Wczesna ciąża komplikacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-16, 13:40   #1
Martyna35643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1

Wczesna ciąża komplikacje


Witam Ze zrobieniem testu ciążowego czekałam do dnia spodziewanej miesiączki ale miałam objawy zmęczenie,zadyszka,lekki ból podbrzusza, głośne rzelewanie w brzuchu, i ból piersi który pojawił się po owulacji i trwał aż do teraz

Dzień przed spodziewana miesiączka dostałam jasno różowe plamienia potem były brązowe nie było tego dużo myślałam że dostałam plamienia implatacyjme. Dziś rano pojawiła się ciemno czerwona krew i trochę skrzepów do tego ból brzucha pod żebrami wzięłam nospe max i teraz jedynie na wkładce jest kilka kropel krwi albo przy sikaniu.Czy któraś z was tak miała czy to ciąża,poronienie a może zwykły okres ? Zaznaczę że nigdy wcześniej tak nie miałam a ciąża jest możliwa. Z obliczeń wychodzi że 4tc
Martyna35643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 18:42   #2
Emini20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 74
Dot.: Wczesna ciąża komplikacje

Jeśli nie zrobiłaś testu który pokazałby Ci ciaze to wydaje się że to miesiączka przyszła w normalnym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Emini20 Pokaż wiadomość
Jeśli nie zrobiłaś testu który pokazałby Ci ciaze to wydaje się że to miesiączka przyszła w normalnym terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej zrób test i będziesz pewna co to dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emini20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-16 19:42:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.