Treningi Moniki Kołakowskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-06, 08:43   #1
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147

Treningi Moniki Kołakowskiej


Chciałam zapytać co sądzicie o ćwiczeniach Moniki Kołakowskiej?

Ja ćwiczę z nią (interwały) już jakieś pół roku, 3/4 razy w tygodniu, ale efektów w sumie nie widzę, poza tym że cellulit mi się zmniejszył na udach. Po takiej serii jestem zlana potem, ale moja waga stoi w miejscu - 53kg (czasami więcej o 1-2kg, zależy od dnia), obwód brzucha się nie zmniejszył, a uda jeszcze bardziej mi się rozrosły. Daleko mi do smukłej sylwetki mimo, że BMI mam prawidłowe Jestem lekko podłamana, tym bardziej, że nie jem syfu, nie piję kolorowych napojów, nie słodzę, czekolada i inne słodycze raz na miesiąc mniej więcej...

Co innego powinnam ćwiczyć? Nie zależy mi na mięśniach, bardziej na wysmukleniu ciała i mniejszym obwodzie w brzuchu. Ktoś kiedyś mi doradził właśnie treningi cardio i ogólnie to, przy czym można się spocić, więc do tej pory ćwiczyłam przy filmikach Kołakowskiej, ale teraz już nie wiem...
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 11:23   #2
elwa111
Przyczajenie
 
Avatar elwa111
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Treningi Moniki Kołakowskiej

Liczenie kcal byłoby tutaj przydatne, lecz jeśli trudno ci się zabrać za dietę a miałabyś czas by ćwiczyć codziennie to warto zwiększyć ilość treningów do 6xw tygodniu. Sama ćwiczę z Moniką, głównie tabaty i widzę fajne efekty ,lecz takie większe odchudzenie nastąpiło po stosowaniu if oraz po codziennym skakaniu na skakance- 30/40min dziennie plus cwiczenia na brzuch, nogi.
elwa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 12:23:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.