Samotność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-31, 16:40   #1
geri1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17

Samotność


Hej witam was Mam 28 lat i jestem sama. Wszyscy moi znajomi koleżanki koledzy mają już mężów, żony. U mnie w rodzinie też wszyscy kogoś mają. A ja jestem sama nie wiem czy już mi jest pisana samotność. Już straciłam nadzieję. Szukam przez internet nic na przymus ani na siłę. Ja już zaczynam tracić nadzieję że kogoś poznam. Byłam w trzech zwiazkach jeden trwał półtora roku, drugi miesiąc, trzeci dwa miesiące. Ja nie wiem czy ja robie coś źle?
geri1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 19:47   #2
Hanka158
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 841
Dot.: Samotność

Nie martw się ani swoim wiekiem ani tym, że wszyscy (naprawdę wszyscy?!) znajomi są już po ślubie. Jesteś z dużego miasta czy raczej niewielkiego?
Hanka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 06:50   #3
geri1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Samotność

Jestem z jednych z największych miast w Polsce
geri1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 10:23   #4
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez geri1994 Pokaż wiadomość
Hej witam was Mam 28 lat i jestem sama. Wszyscy moi znajomi koleżanki koledzy mają już mężów, żony. U mnie w rodzinie też wszyscy kogoś mają. A ja jestem sama nie wiem czy już mi jest pisana samotność. Już straciłam nadzieję. Szukam przez internet nic na przymus ani na siłę. Ja już zaczynam tracić nadzieję że kogoś poznam. Byłam w trzech zwiazkach jeden trwał półtora roku, drugi miesiąc, trzeci dwa miesiące. Ja nie wiem czy ja robie coś źle?
Poproś o przeniesienie wątku na forum intymnie.
Problemy z relacjami, związkami to nie specjalność plotkowego.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 11:19   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Samotność

Dopiero 28 lat. Rozglądaj się wokoło siebie, uśmiechaj do ludzi. To serio działa.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 19:29   #6
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Samotność

A ja mam męża ale nie mam przyjaciółki. Wszystkie kontakty się wykruszyło od studiów czy lat nastoletnich…



Ja poznałam męża przez internet 3 lata randkowania zanim go znalazłam.

Będzie dobrze!
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 20:30   #7
Laurencja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107
Dot.: Samotność

Nie rób sobie presji, że musisz znaleźć sobie męża na szybko, bo wszyscy maja.

Poza tym, uważam ze jeśli kobieta jest NORMALNA czyli dba o siebie, umie cos ciekawego powiedzieć, to prędzej czy później znajdzie swoją bratnia dusze.

Z obserwacji znajomych stwierdzam, że lepiej wiązać się później, bo czasami było big love w wieku 19 lat i rozwód w wieku 22
Laurencja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-01, 20:40   #8
Hanka158
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 841
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez Laurencja11 Pokaż wiadomość
Nie rób sobie presji, że musisz znaleźć sobie męża na szybko, bo wszyscy maja.

Poza tym, uważam ze jeśli kobieta jest NORMALNA czyli dba o siebie, umie cos ciekawego powiedzieć, to prędzej czy później znajdzie swoją bratnia dusze.

Z obserwacji znajomych stwierdzam, że lepiej wiązać się później, bo czasami było big love w wieku 19 lat i rozwód w wieku 22
Podpisuję sie pod tym obiema rekami.

No i też mam znajome, które brały ślub w młodym wieku a są już po rozwodzie. Znam też takie, które poznały swoich partnerów po 30. i są bardzo szczęśliwe
Hanka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 03:59   #9
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 825
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez geri1994 Pokaż wiadomość
Hej witam was Mam 28 lat i jestem sama. Wszyscy moi znajomi koleżanki koledzy mają już mężów, żony. U mnie w rodzinie też wszyscy kogoś mają. A ja jestem sama nie wiem czy już mi jest pisana samotność. Już straciłam nadzieję. Szukam przez internet nic na przymus ani na siłę. Ja już zaczynam tracić nadzieję że kogoś poznam. Byłam w trzech zwiazkach jeden trwał półtora roku, drugi miesiąc, trzeci dwa miesiące. Ja nie wiem czy ja robie coś źle?
Jeszcze mają mężów*
Statystycznie małżeństwa w młodym wieku rozwodzą się dużo częściej.

Subiektywnie wśród par znajomych, gdy teraz dobijam do 40tki i patrzę w tył, to z tych wczesnych związków został tylko 1.


Jakbyś miała 38 i presje na dziecko/rodzinę to rozumiem, ostatni dzwonek, ale nie 28 Żyj, rozwijaj się, spełniaj swoje marzenia, bądź szczęśliwa sama ze sobą, to i w końcu odpowiedni facet się znajdzie
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 06:57   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Samotność

Rozumiem obawę, jak wróciłam na rynek singli to przez moment miałam podobne odczucia, a miałam 26 lat. Daj sobie trochę czasu, zacznij spotykać się z ludźmi dużo, w ten sposób najłatwiej i najnaturalniej jest kogoś poznać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 13:39   #11
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Samotność

Ja weszłam w swój obecny związek w wieku 30 lat, pojawił sie zupełnie niespodziewanie w moim życiu :P Moze po prostu popełniasz błąd szukając czegos przez internet, gdzie wiezi międzyludzkie i interakcje są generalnie mocno poluzowane?
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 22:06   #12
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 245
Dot.: Samotność

I serio WSZYSCY znajomi są w związkach i to jeszcze małżeńskich? Nie wierzę.

Za to wiem, że masz jeszcze dużo czasu przed sobą. Spokojnie.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 22:26   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
I serio WSZYSCY znajomi są w związkach i to jeszcze małżeńskich? Nie wierzę.

Za to wiem, że masz jeszcze dużo czasu przed sobą. Spokojnie.
Również nieco niedowierzam, ale może rzeczywiście takie środowisko, że byle być z kimś. Za to na pewno nie wszyscy są tam bajecznie szczęśliwi. Raczej niemożliwe. Chyba, że Autorka ma na myśli kilka par na krzyż.

Autorko, wierz mi - spośród tych "wszyscy są z kimś" już niebawem zdarzy się rozwód, czy dwa. Nie wszyscy dotrwają ze sobą do starości. Związki rozpoczęte w młodym wieku nieraz kończą się z hukiem, bo ludzie się zmieniają po drodze. Więc naprawdę nie kieruj się tym "wszyscy", bo nikomu pod łóżkiem nie siedzisz. To nie powinien być dla Ciebie wyznacznik czegokolwiek, a już na pewno nie miara szczęścia.

Natomiast to, że chcesz kogoś poznać, nie chcesz przeżyć życia jako singielka, jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie każdy się zadowoli życiem w pojedynkę, chociażby znalazł sobie 10 hobby. Tylko, że tutaj trzeba mieć tą odrobinę szczęścia, sporo samozaparcia (jeżeli wybiera się randkowanie z aplikacji) i nie brać do siebie ewentualnych nieudanych razów.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 22:57   #14
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez geri1994 Pokaż wiadomość
Hej witam was Mam 28 lat i jestem sama. Wszyscy moi znajomi koleżanki koledzy mają już mężów, żony. U mnie w rodzinie też wszyscy kogoś mają. A ja jestem sama nie wiem czy już mi jest pisana samotność. Już straciłam nadzieję. Szukam przez internet nic na przymus ani na siłę. Ja już zaczynam tracić nadzieję że kogoś poznam. Byłam w trzech zwiazkach jeden trwał półtora roku, drugi miesiąc, trzeci dwa miesiące. Ja nie wiem czy ja robie coś źle?

Ja mam tyle samo lat i tez jestem sama, a w kolo same pary. Jeszcze co druga koleżanka ma dziecko lub planuje je mieć. Nie powiem jest to frustrujące i czasem też mnie nachodzą takie myśli jak twoje. Jednak patrząc na moich poprzednich facetów czy na mężów/ chłopaków koleżanek to równie często jestem szczęśliwa, że w tym wieku - już nie taka młoda, ale też nie stara - jestem sama i mogę robić co mi się podoba, nie muszę za nikim sprzątać, gotować, znosić rożnego rodzaju scen, spędzać każdego wolne z nim lub je z nimi konsultować itd.



Do tego mam takie same spostrzeżenia jak Ellen_Ripley, że nie wszyscy są szczęśliwi w tych związkach. Bardziej udają na ig lub w opowieściach.



Co do twoich związków. Nie możesz szukać winy w siebie. Nie wyszło i tyle, widocznie jest Ci ktoś inny pisany.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 23:44   #15
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Samotność

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
I serio WSZYSCY znajomi są w związkach i to jeszcze małżeńskich? Nie wierzę.

Za to wiem, że masz jeszcze dużo czasu przed sobą. Spokojnie.
W wieku 28 lat miałam dokładnie takie same rozkminy jak Autorka. Moja siostra pytała mnie wtedy, że "Jak to WSZYSCY są w związkach? A ta Kasia z pracy? W związku? Nie? To znaczy, że nie wszyscy". I tak kroczek po kroczku okazywało się, że ja w swoim zafiksowaniu na związki, widziałam wszędzie tylko chodzące za rączkę pary

A tak na poważnie: Ellen_Ripley napisała całą prawdę.

Jeśli Ci smutno, obejrz sobie Dodę. 12 kroków do miłości A potem otrzyj łzy (ze wzruszenia lub śmiechu) i pomyśl, że masz jeszcze czas na miłość. Masz w końcu 28 lat, a nie jak Doda 38.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-08 00:44:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.