pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 18:07   #1
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806

pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)


Witajcie
Mam do Was wielką prośbę: poradźcie mi, co zrobić z moimi włosami W załączniku dodaję zdjęcie obecnego stanu Widzicie na nim zupełny "brak fryzury". Włosy rok temu obcięłam na baaardzo krótko- w ten sposób definitywnie chciałam zakończyć przygodę z farbowaniem ich na rudo Zresztą na załączonym zdjęciu na upartego można się doszukać odrostów.
Przez ten rok nic nie robiłam z włosami, chciałam po prostu je zapuścić

Powoli myślę nad wybraniem się do fryzjera Doradzicie mi coś? Przyznam, że przerabiałam już wiele rzeczy na swojej głowie- miałam włosy do pasa, mocno wycieniowanego boba, grzywkę prostą i na skos, krótkie włosy...
Dobrze czułam się w bobie, ale moje włosy naturalnie się falują i puszą, niestety wyglądało to fatalnie przy tamtej długości. Nie chcę ciągle prostować włosów, nie po to je zapuszczałam, żeby teraz zniszczyć, dlatego chciałabym fryzurę, która nadaje się do użytku "na prosto" i "na kręcono".

Jak będzie trzeba, to wygrzebię jeszcze jakieś zdjęcia (to w awatarze, to też ja ) Dzięki z góry!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papug.jpg (38,5 KB, 200 załadowań)
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:49   #2
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

widzę, że nie mogę edytować postu, więc tutaj dodaję jeszcze jedno zdjęcie, na któym jakoś w miarę widać moją twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papug.jpg (28,1 KB, 107 załadowań)
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 13:58   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Bardzo mi się podobasz w fryzurce z 2 zdjęcia i bym ją zdecydowanie polecała a masz jakieś swoje zdjęcia jak miałaś krótkie włosy?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 14:12   #4
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Wedlug mnie ladnie bys wygladala w dlugich wloskach i grzywce na bok Kolor - jakis braz moze czekoladowy ?
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 15:12   #5
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Kaminko, nie mam niestety zdjęć na dysku, na których miałabym krótkie włosy Powiem tylko, że wyglądałam wtedy jak 13-letni chłopczyk, bo mam bardzo dziecięcą, taką pulchną buzię Fryzurka z drugiego zdjęcia obrazuje stan mojej czupryny na miesiąc kwiecień tego roku jest to coś bobopodobnego wyczarowanego z odrastających włosów Dobrze czuję się w takiej fryzurze, bo wydaje mi się, że wyglądam trochę poważniej, ale niestety, moje włosy nie są proste.. A nie chcę katować ich prostownicą Dodam jeszcze, że przy takiej długości ze swoimi naturalnymi"loczkami" wyglądam jak pyzowaty cherubinek

Wpatrujący się elfie (ale uroczy nick! ), myślę właśnie nad taką fryzurą, mam okrągłą twarz i kiedyś robiłam sobie krzywdę prostą, ciężką grzywką. Kiedy odrastała, zaczesywałam ją na bok i uważam, że wyglądałam wtedy o niebo lepiej. Jak znajdę zdjęcie w grzywce, to dodam, jeśli nie, to zrobię zdjęcie dowodowego, bo na nim mam tą nieszczęsną fryzurę
Jeżeli chodzi o farbowanie, to chciałabym tego uniknąć, wydaje mi się, że najlepiej mi w moim naturalnym kolorze.. Przez dwa lata uparłam się na rudości- chłodne czerwienie- wyglądałam w nich fatalnie, jak różowa świnka, ciepłe, marchewkowe albo rdzawe- te mnie przytłaczały i zupełnie nie pasowały do mojego typu urody. Wydaje mi się, że mój typ kolorystyczny to lato, ale nie jestem pewna.. Mam raczej jasną cerę i wydaje mi się, że kolor, który mam obecnie mi pasuje

Bardzo dziękuję za porady i czekam na więcej, we wrześniu planuję wizytę u fryzjera, teraz szukam inspiracji
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 16:43   #6
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Koniecznie grzywka na bok i przyciemnić na jakiś jasny brąz i będzie pięknie, włosy staną się lśniące i błyszczące, a jeśli chodzi o długość to wszystkie długości byle nie krótsze niż do połowy szyi.
No i wszystko byle nie bardzo jasny blond i czarny.
Pozdrawiam

Przerabiałam w takim programie niestety z niego nie da się zapisać

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Koniecznie grzywka na bok i przyciemnić na jakiś jasny brąz i będzie pięknie, włosy staną się lśniące i błyszczące, a jeśli chodzi o długość to wszystkie długości byle nie krótsze niż do połowy szyi.
No i wszystko byle nie bardzo jasny blond i czarny.
Pozdrawiam

Przerabiałam w takim programie niestety z niego nie da się zapisać
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 16:44   #7
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Klutko, dziękuję!
Szkoda, że nie możesz dodać zdjęć (może spróbuj Print screen, a potem wklej do painta? Ale to pracochłonne, więc jeśli nie masz czasu to się nie kłopocz ) Dzięki wielkie za zainteresowanie tematem Widzę, że jesteś z Bielska! To moje rodzinne miasto Może znasz tam jakiegoś dobrego fryzjera?
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 16:58   #8
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Chyba się uda dodać zdjęcie
W bielsku-białej chodziłam do takiej fryzjerki co mi robiła wszystko co chciałam na głowie, łącznie z irokezem, małpą, grzywką, krótkim strzyżeniem, jej salon znajduje się na os. Wojska Polskiego i nazywa się "Doris"
Już przestałam do niej chodzić, bo mimo tego, że strzyże świetnie i włosy się super układają niestety je strzępi strasznie co przestało już mi odpowiadać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mary_Kay_Makeover_photo.jpg (62,6 KB, 66 załadowań)
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 17:07   #9
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Chyba wiem, o którym salonie mówisz Dziękuję za przeróbkę, faktycznie, ładnie wygląda ciemniejszy kolor I fryzura, którą mi proponujesz, też bardzo mi się podoba Chyba coś podobnego sobie zrobię na głowie, może będę zapuszczać włosy, ale grzywka na bok to jest to Dziękuję raz jeszcze
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:19   #10
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: pomóżcie papudze zrobić coś z włosami :)

Pobawiłam się trochę na stronie, której używała Klutka i oto, co mi wyszło, chciałam wypróbować więcej fryzur, ale strona się zawiesiła więc na razie tyle która z tych czterech propozycji Wam się podoba?
Przy okazji dorobiłam sobie makijaż kredką, zawsze podobały mi się kreski, ale nie wiem, czy mogę sobie taką robić, czy mi pasuje Jak myślicie? Zazwyczaj robię sobie brązowy smoky-eye, ale bardzo chciałabym zmienić ten makijaż na klasyczną kreskę.
I czy kolory włosów, które wybrałam nie sprawiają, że moja cera wydaje się zbyt różowa?
Przepraszam za natłok pytań
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg papug.jpg (59,1 KB, 70 załadowań)
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.