co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-23, 00:35   #1
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218

co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora


czytałam wszelkie możliwe recenzje i nadal jestem w kropce

otóż moim problemem jest
- cienie pod oczami ( czy ja wiem czy to cienie - takie fioletowe obwódki)
- na policzkach żaden podkład sie długo nie trzyma ( szybko przeswituja czerwone naczynka)
- w strefie t zaraz sie przetłuszczam i podkład znika ukazujac zaskórniki


Niby camouflage nr 01 nadaje sie właśnie do naczynek i przebarwień - ok - to by mi pasowało, ale już do cieni pod oczami musialabym kupic jakis inny kosmetyk, bo tego zielonkawego koloru nie uzyje pod oczy - a wolałabym 2 in 1.....

Z kolei podobno Pan stik tez sie nie nadaje pod oczy bo niby cos w zmarszki włazi czy cos (ja tam zmarszczek akurat nie mam ...na razie) , poza tym doczytałam sie w recenzjach ze wysusza skóre i jak ja to bede ładowała na moje suche policzki........dzis sobie w drogerii zaapllikowałam zarówno pan stik na policzki jak i camouflage i generalnie nie widze róznicy

obydwa świetne

a skoro NIC z tych rzeczy nie nadaje sie pod oczy to co sie nadaje?? pani w douglasie doradziła mi pod oczy inny kamuflage ale niestety nie wydam 80 zł na dwa takie cuda, nie stac mnie

co robić?? jak uzywałyscie a z tego co widze to znacie obydwa kosmetyki to prosze doradźcie mi bo naprawde nie wiem
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:10   #2
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Powinnas kupi sobie to: kryolan camufalage creme (42zł) i dermacolor deckstift(nie pamietam ile)Art deco jest firma o której mam jak najgorsze zdanie.A pan stick to pokład. idz do kryolana.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 11:15   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Ja też nie przepadam za Art Deco.Wedlug mnie te kosmetyki są za drogie jak na taką "jakość"
Mam Pan Stika.On kryje wszystko.Nie zauważyłam by wysuszał skórę.Ma taką lekko tłustawą konsystencję.Początkowo stosowałam na całą twarz(tyle było do ukrycia),teraz punktowo jako korektor.Przypudrowany nie ściera się,ładnie stapia się ze skórą.Jedyny minus to tylko 2 kolory,ale akurat ten jaśniejszy mi pasuje
Kryolan nie jest chyba dostępny w drogerii?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 13:12   #4
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

A ja jako korektor na twarz polecam Art Deco (sama mam nr1 właśnie i bosko kryje) a pod oczy niedrogi korektor Maybelline Everfresh - taki w opakowaniu jak błyszczyk (też ma świetne recenzje na KWC).
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 14:06   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Proponuję kupić coś mocno kryjącego na naczynka i przebarwienia - najlepiej w zielonym kolorze, ew. beżowy, żeby był bardziej uniwersalny; a pod oczy coś lżejszego, najlepiej w pynie - przejrzyj archiwum, polecałyśmy różne specyfiki pod oczy. Niedawno Inglot wypuścił gęste, kryjące korektory - żółte(pod oczy), zielone(na zaczerwienienia) i beżowe może coś Ci przypadnie do gustu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 15:59   #6
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

cóż teraz bardziej skłaniam sie ku Pan Stikowi miałam go na twarzy i chyba przypadł mi do gustu, na policzkach efekt ok , mysle, ze jak połoze pod oczy ociupinke to chyba nie bedzie zaraz tak tragicznie, tym bardziej, ze to przeciez podkład który z zasady powiino sie kłaśc na całą twarzno i cena tylko 32 zł to plus

przeraza mnie cena tego specyfiku art deco:-( 39 zł takie malenstwo
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 16:01   #7
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

a jesli chodzi o Inglota to jakoś nie wierze, ze ma dobre kosmetyki. Z tego co zauwazyłam to oni ida na ilośc , nie na jakośc. jedyne co lubie z tej firmy to rózne błyszczyki.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 19:49   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

A mi bardzo odpowiada ten korektor; zawsze możesz spróbować nałożyć Panstic pod oczy - ale odrobinkę; poczytaj też recenzje innych korektorów - może pod oczy EverFresh?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:13   #9
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

"a jesli chodzi o Inglota to jakoś nie wierze, ze ma dobre kosmetyki. Z tego co zauwazyłam to oni ida na ilośc , nie na jakośc. jedyne co lubie z tej firmy to rózne błyszczyki.:

Inglot ma świetne kosmetyki i cienie,i szminki i błyszczyki i lakiery(porównywałam kiedyś inglot z helena rubinstein i lepiej wypadły) i pudry i róże i uwielbiam je i całkiem niezłe tusze do rzęs ale te nowe korektory naprawdę są fatalne.
Nie ma lepszych podkładów,pudrów i korektorów niż kryolan.Moze warto ruszyc pupke troche dalej niz do najblizszej drogerii?

Pod oczy powinnas uzywac korektora w pedzelku odbijajacego swiatło,o zółtawym odcieniu -calkiem niezły ma loreal.

ZIELONE korektory na naczynka wymagają wielkich umiejetnosci i zasadniczo choc uzywam ich na sesji zdjeciowej na co dzień sa zbyt ryzykowne i ich nie polecam ,zeby zgasic naczynka najlepszy jest kolor "szarobezowy"
Świetne korektory ma tez apteczna firma o nazwie coverderm.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:11   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Inglot ma świetne kosmetyki i cienie,i szminki i błyszczyki i lakiery(porównywałam kiedyś inglot z helena rubinstein i lepiej wypadły) i pudry i róże i uwielbiam je i całkiem niezłe tusze do rzęs ale te nowe korektory naprawdę są fatalne.
Nie ma lepszych podkładów,pudrów i korektorów niż kryolan.Moze warto ruszyc pupke troche dalej niz do najblizszej drogerii?
Ile osób tyle opinii i zróżnicowanych potrzeb mi i mamie bardzo pasuje ten korektor, nakładam na naczynka i lekkie zaczerwienienia.

Czy Kryolan ma jakiś dobry matujący podkład lub puder? I ile by wyniosły orientacyjnie? Ostatnio szukałam cen ich kosmetyków, ale na stronie nie znalazłam.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:39   #11
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Jeżeli masz bardzo jasną cerę to odradzam Pan Stika i polecam bardziej Camouflage Art Dego, ponieważ miałam i ten i ten. Pan Stik był dla mnie zbyt ciemny no i nie kryl tak jak powinien, zbierał się szybko w załamaniach przez swoją tłustość

Ja polecam Art Deco Camouflage i Dermacol
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 20:08   #12
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ile osób tyle opinii i zróżnicowanych potrzeb mi i mamie bardzo pasuje ten korektor, nakładam na naczynka i lekkie zaczerwienienia.

Czy Kryolan ma jakiś dobry matujący podkład lub puder? I ile by wyniosły orientacyjnie? Ostatnio szukałam cen ich kosmetyków, ale na stronie nie znalazłam.
Kryolan ma swietny matujacy puder anti-shine,totalnie transparentny,o ile pamietam cena ok 40-50 zł.Ale jest szalenie wydajny i puderniczka jest wielka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 592.jpg (29,3 KB, 13 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:48   #13
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Dzięki jak zużyję trochę moich zapasów to się nim mocno zainteresuję
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:48   #14
dziarka18
Przyczajenie
 
Avatar dziarka18
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 15
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Cześć czy któraś z Was używała może zarówno Pan Stika i Dermacolu? bo ja chciałam zakupić ten pierwszy, tylko nie wiem czy nie bedzie za ciemny. Czy odcień najjaśniejszy Pan Stika jest dużo ciemniejszy od Dermacolu 211? nie ma testeru w drogeriach i nie mam jak sprawdzić, a w ciemno nie chce kupować. Pozdrawiam
dziarka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 18:46   #15
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Cytat:
Napisane przez dziarka18 Pokaż wiadomość
Cześć czy któraś z Was używała może zarówno Pan Stika i Dermacolu? bo ja chciałam zakupić ten pierwszy, tylko nie wiem czy nie bedzie za ciemny. Czy odcień najjaśniejszy Pan Stika jest dużo ciemniejszy od Dermacolu 211? nie ma testeru w drogeriach i nie mam jak sprawdzić, a w ciemno nie chce kupować. Pozdrawiam
Tak się składa, że mam i Dermacol 211, i Pan Stick True Beige 12 (to chyba jest najjaśniejszy odcień). Przed chwilą dla porównania roztarłam odrobinę każdego z nich na ręce (tu dodam, że jestem prawdziwym bledziochem, na rękach tym bardziej ) i widzę, że Pan Stick jest bardziej widoczny. Jest trochę ciemniejszy od Dermacolu, ale to może dlatego, że jest po prostu żółtawy, a 211 to b. jasny chłodny odcień. Niemniej jednak Pan Stick po starannym roztarciu ładnie stapia się ze skórą. Myślę, że wybór właściwego korektora powinnaś uzależnić od tonacji swojej cery. Mi akurat pasuje bardziej Dermacol (mam karnację b. jasną, w chłodnej tonacji).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:40   #16
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: co lepsze amouflage art deco czy pan stik max factora

Pan stik najjasniejszy niestety dla jasnej cery sie nie nada wg mnie
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.