szkoda ale nie każdy musi kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 20:16   #752
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Koleżanka teraz też twierdzi że nie ma mleka i zaczęła dokarmiac mm. A mały ma miesiąc i przybrał 1 kg jak jej tłumaczę że dziecko je często że napewno nie glodzisz go to ona mówi że brzuszek go boli po jej mleku albo że boli przy karmieniu to dałam sobie spokój, widzę że nie chce w sumie szkoda ale nie każdy musi kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbardziej nie trawie takiego wymyslania co by tu powiedzieć zeby wyszlo ze chce a nie moge karmic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 20:27   #753
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Koleżanka teraz też twierdzi że nie ma mleka i zaczęła dokarmiac mm. A mały ma miesiąc i przybrał 1 kg jak jej tłumaczę że dziecko je często że napewno nie glodzisz go to ona mówi że brzuszek go boli po jej mleku albo że boli przy karmieniu to dałam sobie spokój, widzę że nie chce w sumie szkoda ale nie każdy musi kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie jak moja siostra :/ mały skończył wczoraj 4 miesiące i już dostał słoiczek. Mówię im że do 6 mz tylko mleko a oni że jak kp... nie przemowisz im, a mi jest tak źle z tym bo nic nie mogę zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 20:56   #754
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Podobnie jak moja siostra :/ mały skończył wczoraj 4 miesiące i już dostał słoiczek. Mówię im że do 6 mz tylko mleko a oni że jak kp... nie przemowisz im, a mi jest tak źle z tym bo nic nie mogę zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha moja koleżanka tak samo. Od 4 mca juz dawala marchewki z rosolu itp
Mowie jej ze teraz czy kp czy mm dopiero rozszerzenie po 6 mcu. A ona "no tak cos slyszalam ale on juz nie chciał kp (taaa) i oprócz butelki musialam dawac cos jeszcze i nic mu nie bylo wiec spoko."
Nie chcialo mi sie juz dyskutować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

A i w wieku 5 mcy chwali sie ze juz siedzi i uwaga podciaga sie do stania.
Juz w ogole mi sie odechciewa pytac jak maluch bo co rozmowa to mi go bardziej szkoda sie robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 20:59   #755
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Haha moja koleżanka tak samo. Od 4 mca juz dawala marchewki z rosolu itp
Mowie jej ze teraz czy kp czy mm dopiero rozszerzenie po 6 mcu. A ona "no tak cos slyszalam ale on juz nie chciał kp (taaa) i oprócz butelki musialam dawac cos jeszcze i nic mu nie bylo wiec spoko."
Nie chcialo mi sie juz dyskutować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

A i w wieku 5 mcy chwali sie ze juz siedzi i uwaga podciaga sie do stania.
Juz w ogole mi sie odechciewa pytac jak maluch bo co rozmowa to mi go bardziej szkoda sie robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda dzieci ale nic nie zrobisz. Świat w całego nie zbawisz :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 21:08   #756
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ta sama koleżanka kupiła wisiadlo jak mi się tym pochwalila to na drugi dzień odeslala do sklepu ale nosiła już go trochę. W sumie to jej mąż zaczął rozmowę żebym przetłumaczyła jej żeby kupiła chustę a nie nosidlo to musiałam mu przyznać rację,a koleżanka ale ty miałaś nosidełko ja na to że tak oczywiście ale ja miałam nosidełko nie wisiadlo no i Lenka miała 7 miesięcy jak je kupiłam a nie miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Ja w sumie nie wiem jak reagować. Ona sama mnie prosiła mów jak coś robię nie tak ale wiecie samemu ze mało kto chce ciągle słuchać rad no i sama nie wiem czy jej mówić coś na każdym kroku czy tylko czasami jakieś rażące rzeczy. Ona często też nosi małego przodem do świata ale ja kiedyś jej już mówiłam że lepiej jak dziecko jest przodem do was bo kręgosłupa nie wyginacie no to chyba już dam sobie spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 22:00   #757
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus, przodem do świata też można, ale z zachowaniem odpowiedniej pozycji i oczywiście nie ciągle.
Ja bym jej cały czas rad nie udzielała bo się dziewczyna załamie.

Z tym rozszeszaniem diety to dla mnie największym hitem jest to, że siostra męża jest dietetyczką a swoim córeczkom rozszerza dietę od 4ego miesiąca, bo tak jej pediatra zalecił. A wydaje mi się, że dietetycy tym bardziej powinni podążać za najnowszymi zaleceniami.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-05, 22:03   #758
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dla mnie to dziecko jest tak wygięte że nie wygląda na naturalną pozycję, mi też zdarzało się mała nosić przodem jak już naprawdę nie dało się jej inaczej uspokoić ale raczej jak była taka malutka to ja nosiłam do siebie.
Asiaczek często tak jest że dietetycy nie mają pojęcia o odżywianiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-05, 22:04   #759
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ano świata nie zbawimy, ja się staram nie wtrącać, sama póki co nie lecę z mądrościami, siostra jak zapyta to jej powiem. Ale póki co to mama mi powtórzyła o tym spadaniu z wagi i dokarmianiu, jak powiedziałam to co Wam to zaczęła stroić miny, że niby tak powiedzieli w szpitalu więc chyba wiedzą. A jeszcze mój tata zaczął jej wtórować, że "jak chłopak żarty to przecież nie można głodzić" - w pierwszym przypadku wiedza sprzed 41-27 lat, gdzie kp tylko najmłodszą z nas, bo wcześniej "nie miała mleka" a w drugim wiedzy zero jakiekolwiek, bo przecież gdzie tam by się kiedyś facet interesował skąd się mleko w cyckach bierze albo że żołądek kilkugodzinnego dziecka to jak orzeszek i mu te kilka kropli wystarczy a nie od razu litry mleka trzeba w niego wlewać


Ale jednocześnie serducho trochę urosło, bo odezwała się kuzynka, która też kilka dni temu urodziła, pomimo cesarki udane kp (a straszyli, że mleka nie będzie) i wolała się upewnić, że pediatra trochę przesadza, bo już jej cmokała, że jak na donoszone dziecko to trochę za małe się urodziło (3010 g) i powinno co najmniej 3500g ważyć i że przyrost 200g w ciągu 6 dni to też trochę mało. Obśmiałam się jak norka, że chyba pani pediatra by padła na zawał jakby mojego z wagą 2860g - donoszonego i urodzonego na 10 pkt zobaczyła, uspokoiłam, że 200g w 6 dni to super wynik, tym bardziej że dzieci na piersi rosną skokowo, więc może któregoś razu przytyć mało ale później odbije i nadrobi z nawiązką, a w ogóle dopóki zgłasza się do jedzenia, ssie aktywnie i nie przysypia po kilku cmoknięciach a do tego moczy pieluchy i sadzi kupy to wszystko jest ok i śmiało można panią pediatrę potraktować z przymrużeniem oka - posłuchać co pogada ale swoje robić. Stwierdziła "no, tak myślałam!" także z dziewczyny będą ludzie
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 07:05   #760
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Ano świata nie zbawimy, ja się staram nie wtrącać, sama póki co nie lecę z mądrościami, siostra jak zapyta to jej powiem. Ale póki co to mama mi powtórzyła o tym spadaniu z wagi i dokarmianiu, jak powiedziałam to co Wam to zaczęła stroić miny, że niby tak powiedzieli w szpitalu więc chyba wiedzą. A jeszcze mój tata zaczął jej wtórować, że "jak chłopak żarty to przecież nie można głodzić" - w pierwszym przypadku wiedza sprzed 41-27 lat, gdzie kp tylko najmłodszą z nas, bo wcześniej "nie miała mleka" a w drugim wiedzy zero jakiekolwiek, bo przecież gdzie tam by się kiedyś facet interesował skąd się mleko w cyckach bierze albo że żołądek kilkugodzinnego dziecka to jak orzeszek i mu te kilka kropli wystarczy a nie od razu litry mleka trzeba w niego wlewać


Ale jednocześnie serducho trochę urosło, bo odezwała się kuzynka, która też kilka dni temu urodziła, pomimo cesarki udane kp (a straszyli, że mleka nie będzie) i wolała się upewnić, że pediatra trochę przesadza, bo już jej cmokała, że jak na donoszone dziecko to trochę za małe się urodziło (3010 g) i powinno co najmniej 3500g ważyć i że przyrost 200g w ciągu 6 dni to też trochę mało. Obśmiałam się jak norka, że chyba pani pediatra by padła na zawał jakby mojego z wagą 2860g - donoszonego i urodzonego na 10 pkt zobaczyła, uspokoiłam, że 200g w 6 dni to super wynik, tym bardziej że dzieci na piersi rosną skokowo, więc może któregoś razu przytyć mało ale później odbije i nadrobi z nawiązką, a w ogóle dopóki zgłasza się do jedzenia, ssie aktywnie i nie przysypia po kilku cmoknięciach a do tego moczy pieluchy i sadzi kupy to wszystko jest ok i śmiało można panią pediatrę potraktować z przymrużeniem oka - posłuchać co pogada ale swoje robić. Stwierdziła "no, tak myślałam!" także z dziewczyny będą ludzie
No i super...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 08:12   #761
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Czytam, co piszecie o tym dokarmianiu, rozszerzaniu diety w wieku 4 miesięcy, wisiadlach itd - ja dojrzałam do tego, żeby mieć mówiąc brzydko wywalone :P Jak mnie ktos o coś zapyta, to powiem, ale sama się z radami nie pcham - jak sobie ktos chce nosić dziecko w wisiadłach, wozić przodem, podawać marchewki w wieku 3 miesięcy etc. i ogólnie wszystko odwrotnie, niz ja robię, to kogos sprawa. Ja za cudze dzieci nie odpowiadam. Z resztą - kim ja jestem, żeby rady dawać - sama błędy popełniałam i jeszczenie jeden popełnię. Nie wiem czemu, ale do dzis sobie wyrzucam, że nosilismy małego pierwsze 1,5 miesiąca w pionie, zanim doczytałam, że się nie powinno do 4-6 miesiąca.

Pochwalę się - udało mi się zrzucić prawie 2,5kg w miesiąc. Pierwsze koty za płoty - lece dalej Jeszcze tylko jakieś 15kg do wagi z dnia slubu haha i 10 do wagi sprzed 3 lat, jak zaszłam w ciążę z Mikołajem
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 08:34   #762
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka ja sama też się nie wtrącam ale jak ktoś pyta to mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 08:45   #763
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Biegaczka ja sama też się nie wtrącam ale jak ktoś pyta to mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo właśnie napisałam

Przyszło wczoraj łóżeczko małego, ale jeszcze nie składamy go - w sobotę rano złozymy, żeby najpierw drzemkę w dzien w nim miał jak coś Też materac jeszcze sie wietrzy
W ogóle przeżyłam szok, bo tu w UK nie idzie nigdzie kupić materaca 160x80cm i musiałam zamawiać na ebay. tutaj te atesty materacowe są inne niz w PL - mam wrażenie, że mniej restrykcyjne, ale pianka sprawdzałam, że nie zawiera substancji szkodliwych i spełnia jakieś tam fire norms :P Szkoda, że ten, co był do łóżeczka był taki cienki ehh.. Myślałam, żeby zamówić 2 takie, ale nie wiem czy 2 materace - jeden na drugim, spełniłyby takie właściwości jak w jednym kawałku. Póki co będzie spał na tym, a po powrocie do Pl mu zmienimy może
Ah no i muszę uszyć te ochraniacze na barierki. Dzis chyba skoczę po materiały
Wczoraj o tym łóżku mojej mamie wspomniałam i powiedziałam, ze fajnie, bo będzie pasowało do reszty pokoju, bo białe (mały ma szafę i komode białą ) i ona oczywiście musiała przypomnieć, jak to ja gryzie ze dziecko spi w czarnym turystycznym lozeczku haha
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019

Edytowane przez mala_biegaczka
Czas edycji: 2018-09-06 o 08:46
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 08:58   #764
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka twoja mama w końcu odetchnie no i gratuluję zgubionych kg ja też muszę się wziąć za siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:42   #765
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Właśnie minęły 3 lata od zrobienia mojego pierwszego pozytywnego testu ciazowego...
Alez ja jestem sentymentalna, kto by to pamiętał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:59   #766
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia byłam dzisiaj na polowaniu(lidl) wzięłam co było w domu obejrzę i najwyżej oddam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 11:35   #767
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia byłam dzisiaj na polowaniu(lidl) wzięłam co było w domu obejrzę i najwyżej oddam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co kupilas? Jest juz u Was ta oferta przeciwdeszczowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Wiecie co wazylam sie dziś jestem juz 7 kg na plusie. średnio przybywa mi 1kg na tydzień
Ja wygladam jak zawsze czyli to głównie brzuch. Plecy juz mnie bolą fest. Boje sie co będzie dalej bo z Igorem przytylam do samego końca tylko 8kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 11:35   #768
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Też bym się do lidla wybrała, ale mi dziś nie po drodze
Od miesięcy poluję na sparpetki dla młodego - kiedys kupiłam takie 98& bawełna, super miekkie i dość grube - były suuper do butów do spania, ale nie ma ich już dawno
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 13:39   #769
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia kupiłam kurtkę i 2 pary spodni na szelkach. Fajne są te kurtki całe ocieplane polarem. Spodnie też. Kupiłam też latawiec. Spodnie są fajne bo są węższe od tych co mamy a do tego można je spiąć też z boku. Ale ta ich rozmiarowka. Oczywiście 98/104 ogromne. Kurtka sporo większa od zary na 104

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 19:34   #770
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Mamy chustowe- czy mozliwe jest kp noszac w chuscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 19:41   #771
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia nie wiem z doswiadczenia ala często widziałam kobiety że szykowaly dzieci do kp. W nosidełku da się jak coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 20:07   #772
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Mamy chustowe- czy mozliwe jest kp noszac w chuscie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W książce Searsów o rodzicielstwie bliskości była taka rada - żeby nosić w chuście to dziecko będzie miało dostęp do piersi, ale oni chyba pisali o chuście kółkowej. Musiałabyś spotkać się z jakimś doradcą chustowym i zapytać o takie wiązania.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 21:23   #773
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia, na grupach chustowych odradzają kp w chuście ze względu na ryzyko zadławienia i brak możliwości szybkiej reakcji. Ale ja przyznaję, że karmiłam w nosidle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 21:43   #774
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dziękuję za odpowiedzi. U nas nie ma żadnego doradcy chustowego. Zostają mi internety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 22:08   #775
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. U nas nie ma żadnego doradcy chustowego. Zostają mi internety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jesteś pewna? mogę zobaczyć jakiś spis doradców na grupie, tylko musisz mi napisać z jakiego miasta jesteś (nie pamiętam, sorry ) albo jakie większe miasto masz w pobliżu
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:03   #776
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
jesteś pewna? mogę zobaczyć jakiś spis doradców na grupie, tylko musisz mi napisać z jakiego miasta jesteś (nie pamiętam, sorry ) albo jakie większe miasto masz w pobliżu
Dziękuję sprawdz prosze - Zamość. Kolezanka miesiac temu mowila ze tez chciala i sie dowiadywala no i mowi ze nie ma. Stad mowie. Moze akutat kogos przegapila...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:30   #777
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Nie wyobrażam sobie karmienia w chuście - no, moze poza pozycją na kołyske, ale ta jak wiadomo jest niewskazana w ogóle do noszenia.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:31   #778
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie karmienia w chuście - no, moze poza pozycją na kołyske, ale ta jak wiadomo jest niewskazana w ogóle do noszenia.
Takiego noworodzia to nie, ale jak moja miała rok to do nosidła na przód i sama się obsłużyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:39   #779
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Agassek u nas tak samo w nosidełku, Lenka była samoobslugowa, w nocy zresztą też tylko parę razy piła filtrowane mleko przez koszulkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:50   #780
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

nieźle
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.