"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-04, 11:30   #241
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Początkowo miałem Djanę za wyrafinowaną manipulantkę i do tego hipokrytkę, która sama skłamała, a potem pozowała na ofiarę kłamstwa. Jednak, jak usłyszałem magiczne zdanie my się nie znamy z ust Marleny, zapaliła mi się czerwona lampka.

Swoją drogą, dla mnie ta (o ironio zapomniałem imiona), którą wybierze Adrian to cud.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:01   #242
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ci znajomi Kuby wcale nie byli jacyś młodzi ot ok 40 większość, czyli w sumie jak Kuba, tylko Kuba wygląda na wiecej i stad tak to sie wydawać moze ze sporo młodsi.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:01   #243
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Jaki cud ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:14   #244
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jaki cud ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agata - ładna, czuła, naturalna.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:20   #245
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ci znajomi Kuby wcale nie byli jacyś młodzi ot ok 40 większość, czyli w sumie jak Kuba, tylko Kuba wygląda na wiecej i stad tak to sie wydawać moze ze sporo młodsi.
Tak właśnie jest. Kilogramy dodaly mu z 8-10lat. Może przy Ani się trochę wyciągnie i zacznie zadbać o siebie? Trochę mu otworzyła oczy, że można robić coś innego niż siedzenie wieczorami przed telewizorem i zajadanie niepowodzeń tak mi się wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:24   #246
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Agata - ładna, czuła, naturalna.
ja jej nie odbieram jako ładnej a do tego jest strasznie nachalna i za dużo gada. Moim zdaniem ma zbyt mocny charakter dla Adriana. Z pewnością ona zaczęłaby go męczyć a ona zaczęłaby się wkurzać na ten jego brak inicjatywy i bycie tą kluchą
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:27   #247
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Agata - ładna, czuła, naturalna.
Zawsze mnie zadziwia, że różne osoby mogą tak różnie odbierać jakąś postać. Większość z nas + znajomi Adriana od Agaty wialiby gdzie pieprz rośnie
Dla mnie nie jest ładna, tylko niesymetryczna, nie jest czuła, tylko narzucająca się i nie jest naturalna, tylko przekrzykuje swoją niepewność.
Ale mnie się podoba Ilona, łącznie z rzęsami o dziwo, jakoś jej pasują moim zdaniem.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 12:45   #248
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jak z nią porozmawiać to chyba też by prysł. Dla mnie prezentuje się na strasznie zacietrzewiony typ kobiety.
ale zauważcie, ze zarówno pozostałe panie jak i Adrian powiedzieli, ze Ilona jest bardziej otwarta poza kamerami. Kontrkandydatki chyba , ze okazała sie całkiem fajna. Mi sie tam wydaje, że jej zchowanie przed kamerami wynika trochę ze stresu, a troche zażenowania sytuacją - tzn. że Adrian się nią nie interesuje, nie chce poznać, a nie powie 'dowidzenia'.

zabawne to było "nie pożegnem ich przeciez godzine przed grillem" - no taaa - jakby zjedzenie przypalonego mięska w gronie kamer i obcych ludzi bylo taką atrakcją :P

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ilona ma ładną figurę, jest drobną blondynką - okej, wielu facetów mega na to leci, ale sorry, jak się jej przyjrzeć bliżej, to dla mnie czar pryska. I te doklejone rzęsy, blech. Ale nie jestem targetem, także.
ale że wizualnie? czy tak ogólnie razem z osobowością?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:50   #249
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87302518]
(...)
ale że wizualnie? czy tak ogólnie razem z osobowością?[/QUOTE]

Wizualnie w sensie twarzy. Może przez te miny, które robi, ale też jakby zdjąć te rzęsy, zmazać make-up, to chyba już nie byłoby "ach ach". Po prostu mało szlachetne te rysy ma. Możliwe, że rzeczywiście zyskuje poza kamerami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:55   #250
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ilona ma ładną figurę, jest drobną blondynką - okej, wielu facetów mega na to leci, ale sorry, jak się jej przyjrzeć bliżej, to dla mnie czar pryska. I te doklejone rzęsy, blech. Ale nie jestem targetem, także.
Dokładnie, zyskała by delikatniejszym makijażem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ci znajomi Kuby wcale nie byli jacyś młodzi ot ok 40 większość, czyli w sumie jak Kuba, tylko Kuba wygląda na wiecej i stad tak to sie wydawać moze ze sporo młodsi.
Właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:59   #251
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zadziwia, że różne osoby mogą tak różnie odbierać jakąś postać. Większość z nas + znajomi Adriana od Agaty wialiby gdzie pieprz rośnie
Dla mnie nie jest ładna, tylko niesymetryczna, nie jest czuła, tylko narzucająca się i nie jest naturalna, tylko przekrzykuje swoją niepewność.
Ale mnie się podoba Ilona, łącznie z rzęsami o dziwo, jakoś jej pasują moim zdaniem.
Ojej, a u mnie zupełnie odwrotnie Agata najbardziej mi się podoba, ale ja lubię osoby wygadane i pewne siebie, bo sama jestem szarą myszą. Wydaje mi się, że taka konkretna kobietka by tą mimozę Adriana trochę naprostowała. Nawet gdyby go pod pantofel wziąć, to byłoby dla niego lepiej xD Taki nieogar, najśmieszniejsze, jak komentuje i wyciąga przeważnie błędne wnioski z zachowania dziewczyn, w ogóle nie rozumie kobiet.

Ilony nie lubię. Taka zacietrzewiona, wiecznie skrzywiona królewna :/ Tylko się snuje po domu z tą ponurą miną.

Nie rozumiem połowy z tego, co mówi Seweryn, on tak niewyraźnie gada... Powinni napisy dać!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 13:14   #252
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ojej, a u mnie zupełnie odwrotnie Agata najbardziej mi się podoba, ale ja lubię osoby wygadane i pewne siebie, bo sama jestem szarą myszą. Wydaje mi się, że taka konkretna kobietka by tą mimozę Adriana trochę naprostowała. Nawet gdyby go pod pantofel wziąć, to byłoby dla niego lepiej xD
(...)
O tym samym ostatnio myślałam. Nie wszyscy ludzie są super decyzyjni. Niektórzy potrzebują partnera, który jest im sterem i okrętem i dobrze im z tym. Byle ten partner decydował w ich najlepiej pojętych interesie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 13:28   #253
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Właśnie oglądam sobie prezentację Adriana. Jaki on był wygadany w tym odcinku gdzie się prezentuje. Nawet mówił aby partnerka nie była zbyt zazdrosna bo przecież z kwiatami to głównie kobiety pracują więc on non stop z kobietami przebywa i się uśmiecha i zagaduje... Ciekawe
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 13:32   #254
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja bym chciał, żeby mnie przytuliła
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 13:43   #255
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mi się też podoba Agata i uważam, że najlepiej by pasowała do Adriana.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 13:56   #256
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mi się wizualnie nie podoba Agata, te jej brwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 14:08   #257
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Agata ma fajne nogi właśnie wczoraj zwróciłam na nie uwagę, bardzo zgrabne. Ogólnie figurę ma ok. A jesli chodzi o wyglad przypomina mi młodą Agnieszkę Dygant -jak zaczynała w pierwszych serialach
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 14:29   #258
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A mi się zdaje, że obydwie tj. Ilona i Agata to trochę takie kocice, co myślą że przez łóżko to do serca obydwie kokietują go na swój sposób, ale widać że lecą na niego.
Natomiast Natalia od Sławka to dla mnie półtora nieszczęścia. Śliczna twarz a wiecznie skrzywiona, udając księżniczkę. Zagięta jak w pałąk nawet przy stole wysyłała rodzinie sprzeczne sygnały, bo była zgarbiona i lekko plecami odwrócona do reszty. Widać, że Sławków fizycznie się bardzo podoba, ale chyba na żonę to niebardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 14:37   #259
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Według mnie Agata jest bardzo ładna, przyćmiewa pozostałe poprzedniczki, ale to jak i ile gada, ogólnie jej sposób bycia...

Ilona w ogóle nie rzuciła mi się w oczy. Gdyby nie ich randka w stajni to bym do tej pory dziewczyny nie zauważyła. Adrian pewnie wybierze Agatę, ale nie wydaje mi się żeby ona zagrzała sobie na miejsce na wsi.



Mi ciężko ocenić Sławka. Jest na tyle skryty i ostrożny przed kamerami, że kompletnie nie daje się poznać. Myślę, że tu może się skończyć jak u Grześka w poprzedniej pozycji - z każdą była randka, każdej coś tam posłodził, jakąś tam wybrał, ale nic więcej z tego nie wynikło.


Seweryn chyba zaczyna widzieć, że Marlenka nie dla niego, chyba zauroczenie trochę przygasło. I chyba tęskno mu do Diany.



Jak oglądałam to coś mi paloną wełną zaczęło śmierdzieć. Poszłam do kuchni, sprawdziłam czy wszystkie światła pogaszone, czy w szafie mi się przypadkiem nie pali, wyszłam na balkon czy nie z podwórka zawiewa, a to po prostu od Kuby i Ani takie iskry, aż mi dywan pod telewizorem paliło. Ciekawe, czy Kuba za nią nadąży, czy długo wytrzyma. Ale trzymam kciuki, super para.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 14:42   #260
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

No mi tak samo. Nawet z charakteru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Nie cytuje. Wiec dla mnie Agata to rowniez cala Agnieszka Dygant

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 15:01   #261
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Data na ulu który przynieśli koledzy dla Sławka to 14.07
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 15:25   #262
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja się Agatą mógłbym zachwycać bez końca.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 17:18   #263
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mi się Agata nie podoba. Nie jest brzydka, ale te usta w ciup i ta wada zgryzu ... No po prostu nie mogę. Poza tym ciągle mnie smieszy jak mówi sympatyczna, ale lekko nawiedzona. Ilona z kolei też nie poraża wyglądem , ale jest zdecydowanie lepsza. Rzęsy do niej pasują i wygląda w nich ok.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:00   #264
meja222
Raczkowanie
 
Avatar meja222
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Indie
Wiadomości: 331
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Karibati--> Agatko to Ty? Mój mąż miał ten "zaszczyt" pracować razem z Tobą w jednej firmie i wszyscy tam podsmiewywali się z Ciebie bo uwielbiałas popadać w samozachwyt i to nie rzadko... te posty świadczą właśnie o stylu Twoich wypowiedzi także wyjdź z ukrycia i przedstaw się wszystkim tak ładnie jak tylko Ty potrafisz 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:27   #265
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:32
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:45   #266
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez meja222 Pokaż wiadomość
Karibati--> Agatko to Ty? Mój mąż miał ten "zaszczyt" pracować razem z Tobą w jednej firmie i wszyscy tam podsmiewywali się z Ciebie bo uwielbiałas popadać w samozachwyt i to nie rzadko... te posty świadczą właśnie o stylu Twoich wypowiedzi także wyjdź z ukrycia i przedstaw się wszystkim tak ładnie jak tylko Ty potrafisz 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coooo 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 20:44   #267
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Moje wrażenia:

1. Seweryn - jak dla mnie z Marlenką są siebie warci, a z tymi iskrami to chyba trochę na wyrost, ja tam wielkiej chemii nie widzę, te ich rozmowy są tak płaskie i po wierzchu, chyba że poza kamerami idzie lepiej.

2. Seweryn - mamałyga, ja tam żadnej nie widzę na gospodarce z nim, ktoś powinien skrócić jego cierpienie. Dla mnie chłopak pozbawiony osobowości.

3. Adrian - drugie nieszczęście, nie wiem czy matka go tak wyniańczyła i "zdemaskulinizowała" w żuciu, czy o co chodzi, ale do kobiet to on ręki nie ma. Agata się z nim zamęczy na dłuższą metę, ale widać że bardzo pragnie męskiej bliskości. Ilona to dla mnie taka mimoza, że mam ochotę nią trząsać jak ją widzę. Ale bałabym się, że przez te rzęsy by mnie przewiało. Wiem, to złośliwe. Wybaczcie. Tej trzeciej w ogóle nie zapamiętałam.

4. Jakub - tu mam problem, bo w sumie to jedyna para jaka wzbudza jakiekolwiek emocje, niby u nich super się układa, Jakub dał się całkiem zdominować pod wpływem zauroczenia, ale wyłapałam jeden istotny szczegół, który mnie trochę zaniepokoił - chodzi o mowę ciała Ani. Jak siedziała koło niego na grillu, to uciekała w drugą stronę ciałem, a z kolei jak ją przytulił w pewnym momencie, to stała jak słup. Być może to tylko wina obecności kamer, ale kurcze nie widzę chemii z jej strony. Nie oszukujmy się, Jakub atrakcyjny to nie jest, oczywiście kwestia gustu, może się mylę.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 21:49   #268
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wizualnie w sensie twarzy. Może przez te miny, które robi, ale też jakby zdjąć te rzęsy, zmazać make-up, to chyba już nie byłoby "ach ach". Po prostu mało szlachetne te rysy ma. Możliwe, że rzeczywiście zyskuje poza kamerami.
Mam podobne zdanie. Ilona na pewno się podoba facetom, prezentuje się dobrze na pierwszy rzut oka, ale jak się jej przyjrzeć z bliska, to trochę traci.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam sobie prezentację Adriana. Jaki on był wygadany w tym odcinku gdzie się prezentuje. Nawet mówił aby partnerka nie była zbyt zazdrosna bo przecież z kwiatami to głównie kobiety pracują więc on non stop z kobietami przebywa i się uśmiecha i zagaduje... Ciekawe
Powtórzę to co pisałam po poprzednim odcinku - jak dla mnie on nie jest po prostu żadną z tych dziewczyn zainteresowany.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o wyglad przypomina mi młodą Agnieszkę Dygant -jak zaczynała w pierwszych serialach
Faktycznie!

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Mi się Agata nie podoba. Nie jest brzydka, ale te usta w ciup i ta wada zgryzu ... No po prostu nie mogę. Poza tym ciągle mnie smieszy jak mówi sympatyczna, ale lekko nawiedzona.
Ej, ale jak ktoś dużo mówi, nie oznacza, że jest nawiedzony. No chyba że moje otoczenie ma mnie też za nawiedzoną.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Uważam, że Jakub obiektywnie jest średnio atrakcyjny, ale wygląd to nie wszystko. Facet ma kasę, wygląda na to, że i klasę, jest niegłupi, umie poprowadzić rozmowę. Ania owszem ma w sobie coś, acz wygląda moim zdaniem na więcej niż 34 lata , no i ma syna na wychowaniu. Jestem w stanie zrozumieć jej zainteresowanie Jakubem, jak najbardziej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 06:06   #269
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mama mi ostatnio mówiła, że słyszała, że Ania z Jakubem prowadzają się po Poznaniu nie wiem ile w tym prawdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 07:08   #270
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Może faktycznie Anię peszą kamery, bo ja też zauważyłam że okręca się, jak Kuba coś tam próbuje ją złapać. A to przytulnie takie sztywne było. Z drugiej strony może naprawdę dziewczyna potrzebowała stabilizacji i oparcia w facecie a nie szuka partnera do łózka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.