Ponowne starania po T. cz. II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-01, 07:15   #2221
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Trzymam kciuki Dajcie znać po wizytach, na pewno będzie wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 07:22   #2222
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

i ja trzymam mocno kciuki dzis! wszystko bedzie pieknie
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 08:02   #2223
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Jak cudownie,że jesteście ♥️
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 08:26   #2224
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny, dołączam się do mocnych kciuków! Koniecznie dajcie znać po wizytach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 08:28   #2225
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To szczęśliwy wątek, wszystkie wyniki wyjdą dobre, Dziewczyny

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 09:18   #2226
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Powodzenia kobietki mocno 3mam kciuki będzie dobrze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 10:23   #2227
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Podzielcie się proszę dobrymi historiami zajścia w zdrowej ciąży po T w wieku 35l...
W obecnych czasach strach nawet próbować.
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 11:40   #2228
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

BasaStopka ty se nie bierz do siebie tego co napisałam lekarz powiedział że to się zdarza a z wiekiem matki i ojca wzrasta ryzyko. Ja mam 5 zdrowych, dzieci wiec wierzę że i tak warto zaryzykować 😊. Milla daj znać jak wyniki trzymam mocno kciuki i wysyłam pozytywna energię cały czas myślę o, tobie 🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 13:48   #2229
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

[1=1b9959bfe12940dd3f60b10 95d45edd9b03f9ab0_65540a1 f29edd;88478561]Podzielcie się proszę dobrymi historiami zajścia w zdrowej ciąży po T w wieku 35l...
W obecnych czasach strach nawet próbować.[/QUOTE]

Hej

jestem raczej biernym czytaczem tego wątku, myślę,że nikt już mnie nie kojarzy, dziś weszłam, pomyślałam, że może dam znak życia
W grudniu stuknęły mi 33 lata, nie 35, ale zawsze myslalam,że w tym wieku bede miala dwojke odchowanych dzieci


T miałam dawno bo w 2017 około 18 tygodnia ( to była triploidia), nie będę opisywać szczegółów, bo każda z nas wie jak jest, z drugiej strony nie zrozumie nas ten, kto przez to nie przeszedł.

Potem długo się staraliśmy, w końcu się udało ale w 8 tygodniu się dowiedziałam, że ciąża obumarła dwa tygodnie wcześniej, więc znów wywoływanie, łyżeczkowanie...

Od tamtej pory pogodziłam się z myślą, że niekoniecznie będę mamą, na spokojnie się przebadałam, przebadał się tż, coś tam wyszło ale nic poważnego, on brał antybiotyk, ja bromergon

Potem był covid, uznałam,że nie ma co ryzykować z zachodzeniem w ciążę, zajęłam się korzystaniem z życia, zmieniłam pracę, uprawiałam prawie codziennie sport, byłam szczęśliwa tak naprawdę pierwszy raz od 2017, schudłam, miałam spokój duszy, bo z TŻ staraliśmy się NIE zajść, nie wyszło

jestem teraz w 35 +5 tc ciąży, sanco wyszlo prawidlowe, zdrowy chłopczyk, wszystkie badania prenatalne robiłam u bardzo dobrego genetyka, który diagnozował u mnie w pierwszej ciąży triploidię i robił mi biopsję , mówi od poczatku tej ciazy , że nie ma do czego się przyczepić, że wszystko jest ok, myslę pozytywnie i mu wierzę

Trzymam za Was wszystkie kciuki, czasem moment na zdrową ciążę niekoniecznie jest tym, kiedy my tego chcemy, czasem trzeba chwilę poczekać albo i 3 lata jak u mnie.

Dodam, że po terminacji miałam tak ogromną potrzebę chyba z rok być znów w ciąży, że nic innego mnie nie interesowało, to było ciężkie i wyniszczające.

Trzymajcie kciuki za naszą drogę i za happy end, droga nie jest usłana różami, bo cała ciąża na zastrzykach z heparyny ( robiłam badanie na mutacje) ale daję radę, siłę daje mi myśl, że mam w brzuchu małego chłopca i on potrzebuje silnej mamy a nie marudy, aczkolwiek przyznam, że uwierzę jak zobaczę i przytulę, nic na to nie poradzę, strach jest do końca, ale staram się nie pozwolić mu zawładnąć całkowicie moim życiem i odebrać radości z oczekiwania na malucha.

Jak już będziemy razem to napiszę, jeśli macie jakieś pytania to możecie mi napisac priv, to forum zawsze było dla mnie wsparciem, jeśli ja kogoś mogę wesprzeć to bardzo chętnie
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 13:56   #2230
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Hej

jestem raczej biernym czytaczem tego wątku, myślę,że nikt już mnie nie kojarzy, dziś weszłam, pomyślałam, że może dam znak życia
W grudniu stuknęły mi 33 lata, nie 35, ale zawsze myslalam,że w tym wieku bede miala dwojke odchowanych dzieci


T miałam dawno bo w 2017 około 18 tygodnia ( to była triploidia), nie będę opisywać szczegółów, bo każda z nas wie jak jest, z drugiej strony nie zrozumie nas ten, kto przez to nie przeszedł.

Potem długo się staraliśmy, w końcu się udało ale w 8 tygodniu się dowiedziałam, że ciąża obumarła dwa tygodnie wcześniej, więc znów wywoływanie, łyżeczkowanie...

Od tamtej pory pogodziłam się z myślą, że niekoniecznie będę mamą, na spokojnie się przebadałam, przebadał się tż, coś tam wyszło ale nic poważnego, on brał antybiotyk, ja bromergon

Potem był covid, uznałam,że nie ma co ryzykować z zachodzeniem w ciążę, zajęłam się korzystaniem z życia, zmieniłam pracę, uprawiałam prawie codziennie sport, byłam szczęśliwa tak naprawdę pierwszy raz od 2017, schudłam, miałam spokój duszy, bo z TŻ staraliśmy się NIE zajść, nie wyszło

jestem teraz w 35 +5 tc ciąży, sanco wyszlo prawidlowe, zdrowy chłopczyk, wszystkie badania prenatalne robiłam u bardzo dobrego genetyka, który diagnozował u mnie w pierwszej ciąży triploidię i robił mi biopsję , mówi od poczatku tej ciazy , że nie ma do czego się przyczepić, że wszystko jest ok, myslę pozytywnie i mu wierzę

Trzymam za Was wszystkie kciuki, czasem moment na zdrową ciążę niekoniecznie jest tym, kiedy my tego chcemy, czasem trzeba chwilę poczekać albo i 3 lata jak u mnie.

Dodam, że po terminacji miałam tak ogromną potrzebę chyba z rok być znów w ciąży, że nic innego mnie nie interesowało, to było ciężkie i wyniszczające.

Trzymajcie kciuki za naszą drogę i za happy end, droga nie jest usłana różami, bo cała ciąża na zastrzykach z heparyny ( robiłam badanie na mutacje) ale daję radę, siłę daje mi myśl, że mam w brzuchu małego chłopca i on potrzebuje silnej mamy a nie marudy, aczkolwiek przyznam, że uwierzę jak zobaczę i przytulę, nic na to nie poradzę, strach jest do końca, ale staram się nie pozwolić mu zawładnąć całkowicie moim życiem i odebrać radości z oczekiwania na malucha.

Jak już będziemy razem to napiszę, jeśli macie jakieś pytania to możecie mi napisac priv, to forum zawsze było dla mnie wsparciem, jeśli ja kogoś mogę wesprzeć to bardzo chętnie
Gratuluje już całkiem na koncowce jestes, fajnie

A powiedz jaka mutacja ci wyszła ze bierzesz heparyne?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 13:58   #2231
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziękuję za kciuki. Niestety los bywa przewrotny. U mnie macierzyństwo to przeplatanka raz zdrowa raz nie i teraz znowu niestety nie.
Wyszło to czego się spodziewałam i co sugerowali lekarze. T18
Uciekam z tego szczęśliwego wątku. Może kiedyś jeszcze wrócę i powiem co i jak.
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, za to że jesteście takie wspaniałe.
Będziecie cudownymi mamami swoich ślicznych zdrowych maluchów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 14:04   #2232
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla tak mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 14:25   #2233
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla bardzo mi przykro, przytulam mocno

Sosnanieradosna mam 3 mutacje hetero: czynnik V (R2), mtfhr, pai-1
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 14:29   #2234
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla22 bardzo mi przykro to nie powinno tak być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Roma dziękuję Ci za napisanie swojej historii potrzebujemy tu takich dających nadzieję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 14:29   #2235
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla tak mi przykro, to wszystko jest po prostu niesprawiedliwe... Trzymaj się dzielnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 14:39   #2236
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla tak mi przykro 😔 przytulam mocno. Jaki, los bywa okrutny.
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 14:43   #2237
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla jak przeczytałam Twój post to łzy mi stanęły w oczach. Jest mi niewyobrażalnie przykro. Pamiętaj, że masz w nas wsparcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 15:06   #2238
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mila tule mocno!
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 15:11   #2239
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla tak bardzo mi przykro... Brak słów... Życie jest niesprawiedliwe... Tule Cię mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-01, 15:12   #2240
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla jest mi bardzo przykro, los bywa okrutny. Nie wiem co napisać, a bardzo chciałabym Ci jakoś pomóc. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać jak potrzebujesz się wygadać.
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 15:49   #2241
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Roma 1987,
dziękuję bardzo za odpowiedź czy robiłaś tylko badania krwi, żadnego amnio?
po prostu straszy mnie statystyka po 35 wieku życia. po T długo dochodziłam do siebie i nic się nie chciało. obudziłam się teraz i bardzo się boję. bo teraz jak coś pójdzie źle nawet T nie zrobić...
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 16:37   #2242
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Hej

jestem raczej biernym czytaczem tego wątku, myślę,że nikt już mnie nie kojarzy, dziś weszłam, pomyślałam, że może dam znak życia
W grudniu stuknęły mi 33 lata, nie 35, ale zawsze myslalam,że w tym wieku bede miala dwojke odchowanych dzieci


T miałam dawno bo w 2017 około 18 tygodnia ( to była triploidia), nie będę opisywać szczegółów, bo każda z nas wie jak jest, z drugiej strony nie zrozumie nas ten, kto przez to nie przeszedł.

Potem długo się staraliśmy, w końcu się udało ale w 8 tygodniu się dowiedziałam, że ciąża obumarła dwa tygodnie wcześniej, więc znów wywoływanie, łyżeczkowanie...

Od tamtej pory pogodziłam się z myślą, że niekoniecznie będę mamą, na spokojnie się przebadałam, przebadał się tż, coś tam wyszło ale nic poważnego, on brał antybiotyk, ja bromergon

Potem był covid, uznałam,że nie ma co ryzykować z zachodzeniem w ciążę, zajęłam się korzystaniem z życia, zmieniłam pracę, uprawiałam prawie codziennie sport, byłam szczęśliwa tak naprawdę pierwszy raz od 2017, schudłam, miałam spokój duszy, bo z TŻ staraliśmy się NIE zajść, nie wyszło

jestem teraz w 35 +5 tc ciąży, sanco wyszlo prawidlowe, zdrowy chłopczyk, wszystkie badania prenatalne robiłam u bardzo dobrego genetyka, który diagnozował u mnie w pierwszej ciąży triploidię i robił mi biopsję , mówi od poczatku tej ciazy , że nie ma do czego się przyczepić, że wszystko jest ok, myslę pozytywnie i mu wierzę

Trzymam za Was wszystkie kciuki, czasem moment na zdrową ciążę niekoniecznie jest tym, kiedy my tego chcemy, czasem trzeba chwilę poczekać albo i 3 lata jak u mnie.

Dodam, że po terminacji miałam tak ogromną potrzebę chyba z rok być znów w ciąży, że nic innego mnie nie interesowało, to było ciężkie i wyniszczające.

Trzymajcie kciuki za naszą drogę i za happy end, droga nie jest usłana różami, bo cała ciąża na zastrzykach z heparyny ( robiłam badanie na mutacje) ale daję radę, siłę daje mi myśl, że mam w brzuchu małego chłopca i on potrzebuje silnej mamy a nie marudy, aczkolwiek przyznam, że uwierzę jak zobaczę i przytulę, nic na to nie poradzę, strach jest do końca, ale staram się nie pozwolić mu zawładnąć całkowicie moim życiem i odebrać radości z oczekiwania na malucha.

Jak już będziemy razem to napiszę, jeśli macie jakieś pytania to możecie mi napisac priv, to forum zawsze było dla mnie wsparciem, jeśli ja kogoś mogę wesprzeć to bardzo chętnie
Dziękuję, ze napisalas, piękna historia mocno trzymam kciuki za spokojny poród!
Cytat:
Napisane przez Milla22 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Niestety los bywa przewrotny. U mnie macierzyństwo to przeplatanka raz zdrowa raz nie i teraz znowu niestety nie.
Wyszło to czego się spodziewałam i co sugerowali lekarze. T18
Uciekam z tego szczęśliwego wątku. Może kiedyś jeszcze wrócę i powiem co i jak.
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, za to że jesteście takie wspaniałe.
Będziecie cudownymi mamami swoich ślicznych zdrowych maluchów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milla, tak bardzo mi przykro nie ma slow, które pociesza czy ukoja ból trzymaj się mocno, tule z całych sił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 17:00   #2243
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla, tak mi przykro Bardzo Ci współczuje że znowu Cię to spotkało. W takiej chwili po prostu brakuje słów... Przytulam Cię mocno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 18:35   #2244
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kropkabg nie do końca rozumiem badania krwi/ amnio?



W terminowanej ciąży miałam robiona biopsje kosmowki celem potwierdzenia wady genetycznej, bo wód płodowych było za mało żeby zrobić amniopunkcję



Poza badaniami na mutacje (wymaz z policzka) po drugiej stracie mieliśmy z TZ robione badania kariotypow na NFZ, może zróbcie to, bedziecie spokojniejsi?
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 19:01   #2245
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla, wiesz co robić teraz? Potrzebujesz wsparcia, podpowiedzi? Jakby co to pamiętaj że ja terminowalam w Holandii i mogę się podzielić doświadczeniem.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 20:35   #2246
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

mega mi przykro Milla przytulam Cie i rozumiem ten bol
ja tez terminowalam za granica, jesli potrzebujesz pomocy to pisz
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 21:17   #2247
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla przepraszam że pytam ale nie pamiętam z jakiego powodu miałas terminacje w poprzedniej ciąży? Czy, mieliście badanie kardiotypu?
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 22:36   #2248
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Milla..... współczuję! Dawaj nam znać jak będziesz potrzebowała pomocy, będziemy wspierać w każdej postaci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 08:06   #2249
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine daj znać jak twojej wczorajsze usg połówkowe. Platynowa trzymam kciuki, za Twoje dzisiejsze prenatalne daj znaj znać. 🤗🤗🤗
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 10:02   #2250
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska

Koniecznie trzymajcie kciuki, bo jestem przerażona. Mialam dziś rano wizytę u diabetologa. Była to jakaś stara baba, która potraktowała mnie bardzo protekcjonalnie i powiadomiła, że przy takiej insulinie jak u mnie i PCOS to w USA i ,,na zachodzie" całą ciążę się prowadzi na metforminie, ale w Polsce to się tak nie robi i kazała odstawić. Czym ja się różnie od pacjentki z USA? Nie sposób pojąć logiki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.