NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-06, 09:21   #3811
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie też padało druga noc z rzędu. Zawsze to coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:31   #3812
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Paulaxxx2 Pokaż wiadomość
A mnie nie przeszkadza upał,jestem ciepłolubna
Widziałaś tytuł wątku?

U mnie pada od trzech dni, trawka jest taka zielona i od razu się lepiej oddycha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:36   #3813
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie też wspaniała pogoda. Jest pochmurno, deszczowo i zielono Dla mnie to prawdziwa wiosna właśnie.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 11:29   #3814
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie zrobiło się jeszcze chłodniej. Brakuje tylko porządnego deszczu, bo teraz to tylko mży, coś tam pokropi.

W ciągu ostatnich m-cy kupiłam kilka bluz. Coś mi z tyłu głowy szeptało, że po co skoro, że zaraz po ściągnięciu kurtki to będzie trzeba zakładać tylko koszulki podkoszulki, że wystarczy jedna, góra dwie. A tu proszę, mam kiedy je nosić
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 12:13   #3815
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 01:14   #3816
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie dziś padało z przerwami . Byłam na spacerze ale deszcz mnie nie złapał. Super temperatura. W lesie tak ładnie pachniało, dawno tego zapachu nie czułam. Taki chłód z zapachem drzew :Love:
__________________
I could go back to the past
2024 rok wielkich zmian pozytywnych... I hope
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 08:56   #3817
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie wczoraj też troszkę popadało. Zdecydowanie częściej taki deszcz powinien być. Ja w dwóch ciepłych bluzach na początku maja - rzecz niespotykana o tej porze roku, ale szczęśliwa. A dzisiaj kolejny wiosenny dzień
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-07, 10:16   #3818
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie wczoraj pochmurno i deszczowo, przez ponad pół dnia padało A dzisiaj słońce, ciepło i wiatr. Jak tu nie kochać takiej wiosny
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 21:42   #3819
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 21:45   #3820
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ubranie i zamknięte szyby z innymi miesiącami.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 21:59   #3821
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

https://dziennikzachodni.pl/pogoda-n...gn=lato-pogoda

Przeraza mnie ta prognoza
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 22:39   #3822
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Mnie też.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:31   #3823
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 09:56   #3824
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mnie tak samo. Jestem przygotowana psychicznie na upalne, mordercze lato na miarę tego zeszłorocznego. Jak zaczęło się w czerwcu tak końca nie było widać. Też cieszę się każdym chłodniejszym dniem.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:22   #3825
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mnie tak samo. Jestem przygotowana psychicznie na upalne, mordercze lato na miarę tego zeszłorocznego. Jak zaczęło się w czerwcu tak końca nie było widać. Też cieszę się każdym chłodniejszym dniem.
A to nie jedynie czerwiec był upalny? Potem już raczej pojedyncze dni. Lipiec kojarzę jako dość chłodny, sierpień chyba znów gorący ale nie tak jak czerwiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 11:57   #3826
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A to nie jedynie czerwiec był upalny? Potem już raczej pojedyncze dni. Lipiec kojarzę jako dość chłodny, sierpień chyba znów gorący ale nie tak jak czerwiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie było podobnie, czerwiec był upalnym koszmarem, lipiec przyniósł trochę wytchnienia, ale sierpień znów dowalił do pieca a potem długo, do listopada było bardzo ciepło, o wiele za ciepło jak na porę roku. Mimo to i tak uważam, że 2019 był piknikiem w porównaniu z 2018, który zapamiętałam jak jedno pasmo koszmarnego skwaru od kwietnia do października

Ta linkowana prognoza mnie też przeraża, co gorsza uważam że jest bardzo prawdopodobna. Jakoś wszystkie te złe prognozy, zwiastujące upały i słońce się sprawdzają, a te z deszczem - bardzo rzadko Dlatego też się teraz cieszę każdym przyjemnym, chłodnym dniem, bo boję się, że to już długo nie potrwa.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 16:25   #3827
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A to nie jedynie czerwiec był upalny? Potem już raczej pojedyncze dni. Lipiec kojarzę jako dość chłodny, sierpień chyba znów gorący ale nie tak jak czerwiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W lipcu faktycznie było trochę wytchnienia, ale to jakieś 2 tygodnie, potem znów upał był aż do października.


Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie, czerwiec był upalnym koszmarem, lipiec przyniósł trochę wytchnienia, ale sierpień znów dowalił do pieca a potem długo, do listopada było bardzo ciepło, o wiele za ciepło jak na porę roku. Mimo to i tak uważam, że 2019 był piknikiem w porównaniu z 2018, który zapamiętałam jak jedno pasmo koszmarnego skwaru od kwietnia do października

Ta linkowana prognoza mnie też przeraża, co gorsza uważam że jest bardzo prawdopodobna. Jakoś wszystkie te złe prognozy, zwiastujące upały i słońce się sprawdzają, a te z deszczem - bardzo rzadko Dlatego też się teraz cieszę każdym przyjemnym, chłodnym dniem, bo boję się, że to już długo nie potrwa.

Dla mnie 2019 był znacznie gorszy od 2018. Pod koniec maja złamałam rękę i do końca życia zapamiętam te cztery tygodnie w gipsie. Tak źle jak w zeszłym roku to ja jeszcze nigdy upałów nie zniosłam. Pamiętam, że którejś nocy to się popłakałam, bo w sypialni było 28 stopni i miałam wrażenie, że nie mogę już oddychać. W 2018 też było gorąco, ale tak tego nie odczułam. W sierpniu brałam ślub i trafiłam na fantastyczną pogodę, bo było mega upalnie tuż przed i tuż po ślubie, a w tę sobotę od rana lunęło, ale po południu wypogodziło się a temperatura spadła o jakieś 10 stopni, więc bez problemu wytrzymałam w kościele. Potem na sali już klima, więc było super. Ale do dzisiaj się zastanawiam, co mnie podkusiło, żeby brać ślub w sierpniu skoro nienawidzę upałów.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 19:41   #3828
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
W lipcu faktycznie było trochę wytchnienia, ale to jakieś 2 tygodnie, potem znów upał był aż do października.





Dla mnie 2019 był znacznie gorszy od 2018. Pod koniec maja złamałam rękę i do końca życia zapamiętam te cztery tygodnie w gipsie. Tak źle jak w zeszłym roku to ja jeszcze nigdy upałów nie zniosłam. Pamiętam, że którejś nocy to się popłakałam, bo w sypialni było 28 stopni i miałam wrażenie, że nie mogę już oddychać. W 2018 też było gorąco, ale tak tego nie odczułam. W sierpniu brałam ślub i trafiłam na fantastyczną pogodę, bo było mega upalnie tuż przed i tuż po ślubie, a w tę sobotę od rana lunęło, ale po południu wypogodziło się a temperatura spadła o jakieś 10 stopni, więc bez problemu wytrzymałam w kościele. Potem na sali już klima, więc było super. Ale do dzisiaj się zastanawiam, co mnie podkusiło, żeby brać ślub w sierpniu skoro nienawidzę upałów.
Ubiegłe lato dla Ciebie jeszcze długo będzie kojarzyć jako najgorsze lub jedno z najgorszych właśnie przez rękę w gipsie. Nie dziwię się. Kilkanaście lat temu miałam dłoń w szynie. Był maj i to w miarę normalny, ale przez jakiś czas z niechęcią o tym wspominałam. Teraz mam neutralny stosunek, ale mam nadzieję, że nigdy nie będę miała żadnej kończyny w gipsie, obojętnie o jakieś porze roku.


Psychicznie też jestem przygotowana na upalne lato. Normalny kwiecień i maj jak do tej pory jest dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że następne dni faktycznie będą takie jak mówią prognozy - poniżej 20*. Szkoda tylko, że z środy zniknęła zapowiedź deszczu

Ja najmilej wspominał okres letni w 2016 i 2017, które były wyjątkowo deszczowe. Nauczyłam się nosić parasolkę przez cały rok. Z małymi wyjątkami, ale u mnie okres maj-lipiec,sierpień to zazwyczaj gorąc i susze. Niestety.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 22:00   #3829
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Mi dziś było duszno, temp. 23 stopnie, padało ale tak jakoś parno było. Przerażają mnie te lata uaplne ale nastawiam się psychicznie i cieszę sie normalną wiosną, jutro u mnie ma być 26 stopni i cały dzień deszcz oby się sprawdziło. Od wtorku ochłodzenie do 10 i w nocy nawet -1
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 08:15   #3830
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ubiegłe lato dla Ciebie jeszcze długo będzie kojarzyć jako najgorsze lub jedno z najgorszych właśnie przez rękę w gipsie. Nie dziwię się. Kilkanaście lat temu miałam dłoń w szynie. Był maj i to w miarę normalny, ale przez jakiś czas z niechęcią o tym wspominałam. Teraz mam neutralny stosunek, ale mam nadzieję, że nigdy nie będę miała żadnej kończyny w gipsie, obojętnie o jakieś porze roku.


Psychicznie też jestem przygotowana na upalne lato. Normalny kwiecień i maj jak do tej pory jest dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że następne dni faktycznie będą takie jak mówią prognozy - poniżej 20*. Szkoda tylko, że z środy zniknęła zapowiedź deszczu

Ja najmilej wspominał okres letni w 2016 i 2017, które były wyjątkowo deszczowe. Nauczyłam się nosić parasolkę przez cały rok. Z małymi wyjątkami, ale u mnie okres maj-lipiec,sierpień to zazwyczaj gorąc i susze. Niestety.

Gips to porażka, zdecydowanie. Zeszły rok zapamiętam też dlatego, że pierwszy raz doświadczyłam upałów w bloku. Dom się jednak wolniej nagrzewa. W prognozie codziennie widzę deszcz, ale rzadko się to sprawdza, chociaż maj już jest lepszy pod tym względem niż kwiecień. W kwietniu w ogóle u mnie nie padało, przez cały miesiąc. Przyznam, że nie pamiętam, żeby wcześniejsze lata były jakoś bardzo deszczowe. Mam wrażenie, że w Łodzi ile deszczu by nie padało to zawsze jest mało.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:31   #3831
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dzisiaj trzepneło latem. Czuć, że będzie ciepło i duszno. Jeszcze pół biedy, bo jutro będzie spadek temperatury o ponad 10*. Jeden dzień takiej pogody wystarcza.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:34   #3832
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dzisiaj trzepneło latem. Czuć, że będzie ciepło i duszno. Jeszcze pół biedy, bo jutro będzie spadek temperatury o ponad 10*. Jeden dzień takiej pogody wystarcza.

Mnie też, plus jeszcze mieszkanie nie zdąży się nagrzać, więc w domu można się schronić i ochłodzić. Ale niedługo pewnie i tak zamontuję klimatyzator.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:47   #3833
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie w No 15 stopni, to jak 25 czy 30 w Polsce centralnej Nie muszę jechać na wakacje , już padam z tego upału . Rano było przyjemnie i chłodnie koło 0 , teraz okropnie duszno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:03   #3834
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość

Chcę wierzyć (naprawdę chcę ), że ta prognoza nie sprawdzi się tak, jak nie sprawdziły się prognozy dotyczące zimy 2019/20 - miało być straszno i mroźno, a jak było - wiadomo.


Dla mnie najgorszym latem ostatnich lat, było to w 18 roku. Miałam równie gorący okres w życiu jak temperatura za oknem Tony spraw do pozałatwiania, spotkań, tyle samo decyzji do podjęcia, konsultacji do odbycia i masa wyjazdów, a tu WIECZNIE pot lejący się po tyłku i mózg ugotowany na miękko. STRASZNE to było Od kwietnia do października non stop praktycznie upał Fuj.


Sezon grillowy w mojej okolicy uważam za rozpoczęty. Chciałam wysuszyć pranie na tarasie, bo sobota i niedziela mocno ciepłe i słoneczne, ale nic z tego - smród grilla z każdej strony, kopcenie od rana do wieczora Suszyłam jak zimą - na poddaszu. Fajnie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:12   #3835
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87838214]Chcę wierzyć (naprawdę chcę ), że ta prognoza nie sprawdzi się tak, jak nie sprawdziły się prognozy dotyczące zimy 2019/20 - miało być straszno i mroźno, a jak było - wiadomo.


Dla mnie najgorszym latem ostatnich lat, było to w 18 roku. Miałam równie gorący okres w życiu jak temperatura za oknem Tony spraw do pozałatwiania, spotkań, tyle samo decyzji do podjęcia, konsultacji do odbycia i masa wyjazdów, a tu WIECZNIE pot lejący się po tyłku i mózg ugotowany na miękko. STRASZNE to było Od kwietnia do października non stop praktycznie upał Fuj.


Sezon grillowy w mojej okolicy uważam za rozpoczęty. Chciałam wysuszyć pranie na tarasie, bo sobota i niedziela mocno ciepłe i słoneczne, ale nic z tego - smród grilla z każdej strony, kopcenie od rana do wieczora Suszyłam jak zimą - na poddaszu. Fajnie.[/QUOTE]Oj tak, to miała być zima stulecia, a była pierwszą w moim mieście, kiedy śnieg nie leżał ani przez dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:35   #3836
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Oj tak, to miała być zima stulecia, a była pierwszą w moim mieście, kiedy śnieg nie leżał ani przez dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak, ale ja nie uwierzyłam w te prognozy. Zresztą to chyba nawet nie były żadne prognozy tylko takie pisanie dla pisania, co roku piszą, że nadchodzi sroga zima, a od kilku lat zima jest jeszcze łagodniejsza od poprzedniej.

Miłości do grilla nie rozumiem. Ani to zdrowe, ani specjalne smaczne, dużo pitolenia sie z rozpalaniem tego grilla. Zdecydowanie nie jestem fanką.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 11:03   #3837
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Otworzyłam okna i drzwi i jest przyjemny przeciąg

Grill miałby sens gdyby biesiadnicy sami z siebie chcieli się spotkać przy tym grilu i przyjemnie dla siebie spędzić czas. Najczęściej widzę i słyszę, że to tylko obowiązek do odbębnienia, bo wypada, że trzeba, bo zrobiło się cieplej. Nie zrobić - wielkie zdziwko, bo jak, bo co ludzie powiedzą (ten ostatni argument w takich sprawach zawsze mnie rozwala).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 12:03   #3838
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2020-05-11 o 12:06
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 17:03   #3839
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 17:34   #3840
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Przez dzisiejszą pogodę czuję się jakby mi głowa miała zaraz odpaść
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.