Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 07:54   #1
Lave
Raczkowanie
 
Avatar Lave
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Exclamation

Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.


Jak na tym zdjęciu http://voe.blogg.no/images/363381-5-1257369952834.jpg ?
Ogólnie chodzi mi o cerę VOE.
Jeśli chodzi o krostki etc. to sobie poradzę ale wiem że to musi być też zasługa odpowiedniego makijażu i pudrów.
Mam podkłady Lirene i Maybelline , jakiś w musie z Rossmanna ... krem tonujący Ziaji jakieś resztki ...
Jeśli chodzi o pudry to sypkie z Virtuala przede wszystkim , coś rozświetlającego z Vipery.
Myślę nad zakupem tego pudru w kompakcie Synergen - może da taki efekt ?
Co myślicie ?
__________________
I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę,
że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem
do spełnienia.
Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele,
które dopiero zaczynają świecić.

( D.M )
Lave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 10:31   #2
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Nic trudnego, po prostu popraw swoje zdjęcie w photoshopie Bo te zdjęcia, choć subtelnie, ale wyretuszowane są.

A serio, dziewczyna ma chyba ładną cerę, ale nie tak ładną jak na zdjęciu. Na cały efekt wpływa to, że ma zdrowe, błyszczące włosy i jest ogólnie piękna, zadbaną kobietą.

Moja rada - podkład w kompakcie, chyba, że masz sucha skórę.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:55   #3
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Kilka razy pisała, że używa L'oreala True match (C2 Rose Vanilla chyba - na pewno było we wcześniejszych notkach). Ale sama z siebie też ma śliczną cerę

Edytowane przez Mini007
Czas edycji: 2010-01-19 o 20:28
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:01   #4
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Najpierw może zadbaj o cerę... oczyszczanie,peelingowani e, tonizowanie, nawilżanie, odżywianie... wszystko oczywiście pod potrzeby Twojej skóry i dostosowane do wieku...
Pozniej możesz użyć kosmetyków kolorowych, ale nigdy nie uzyskasz efektu takiej cery jeśli skóra nie będzie dobrze oczyszczona, nawilżona, pozbawiona zaczerwienień i suchych skórek.
Poza tym na żywo mat uzyskany za pomocą kosmetyków na twarzy wygląda czasami niezbyt estetycznie, za to w obiektywie lub kamerze wygląda świetnie. Zdjęcie które wstawiłaś jest też wyretuszowane, więc easssssyyyyyy Sama trochę bawię się photoshopem i choć mam cerę bardzo gładką i zadbaną to mimo kosmetyków kolorowych taki efekt cery na zdjęciu uzyskasz tylko za pomocą lekkiej obróbki
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:56   #5
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

krem nawilżający zawsze i wszędzie
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:22   #6
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

ale sa dziewczyny ktore chodza po ulicach i wygladaja jakby mialy twarz wytuszowana(tzn wyretuszowana) tez bym tak chciala, chociaz nigdy nie mialam problemow z cera, zadnych pryszczy, tradzika<odpukac> mimo to moja twarz na bardzo nie rowny koloryt no i te zaskorniki, oraz uciazliwe rumience...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:43   #7
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale sa dziewczyny ktore chodza po ulicach i wygladaja jakby mialy twarz wytuszowana(tzn wyretuszowana) tez bym tak chciala, chociaz nigdy nie mialam problemow z cera, zadnych pryszczy, tradzika<odpukac> mimo to moja twarz na bardzo nie rowny koloryt no i te zaskorniki, oraz uciazliwe rumience...
Najpierw w takim razie zadbaj o cerę, bo podkłady i pudry na zaniedbanej cerze nigdy dobrze nie wyglądają... Ładna cera to w dużej mierze czynniki genetyczne, ale z zaskórnikami i rumieńcami można sobie poradzić. Uciążliwe zaskórniki powinny zniknąć po maseczkach zwężających pory i usuwających zaskórniki - podobno z tańszych bardzo dobra jest maseczka lirene z glinką - ja nigdy nie używałam bo nie mam problemu zaskórników, ale moja przyjaciółka jej używa i sobie chwali.Jeśli chcesz to zrobić profesjonalnie to udaj się do kosmetyczki. Na rumieńce spraw sobie krem z Vichy - widziałam metamorfozę mojej friend, której po tym kremie rumieńce naprawdę zniwelowały się do minimum.
Wtedy myślę, dopiero możesz eksperymentować z podkładami i pudrami.
A tak by the way nigdy nie podobały mi się dziewczyny na ulicy, które miały takie maski na twarzy...blehh...:rolleye s:
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 17:05   #8
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale sa dziewczyny ktore chodza po ulicach i wygladaja jakby mialy twarz wytuszowana(tzn wyretuszowana) tez bym tak chciala, chociaz nigdy nie mialam problemow z cera, zadnych pryszczy, tradzika<odpukac> mimo to moja twarz na bardzo nie rowny koloryt no i te zaskorniki, oraz uciazliwe rumience...
Na zaskórniki polecam rano przetrzeć twarz tonikiem Vichy Normaderm i nałożyć krem Vichy Normaderm - nie będzie widać żadnego rozszerzonego pora, ani żadnego zaskórnika Na to zawsze nakładam podkład mineralny z Maybelline (dodałam zdjęcie), jest po prostu genialny! Jest lekki jak masz cerę tłustą, ale moim zdaniem nadaję się do każdego typu cery, nie tworzy maski przede wszystkim! I ja, taka bladolica używam ciemnego koloru i daję taki efekt jakbym była opalona przy czym nie widać w ogóle, że mam podkład na twarzy, a jak cudownie kryję I na niego jeszcze nakładam puder w kuleczkach brązujący sensique, kosztuję 10zł w naturze, ale jest na prawdę super! z tymże, nie można przesadzić z tym pudrem, najlepiej raz przelecieć twarz pędzlem i zrobić sobie policzki i gotowe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...-w-kulkach.htm
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:38   #9
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Tak, tak, ja też polecam ten podkład z Maybelline, o którym wspomniała moja przedmówczyni! Jest genialny! Tylko czasami trochę skórka się po nim błyszczy, ale wtedy to lekko przypudrować i jest fajnie .

Nie chcę się powtarzać, ale taka cera to przede wszystkim oczyszczanie i odpowiednie odżywianie! Ale pamiętaj, że nie da rady skóry odpowiednio odżywić jeśli wcześniej jej się dokładnie nie oczyści . Ja, mimo tego, że mam suchą skórę od czasu do czasu używam żelu z Perfecty do skóry normalnej, mieszanej i tłustej, żeby dokładnie oczyścić twarz (mam małe problemy z zaskórnikami).

Ponadto używam szczoteczki do mycia twarzy (ok. 2 razy w tygodniu), odpowiedniego toniku (Garnier różowy do skóry suchej, jest naprawdę rewelacyjny, oczyszcza i nie wysusza skóry!) i co drugi dzień robię sobie peeling cukrowy, który zrobiłam sama z cukru, oliwy z oliwek oraz miodu... Świetnie oczyszcza i ładnie nawilża twarz! Tutaj masz dokładny filmik jak go wykonać (ale po angielsku) -> http://www.youtube.com/watch?v=zAF9PPhnatU
Generalnie ten peeling jest świetny! Nawet jeśli masz rozszerzone pory to oliwa z oliwek Ci ich nie zapcha bo jej cząsteczki są zbyt duże, żeby "zmieściły się w porach", za to świetnie nawilży Twoją skórę .

Ja generalnie też cieszę się raczej ładną cerą (ale pocieszę Cię, że za to mam okropny łupież, na który nic nie pomaga :P).

No... I te zdjęcia to ewidentna przeróbka Photoshopowa, moja droga... Gra świateł i takie tam. Nie wiem czy wiesz, ale są makijaże, które wyglądają okropnie w świetle dziennym a rewelacyjnie w sztucznym i w... obiektywie! Wiem bo miałam taki na studniówce :P. Gdy wizażystka (koleżanka mojej mamy ^^) zrobiła mi make-up to myślałam, że umrę jak zobaczyłam się w lustrze. Pani P. z góry mnie jednak uprzedziła, że on tak tragicznie wygląda w świetle dziennym a w sztucznym raczej będę się sobie podobała. No i miała rację .

W każdym razie pamiętaj, że pielęgnacja to podstawa!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:25   #10
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Tak, tak, ja też polecam ten podkład z Maybelline, o którym wspomniała moja przedmówczyni! Jest genialny! Tylko czasami trochę skórka się po nim błyszczy, ale wtedy to lekko przypudrować i jest fajnie .

Nie chcę się powtarzać, ale taka cera to przede wszystkim oczyszczanie i odpowiednie odżywianie! Ale pamiętaj, że nie da rady skóry odpowiednio odżywić jeśli wcześniej jej się dokładnie nie oczyści . Ja, mimo tego, że mam suchą skórę od czasu do czasu używam żelu z Perfecty do skóry normalnej, mieszanej i tłustej, żeby dokładnie oczyścić twarz (mam małe problemy z zaskórnikami).

Ponadto używam szczoteczki do mycia twarzy (ok. 2 razy w tygodniu), odpowiedniego toniku (Garnier różowy do skóry suchej, jest naprawdę rewelacyjny, oczyszcza i nie wysusza skóry!) i co drugi dzień robię sobie peeling cukrowy, który zrobiłam sama z cukru, oliwy z oliwek oraz miodu... Świetnie oczyszcza i ładnie nawilża twarz! Tutaj masz dokładny filmik jak go wykonać (ale po angielsku) -> http://www.youtube.com/watch?v=zAF9PPhnatU
Generalnie ten peeling jest świetny! Nawet jeśli masz rozszerzone pory to oliwa z oliwek Ci ich nie zapcha bo jej cząsteczki są zbyt duże, żeby "zmieściły się w porach", za to świetnie nawilży Twoją skórę .

Ja generalnie też cieszę się raczej ładną cerą (ale pocieszę Cię, że za to mam okropny łupież, na który nic nie pomaga :P).

No... I te zdjęcia to ewidentna przeróbka Photoshopowa, moja droga... Gra świateł i takie tam. Nie wiem czy wiesz, ale są makijaże, które wyglądają okropnie w świetle dziennym a rewelacyjnie w sztucznym i w... obiektywie! Wiem bo miałam taki na studniówce :P. Gdy wizażystka (koleżanka mojej mamy ^^) zrobiła mi make-up to myślałam, że umrę jak zobaczyłam się w lustrze. Pani P. z góry mnie jednak uprzedziła, że on tak tragicznie wygląda w świetle dziennym a w sztucznym raczej będę się sobie podobała. No i miała rację .

W każdym razie pamiętaj, że pielęgnacja to podstawa!
haha jakiś funclub tego podkładu chyba trzeba stworzyć bo też odkąd go używam stwierdzam, że jest świeeeeetny Nie zapycha, choć po 2,3 h trzeba poratować się bibułką i pudrem transparentnym Mam najciemniejszy odcień i w lecie jest idealny, w zimie za to daje efekt zdrowej cery bez efektu maski
Co do różowego toniku Garniera mam pewne zastrzeżenia - osobiście wolę apteczny hypoalergiczny Iwostin.
A tak na marginesie powiem, że odkąd zaczęłam używać hypoalergicznych środków do pielęgnacji cery i ciała - pożegnałam się z dziwnymi niespodziankami na twarzy, które były ewidentnie efektem zapychania mojej skóry przez wszelkie chemiczne świństwa znajdujące się w drogeryjnych kosmetykach... W przyszłości planuję zabawić się w małego chemika i na dostępnych stronach z półproduktami zrobić sobie sama krem lub tonik
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:24   #11
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Jak uzyskam taką ładną , gładką cerę :) ? Jaki puder ? Proszę o poradę.

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Najpierw może zadbaj o cerę... oczyszczanie,peelingowani e, tonizowanie, nawilżanie, odżywianie... wszystko oczywiście pod potrzeby Twojej skóry i dostosowane do wieku...
Pozniej możesz użyć kosmetyków kolorowych, ale nigdy nie uzyskasz efektu takiej cery jeśli skóra nie będzie dobrze oczyszczona, nawilżona, pozbawiona zaczerwienień i suchych skórek.
Poza tym na żywo mat uzyskany za pomocą kosmetyków na twarzy wygląda czasami niezbyt estetycznie, za to w obiektywie lub kamerze wygląda świetnie. Zdjęcie które wstawiłaś jest też wyretuszowane, więc easssssyyyyyy Sama trochę bawię się photoshopem i choć mam cerę bardzo gładką i zadbaną to mimo kosmetyków kolorowych taki efekt cery na zdjęciu uzyskasz tylko za pomocą lekkiej obróbki
Zgadzam się
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.