Pończochy i pas na prezent :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 19:18   #1
Hwk5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2

Pończochy i pas na prezent :)


Witam

Planuje dla swojej dziewczyny zakupić na prezent pończochy i pas do nich (pas, ponieważ ma bardzo szczupłe nogi i z tego co wiem, gdy kiedyś zakładała samonośne to jej się zsuwały). Jest to temat dla mnie całkowicie nowy. Patrzyłem po stronach internetowych sklepów, które są w okolicy i mają taki asortyment, np. triumph, intimissimi, calzedonia. W ofercie pierwszego nie mogłem znaleźć żadnych czarnych pasów, w intimissini i calzedonia nie ma w ogóle (przynajmniej na stronie internetowej). Myślę więc aby albo przejść się do sklepów stacjonarnych i podpytać, albo kupić coś na internecie. Jednak z tego co widzę w ofercie Triumph to raczej posiadają bardziej ofertę skierowaną być może np. pod pasy i pończochy do ślubu?

Chciałbym więc zapytać, czy do pasa można kupić pończochy samonośne, czy tylko "zwykłe" ? Wpadłem na pomysł samonośnych, bo szczerze mówiąc jest ich większy wybór jeśli chodzi o wzory, a "zwykłe" zazwyczaj to tylko klasyczna czerń lub biel.

Drugie pytanie, na ofertę jakich sklepów zwrócić uwagę?

I póki co ostatnie - w jaki rozmiar celować? Dziewczyna jest naprawdę drobna - 159cm wzrostu i waży ~43kg. Myślę, że albo s albo xs, ale mam też wątpliwości co do pończoch, żeby nie były za długie

Jak widać, niestety w tym temacie jestem kompletnie zielony.

Co mam w tej chwili na oku: https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1a061-q11.html
+ np. coś takiego: https://www.zalando.pl/falke-zakolan...1f016-q11.html

Z góry bardzo dziękuje za pomoc
Hwk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 05:45   #2
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Cytat:
Napisane przez Hwk5 Pokaż wiadomość
Witam

Planuje dla swojej dziewczyny zakupić na prezent pończochy i pas do nich (pas, ponieważ ma bardzo szczupłe nogi i z tego co wiem, gdy kiedyś zakładała samonośne to jej się zsuwały). Jest to temat dla mnie całkowicie nowy. Patrzyłem po stronach internetowych sklepów, które są w okolicy i mają taki asortyment, np. triumph, intimissimi, calzedonia. W ofercie pierwszego nie mogłem znaleźć żadnych czarnych pasów, w intimissini i calzedonia nie ma w ogóle (przynajmniej na stronie internetowej). Myślę więc aby albo przejść się do sklepów stacjonarnych i podpytać, albo kupić coś na internecie. Jednak z tego co widzę w ofercie Triumph to raczej posiadają bardziej ofertę skierowaną być może np. pod pasy i pończochy do ślubu?

Chciałbym więc zapytać, czy do pasa można kupić pończochy samonośne, czy tylko "zwykłe" ? Wpadłem na pomysł samonośnych, bo szczerze mówiąc jest ich większy wybór jeśli chodzi o wzory, a "zwykłe" zazwyczaj to tylko klasyczna czerń lub biel.

Drugie pytanie, na ofertę jakich sklepów zwrócić uwagę?

I póki co ostatnie - w jaki rozmiar celować? Dziewczyna jest naprawdę drobna - 159cm wzrostu i waży ~43kg. Myślę, że albo s albo xs, ale mam też wątpliwości co do pończoch, żeby nie były za długie

Jak widać, niestety w tym temacie jestem kompletnie zielony.

Co mam w tej chwili na oku: https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1a061-q11.html
+ np. coś takiego: https://www.zalando.pl/falke-zakolan...1f016-q11.html

Z góry bardzo dziękuje za pomoc
A będzie chodzić?

Jak będzie, to stal jeszcze parę istotnych rzeczy: czy lubi koronki i jaki ma OBWÓD UDA, żeby pończochy nie wyglądały jak ze starszej siostry (chyba calzedonia robi całkiem wąskie, ale nie miałam - są przeciętnie wytrzymałe; kupuję w jednym sklepie w krakowie ). Co do pasa - wejdź na portal aukcyjny na "a", znajdź modele, sprawdź rozmiary. Długość pończoch to problem drugorzędny, można zawinąć górną część na dwa razy.
Ogólnie pas do pończoch to najlepszy wynalazek świata imho. Tylko serio, ogarnij, czy lubi koronki, bo ja bym nie chodziła, nawet jakby mi dał mój naukochańszy potencjalny partner.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 07:33   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Samonośne do pasa to średni pomysł. Silikon jest gruby i zapięcia lubią puszczać. Do pasa najlepsze są zwykłe pończochy.
Pas ma być na co dzień? Czy od święta?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 14:28   #4
Hwk5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Samonośne do pasa to średni pomysł. Silikon jest gruby i zapięcia lubią puszczać. Do pasa najlepsze są zwykłe pończochy.
Pas ma być na co dzień? Czy od święta?
Od święta, właściwie to do łóżka. Wiem, że chciała. Nie jest to mój wymysł, ale nie ukrywam, że również skorzystam

Podobno takie pasy 4 podwiązkowe mają problem żeby utrzymać normalne pończochy i podobno dlatego lepiej samonośne, chyba że pas 6-8 podwiązkowy. Prawda to? Bo już nie wiem co robić
Hwk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:25   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Ja mam pas 6 wiązkowy [?] Po trzy żabki na nogę.
Osobiście takie pasy jak pokazałeś mi się nie podobają i wolę "ciężkie". A więc jeśli do seksu to może taki porządniejszy. Chociaż nie wiem co ona woli
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 18:52   #6
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Wejdź na stronę sklepu Romartex.pl i zobacz ofertę,
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 07:20   #7
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pończochy i pas na prezent :)

Zajrzyj na stronę gretastore

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-25 08:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.