Balsam Brazujacyy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 16:00   #1
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8

Balsam Brazujacyy


witam mam pare pytan co do balsamu brazujacego aktualnie przygotowuje sie do uzycia sopotu z zjaji , iz bylo wiele pozytywnych opini na jego temat, moje pytania moze beda brzmiec banalnie ale dla mnie to naprawde poczatek z barwiacymi specyfikami ;D

Moje pytania brzmią :
Czy balsam nakladac rowniez na palce ?czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc jak zwykly puder ? Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:49   #2
malenstwo666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Balsam Brazujacyy

Cytat:
Napisane przez xxanesxx Pokaż wiadomość
witam mam pare pytan co do balsamu brazujacego aktualnie przygotowuje sie do uzycia sopotu z zjaji , iz bylo wiele pozytywnych opini na jego temat, moje pytania moze beda brzmiec banalnie ale dla mnie to naprawde poczatek z barwiacymi specyfikami ;D

Moje pytania brzmią :
Czy balsam nakladac rowniez na palce ?czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc jak zwykly puder ? Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz
Sopot z ziaji? Prosze Cie... gorszego g...na nie miałam. Od niego straszne plamy się robią. Jak juz musisz to unikaj otarc, najlepiej zebys była cały czas na nogach i sie nicego nie dotykała a po 3-4 godz wzieła prysznic. Palców tez tym niie smaruj ani rąk bo bedą okropne. Też kiedys wybrałam ten balsam jako swój pierwszy, przed weselem. Zmyć nie mogłam... Polecam jak juz johnsons baby albo dove, są delikatniejsze i mniej problemowe...
malenstwo666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:58   #3
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Balsam Brazujacyy

Samoopalacz Rossmann nie jest zły, tzn nie miałam po nim żadnych plam i przebarwień i ratuje mnie nieraz przed imprezą, nie wysusza skóry, po 2-3 h się pojawia, ale ma bardzo silny denerwujący zapach
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:17   #4
mitarashi1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Balsam Brazujacyy

Tak zgadzam się Sopot to najgorsze co może być Miałam kiedyś balsam z firmy Soraya i był genialny Teraz nie mogłam znaleźć go u mnie w drogeriach i mam z dove jest niezły, ale nie jest w stanie zastąpić Soray
mitarashi1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 07:42   #5
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Balsam Brazujacyy

dokladnie!

tylko nie ziaja

kilka lat temu kolezanka go używała. Nakladala kilka razy w tygodniu. potem przestala bo jechala na wakacje do turcji i tam sie chciala opalic.

Jak ziaja zaczela schodzic...to nawet nie byly plamy tylko brązowe zacieki.
jakby była brudna.

Moze sprobuj tej sorai albo dove.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 09:21   #6
mitarashi1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Balsam Brazujacyy

dłonie zawsze mi sie brzydko opalały tymi balsamami ale w końcu wpadłam na pomysł . zawsze pare minut przed zastosowaniem używam kremu do rąk skóra wtedy robi się gładka i mozna nakładać balsam brązujący , zwłaszcza polecam tę metodę zima jak ręce sa narażone na czynniki zimna Nie przesadzajcie z tymi balsamami bo skóra moze sie po paru dniach zrobić pomarańczowa. Polecam kremowac się co drugi dzień i dla wyrównania kolorytu raz na jakiś czas odwiedzić solarium. A co do ziajki to masło kakaowe jest fajne po opalaniu w solarium.
mitarashi1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 08:01   #7
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: Balsam Brazujacyy

Ja tez kupilam sobie ziaje, i pierwszy efekt to byla masakra. Staralam sie rownomiernie rozsmarowywac ale porobily mi sie straszne zaciekoplamy... Jak to g. zaczelo schodzic to wygladalam jakbym sie nie myla ;/
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 08:45   #8
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Balsam Brazujacyy

ja używam DOVE - a na wieczorne wyjście wersję z mieniącymi się drobinkami. Polecam
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.