Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-22, 22:22   #1
NinaB2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 2

Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce


Edukacja seksualna w szkole jest. U nas była, ale niektórzy albo nie uważali, albo na tych lekcjach spali.

W pierwszej klasie liceum (wg nowego systemu) poznałam na chwilę chłopaka z 3 klasy (stary system edukacji), byłam na imprezie u koleżanki. Koniecznie chciał mnie przelecieć, ale ja stawiałam opór. Nie był nahalny. Kultura. Chodziłam do niego do domu, gdzie robił delikatne podchody, odwiedzał mnie, gdzie też robił podchody. ktoś powie, że kusiliśmy się. Pozwoliłam mu w końcu na trochę więcej, gdy byliśmy sam na sam odsłoniłam trochę górnej nagości. Pewnego dnia pokazał mi sztuczny penis z seks-shopu i robił podchody czy się pobawimy. Byłam, młoda, głupia, ale znałam granice i powiedziałam, gdzie są moje granice. Po kilku spotkaniach z zachętami zgodziłam się na użycie tej zabawki. Wytworzyła się między nami głębsza więź i już tak sobie snułam plany, że w wakacje inicjacja z nim byłaby możliwa, ale po zakończeniu roku szkolnego kolega zniknął, nie odezwał się, fejs zdezaktywowany, adresu domowego nie sprawdzałam. Trochę myślałam co się mogło stać, może wypadek, może wyprowadzka, nie wiem.
W 2,3,4 klasie żaden chłopak się w moim otoczeniu nie kręcił, koledzy to byli, normalnie gadałyśmy z kolegami czy przesyłaliśmy sobie co było na lekcjach. Nadchodził czas studniówki, ja bez pary i Wojtek bez pary, to się styknęliśmy, że poloneza zatańczymy razem. Wojtek powiedział też, że po studniówce nie bardzo będzie miał jak wrócić do domu, zapytałam mamę, czy może u nas przenocować. Powiedziała, że OK, ale abym nie robiła głupstw. Mama w sobotę idzie na dyżur do pracy, tata był w trasie nie było go w domu 4 dni. Wojtek miał spać na łóżku brata. Brat pojechał na studia za granicę. Znalazłam w szafie jakiś t-shirt dla Wojtka, aby miał w czym spać.
Po studniówce ok. 3:00 w nocy byliśmy u mnie, wykończeni od razu poszlismy spać. Ok. 5:00 przebudziłam się i zobaczyłam nad sobą Wojtka, coś mamrotał o łazience, że już sama nie wiem co, później okazało się, że nic poważnego, a u mnie w pokoju było chłodno, kryzys, oszczędzają na ogrzewaniu, a on tak stał, nie chciał mnie obudzić, czekał aż się przebudzę, aby zapytać, a ja prawie przez sen powiedziałam mu, że zimno wskakuj pod kołdrę i odchyliłam swoją kołdrę. I tu zaiskrzyło. Nigdy przez te 4 lata, jak chodzilismy do klasy z Wojtkiem nic nie było, a jak wszedł pod kołdrę do mnie to się zaczęło. Wydaje mi się, że ja zaczęłam te pocałunki. Gdzieś tam jednak zaświeciła się czerwona lampka, od pasa w dół pozostaliśmy w elementach ubrania, ale tak daleko nasze igraszki poszły, że sperma wylądowała na moim brzuchu i między cyckami. Czymś tam się wytarłam i obudziliśmy się ok. 8:00 w swoich ramionach. Ogarnęliśmy się, dałam mu jakiś dres brata z szafy, ja jeszcze w pidżamie i zrobiłam śniadanie.
Zaskoczyło mnie jego pytanie: Czy po tym w nocy będziesz teraz w ciąży?
Początkowo parsknęłam śmiechem, ale szybko się opanowałam, zapytałam, czy jaja sobie robi, czy on tak poważnie. W nocy robił to tak jakby wszystko wiedział. Gdybym nie "moja lampka", to pewnie byśmy to zrobili do końca. Nie mogłam uwierzyć, że 18letni facet, co prawda prawiczek, nie zna instrukcji obsługi kobiety. Cały czas myślałam, że żarty sobie robi. Wyraz twarzy miał uśmiechnięty, ale wziął smartfon 55% młodzieży czerpie wiedzę od rówieśników i abym mu powiedziała, bo może ja coś wiem więcej niż on wie. Znalazłam książki do edukacji ze szkoły i siedząc sobie na łóżku przejrzeliśmy je sobie. Kurcze, mama ani tata tak ze mną nie siedzieli tych kilka lat temu nad tym tematem jak my teraz. Wszystko sobie przypomniał. Doszliśmy do rozdziału i zapytał Kiedy miałaś okres? powiedziałam, że spodziewam się za 3-4 dni. Zapadła cisza. Poszłam do kuchni po coś do picia. Zapytałam co robimy, a on szybko odpowiedział: Kochajmy się. Moja odpowiedż była, ze nie, a to w nocy to był błąd, nie powinno się zdarzyć. Jednak wewnątrz czułam, że chcę tego. Obejrzyjmy coś na yt powiedziałam. Szukaliśmy co można obejrzeć, ale nic nie znaleźliśmy. No dobra, ubiorę się już chciałam pidżamę zamienić na domowy strój, ale powiedział, że ładnie mi w pidżamie i wtedy objęłam go rękoma za szyję i rozpoczęliśmy. Długa była gra w ubraniach. Przypuszczałam, że zakończymy tak jak w nocy na moim brzuchu, ale pozwoliłam na całość.
NinaB2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 09:34   #2
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 825
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

No to fajne podsumowanie 1 razu,
"najpierw go wyśmiałam a potem mu dałam"
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 13:12   #3
Ilenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Interesujące jest co odpowiedziałby ten 18latek na pytanie: "Skąd się biorą dzieci?"
To, że dziewczynę ciągnie do chłopaka i odwrotnie, to mnie akurat nie dziwi, a takie sytuacje tylko wzmagają pożądanie.
Ilenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 13:35   #4
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
No to fajne podsumowanie 1 razu,
"najpierw go wyśmiałam a potem mu dałam"
w punkt xD
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 19:25   #5
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Cienizna straszna, musisz jeszcze poćwiczyć te opowiastki.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 08:40   #6
CostaDeLaLuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 87
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Chciałabym mieć w życiu tyle czasu, żeby marnować go na takie bezsensowne opowiadania
CostaDeLaLuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 14:35   #7
NinaB2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 2
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Cytat:
Napisane przez CostaDeLaLuz Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć w życiu tyle czasu, żeby marnować go na takie bezsensowne opowiadania
Oczywiście możesz mieć swoje zdanie. Myślisz, że statystycznie w jakich okolicznościach nastolatkowie mają swój pierwszy raz ?

Edytowane przez NinaB2004
Czas edycji: 2023-02-25 o 14:36 Powód: uzupełnienie
NinaB2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-25, 23:00   #8
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Cytat:
Napisane przez NinaB2004 Pokaż wiadomość
Oczywiście możesz mieć swoje zdanie. Myślisz, że statystycznie w jakich okolicznościach nastolatkowie mają swój pierwszy raz ?
Zakładając, że to nie troll i abstrahując od motywacji Waszego 1 razu:
- Czy nie przyszło Wam do głowy użyć po prostu prezerwatywy podczas stosunku?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 10:45   #9
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 825
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Cytat:
Napisane przez NinaB2004 Pokaż wiadomość
Oczywiście możesz mieć swoje zdanie. Myślisz, że statystycznie w jakich okolicznościach nastolatkowie mają swój pierwszy raz ?
Pytając teraz o nastolatki ogólnikowo w liczbie mnogiej i per statystycznie, a wcześniej dość gimnazjalnie opisując swój pierwszy raz zalatujesz trollowaniem a nie kimś kto ma jakiejś konkretne przemyślenia czy pytania.
Co do braku edukacji, masz rację, zarówno w kwestii seksu jak i dowolnej innej ze szkół wychodzą coraz większe tumany zapatrzone w telefon, ale tutaj również Ameryki nie odkryłaś
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 20:00   #10
Fotonauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 2
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Nie wiem dlaczego, na tym i na innych forach także, jak tylko jest dłuższe opowiadanie to autor(ka) podejrzewany jest o trolling. Przecież to oczywiste, że te nastolatki gdzieś muszą mieć te sexprzygody.

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
No to fajne podsumowanie 1 razu,
"najpierw go wyśmiałam a potem mu dałam"
Gdyby miała więcej lat, to też by mnie to zdziwiło, ale to pisze podająca się za 18 latkę.

Edytowane przez Fotonauk
Czas edycji: 2023-03-05 o 20:04 Powód: dodanie cytatu
Fotonauk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 22:28   #11
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Brak edukacji? i całkowity spontan po studniówce

Typ doczytał że przez okresem ryzyko ciąży spada.

Strasznie naiwna ta historyjka. A ten pierwszy raz tego gościa trwał chyba minutę.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-10 23:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.