Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-21, 16:38   #1
Aleksander153045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 5

Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?


Witam. Nie owijająć w bawełnę, mam w pracy znajomą z którą jakiś czas temu rozmawialiśmy trochę w pracy, trochę w drodze z pracy. Tak się w sumie poznaliśmy. Bylo ok, rozmawialo sie przyjemnie. Niestety popełniłem błąd bo stwarzałem okazje do "przypadkowego" spotkania co prawdopodobnie zrozumiała. Wyszedłem pewnie na za bardzo zainteresowanego. Kiedyś luźno zaproponowałem jej wyjście po pracy ale oznajmiła że bardzo chętnie ale niestety dziś nie może i umówmy się wstępnie na jutro. Jutro też miała coś ważnego i niby się wahała ale ja nie naciskalem a wręcz powiedziałem, że jasne, to nie jest nic ważnego, załatw sobie swoje sprawy itd. A ona na to, że na pewno jeszcze będzie okazja. I ja już więcej nie proponowałem, nie chciałem być nachalny. Ale zauważyłem, że zaczęła mnie unikać. Rozmawia normalnie ale ogranicza kontakt. I teraz moje pytanie, czy da się jeszcze utrzymać kontakt z nią tylko na stopie koleżeńskiej? Pokazać, ze o nic innego mi nie chodzi? Nie chciałbym tracić z nią wszelkiego kontaktu z powodu mojego prawdopodobnie głupiego zachowania bo lubię ją ale, czy koleżeństwo jest jeszcze do odratowania?
Aleksander153045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 17:48   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Po co chcesz się z nią spotykać czy utrzymywać kontakt? Ona ani nie chce się z Tobą kolegować ani nie chce iść w kierunku czegoś więcej. Odpuść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 17:54   #3
Aleksander153045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Hmm może dlatego, że jestem zły na siebie, że głupio się zachowywalem. I żeby zatrzeć trochę to złe wyrażenie. Ale nie wiem właśnie, czy bardziej się nie skompromituje.
Aleksander153045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 19:10   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Daj jej spokój. Tylko tak sprawa przyschnie. Zresztą, nic takiego się nie stało, więc nie przesadzaj. Po prostu teraz już tylko "cześć - cześć" i o pogodzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 19:36   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Wcale się głupio nie zachowałeś. Nic takiego nie zrobiłeś. A kajasz się jakbyś faktycznie jakiegoś syfu na maksa narobił. Nie chce to nie, olać i nie brać do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 20:15   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

nic zlego nie zrobiles,zaproponowales wyjscie po pracy dwa razy sie wykrecila i jest ok
zapomnij o niej ,tu kolezenstwa nie bedzie skoro cie unika i przestan przezywac bo cokolwiek bys nie zrobil widocznie nie byles w jej typie i nigdy nic z tego by nie bylo
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 21:36   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Zachowuj się tak, jakby cała sytuacja z proponowaniem spotkań nie miała miejsca. Wróć do punktu wyjścia.

"Cześć" w przelocie i koniec.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 10:10   #8
Aleksander153045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Okej. W takim razie "cześć" i tyle.

Dzięki za radę.
Aleksander153045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 17:22   #9
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Jak ją "olejesz", to sama przyjdzie pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 17:29   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Jak ją "olejesz", to sama przyjdzie pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E tam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 20:28   #11
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Cytat:
Napisane przez Aleksander153045 Pokaż wiadomość
(...)
Wyszedłem pewnie na za bardzo zainteresowanego. Kiedyś luźno zaproponowałem jej wyjście po pracy ale oznajmiła że bardzo chętnie ale niestety dziś nie może i umówmy się wstępnie na jutro. Jutro też miała coś ważnego i niby się wahała ale ja nie naciskalem a wręcz powiedziałem, że jasne,

(...)

Rozmawia normalnie ale ogranicza kontakt. I teraz moje pytanie, czy da się jeszcze utrzymać kontakt z nią tylko na stopie koleżeńskiej?
(...)

Pokazać, ze o nic innego mi nie chodzi?
Ale może jej chodzi? I może oczekiwała większej determinacji?
A może uznała, że dalsze utrzymywanie "koleżeńskiej" relacji może wywołać niepotrzebne komplikacje.
Tak czy siak, jeżeli ci chodziło o "coś więcej", to po wymówkach mogłeś mocniej nacisnąć i by się okazało. Teraz chyba czas minął, więc odpowiedź brzmi, że raczej się nie da.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 20:51   #12
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 143
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Przejdź do porządku dziennego i zachowuj się normalnie, jakby nic się nie wydarzyło. Będzie to łatwe, bo tak naprawdę nic się nie wydarzyło.
Jednak jeżeli Ci bardzo na niej zależy, to zbadaj teren. Jeżeli nie będzie miała męża, partnera, dziewczyny, to działaj delikatnie.
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 23:24   #13
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Laska go unika. Po cholerę ma się jej chłopak narzucać? Nic pozytywnego z tego nie wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 10:10   #14
Aleksander153045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Kiedyś wierzyłem w te wszystkie gadki o tym, że kobietę trzeba zdobywać, żeby nie zrażać się jeśli odmówi i próbować dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, raz odmówiła i zaproponowała następny dzień. W porządku. Następnego dnia znów niebardzo jej pasowało. Ok. Ale przecież mogła zaproponować jakiś nowy termin lub nawet po miesięcu wrócić do tematu. Ja wykonałem pierwszy krok ale to chyba nie znaczy, że tylko facet ma wychodzić z inicjatywą. "Zielone światło" miała ode mnie. Skoro wcześniej jej proponowałem to znaczy, że przyjemniej ją lubię. Ale nie skorzystala z tego. W dodatku mam wrażenie, że robiła wszystko żeby mnie nie spotkać. Także wątpię, że chodziło jej o to, że byłem za mało zdeterminowany. Chyba, że kompletnie nie rozumiem kobiet 🙂
Aleksander153045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 10:16   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Nie słuchaj jakichś bzdur o zdobywaniu, bo możesz się narazić o oskarżenie o molestowanie. Daj sobie spokój. Ona nie jest zainteresowana, unika Cię. Jestes tam w pracy a nie w knajpie podrywać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 12:18   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Wcale się głupio nie zachowałeś. Nic takiego nie zrobiłeś. A kajasz się jakbyś faktycznie jakiegoś syfu na maksa narobił. Nie chce to nie, olać i nie brać do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Zaprosiłeś laskę na niezobowiązujące spotkanie, a ona zachowuje się jakbyś ją prześladował. Słabo to ona się zachowuje.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksander153045 Pokaż wiadomość
W dodatku mam wrażenie, że robiła wszystko żeby mnie nie spotkać. Także wątpię, że chodziło jej o to, że byłem za mało zdeterminowany. Chyba, że kompletnie nie rozumiem kobiet ��
Ciężko stwierdzić, czy ona faktycznie Ciebie unika, czy masz tylko takie wrażenie.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksander153045 Pokaż wiadomość
Chyba, że kompletnie nie rozumiem kobiet ��
A ja mężczyzn.

Słuchaj, ostatnio miałam takie 3 interakcje z mężczyznami, dwóch było faktycznie namolnych, więc ich unikałam, natomiast jeden bardzo mi się podobał i też czasami go unikałam (!) bo bardzo się go wstydziłam, natomiast on mnie nigdzie nie zaprosił, a gdyby tak zrobił to bym wizytę z papieżem odwołała, ale mu nie odmówiła.
Także sytuacja Twoja jest raczej jasna.
W pracy zachowuj się naturalnie, jak ktoś wyżej napisał,jakby nic się nie stało.

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2021-09-24 o 12:19
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 16:10   #17
Aleksander153045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pozostać ze znajomą z pracy w dobrych relacjach?

Dzięki za waszą opinię. Nie ukrywam, że podniosła mnie na duchu. Też wydawało mi się, że jeśli coś tam zaproponowałem albo jeśli czasem do niej zagadalem po pracy to nie powinienem sobie przeskrobać u niej. 😁 Widocznie ma inny, specyficzny charakter. No nic. Mówi się trudno.
Aleksander153045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-24 17:10:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.