Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 19:31   #1
NewLifeHasBegun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4

Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D


Cześć, dziewczyny!
Od jakiegoś czasu jestem na diecie (nareszcie), na razie idzie mi zaskakująco dobrze. Co drugi dzień robię Secret z Ewą Chodakowską. Właściwie to ja nawet nie lubię się ruszać, robię to tylko po to, żeby nie wisiała mi skóra (planuję zrzucić około 40kg, bo mam znaczną nadwagę). Razem z powrotem do szkoły zaczęły się również lekcje WF. Problem w tym, że jak już jestem po takiej lekcji, to później już mi się nie chce nic robić w domu. I tutaj jest moje pytanie. Czy taka lekcja WF (mamy wyjątkowo wymagającą nauczycielkę - 45min bitego treningu kardio) zastąpi mi ćwiczenia z Ewą? Głównie chodzi mi o tę nieszczęsną skórę.
NewLifeHasBegun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 09:20   #2
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

to jeszcze takie wuefy są w szkołach, że coś się robi? widocznie wyjątki się zdarzają.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:54   #3
fitnessiara
Raczkowanie
 
Avatar fitnessiara
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

Cytat:
Napisane przez NewLifeHasBegun Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!
Od jakiegoś czasu jestem na diecie (nareszcie), na razie idzie mi zaskakująco dobrze. Co drugi dzień robię Secret z Ewą Chodakowską. Właściwie to ja nawet nie lubię się ruszać, robię to tylko po to, żeby nie wisiała mi skóra (planuję zrzucić około 40kg, bo mam znaczną nadwagę). Razem z powrotem do szkoły zaczęły się również lekcje WF. Problem w tym, że jak już jestem po takiej lekcji, to później już mi się nie chce nic robić w domu. I tutaj jest moje pytanie. Czy taka lekcja WF (mamy wyjątkowo wymagającą nauczycielkę - 45min bitego treningu kardio) zastąpi mi ćwiczenia z Ewą? Głównie chodzi mi o tę nieszczęsną skórę.
zależy jaki to jest wf i jak często go masz, jeżeli daje wycisk no to ok, można to potraktować jako trening ale jeżeli piszesz, że to głownie trening cardio (podejrzewam, że jakies biegi albo gry zespołowe) to może być mało bo żeby nie wisiała skóra potrzeba też cwiczen ujędrniających
__________________
Your body is a reflection of your lifestyle
fitnessiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:03   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

w dni, kiedy masz wf możesz dodatkowo iść na dłuższy spacer - zamiast wygibasów z chodakowską.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 19:30   #5
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

Nie ma co się przeciążać, wf Ci spokojnie wystarczy, szczególnie jeśli jest intensywny. Ujędrniasz się w inne dni przecież.
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 15:36   #6
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

Moim zdaniem sam wf to za mało,a wiem co mówię,bo sama jestem wf-istką.Lekcje wf nie są treningami,nawet jeśli solidnie się zmęczysz.Jeżeli w dniu,w kórym masz wf nie masz już siły ćwiczyć gdzie indziej,to rób treningi w te dni,w które nie masz wf-u.Odradzam Chodakowską,a polecam siłownię
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 15:38   #7
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sam wf to za mało,a wiem co mówię,bo sama jestem wf-istką.Lekcje wf nie są treningami,nawet jeśli solidnie się zmęczysz.Jeżeli w dniu,w kórym masz wf nie masz już siły ćwiczyć gdzie indziej,to rób treningi w te dni,w które nie masz wf-u.Odradzam Chodakowską,a polecam siłownię
A z ciekawości, czemu odradzasz Chodakowską?
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 16:07   #8
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy lekcja WF zastąpi dzienny trening? ;D

Dlatego,że jestem zwolenniczką nie tego,co aktualnie modne i wylansowane przez media,tylko tego,co danej osobie może faktycznie pomóc.

A w tym przypadku siłownia dałaby na pewno pożądane efekty pod warunkiem,że treningi byłyby solidnie przygotowane pod tą konkretną osobę (a nie dla "wszystkich" Polek) i solidnie oraz systematycznie wykonywane.
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 17:07:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.