Czy mam prawo być wkurzona na TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-01, 23:16   #1
Gonzi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12

Czy mam prawo być wkurzona na TŻ


Cześć potrzebuje się wyżylić i zapytać was czy mam prawo być zła na mojego chłopaka za dzisiejszy dzień, czy bylybyscie zle na moim miejscu. Pytam, bo mój chłopak twierdzi ze za bardzo się obrażam. Dzisiaj pojechalam z chłopakiem na zakupy do galerii. Cały czas mnie pospieszal. Zaczal się mecz, więc powiedziałam mu żeby na telefonie pooglądal i czekał na mnie. Oglądal, ale telefon mu się rozładował i podszedł do mnie, że on wraca. Chciałam mu dac mój telefon, ale nie chciał. Stałam przy kasie, miałam do obskoczenia jeszcze jeden sklep i nagle podchodzi do mnie mówiąc, że jedzie. Pojechał i zostawił mnie. Zrobiło mi się bardzo przykro, że nie mógł poczekać na mnie. Wróciłam na mieszkanie komunikacją miejską. Powiedziałam mu, ze jest mi przykro. Wieczorem oglądałam z nim kolejny mecz, w przerwie powiedział ze wpadnie na chwilę jego koleżanka nazwijmy ja W. Nie przepadam za nią, bo mój chłopak ma z nią bardzo dobre relacje, a ja mam jakies złe przeczucia. Jakiś czas temu powiedziałam mu, że nie podoba mi się ta relacja, na co mój chłopak odpowiedzial ze to jest jego koleżanka i on z nią będzie się czasami spotykał i muszę to zaakceptować. Jak mi powiedzial ze W wpadnie na chwilę, to poszedł wyrzucić śmieci. Nie bylo go pol godziny, przyszedł z nią na 2 minuty i wyszedł z nią, też tak na pół godziny. Ja w Tym czasie rozmawiałam przez telefon z moją mamą. Jak widać mecz nie stanowił dla niego żaden problem, a mnie przez niby mecz zostawił na zakupach i pojechał mówiłam mu, ze jest mi bardzo przykro, to powiedział żebym się nie denerwowala. Powiedziałam także, że nie podoba mi się ta relacja z jego koleżanką, to tylko się zasmial i stwierdził ze wymyślam. Co o tym sądzicie?
Gonzi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 23:55   #2
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Gonzi111 Pokaż wiadomość
Cześć potrzebuje się wyżylić i zapytać was czy mam prawo być zła na mojego chłopaka za dzisiejszy dzień, czy bylybyscie zle na moim miejscu. Pytam, bo mój chłopak twierdzi ze za bardzo się obrażam. Dzisiaj pojechalam z chłopakiem na zakupy do galerii. Cały czas mnie pospieszal. Zaczal się mecz, więc powiedziałam mu żeby na telefonie pooglądal i czekał na mnie. Oglądal, ale telefon mu się rozładował i podszedł do mnie, że on wraca. Chciałam mu dac mój telefon, ale nie chciał. Stałam przy kasie, miałam do obskoczenia jeszcze jeden sklep i nagle podchodzi do mnie mówiąc, że jedzie. Pojechał i zostawił mnie. Zrobiło mi się bardzo przykro, że nie mógł poczekać na mnie. Wróciłam na mieszkanie komunikacją miejską. Powiedziałam mu, ze jest mi przykro. Wieczorem oglądałam z nim kolejny mecz, w przerwie powiedział ze wpadnie na chwilę jego koleżanka nazwijmy ja W. Nie przepadam za nią, bo mój chłopak ma z nią bardzo dobre relacje, a ja mam jakies złe przeczucia. Jakiś czas temu powiedziałam mu, że nie podoba mi się ta relacja, na co mój chłopak odpowiedzial ze to jest jego koleżanka i on z nią będzie się czasami spotykał i muszę to zaakceptować. Jak mi powiedzial ze W wpadnie na chwilę, to poszedł wyrzucić śmieci. Nie bylo go pol godziny, przyszedł z nią na 2 minuty i wyszedł z nią, też tak na pół godziny. Ja w Tym czasie rozmawiałam przez telefon z moją mamą. Jak widać mecz nie stanowił dla niego żaden problem, a mnie przez niby mecz zostawił na zakupach i pojechał mówiłam mu, ze jest mi bardzo przykro, to powiedział żebym się nie denerwowala. Powiedziałam także, że nie podoba mi się ta relacja z jego koleżanką, to tylko się zasmial i stwierdził ze wymyślam. Co o tym sądzicie?



Chłopak na zakupach zapewne się nudził a mecz to był pretekst aby zmyć się z galerii.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 00:02   #3
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Sądzę, że za bardzo osaczasz swojego chłopaka. Ciągniesz go za sobą po sklepach jako podwózkę, a chłopak chciał sobie w spokoju obejrzeć mecz. Co Ci to zrobiło, że musiałaś jechać komunikacją miejską? Nic. Co do koleżanki to tak Twój facet ma prawo kumplować się z kim chce i nie możesz mu zabronić tego.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 00:13   #4
wiklinka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Gonzi111 Pokaż wiadomość
Cześć potrzebuje się wyżylić i zapytać was czy mam prawo być zła na mojego chłopaka za dzisiejszy dzień, czy bylybyscie zle na moim miejscu. Pytam, bo mój chłopak twierdzi ze za bardzo się obrażam. Dzisiaj pojechalam z chłopakiem na zakupy do galerii. Cały czas mnie pospieszal. Zaczal się mecz, więc powiedziałam mu żeby na telefonie pooglądal i czekał na mnie. Oglądal, ale telefon mu się rozładował i podszedł do mnie, że on wraca. Chciałam mu dac mój telefon, ale nie chciał. Stałam przy kasie, miałam do obskoczenia jeszcze jeden sklep i nagle podchodzi do mnie mówiąc, że jedzie. Pojechał i zostawił mnie. Zrobiło mi się bardzo przykro, że nie mógł poczekać na mnie. Wróciłam na mieszkanie komunikacją miejską. Powiedziałam mu, ze jest mi przykro. Wieczorem oglądałam z nim kolejny mecz, w przerwie powiedział ze wpadnie na chwilę jego koleżanka nazwijmy ja W. Nie przepadam za nią, bo mój chłopak ma z nią bardzo dobre relacje, a ja mam jakies złe przeczucia. Jakiś czas temu powiedziałam mu, że nie podoba mi się ta relacja, na co mój chłopak odpowiedzial ze to jest jego koleżanka i on z nią będzie się czasami spotykał i muszę to zaakceptować. Jak mi powiedzial ze W wpadnie na chwilę, to poszedł wyrzucić śmieci. Nie bylo go pol godziny, przyszedł z nią na 2 minuty i wyszedł z nią, też tak na pół godziny. Ja w Tym czasie rozmawiałam przez telefon z moją mamą. Jak widać mecz nie stanowił dla niego żaden problem, a mnie przez niby mecz zostawił na zakupach i pojechał mówiłam mu, ze jest mi bardzo przykro, to powiedział żebym się nie denerwowala. Powiedziałam także, że nie podoba mi się ta relacja z jego koleżanką, to tylko się zasmial i stwierdził ze wymyślam. Co o tym sądzicie?
Wcale sie nie dziwie, że jesteś zła...sama bym była. Jak sie nudził na zakupach mógł ci to prosto z mostu powiedzieć a nie szukać wymówek.
wiklinka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 02:16   #5
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

odpuściłabyś mu na mundial

a kolegować się ma prawo z kim chce
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 05:05   #6
Gonzi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Sądzę, że za bardzo osaczasz swojego chłopaka. Ciągniesz go za sobą po sklepach jako podwózkę, a chłopak chciał sobie w spokoju obejrzeć mecz. Co Ci to zrobiło, że musiałaś jechać komunikacją miejską? Nic. Co do koleżanki to tak Twój facet ma prawo kumplować się z kim chce i nie możesz mu zabronić tego.
Nie ciągnęłam go, sam chciał jechać ze mną. Może faktycznie przesadzam, ze jestem o to.wkurzona.
Gonzi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 05:46   #7
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Bez sensu pytanie. Ja Ci napiszemy, że się obrażasz o nic to będziesz udawać, że jest ok? Jak Cię coś wkurza to wkurza, a nie obcych ludzi pytasz czy masz prawo. Prawo masz do wszystkiego, tak samo jak on ma prawo chcieć obejrzeć mecz.
W czasie mundialu sama grafik układam tak, aby być w domu, bo lubię oglądać. Za mało szczegółów, aby móc ocenić sytuację obiektywnie. Fakt jest taki, że woli spędzić z koleżanką godzinę poza domem niż zaprosić ja do domu. Pomyśl o tym dlaczego. Masz złe przeczucia, ale nie pozbędziesz się ich w ten sposób. Gdyby zaprosił koleżankę do domu, to przynajmniej mogłabyś poobserwować ich relację i być może odpuścić, bo może to tylko Twoja zazdrość? A tak to nic nie wiadomo i sama się nakręcasz, bo wyobraźnia działa.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 07:42   #8
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

No nie wiem, dla mnie by było nie do przyjęcia, że mnie gość zostawia na środku sklepu, bo mecz. Jak sie razem jedzie to się razem wraca, jeśli nie było innych ustaleń przed wyjazdem, albo nie wynikło nic nagłego. A nie wynikło. No i byłabym ostro wkurzona, że dla koleżanki mecz już mógł spokojnie poświęcić, a ze mną taki cyrk odwalił. Jak dla mnie to się wcale na mecz nie spieszył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 07:46   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Takie fajne mecze wczoraj, a Ty go na zakupy ciągnęłaś? Facet ma ewidentny problem z byciem asertywnym, ale nie wykorzystuj tego tak chamsko. Pogadajcie od serca, przeproś go.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:01   #10
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Takie fajne mecze wczoraj, a Ty go na zakupy ciągnęłaś? Facet ma ewidentny problem z byciem asertywnym, ale nie wykorzystuj tego tak chamsko. Pogadajcie od serca, przeproś go.
Cytat:
Napisane przez Gonzi111 Pokaż wiadomość
Nie ciągnęłam go, sam chciał jechać ze mną. Może faktycznie przesadzam, ze jestem o to.wkurzona.
Za co przepraszać, za to, że chciał jechać?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
No nie wiem, dla mnie by było nie do przyjęcia, że mnie gość zostawia na środku sklepu, bo mecz. Jak sie razem jedzie to się razem wraca, jeśli nie było innych ustaleń przed wyjazdem, albo nie wynikło nic nagłego. A nie wynikło. No i byłabym ostro wkurzona, że dla koleżanki mecz już mógł spokojnie poświęcić, a ze mną taki cyrk odwalił. Jak dla mnie to się wcale na mecz nie spieszył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. Byłabym mocno wkurzona, jeśli mecz był taki ważny, to mógł zostać, a nie, że wcześniej chce jechać, ale zaczyna się nudzić i cyrki odstawia. Jak małe dziecko. Za to jak koleżanka pstryknie palcami, to mecz już nieważny. Zabolaloby mnie to, że najwyraźniej jestem bardzo daleko na liście jego priorytetów.

A tak w ogóle to nie rozumiem robienia z kobiet jakichś heter, bo „mecz jest, a te na zakupy wyciągają biednego chłopaka”. Chłopak ma otwór gębowy i jak nie chce jechać, to niech to powie, a nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko na środku sklepu, bo nie może dostać tego, co chce. Jak podczas jakiegoś buntu dwulatka.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:03   #11
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Ja też bardzo lubię oglądać mecze i uważam, że nie powinnaś być zła o zachowanie w sklepie. Jednak co do koleżanki to bym się zastanowiła. Ja niestety (mając jeszcze chłopaka-teraz już męża) miałam podobną sytuację. Też miałam dziwne przeczucia i niestety się potwierdziły. Ale mam nadzieję, że Twojego chłopaka łączy z tą dziewczyną tylko znajomość.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 08:09   #12
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Takie fajne mecze wczoraj, a Ty go na zakupy ciągnęłaś? Facet ma ewidentny problem z byciem asertywnym, ale nie wykorzystuj tego tak chamsko. Pogadajcie od serca, przeproś go.

Ojjj, biedny miśśś...

Takie fajne mecze, a tylko jeden wymagał porzucenia partnerki w sklepie, drugi już można było olać, a czas spędzić w towarzystwie koleżaneczki.

Przeproś go


Autorko, zachowanie tego pana jest bardzo podejrzane. Też bym to odebrała tak jak Ty. Słabe to.
Niewykluczone, że wyhodowałaś spore poroże.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2018-07-02 o 08:22
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:09   #13
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

A nie mogłaś innego dnia obskoczyć tego kolejnego sklepu? Sklepów CI raczej nie zamkną, mecze są raz. Ale przecież to Misio jest zły, bo jak mógł pojechać. Pojechał bo stracił cierpliwość, wcale mu się nie dziwię. Natomiast z koleżanką znając Twoje podejście może zwyczajnie nie chciał Cię drażnić dodatkowo, ona raczej też nie czułaby się dobrze wiedząc że jej nie znosisz. Woleli swobodnie porozmwiać na zewnątrz i to wcale nie jest jakieś dwuznaczne.
Wyluzuj trochę, bo nie wszystko kręci się wokół Ciebie.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:11   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Za co przepraszać, za to, że chciał jechać?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------



Zgadzam się. Byłabym mocno wkurzona, jeśli mecz był taki ważny, to mógł zostać, a nie, że wcześniej chce jechać, ale zaczyna się nudzić i cyrki odstawia. Jak małe dziecko. Za to jak koleżanka pstryknie palcami, to mecz już nieważny. Zabolaloby mnie to, że najwyraźniej jestem bardzo daleko na liście jego priorytetów.

A tak w ogóle to nie rozumiem robienia z kobiet jakichś heter, bo „mecz jest, a te na zakupy wyciągają biednego chłopaka”. Chłopak ma otwór gębowy i jak nie chce jechać, to niech to powie, a nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko na środku sklepu, bo nie może dostać tego, co chce. Jak podczas jakiegoś buntu dwulatka.


No, chyba że autorka miała wersję „tylko na godzinkę”, z której to godzinki zrobiły się trzy Wtedy bym na miejscu faceta powiedziała, że umowa była inna i albo się zawijamy do domu razem już, albo ona wraca sama.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:16   #15
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Wy tak serio? Dziewczyne zostawić na środku sklepu, bo mecz, ale jak przyszła koleżanka, to mecz już nieważny. Serio nie widzicie w tym nic złego? Przecież ona go nigdzie nie wyciągała na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:21   #16
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Wy tak serio? Dziewczyne zostawić na środku sklepu, bo mecz, ale jak przyszła koleżanka, to mecz już nieważny. Serio nie widzicie w tym nic złego? Przecież ona go nigdzie nie wyciągała na siłę.

Nie istnieją ważne mecze kiedy w perspektywie spotkanie/spędzenie czasu z kobietą bliską sercu.
Jak szło to ulubione tutaj porzekadło ? Choćby skały srały, facet znajdzie i czas i sposób żeby się spotkać z kobietą, do której coś czuje ? Jakoś tak.
No i fakt, to prawda.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:28   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Wy tak serio? Dziewczyne zostawić na środku sklepu, bo mecz, ale jak przyszła koleżanka, to mecz już nieważny. Serio nie widzicie w tym nic złego? Przecież ona go nigdzie nie wyciągała na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzimy, widzimy. Coś jest na rzeczy z tą koleżanką.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:30   #18
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Na prawdę wyolbrzymiacie troszkę ten dramat porzuconej kobiety w sklepie. Skoro ona olała jego znudzenie i chęć obejrzenia ważnych meczy to on olał jej grzebanie w ciuszkach.
I może sytuacja z koleżanką jest wybitnie tylko na złość zrobiona. Ja bym nie doszukiwała się jakiejś zdrady, raczej facet był wkurzony i chciał się delikatnie odegrać.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Widzimy, widzimy. Coś jest na rzeczy z tą koleżanką.
Jakby było coś na rzeczy, to spotkałby się z nią już po wyjściu ze sklepu i nawet by autorka o tym nie wiedziała no chyba że jest tak durny że się afiszuje z potencjalną kochanką.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:40   #19
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Na prawdę wyolbrzymiacie troszkę ten dramat porzuconej kobiety w sklepie. Skoro ona olała jego znudzenie i chęć obejrzenia ważnych meczy to on olał jej grzebanie w ciuszkach.
I może sytuacja z koleżanką jest wybitnie tylko na złość zrobiona. Ja bym nie doszukiwała się jakiejś zdrady, raczej facet był wkurzony i chciał się delikatnie odegrać.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------



Jakby było coś na rzeczy, to spotkałby się z nią już po wyjściu ze sklepu i nawet by autorka o tym nie wiedziała no chyba że jest tak durny że się afiszuje z potencjalną kochanką.
W którym momencie ona go olała? On sam chciał jechać, przecież go nie wyciągnęła spod tv, bo ciuszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-02, 08:40   #20
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


No, chyba że autorka miała wersję „tylko na godzinkę”, z której to godzinki zrobiły się trzy Wtedy bym na miejscu faceta powiedziała, że umowa była inna i albo się zawijamy do domu razem już, albo ona wraca sama.
W tym wypadku tak

Ale nie mamy takiej informacji, a tak w ogóle to nie rozumiem, dlaczego mundial ma być jakimś usprawiedliwieniem dla rzucania wszystkiego i lecenia na łeb, na szyję, bo jednak mecz ważniejszy niż coś, na co się człowiek umówił. Normalnie jakby ktoś odwalił coś takiego, bo leci serial w telewizji, to ludzie raczej by się popukali w głowę, a jak jest mundial, to nagle wszyscy powinni być wyrozumiali, bo MECZ. Facet sam chciał pojechać, miał telefon, jak się ten telefon rozładował, to dostał drugi, mógł oglądać, ale to i tak nie wystarczyło.

Ciekawe, czy jakby którąś tutaj facet zostawił na środku sklepu, bo się znudził, mimo że dziewczyna sama zaproponowała mu zajęcie, to byłyby takie wyrozumiałe nie wiem, u mnie w związku takie akcje nie przechodzą, nawet jak się nudzę, to jak obiecałam towarzyszyć, to towarzyszę

No i w sprawie z koleżanką zgadzam się z Nimve, wielki fan futbolu, meczu nie odpuści, ale z koleżanką nie ma problemu się gdzieś po śmietnikach szlajać, czy na ławce siedzieć, podczas gdy mecz leci ciekawe, co stało na przeszkodzie, żeby zaprosić koleżankę do domu
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:45   #21
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Warto się dogadać przed, o której wracamy i ile czasu spędzamy w sklepach.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
ciekawe, co stało na przeszkodzie, żeby zaprosić koleżankę do domu
Pewnie to, że autorka jej nie znosi. Może dziewczyna nic nie winna i nie łączy jej z facetem nic podejrzanego, ale na jej miejscu każda czułaby się średnio siedząc i gadając obok kobiety, która raczej okazuje swoje niezadowolenie i brak sympatii
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:48   #22
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Na prawdę wyolbrzymiacie troszkę ten dramat porzuconej kobiety w sklepie.

To nie jest żaden dramat porzuconej kobiety w sklepie. Ale chyba ostatni cham zachowa się w taki sposób.
A potem wynosi śmieci pół godziny, następne pół poświęca na rozmowę z podobno tylko koleżanką, gdy meczyk już nagle nieważny.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:50   #23
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Warto się dogadać przed, o której wracamy i ile czasu spędzamy w sklepach.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



Pewnie to, że autorka jej nie znosi. Może dziewczyna nic nie winna i nie łączy jej z facetem nic podejrzanego, ale na jej miejscu każda czułaby się średnio siedząc i gadając obok kobiety, która raczej okazuje swoje niezadowolenie i brak sympatii
Na ten temat nie jest nic napisane, ale jakbym miała takiego partnera, który zachowuje się jak ostatni cham wobec moich znajomych, to raczej byłby to powód, żeby zastanowić się nad związkiem, a nie zachowywać się w ten sposób.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:51   #24
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8455127 1]To nie jest żaden dramat porzuconej kobiety w sklepie. Ale chyba ostatni cham zachowa się w taki sposób.
A potem wynosi śmieci pół godziny, następne pół poświęca na rozmowę z podobno tylko koleżanką, gdy meczyk już nagle nieważny.[/QUOTE]

Ten meczyk może od początku nic nie był wart, ale autorka mogła ustalić ile jej zejdzie na zakupach i też wziać pod uwagę, że on może z ciekawości chce go obejrzeć. Wielkim fanem piłki do tego być nie musi, chodzi o dogadanie się i szanowanie nawzajem swoich planów. Można na prawdę pogodzić zakupy z meczem, ustalić kiedy kończyć jedno a zacząć drugie. Dlaczego to on ma tylko rezygnować z oglądania
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:53   #25
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Ten meczyk może od początku nic nie był wart, ale autorka mogła ustalić ile jej zejdzie na zakupach i też wziać pod uwagę, że on może z ciekawości chce go obejrzeć. Wielkim fanem piłki do tego być nie musi, chodzi o dogadanie się i szanowanie nawzajem swoich planów. Można na prawdę pogodzić zakupy z meczem, ustalić kiedy kończyć jedno a zacząć drugie. Dlaczego to on ma tylko rezygnować z oglądania

On w ogóle nie musiał z nią jechać, jak nie chciał.
Nic autorka nie pisze, że go zmusiła.
Tym bardziej - że jak widać - kiedy mu na czymś/kimś zależy, to nagle potrafi zrobić po swojemu.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:56   #26
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8455146 1]On w ogóle nie musiał z nią jechać, jak nie chciał.
Nic autorka nie pisze, że go zmusiła.
Tym bardziej - że jak widać - kiedy mu na czymś/kimś zależy, to nagle potrafi zrobić po swojemu.[/QUOTE]

Idąc tym tropem, jej nie zależało to nie potrafiła odpuścić sobie jednego sklepu
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 08:59   #27
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem, jej nie zależało to nie potrafiła odpuścić sobie jednego sklepu

Na czym jej nie zależało ? Nie rozumiem.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 09:00   #28
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8455164 1]Na czym jej nie zależało ? Nie rozumiem.[/QUOTE]

W tym przypadku na nim/jego planach

Błędne koło. Może autorka coś się wypowie?
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 09:03   #29
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
W tym przypadku na nim/jego planach

Błędne koło. Może autorka coś się wypowie?

Jeżeli propnujesz komuś wyjście na miasto i on się zgadza, to gdzie tu nacisk ?
Jeżeli ktoś olewa twoje zdanie i spotyka się z kimś kogo nieakceptujesz, to gdzie tu uleganie naciskom ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 09:05   #30
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Czy mam prawo być wkurzona na TŻ

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8455178 6]Jeżeli propnujesz komuś wyjście na miasto i on się zgadza, to gdzie tu nacisk ?
Jeżeli ktoś olewa twoje zdanie i spotyka się z kimś kogo nieakceptujesz, to gdzie tu uleganie naciskom ?[/QUOTE]

Mniejsza, tu standardowo facet zawsze zachowuje się źle, podwójne standardy raczej nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie musisz
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 10:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.