Tipsiaki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 17:52   #1
Maarta94
Raczkowanie
 
Avatar Maarta94
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 298

Tipsiaki


Cześć, jestem nowa na tym forum, ale dużo już wątków na ten temat czytałam. Wiem, że pewnie dużo osób pewnie mnie z krytykuje ale jednak spytam, może znajdzie sie ktoś życzliwy. Więc tak, od jakiegos czasu interesuje sie tipsami żelowymi, dużo czytam i ćwicze sama. Myśle w przyszłości o kosmetologi, a co sie z tym wiąże studia i rożne kursy, narazie niestety na kurs nie mam co liczyć, ponieważ się ucze jestem w 1 klasie LO. Dlatego chciałam spytać, ponieważ mam problem z przyklejaniem tipsów, środek przykleja sie dobrze ale boki tak jakby odchodzą, widać to przy piłowaniu a potem po dłuższym czasu pod żelem, jak mam przyklejac zeby tego nie bylo, i mam jeszcze jedno pytanie, który również mnie męczy. Ile powinno być warstw żelu? Jeśli ktoś będzie chciał pomóc i mnie wysłuchać to wtedy powiem jak robiłam moję dotychczasowe tipsy ile warstw. A i jak na razie mam zamiar tipsy robić tylko sobie więc nie martwcie się nie bd wam odbierać pań
Maarta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.